საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი/Georgian Technical University |
სასწავლო ცხრილი / TimeTable |
---|
აკადემიური ჯგუფები / Student Groups
1000 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-412 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-513 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | |||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1001 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
|
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-526 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-407 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1002 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-512 |
||||||||
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ჟღენტი რამაზ 01-532 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-535 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1003 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-409 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-407 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-323 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
||||||||||
7-15:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-529 |
|
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-412 |
||||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-535 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-526 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-413 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-521 |
--- | ||||||||
5-13:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-409 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-407 |
--- | |||||||||
6-14:00 | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-323 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-529 |
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-535 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1005 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-521 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-549 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-409 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-512 |
||||||||
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-323 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-527 |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-411 |
--- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-535 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-527 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-513 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
|
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-407 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-517 |
||||||||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-532 |
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-549 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-407 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-514 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-526 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1007 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-408 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-549 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე გიორგი 01-544 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-526 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-517 |
||||||||
5-13:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-532 |
--- | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | |||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-514 |
--- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1008 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო მარღიშვილი ირაკლი 01-517 |
|||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ 01-549 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-411 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-521 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-517 |
|||||||
5-13:00 | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ხმელიძე თამაზ 01-532 |
--- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი 01-529 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-322 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-533 |
|
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-549 |
--- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-514 |
|
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-514 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1009 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
--- | --- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-535 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
||||||||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-526 |
ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-322 |
სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-408 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-514 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-407 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) პრაქტიკული ქორქია ქეთევან 01-521 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ 01-420 |
ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო 01-527 |
--- | სამშენებლო მანქანები და მოწყობილობები (TRS13901G1-LPB) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-533 |
სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ 01-535 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის მშენებლობის საფუძვლები (AAC48201G2-LS) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ 01-513 |
--- | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის საფუძვლები (AAC46901G2-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ 01-322 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 2 (EET71401G3-LK) საკურსო ტაბატაძე ანა 01-544 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო ღარიბაშვილი ირმა 01-532 |
||||||||
8-16:00 | --- | ხის, პლასტმასის და მსუბუქი კონსტრუქციები (AAC36401G2-LBK) ლექცია ვერულაშვილი ფატიმა 01-521 |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12100 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ნიჟარაძე ჯუმბერ Nizharadze Jumber 01-506 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-411 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-406 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-322 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-412 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12101 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-409 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ნიჟარაძე ჯუმბერ Nizharadze Jumber 01-506 |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-407 |
--- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-322 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
--- | --- | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ 01-533 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ნიჟარაძე ჯუმბერ Nizharadze Jumber 01-506 |
--- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-413 |
||||||||
4-12:00 |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-512 |
--- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი 01-305 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ 01-413 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-322 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-535 |
|
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12103 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-408 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
--- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
--- |
|
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-323 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-408 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12104 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-533 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-408 |
|
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-501 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-535 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-323 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-409 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12105 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-407 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-412 |
|
|
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-502 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-409 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია არეშიძე ნინა 01-513 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა 01-305 |
|
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან 01-506 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-323 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-412 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12106 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-407 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-406 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-322 |
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-502 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 01-409 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-604 |
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 01-323 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12107 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- |
|
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 01-533 |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-501 |
|
მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 01-323 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-322 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-604 |
--- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 01-533 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 01-323 |
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12108 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-502 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ 01-305 |
--- |
|
მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 01-413 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-409 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-322 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 01-409 |
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 01-407 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 01-323 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-604 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12109 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-535 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-323 |
საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-323 |
--- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-501 |
სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-414 |
|
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-604 |
|
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12110 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-535 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 01-323 |
საშენი მასალები 1 (AAC82801G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-408 |
გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 10-325 |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) ლექცია ბერიძე ლია 01-533 |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-407 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||
6-14:00 | სამშენებლო საქმის შესავალი (AAC83201G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია 01-415 |
საინჟინრო გეოლოგია და გრუნტების მექანიკა (PHS38101G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
|
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა (ICT40601G1-PB) პრაქტიკული თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-502 |
გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 01-408 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 01-604 |
--- | მასალათა გამძლეობა 1 (EET73201G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
|
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12200 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-408 |
--- |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-533 |
--- |
|
--- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-601 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-323 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-548 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია არაბიძე მანანა 01-533 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-406 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12201 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-409 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
|||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-412 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-533 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-601 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-226 |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
|
|
--- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია არაბიძე მანანა 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12202 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია პაპავა დავით 03-239 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-308 |
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-406 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-322 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-322 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-533 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-408 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია არაბიძე მანანა 01-533 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12203 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-410 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-322 |
|
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-533 |
||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
|
გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ძაძამია კახაბერ 03-239 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-226 |
--- | |||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-409 |
--- |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 01-413 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-601 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12204 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-226 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-533 |
||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
--- |
|
გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ძაძამია კახაბერ 03-239 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-409 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-512 |
--- | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი 01-501 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-410 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-322 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12205 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-409 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი შორენა 01-533 |
||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 01-409 |
გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-409 |
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული კვაჭაძე თამარ 01-601 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-410 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-408 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო 01-412 |
--- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-322 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12206 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-323 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-535 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-409 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მაჭარაშვილი ნოდარ 01-322 |
--- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-408 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-512 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-603 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 01-413 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-323 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12207 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ჯავახიშვილი ნათელა 01-323 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-406 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 01-322 |
გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ 01-535 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-222 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-603 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მაჭარაშვილი ნოდარ 01-322 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი 01-413 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-323 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12208 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-414 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-407 |
||||||||||||||||
2-10:00 | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-407 |
მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-533 |
|
||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 01-533 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ჟღენტი მაია 01-323 |
--- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-603 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 01-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12209 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | გეოდეზია 1 (PHS40603G1-LB) ლექცია ინაძე რამაზ 03-239 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ხელაშვილი ჟანა 01-407 |
მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ნოზაძე ნინო 01-533 |
დაპროგრამების საფუძვლები მშენებლობაში (ICT19601G1-PB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია 01-603 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 01-533 |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ჟღენტი მაია 01-323 |
|
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი შორენა 01-408 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 01-409 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-323 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1900 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-406 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ვარდიაშვილი დავით 01-521 |
|
3-11:00 | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ვარდიაშვილი დავით 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-411 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
|
5-13:00 | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ 01-527 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ესაძე სერგო 01-533 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-521 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-526 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო ესაძე სერგო 01-527 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო ვარდიაშვილი დავით 01-529 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ვარდიაშვილი დავით 01-535 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
5-13:00 | --- | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-527 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-407 |
6-14:00 | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ვერულაშვილი ფატიმა 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-406 |
შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
|
7-15:00 | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ესაძე სერგო 01-533 |
შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-529 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-529 |
შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-526 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ვარდიაშვილი დავით 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-411 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია ვარდიაშვილი დავით 01-535 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
|
5-13:00 | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-521 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-521 |
--- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-521 |
6-14:00 | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-521 |
--- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-533 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული მახარობლიძე კახა 01-529 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია ესაძე სერგო 01-533 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-406 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აღდგენა-გაძლიერება (AAC32301G1-LPK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1903 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
--- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა მაისურაძე გიორგი 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა 01-410 |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-323 |
|
5-13:00 | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (AAC32101G1-LP) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია იაშვილი კონსტანტინე 01-526 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-526 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო კახიანი ლია 01-526 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია კახიანი ლია 01-527 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-529 |
--- |
8-16:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (AAC32101G1-LP) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-527 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა მუხიგულიშვილი მიხეილი 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | |
4-12:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ 01-305 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-409 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) ლექცია იაშვილი კონსტანტინე 01-526 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-412 |
--- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე 01-521 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) პრაქტიკული კახიანი ლია 01-521 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) ლექცია კახიანი ლია 01-527 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (AAC32101G1-LP) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
რკინაბეტონის შენობა-ნაგებობები (AAC36501G2-LPK) საკურსო კახიანი ლია 01-526 |
შენობა-ნაგებობათა ტექნიკური ექსპლუატაცია (AAC32101G1-LP) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ლითონის შენობა-ნაგებობები (AAC36201G2-LPK) პრაქტიკული სურგულაძე ბიჭიკო 01-529 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ 01-406 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-409 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-533 |
სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-535 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-514 |
--- | --- | |
6-14:00 | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-323 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ქვარაია ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | |
4-12:00 | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-409 |
--- | --- | ||
5-13:00 | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ 01-411 |
სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-535 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა გოცაძე დალი 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე დალი 01-408 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ძოწენიძე მედეა 01-409 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-322 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-535 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-322 |
სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) პრაქტიკული წეროძე შოთა 01-532 |
--- |
6-14:00 | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-514 |
--- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) პრაქტიკული ჩიქოვანი არჩილ 01-305 |
--- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა წიქარიშვილი მალხაზ 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) საკურსო ჯავახიშვილი მარინა 01-532 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო სარემონტო სამუშაოები (AAC30601G1-LSK) ლექცია ჯავახიშვილი მარინა 01-535 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) ლექცია მსხილაძე ნინო 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) საკურსო ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამშენებლო წარმოების თანამედროვე მეთოდები (AAC37601G1-LS) ლექცია წეროძე შოთა 01-532 |
შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (AAC30401G1-LPK) პრაქტიკული ფირყულაშვილი ლევან 01-517 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1930 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 13-გასვლითი პრაქტიკა 2 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
--- | --- | |
3-11:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-407 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-222 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან 01-226 |
ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-533 |
--- | საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) საკურსო საყვარელიძე ამირან 01-412 |
--- | |
6-14:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-226 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-409 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-411 |
--- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-413 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-409 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
--- | --- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-209 |
--- |
8-16:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-413 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-512 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
--- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-411 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-222 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-409 |
--- | --- | |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) ლექცია საყვარელიძე ამირან 01-409 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) საკურსო ხაზალია კონსტანტინე 01-226 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე 01-533 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ 01-407 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-409 |
საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- |
7-15:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-533 |
ჰიდროელექტროსადგურები (AAC37701G1-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-222 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობობები (AAC32601G1-LPK) საკურსო გოგოლაძე ავთანდილ 01-412 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-413 |
საზღვაო პორტები და ნაგებობები (AAC83901G1-LPK) საკურსო კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1945 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია 01-513 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია ხართიშვილი ია 01-322 |
--- | შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AAC46001G1-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) პრაქტიკული ბოკერია ვლადიმერ 01-308 |
გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) საკურსო ბოკერია ვლადიმერ 01-308 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AAC46001G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
||||||||
8-16:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) საკურსო კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) პრაქტიკული ბოკერია ვლადიმერ 01-308 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) საკურსო ბოკერია ვლადიმერ 01-308 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | შენობათა თბური რეჟიმი (PHS67401G1-LPK) საკურსო კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AAC46001G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
--- | გათბობა-თბომომარაგება (AAC45801G1-LPK) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ვენტილაცია და ჰაერის კონდიცირება (AAC46001G1-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-309 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა ცინაძე ზაალ 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
2-10:00 | --- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-412 |
--- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
|
3-11:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-323 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-514 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი 01-410 |
--- |
8-16:00 | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) საკურსო ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია გოცაძე ომარ 01-323 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1951 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა სურამელაშვილი ეთერ 13-გასვლითი პრაქტიკა |
--- |
2-10:00 | --- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-323 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-413 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი 01-512 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-512 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) საკურსო ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია გოცაძე ომარ 01-323 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1952 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა 01-322 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-323 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) საკურსო ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) საკურსო ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-212 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემები (AAC47601G2-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-411 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | წყალმომარაგების სისტემების მშენებლობა (AAC47701G2-LPK) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-322 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC47501G2-LPK) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა 01-218 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინიგზების დაპროექტების საფუძვლები (AAC47001G2-LP) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რკინიგზების დაპროექტების საფუძვლები (AAC47001G2-LP) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-673 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია გოცაძე ომარ 01-323 |
--- | --- | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-407 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა პაპუაშვილი თენგიზ 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო სამუშაოების ხარისხის კონტროლი საავტომობილო გზებზე (AAC47201G2-LSP) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-676 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC48001G1-LP) ლექცია შილაკაძე თამაზ 01-676 |
სამშენებლო სამუშაოების ხარისხის კონტროლი საავტომობილო გზებზე (AAC47201G2-LSP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-676 |
--- | --- | |
4-12:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-517 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC48001G1-LP) პრაქტიკული შილაკაძე თამაზ 01-676 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (AAC47901G1-LP) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-673 |
--- | --- | |
6-14:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია გოცაძე ომარ 01-323 |
--- | --- | საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების დაპროექტების საფუძვლები (AAC47901G1-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი კონსტანტინე 01-673 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული გასიტაშვილი ლალი 01-512 |
--- | --- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1975 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | წინასაბაკალავრო პრაქტიკა (AAC36601G2-R) პრაქტიკა დათუკიშვილი გივი 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ხიდების მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC47301G1-LP) ლექცია დათუკიშვილი გივი 01-676 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | სახიდე გადასასვლელები და მცირე საგზაო ნაგებობები (AAC47401G1-LP) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
--- | ხიდების მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC47301G1-LP) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
6-14:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) ლექცია გოცაძე ომარ 01-323 |
--- | სახიდე გადასასვლელები და მცირე საგზაო ნაგებობები (AAC47401G1-LP) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | ||
7-15:00 | მშენებლობის ორგანიზაცია და მართვა (BUA30101G2-LP) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-409 |
--- | ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (AAC47801G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- | მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე მარიამ 01-413 |
|
8-16:00 | --- | ხიდების გაანგარიშების საფუძვლები (AAC47801G2-LP) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
მშენებლობის ეკონომიკა (AAC80501G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-409 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA12201G1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-410 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-527 |
--- | შესავალი ადამიანური რესურსების მენეჯმენტში (3კრ) (BUA75101G1-LS) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- | |||||||||
4-12:00 | მარკეტინგის პრინციპები (BUA57001G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-407 |
--- | შესავალი ადამიანური რესურსების მენეჯმენტში (3კრ) (BUA75101G1-LS) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-411 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის პრინციპები (BUA57001G1-LS) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა 01-414 |
--- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაგრატიონი ნინო 02-601 |
მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა (AAC80601G1-LS) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-411 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია მუხიგულიშვილი მიხეილი 01-526 |
--- | ||||||||||
7-15:00 | ფინანსური აღრიცხვა (BUA12201G1-LP) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-406 |
--- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი 01-548 |
მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა (AAC80601G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა 01-406 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი 01-548 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12180 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-408 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 01-410 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | მასალათა გამძლეობა (M) (EET73201G1-LB) ლექცია მურღულია ნუგზარ 01-506 |
|||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | საინჟინრო გეოდეზიის საფუძვლები (PHS40403G1-LB) ლექცია ჭიაურელი გიორგი 03-239 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია ლაგვილავა თამარი 01-413 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) ლექცია ყიფიანი გელა 01-521 |
--- | --- | --- | --- | სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-533 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12280 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 01-407 |
რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-414 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 01-406 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) ლექცია შენგელია რევაზ 01-412 |
--- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-323 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია გორგაძე კახა 04-215 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად 01-408 |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 01-410 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 01-412 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წინასაპროექტო პრაქტიკა (BUA31601G2-R) პრაქტიკა ქრისტესიაშვილი ელინა 13-გასვლითი პრაქტიკა 7 |
--- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (BUA14201G1-LP) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-406 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (BUA14201G1-LP) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-408 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | დეველოპმენტის საინვესტიციო-სამშენებლო პროექტის მენეჯმენტი (BUA35901G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
რისკების მართვა და ოპტიმალური გადაწყვეტილების მიღების მეთოდები (AAC47901G2-LP) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-513 |
--- | რისკების მართვა და ოპტიმალური გადაწყვეტილების მიღების მეთოდები (AAC47901G2-LP) პრაქტიკული მელქაძე თეიმურაზ 01-529 |
6-14:00 | --- | --- | დეველოპმენტის საინვესტიციო-სამშენებლო პროექტის მენეჯმენტი (BUA35901G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-410 |
შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-412 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | შენობების და ნაგებობების საინჟინრო კომუნიკაციები (AAC43901G2-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-512 |
--- | სამშენებლო ბიზნესის ტექნიკურ - ეკონომიკური ანალიზი (AAC81201G1-LK) ლექცია მდინარაძე ქეთევან 01-412 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ბიზნესის ტექნიკურ - ეკონომიკური ანალიზი (AAC81201G1-LK) პრაქტიკული მდინარაძე ქეთევან 01-411 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1098 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მანქანები (TRS11301G1-LB) ლექცია ქორქია ქეთევან 01-410 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ICT34903G2-LP) პრაქტიკული ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო მექანიკის საფუძვლები (AAC44001G2-LPK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი 01-544 |
--- | სამშენებლო მექანიკის საფუძვლები (AAC44001G2-LPK) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით Джанкарашвили Давид 01-544 |
--- | |
4-12:00 | --- | სითხეების მექანიკა (EET70301G3-LPB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-304(1) |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | სითხეების მექანიკა (EET70301G3-LPB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-410 |
--- | სამშენებლო მანქანები (TRS11301G1-LB) ლაბორატორიული ქორქია ქეთევან 01-401 |
სითხეების მექანიკა (EET70301G3-LPB) პრაქტიკული ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-222 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | გეოტექნიკური ინჟინერია (PHS22501G1-LB) ლაბორატორიული მშვიდობაძე ია 01-300 |
გეოტექნიკური ინჟინერია (PHS22501G1-LB) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-514 |
--- | |
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკის საფუძვლები (AAC44001G2-LPK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით Джанкарашвили Давид 01-544 |
--- | შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-322 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ICT34903G2-LP) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-218 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12198 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | სტატისტიკური მეთოდები სამოქალაქო ინჟინერიაში (MAS24308G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 01-323 |
--- |
2-10:00 | --- | კალკულუს T3 (MAS19408G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-532 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-514 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-408 |
--- | |
4-12:00 | --- | სტატისტიკური მეთოდები სამოქალაქო ინჟინერიაში (MAS24308G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 01-413 |
კლასიკური ფიზიკა 2 (KLASFIZ08) ლაბორატორიული ხოჭოლავა დარეჯან 04-226 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-513 |
კლასიკური ფიზიკა 2 (KLASFIZ08) ლექცია ხოჭოლავა დარეჯან 01-226 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლაბორატორიული ქვარცხავა ლიანა 01-604 |
--- | ||
6-14:00 | --- | კალკულუს T3 (MAS19408G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 01-533 |
--- | --- | კლასიკური ფიზიკა 2 (KLASFIZ08) პრაქტიკული ხოჭოლავა დარეჯან 01-222 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-322 |
--- | |
8-16:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-218 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12298 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 01-409 |
--- | --- | --- | კალკულუს T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 01-322 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 01-411 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 01-406 |
კალკულუს T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 01-412 |
ბიოლოგიის საფუძვლები (BRS17204G1-LP) ლექცია თოფურია ლელა 10-306 |
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) ლექცია შონია მურადი 01-323 |
--- | |||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 01-406 |
--- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-410 |
--- | |||||||||
6-14:00 | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან 01-406 |
შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-218 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (PHS11104G2-LPB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია A (PHS11104G2-LPB) პრაქტიკული ბოლქვაძე ნონა 02-504 |
|
შესავალი სამოქალაქო ინჟინერიაში (AAC44201G3-LS) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-322 |
--- | ||||||||
8-16:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 01-406 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 01-408 |
ბიოლოგიის საფუძვლები (BRS17204G1-LP) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
|||||||||
9-17:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 01-406 |
--- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 01-408 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1090 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1-LP) Лабораторная работа ზამთარაძე ელენე Замтарадзе Елена 03-208 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Основы строительного производства (AAC30701R2-LS) Лекция ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-532 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | Строительные конструкции (AAC31701R2-LP) Лекция გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Строительные конструкции (AAC31701R2-LP) Практическая работа გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Водоприёмные сооружения (AAC42301R2-LP) Практическая работа ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
Водоприёмные сооружения (AAC42301R2-LP) Лекция ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
--- | --- |
4-12:00 | Строительные машины и основы автоматизации (AAC07401R1 -LB) Лекция ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-401 |
--- | Основы безопасности труда в строительстве (HHS20503R1-LP) Лекция ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-206 |
--- | ||
5-13:00 | --- | Строительные машины и основы автоматизации (AAC07401R1 -LB) Лабораторная работа ნადირაშვილი გიორგი Надирашвили Георгий 01-401 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | Водоснабжение и водоотведение (AAC42401R2-LP) Практическая работа ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
--- | Водоснабжение и водоотведение (AAC42401R2-LP) Лекция ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | Основы строительного производства (AAC30701R2-LS) Практическая работа ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-406 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12190 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лекция ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Сопротивление материалов -1 (EET71201R2-LPB) Лабораторная работа ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-201ა |
Строительные материалы 1 (EET71201R2-LB) Лекция ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Теоретическая механика- динамика (MAS38301R1-LPB) Лекция გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
--- | Инженерная математика 3 (MAS31108R1-LP) Практическая работа ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-412 |
Основания и фундаменты (AAC31201R2-LPK) Курсовой проект ბიჭიაშვილი გიორგი Бичиашвили Георгий 01-514 |
4-12:00 | --- | --- | Сопротивление материалов -1 (EET71201R2-LPB) Практическая работа ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-506 |
Теоретическая механика- динамика (MAS38301R1-LPB) Лабораторная работа მუსერიძე რამაზი Мусеридзе Рамаз 01-604 |
Основания и фундаменты (AAC31201R2-LPK) Лекция ბიჭიაშვილი გიორგი Бичиашвили Георгий 01-514 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лабораторная работа მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-609 |
Инженерная математика 3 (MAS31108R1-LP) Лекция ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-533 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | Сопротивление материалов -1 (EET71201R2-LPB) Лекция ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-506 |
--- | Основания и фундаменты (AAC31201R2-LPK) Практическая работа ბიჭიაშვილი გიორგი Бичиашвили Георгий 01-514 |
7-15:00 | --- | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (ICT10701R2-PB) Практическая работа თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-502 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | Компьютерная инженерная графика (ICT10701R2-PB) Лабораторная работа თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-კ.ც.I.1 |
--- | Теоретическая механика- динамика (MAS38301R1-LPB) Практическая работа მუსერიძე რამაზი Мусеридзе Рамаз 01-604 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | Строительные материалы 1 (EET71201R2-LB) Лабораторная работа ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12290 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი Гигинеишвили Акаки 04-217 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Физика 1.1 (PHS55408R1-LB) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი Гигинеишвили Акаки 04-320 |
Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Практическая работа თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-501 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | Геодезия 1 (PHS44003R1-LB) Лекция ახალაძე ნინო Ахаладзе Нино 03-242 |
Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лекция თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-501 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Геодезия 1 (PHS44003R1-LB) Лабораторная работа ახალაძე ნინო Ахаладзе Нино 03-242 |
--- | Английский язык для технических специальностей 1 (LEH11812R2-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-411 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | Начертательная геометрия (EET71205R1-LP) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ Бацикадзе Иосеб 01-538 |
--- | Общая химия A (PHS13504R2-LB) Лабораторная работа ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- | |
6-14:00 | --- | Начертательная геометрия (EET71205R1-LP) Лекция ბაციკაძე იოსებ Бацикадзе Иосеб 01-538 |
Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лабораторная работа თოდუა მიხეილ Тодуа Михаил 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო Харибегашвили Серго 01-410 |
Общая химия A (PHS13504R2-LB) Лекция ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო Харибегашвили Серго 01-323 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (AAC31601R2-LBK) Лекция ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-526 |
--- | --- | Экология воды (AAC95601R1-LP) Лекция ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
--- |
4-12:00 | Деревянные и пластмассовые конструкции (AAC31001R2-LBK) Курсовая работа გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (AAC31601R2-LBK) Курсовой проект ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-526 |
--- | Металлические конструкции (AAC07601R1-LPK) Лекция გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Диагностика повреждения конструкций (AAC30801R2-LB) Лабораторная работа ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-201ა |
--- |
5-13:00 | Деревянные и пластмассовые конструкции (AAC31001R2-LBK) Лабораторная работа გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Металлические конструкции (AAC07601R1-LPK) Практическая работа გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
Технология строительного производства (AAC07501R1-LP) Практическая работа ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-517 |
Металлические конструкции (AAC07601R1-LPK) Курсовая работа გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
--- | |
6-14:00 | --- | Диагностика повреждения конструкций (AAC30801R2-LB) Лекция ჯანყარაშვილი დავით Джанкарашвили Давид 01-506 |
Деревянные и пластмассовые конструкции (AAC31001R2-LBK) Лекция გურეშიძე გინა Гурешидзе Гина 01-535 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | Технология строительного производства (AAC07501R1-LP) Лекция ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-517 |
Экология воды (AAC95601R1-LP) Практическая работа ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-212 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Проектирование зданий и сооружений из железобетонных конструкций (AAC31601R2-LBK) Лабораторная работа ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-521 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122171 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სამშენებლო კომპანიის პრაქტიკული მენეჯმენტი -საწარმოო პრაქტიკა (INPRC01GA1-R) პრაქტიკა ბაქრაძე მურმან 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS01GA1-LS) ლექცია ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-408 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკა (LOGIS01GA1-LS) პრაქტიკული ცხვარიაშვილი ვახტანგ 01-413 |
10-18:00 | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01GA1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-408 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (STRMN01GA1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-411 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (STRMN01GA1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-407 |
უძრავი ქონების შეფასება და აუდიტი (EARES01GA1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე 01-406 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122271 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (LEPAC06GA1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-408 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-409 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (ACCOU01GA1-LP) ლექცია ბაქრაძე მურმან 01-412 |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GA1-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-410 |
არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (LEPAC06GA1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-407 |
--- |
10-18:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-410 |
პროექტების მენეჯმენტი მშენებლობაში (PRJMC01GA1-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-407 |
--- | |
11-19:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) პრაქტიკული ბურდული ია 08-902 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (MARKM01GA1-LS) ლექცია გოცაძე ომარ 01-406 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საერთაშორისო სტანდარტები (ACCOU01GA1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან 01-406 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ 01-412 |
--- |
12-20:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) პრაქტიკული ბურდული ია 08-903 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (MARKM01GA1-LS) პრაქტიკული გოცაძე ომარ 01-406 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122111 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა წიქარიშვილი მალხაზ 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისათვის (AAC84701G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-544 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რღვევის მექანიკა მშენებლებისათვის (AAC84701G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ალექსანდრე 01-544 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების მზიდი კარკასის გაძლიერება (AAC85001G1-LK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო 01-527 |
9-17:00 | შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LP) პრაქტიკული მშვიდობაძე ია 01-513 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (AAC37101G2-LP) ლექცია ყიფიანი გელა 01-533 |
--- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (AAC86501G1-LK) ლექცია მელქაძე თეიმურაზ 01-526 |
10-18:00 | შენობა ნაგებობათა ცვეთა (AAC87001G1-LP) ლექცია მშვიდობაძე ია 01-512 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების ელემენტების გაძლიერება კომპოზიტების გამოყენებით (AAC37101G2-LP) პრაქტიკული ყიფიანი გელა 01-533 |
--- | საგანგებო სიტუაციების მართვა და უსაფრთხოება (AAC86501G1-LK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ 01-526 |
11-19:00 | --- | --- | შენობა-ნაგებობების მზიდი კარკასის გაძლიერება (AAC85001G1-LK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო 01-526 |
საშენი მასალების ხანგამძლეობა და კონტროლის მეთოდები (AAC38201G2-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | საშენი მასალების ხანგამძლეობა და კონტროლის მეთოდები (AAC38201G2-LP) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122120 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-517 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) ლექცია ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-533 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-521 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) საკურსო ყიფიანი გელა 01-521 |
||||||||
9-17:00 | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) პრაქტიკული სანიკიძე მამუკა 01-521 |
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-527 |
--- | ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (ICT40301G1-LB) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) ლექცია ესაძე სერგო 01-521 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-517 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-521 |
შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-529 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) ლექცია ჭანტურია მაია 01-521 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122131 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) სასწავლო პრაქტიკა მარღიშვილი ირაკლი 13-გასვლითი პრაქტიკა 5 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-409 |
|
4-12:00 | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა ფიფია ლევან 13-გასვლითი პრაქტიკა 6 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) საკურსო ყიფიანი გელა 01-533 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) ლექცია ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-533 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-521 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (ICT40301G1-LB) ლაბორატორიული გვასალია ბადრი 01-502 |
--- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-529 |
ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (ICT40301G1-LB) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) ლექცია ესაძე სერგო 01-521 |
--- | |
11-19:00 | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) პრაქტიკული სანიკიძე მამუკა 01-529 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-529 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) ლექცია ჭანტურია მაია 01-521 |
--- |
12-20:00 | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-521 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122141 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48701G2-LPK) საკურსო ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-222 |
მონიტორინგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC48901G2-LPK) პრაქტიკული ქადარია იური 01-514 |
თერმული ძაბვები ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობასა და ექსპლუატაციაში (AAC49101G2-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-222 |
საზღვაო ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48801G2-LPK) საკურსო კოდუა მანონი 01-212 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | თერმული ძაბვები ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობასა და ექსპლუატაციაში (AAC49101G2-LPK) საკურსო ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-222 |
მონიტორინგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC48901G2-LPK) საკურსო ქადარია იური 01-514 |
თერმული ძაბვები ჰიდროტექნიკურ ნაგებობებათა მშენებლობასა და ექსპლუატაციაში (AAC49101G2-LPK) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-222 |
მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48701G2-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე 01-413 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (AAC49201G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გიორგი 01-412 |
მონიტორინგი ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC48901G2-LPK) ლექცია ქადარია იური 01-514 |
მიწისქვეშა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48701G2-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-226 |
საზღვაო ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48801G2-LPK) ლექცია კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | საზღვაო ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობა (AAC48801G2-LPK) პრაქტიკული კოდუა მანონი 01-222 |
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | ჰიდროტექნიკური მშენებლობის წარმოება თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენებით (AAC49201G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი 01-407 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122151 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა გორდეზიანი ქეთევან 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების სატუმბი სადგურების მშენებლობა (AAC89201G1-LPK) საკურსო ხატიური ხათუნა 01-411 |
ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობების მშენებლობა (AAC40701G3-LS) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
წყალმომარაგებისა და წყალარინების სისტემების სპეციალური დანიშნულების ნაგებობების მშენებლობა (AAC40901G3-LK) ლექცია ცინაძე ზაალ 01-212 |
--- | დეცენტრალიზებული წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC41001G3-LS) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-218 |
--- |
10-18:00 | ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობების მშენებლობა (AAC40701G3-LS) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების სატუმბი სადგურების მშენებლობა (AAC89201G1-LPK) ლექცია ხატიური ხათუნა 01-512 |
--- | ||
11-19:00 | სანიაღვრე და სადრენაჟო სისტემების მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC40801G3-LP) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
სანიაღვრე და სადრენაჟო სისტემების მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC40801G3-LP) პრაქტიკული ბზიავა კონსტანტინე 01-209 |
წყალმომარაგებისა და წყალარინების სისტემების სპეციალური დანიშნულების ნაგებობების მშენებლობა (AAC40901G3-LK) საკურსო ცინაძე ზაალ 01-212 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების სატუმბი სადგურების მშენებლობა (AAC89201G1-LPK) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა 01-407 |
--- |
12-20:00 | დეცენტრალიზებული წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების მშენებლობა (AAC41001G3-LS) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი Читиашвили Гиорги 01-218 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122156 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ჰაერის კონდიცირების თანამედროვე სისტემები (AAC37501G2-LS) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული 01-309 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰაერის კონდიცირების თანამედროვე სისტემები (AAC37501G2-LS) ლექცია გრძელიშვილი მამული 01-309 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების ვენტილაცია (AAC37401G2-LS) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი 01-308 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების ვენტილაცია (AAC37401G2-LS) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი 01-308 |
გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (AAC37601G2-LPK) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | შენობათა თბური დაცვა და ენერგოეფექტურობა (AAC48501G2-LP) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (AAC37601G2-LPK) საკურსო გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
შენობათა თბური დაცვა და ენერგოეფექტურობა (AAC48501G2-LP) ლექცია გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
დაბალტემპერატურული გათბობის სისტემები (AAC37301G2-LP) ლექცია კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | გაზმომარაგების სპეციალური კურსი (AAC37601G2-LPK) პრაქტიკული გიორგობიანი ოთარ 01-308 |
--- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | დაბალტემპერატურული გათბობის სისტემები (AAC37301G2-LP) პრაქტიკული კოპალიანი ალექსი 01-308 |
--- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122161 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა კაპანაძე ზურაბ 13-გასვლითი პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) პრაქტიკული ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-535 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროცესების და შენობა-ნაგებობების ოპტიმალური ტექნოლოგიური გადაწყვეტები (AAC87501G1-LP) ლექცია ბაქანიძე შახი Баканидзе Шахи 01-533 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-521 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრანსფორმირებადი ნაგებობები (AAC42901G2-LP) პრაქტიკული სანიკიძე მამუკა 01-529 |
9-17:00 | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) პრაქტიკული ესაძე სერგო 01-529 |
--- | ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (ICT40301G1-LB) ლაბორატორიული გვასალია ბადრი 01-502 |
ოპტიმიზაციის მეთოდების გამოყენება მშენებლობაში (ICT40301G1-LB) ლექცია გვასალია ბადრი 01-602 |
ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ინგა 01-517 |
10-18:00 | --- | --- | --- | სეისმომედეგი მშენებლობა და ექსპლუატაცია (AAC38101G2-LP) ლექცია ესაძე სერგო 01-521 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია Баланчивадзе Лия 01-529 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) ლექცია ჭანტურია მაია 01-521 |
--- |
12-20:00 | --- | ენერგოდამზოგი ტექნოლოგიები მშენებლობაში (მაგ) (AAC30701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ინგა 01-517 |
--- | შენობა-ნაგებობების აგება წინასწარდაძაბული ელემენტებით (AAC37801G2-LK) საკურსო ყიფიანი გელა 01-532 |
შენობა-ნაგებობების საიმედოობა (AAC38001G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-521 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122181 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა ხორავა ვასილ 13-გასვლითი პრაქტიკა 4 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი, ანალიზი და შეფასება (AAC49901G2-LP) ლექცია კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რკინიგზის ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი, ანალიზი და შეფასება (AAC49901G2-LP) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი 01-681 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | რკინიგზის ლიანდაგის მუშაობის რეჟიმები და ექსპლუატაცია (AAC49801G2-LK) საკურსო რურუა ნუგზარ 01-674 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-681 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC41301G3-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
რკინიგზების რეკონსტრუქცია-რეაბილიტაცია (AAC44001G3-LK) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC41301G3-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-681 |
--- | --- | |||
11-19:00 | რკინიგზის ლიანდაგის მუშაობის რეჟიმები და ექსპლუატაცია (AAC49801G2-LK) ლექცია რურუა ნუგზარ 01-674 |
საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-681 |
რკინიგზების რეკონსტრუქცია-რეაბილიტაცია (AAC44001G3-LK) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122182 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა კობახიძე კახაბერი 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ციფრული კომპლექსები ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობაში (AAC40101G3-LB) ლაბორატორიული კობახიძე კახაბერი 01-ხიდსაცდელი ლაბ |
ხიდების რეაბილიტაცია-რეკონსტრუქცია (AAC44101G3-LP) ლექცია მაისურაძე ბორისი 01-676 |
სატრანსპორტო გვირაბების რეაბილიტაცია-რეკონსტრუქცია (AAC40401G3-LP) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე 01-676 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | სატრანსპორტო გვირაბების რეაბილიტაცია-რეკონსტრუქცია (AAC40401G3-LP) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | ციფრული კომპლექსები ხიდების და სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობაში (AAC40101G3-LB) ლექცია კობახიძე კახაბერი 01-676 |
მეტროპოლიტენების და საქალაქო მიწისქვეშა ნაგებობების მშენებლობა (AAC40301G3-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
ხიდების რეაბილიტაცია-რეკონსტრუქცია (AAC44101G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი 01-676 |
--- |
12-20:00 | ხიდებისა და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (AAC41501G3-LP) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი 01-676 |
--- | ხიდებისა და სატრანსპორტო გვირაბების მონიტორინგი და გამოკვლევა (AAC41501G3-LP) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
მეტროპოლიტენების და საქალაქო მიწისქვეშა ნაგებობების მშენებლობა (AAC40301G3-LP) ლექცია გრძელიშვილი მარინა 01-676 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122183 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | წინა სამაგისტრო პრაქტიკა (AAC39301G2-R) პრაქტიკა ბურდულაძე ალექსი 13-გასვლითი პრაქტიკა 3 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC41301G3-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია 01-681 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები საგზაო მშენებლობაში (AAC41301G3-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე 01-681 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ 01-674 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საგზაო ფენილების და აეროდრომების ხელოვნური საფარის საექსპლუატაციო თვისებების კვლევა და მათი გაუმჯობესების მეთოდები (AAC41901G3-LP) ლექცია მექანარიშვილი თეიმურაზი 01-674 |
ხისტი, კომპოზიციური და არახისტი სამოსების მშენებლობა (AAC49701G2-LK) საკურსო ბურდულაძე ალექსი 01-673 |
--- | |
11-19:00 | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა 01-681 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების რეაბილიტაციის მეთოდები და ტექნოლოგია (AAC49601G2-LP) პრაქტიკული პაპუაშვილი თენგიზ 01-674 |
--- | ||
12-20:00 | --- | საგზაო საინვესტიციო პროექტების მართვა (AAC49401G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა 01-674 |
საგზაო ფენილების და აეროდრომების ხელოვნური საფარის საექსპლუატაციო თვისებების კვლევა და მათი გაუმჯობესების მეთოდები (AAC41901G3-LP) პრაქტიკული მექანარიშვილი თეიმურაზი 01-674 |
--- | ხისტი, კომპოზიციური და არახისტი სამოსების მშენებლობა (AAC49701G2-LK) ლექცია ბურდულაძე ალექსი 01-673 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122211 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-532 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-521 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-409 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
--- | --- |
12-20:00 | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-527 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122220 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-407 |
--- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-529 |
--- | ||||
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ქარუმიძე ზეინაბ Карумидзе Зеинаб 01-305 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-526 |
--- | ||||
11-19:00 |
|
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-408 |
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | |||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-406 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-526 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე 01-532 |
--- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-601 |
--- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122241 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-406 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-526 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა 01-521 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122251 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული კაპანაძე ზურაბ 01-501 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე 01-527 |
--- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-526 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 01-412 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122256 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-406 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული ავალიშვილი ლამარა 01-526 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-413 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე 01-527 |
--- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122261 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-526 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე 01-526 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 01-412 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122281 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული ჩხიკვაძე კონსტანტინე 01-501 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-526 |
ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-526 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 01-412 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122282 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-521 |
--- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-526 |
--- | თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
--- |
12-20:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 01-412 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122283 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-412 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) ლექცია ქვარაია ირაკლი 01-532 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო - საინვესტიციო პროექტების მენეჯმენტი (AAC41101G3-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-409 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლექცია კაპანაძე ზურაბ 01-602 |
--- | ინოვაციური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC36901G2-LP) პრაქტიკული ფიფია ლევან 01-517 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 01-412 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 01-526 |
სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) საკურსო მაისურაძე გიორგი 01-529 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) ლექცია ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სპეციალური სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC84901G1-LPK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა 01-535 |
თანამედროვე საშენი მასალები (AAC36801G2-LS) პრაქტიკული ტურძელაძე მალხაზ 01-305 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | სპეციალური კომპიუტერული პროგრამები მშენებლობაში (ICT10401G4-LB) ლაბორატორიული კაპანაძე ზურაბ 01-502 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 01-412 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი 01-309 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო სისტემები (AAC48401G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი 01-322 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122153 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Watershed Management (BUA76601E1-LP) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე Bagration-Davitashvili Alexander 01-209 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | Watershed Management (BUA76601E1-LP) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე Bagration-Davitashvili Alexander 01-209 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | Water Systems Modeling (AAC93101E1-LBK) Lecture ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | Water Systems Modeling (AAC93101E1-LBK) Course paper ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
Integrated Water Resources Management (BUA76701E1-LPK) Lecture ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Integrated Water Resources Management (BUA76701E1-LPK) Practical Work ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- | |
8-16:00 | Water Systems Modeling (AAC93101E1-LBK) Laboratory ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- | Integrated Water Resources Management (BUA76701E1-LPK) Course paper ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122253 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | Water Resources Assessment (AAC92601E1-LP) Lecture კლიმიაშვილი ირინა Klimiashvili Irina 01-209 |
--- | --- | Environmental Chemistry (ENV12201E1-LP) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე Bagration-Davitashvili Alexander 01-209 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | Water Quality Assessment (AAC92701E1-LS) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა Klimiashvili Irina 01-209 |
Environmental Chemistry (ENV12201E1-LP) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე Bagration-Davitashvili Alexander 01-209 |
Water Resources Engineering (AAC92801E1-LPR) Training practice ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 13-გასვლითი პრაქტიკა 8 |
--- | |
3-11:00 | Water Resources Assessment (AAC92601E1-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა Klimiashvili Irina 01-209 |
Hydrology of Surface and Groundwater (AAC92501E1-LP) Lecture ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- | ||
4-12:00 | Water Quality Assessment (AAC92701E1-LS) Lecture კლიმიაშვილი ირინა Klimiashvili Irina 01-209 |
Water Resources Engineering (AAC92801E1-LPR) Lecture ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-218 |
Water Resources Engineering (AAC92801E1-LPR) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა Klimiashvili Irina 01-209 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | Hydrology of Surface and Groundwater (AAC92501E1-LP) Practical Work ინაშვილი ირმა Inashvili Irma 01-209 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 01-407 |
--- | სამხედრო ტერმინოლოგია (SES10401G1-L) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა 01-406 |
--- |
10-18:00 | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 01-411 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული დოლიძე მაია Dolidze Maia 08-302ბ |
--- | ||
11-19:00 | --- | სამშენებლო ხელოვნების კურსი სამხედროებისათვის (SES10501G1-L) ლექცია სანიკიძე მამუკა 01-527 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
132201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მშენებლობის ინჟინერიაში (AAC38301G2-LP) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით Джанкарашвили Давид 01-544 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მშენებლობის ინჟინერიაში (AAC38301G2-LP) პრაქტიკული ჯანყარაშვილი დავით Джанкарашвили Давид 01-544 |
სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 01-407 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია კუბლაშვილი მურმან 01-501 |
--- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 01-411 |
მეცნიერული ექსპერიმენტის დაგეგმვა და სტატისტიკური ანალიზი (AAC42001G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მაია 01-521 |
--- | |||
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (AAC39801G2-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ 01-413 |
--- | ||
12-20:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | მეცნიერული ექსპერიმენტის დაგეგმვა და სტატისტიკური ანალიზი (AAC42001G3-LS) ლექცია ჭანტურია მაია 01-521 |
--- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (AAC39801G2-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ 01-410 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
202010 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო ელექტრონიკის საფუძვლები (EET48202G3-LPB) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ელექტრომაგნიტიზმი (EET43802E1-LB) ლექცია ძელური დევი 08-311-1 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | პროფესიული ინგლისური - ელექტრული და ელექტრონული ინჟინერია (LEH11812G4-LP) ლექცია ზარიძე ჟანა 08-903 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-905 |
--- | ელექტრული და ელექტრონული მასალები (ELEQT 13l) ლექცია ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-801 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საინჟინრო ელექტრონიკის საფუძვლები (EET48202G3-LPB) ლაბორატორიული გორგოშიძე ალექსანდრე 08-317 |
პროფესიული ეთიკა (SOS32302G1-LS) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-505 |
--- | პროფესიული ინგლისური - ელექტრული და ელექტრონული ინჟინერია (LEH11812G4-LP) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-906 |
--- | |
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-906 |
--- | ელექტრული და ელექტრონული მასალები (ELEQT 13l) ლაბორატორიული ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-808 |
ელექტრული სისტემები (EET45902G4-LP) პრაქტიკული კოხტაშვილი არჩილ 08-802 |
--- | |
8-16:00 | ელექტრომაგნიტიზმი (EET43802E1-LB) ლაბორატორიული ძელური დევი 08-311-1 |
--- | --- | ელექტრული სისტემები (EET45902G4-LP) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ 08-801 |
--- | --- |
9-17:00 | საინჟინრო ელექტრონიკის საფუძვლები (EET48202G3-LPB) პრაქტიკული გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
--- | --- | პროფესიული ეთიკა (SOS32302G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა 08-501 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221010 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 08-207 |
კალკულუს T3 (MAS19408G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-901 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი Токадзе Лали 06-226დ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | წრედების ანალიზი 1 (EET45402G4-LB) ლაბორატორიული ძელური დევი 08-304 |
--- | |
4-12:00 | წრფივი ალგებრა TLA (MAS19608G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 08-906 |
--- | წრედების ანალიზი 1 (EET45402G4-LB) ლექცია ძელური დევი 08-304 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | კალკულუს T3 (MAS19408G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლაბორატორიული თოფურია ეკატერინე 02-505 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 08-208 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) პრაქტიკული ტოკაძე ლალი Токадзе Лали 09-213 |
9-17:00 | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
--- | --- | --- | წრფივი ალგებრა TLA (MAS19608G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 08-905 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222010 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS15702G2-LS) პრაქტიკული ხუნწარია ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 08-903 |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი ელექტრულ დაელექტრონულ ინჟინერიაში (EET45302G4-LS) ლექცია ძელური დევი 08-311 |
კალკულუს T1 (MAS19208G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 08-901 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
კალკულუს T1 (MAS19208G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 08-905 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 08-906 |
--- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი ელექტრულ დაელექტრონულ ინჟინერიაში (EET45302G4-LS) პრაქტიკული ძელური დევი 08-311 |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 1A (PHS51908G1-LPB) ლექცია ნაჭყებია დათო 08-708 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS15702G2-LS) ლექცია ხუნწარია ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | |||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა 1A (PHS51908G1-LPB) პრაქტიკული ნაჭყებია დათო 04-215 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ბიზნესის დაგეგმვა (BUA34102G2-LK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-214 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ბიზნესის დაგეგმვა (BUA34102G2-LK) საკურსო გრიგალაშვილი არჩილ 08-214 |
სამეწარმეო რისკების მართვა (BUA32902G2-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი არჩილ 08-214 |
ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
ელექტრომზომელობა (EET43902G1-LB) ლექცია ძელური დევი 08-419 |
--- | --- |
5-13:00 | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) საკურსო ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
ოპერაციათა მენეჯმენტის ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ICT14302G2-B) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ოპერაციული დანახარჯების ანალიზი (BUA12802G1-LPK) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-418 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA32702G2-LS) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-203 |
ელექტრომზომელობა (EET43902G1-LB) ლაბორატორიული ძელური დევი 08-317 |
პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (BUA33502G2-LK) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | |
8-16:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA32702G2-LS) პრაქტიკული გოჩაშვილი ნათია 08-214 |
--- | სამეწარმეო რისკების მართვა (BUA32902G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-214 |
პროდუქტის განვითარების პროექტების მენეჯმენტი (BUA33502G2-LK) საკურსო ქუთათელაძე ქეთევან 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220191 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LB) პრაქტიკული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (BUA33402G2-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-418 |
--- | ენერგიის ალტერნატიული წყაროები და ენერგიის დაზოგვა (EET47502G3-LB) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 08-210 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ელექტრომზომელობა (EET43902G1-LB) ლექცია ძელური დევი 08-419 |
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მენეჯმენტის პროცესების მოდელირების სისტემები (BUA37402G3-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 09-104 |
|
ტექნიკური პერსონალის მართვის საფუძვლები (BUA33402G2-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-206 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | სამეწარმეო სამართლის საფუძლები (LAW18111G1-LS) პრაქტიკული გუნიავა ქეთევნ 08-203 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკის ელემენტები (BUA40702G2-LB) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34202G2-LB.) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-კომპ. ცენტრი-2 |
|
--- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძლები (LAW18111G1-LS) ლექცია გუნიავა ქეთევნ 08-206 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221191 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA54102G1-LS.) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-207 |
კალკულუსი 2 (MAS32308G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-906 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
კალკულუსი 2 (MAS32308G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
--- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (MAP25402G1-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
|
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA54102G1-LS.) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (BUA34602G2-LS) სემინარი გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-219 |
|
მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-206 |
--- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (BUA34602G2-LS) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
|
--- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LS) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-418 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-204 |
--- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ირინე 02-605 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221191-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LS) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-418 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA54102G1-LS.) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-419 |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | კალკულუსი 2 (MAS32308G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (BUA34602G2-LS) სემინარი გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-219 |
--- | საწარმოო და სასაწყობო აღჭურვილობის ექსპლუატაცია (MAP25402G1-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA54102G1-LS.) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||
6-14:00 | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | კალკულუსი 2 (MAS32308G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-902 |
--- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ინჟინერინგის მენეჯმენტი (BUA34602G2-LS) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე 08-204 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-204 |
--- |
|
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ირინე 02-605 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | პრეკალკულუსი (MAS15208G2-P) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-916 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 08-914 |
--- | |||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) ლექცია ილურიძე ქეთევან 08-204 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 08-906 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა (PHS54608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა 08-512 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან 08-418 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) სემინარი ხმალაძე თამუნა 08-418 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222191-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) ლექცია ილურიძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | პრეკალკულუსი (MAS15208G2-P) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 08-914 |
შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან 08-418 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკა (PHS54608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა 08-512 |
--- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) სემინარი ხმალაძე თამუნა 08-419 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222191-2 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) ლექცია ილურიძე ქეთევან 08-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი სპეციალობაში (BUA34502G2-LS) პრაქტიკული ილურიძე ქეთევან 08-418 |
--- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | პრეკალკულუსი (MAS15208G2-P) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 08-916 |
--- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-905 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-207 |
--- | მიკროეკონომიკა (4კრ) (SOS16302G2-LS) სემინარი ხმალაძე თამუნა 08-418 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-901 |
--- | ფიზიკა (PHS54608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა 08-512 |
--- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 08-916 |
|||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 08-901 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219133 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-419 |
ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-904 |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-802 |
|
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-820(კომპ.კლასი) |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-501 |
|
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219133-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-419 |
|
||||||||
4-12:00 | --- | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-904 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
--- | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-904 |
||||||||
6-14:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-513 |
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-505 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219133-2 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-801 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-513 |
--- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
|
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-820(კომპ.კლასი) |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-904 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-802 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219133-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) საკურსო ბანცაძე ვახტანგ 08-801 |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-513 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროსისტემების დამყარებული რეჟიმები (EET45802G1-LBK) ლექცია ბანცაძე ვახტანგ 08-805 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-601 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-501 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურების და ქვესადგურების საკომუტაციო სქემები და რეჟიმები (EET45902G1-LBK) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | რელეური დაცვა ელექტროსისტემაში (EET45702G1-LBK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-903 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219135 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო წერეთელი თამარ 08-207 |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 |
|
--- | ავტომატიკური მოწყობილობის ელექტრული მანქანები (EET48002G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-805 |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-513 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-601 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 |
|
--- | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET48202G1-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-513 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-418 |
--- | --- | |||||||
6-14:00 |
|
--- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-513 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET48202G1-LP) პრაქტიკული ნათენაძე თენგიზ 04-145 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი 08-505 |
--- | --- | |||||||
8-16:00 | --- |
|
ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-901 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219135-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო წერეთელი თამარ 08-207 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ავტომატიკური მოწყობილობის ელექტრული მანქანები (EET48002G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-805 |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET48202G1-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-513 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-418 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-513 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET48202G1-LP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი 04-148 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-501 |
ელექტრული ენერგიის გენერატორები (EET48402G1-LK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-905 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი 08-419 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219138 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) საკურსო გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-711 |
||||||||||||
3-11:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-805 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-513 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-601 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-505 |
--- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ 08-711 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219138-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
--- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) საკურსო გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-711 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-805 |
|||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ 08-711 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-903 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-505 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-805 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-513 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219138-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-204 |
--- |
|
--- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო ლაშხაური ნიკოლოზი 08-605 |
||||||||
3-11:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-419 |
--- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-601 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-805 |
||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-711 |
--- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-501 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) საკურსო გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-706 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219138-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-419 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-502 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-805 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-419 |
--- | --- | ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) საკურსო შაველაშვილი გივი 08-711 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-418 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-513 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) საკურსო ჭუნაშვილი ბადურ 08-711 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
|
ავტომატიზირებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET47302G1-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-805 |
--- | ელექტრომომარაგების სისტემების ქვესადგურები (EET47402G1-LKR) საკურსო გამრეკელაშვილი თეიმურაზ 08-711 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და კომპლექსების ელექტრომომარაგება (EET47502G1-LBK) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-805 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219146 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-903 |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-207 |
--- | თბოტექნიკური გაზომვები (EET44502G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-123 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი 08-505 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-418 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-206 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-501 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219146-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-204 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-601 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-513 |
|
თბოტექნიკური გაზომვები (EET44502G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-123 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-418 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-505 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-513 |
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-206 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-207 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219146-2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-204 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო წერეთელი თამარ 08-207 |
|
--- | ენერგოაუდიტი (EET44402G1-LSP) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თბოტექნიკური გაზომვები (EET44502G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ 08-123 |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-601 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
|
ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
||||||||
6-14:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-501 |
--- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-605 |
--- | ორთქლგენერატორები (EET44202G1-LPK) საკურსო მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
||||||||
7-15:00 | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-601 |
--- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219147 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-206 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურები (EET46602G1-LP) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-219 |
მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-501 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
ჰიდროელექტროსადგურები (EET46602G1-LP) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-605 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ჰიდროტურბინები (EET41402G4-LK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-203 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-505 |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (EET46502G1-LPBK) ლექცია ფიფია ბაჩანა 08-204 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ჰიდროტურბინები (EET41402G4-LK) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-204 |
--- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (EET46502G1-LPBK) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა 08-219 |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219148 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-905 |
--- | --- | ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) საკურსო თოფურია მანანა 08-418 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ჰიდროტურბინები (EET41402G4-LK) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურები (EET46602G1-LP) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-418 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-502 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) საკურსო გიორგიშვილი ნინო 08-513 |
--- | მცირე ენერგეტიკული საწარმოს სტარტაპული განვითარების ეტაპები (EET41502G4-LPK) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია 08-605 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ჰიდროტურბინები (EET41402G4-LK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-203 |
ფინანსური ინფორმაციის საფუძვლები ენერგეტიკაში (EET41302G4-LPK) პრაქტიკული თოფურია მანანა 08-513 |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA35602G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (EET46502G1-LPBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა 08-217 |
ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (EET46502G1-LPBK) ლექცია ფიფია ბაჩანა 08-204 |
ჰიდროელექტროსადგურები (EET46602G1-LP) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-219 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ფრთიანი ტუმბოები და სატუმბი დანადგარები (EET46502G1-LPBK) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა 08-217 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-805 |
--- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-601 |
||||||||
2-10:00 | --- |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
3-11:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 08-901 |
--- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ღონიაშვილი ელიზბარ 08-805 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
||||||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-605 |
||||||||
6-14:00 | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-903 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311-1 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული ცეცხლაძე მერაბ 08-311 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ღონიაშვილი ელიზბარ 08-700ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-118 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-419 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220161 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-605 |
--- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-601 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-313 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-118 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 08-905 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ლაშხაური ნიკოლოზი 08-706 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-901 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-118 |
|
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია მეტრეველი გიორგი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-605 |
--- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 08-905 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-313 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ლაშხაური ნიკოლოზი 08-706 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-601 |
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-118 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-118 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია მეტრეველი გიორგი 08-805 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-904 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311ა |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-605 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 08-901 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-801 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-313 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
--- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 08-902 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო რაზმაძე მარინე 08-118 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ლაშხაური ნიკოლოზი 08-706 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე 08-419 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია მეტრეველი გიორგი 08-805 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-903 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-313 |
ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-219 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია რთველაძე ნათია 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
|
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო რთველაძე ნათია 08-706 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-903 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-605 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-802 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220165 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-905 |
|
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო სხირტლაძე იუზა 08-311-1 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-901 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია რთველაძე ნათია 08-805 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-801 |
||||||||
6-14:00 | --- |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-219 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო რთველაძე ნათია 08-706 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-605 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-905 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-903 |
||||||||||||
4-12:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-502 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო 08-601 |
||||||||||||
5-13:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო რთველაძე ნათია 08-706 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია რთველაძე ნათია 08-805 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311ა |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-219 |
--- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გვარამაძე ნინო 08-605 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო სხირტლაძე იუზა 08-311-1 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო სხირტლაძე იუზა 08-311-1 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-902 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-805 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-206 |
|
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-602 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-805 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო ზერეკიძე არჩილ 08-901 |
||||||||
10-18:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-419 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-206 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-805 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-903 |
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-805 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-602 |
--- | --- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო სხირტლაძე იუზა 08-311-1 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311ა |
ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო ზერეკიძე არჩილ 08-904 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220169 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ზერეკიძე არჩილ 08-805 |
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311ა |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
3-11:00 | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311-1 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-419 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-602 |
||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია 08-805 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო ზერეკიძე არჩილ 08-902 |
||||||||
6-14:00 | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ტურძელაძე დავით 08-805 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია 08-902 |
--- |
|
--- |
|
||||||||
7-15:00 | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-805 |
|
--- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 08-901 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311-1 |
ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ღონიაშვილი ელიზბარ 08-805 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ღონიაშვილი ელიზბარ 08-700ა |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
||||||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-118 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული ბერაძე ნანა 08-311ა |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-605 |
||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-901 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-602 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-805 |
--- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო ღონიაშვილი ელიზბარ 08-700ა |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია ღონიაშვილი ელიზბარ 08-805 |
||||||||
4-12:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი 08-419 |
|
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია სხირტლაძე იუზა 08-313 |
||||||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია მჭედლიძე ქეთევანი 08-204 |
--- | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია ვახტანგაძე ირაკლი 08-605 |
||||||||
6-14:00 | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311-1 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-902 |
--- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი 08-902 |
ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული ვახტანგაძე ირაკლი 08-602 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული ცეცხლაძე მერაბ 08-311 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-419 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-605 |
--- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-802 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო 08-313 |
--- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტრული სადგურები და ქვესადგურები (EET42802G1-LP) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-605 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია გორგოშიძე ალექსანდრე 08-313 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-502 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ 08-901 |
ელექტრული მანქანები (EET43102G1-LBK) საკურსო დვალიძე მალხაზი 08-901 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 3 (EET40502G4-LP) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო 08-311 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია გობიანიძე ზურაბ 08-605 |
ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო გორგოშიძე ალექსანდრე 08-311ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-219 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) ლექცია მეტრეველი გიორგი 08-805 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები - 1 (EET42602G1-LPBK) საკურსო ფანცხავა ელენე 08-118 |
--- | ზოგადი ელექტრომომარაგება (EET45502G2-LBK) საკურსო მეტრეველი გიორგი 08-706 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-904 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-513 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო არაბიძე ნათია 08-513 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-206 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ცეცხლაძე მერაბ 08-311 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-901 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
||||||||
6-14:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-216 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-207 |
--- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-206 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-906 |
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-206 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-906 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221162 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-505 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-903 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 08-914 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბალახაშვილი ლიანა 08-311 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო არაბიძე ნათია 08-505 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-206 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 08-501 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბალახაშვილი ლიანა 08-311 |
--- |
|
|||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო არაბიძე ნათია 08-419 |
--- | ||||||||
5-13:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-505 |
--- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-906 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბერაძე ნანა 08-311ა |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-419 |
--- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-206 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-904 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო არაბიძე ნათია 08-513 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | ფრანგული ენა-3 (LEH16012G3-P) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა Гарибашвили Тина 01-561 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-904 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბერაძე ნანა 08-311ა |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-207 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-206 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 08-902 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-206 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-905 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-419 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 08-904 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბერაძე ნანა 08-311ა |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221167 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ 08-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-901 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-904 |
--- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-902 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221168 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-203 |
--- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-906 |
||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-903 |
--- |
|
--- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ცეცხლაძე მერაბ 08-311ა |
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-901 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
|||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-216 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-207 |
--- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-207 |
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-206 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა 08-207 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221169 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ცეცხლაძე მერაბ 08-311ა |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-903 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-901 |
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-901 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-216 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი 08-207 |
--- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ 08-313 |
||||||||
7-15:00 |
|
თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) ლექცია ლოსაბერიძე მარინე 08-502 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 08-902 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) საკურსო არაბიძე ნათია 08-505 |
ენერგიის განახლებადი წყაროები (EET42402G1-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან 08-206 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
თეორიული მექანიკა (MAS31401G2-LP) პრაქტიკული ლოსაბერიძე მარინე 08-902 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-204 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) პრაქტიკული ბალახაშვილი ლიანა 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-505 |
--- | თბური პროცესები და დანადგარები (EET42502G1-LPK) ლექცია ლოლუა დავით 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) პრაქტიკული კიკაჩეიშვილი ნათია 08-207 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები 1 (EET40602G4-LPB) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-313 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 08-904 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | გამოყენებითი ჰიდროაერომექანიკის საფუძვლები (EET45402G2-LPK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-206 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221170-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ჯიშკარიანი მაკა 08-501 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული ჯიშკარიანი მაკა 08-419 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია არაბიძე ნათია 08-112 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული არაბიძე ნათია 08-112 |
--- | --- |
5-13:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-905 |
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) პრაქტიკული ძიძიგური მანანა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-906 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 08-906 |
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-901 |
--- | --- |
8-16:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლაბორატორიული არაბიძე ნათია 08-112 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB) ლექცია წულუკიძე მანანა 04-217 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB) ლაბორატორიული წულუკიძე მანანა 04-321 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-906 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ბერიძე მანანა 04-325 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-902 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-501 |
--- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-902 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222161 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ბერიძე მანანა 04-325 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-513 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-906 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა 08-906 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222162 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-905 |
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კლდიაშვილი რევაზ 02-520 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ბერიძე მანანა 04-325 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-505 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-902 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-906 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222163 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-901 |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-513 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ბერიძე მანანა 04-325 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია 08-903 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია 08-905 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-903 |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222164 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 08-904 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ზაზაშვილი შოთა 08-906 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 08-906 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-501 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222165 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-916 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-902 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-501 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია ტუსიაშვილი თათია 02-520 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-903 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო 08-906 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222166 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-904 |
--- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 08-904 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-501 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 08-901 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
--- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222167 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 08-905 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 08-906 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 08-903 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-903 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია თოფურია ეკატერინე 02-520 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-613 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 08-916 |
--- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 08-914 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-204 |
--- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-805 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-502 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-916 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-805 |
--- | --- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222169 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 08-802 |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა 08-204 |
--- | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 08-906 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 08-904 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 02-520 |
|
||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია წულუკიძე მანანა 08-916 |
|
რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 08-916 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-601 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 08-901 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი 08-505 |
შესავალი სპეციალობაში (EET41602G4-LS) ლექცია გორდიაშვილი ირაკლი 08-422 (არ დაიტვირთოს) |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Управление проектами (EET44902R2-LB) Лекция ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-203 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Управление проектами (EET44902R2-LB) Лабораторная работа ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-კომპ. ცენტრი-2 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Технология производства электрических аппаратов (EET44102R2-LS) Лекция დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-905 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Курсовая работа ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-904 |
--- | --- | Технология производства электрических аппаратов (EET44102R2-LS) Практическая работа დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-905 |
Введение в проект бакалавра (EET42902R2-K) Курсовая работа ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-901 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-901 |
--- | Гидрогенераторы (EET43702R2-LK) Курсовая работа ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-902 |
--- | --- | |
10-18:00 | Основы проектирования электрических машин (EET43902R2-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-901 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Лекция ქობალია მამუკა Кобалия Мамука 08-706 |
--- | Основы прикладной механики (MAS40901R1-LP) Лекция გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лабораторная работа ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-119 |
--- | Основы прикладной механики (MAS40901R1-LP) Практическая работа გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Технологии электропотребления (EET42202R2-LPR) Практическая работа ქობალია მამუკა Кобалия Мамука 08-706 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Электротехнические материалы (EET42702R2-LB) Лабораторная работа ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-803 |
--- | Электрические машины (EET42102R2-LBK) Курсовая работа კერესელიძე ნატალია Кереселидзе Наталья 08-902 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Электротехнические материалы (EET42702R2-LB) Лекция ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-801 |
--- | Электрические машины (EET42102R2-LBK) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 04-148 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Компьютерная инженерная графика (EET71905R1-P) Практическая работа ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Лекция ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-419 |
Электрические машины (EET42102R2-LBK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-901 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Практическая работа ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-419 |
Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Лекция ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-505 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Технологии превращения тепловой энергии - 1 (EET41902R2-LPBK) Курсовой проект ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-419 |
Экономика и управление энергетики (EET42602R2-LP) Практическая работа ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-505 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროენერგეტიკის თანამედროვე პრობლემები (EET46102G3-LP) პრაქტიკული ძაგანია ნატო 08-311 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროენერგეტიკის თანამედროვე პრობლემები (EET46102G3-LP) ლექცია ძაგანია ნატო 08-311 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკური მოწყობილობების ანალიზი გამოყენებითი პროგრამული პაკეტებით (EET42702G4-LB) ლექცია ძელური დევი 08-318 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტროტექნიკური მოწყობილობების ანალიზი გამოყენებითი პროგრამული პაკეტებით (EET42702G4-LB) ლაბორატორიული ძელური დევი 08-318 |
მართვის მიკროპროცესორული სისტემები 2 (EET44802G4-LB) ლექცია ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311ა |
მართვის მიკროპროცესორული სისტემები 2 (EET44802G4-LB) ლაბორატორიული დადუნაშვილი სერგო 04-145 |
ელექტრონული მოწყობილობების ინჟინრული პროექტირება და კონსტრუირება (EET45902G3-LP) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-145 |
--- | --- |
10-18:00 | ელექტრონული მოწყობილობების ინჟინრული პროექტირება და კონსტრუირება (EET45902G3-LP) პრაქტიკული ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 08-311ა |
ჩაშენებული სისტემები (EET45402G3-LPB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-453 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | დიაგნოსტიკა და სერტიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში -2 (EET46502G3-LP) პრაქტიკული მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
--- | |||
12-20:00 | --- | ჩაშენებული სისტემები (EET45402G3-LPB) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო 04-453 |
--- | ჩაშენებული სისტემები (EET45402G3-LPB) ლაბორატორიული დადუნაშვილი სერგო 04-451 |
დიაგნოსტიკა და სერტიფიკაცია ელექტროენერგეტიკაში -2 (EET46502G3-LP) ლექცია მუსელიანი თენგიზ 08-311 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221222 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-902 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) საკურსო ფიფია თემური 08-820(კომპ.კლასი) |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-801 |
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EET41202G3-LPB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-802 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- |
|
მაღალი ძაბვის ელექტროდანადგარების დიაგნოსტიკა (EET41202G3-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე რამინი Чихладзе Рамин 08-802 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- |
|
ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-605 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ 08-805 |
ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) პრაქტიკული ფიფია თემური 08-803 |
--- | ||||
12-20:00 | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
--- | ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) საკურსო კოხტაშვილი არჩილ 08-802 |
ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
--- | ||||
13-21:00 | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-801 |
--- | ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) პრაქტიკული კოხტაშვილი არჩილ 08-802 |
ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) ლექცია ფიფია თემური 08-802 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221222-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) საკურსო ფიფია თემური 08-803 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ 08-802 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრული ქსელის მუშაობის განსაკუთრებული რეჟიმები (EET41502G3-LPK) საკურსო ბოდოკია თემურ 08-801 |
--- | --- | ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-801 |
--- | --- |
10-18:00 | ელექტრული ქსელის მუშაობის განსაკუთრებული რეჟიმები (EET41502G3-LPK) პრაქტიკული ბოდოკია თემურ 08-802 |
--- | ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) საკურსო კოხტაშვილი არჩილ 08-801 |
--- | --- |
11-19:00 | ელექტრული ქსელის მუშაობის განსაკუთრებული რეჟიმები (EET41502G3-LPK) ლექცია ბოდოკია თემურ 08-601 |
ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ 08-801 |
ენერგოსისტემის რეჟიმების ოპტიმალური მართვა (EET41302G3-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-605 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ 08-805 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 2 (EET41002G3-LPK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ 08-805 |
ელექტროსისტემის დინამიკური მდგრადობა (EET40902G3-LPK) პრაქტიკული კოხტაშვილი არჩილ 08-802 |
--- | ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) პრაქტიკული ფიფია თემური 08-820(კომპ.კლასი) |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის მათემატიკური ამოცანები (EET40502G3-LPK) ლექცია ფიფია თემური 08-802 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221223 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობები (EET43102G4-LBK) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსების მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LK) საკურსო ცხომელიძე გურამ 08-715 |
ელექტრომომარაგების სისტემების საშუალო და მაღალი ძაბვის თანამედროვე ძალოვანი მოწყობილობები (EET42902G4-LP) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე 08-700ა |
--- |
|
ელექტრომომარაგების სისტემების საშუალო და მაღალი ძაბვის თანამედროვე ძალოვანი მოწყობილობები (EET42902G4-LP) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე 08-700ა |
|
||||||||
11-19:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვის ციფრული მოწყობილობები (EET43102G4-LBK) საკურსო ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
--- | ცვლადი დენის ასინქრონული ძრავების სიხშირული მართვა (EET43002G4-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი 08-706 |
|
||||||||||
12-20:00 | ელექტროტექნოლოგიური კომპლექსების მართვის ციფრული სისტემები (EET42402G3-LK) ლექცია ცხომელიძე გურამ 08-715 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ენერგეტიკული წარმოების დაგეგმვა-განვითარება (EET43802G3-LPB) ლექცია ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-419 |
ტექნოლოგიური კომპლექსების ელექტრომომარაგება და ენერგოუსაფრთხოების ეკონომიკურ-ორგანიზაციული ასპექტები (EET43102G3-LPK) ლექცია ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-501 |
--- | დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (EET43402G4-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი 08-416 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | საინვესტიციო პროექტების მომზადება და განხორციელება ენერგეტიკაში (EET46802G2-LP) პრაქტიკული ჯაფარიძე დავით 08-414 |
ენერგეტიკული წარმოების დაგეგმვა-განვითარება (EET43802G3-LPB) პრაქტიკული ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-513 |
--- | დანახარჯთა მართვა ენერგეტიკაში (EET43402G4-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი 08-416 |
--- |
11-19:00 | ელექტრული ენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EET43302G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-505 |
ელექტრული ენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EET43302G3-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო 08-414 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური კომპლექსების ელექტრომომარაგება და ენერგოუსაფრთხოების ეკონომიკურ-ორგანიზაციული ასპექტები (EET43102G3-LPK) საკურსო ჭანტურიძე ბელა 08-505 |
ელექტრული ენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 2 (EET43302G3-LPK) ლექცია მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ტექნოლოგიური კომპლექსების ელექტრომომარაგება და ენერგოუსაფრთხოების ეკონომიკურ-ორგანიზაციული ასპექტები (EET43102G3-LPK) პრაქტიკული ჭანტურიძე ბელა 08-505 |
საინვესტიციო პროექტების მომზადება და განხორციელება ენერგეტიკაში (EET46802G2-LP) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-414 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ელექტრული მანქანების მათემატიკური მოდელირება (EET43902G3-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-902 |
--- | --- | ელექტროსისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები (EET42602G4-LP) პრაქტიკული ხარშილაძე გიორგი 08-905 |
--- |
10-18:00 | ელექტრული აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგია (EET44602G3-LP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-904 |
ელექტრული მანქანების კონსტრუირების ტექნოლოგია (EET44202G3-LP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-902 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-902 |
ელექტრული მანქანების მათემატიკური მოდელირება (EET43902G3-LB) ლაბორატორიული დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-905 |
ელექტროსისტემების და ფართო დანიშნულების ვენტილური ელექტრული მანქანები (EET42602G4-LP) ლექცია ხარშილაძე გიორგი 08-801 |
--- | ||
12-20:00 | ელექტრული აპარატების კონსტრუირების ტექნოლოგია (EET44602G3-LP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-904 |
ელექტრული მანქანების კონსტრუირების ტექნოლოგია (EET44202G3-LP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის Дагундаридзе Борис 08-901 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | ჰიდროგენერატორების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET42502G4-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ Биджамов Якир 08-905 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალ-ენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (EET49902G2-LK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია 08-219 |
--- | ჰიდროლოგიური გაანგარიშებები ჰიდროენერგეტიკაში (EET49502G2-LK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარების წყალ-ენერგეტიკული რეჟიმების გაანგარიშების მეთოდები (EET49902G2-LK) საკურსო კიკაჩეიშვილი ნათია 08-217 |
--- |
10-18:00 | ჰიდროტურბინების მონტაჟის, გამართვის, ექსპლუატაცის და რემონტის სპეცკურსი (EET40102G3-LP) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა 08-217 |
--- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის, გამართვის, ექსპლუატაცის და რემონტის სპეცკურსი (EET40102G3-LP) ლექცია ხელიძე გრიგოლ 08-217 |
ჰიდროლოგიური გაანგარიშებები ჰიდროენერგეტიკაში (EET49502G2-LK) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა 08-217 |
--- | |
11-19:00 | ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი (EET49602G2-LK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰესების რეაბილიტაცია (ჰიდრომექანიკური ნაწილი) (EET49702G2-LPK) საკურსო ნონიევი ივანე 08-217 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | ძირითადი ჰიდროსატურბინო მოწყობილობის სპეცკურსი (EET49602G2-LK) საკურსო სამსონაშვილი პავლე 08-217 |
ჰესების რეაბილიტაცია (ჰიდრომექანიკური ნაწილი) (EET49702G2-LPK) პრაქტიკული ნონიევი ივანე 08-207 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | ჰესების რეაბილიტაცია (ჰიდრომექანიკური ნაწილი) (EET49702G2-LPK) ლექცია ნონიევი ივანე 08-207 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლუატაცია (EET47602G2-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თბოენერგეტიკული სისტემების დაგეგმარება და ექსპლუატაცია (EET47602G2-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თბური პროცესების გამოკვლევა სამრეწველო და სამშენებლო სექტორში (EET44902G4-LB) ლაბორატორიული ჯიხვაძე მაია 08-119 |
--- | --- | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (EET47202G2-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-123 |
--- |
10-18:00 | სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (EET49102G2-LP) ლექცია არაბიძე გია 08-123 |
კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (EET47302G2-LPK) პრაქტიკული მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
--- | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (EET47202G2-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-118 |
--- | |
11-19:00 | სუფთა განვითარების მექანიზმის პროექტები (EET49102G2-LP) პრაქტიკული არაბიძე გია 08-123 |
თბური პროცესების გამოკვლევა სამრეწველო და სამშენებლო სექტორში (EET44902G4-LB) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-123 |
კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (EET47302G2-LPK) ლექცია მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
--- | მყარი სათბობის კომპლექსური გამოყენების თანამედროვე ტექნოლოგიები (EET47202G2-LPK) საკურსო ჯიშკარიანი თენგიზ Джишкариани Тенгиз 08-119 |
--- |
12-20:00 | --- | კოგენერაციული სადგურები ენერგეტიკაში (EET47302G2-LPK) საკურსო მიქიაშვილი თემურ 08-123 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222221 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-802 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 09-106 |
|||
10-18:00 | --- |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
--- | |||||
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-819 |
--- | |||
12-20:00 | --- |
|
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯოჯუა გიგა 08-601 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
--- | ||||
13-21:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-505 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 09-106 |
--- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222222 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-802 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
--- | |||
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-501 |
--- | ||||
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-501 |
--- | |||
12-20:00 | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 09-106 |
|
--- | --- | --- | ||||
13-21:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ჯიქია თამარ 08-802 |
--- | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 09-106 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222223 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (EET41802G3-LK) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-719 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით 08-711 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
--- | ||||||||
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-419 |
--- | ||||||||
12-20:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (EET41802G3-LK) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-719 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-801 |
--- | --- | ||||||||||
13-21:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-419 |
--- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (EET41802G3-LK) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე 08-719 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ელექტრომომარაგების სისტემების დაბალი ძაბვის თანამედროვე მოწყობილობები (EET41802G3-LK) ლექცია პეტროსიანი ალექსანდრე 08-719 |
--- | ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-820(კომპ.კლასი) |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო შაველაშვილი გივი 08-706 |
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯოჯუა გიგა 08-601 |
--- | --- |
12-20:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-501 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-901 |
--- | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
--- | |
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლაბორატორიული ღონიაშვილი ელიზბარ 08-708 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-802 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო ტურძელაძე დავით 08-706 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002G4-LP) ლექცია ნათენაძე თენგიზ 08-513 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-118 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
--- | --- |
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
ფართო მოხმარების ელექტრული მანქანები (EET42002G4-LP) პრაქტიკული ნათენაძე თენგიზ 08-902 |
--- | --- |
12-20:00 | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-501 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-901 |
ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლაბორატორიული ღონიაშვილი ელიზბარ 08-708 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯოჯუა გიგა 08-601 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222231 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-801 |
||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო შაველაშვილი გივი 08-706 |
||||
9-17:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
--- |
|
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-501 |
სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 09-106 |
||||
10-18:00 | ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
||||||
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | ||||
12-20:00 | --- | --- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-501 |
--- | ||||||
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
--- | --- | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 09-106 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222233 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მალხაზ 08-700ა |
--- |
|
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) პრაქტიკული მაღრაძე ნინო 08-501 |
სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 09-106 |
||||
10-18:00 | ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) პრაქტიკული ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-123 |
|
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) ლექცია ჯიქია თამარ 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) პრაქტიკული ჯიქია თამარ 08-801 |
||||||
11-19:00 | ავტომატური მართვის თეორია ელექტროინჟინერიაში (EET41602G3-LP) ლექცია ქვრივიშვილი მალხაზ 08-805 |
ენერგეტიკის გარემოსდაცვითი პრობლემები (EET41902G4-LP) ლექცია ვეზირიშვილი-ნოზაძე ქეთევან 08-204 |
ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) ლექცია ჯაფარიძე დავით 08-502 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-204 |
--- | --- | ||||
12-20:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) საკურსო ღონიაშვილი ელიზბარ 08-706 |
--- | ორგანიზაციულ-ეკონომიკური სისტემების მართვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET47402G3-LPK) საკურსო ჯაფარიძე დავით 08-419 |
--- | |||||
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა ელექტროენერგეტიკაში (EET41902G3-LBK) ლექცია ჭუნაშვილი ბადურ 08-805 |
მონაცემთა შეგროვებისა და დისპეტჩერული მართვის სისტემები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET41802G4-LPK) საკურსო ვახტანგაძე ირაკლი 08-820(კომპ.კლასი) |
--- | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 09-106 |
--- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
221235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
პროგრამების და პროექტების მართვა (BUA39102G2-LBK) ლექცია მაღრაძე მანანა 08-203 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პროგრამების და პროექტების მართვა (BUA39102G2-LBK) საკურსო მაღრაძე მანანა 08-კომპ. ცენტრი-1 |
--- | პროექტის რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-206 |
--- | --- | |
11-19:00 | საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-203 |
ტექნოლოგია და ბიზნეს მოდელები (BUA37802G3-LSK) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
პროექტის რისკების მენეჯმენტი (BUA39202G2-LSR) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-203 |
პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა 08-203 |
--- | |
12-20:00 | საინვესტიციო პროექტების ფინანსური მენეჯმენტი (BUA20502G2-LP) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-206 |
--- | ტექნოლოგია და ბიზნეს მოდელები (BUA37802G3-LSK) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
ოპერაციათა სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA39302G2-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | პერსონალის მართვის მოდელები და მეთოდები (BUA37102G1-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა 08-203 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222235 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მოდელები (MAS31202G2-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-207 |
|||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოს ეკონომიკა (SOS11902G1-LP) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა 08-206 |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების რაოდენობრივი მოდელები (MAS31202G2-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი Начкепия Гиорги 08-კომპ. ცენტრი-1 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ტექნოლოგია და ბიზნეს მოდელები (BUA37802G3-LSK) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (BUA36802G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- | კომუნიკაცია და მოლაპარაკება ბიზნესში (BUA36802G1-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-206 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
საწარმოო მართვის სისტემები (EET40302G4-LS) პრაქტიკული ქემოკლიძე ლუკა 08-206 |
ტექნოლოგია და ბიზნეს მოდელები (BUA37802G3-LSK) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
საწარმოო მართვის სისტემები (EET40302G4-LS) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-206 |
საწარმოს ეკონომიკა (SOS11902G1-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-204 |
--- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET43702G4LSB10) ლექცია ჯავახიშვილი გელა 08-715 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-206 |
--- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET43702G4LSB10) სემინარი ჯავახიშვილი გელა 08-715 |
10-18:00 | მდგრადი ენერგეტიკა და კლიმატის ცვლილება (EET43802G4-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-501 |
ენერგეტიკული უსაფრთხოება -ელექტროენერგეტიკა (EET49402G1-LSP) ლექცია შოშიაშვილი თამარ 08-217 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
ენერგეტიკული უსაფრთხოება -ელექტროენერგეტიკა (EET49402G1-LSP) პრაქტიკული შოშიაშვილი თამარ 08-207 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-207 |
--- | --- |
12-20:00 | მდგრადი ენერგეტიკა და კლიმატის ცვლილება (EET43802G4-LS) ლექცია ამყოლაძე გურამ Амколадзе Гурам 08-501 |
სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (EDU10213G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-206 |
--- | --- | ||
13-21:00 | კვლევის მეთოდები ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET43702G4LSB10) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 09-309 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | თანამედროვე ტენდენციები საწარმოთა მართვაში (BUA35402G2-S) პრაქტიკული სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (SOS63102G1-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (EDU10112G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 08-212 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა და სწავლების თანამედროვე მეთოდები (EDU10112G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 08-203 |
ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (SOS63102G1-LS) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე 08-207 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | საინჟინრო ხაზვა (0731303) პრაქტიკული ქისიშვილი ლია 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი |
--- | საინჟინრო ხაზვა (0731303) პრაქტიკული. ქისიშვილი ლია 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
ელექტრული და ელექტრონული პრინციპები (0731302) პრაქტიკული გორგოშიძე ალექსანდრე 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 2 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) პრაქტიკული. ძაგანია ნატო 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
--- | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) სემინარი ძაგანია ნატო 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) პრაქტიკული ძაგანია ნატო 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 2 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222061 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მზის ენერგიაზე მომუშავე ფოტოელექტრული (ქსელთან მიერთებული და ავტონომიური)სისტემების მოქმედების პრინციპები (7458) ლექცია ჯიხვაძე მაია 13-კახეთის გზატკეცილი 2 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მზის ენერგიაზე მომუშავე ფოტოელექტრული (ქსელთან მიერთებული და ავტონომიური)სისტემების მოქმედების პრინციპები (7458) პრაქტიკული. რაზმაძე ნანა 08-210 |
მზის ენერგიაზე მომუშავე ფოტოელექტრული (ქსელთან მიერთებული და ავტონომიური)სისტემების მოქმედების პრინციპები (7458) სემინარი რაზმაძე ნანა 13-კახეთის გზატკეცილი 1 |
მზის ენერგიაზე მომუშავე ფოტოელექტრული (ქსელთან მიერთებული და ავტონომიური)სისტემების მოქმედების პრინციპები (7458) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-207 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მზის ენერგიაზე მომუშავე ფოტოელექტრული (ქსელთან მიერთებული და ავტონომიური)სისტემების მოქმედების პრინციპები (7458) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 08-210 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222062 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მზის თეორიული სისტემების ავტომატიზაცია (1233) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 13-კახეთის გზატკეცილი 1 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მზის თეორიული სისტემების ავტომატიზაცია (1233) პრაქტიკული. ჯიხვაძე მაია 13-კახეთის გზატკეცილი 1 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | განახლებადი ენერგიის წყაროები.ენერგიის გადაცემის და გარდაქმნის პრინციპები (4561) პრაქტიკული ქსოვრელი ნათია 13-კახეთის გზატკეცილი |
მზის თერმული სისტემების დანადგარების/მოწყობილებების ტრას, მიგ, შეფუთვა (569) პრაქტიკული. საპანაძე დავით 08-210 |
--- | მზის თერმული სისტემების დანადგარების/მოწყობილებების ტრას, მიგ, შეფუთვა (569) პრაქტიკული საპანაძე დავით 08-210 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222063 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟისა და ტექნიკური მომსახურების ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12312) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-207 |
--- | მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟისა და ტექნიკური მომსახურების ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12312) პრაქტიკული. არუდაშვილი ნინო 13-კახეთის გზატკეცილი 2 |
მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟის შესაბამისი,ელექტული და მექანიკური სისტემების მუშაობის ძირითადი პრინციპები (4541) სემინარი ჯიხვაძე მაია 08-210 |
--- |
11-19:00 | მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟის შესაბამისი,ელექტული და მექანიკური სისტემების მუშაობის ძირითადი პრინციპები (4541) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია 13-კახეთის გზატკეცილი 2 |
--- | მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟისა და ტექნიკური მომსახურების ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12312) სემინარი არუდაშვილი ნინო 08-207 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | მცირე მასშტაბიანი ბიომასის ბოილერების ღუმელების მონტაჟის შესაბამისი,ელექტული და მექანიკური სისტემების მუშაობის ძირითადი პრინციპები (4541) პრაქტიკული. ჯიხვაძე მაია 08-210 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
222064 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ზედაპირული გეოთერმული და თბური ტუმბოების სისტემების მუშაობის პრინციპები (12369) პრაქტიკული ქსოვრელი ნათია 08-204 |
ზედაპირული გეოთერმული და თბური ტუმბოების სისტემების დანადგარების/მოწყობილობების მონტაჟისა და ექსპლუატაციის ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12547) პრაქტიკული. რატიანი ნინო 13-კახეთის გზატკეცილი 4 |
ზედაპირული გეოთერმული და თბური ტუმბოების სისტემების დანადგარების/მოწყობილობების მონტაჟისა და ექსპლუატაციის ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12547) სემინარი რატიანი ნინო 03-207 |
ზედაპირული გეოთერმული და თბური ტუმბოების სისტემების მუშაობის პრინციპები (12369) პრაქტიკული. ქსოვრელი ნათია 13-კახეთის გზატკეცილი 3 |
--- |
11-19:00 | --- | ზედაპირული გეოთერმული და თბური ტუმბოების სისტემების დანადგარების/მოწყობილობების მონტაჟისა და ექსპლუატაციის ზოგადი და ტექნოლოგიის შესაბამისი უსაფრთხოების წესები (12547) პრაქტიკული რატიანი ნინო 08-219 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3055 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლაბორატორიული სულაბერიძე გიორგი 03-133 |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) ლექცია გელაშვილი მირიან 03-330 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | მარკშეიდერია (MAP45403G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია 03-239 |
მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | მარკშეიდერია (MAP45403G1-LB) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-242 |
სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მირიან 03-242 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-305ც |
გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი თამარი xucishvili tamar 01-501ც |
--- |
9-17:00 | --- | --- | გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-328 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3090 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მირიან 03-242 |
--- |
2-10:00 | --- | გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) ლექცია გელაშვილი მირიან 03-330 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | უმაღლესი გეოდეზია (PHS42203G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-242 |
მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლაბორატორიული სულაბერიძე გიორგი 03-133 |
5-13:00 | --- | --- | --- | მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი თამარი xucishvili tamar 01-501ც |
უმაღლესი გეოდეზია (PHS42203G1-LP) პრაქტიკული სულაბერიძე გიორგი 03-242 |
|
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-305ც |
გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3091 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) ლექცია გელაშვილი მირიან 03-330 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
4-12:00 | --- | გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
სამიწათმოწყობო დაპროექტება (BUA77603G1-LP) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მირიან 03-242 |
5-13:00 | --- | --- | მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
|||
6-14:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლაბორატორიული ძაძამია კახაბერ 03-133 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-305ც |
გეოდეზიური გრავიმეტრია (PHS22003G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
სამიწათმოწყობო დაპროექტება (BUA77603G1-LP) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის საწყისები (AAC17906G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი თამარი xucishvili tamar 01-501ც |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3092 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) ლექცია გელაშვილი მირიან 03-330 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
4-12:00 | --- | მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-332 |
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL სერვერის ბაზაზე) (ICT24708G1-LBK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 09-404 |
მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL სერვერის ბაზაზე) (ICT24708G1-LBK) ლაბორატორიული ამილახვარი ნუგზარ 09-208 |
--- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლაბორატორიული ბუავა ლევან 03-237 |
|
6-14:00 | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მირიან 03-242 |
--- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება: JavaScript (ICT32708G2-LB) ლაბორატორიული მამათელაშვილი ქეთევან 09-308 |
--- | ფოტოგრამმეტრია (PHS44903G1-LP) ლექცია ბუავა ლევან 03-237 |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფოტოგრამმეტრია (PHS44903G1-LP) პრაქტიკული ბუავა ლევან 03-237 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება: JavaScript (ICT32708G2-LB) ლექცია კუჭავა გიორგი 06-309ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3093 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) ლექცია გელაშვილი მირიან 03-330 |
თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL სერვერის ბაზაზე) (ICT24708G1-LBK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ 09-208 |
სამთო გეომეტრია 1 (MAP45103G1-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მირიან 03-242 |
--- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები A (PHS41503G1-LB) ლაბორატორიული ძაძამია კახაბერ 03-133 |
მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
--- |
5-13:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება და პროგრამული რეალიზაცია (SQL სერვერის ბაზაზე) (ICT24708G1-LBK) ლაბორატორიული ამილახვარი ნუგზარ 09-208 |
--- | გეოინფორმაციული სისტემები B (ICT39403G1-LP) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები B (ICT39403G1-LP) პრაქტიკული ხოხიაშვილი ეკატერინე 03-241 |
--- | --- |
7-15:00 | ვებ-სისტემების დაპროგრამება: JavaScript (ICT32708G2-LB) პრაქტიკული კუჭავა გიორგი 09-206 |
მიწის სამართალის საფუძვლები (LAW11503G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-330 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ვებ-სისტემების დაპროგრამება: JavaScript (ICT32708G2-LB) ლექცია კუჭავა გიორგი 06-309ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3131 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (CIVIL3D) (3კრ) (EET70805G-P) ლექცია ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ 09-210 |
გეოდეზიურ განაზომთა მათემატიკური დამუშავების თეორია A (PHS42003G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-242 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
|
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 03-412 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 03-216 |
გეოდეზიურ განაზომთა მათემატიკური დამუშავების თეორია A (PHS42003G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი 03-330 |
შრომის დაცვის საფუძვლები გეოდეზიურ საწარმოებში (HHS22703G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
||||||||||||
5-13:00 | გეომორფოლოგიის საფუძვლები (PHS30803G1-LP) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
--- | --- | ინსტრუმენტმცოდნეობა A (PHS41203G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
--- | --- | --- | კარტოგრაფიის საფუძვლები (PHS41703G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
გეომორფოლოგიის საფუძვლები (PHS30803G1-LP) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
||||||||||||
7-15:00 | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-417 |
--- | --- | --- |
|
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-419 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 03-216 |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3231 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-216 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-239 |
--- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-239 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | საინჟინრო გეოდეზია 1 (PHS41803G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
|||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-227 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3232 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-216 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-239 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-239 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
|
საინჟინრო გეოდეზია 1 (PHS41803G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
|||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-419 |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-227 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3955 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP44703G2-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-328 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან 03-216 |
--- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP44703G2-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
სამარკშეიდერო საქმე (MAP45503G1-LBR) ლექცია ნადირაძე მზია 03-242 |
--- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 03-216 |
საინჟინრო გეოეკოლოგია (PHS31703G2-LS) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | სამარკშეიდერო საქმე (MAP45503G1-LBR) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-242 |
--- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | საინჟინრო გეოეკოლოგია (PHS31703G2-LS) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-133 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან 03-216 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 03-216 |
--- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 2 (PHS42403G1-LP) ლექცია ჭიაურელი გიორგი 03-330 |
--- | --- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
გამოყენებითი გეოდეზია 2 (PHS42403G1-LP) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი 03-330 |
--- | --- |
6-14:00 | საინჟინრო გეოეკოლოგია (PHS31703G2-LS) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | ||
7-15:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-242 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საინჟინრო გეოეკოლოგია (PHS31703G2-LS) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-432 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3991 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (SOS56903G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა 03-242 |
--- | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-133 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან 03-216 |
აშენებული ტერიტორიების კადასტრი (SOS56903G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა 03-242 |
--- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP44703G2-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | --- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 03-216 |
დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (MAP44703G2-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | --- |
6-14:00 | დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3992 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | რელიეფის ციფრული მოდელირება (PHS45003G1-LP) პრაქტიკული ბუავა ლევან 03-237 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-133 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია სოლომნიშვილი დავით 03-328 |
--- | რელიეფის ციფრული მოდელირება (PHS45003G1-LP) ლექცია ბუავა ლევან 03-237 |
--- | --- | |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით 03-328 |
დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | |
6-14:00 | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3993 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (ICT30103G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-241 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია სოლომნიშვილი დავით 03-328 |
--- | გის ობიექტების ბიბლიოთეკა (ICT30103G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-241 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით 03-328 |
დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) ლექცია პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
სერვერული გეოინფორმაციული სისტემები (ICT30303G2-LP) პრაქტიკული პაპავა თეიმურაზ 03-239 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
დისტანციური ზონდირების სისტემები და გის (PHS42603G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო 03-237 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მშენებლობის ტექნოლოგია (AAC01201G1-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (PHS36003G1-LB) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | სასწავლო საველე-გეოლოგიური პრაქტიკა (PHS38903G1-R) საწარმოო პრაქტიკა გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
საქართველოს გეოლოგია (PHS30503G1-LP) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | დანალექი ქანების პეტროგრაფია (PHS38303G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გეოლოგიის ეკონომიკა (BUA72003G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
საქართველოს გეოლოგია (PHS30503G1-LP) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (5კრ) (PHS31003G2-LP) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-432 |
--- |
|
გეოლოგიის ეკონომიკა (BUA72003G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (5კრ) (PHS31003G2-LP) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3002 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | სასწავლო საველე-გეოლოგიური პრაქტიკა (PHS38903G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ტლაშაძე გიორგი 13-საველე პრაქტიკა 2 |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროგეოლოგია (PHS36003G1-LB) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (5კრ) (PHS31003G2-LP) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
დანალექი ქანების პეტროგრაფია (PHS38303G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
|||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს გეოლოგია (PHS30503G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა კახაბერ 03-318 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გეოლოგიის ეკონომიკა (BUA72003G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გეოლოგიის ეკონომიკა (BUA72003G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-419 |
საქართველოს გეოლოგია (PHS30503G1-LP) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (5კრ) (PHS31003G2-LP) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3101 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | პალეონტოლოგია (PHS31503G1-LSP) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-419 |
|
--- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | პალეონტოლოგია (PHS31503G1-LSP) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
სტრუქტურული გეოლოგია (PHS32903G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-418 |
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1-LSP) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-334 |
გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-504ბ |
მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1-LB) ლექცია გველესიანი სულხან 03-308 |
მინერალოგია 1 (PHS36203G2-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1-LSP) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | ||||||||||||||
7-15:00 | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-417 |
გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-414ბ |
--- |
|
|
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-419 |
||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-418 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3102 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-419 |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | პალეონტოლოგია (PHS31503G1-LSP) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
სტრუქტურული გეოლოგია (PHS32903G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-418 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | პალეონტოლოგია (PHS31503G1-LSP) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
მინერალების კვლევა მიკროსკოპული მეთოდით (PHS33503G1-LB) ლექცია გველესიანი სულხან 03-308 |
მინერალოგია 1 (PHS36203G2-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1-LSP) ლექცია მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-417 |
|
ისტორიული გეოლოგია (PHS37703G1-LSP) პრაქტიკული მიქაძე ხათუნა 03-334 |
--- | --- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-419 |
|||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-418 |
--- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3201 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 03-216 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-412 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 03-216 |
--- | --- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
||||||||||||
5-13:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია 01-553 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-216 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EET70505G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 03-418 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-553 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 03-227 |
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 03-239 |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-216 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3202 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 03-216 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი 03-239 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 03-216 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია 01-553 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-216 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო გრაფიკა (EET70505G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 03-418 |
--- | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 03-227 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-553 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 03-216 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3901 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 03-414 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | მყარი, არამეტალური და საწვავი სასარგებლო წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503G1-LB) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- | ჭაბურღილების ბურღვა (4კრ) (MAP53703G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | |||||||||||||
4-12:00 | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 03-308 |
მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა (PHS36403G2-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-414 |
|
|
ჭაბურღილების ბურღვა (4კრ) (MAP53703G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | წიაღისეულის გამდიდრება (MAP44803G2-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- |
|
სამთო საქმე (MAP55103G1-LP) ლექცია კუპატაძე დავით 03-328 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (PHS33703G1-LP) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (PHS33703G1-LP) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | სამთო საქმე (MAP55103G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3902 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ 03-320 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (PHS33703G1-LP) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
ჭაბურღილების ბურღვა (4კრ) (MAP53703G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | ||||
4-12:00 | შესავალი გეოინფორმაციულ სისტემებში (ICT39603G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 03-308 |
--- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | წიაღისეულის გამდიდრება (MAP44803G2-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
|
ჭაბურღილების ბურღვა (4კრ) (MAP53703G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
სამთო საქმე (MAP55103G1-LP) ლექცია კუპატაძე დავით 03-328 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | სამთო საქმე (MAP55103G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-შახტა-ლაბორატორია |
ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (PHS36103G1-LP) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-418 |
|
--- | --- | ||||
7-15:00 | მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (PHS31403G2-LP) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე 03-432 |
მიწისქვეშა წყლების დინამიკა (PHS31403G2-LP) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
ჰიდროგეოლოგიური დარაიონების ფაქტორები და პრინციპები (PHS36103G1-LP) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-432 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ძვირფასი და სანახელავო ქვები და მათი საბადოები (PHS33703G1-LP) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS26303G1-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-206 |
--- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-206 |
ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-206 |
შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS24503G1-LK) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS24503G1-LK) საკურსო ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | პროფესიული დაავადებები (HHS21703G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციების დროს (HHS26803G1-LS) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-209 |
მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (AAC01301G1-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- |
6-14:00 | --- | პროფესიული დაავადებები (HHS21703G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-208 |
ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (AAC01301G1-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციების დროს (HHS26803G1-LS) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ 03-209 |
|
7-15:00 | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-208 |
--- | --- | --- | --- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS26303G1-LS) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3036 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-206 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-206 |
შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS24503G1-LK) საკურსო ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-209 |
შრომის უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS24503G1-LK) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
ელექტროუსაფრთხოების საფუძვლები (HHS21203G1-LSK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-209 |
--- | --- |
5-13:00 | პროფესიული დაავადებები (HHS21703G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (AAC01301G1-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ 01-517 |
სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS26303G1-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-206 |
დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციების დროს (HHS26803G1-LS) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-209 |
მშენებლობის ტექნოლოგიის საფუძვლები (AAC01301G1-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ 01-517 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ქიმიური და მეტალურგიული საწარმოების უსაფრთხოება (HHS23903G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული დაავადებები (HHS21703G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-207 |
--- | სამთო და გეოლოგიური სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS26303G1-LS) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-209 |
8-16:00 | --- | --- | --- | დაცვის საშუალებები საგანგებო სიტუაციების დროს (HHS26803G1-LS) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ 03-209 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3135 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკოლოგიური მონიტორინგი (EET26104G1-LS) ლექცია ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-418 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული კომუნიკაციები (HHS25803G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-207 |
--- | ეკოლოგიური მონიტორინგი (EET26104G1-LS) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | --- | |
5-13:00 | პროფესიული კომუნიკაციები (HHS25803G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAP58203G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAP58203G1-LP) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
სახანძრო უსაფრთხოება (HHS22203G1-LSK) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- |
7-15:00 | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-417 |
--- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) საკურსო გიგაური სოფიო 03-209 |
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-419 |
|
8-16:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-227 |
--- | --- | --- | სახანძრო უსაფრთხოება (HHS22203G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-209 |
|
9-17:00 | --- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-209 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3136 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-418 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პროფესიული კომუნიკაციები (HHS25803G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-216 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAP58203G1-LP) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
სახანძრო უსაფრთხოება (HHS22203G1-LSK) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | --- |
7-15:00 | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-417 |
--- | ბუნებრივი რესურსები და მისი განახლებადი წყაროები (EET26804G1-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-601 |
--- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-419 |
|
8-16:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-227 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების საფუძვლები (MAP58203G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
||
9-17:00 | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) საკურსო გიგაური სოფიო 03-209 |
--- | პროფესიული კომუნიკაციები (HHS25803G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-208 |
ბუნებრივი რესურსები და მისი განახლებადი წყაროები (EET26804G1-LS) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-601 |
--- | --- |
10-18:00 | სახანძრო უსაფრთხოება (HHS22203G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-209 |
--- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | საწარმოო ავარიები და კატასტროფები (HHS23803G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-207 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3235 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-412 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-227 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
--- |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3236 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-227 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
|
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია 2 (EET20604G1-LSB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-419 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAP54603G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-227 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) პრაქტიკული რატიანი ნინო 03-209 |
--- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (HHS24803G1-LS) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი მარინე 03-206 |
--- |
4-12:00 | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) საკურსო რატიანი ნინო 03-208 |
--- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAP54603G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-227 |
--- | |
5-13:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (HHS23503G1-LS) ლექცია გიგაური სოფიო 03-207 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (HHS23403G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-207 |
ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (HHS23403G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-209 |
სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-412 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (HHS24803G1-LS) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (HHS23503G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-208 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAP54603G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-227 |
--- |
2-10:00 | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (HHS24803G1-LS) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-206 |
--- | --- | --- | ტექნიკური საფრთხის შემცველი ობიექტების ნორმატიული აქტები (MAP54603G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-227 |
--- |
3-11:00 | საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- | --- | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) საკურსო რატიანი ნინო 03-209 |
--- | |
5-13:00 | --- | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) პრაქტიკული რატიანი ნინო 03-208 |
--- | --- | საწარმოო რისკები და მათი მართვა (HHS26903G1-LSK) ლექცია რატიანი ნინო 03-209 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (HHS23503G1-LS) ლექცია გიგაური სოფიო 03-207 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | საწარმოო უბედური შემთხვევისას პირველადი დახმარება (HHS23503G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-208 |
--- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (HHS23403G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემების დეგრადაცია (HHS23403G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-208 |
--- | სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-412 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | სამთომაშველი საქმე (HHS25603G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-208 |
--- | სატრანსპორტო ავარიები და კატასტროფები (HHS24803G1-LS) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3010 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-419 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
|
4-12:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
--- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-326 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
5-13:00 | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-112 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-207 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-404 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 03-210 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
2-10:00 | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-112 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | --- |
3-11:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-419 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-414 |
--- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 03-210 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-404 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-208 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3030 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-419 |
--- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- |
5-13:00 | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-112 |
--- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-417 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-417 |
შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
--- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
8-16:00 | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული ონიანი მედეა 03-210 |
9-17:00 | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული ჯიქია მარინა 03-207 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გორგიძე ლევან 03-432 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
--- | --- |
4-12:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-419 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-328 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 03-210 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
|
5-13:00 | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-207 |
--- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
|
6-14:00 | --- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-417 |
ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-414 |
--- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
7-15:00 | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
8-16:00 | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-112 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3065 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | |
3-11:00 | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
--- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-414 |
--- | --- |
4-12:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 03-210 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | --- |
5-13:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
--- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-112 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
|
6-14:00 | --- | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ 03-შახტა-ლაბორატორია |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ 03-206 |
7-15:00 | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული ზამთარაძე ელენე Замтарадзе Елена 03-207 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3080 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-414 |
--- | --- | ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
3-11:00 | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი მანანა 03-401 |
სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი 03-112 |
--- | --- | |
4-12:00 | ნავთობგაზსარეწაო გეოლოგია (MAP47203G1-LP) ლექცია კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
--- | --- | სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-328 |
--- | შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
5-13:00 | სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
სამთო პროცესების კონტროლისა და მართვის საშუალებები (MAP49803G1-LP) პრაქტიკული რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 03-210 |
სამთო ტექნიკური შენობები და ნაგებობები (MAP41303G1-LP) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
შრომის დაცვის საფუძვლები სამთო საწარმოებში (HHS22603G1-LB) ლაბორატორიული გეორხელიძე დიანა 03-208.1 |
ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი 03-412 |
ზოგადი საინჟინრო გეოლოგია (1203) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
6-14:00 | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | ეკონომიკა და მენეჯმენტი სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA72303G1-LS) პრაქტიკული კახაძე ბეჟანი 03-404 |
--- | |
7-15:00 | --- | სამთო სატრანსპორტო მანქანები (MAP54303G1-LPB) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეული საბადოების გეოლოგია (PHS36903G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3140 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია 03-330 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-330 |
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS34003G2-LB) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ 03-441 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (MAP54903G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-504ბ |
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS34003G2-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-445 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (MAP55303G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-328 |
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (MAP47703G1-LB) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (MAP55303G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
ჭაბურღილების ბურღვა (3კრ) (MAP53703G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა 03-414 |
ჭაბურღილების ბურღვა (3კრ) (MAP53703G1-LP) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-414 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-414ბ |
|
|
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (MAP54903G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
|
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (MAP56603G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-417 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (MAP56603G1-LP) ლექცია მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3141 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია 03-330 |
სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS34003G2-LB) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ 03-441 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქანების ფიზიკის საფუძვლები (MAP47703G1-LB) ლაბორატორიული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
ზოგადი გეოფიზიკა (MAP56603G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-328 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (MAP54903G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS34003G2-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო 03-445 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (MAP55303G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-328 |
ქანების ფიზიკის საფუძვლები (MAP47703G1-LB) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვა (3კრ) (MAP53703G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა 03-414 |
--- | --- |
7-15:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
წიაღისეულის საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების საფუძვლები (MAP54903G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლაბორატორიული ნადირაძე მზია 03-330 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
8-16:00 | ჭაბურღილების ბურღვა (3კრ) (MAP53703G1-LP) პრაქტიკული წურწუმია მადონა 03-414 |
ღია სამთო სამუშაოების საფუძვლები (MAP55303G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-328 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ზოგადი გეოფიზიკა (MAP56603G1-LP) ლექცია მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3240 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-417 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ირინე 02-605 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
|
--- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკის საფუძვლები (EET78405G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-414 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-216 |
|||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-414 |
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
|||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3241 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-417 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ირინე 02-605 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო გრაფიკის საფუძვლები (EET78405G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა 03-414 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა 03-216 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა 03-216 |
|||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ესიავა რამაზ 03-216 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა 03-414 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-412 |
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3910 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (PHS71503G1-LP) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-418 |
--- |
|
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (PHS71703G1-LP) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-432 |
|
მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურები (PHS37103G2-LB) ლექცია მინდიაშვილი გიორგი 03-441 |
საინჟინრო-გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS34703G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
|||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო გეოდინამიკის საფუძვლები (PHS71703G1-LP) პრაქტიკული ტლაშაძე გიორგი 03-432 |
დასინჯვა და დოკუმენტაცია გეოლოგიურ-საძიებო სამუშაოების დროს (PHS32903G2-LB) ლექცია მინდიაშვილი გიორგი 03-441 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
სპეციალური საინჟინრო გეოლოგიის საფუძვლები (PHS71503G1-LP) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების მარაგების ანგარიში (PHS33303G2-LB) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
|
საინჟინრო-გეოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS34703G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3925 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ჭაბურღილების დამთავრება (MAP51503G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
საბურღი ხსნარები (MAP51003G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა 03-414 |
--- | საძიებო სვეტური ბურღვა (MAP51103G1-LP) პრაქტიკული ხეცურიანი გიორგი 03-419 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | საძიებო სვეტური ბურღვა (MAP51103G1-LP) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-417 |
გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (MAP44103G1-LS) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
|||||||||
6-14:00 |
|
გეოფიზიკური გაზომვები ბურღვის პროცესში (MAP44103G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
ჭაბურღილების დამთავრება (MAP51503G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- |
|
სარეწაო გეოლოგიური კონტროლი ბურღვისას (MAP44603G2-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3930 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (MAP49203G1-LP) პრაქტიკული ხეცურიანი გიორგი 03-419 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
მსოფლიოს ნავთობგაზიანი პროვინციები (MAP46903G1-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-417 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ნავთობის, გაზის და კონდენსატის მარაგების გამოთვლა და რესურსების შეფასება (MAP47303G1-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-414 |
ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (MAP49303G1-LP) ლექცია ბერაძე ნინო 03-417 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (PHS71803G1-LS) ლექცია მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-320 |
კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (MAP44203G1-LS) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-328 |
--- | ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავება (MAP49203G1-LP) ლექცია ხეცურიანი გიორგი 03-414 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | გეოფიზიკური კვლევის შედეგების გეოლოგიური ინტერპრეტაცია (PHS71803G1-LS) პრაქტიკული მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-320 |
--- |
|
ნავთობისა და გაზის შეკრება, მომზადება და ტრანსპორტირება (MAP49303G1-LP) პრაქტიკული ხეცურიანი გიორგი 03-414 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | კაროტაჟული სამუშაოები ნავთობისა და გაზის საბადოების დამუშავებისას (MAP44203G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-328 |
|
||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (MAP40803G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-328 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1-LP) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (MAP55603G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP54803G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-328 |
--- | საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP54803G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
6-14:00 | მიწისქვეშა ნაგებობების მექანიკა (MAP47903G1-LP) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | მიწისქვეშა ნაგებობათა მშენებლობის ტექნოლოგია (MAP40803G1-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-328 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მიწისქვეშა ნაგებობების მექანიკა (MAP47903G1-LP) ლექცია გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-326 |
--- | მიწისქვეშა ნაგებობების სამაგრი კონსტრუქციები და გაანგარიშება (MAP41403G1-LP) ლექცია ლებანიძე ზურაბ 03-326 |
--- | |
9-17:00 | --- | ღია სამთო სამუშაოების ტექნოლოგია (MAP55603G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-328 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3965 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიები (MAP43303G1-LB) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | მამდიდრებელი ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (MAP44103G2-LP) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მამდიდრებელი ფაბრიკების ელექტროუსაფრთხოება (MAP44103G2-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების გრავიტაციული მეთოდები (MAP42103G1-LB) ლექცია არაბიძე ზაური 03-107 |
წიაღისეულის გამდიდრების ფლოტაციური მეთოდი (MAP42703G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (MAP45803G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44203G2-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
წიაღისეულის გამდიდრების ტექნოლოგიური პროცესების დასინჯვა-კონტროლი (MAP45803G1-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების სეპარაციული პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44203G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
|
--- | |||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3980 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | სამთო საწარმოთა ელმომარაგება (MAP40903G2-LP) პრაქტიკული რუხაძე ნინა 03-226 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2-LP) პრაქტიკული მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 |
|
--- | სამთო საწარმოების საკონვეიერო ტრანსპორტი (MAP44303G2-LP) ლექცია მოლოდინი ნორინგი 03-227 |
--- | ტრიბოლოგიის საფუძვლები (MAP48903G1-LP) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
ტრიბოლოგიის საფუძვლები (MAP48903G1-LP) ლექცია მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
||||
6-14:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (MAP57003G1-LP) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ 03-226 |
სამთო საწარმოთა ელმომარაგება (MAP40903G2-LP) ლექცია ცოცხალაშვილი მირიან 03-226 |
--- | --- | სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (MAP57203G1-LS) პრაქტიკული ენაგელი როინ Энагели Роин 03-227 |
|||||
7-15:00 | სამთო ელექტრომექანიკური სისტემების დინამიკა (MAP57003G1-LP) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ 03-226 |
საბაგირო და მონორელსური გზები (MAP58003G1-LB) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ 03-226 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- |
|
--- | სამთო მექატრონიკის საფუძვლები (MAP57203G1-LS) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-227 |
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-428 |
Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
Нефтегазоносные провинции мира 1 (PHS34403R2-LB) Лекция ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
Буровые растворы (MAP53303R1-LP) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-419 |
--- |
6-14:00 | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
Буровые растворы (MAP53303R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-417 |
--- | ||
7-15:00 | Нефтегазоносные провинции мира 1 (PHS34403R2-LB) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
--- | Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Лекция მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-417 |
Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Техника и технология добычи нефти и газа (MAP50303R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | Техника и технология добычи нефти и газа (MAP50303R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-328 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-320 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Лекция ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-419 |
--- | Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Лекция მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-428 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Экономика и менеджмент нефтяных и газовых предприятий (BUA72403R1-LS) Практическая работа ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | Нефтегазоносные провинции мира 1 (PHS34403R2-LB) Лекция ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
--- | Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-428 |
7-15:00 | Физика нефтяного и газового пласта (MAP50103R1-LPK) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
--- | --- | --- | Интерпретация данных геофизических исследований (MAP41503R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
|
8-16:00 | Нефтегазоносные провинции мира 1 (PHS34403R2-LB) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
Техника и технология добычи нефти и газа (MAP50303R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-216 |
Буровые растворы (MAP53303R1-LP) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-428 |
Буровые растворы (MAP53303R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-404 |
--- | |
9-17:00 | Техника и технология добычи нефти и газа (MAP50303R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3114 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | Теоретическая механика (MAS37901R1-LB) Лекция გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
Сопротивление материалов (AAC02801R1-LB) Лекция ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-506 |
Основы геологии нефти и газа (PHS34303R2-LB) Лекция ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Теоретическая механика (MAS37901R1-LB) Лабораторная работа გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
Основы геологии нефти и газа (PHS34303R2-LB) Лабораторная работа ჯიქია ნიაზ Джикия Ниаз 03-320 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Геофизика (MAP41403R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
Сопротивление материалов (AAC02801R1-LB) Лабораторная работа ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-201ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (PHS30403R2-LP) Практическая работа მელიქაძე გიორგი Меликадзе Георгий 03-432 |
Бурение скважин. (MAP53203R1-LP) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
||
5-13:00 | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лабораторная работа მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-611 |
--- | --- | Гидрогеология нефтяных и газовых месторождений (PHS30403R2-LP) Лекция მელიქაძე გიორგი Меликадзе Георгий 03-418 |
Бурение скважин. (MAP53203R1-LP) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
6-14:00 | --- | --- | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лекция ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
Геофизика (MAP41403R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-320 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Эксплуатация насосных и компрессорных установок (MAP54403R1-LB) Лекция მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Эксплуатация насосных и компрессорных установок (MAP54403R1-LB) Практическая работа მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 03-320 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
Информационные технологии 1 (ICT12708R1-LB) Лабораторная работа რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 01-კ.ც.I.6.1 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 03-320 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Общая химия (PHS12604R2-LB) Лекция ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- | Физика 1 (PHS54908R1-LB) Лабораторная работа გიგინეიშვილი აკაკი Гигинеишвили Акаки 04-320 |
--- | Общая химия (PHS12604R2-LB) Лабораторная работа ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Физика 1 (PHS54908R1-LB) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი Гигинеишвили Акаки 04-320 |
Английский язык для технических специальностей 1 (LEH11812R2-P) Практическая работа მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-216 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-227 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Лабораторная работа კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Учебная практика კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-414 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3216 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Информационные технологии 1 (ICT12708R1-LB) Лабораторная работа რჩეულიშვილი ოთარ Рчеулишвили Отар 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Общая химия (PHS12604R2-LB) Лабораторная работа ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Лабораторная работа კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
|
3-11:00 | --- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-328 |
Физика 1 (PHS54908R1-LB) Лабораторная работа ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-320 |
Общая химия (PHS12604R2-LB) Лекция ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
|
4-12:00 | --- | --- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 03-414 |
Физика 1 (PHS54908R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-320 |
--- | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 03-414 |
5-13:00 | --- | --- | Английский язык для технических специальностей 1 (LEH11812R2-P) Практическая работа მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 03-216 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Учебная практика კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | Введение в геологию (PHS31903R1-LBR) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
--- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-414 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений (MAP50603R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
3-11:00 | --- | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48203R1-LP) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-შახტა-ლაბორატორია.4 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48203R1-LP) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-326 |
Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48303R1-LP) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-326 |
--- | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений (MAP50603R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
|
5-13:00 | Геомеханика (MAP48403R1-LP) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-328 |
--- | Геомеханика (MAP48403R1-LP) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-შახტა-ლაბორატორია.2 |
|||
6-14:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Лекция მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
--- | --- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48303R1-LP) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-შახტა-ლაბორატორია.3 |
--- |
7-15:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-419 |
Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (MAP48103R1-LP) Лекция გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-326 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (MAP48103R1-LP) Практическая работа გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-417 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3916 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Геомеханика (MAP48403R1-LP) Лекция გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-326 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48303R1-LP) Практическая работа გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- | --- | Геомеханика (MAP48403R1-LP) Практическая работа გუჯაბიძე ირაკლი Гуджабидзе Иракли 03-შახტა-ლაბორატორია.1 |
--- |
5-13:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Лекция მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-419 |
--- | Сооружение нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48303R1-LP) Лекция გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-326 |
--- | |
6-14:00 | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Курсовой проект მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-417 |
Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48203R1-LP) Лекция გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-326 |
Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (MAP48103R1-LP) Лекция გუდავაძე ლავრენტი Гудавадзе Лаврентий 03-326 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | Сбор, подготовка и транспортировка нефти и газа (MAP50203R1-LPK) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
--- | --- | Разработка нефтяных и газовых месторождений (MAP50603R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
|
8-16:00 | --- | Конструкции и методы расчета магистральных трубопроводов (MAP48103R1-LP) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | Проектирование нефтегазопроводов и нефтегазохранилищ (MAP48203R1-LP) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-428 |
--- | Разработка нефтяных и газовых месторождений (MAP50603R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-216 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (MAP58803G1-R) საწარმოო პრაქტიკა მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება (MAP42203G2-LPK) პრაქტიკული დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-418 |
--- | ნავთობისა და გაზის ძებნისა და ძიების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LS) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
--- |
9-17:00 | --- | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (MAP58803G1-R) საველე პრაქტიკა ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-417 |
საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (MAP58803G1-R) პრაქტიკა ხითარიშვილი ვალერი Хитаришвили Валерий 03-320 |
--- | ||
10-18:00 | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება (MAP42203G2-LPK) ლექცია დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-417 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
ნავთობისა და გაზის ძებნისა და ძიების ტექნოლოგია შელფზე (MAP41903G2-LS) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-328 |
--- | ||
11-19:00 | ნაპრალოვანი ტიპის საბადოების დამუშავება (MAP42203G2-LPK) საკურსო რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-320 |
--- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-328 |
--- | --- | |
12-20:00 | საველე პრაქტიკა ნავთობისა და გაზის ტექნოლოგიებში (MAP58803G1-R) სასწავლო პრაქტიკა რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ 03-328 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-3 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი ნავთობგაზდაგროვებების ძიებისას (MAP54003G1-LS) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-328 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-227 |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA30203G2-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-417 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | ჭაბურღილების რეცხვა (MAP51903G1-LB) ლაბორატორიული წურწუმია მადონა 03-123 |
|
პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MAP42003G2-LSK) საკურსო პროექტი კუმელაშვილი მარინე 03-328 |
--- | |||||||||
10-18:00 | პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MAP42003G2-LSK) პრაქტიკული კუმელაშვილი მარინე 03-320 |
ფორმაციული და ლითოლოგიურ-ფაციესური ანალიზი ნავთობგაზდაგროვებების ძიებისას (MAP54003G1-LS) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ 03-419 |
|
ჭაბურღილების რეცხვა (MAP51903G1-LB) ლექცია წურწუმია მადონა 03-414 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | პროდუქტიულ ფენზე ზემოქმედების თანამედროვე მეთოდები (MAP42003G2-LSK) ლექცია დურგლიშვილი გიორგი Дурглишвили Георгий 03-320 |
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA30203G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-412 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ჭაურების მშენებლობის და რეკონსტრუქციის ინოვაციური მეთოდები (MAP41103G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-328 |
--- | ლითონთა კოროზია (MAP43203G2-LP) ლექცია მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
8-16:00 | --- | --- | --- | ჭაურების მშენებლობის და რეკონსტრუქციის ინოვაციური მეთოდები (MAP41103G1-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი 03-326 |
--- | |
9-17:00 | დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-326 |
სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიური პირობებში (MAP55203G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
ღია სამთო სამუშაოების დაპროექტება (MAP55503G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
სასარგებლო წიაღისეულის დამუშავება რთულ სამთო-გეოლოგიური პირობებში (MAP55203G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | |
10-18:00 | --- | ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MAP55403G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
--- | |||
11-19:00 | ქანების მასივების მდგომარეობის მართვა ღია სამთო სამუშაოებზე (MAP55403G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური 03-216 |
--- | --- | ღია სამთო სამუშაოების დაპროექტება (MAP55503G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
დინამიური პროცესები და მათი მართვა (MAP43303G2-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- |
12-20:00 | --- | ლითონთა კოროზია (MAP43203G2-LP) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-5ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების მართვის სისტემების აგება და კვლევა (ICT39003G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MAP43703G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ნახშირმამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (MAP41903G1-LP) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-101.1 |
--- | სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (MAP41003G2-LP) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 03-226 |
--- |
8-16:00 | წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MAP43703G2-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
ნახშირმამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (MAP41903G1-LP) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
სამთო საელმავლო წევის ელმომარაგება (MAP43603G2-LP) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 03-226 |
--- | ||
9-17:00 | მადნეული წიაღისეულის მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (MAP42303G1-LP) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
--- | --- | სამთო მანქანების ავტომატური ელამძრავი (MAP41003G2-LP) ლექცია ცოცხალაშვილი მირიან 03-226 |
--- | |
10-18:00 | სამთო საელმავლო წევის ელმომარაგება (MAP43603G2-LP) ლექცია ცოცხალაშვილი მირიან 03-227 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | მადნეული წიაღისეულის მამდიდრებელი ფაბრიკების ტექნოლოგიური დაპროექტება (MAP42303G1-LP) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-101.1 |
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების მართვის სისტემების აგება და კვლევა (ICT39003G1-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-5გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-417 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (PHS35403G1-LP) ლექცია გორგიძე ლევან 03-418 |
8-16:00 | --- | მარაგების ანგარიში და საბადოების სამრეწველო-ეკონომიკური შეფასება (PHS32803G2-LB) ლაბორატორიული მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
--- | --- | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (PHS35503G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
9-17:00 | --- | სპეციალური საინჟინრო გეოლოგია (PHS35503G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია 03-432 |
ქანების ფიზიკურ–მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (PHS35203G1-LB) ლაბორატორიული კაკულია ზურაბ 03-154 |
--- | საქართველოს საინჟინრო გეოლოგია (PHS35403G1-LP) პრაქტიკული გორგიძე ლევან 03-418 |
|
10-18:00 | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2-LP) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
--- | ||||
11-19:00 | სამთო საწარმოების გეოლოგიური მომსახურება (PHS33003G2-LP) პრაქტიკული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
მარაგების ანგარიში და საბადოების სამრეწველო-ეკონომიკური შეფასება (PHS32803G2-LB) ლექცია მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (4კრ) (PHS39003G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (4კრ) (PHS39003G1-LB) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ქანების ფიზიკურ–მექანიკური და დეფორმაციული თვისებები (PHS35203G1-LB) ლექცია კაკულია ზურაბ 03-154 |
--- | --- | ||
13-21:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) პრაქტიკული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-417 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- |
9-17:00 | წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 03-418 |
მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
||
10-18:00 | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-216 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ 03-227 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 03-414 |
წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) პრაქტიკული თევზაძე დარეჯან 03-101.1 |
წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
--- | --- |
12-20:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-227 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-5ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) პრაქტიკული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-417 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
--- | --- |
9-17:00 | წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 03-418 |
--- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
|
10-18:00 | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-216 |
--- | --- | ||
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ 03-227 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 03-414 |
წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) პრაქტიკული თევზაძე დარეჯან 03-101.1 |
წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
--- | --- |
12-20:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-227 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-5გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) პრაქტიკული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
ოპერაციული და საწარმოო მენეჯმენტი (BUA72803G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-417 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
--- | --- |
9-17:00 | წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) ლექცია თევზაძე დარეჯან 03-107 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 03-418 |
--- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ლოკალიზაციის ფაქტორები (PHS33503G2-LP) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
|
10-18:00 | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-216 |
--- | წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101.1 |
--- | |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ 03-227 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 03-414 |
წიაღისეულთა გამდიდრებადობის კვლევის მეთოდები (MAP42503G1-LP) პრაქტიკული თევზაძე დარეჯან 03-101.1 |
წიაღისეულის მოპოვების პროცესების ავტომატიზაცია (MAP44403G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ Энагели Роин 03-210 |
--- | |
12-20:00 | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 03-227 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (5კრ) (PHS39003G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
7-15:00 | --- | --- | --- | სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (PHS71903G1-LB) ლექცია მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
--- | გეოლოგიური აგეგმვის თანამედროვე მეთოდები (PHS70403G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
8-16:00 | --- | ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (PHS36103G2-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS33203G1-LB) ლექცია მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (PHS36103G2-LP) პრაქტიკული ბლუაშვილი დავით 03-441 |
--- | მადნეული ველებისა და საბადოების სტრუქტურული კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS33203G1-LB) ლაბორატორიული მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
სასარგებლო წიაღისეულის საბადოების ძებნის მეთოდები (PHS71903G1-LB) ლაბორატორიული მინდიაშვილი გიორგი 03-401 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | მადნების კვლევის ლაბორატორიული მეთოდები (5კრ) (PHS39003G1-LB) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა 03-445 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საიუველირო ნაკეთობათა მხატვრული კონსტრუირება (ART20405G1-LS) სემინარი მილაშვილი მზია 01-617 (კომპ/ც) |
საიუველირო ნაკეთობათა მხატვრული კონსტრუირება (ART20405G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია 01-553 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (PHS34003G1-LB) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (PHS37203G1-LP) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ძვირფასი ქვების დამუშავების ტექნოლოგია (PHS34203G1-LB) ლაბორატორიული გველესიანი სულხან 03-313 |
სამშენებლო და მოსაპირკეთებელი ქვები (PHS37203G1-LP) პრაქტიკული გველესიანი სულხან 03-313 |
საიუველირო საქმე და ნაკეთობების შეფასება (PHS34003G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | გემოლოგია (PHS38403G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვების დამუშავების ტექნოლოგია (PHS34203G1-LB) ლექცია გველესიანი სულხან 03-313 |
გემოლოგია (PHS38403G1-LB) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია 03-345 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (PHS31303G2-LB) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე 03-157 |
მიწისქვეშა წყლების ძებნა–ძიება (PHS30603G2-LP) ლექცია ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | ჰიდროდინამიკა (PHS31103G2-LB) ლაბორატორიული მელიქაძე გიორგი Меликадзе Георгий 03-123 |
8-16:00 | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (PHS31203G2-LB) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-157 |
--- | --- | ||
9-17:00 | საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (PHS36403G1-LS) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
ჰიდროდინამიკა (PHS31103G2-LB) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-157 |
სასმელი წყლის ხარისხის შეფასება და დაცვა (PHS31303G2-LB) ლექცია მარდაშოვი მარინე 03-157 |
ჰიდროგეოლოგიური კვლევების ინოვაციური მეთოდები (PHS31203G2-LB) ლაბორატორიული ტლაშაძე გიორგი 03-157 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მიწისქვეშა წყლების ძებნა–ძიება (PHS30603G2-LP) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა 03-418 |
--- | ||
11-19:00 | --- | საქართველოს მიწისქვეშა წყლები და მათი გამოყენება (PHS36403G1-LS) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-2ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
|
პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-412 |
--- | ||||||||
9-17:00 | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
--- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) ლექცია ქოიავა კახაბერ 03-334 |
საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა კახაბერ 03-334 |
--- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-432 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-2გ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
|
პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-412 |
--- | ||||||||
9-17:00 | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
--- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) ლექცია ქოიავა კახაბერ 03-334 |
საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა კახაბერ 03-334 |
--- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-432 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-2დ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | გენეტიკური მინერალოგია (PHS30203G2-LP) პრაქტიკული ფოფორაძე ნოდარ 03-308 |
|
პროექტების მართვა სამთო საქმესა და გეოლოგიაში (BUA33003G3-lS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-412 |
--- | ||||||||
9-17:00 | საქართველოს მყარი მინერალური რესურსები (PHS39603G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ქეთი 03-401 |
--- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) ლექცია ქოიავა კახაბერ 03-334 |
საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | კავკასიის გეოლოგია (PHS30603G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა კახაბერ 03-334 |
--- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | --- | საქართველოს ჰიდროგეოლოგია (PHS36203G1-LP) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-432 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-4ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-209 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (HHS26603G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-206 |
შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | უსაფრთხოების საიჟინრო ფსიქოლოგია (HHS25903G1-LS) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-206 |
შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
უსაფრთხოების საიჟინრო ფსიქოლოგია (HHS25903G1-LS) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-206 |
ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-206 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) საკურსო გიგაური სოფიო 03-207 |
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
ექსტრემალური საწარმოო პირობები (HHS24103G1) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-207 |
--- |
12-20:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (HHS26603G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-4ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) საკურსო რაზმაძე ნანა 03-209 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (HHS26603G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-206 |
შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) პრაქტიკული გეორხელიძე დიანა 03-206 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | უსაფრთხოების საიჟინრო ფსიქოლოგია (HHS25903G1-LS) პრაქტიკული არუდაშვილი ნინო 03-206 |
შენობების აღდგენითი სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21403G1-LSK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-216 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
უსაფრთხოების საიჟინრო ფსიქოლოგია (HHS25903G1-LS) ლექცია არუდაშვილი ნინო 03-206 |
--- | ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) პრაქტიკული გიგაური სოფიო 03-206 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | ტექნოგენური საგანგებო სიტუაციები (HHS24203G1-LSK) საკურსო გიგაური სოფიო 03-207 |
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (HHS21603G1-LS) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
--- |
12-20:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (HHS26603G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 03-216 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | მიწისძვრები, ლანდშაფტური ხანძრები და მათი ლიკვიდაცია (HHS21603G1-LS) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 03-206 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-4 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (HHS25003G1-LPK) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-206 |
--- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (HHS25003G1-LPK) პრაქტიკული ჯიქია მარინა 03-206 |
--- | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (HHS21303G1-LSK) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (HHS21303G1-LSK) საკურსო ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (BUA72503G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-419 |
--- | შრომისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25703G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ელექტროდანადგარების უსაფრთხო ექსპლუატაცია (HHS21303G1-LSK) ლექცია რაზმაძე ნანა 03-206 |
საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (HHS22003G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | შრომითი რესურსების მენეჯმენტი (BUA72503G1-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (HHS22003G1-LS) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნანა 03-209 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | შრომისა და საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25703G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | საწარმოო გარემოს სანიტარიული უსაფრთხოება (HHS25003G1-LPK) საკურსო ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-206 |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-155 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) პრაქტიკული ბლიაძე ელენე 03-241 |
დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) საკურსო ნადირაძე მზია 03-131 |
--- | --- | გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (PHS21403G1-LP) პრაქტიკული ინაძე რამაზ 03-129 |
--- |
8-16:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) პრაქტიკული ნადირაძე მზია 03-242 |
--- | დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) ლექცია ნადირაძე მზია 03-332 |
--- | |
9-17:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP59503G1-LP) ლექცია კუპატაძე დავით 03-328 |
--- | გეოდეზიურ განაზომებში მათემატიკური სტატისტიკის ელემენტები (PHS21703G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-242 |
გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (PHS21403G1-LP) ლექცია ინაძე რამაზ 03-332 |
--- | |
10-18:00 | სამთო მასივის მდგომარეობის მართვა (MAP59503G1-LP) პრაქტიკული კუპატაძე დავით 03-320 |
--- | --- | გეოდეზიურ განაზომებში მათემატიკური სტატისტიკის ელემენტები (PHS21703G1-LP) პრაქტიკული ძაძამია კახაბერ 03-241 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-190 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) საკურსო ნადირაძე მზია 03-242 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | გეოდეზიურ განაზომებში მათემატიკური სტატისტიკის ელემენტები (PHS21703G1-LP) პრაქტიკული ძაძამია კახაბერ 03-241 |
დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) ლექცია ნადირაძე მზია 03-332 |
--- | --- |
9-17:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) პრაქტიკული ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | გეოდეზიურ განაზომებში მათემატიკური სტატისტიკის ელემენტები (PHS21703G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-242 |
გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (PHS21403G1-LP) ლექცია ინაძე რამაზ 03-332 |
--- | |
10-18:00 | --- | დამაკავშირებელი აგეგმვები (MAP44903G1-LPK) პრაქტიკული ნადირაძე მზია 03-242 |
გეოდეზია და გეოინფორმაციული სისტემები (PHS40903G1-LB) ლაბორატორიული პაპავა დავით 03-129 |
--- | გეოდეზიური დაკვალვითი სამუშაოები (PHS21403G1-LP) პრაქტიკული ინაძე რამაზ 03-129 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია და გეოინფორმაციული სისტემები (PHS40903G1-LB) ლექცია პაპავა დავით 03-241 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0321.2-191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწის რესურსების მართვა (BUA30603G2-LP) პრაქტიკული ცაავა შორენა 03-332 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | მიწის სივრცითი-ინფორმაციული სისტემები (ICT39903G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | --- | --- | მიწის რესურსების მართვა (BUA30603G2-LP) ლექცია ცაავა შორენა 03-332 |
8-16:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) ლექცია ბლიაძე ელენე 03-241 |
მიწის სივრცითი-ინფორმაციული სისტემები (ICT39903G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ 03-241 |
--- | კარტომეტრია (PHS45503G1-LB) ლაბორატორიული მათიაშვილი ნოდარ 03-133 |
--- | მიწის კანონმდებლობა (LAW11303G2-LS) ლექცია ცაავა შორენა 03-332 |
9-17:00 | --- | --- | --- | მიწის კანონმდებლობა (LAW11303G2-LS) პრაქტიკული ცაავა შორენა 03-332 |
||
10-18:00 | სამაგიდო გეოინფორმაციული სისტემები (ICT24403G1-LPR) პრაქტიკული ბლიაძე ელენე 03-241 |
--- | --- | კარტომეტრია (PHS45503G1-LB) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ 03-239 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია და გეოინფორმაციული სისტემები (PHS40903G1-LB) ლექცია პაპავა დავით 03-241 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | გეოდეზია და გეოინფორმაციული სისტემები (PHS40903G1-LB) ლაბორატორიული პაპავა დავით 03-129 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საკადასტრო სამუშაოები (SOS10703G2-LP) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა 03-239 |
გეოდეზიური განაზომების დამუშავება (PHS21603G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი 03-242 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო ნაგებობათა ოპტიმალური განლაგების პირობების კვლევა (PHS21203G1-LP) ლექცია ინაძე რამაზ 03-332 |
საკადასტრო სამუშაოები (SOS10703G2-LP) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა 03-242 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
მარკშეიდერული სამუშაოები მიწისქვეშა დამუშავებისას (MAP44703G1-LP) ლექცია ნადირაძე მზია 03-242 |
--- |
9-17:00 | --- | საინჟინრო ნაგებობათა ოპტიმალური განლაგების პირობების კვლევა (PHS21203G1-LP) პრაქტიკული ინაძე რამაზ 03-332 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) პრაქტიკული ბურდული ია 03-418 |
მარკშეიდერული სამუშაოები მიწისქვეშა დამუშავებისას (MAP44703G1-LP) პრაქტიკული ნადირაძე მზია 03-242 |
--- | |
10-18:00 | --- | გეოდეზიური განაზომების დამუშავება (PHS21603G1-LP) პრაქტიკული ძაძამია კახაბერ 03-241 |
--- | |||
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ 03-227 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 03-414 |
--- | ოპერაციების მენეჯმენტი (BUA72703G1-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-419 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | ოპერაციების მენეჯმენტი (BUA72703G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.2-6 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные технологии бурения нефтяных и газовых скважин (MAP59903R1-LP) Лекция მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Традиционные и нетрадиционные ресурсы углеводородов (MAP59803R1-LS) Практическая работа ბარაბაძე თეიმურაზ Барабадзе Теимураз 03-328 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | управление разработкой месторождений (MAP50103R2-LP) Лекция მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-404 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Традиционные и нетрадиционные ресурсы углеводородов (MAP59803R1-LS) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ Барабадзе Теимураз 03-320 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Современные технологии бурения нефтяных и газовых скважин (MAP59903R1-LP) Практическая работа მაჭავარიანი ნოდარ Мачавариани Нодар 03-428 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | управление разработкой месторождений (MAP50103R2-LP) Практическая работа მაისურაძე ნათელა Маисурадзе Натела 03-414 |
Нефтегазовая гидрогеология (NEFT03) Лабораторная работа ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-432 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | Геофизические исследования скважин (MAP50203R2-LP) Лекция მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
--- | --- | Геофизические исследования скважин (MAP50203R2-LP) Практическая работа მანაგაძე რუსუდან Манагадзе Русудан 03-328 |
--- | --- |
12-20:00 | Нефтегазовая гидрогеология (NEFT03) Лекция ზაუტაშვილი ნანა Зауташвили Нана 03-418 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.3-04 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები პროფესიულ უსაფრთხოებაში (HHS29103G1-LS) პრაქტიკული ლანჩავა ომარ 03-206 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები პროფესიულ უსაფრთხოებაში (HHS29103G1-LS) ლექცია ლანჩავა ომარ 03-206 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (HHS27203G1-LS) ლექცია აბშილავა ანზორ 03-101 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | წარმოებებისა და ტექნოლოგიური პროცესების უსაფრთხოება (HHS27203G1-LS) პრაქტიკული აბშილავა ანზორ 03-101 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0322.3-05 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კვლევის მეთოდები სამთო საქმეში (MAP59403G1-LS) ლექცია კუპატაძე დავით 03-326 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | მინერალური პროცესები (MAP42403G1-LS) ლექცია ტალახაძე დემურ 03-107 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- |
10-18:00 | მინერალური პროცესები (MAP42403G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ 03-101.1 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | კვლევის მეთოდები სამთო საქმეში (MAP59403G1-LS) პრაქტიკული შარაშენიძე თამაზ 03-326 |
სადაწნეო ჰიდროსატრანსპორტო სისტემების გარდამავალი რეჟიმები (MAP54503G1-LS) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების სპეციალური მეთოდები (MAP54103G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა 03-შახტა-ლაბორატორია |
--- | --- |
12-20:00 | --- | სადაწნეო ჰიდროსატრანსპორტო სისტემების გარდამავალი რეჟიმები (MAP54503G1-LS) ლექცია მოლოდინი რევაზი Молодини Реваз 03-227 |
სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
წიაღისეულის საბადოთა დამუშავების სპეციალური მეთოდები (MAP54103G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა 03-326 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4090 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (PHS14904G1-B) ლაბორატორიული ოჩხიკიძე ნათია 02-304 |
--- |
2-10:00 | --- | ექსპერიმენტული ფიზიკური ქიმია 2 (PHS12004G1-B) ლაბორატორიული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-405 |
--- | --- | კოლოიდური ქიმია 1 (PHS12104G1-LSB) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-401 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (PHS11804G1-LS) პრაქტიკული ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | |||
5-13:00 | --- | თეორიული ფიზიკური ქიმია 2 (PHS11804G1-LS) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა 02-401 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | კოლოიდური ქიმია 1 (PHS12104G1-LSB) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (PHS14004G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ქიმიური ნაერთების ნომენკლატურა (PHS14004G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4190 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლაბორატორიული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-419 |
თვისებითი ანალიზი (PHS14604G1-LB) ლექცია ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თვისებითი ანალიზი (PHS14604G1-LB) ლაბორატორიული ამაშუკელი ნათია 02-504 |
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (ICT43004G1-LB) ლაბორატორიული ლაგვილავა ირმა 01-კ.ც.I.6 |
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-419 |
ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
--- | ელემენტების ქიმია 2 (PHS12304G1-LB) ლაბორატორიული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ქიმია და პერსონალური კომპიუტერი (ICT43004G1-LB) ლექცია ლაგვილავა ირმა 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 2 (PHS12304G1-LB) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4290 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
--- |
2-10:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-520 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ICT55308G1-LB) ლაბორატორიული დემეტრაშვილი ალექსანდრე 01-კ.ც.I.4 |
ქიმიის სამყარო (PHS13004G1-LB) ლაბორატორიული მათითაიშვილი თეა 02-305 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 02-312 |
--- |
4-12:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ICT55308G1-LB) ლექცია დემეტრაშვილი ალექსანდრე 02-206 |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა 04-210 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-310 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-310 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
5-13:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-325 |
--- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
--- | |
6-14:00 | --- | ქიმიის სამყარო (PHS13004G1-LB) ლექცია მათითაიშვილი თეა 02-301 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-327 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 10-327 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული ედილაშვილი თამარი 02-509 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (PHS14404G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | ბიოორგანული ქიმია (5კრ.) (PHS11004G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-524 |
კრიმინალისტიკური ქიმია - 1 (PHS13704G1-LS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია ნეფარიძე ნინო 02-524 |
ბიოორგანული ქიმია (5კრ.) (PHS11004G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-524 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PHS14304G1-LP) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-212 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | კომპოზიციური მასალების ქიმია (5კრ) (PHS12904G1-LP) პრაქტიკული ბალახაშვილი მაია 02-107/2 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PHS14304G1-LP) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-211 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე 02-526 |
კომპოზიციური მასალების ქიმია (5კრ) (PHS12904G1-LP) ლექცია ბალახაშვილი მაია 02-107/2 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლაბორატორიული ჩხაიძე ეკატერინე 02-526 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) ლაბორატორიული მუსელიანი ქრისტინა 10-307 |
მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (PHS14404G1-LP) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
აგროქიმია 1 (PHS12804G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | კრიმინალისტიკური ქიმია - 1 (PHS13704G1-LS) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) ლექცია თოფურია ლელა 10-306 |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990ა | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (PHS14404G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | ბიოორგანული ქიმია (5კრ.) (PHS11004G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-524 |
კრიმინალისტიკური ქიმია - 1 (PHS13704G1-LS) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია ნეფარიძე ნინო 02-524 |
ბიოორგანული ქიმია (5კრ.) (PHS11004G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-524 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PHS14304G1-LP) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-212 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | კომპოზიციური მასალების ქიმია (5კრ) (PHS12904G1-LP) პრაქტიკული ბალახაშვილი მაია 02-107/2 |
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების ფიზიკური ქიმია (PHS14304G1-LP) პრაქტიკული ლოლაძე გივი 02-211 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე 02-526 |
კომპოზიციური მასალების ქიმია (5კრ) (PHS12904G1-LP) ლექცია ბალახაშვილი მაია 02-107/2 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლაბორატორიული ჩხაიძე ეკატერინე 02-526 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) ლაბორატორიული მუსელიანი ქრისტინა 10-307 |
მყარი სხეულების ფიზიკური ქიმია (PHS14404G1-LP) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
აგროქიმია 1 (PHS12804G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | კრიმინალისტიკური ქიმია - 1 (PHS13704G1-LS) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) ლექცია თოფურია ლელა 10-306 |
--- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლაბორატორიული ხუციშვილი როზა 02-417 |
--- | --- | --- | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
--- |
2-10:00 | პურ – პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ 02-420 |
--- | --- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
--- | |
3-11:00 | პურ – პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14204G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-417 |
--- | --- | უალკოჰოლო სასმელების წარმოების ინჟინერია (EET15304G1-LP) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-419 |
--- | |
4-12:00 | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების საფუძვლები და ხარისხის კონტროლი (EET14304G1-LB) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-417 |
კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ 02-420 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კვების პროდუქტების დაკონსერვების ტექნოლოგიები (EET14704G1-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 02-421 |
--- | --- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 02-421 |
--- |
7-15:00 | --- | შაქრისა და სპირტის წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15904G1-LB) ლაბორატორიული დეისაძე ქეთევანი 02-421 |
--- | ხორცისა და რძის პროდუქტების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14004G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე დიანა 02-400 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4130 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა 08-302 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49702G3-LPB) ლექცია ჯიხვაძე მაია 08-118 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა (MAS36201G1-LP) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-413 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლაბორატორიული რაჭველიშვილი ნანა 02-405 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლაბორატორიული ებანოიძე ლიანა 02-401 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | |||||||||
6-14:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლაბორატორიული ოჩხიკიძე ნათია 02-304 |
--- | გამოყენებითი მექანიკა (MAS36201G1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-514 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) პრაქტიკული ბოკუჩავა ნანა 02-401 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული ედილაშვილი თამარი 02-509 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-310 |
ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 02-301 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-510 |
||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა 04-201 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კაშიბაძე მარინა 01-კ.ც.I.3 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-328 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 10-327 |
|
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (EET71105G1-P) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ 01-538 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 02-206 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-420 |
--- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-P) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე დიანა 02-417 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET15204G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 02-206 |
საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-420 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველობის საწარმოებში (HHS28603G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET15204G1-LP) ლექცია ისაკაძე თამაზ 02-206 |
||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-P) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-P) პრაქტიკული ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 02-400 |
--- | |
4-12:00 | ლუდის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15404G1-P) ლექცია ძეკონსკაია მედეა 02-400 |
შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველობის საწარმოებში (HHS28603G1-LS) ლაბორატორიული ზამთარაძე ელენე Замтарадзе Елена 03-207 |
--- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა 02-420 |
--- | |
5-13:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
რძის პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14104G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე დიანა 02-400 |
--- | ||
6-14:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13704G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა 02-420 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება კვების მრეწველობის საწარმოებში (HHS28603G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლაბორატორიული მამულაშვილი მანანა 02-611 |
კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET15204G1-LP) ლექცია ისაკაძე თამაზ 02-206 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კვების მრეწველობის საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET15204G1-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 02-206 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი – 1 (EET21404G1-LS) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სამრეწველო ეკოლოგია (EET22404G1-LS) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
ჰიდროსფეროს ქიმია (EET22804G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი – 1 (EET21404G1-LS) ლექცია ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) პრაქტიკული გუგეშიძე მაია 02-601 |
ჰიდროსფეროს ქიმია (EET22804G1-LS) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | სამრეწველო ეკოლოგია (EET22404G1-LS) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- | --- | ზოგადი მასალათმცოდნეობა (EET82904G1-LB) ლაბორატორიული კენჭიაშვილი ნინო 10-614 |
--- | --- |
7-15:00 | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (EET23104G1-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET23604G1-LP) პრაქტიკული გუგეშიძე მაია 02-605 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ზოგადი მასალათმცოდნეობა (EET82904G1-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET23604G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ბუნებათსარგებლობის ეკონომიკა და პროგნოზირება (EET23104G1-LS) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-605 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4140 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | საინჟინრო უსაფრთხოება (HHS29403G1-LB) ლაბორატორიული ღვინიაშვილი მარინე 03-208 |
ზოგადი ეკოლოგია (EET22604G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
--- | ზოგადი ეკოლოგია (EET22604G1-LS) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-328 |
2-10:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლაბორატორიული ოჩხიკიძე ნათია 02-304 |
--- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლაბორატორიული რაჭველიშვილი ნანა 02-405 |
--- | ||
3-11:00 | შესავალი მენეჯმენტში (SHESME04) სემინარი ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 02-206 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
--- | |
5-13:00 | შესავალი მენეჯმენტში (SHESME04) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 02-206 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოება (HHS29403G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-412 |
ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- |
6-14:00 | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) პრაქტიკული რაჭველიშვილი ნანა 02-405 |
--- | --- | ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) ლექცია აბაშიძე ელეონორა 02-601 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) პრაქტიკული აბაშიძე ელეონორა 02-601 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4240 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-327 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-327 |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-328 |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 02-206 |
|
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ქასრაშვილი თამარ 10-327 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 02-206 |
--- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-520 |
ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) ლექცია აბაშიძე ელეონორა 02-601 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-328 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) პრაქტიკული აბაშიძე ელეონორა 02-605 |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (EET22304G1-LS) პრაქტიკული მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (EET22204G1-LPK) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (EET22204G1-LPK) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | |
3-11:00 | მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (EET23204G1-LS) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (EET22304G1-LS) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- | --- | |
4-12:00 | სამრეწველო ეკოლოგია (EET22404G1-LS) პრაქტიკული ქერქაძე ჯიმშერ 02-601 |
--- | სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (EET21704G1-LB) ლაბორატორიული მამულაშვილი მანანა 02-610 |
საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია 03-206 |
--- | --- |
5-13:00 | სამრეწველო ეკოლოგია (EET22404G1-LS) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS21803G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია 03-206 |
უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET23004G1-LS) ლექცია დემეტრაძე მარინე Demetradze Marine 02-605 |
--- | ||
6-14:00 | გარემოზე ზემოქმედების შეფასება (EET22204G1-LPK) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ 02-605 |
ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EET21604G1-LPR) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
უნარჩენო ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET23004G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაძე მარინე Demetradze Marine 02-605 |
--- | ||
7-15:00 | მეორადი მასალების გადამუშავების ტექნოლოგია (EET23204G1-LS) პრაქტიკული ქავთარაძე მაია 02-603 |
--- | ||||
8-16:00 | სამრეწველო ჩამდინარე წყლების კონტროლი და გაწმენდა (EET21704G1-LB) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ტექნიკა (EET21604G1-LPR) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-612 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (HTH11804G1-LPR) პრაქტიკული შეყლაშვილი ნათელა 02-219 |
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH11504G1-LBK) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-206 |
ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-234 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ფარმაკოგნოზია II (HTH11704G1-LBK) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (HTH11804G1-LPR) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-205 |
--- |
|
ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-219 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (PHS18104G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-205 |
ფარმაკოგნოზია II (HTH11704G1-LBK) საკურსო ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-219 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (PHS18104G1-LBK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
ფარმაცევტული ქიმია II (PHS18004G1-LBR) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH11504G1-LBK) საკურსო ბაციკაძე ქეთევან 02-233 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (HTH11804G1-LPR) პრაქტიკული შეყლაშვილი ნათელა 02-234 |
--- | ფარმაცევტული ქიმია II (PHS18004G1-LBR) ლაბორატორიული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH11504G1-LBK) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-206 |
--- | |
5-13:00 | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (PHS18104G1-LBK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
ფარმაკოგნოზია II (HTH11704G1-LBK) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-236 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სამედიცინო და ფარმაცევტული საქონელმცოდნეობა (HTH11804G1-LPR) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-205 |
ფარმაკოგნოზია II (HTH11704G1-LBK) საკურსო ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-219 |
ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-235 |
--- | --- |
7-15:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (PHS18104G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-205 |
ტოქსიკოლოგიური ქიმიის საფუძვლები (PHS18104G1-LBK) ლაბორატორიული ნიშნიანიძე მარიამ 02-234 |
ფარმაკოგნოზია II (HTH11704G1-LBK) ლაბორატორიული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-236 |
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH11504G1-LBK) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-235 |
--- | --- |
8-16:00 | ფარმაკოლოგია I (HTH11604G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
ფარმაცევტული ქიმია II (PHS18004G1-LBR) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
--- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH11504G1-LBK) საკურსო ბაციკაძე ქეთევან 02-233 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4135 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ამაშუკელი ნათია 02-520 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (HTH10904G1-LBK) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-219 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | კოორდინაციული ქიმია (PHS82004G1-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHS17604G1-LB) ლექცია. რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | ზოგადი სამედიცინო მიკრობიოლოგია (HTH10904G1-LBK) ლექცია გველესიანი ილია 02-206 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | ჰიგიენის საფუძვლები ფარმაციაში (HTH10804G1-LP) ლექცია გველესიანი ილია 02-205 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია (PHS17604G1-LB) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (HTH10504G1-LP) ლექცია შეყლაშვილი ნათელა 02-205 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-520 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ლათინური ენა და ფარმაცევტული ტერმინოლოგია (HTH10504G1-LP) პრაქტიკული შეყლაშვილი ნათელა 02-219 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HTH10604G1-LP) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (HTH10404G1-LPK) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-205 |
--- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HTH10604G1-LP) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-219 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
5-13:00 | --- | ადამიანის ანატომია (HTH10304G1-LP) ლექცია თარგამაძე ლიანა 02-205 |
უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MAS34008G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 10-325 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
ადამიანის ანატომია (HTH10304G1-LP) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-219 |
|
6-14:00 | --- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (HTH10404G1-LPK) პრაქტიკული ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-219 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 10-510 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 10-310 |
უმაღლესი მათემატიკის საფუძვლები (MAS34008G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 02-205 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ბოტანიკა, მცენარეთა მორფოლოგია, ანატომია და ფიზიოლოგია (HTH10404G1-LPK) საკურსო ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-219 |
--- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული მამისეიშვილი მაია 02-504 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) საკურსო ელიავა გიორგი 02-235 |
--- |
|
ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-219 |
ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-235 |
--- | --- | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-235 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (HTH12804G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) საკურსო გეგეშიძე ნანა 02-520 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) საკურსო ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-219 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) პრაქტიკული ელიავა გიორგი 02-235 |
--- | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) საკურსო ელიავა გიორგი 02-235 |
|
ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-236 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (HTH12804G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) საკურსო ნიშნიანიძე მარიამ 02-219 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) საკურსო გაბელაია მარგალიტა 02-219 |
--- | ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) საკურსო კილასონია ნინო 02-520 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-233 |
ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 02-219 |
ტოქსიკოლოგია (HTH12704G1-LPK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-233 |
|
ბიოლოგიურად აქტიური ნაერთების ქიმია და ექსპერტიზა (HTH12904G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა 02-206 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია II (HTH12804G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
ფარმაცევტული ზრუნვა 1 (HTH16904G1-LP) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-205 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ქიმია III (HTH12504G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-205 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფარმაკოთერაპია (HTH12604G1-LPK) საკურსო მიშელაშვილი ხათუნა 02-234 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (EET88104G1-LB) ლექცია მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლაბორატორიული მამულაშვილი მანანა 02-609 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (EET87604G1-LB) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-101 |
ლითონების ღუმელსგარე დამუშავება (EET87504G1-LS) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ 10-201 |
4-12:00 | ფეროშენადნობების მიღების ლითონთერმული ტექნოლოგიები (EET88104G1-LB) ლაბორატორიული მაისურაძე ირაკლი 02-222 |
ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (EET87204G1-LB) ლექცია წერეთელი ნუგზარ 02-222 |
--- | ფოლადის ელექტრომეტალურგია (EET87304G1-LP) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
ფოლადის ელექტრომეტალურგია (EET87304G1-LP) საკურსო ბუჩუკური თამაზ 10-201 |
|
5-13:00 | --- | ლითონების ღუმელსგარე დამუშავება (EET87504G1-LS) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-201 |
--- | --- | ||
6-14:00 | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (EET87604G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ 03-107 |
--- | ფეროშენადნობების ელექტრომეტალურგია (EET87204G1-LB) საკურსო წერეთელი ნუგზარ 02-226 |
--- | --- | |
7-15:00 | შრომის დაცვა მეტალურგიულ საწარმოებში (HHS27803G1-LB) ლაბორატორიული ზამთარაძე ელენე Замтарадзе Елена 03-207 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | შრომის დაცვა მეტალურგიულ საწარმოებში (HHS27803G1-LB) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4150 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-327 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 10-325 |
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | --- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-328 |
|
5-13:00 | ლითონმცოდნეობა (EET82804G1-LB) ლექცია ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-606 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა 08-302 |
მეტალურგიული პროცესების თეორია (EET86704G1-LB) ლექცია მიქაძე ომარ 10-207 |
--- | მეტალურგიული პროცესების თეორია (EET86704G1-LB) ლაბორატორიული ცერცვაძე თამარ 10-214 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | მეტალურგიული ღუმლები (EET86804G1-LPB) საკურსო ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
|||
7-15:00 | ლითონმცოდნეობა (EET82804G1-LB) ლაბორატორიული ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-607 |
გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 01-408 |
--- | ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (EET86604G1-LB) ლაბორატორიული გორდელაძე ვლადიმერ 02-405 |
--- | მეტალურგიული ღუმლები (EET86804G1-LPB) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-207 |
8-16:00 | --- | --- | მეტალურგიული ღუმლები (EET86804G1-LPB) ლაბორატორიული ბუჩუკური თამაზ 10-211 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმიის საფუძვლები (EET86604G1-LB) ლექცია გორდელაძე ვლადიმერ 02-405 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4250 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
--- |
2-10:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-325 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 10-511 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 10-511 |
--- | |
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული ედილაშვილი თამარი 02-509 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-328 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 02-301 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-310 |
||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა 04-201 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კაშიბაძე მარინა 01-კ.ც.I.3 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-327 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 10-327 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 02-206 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4950 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) ლექცია მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ლითონების წნევით დამუშავება (EET89104G1-LB) ლაბორატორიული ოთარაშვილი გელა 10-508 |
--- | სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლექცია წერეთელი ქეთევან 02-226 |
სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LS) საკურსო წილოსანი თამარ 10-328 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | სპილენძის მეტალურგია (EET88304G1-LS) ლექცია წილოსანი თამარ 10-328 |
--- | --- | ||
5-13:00 | ლითონების წნევით დამუშავება (EET89104G1-LB) ლექცია ოთარაშვილი გელა 10-508 |
მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EET88204G1-LP) ლექცია ცერცვაძე თამარ 10-207 |
სპეციალური, კომპლექსური და მცირე ფეროშენადნობების წარმოება (EET88404G1-LB) ლაბორატორიული წერეთელი ქეთევან 02-226 |
თხევადი ლითონების ჩამოსხმის აგრეგატები და ტექნოლოგიები (EET88704G1-LS) პრაქტიკული ბუჩუკური თამაზ 10-201 |
--- | |
6-14:00 | ფერადი ლითონების მეორეული მეტალურგია (EET88504G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
--- | თხევადი ლითონების ჩამოსხმის აგრეგატები და ტექნოლოგიები (EET88704G1-LS) ლექცია ბუჩუკური თამაზ 10-201 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | მეტალურგიული საწარმოების მოწყობილობა და დაგეგმარება (EET88204G1-LP) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ 10-207 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | კოროზიის არსი და დაცვის მეთოდები (EET13604G1-LB) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლაბორატორიული გაფრინდაშვილი როსტომ 02-419 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-404 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | კოროზიის არსი და დაცვის მეთოდები (EET13604G1-LB) ლაბორატორიული გაბრიჩიძე მაია 02-414 |
შრომის დაცვა ქიმიურ საწარმოებში (HHS27703G1-LB) ლაბორატორიული გეორხელიძე დიანა 03-208.1 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) პრაქტიკული მუსელიანი ქრისტინა 10-306 |
ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ 02-419 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლაბორატორიული მამულაშვილი მანანა 02-611 |
--- |
6-14:00 | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული 02-524 |
ზოგადი ბიოტექნოლოგია (EET39704G1-LS) ლექცია თოფურია ლელა 10-306 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების დაპროექტების საფუძვლები (EET19104G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული 02-524 |
გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა Лобжанидзе Гела 03-419 |
ქიმიური და ბიოტექნოლოგიური ქარხნების მოწყობილობა (EET16004G1-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის დაცვა ქიმიურ საწარმოებში (HHS27703G1-LB) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა 03-206 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ 02-206 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლაბორატორიული ბერაძე ნანა 08-302 |
--- | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული კახიანი მერაბ 01-629 |
ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლაბორატორიული ოჩხიკიძე ნათია 02-304 |
||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) სემინარი ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლაბორატორიული ბოკუჩავა ნანა 02-401 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) პრაქტიკული ბოკუჩავა ნანა 02-401 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS18804G1-LPB) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4201 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა 10-708 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
--- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
||||||||
5-13:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული მამისეიშვილი მაია 02-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 02-206 |
ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა 10-708 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ქასრაშვილი თამარ 10-327 |
|||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ქევხიშვილი მაია 02-206 |
--- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-520 |
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-327 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-325 |
--- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-310 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-328 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლაბორატორიული ქევხიშვილი მაია 04-210 |
--- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძვლები (EET13404G1-LBR) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-413 |
პარფიუმერულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (EET18104G1-LS) პრაქტიკული დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძვლები (EET13404G1-LBR) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-310 |
ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS18904G1-LS) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
--- | |
4-12:00 | --- | პარფიუმერულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (EET18104G1-LS) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS18904G1-LS) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- | ||
5-13:00 | სამედიცინო და ტექნიკური პოლიმერების ინჟინერინგი (EET10904G1-LP) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-417 |
--- | სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-212 |
--- | |
6-14:00 | სამედიცინო და ტექნიკური პოლიმერების ინჟინერინგი (EET10904G1-LP) სემინარი ქაცარავა რამაზი 02-417 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნო¬ლო¬- გიის საფუძვლები (EET16604G1-LP) პრაქტიკული ბარათელი ნანა 02-312 |
9-17:00 | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნო¬ლო¬- გიის საფუძვლები (EET16604G1-LP) ლექცია ბარათელი ნანა 02-312 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4902 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძვლები (EET13404G1-LBR) ლაბორატორიული შენგელია ჯემალ 02-413 |
პარფიუმერულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (EET18104G1-LS) პრაქტიკული დევდარიანი ნანა 02-103 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძვლები (EET13404G1-LBR) ლექცია შენგელია ჯემალ 02-412 |
ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-310 |
ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS18904G1-LS) ლექცია სირაძე მანანა 02-524 |
--- | |
4-12:00 | --- | პარფიუმერულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ტექნოლოგია (EET18104G1-LS) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
ორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS18904G1-LS) პრაქტიკული სირაძე მანანა 02-524 |
--- | ||
5-13:00 | სამედიცინო და ტექნიკური პოლიმერების ინჟინერინგი (EET10904G1-LP) ლექცია ქაცარავა რამაზი 02-417 |
--- | სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლაბორატორიული ლოლაძე გივი 02-213 |
სილიკატების ზოგადი ტექნოლოგია (EET11004G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ 02-212 |
--- | |
6-14:00 | სამედიცინო და ტექნიკური პოლიმერების ინჟინერინგი (EET10904G1-LP) სემინარი ქაცარავა რამაზი 02-417 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ქიმიური და საკვები პროდუქტების ექსპერტიზის საფუძვლები (EET17104G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნო¬ლო¬- გიის საფუძვლები (EET16604G1-LP) პრაქტიკული ბარათელი ნანა 02-312 |
9-17:00 | --- | --- | არაორგანულ ნივთიერებათა და საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნო¬ლო¬- გიის საფუძვლები (EET16604G1-LP) ლექცია ბარათელი ნანა 02-312 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (EET84104G1-LB) ლაბორატორიული ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-709 |
--- | --- | --- | სამსხმელო წარმოების ტექნოლოგიური საფუძვლები (EET84104G1-LB) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-708 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (EET81204G1-LP) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-708 |
ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლექცია გორდეზიანი გიორგი 10-606 |
|
3-11:00 | ლითონური პროდუქციის ექსპერტიზისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (EET81204G1-LP) პრაქტიკული ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-708 |
სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (EET82004G1-LP) ლექცია ლომსაძე ზურაბ 10-510 |
--- | --- | --- | ლითონების თერმული და ქიმიურ–თერმული დამუშავების ტექნოლოგიები (EET81104G1-LB) ლაბორატორიული გორდეზიანი გიორგი 10-614 |
4-12:00 | სამჭედლო-საშტამპავი მოწყობილობა (EET82004G1-LP) პრაქტიკული ლომსაძე ზურაბ 10-512 |
შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) პრაქტიკული საბაშვილი ზურაბი 10-104 (შედუღების ლაბ.) |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | შედუღებადი მასალები და შენადუღი კონსტრუქციები (EET84004G1-LB) ლაბორატორიული ხუციშვილი მალხაზ 10-716 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | დნობით შედუღების ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84204G1-LP) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლექცია კახიანი მერაბ 02-206 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (EET80804G1-LB) ლექცია ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-606 |
ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (EET81604G1-LP) ლაბორატორიული ჯიბაშვილი მამული 10-507 |
--- | მექანიზმების და მანქანების თეორიის და მანქანათა ნაწილების საფუძვლები (EET75305G1-LB) ლაბორატორიული კახიანი მერაბ 01-629 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) სემინარი ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
|
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ლითონების მხატვრული დამუშავების საფუძვლები (EET81604G1-LP) ლექცია ჯიბაშვილი მამული 10-510 |
კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ 01-კ.ც.I.3 |
ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლაბორატორიული ავალიშვილი ზურაბ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | მასალათმცოდნეობის საფუძვლები (EET80804G1-LB) ლაბორატორიული ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-607 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ლითონების ფიზიკური და მექანიკური თვისებები (EET81004G1-LB) ლექცია ავალიშვილი ზურაბ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4260 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 10-511 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 10-511 |
--- | |
4-12:00 | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლაბორატორიული ედილაშვილი თამარი 02-509 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-328 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 02-301 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
5-13:00 | --- | ზოგადი ქიმია (PHS10304G1-LB) ლექცია ბოლქვაძე ნონა 02-520 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-310 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-510 |
||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა 04-201 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კაშიბაძე მარინა 01-კ.ც.I.3 |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 10-327 |
|
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა 10-325 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 10-325 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 02-206 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4960 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | რჩილვის ტექნოლოგია და მოწყობილობა (EET84604G1-LB) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (EET81404G1-LS) პრაქტიკული კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | შედუღების დიაგნოსტიკა (EET84704G1-LB) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ 10-715 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | ლეგირებული ფოლადები და შენადნობები (EET81404G1-LS) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET81804G1-LP) პრაქტიკული მებონია სლავა 10-510 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ფერადი ლითონების შენადნობების სხმულები (EET86004G1-LB) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-328 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ლითონების წნევით დამუშავების მანქანების ექსპლუატაცია და რემონტი (EET81804G1-LP) ლექცია მებონია სლავა 10-512 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42108 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინსტრუმენტული ანალიზი მაგისტრანტებისათვის (PHS19604G1-LS) ლექცია კუციავა ნაზიბროლა 13-არაორგანული ქიმიისა და ელ.ქიმიის ინსტიტუტი |
არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (PHS19204G1-LB) ლაბორატორიული კილასონია ნინო 02-505 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინსტრუმენტული ანალიზი მაგისტრანტებისათვის (PHS19604G1-LS) პრაქტიკა კუციავა ნაზიბროლა 13-არაორგანული ქიმიისა და ელ.ქიმიის ინსტიტუტი |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (PHS80704G1-LB) პრაქტიკული ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | რაოდენობითი ანალიზი მაგისტრანტებისათვის (PHS80404G1-LB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | --- | ||
9-17:00 | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები – d- და f- ელემენტების ქიმია (PHS19004G1-LP) ლექცია გეგეშიძე ნანა 02-520 |
ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
რაოდენობითი ანალიზი მაგისტრანტებისათვის (PHS80404G1-LB) ლაბორატორიული ბერიშვილი ლამარა 02-506 |
ნივთიერებათა ანალიზის ქრომატოგრაფიული მეთოდი (PHS80704G1-LB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
--- | --- |
10-18:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა სინთეზი (PHS19204G1-LB) ლექცია კილასონია ნინო 02-520 |
--- | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები – d- და f- ელემენტების ქიმია (PHS19004G1-LP) პრაქტიკული გეგეშიძე ნანა 02-506 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42133 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახევარპროდუქტების ქიმია (PHS19904G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახევარპროდუქტების ქიმია (PHS19904G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
7-15:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
სინთეზური საღებრების ქიმია (PHS80504G1-LP) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-304 |
--- | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (PHS80904G1-LP) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- |
8-16:00 | --- | სინთეზური საღებრების ქიმია (PHS80504G1-LP) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS19804G1-LP) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | ||
9-17:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
მექანიზმები ორგანულ ქიმიაში (PHS19804G1-LP) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | ორგანულ ნივთიერებათა ანალიზი (PHS80904G1-LP) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ 02-301 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42134 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ფორმალური და მოლეკულური კინეტიკა (PHS81304G1-LP) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (PHS80204G1-LP) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
ფორმალური და მოლეკულური კინეტიკა (PHS81304G1-LP) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
არაორგანული კრისტალოქიმიის საფუძვლები (PHS80204G1-LP) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე 02-401 |
--- | --- |
10-18:00 | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604G1-LP) ლექცია გოგიშვილი ანა 02-704 |
მყარი სხეულების ქიმია (PHS81504G1-LS) პრაქტიკული წეროძე მედეა 02-405 |
--- | --- | ||
11-19:00 | მრავალკომპონენტიანი სისტემების კომპიუტერული მოდელირების თეორიული საფუძვლები (PHS81604G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი ანა 02-601 |
ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PHS81704G1-LP) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
ექსპერიმენტული კვლევის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (PHS81704G1-LP) პრაქტიკული რაჭველიშვილი ნანა 02-405 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | მყარი სხეულების ქიმია (PHS81504G1-LS) ლექცია წეროძე მედეა 02-405 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42208 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (PHS10104G2-LP) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-505 |
--- | ||
9-17:00 | --- | პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 10-325 |
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 10-328 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (PHS10104G2-LP) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-505 |
--- | ||
9-17:00 | --- | პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 10-325 |
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 10-328 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42234 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნახშირწყალბადების ქიმია (PHS81104G1-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ 02-301 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | თეორიული ანალიზური ქიმია (PHS10104G2-LP) ლექცია ბერიშვილი ლამარა 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) ლექცია გიორგაძე თამარ 02-520 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | თეორიული არაორგანული ქიმია (PHS19404G1-LP) პრაქტიკული გიორგაძე თამარ 02-505 |
--- | ||
9-17:00 | --- | პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 10-325 |
ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
პედაგოგიკის საფუძვლები (PHS81804G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 10-328 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ფიზიკური და კოლოიდური ქიმია მაგისტრანტებისათვის (PHS80604G1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ 02-601 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42134ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კოსმეტიკა და ფიტოპრეპარატები (EET10304G2-LS) ლექცია დევდარიანი ნანა 02-103 |
7-15:00 | კანის ანატომია და ფიზიოლოგია. კანის მოვლის კოსმეტიკური პროცედურები (EET10204G2-LS) ლექცია ქებაძე ნინო 10-708 |
კანის ანატომია და ფიზიოლოგია. კანის მოვლის კოსმეტიკური პროცედურები (EET10204G2-LS) პრაქტიკული ქებაძე ნინო 10-708 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | კოსმეტიკა და ფიტოპრეპარატები (EET10304G2-LS) პრაქტიკული დევდარიანი ნანა 02-105 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42137 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (EET12804G2-LB) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-311 |
ბუნებრივი რესურსები და მათი როლი კვების პროდუქტების ხარისხის მართვაში (EET12804G2-LB) ლექცია დანელია გიორგი 02-312 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (EET12604G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | მცენარეული ზეთების და ფისების წარმოების ტექნოლოგია და მათი ექსპერტიზა დარგობრივი გამოყენების მიხედვით (EET12604G2-LB) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-311 |
ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლექცია წვერავა მაია 02-309 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ქიმიური სასუქების და მცენარეთა დაცვის საშუალებების ხარისხის შეფასება (EET13304G2-LB) ლაბორატორიული ჭეიშვილი სალომე 02-310 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42137ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლექცია ბარათელი ნანა 02-308 |
სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (EET12004G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-310 |
--- |
8-16:00 | ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (EET11604G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-311 |
ქიმიურ-ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური დაგეგმარების საფუძვლები (EET11604G2-LB) ლაბორატორიული გვასალია ლერი 02-309 |
--- | განსაკუთრებით სუფთა ნაერთების მიღება (EET12404G2-LB) ლაბორატორიული ბარათელი ნანა 02-308 |
--- | |
9-17:00 | სასარგებლო წიაღისეული ნედლეულის ქიმიური გადამუშავების გზები (EET12004G2-LB) ლექცია ბუჩუკური ნუნუ 02-312 |
--- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (EET11304G2-LPR) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა 02-107/4 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (EET11004G2-LB) ლექცია მშვილდაძე მაია 02-107/7 |
გაანგარიშებანი მყარი სხეულის სტრუქტურაში (EET11004G2-LB) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი 02-107/1 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | კომპოზიციური მასალების წარმოების პროცესები და აპარატები (EET11304G2-LPR) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა 02-107/4 |
ნანო და მიკროსტრუქტურული კომპოზიციური მასალები (EET11504G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი 02-107/1 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ნანო და მიკროსტრუქტურული კომპოზიციური მასალები (EET11504G2-LP) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი 02-107/1 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42166 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების და სამკურნალო ფორმების სტანდარტიზაცია (EET15504G2-LP) ლექცია მეძმარიაშვილი ნინო 02-526 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების და სამკურნალო ფორმების სტანდარტიზაცია (EET15504G2-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე 02-526 |
ფარმაკოლოგიის სპეციალური კურსი (HTH14104G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა 02-234 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამკურნალო ფორმების საქარხნო ტექნოლოგიის თეორიული ასპექტები (EET15404G2-LPR) ლექცია მაისურაძე მამუკა 02-526 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაკოლოგიის სპეციალური კურსი (HTH14104G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-206 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო ფორმების საქარხნო ტექნოლოგიის თეორიული ასპექტები (EET15404G2-LPR) პრაქტიკული მათნაძე მანანა 02-526 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
422109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | აგრარული ბიოტექნოლოგია (EET30404G2-LP) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა 10-305 |
--- |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | --- | |
10-18:00 | აგრარული ბიოტექნოლოგია (EET30404G2-LP) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა 10-305 |
--- |
11-19:00 | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42234ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) პრაქტიკული მუსელიანი ქრისტინა 10-306 |
7-15:00 | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
10-18:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42237 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
7-15:00 | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
10-18:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42237ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ 10-305 |
7-15:00 | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
10-18:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | ქიმიური ტექნოლოგიის გამოყენებითი ინფორმატიკის ზოგადი ასპექტები (EET11704G2-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- |
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42239 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42266 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) პრაქტიკული მუსელიანი ქრისტინა 10-306 |
7-15:00 | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ 02-312 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ტექნოლოგიური პროცესების მოდელირება (EET12104G2-LB) ლექცია გვასალია ლერი 02-309 |
--- | ბიოტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET30304G2-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | სააფთიაქო წამალთა ტექნოლოგია (EET15304G2-LP) ლექცია მათნაძე მანანა 02-526 |
--- |
10-18:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-327 |
ქიმიური ტექნოლოგიის განვითარების თანამედროვე ტენდეციები (EET15804G2-L) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა 02-312 |
--- | სააფთიაქო წამალთა ტექნოლოგია (EET15304G2-LP) პრაქტიკული მათნაძე მანანა 02-526 |
--- |
11-19:00 | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-510 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42159 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (EET28104G1-LSK) ლექცია გვერდწითელი ლეილა 02-704 |
რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (EET27104G1-LS) პრაქტიკული ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-704 |
ეკოლოგიური აუდიტი (EET25104G2-LS) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-612 |
--- |
8-16:00 | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) ლექცია სურმავა ალექსანდრე 02-605 |
საწარმოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET25204G2-LS) პრაქტიკული ანდღულაძე შალვა 02-601 |
ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (EET28104G1-LSK) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა 02-704 |
ეკოლოგიური აუდიტი (EET25104G2-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-612 |
--- | |
9-17:00 | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) საკურსო სურმავა ალექსანდრე 02-605 |
რადიაციული უსაფრთხოების ეკოლოგიური ასპექტები (EET27104G1-LS) ლექცია ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-704 |
ჰიდროსფეროს დაცვის ტექნოლოგია (EET28104G1-LSK) საკურსო გვერდწითელი ლეილა 02-704 |
--- | ||
10-18:00 | გარემოს ობიექტების დამაბინძურებელ ნივთიერებათა გავრცელების მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირება (EET28304G1-LP) პრაქტიკული სურმავა ალექსანდრე 02-601 |
--- | --- | --- | საწარმოთა ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET25204G2-LS) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42259 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-204 |
--- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ეკოლოგიური სამართლის საფუძვლები (EET27604G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა 02-605 |
სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (EET28204G1-LS) პრაქტიკული ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ურბანული ეკოლოგია (EET27304G1-LS) ლექცია გუგეშიძე მაია 02-601 |
--- |
10-18:00 | --- | ეკოლოგიური სამართლის საფუძვლები (EET27604G1-LS) პრაქტიკული ბაზღაძე იზოლდა 02-601 |
ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EET27904G1-LP) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- | |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
სოციალური ეკოლოგია და ეკოლოგიური უსაფრთხოება (EET28204G1-LS) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
ბუნებრივი რესურსების დაცვის ღონისძიებების ეკოლოგიურ-ეკონომიკური ეფექტურობა (EET27904G1-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი 02-601 |
ურბანული ეკოლოგია (EET27304G1-LS) პრაქტიკული გუგეშიძე მაია 02-605 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42150 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | მეტალურგიული წარმოების თანმდევი ეკოლოგიური პრობლემები (EET82204G2-LS) ლექცია წერეთელი ქეთევან 02-226 |
ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ინტენსიფიკაცია (EET81604G2-LS) პრაქტიკული წერეთელი ქეთევან 02-226 |
--- | ფერადი ლითონების სულფიდური მადნებიდან კეთილშობილი ლითონების ამოღება (EET81804G2-LS) ლექცია ჯანელიძე ინგა 10-327 |
--- |
8-16:00 | მეტალურგიული წარმოების თანმდევი ეკოლოგიური პრობლემები (EET82204G2-LS) პრაქტიკული ჯანელიძე ინგა 10-325 |
ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ინტენსიფიკაცია (EET81604G2-LS) ლექცია წერეთელი ქეთევან 02-226 |
--- | სპილენძის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ინტენსიფიკაცია (EET85504G2-LS) ლექცია წილოსანი თამარ 10-327 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | ფოლადის უწყვეტი ჩამოსხმის ტექნოლოგიები და მოწყობილობა (EET81304G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
სპილენძის წარმოების ტექნოლოგიური პროცესების ინტენსიფიკაცია (EET85504G2-LS) პრაქტიკული წილოსანი თამარ 10-328 |
--- | |
10-18:00 | ფერადი ლითონების სულფიდური მადნებიდან კეთილშობილი ლითონების ამოღება (EET81804G2-LS) პრაქტიკული ჯანელიძე ინგა 10-328 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | ფოლადის უწყვეტი ჩამოსხმის ტექნოლოგიები და მოწყობილობა (EET81304G2-LP) ლექცია მაისურაძე ირაკლი 02-226 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42187 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ბიოფარმაცია (HTH14304G1-LPK) ლექცია ჩიქავა მედეა 02-236 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (HTH15204G1-LBK) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-234 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიოფარმაცია (HTH14304G1-LPK) პრაქტიკული ჩიქავა მედეა 02-219 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (HTH15204G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-234 |
--- |
9-17:00 | --- | სამკურნალო საშუალებათა სტანდარტიზაცია (HTH15304G1-LB) ლაბორატორიული კახეთელიძე მზია 02-234 |
ფარმაცევტული პროდუქტების ქიმიური ანალიზი (HTH15204G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა 02-235 |
სამკურნალო საშუალებათა სტანდარტიზაცია (HTH15304G1-LB) ლექცია კახეთელიძე მზია 02-236 |
სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (HTH15104G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-233 |
--- |
10-18:00 | --- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (HTH15104G1-LPK) საკურსო გველესიანი ილია 02-233 |
ბიოფარმაცია (HTH14304G1-LPK) საკურსო ჩიქავა მედეა 02-219 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | სამკურნალო საშუალებების ფარმაკოლოგიური ანალიზი (HTH15104G1-LPK) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-236 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42187ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (EET39804G1-LB) ლაბორატორიული მუსელიანი ქრისტინა 10-307 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (HTH17804G1-LB) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან 02-233 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (HTH15804G1-LR) ლექცია გველესიანი ილია 02-234 |
--- | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (HTH15504G1-LBR) ლაბორატორიული შაშიაშვილი ნანა 13-აფთიაქი |
--- |
10-18:00 | --- | ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (HTH17804G1-LB) ლაბორატორიული გაბელაია მარგალიტა 02-233 |
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (EET39804G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-305 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების საქარხნო ტექნოლოგია (HTH15504G1-LBR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა 02-233 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42187ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კოსმეტოლოგიური საშუალებების ტექნოლოგია (HTH16304G1-LB) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-234 |
პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა 02-235 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | პარფიუმერული და კოსმეტიკური საშუალებების ხარისხის კონტროლი (HTH16504G1-LB) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა 02-233 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH16404G1-LB) ლაბორატორიული ბაციკაძე ქეთევან 02-219 |
ფარმაცევტული მიკრობიოლოგია (HTH15804G1-LR) ლექცია გველესიანი ილია 02-234 |
კოსმეტოლოგიური საშუალებების ტექნოლოგია (HTH16304G1-LB) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-233 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | პარფიუმერული საშუალებების ტექნოლოგია (HTH16404G1-LB) ლექცია ბაციკაძე ქეთევან 02-233 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42287 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-233 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-233 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლაბორატორიული ცომაია ირმა 13-აფთიაქი 1 |
ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-234 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-236 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-234 |
ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-235 |
--- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა 02-219 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42287ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-233 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-233 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლაბორატორიული ცომაია ირმა 13-აფთიაქი 1 |
ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-234 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-236 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-234 |
ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-235 |
--- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა 02-219 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42287ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) ლექცია მეტრეველი ირინე 02-233 |
ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) ლექცია გაბელაია მარგალიტა 02-233 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლაბორატორიული ცომაია ირმა 13-აფთიაქი 1 |
ბიოეთიკა (HTH14404G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე 02-234 |
ფარმაცევტული ტექნოლოგია (HTH15704G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა 02-205 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ 02-236 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) საკურსო ცინცაძე თამარ 02-234 |
ფარმაკოლოგია (HTH14504G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ 02-235 |
--- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია დეკანოზიშვილი ციური 10-310 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური 10-325 |
--- | --- | --- | ბუნებრივი ნედლეული სამკურნალო - პროფილაქტიკურ კოსმეტიკურ საშუალებებში (HTH17604G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია მარგალიტა 02-219 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42235-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები (EET16404G2-LS) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
ქიმიური წარმოების ინჟინერინგი (EET17404G2-LS) ლექცია დონაძე მარინე 02-412 |
ინდუსტრიული ბიოტექნოლოგია (EET17304G2-LP) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ 10-307 |
ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერიის თანამედროვე ასპექტები (EET16604G2-LS) ლექცია გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- |
9-17:00 | ქიმიურ ნივთიერებათა შედგენილობის, აღნაგობის და მათი გარდაქმნების შესწავლის ინსტრუმენტული მეთოდები (EET16404G2-LS) სემინარი ჭეიშვილი თეიმურაზ 02-211 |
ქიმიური წარმოების ინჟინერინგი (EET17404G2-LS) სემინარი დონაძე მარინე 02-412 |
ინდუსტრიული ბიოტექნოლოგია (EET17304G2-LP) პრაქტიკული მუსელიანი ქრისტინა 10-307 |
ქიმიური და ბიოლოგიური ინჟინერიის თანამედროვე ასპექტები (EET16604G2-LS) სემინარი გაბრიჩიძე მაია 02-412 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42212-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (EET84204G2-LS) ლექცია ავალიშვილი ზურაბ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
--- | მასალების დამუშავება (EET84104G2-L) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე 10-327 |
სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- |
9-17:00 | ფხვნილთა მეტალურგია (EET86004G2-LS) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
ფიზიკური ლითონმცოდნეობა (EET84204G2-LS) პრაქტიკული ავალიშვილი ზურაბ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | ფხვნილთა მეტალურგია (EET86004G2-LS) სემინარი ლოლაძე ნიკოლოზ 01-კომპოზიციური მასალების სასწ.ცენტრი |
სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (PHS69208G1-LPB) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- |
12-20:00 | კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (PHS69208G1-LPB) პრაქტიკული ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მერქნის ნაკეთობები (EET75105G3-LP) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-619 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მერქნის ნაკეთობები (EET75105G3-LP) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-619 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სამრეწველო საწამოთა ავტომატიზაცია (EET72105G3-LK) საკურსო ტყემალაძე რამაზი 01-619 |
--- | --- | პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურეობა, კონტროლი და რემონტი (EET72605G3-LP) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | სამრეწველო საწარმოთა მანქანა-მექანიზმები (MAP22005G1-LP) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-561 |
სამრეწველო საწარმოთა მანქანა-მექანიზმები (MAP22005G1-LP) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-561 |
--- | პოლიგრაფიულ საწარმოთა დაგეგმარება (EET72405G3-LP) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- |
7-15:00 | სამრეწველო საწამოთა ავტომატიზაცია (EET72105G3-LK) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-564 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | პოლიგრაფიული მოწყობილობების ტექნიკური მომსახურეობა, კონტროლი და რემონტი (EET72605G3-LP) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | პოლიგრაფიულ საწარმოთა დაგეგმარება (EET72405G3-LP) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (EET74805G3-LB) ლექცია ჩიტიძე ზაურ 01-565 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (EET74705G3-LP) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | საფუთავი მასალები და საწარმოო პროცესები (EET74705G3-LP) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმებში (EET72005G3-LB) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-კ.ც.I.5 |
--- | სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (MAP25905G1-LB) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
მერქნული მასალები და წარმოების ტექნოლოგია (EET74805G3-LB) ლაბორატორიული ჩიტიძე ზაურ 01-106ც (მოდულური) |
--- |
6-14:00 | --- | გეომეტრიული გარდაქმნები სამრეწველო მექანიზმებში (EET72005G3-LB) ლაბორატორიული უგრეხელიძე ირინე 01-კ.ც.I.6 |
--- | მეწარმეობის პრინციპები (BUA41805G2-LS) სემინარი დარსაველიძე ნინო 01-620 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | სამრეწველო პროდუქციის ბრენდი და საფირმო სტილი (MAP25905G1-LB) ლაბორატორიული ბარამაშვილი თეა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | მეწარმეობის პრინციპები (BUA41805G2-LS) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-561 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (EET73105G3-LB) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (EET73105G3-LB) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლაბორატორიული ანდღულაძე შალვა 02-611 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-554 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-565 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-668 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-566 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-561 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET73505G3-P) პრაქტიკული არაბიძე მანანა 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-304(1) |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (EET80904G2-LB) ლაბორატორიული კენჭიაშვილი ნინო 10-614 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 01-697 |
--- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-323 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (EET80904G2-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152270 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ვარიანტი 2) (ICT15505G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-620 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ვარიანტი 2) (ICT15505G2-LB) ლაბორატორიული შურღაია ირაკლი 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ 01-538 |
--- | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლაბორატორიული თოფურია ეკატერინე 02-506 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლაბორატორიული გიორგაძე ირმა Giorgadze Irma 04-210 |
სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (EET71805G3-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამრეწველო ინჟინერიის საფუძვლები (EET71805G3-LS) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-705 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-714 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (EET92105G1-LPK) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-564 |
--- |
6-14:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (EET99205G2-LK) საკურსო მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-442 |
--- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან 01-444 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. ლომსაძე ლევან 01-442 |
--- |
7-15:00 | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (EET92105G1-LPK) საკურსო მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) ლექცია. პაპასკირი მურთაზი 01-619 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
--- |
8-16:00 | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-619 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
--- | რკინიგზის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა (EET92205G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-444 |
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
--- |
9-17:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ავტომატური მუხრუჭები (EET99205G2-LK) ლექცია მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-442 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის სადგურები და კვანძები (EET92105G1-LPK) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საავტომობილო საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევები (EET92005G1-LP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-689 |
--- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) პრაქტიკული. ლომსაძე ლევან 01-444 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ავტომობილის დიაგნოსტიკა და ტექნიკური მომსახურება (EET91905G1-LB) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი 01-696 (მოდულური) |
--- | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-564 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | საავტომობილო საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევები (EET92005G1-LP) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-564 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) ლექცია. პაპასკირი მურთაზი 01-619 |
სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-565 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) ლექცია. მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
|
|
სახმელეთო სამგზავრო გადაყვანები (EET93805G1-LP) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-689 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | სახმელეთო ტრანსპორტის მოძრაობის ორგანიზაციის ტექნიკური საშუალებები (EET91805G1-LS) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728 |
|
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152001 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA39805G1-LP) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-683 |
--- | ||||
2-10:00 |
|
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებების სერვისი (EET90605G1-LP) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-565 |
--- | სატვირთო გადაზიდვების ოპერაციათა დაგეგმვა დაგეგმვა და კონტროლი (EET90705G1-LPK) ლექცია დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-683 |
მიკროპროცესორული ტექნიკა ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა ალექსანდრე 01-728.2 |
--- | ||||
3-11:00 | საავტომობილო ძრავები (EET90905G1-LB) ლაბორატორიული დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-583 (მოდულური) |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებების სერვისი (EET90605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-566 |
--- | მოძრაობის უსაფრთხოება საავტომობილო და სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET90805G1-LP) პრაქტიკული. გოცაძე მერაბ 01-728 |
მიკროპროცესორული ტექნიკა ტრანსპორტზე (EET90405G1-LS) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-565 |
--- | ||||
4-12:00 | მოძრაობის უსაფრთხოება საავტომობილო და სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET90805G1-LP) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
სატვირთო გადაზიდვების ოპერაციათა დაგეგმვა დაგეგმვა და კონტროლი (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული. მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | სატვირთო გადაზიდვების ოპერაციათა დაგეგმვა დაგეგმვა და კონტროლი (EET90705G1-LPK) ლექცია. ჩხაიძე აკაკი 01-442 |
ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების ძირითადი ელემენტები (EET91005G1-LP) პრაქტიკული გრიგორაშვილი მიხეილ 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | ||||
5-13:00 |
|
სატვირთო გადაზიდვების ოპერაციათა დაგეგმვა დაგეგმვა და კონტროლი (EET90705G1-LPK) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-683 |
--- | სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებების სერვისი (EET90605G1-LP) ლექცია. პაპასკირი მურთაზი 01-565 |
სატრანსპორტო ეკოლოგია (EET93005G1-LB) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა 01-683 |
--- | ||||
6-14:00 | ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლექცია ელერდაშვილი ირმა 01-566 |
მოძრაობის უსაფრთხოება საავტომობილო და სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET90805G1-LP) ლექცია. გოცაძე მერაბ 01-554 |
--- | --- | ლოგისტიკური მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA39805G1-LP) პრაქტიკული მღებრიშვილი ხათუნა 01-683 |
--- | ||||
7-15:00 | ურთიერთშეცვლადობა და ტექნიკური გაზომვები (EET76905G2-LB) ლაბორატორიული ელერდაშვილი ირმა 01-632 |
მოძრაობის უსაფრთხოება საავტომობილო და სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET90805G1-LP) ლექცია დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | ვაგონების მოწყობილობა და წარმოების ძირითადი ელემენტები (EET91005G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-442 |
სახმელეთო სატრანსპორტო საშუალებების სერვისი (EET90605G1-LP) პრაქტიკული. პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- | საავტომობილო ძრავები (EET90905G1-LB) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-683 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152101 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-533 |
|
--- | --- | გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 10-325 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი მექანიკა (MAS36101G1-LB) ლექცია. გიორგობიანი რუსუდან 01-506 |
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-561 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
გამოყენებითი მექანიკა (MAS36101G1-LB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-513 |
--- |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 01-408 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-695 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 01-697 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152201 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-697 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მასალათმცოდნეობა (EET83404G1-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152280 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (EET93705G2-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ტრანსპორტის ინჟინერიის საფუძვლები (EET93705G2-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა 01-681 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 1 (LEH14412G1-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-561 |
4-12:00 | --- | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ 01-538 |
--- | --- | ||
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან 01-621 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-566 |
--- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
6-14:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლაბორატორიული ელიზბარაშვილი პაპუნა Элизбарашвили Папуна 01-კ.ც.I.5 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან 01-553 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა 01-565 |
--- | --- | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 06-623ა |
--- |
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა 01-620 |
--- | --- | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-621ა |
--- |
9-17:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-714 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლაბორატორიული ჩაჩხიანი ზურაბ 04-327 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151940 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-620 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
--- |
|
--- | --- | |||||
7-15:00 | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1-LB) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-553 |
--- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-566 |
||||
8-16:00 | კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობების მიღება (EET74405G3-LS) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) პრაქტიკული შანიძე ჯონი 01-621 |
|||||
9-17:00 | კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობების მიღება (EET74405G3-LS) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | --- | --- | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-565 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
5-13:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით 01-625 |
--- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-565 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობების მიღება (EET74405G3-LS) პრაქტიკული ზუკაკიშვილი რამილი 01-625 |
--- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) პრაქტიკული შანიძე ჯონი 01-619 |
|
7-15:00 | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1-LB) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
ტექნოლოგიური მანქანების პროექტირება (EET76505G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-553 |
--- | --- | --- | საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი 01-566 |
8-16:00 | კომპოზიტური მასალებისაგან ნაკეთობების მიღება (EET74405G3-LS) ლექცია შვანგირაძე მერაბ 01-625 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-565 |
10-18:00 | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 2 (EET76005G1-LB) ლაბორატორიული შვანგირაძე მერაბ 01-581 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152040 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ავტომატური რეგულირების თეორია (EET75805G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-621 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
მასალების ჭრით დამუშავება (EET73605G1-LPB) პრაქტიკული თალაკვაძე მანანა 01-625 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 01-564 |
ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (EET76205G1-LBK) საკურსო ელერდაშვილი ირმა 01-564 |
მასალების ჭრით დამუშავება (EET73605G1-LPB) ლექცია თალაკვაძე მანანა 01-625 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA31605G3-LSK) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 01-697 |
--- | მჭრელი იარაღები (EET74005G1-LP) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
მანქანათა ნაწილები ამწე-სატრანსპორტო მანქანები 1 (EET74805G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ 01-565 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მჭრელი იარაღები (EET74005G1-LP) ლექცია შილაკაძე ვაჟა 01-625 |
მანქანათა ნაწილები ამწე-სატრანსპორტო მანქანები 1 (EET74805G1-LPB) პრაქტიკული ჩხაიძე თენგიზ 01-619 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ჰიდრო და პნევმო ამძრავები (EET97105G1-LB) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა 01-657 (მოდულური) |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ავტომატური რეგულირების თეორია (EET75805G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ლია 01-564 |
ურთიერთშეცვლადობა, სტანდარტიზაცია და ტექნიკური გაზომვები (EET76205G1-LBK) ლექცია ელერდაშვილი ირმა 01-621 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152140 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-561 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ძაგანია ნატო 08-311 |
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-621 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-554 |
|
--- | გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 10-325 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ფრანგული ენა-3 (LEH16012G3-P) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა Гарибашвили Тина 01-561 |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა 01-561 |
თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-406 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-668 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-565 |
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა 01-621 |
შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 01-408 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-407 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 01-697 |
--- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-323 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152240 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ვარიანტი 2) (ICT15505G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-620 |
--- | --- | --- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-714 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ლითონთა ტექნოლოგია და მასალათმცოდნეობა (EET80904G2-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო 10-606 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151991 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 01-713 |
--- | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-714 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ცირა 01-620 |
--- | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-620 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-621 |
საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 01-621 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) ლექცია რუხაძე თამარი 01-717 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151992 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | --- |
2-10:00 | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-565 |
--- | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-714 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ცირა 01-714 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-621 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 01-621 |
7-15:00 | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 01-697 |
--- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) ლექცია რუხაძე თამარი 01-717 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151993 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-714 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-619 |
მსოფლიოს ეკონომიკური გეოგრაფია (BUA31705G3-LSK) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-714 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) პრაქტიკული ლემონჯავა ლექსო 01-620 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო და სადაზღვევო საქმის ორგანიზაცია (BUA27905G1-LS) ლექცია ლემონჯავა ლექსო 01-621 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) ლექცია რუხაძე თამარი 01-717 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინვესტიციები სამეწარმეო ბიზნესში (BUA34905G3-LS) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-566 |
სტრატეგიული მენეჯმენტი (TRS10505G1-LSK) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-712 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152090 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-713 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია კილაძე თამარი 01-713 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) პრაქტიკული გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-717 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-713 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-566 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიამ 01-561 |
|
7-15:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-619 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) ლექცია გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-566 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-712 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-713 |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-620 |
--- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-554 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152091 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია კილაძე თამარი 01-713 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-566 |
საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-553 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-561 |
--- |
6-14:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიამ 01-620 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) პრაქტიკული გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-566 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) ლექცია გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-566 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-712 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-564 |
--- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-565 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-713 |
9-17:00 | --- | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-554 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152092 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია კილაძე თამარი 01-713 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-717 |
--- |
4-12:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-714 |
--- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-566 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-713 |
--- |
5-13:00 | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) პრაქტიკული გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-717 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-564 |
--- | ||
6-14:00 | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-712 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი 01-712 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიამ 01-565 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) ლექცია გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-712 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-619 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-564 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152093 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე თამარი 01-713 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით 01-566 |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია კილაძე თამარი 01-713 |
--- | |
3-11:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) საკურსო ბლიაძე მურმანი 01-714 |
--- | საქართველოს ტრანსპორტი (SOS13105G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით 01-717 |
--- | |
4-12:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) ლექცია ბლიაძე მურმანი 01-714 |
--- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული კილაძე თამარი 01-714 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LSK) პრაქტიკული ბლიაძე მურმანი 01-714 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA45205G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი 01-712 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) ლექცია გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-712 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ 01-619 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LP) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიამ 01-713 |
მენეჯმენტი სატრანსპორტო ფირმებში (TRS10305G1-LSP) პრაქტიკული გითოლენდია ბორისი Gitolendia Borisi 01-713 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152190 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-619 |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-621 |
--- |
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-564 |
--- | --- | ||
4-12:00 | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-717 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-714 |
--- |
5-13:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-712 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 01-695 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-717 |
--- | ||
6-14:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) საკურსო კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
--- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-620 |
--- | |
7-15:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-566 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 01-697 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-561 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-714 |
--- | |||||||||
5-13:00 | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-717 |
|
ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) საკურსო კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-714 |
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-717 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-712 |
|
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-620 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-566 |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-712 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152192 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) პრაქტიკული წულაია ანა 01-561 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) საკურსო კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-717 |
მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-712 |
გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 10-325 |
||||||||
4-12:00 | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) ლექცია წულაია ანა 01-712 |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-717 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-714 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-621 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | გერმანული ენა-3 (LEH14812G3-P) პრაქტიკული კაჭარავა თეონა 01-408 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-566 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-713 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152193 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-554 |
--- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 01-561 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) ლექცია წულაია ანა 01-712 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (BUA27505G1-LS) პრაქტიკული წულაია ანა 01-565 |
ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) საკურსო კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-713 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 01-717 |
--- |
6-14:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-621 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LSK) პრაქტიკული კიწმარიშვილი ქეთევანი 01-714 |
--- | --- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნანა 01-620 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-553 |
--- | ||
9-17:00 | --- | მაკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS12505G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-713 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი საწარმოში (BUA38005G1-LS) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-712 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152290 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-554 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-717 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-712 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 01-697 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 01-561 |
--- | |||||||
4-12:00 | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 01-564 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) პრაქტიკული ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-561 |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-566 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე 01-554 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
--- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-564 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152291 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-554 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-717 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) პრაქტიკული თედეევი იულია 01-712 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 01-554 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-554 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-620 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152292 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 01-554 |
--- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) პრაქტიკული თედეევი იულია 01-713 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა 01-717 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA45005G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი 01-712 |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 01-561 |
--- | |||||||
4-12:00 | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 01-564 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 01-695 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-561 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ICT19005G1-LB) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-620 |
--- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LP) პრაქტიკული აჩუაშვილი ნუნუ 01-712 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-619 |
--- | ||||||||
7-15:00 | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო Джварелия Нино 03-209 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-564 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP12505G1-LP) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მარცვლეულის გადამუშავების ტექნიკა და ტექნოლოგია (MAP16705G2-LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA33105G3-LS) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | |
4-12:00 | თბური, გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP12505G1-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | ტექნიკური ბიოქიმიის საფუძვლები (TEQBSAF05) ლექცია კალატოზიშვილი ელენე 01-564 |
--- | მარცვლეულის გადამუშავების ტექნიკა და ტექნოლოგია (MAP16705G2-LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ 01-665 |
--- | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA33105G3-LS) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
ტექნიკური ბიოქიმიის საფუძვლები (TEQBSAF05) ლაბორატორიული კალატოზიშვილი ელენე 11-102 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (KVSAWPRA05) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-659 |
--- | ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია (MAP10705G1-LP) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA33105G3-LS) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ცხოველური წარმოშობის ნედლეულიდან საკვები პროდუქტების წარმოების ტექნოლოგია (MAP10705G1-LP) ლექცია გოგოლი გიული 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |
6-14:00 | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA33105G3-LS) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | კვების საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (KVSAWPRA05) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის ტექნოლოგია (MAP11205G1-LS) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების გაყინვის პროცესის ტექნოლოგია (MAP11205G1-LS) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152160 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ბერაძე ნანა 08-311 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-533 |
--- | --- | ტექნიკური ბიოქიმიის საფუძვლები (TEQBSAF05) ლაბორატორიული კალატოზიშვილი ელენე 11-102 |
--- | ||||
4-12:00 | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-304(1) |
ტექნიკური ბიოქიმიის საფუძვლები (TEQBSAF05) ლექცია კალატოზიშვილი ელენე 01-566 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-554 |
|
--- | |||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-566 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-554 |
--- | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET73505G3-P) პრაქტიკული ხატიაშვილი გიორგი 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
|||||
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-565 |
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152260 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია მუმლაძე ნუნუ 01-553 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 1 (ვარიანტი 2) (ICT15505G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-620 |
--- | --- | --- | კვების ინჟინერიის საფუძვლები (MAP10105G1-LS) ლექცია გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | კვების ინჟინერიის საფუძვლები (MAP10105G1-LS) პრაქტიკული გოლეთიანი გივი 01-665 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ქიმია (QIMIA04) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | --- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-554 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- |
3-11:00 | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 1 (EET97705G1-LP) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
გერმანული ლოგისტებისათვის 3 (LEH10605G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-621 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2-LS) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | გერმანული ლოგისტებისათვის 3 (LEH10605G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-564 |
სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია (EET94505D2-LS) პრაქტიკული უგულავა თემურ 01-554 |
|
7-15:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1-LS) პრაქტიკული ნიაური თინათინ 01-714 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | საავიაციო ტექნიკა და საავიაციო სატვირთო გადაზიდვები (TRS12905D1-LS) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-620 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (BUA29005D1-LP) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გერმანული ლოგისტებისათვის 1 (LEH10405G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-621 |
--- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (EET97905D1-LB) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-564 |
|
3-11:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRS11605D1-LP) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 2 (EET97905D1-LB) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-564 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძლები (TRS11605D1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | გერმანული ლოგისტებისათვის 1 (LEH10405G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-564 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკა და მაკროლოგისტიკა (BUA29005D1-LP) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ 01-555 (კ/ც) |
||
7-15:00 | ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (EET06605G1-LP) პრაქტიკული თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (EET40505D1-LB) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | ტექნიკური სისტემების სპეციფიკაციები (EET06605G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო 01-555 (კ/ც) |
--- | --- | --- | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 1 (EET40505D1-LB) ლაბორატორიული ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152120 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (EET97805D1-LP) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-564 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სასაწყობო სისტემების დაგეგმარება 1 (EET97805D1-LP) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-565 |
--- | მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LP) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-621 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-554 |
გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული. ბოჭორიშვილი ირინე 01-561 |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (MAS23705G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია 01-712 |
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-566 |
გერმანული ენა 3 (LEH10205G2-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირინე 01-695 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (EET50605D1-LP) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
--- | სტატისტიკის ზოგადი თეორია (MAS23705G1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია 01-714 |
|
7-15:00 | --- | --- | მატერიალური ნაკადების ტექნიკის საფუძვლები (EET97405G1-LP) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-619 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | ტელემატიკა ლოგისტიკაში (EET50605D1-LP) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
მონაცემთა ბაზები (ICT24205G1-LP) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზები (ICT24205G1-LP) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152220 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 |
|
საინფორმაციო ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT55505G1-LP) ლექცია კვაჭაძე ნინო 01-561 |
ტექნიკური საფუძვლები 1 (EET70205G2-LP) პრაქტიკული კახიანი მერაბ 01-629 |
--- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 |
|
საინფორმაციო ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT55505G1-LP) პრაქტიკული კვაჭაძე ნინო 01-კ.ც.I.6 |
ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA77105G1-LS) პრაქტიკული შანავა ზვიად 01-651 (ფიზ.კათ.) |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | ტექნიკური საფუძვლები 1 (EET70205G2-LP) ლექცია კახიანი მერაბ 01-629 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LP) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 01-697 |
ლოგისტიკისა და მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA77105G1-LS) ლექცია შანავა ზვიად 01-651 (ფიზ.კათ.) |
|
|
|||||||||||
6-14:00 | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 01-554 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LP) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი 01-651 (ფიზ.კათ.) |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics. (EET76205E2-LP) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
2-10:00 | --- | --- | --- | Sensors (EET76105E2-LB) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
Sensors (EET76105E2-LB) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2-LP) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 2 |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2-P) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
Use LabView in Mechanical Engineering (EET76305E2-P) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics. (EET76205E2-LP) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | Manufacturing Engineering 2 (EET76005E2-LP) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 01-621 |
--- | --- | Sensors (EET76105E2-LB) Lecture ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 2 |
--- | Fundamentals of Electrohydraulics and Electropneumatics. (EET76205E2-LP) Laboratory ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152046 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Laboratory ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
Interchangeability, Standardization and Technical Measurements (EET75305E2-LP) Lecture ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
--- | Mechanical Vibrations (EET75405E2-LP) Lecture გრატიაშვილი გიორგი Gratiashvili Giorgi 01-567 (მოდულური) |
--- | --- |
2-10:00 | --- | Interchangeability, Standardization and Technical Measurements (EET75305E2-LP) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Practical Work ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
--- | Mechanical Vibrations (EET75405E2-LP) Practical Work გრატიაშვილი გიორგი Gratiashvili Giorgi 01-567 (მოდულური) |
--- | --- | |
4-12:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Lecture ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
Programmable Logical Controllers (ICT39208E3-LPB) Lecture ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
Machine Parts 2 (EET75205E2-LPB) Lecture თავხელიძე დავით Tavkhelidze David 01-629 |
Machine Parts 2 (EET75205E2-LPB) Practical Work მეტრეველი ალექსანდრე Metreveli Alexandre 01-629 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | Hidraulics and Pneumatics (EET75505E2-L) Lecture სანაძე გივი Sanadze Givi 01-632 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Programmable Logical Controllers (ICT39208E3-LPB) Practical Work ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13-სამგორის გადამზადების ცენტრი 1 |
--- | Programmable Logical Controllers (ICT39208E3-LPB) Laboratory ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
--- | |
8-16:00 | --- | Hidraulics and Pneumatics (EET75505E2-L) Lecture სანაძე გივი Sanadze Givi 01-632 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152146 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Engineering Mathematics 3 (MAS30308E1-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-409ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | Theoretical Mechanics 2 (MAS40501E1-LP) Lecture ქაჯაია ლალი Qajaia Lali 01-514 |
--- | |
4-12:00 | --- | Thermodynamics and Heat Processes (EET40102E4-LP) Practical Work მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 08-210 |
--- | --- | Theoretical Mechanics 2 (MAS40501E1-LP) Practical Work ქაჯაია ლალი Qajaia Lali 01-514 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Strength of Materials (EET75601E3-LB) Lecture ნიჟარაძე ჯუმბერ Nizharadze Jumber 01-548 |
--- | ||
6-14:00 | --- | Thermodynamics and Heat Processes (EET40102E4-LP) Lecture მაჭავარიანი ევტიხი Machavariani Evtikhi 08-210 |
Theory of mechanisms and machines (EET74805E2-LP) Lecture თავხელიძე დავით Tavkhelidze David 01-629 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Laboratory ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
Theory of mechanisms and machines (EET74805E2-LP) Practical Work თავხელიძე დავით Tavkhelidze David 01-629 |
Strength of Materials (EET75601E3-LB) Practical Work ნიჟარაძე ჯუმბერ Nizharadze Jumber 01-548 |
Computer engineering Graphics/AUTODESK AutoCAD Mechanical (EET77705E2-P) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- |
8-16:00 | --- | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Practical Work ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
--- | |||
9-17:00 | Engineering Mathematics 3 (MAS30308E1-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-311ბ |
Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Lecture ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152147 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Laboratory ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
Fundamentals of C programing for digital systems (ICT39108E3-LP) Practical Work გრატიაშვილი გიორგი Gratiashvili Giorgi 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Fundamentals of C programing for digital systems (ICT39108E3-LP) Lecture გრატიაშვილი გიორგი Gratiashvili Giorgi 01-კ.ც.I.4 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Practical Work ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
Machine Parts 1 (EET75105E2-LPB) Lecture მეტრეველი ალექსანდრე Metreveli Alexandre 01-561 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Electrical engineering and electronic (EET45102E4-LPB) Lecture ნემსაძე სიმონ Nemsadze Simon, Zoom Id:231-981-1989 |
CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 01-620 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | Machine Parts 1 (EET75105E2-LPB) Practical Work მეტრეველი ალექსანდრე Metreveli Alexandre 01-629 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | Machine Parts 1 (EET75105E2-LPB) Laboratory მეტრეველი ალექსანდრე Metreveli Alexandre 01-629 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | Introduction to Nanotechnology (EET75005E2-LP) Lecture ქიმერიძე თორნიკე Qimeridze Tornike 01-658 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | Introduction to Nanotechnology (EET75005E2-LP) Practical Work ქიმერიძე თორნიკე Qimeridze Tornike 01-657 (მოდულური) |
CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად Ghviniashvili Zviad 01-620 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152246 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Descriptive Geometry (EET78005E2-LP) Lecture ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538 |
--- |
3-11:00 | Engineering Mathematics 1.1 (MAS30208E2-LP) Lecture ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-505ბ |
--- | --- | --- | Descriptive Geometry (EET78005E2-LP) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538 |
Occupational safety and Emergency Control (HHS28303E1-LB) Lecture ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-227 |
4-12:00 | --- | --- | --- | General Chemistry A (PHS11504E2-LB) Lecture პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
Occupational safety and Emergency Control (HHS28303E1-LB) Practical Work ბეჟანიშვილი ალექსანდრე Bezhanishvili Aleksandre 03-208 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | General Physics A (PHS54408E1-LB) Laboratory გიორგაძე ირმა Giorgadze Irma 04-327 |
Georgian Language (LEH19812E3-P) Practical Work ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 01-683 |
--- | --- | General Chemistry A (PHS11504E2-LB) Laboratory პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | General Physics A (PHS54408E1-LB) Lecture ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-323 |
Fundamentals of Information Technologies (EET74705E2-LP) Lecture ნოზაძე ლაშა Nozadze Lasha 01-კ.ც.I.5 |
--- | Engineering Mathematics 1.1 (MAS30208E2-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-505ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | Fundamentals of Information Technologies (EET74705E2-LP) Practical Work ნოზაძე ლაშა Nozadze Lasha 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152247 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Environment Protection and Ecology (EET29504E1-LB) Lecture დემეტრაძე მარინე Demetradze Marine 02-610 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | General Materials Science (EET84804E2-LB) Laboratory ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-607 |
--- | Environment Protection and Ecology (EET29504E1-LB) Laboratory დემეტრაძე მარინე Demetradze Marine 02-610 |
General Physics B (PHS54508E1-LB) Laboratory გიორგაძე ირმა Giorgadze Irma 04-323 |
4-12:00 | --- | --- | --- | Projective drawing (EET77905E2-P) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538 |
||
5-13:00 | --- | --- | General Materials Science (EET84804E2-LB) Lecture ლოლაძე თამარ Loladze Tamar 10-606 |
--- | --- | |
6-14:00 | Engineering Mathematics 2.1 (MAS30308E2-LP) Lecture ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-502ბ |
Engineering Mathematics 2.1 (MAS30308E2-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-502ბ |
--- | --- | Theoretical Mechanics 1 (MAS40401E1-LP) Lecture ქაჯაია ლალი Qajaia Lali 01-533 |
--- |
7-15:00 | Fundamentals of Hydraulics (AAC43901E3-LB) Lecture ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-218 |
--- | Theoretical Mechanics 1 (MAS40401E1-LP) Practical Work ქაჯაია ლალი Qajaia Lali 01-532 |
--- | ||
8-16:00 | Fundamentals of Hydraulics (AAC43901E3-LB) Laboratory ყალაბეგიშვილი მირიან Kalabegishvili Mirian 01-226 |
--- | General Physics B (PHS54508E1-LB) Lecture ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-325 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Конструктивная безопасность автомобиля (EET93905R2-L) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-621 |
2-10:00 | --- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Практическая работа დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Практическая работа ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-621 |
--- | --- | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-683 |
4-12:00 | --- | --- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Курсовой проект მორჩილაძე ჯემალი Морчиладзе Джемал 01-444 |
--- | --- | Автомобильные дорожно-транспортные происшествия (EET95305R1-LP) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-566 |
5-13:00 | --- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Лекция. მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-442 |
Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция. მორჩილაძე ჯემალი Морчиладзе Джемал 01-442 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Коммерческая деятельность на транспорте (EET93305R2-LSK) Лекция დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-689 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Семинар მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-442 |
Автомобильные дорожно-транспортные происшествия (EET95305R1-LP) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-689 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | Диагностика и техническое обслуживание автомобиля (EET95205R1-LB) Практическая работа დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Семинар ნოდია ამირან Нодиа Амиран 01-728 |
Конструктивная безопасность автомобиля (EET93905R2-L) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-621 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | Технические средства организации движения сухопутного транспорта (EET93205R2-LS) Лекция. ნოდია ამირან Нодиа Амиран 01-728.1 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | Основы сухопутных пассажирских перевозок (EET95405R1-LP) Практическая работа დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Прикладная механика (MAS40801R1-LB) Лекция გორგიძე დავით Горгидзе Давид 01-604 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Прикладная механика (MAS40801R1-LB) Лабораторная работа მუსერიძე რამაზი Мусеридзе Рамаз 01-604 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лабораторная работа კოხრეიძე თამაზ Кохреидзе Тамаз 08-302 |
Инженерная математика 3 (MAS31108R1-LP) Лекция ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-565 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лекция კოხრეიძე თამაზ Кохреидзе Тамаз 08-311 |
Инженерная математика 3 (MAS31108R1-LP) Практическая работа ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-717 |
--- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лабораторная работа მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-609 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Прикладная механика (MAS40801R1-LB) Лаборат. Работа. ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-201ა |
Прикладная механика (MAS40801R1-LB) Лекция. ბაციკაძე თამაზ Бацикадзе Тамаз 01-506 |
Основы Гидравлики (AAC43801R3-LB) Лекция ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-408 |
--- | |
8-16:00 | Основы Гидравлики (AAC43801R3-LB) Лабораторная работа ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-304(1) |
--- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лекция ერისთავი დიმიტრი Эристави Дмитрий 02-601 |
--- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Лекция ნოდია ამირან Нодиа Амиран 01-728.1 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | Компьютерная инженерная графика (EET71905R1-P) Практическая работа ჩიტაიშვილი გოჩა Chitaishvili Gocha 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | Основы применения микропроцессорной техники на транспорте (EET94305R1-LS) Семинар ნოდია ამირან Нодиа Амиран 01-728 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Начертательная геометрия (EET71205R1-LP) Лекция ბაციკაძე იოსებ Бацикадзе Иосеб 01-538 |
История Грузии (HEL21612R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-328 |
Общая химия (PHS12604R2-LB) Лекция ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | Начертательная геометрия (EET71205R1-LP) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ Бацикадзе Иосеб 01-538 |
Английский язык для технических специальностей 1 (LEH11812R2-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-411 |
Общая химия (PHS12604R2-LB) Лабораторная работа ცინცაძე მაია Цинцадзе Майя 02-507 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | Компьютерные системы и прикладные технологии 1 (EET91605R2-LB) Лекция ელიზბარაშვილი პაპუნა Элизбарашвили Папуна 01-კ.ც.I.6 |
Компьютерные системы и прикладные технологии 1 (EET91605R2-LB) Лабораторная работа ელიზბარაშვილი პაპუნა Элизбарашвили Папуна 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Физика 1.2 (PHS53808R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-320 |
--- | Грузинский язык (LEH13912R3-P) Практическая работа ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 01-717 |
Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-506ა |
--- | --- |
8-16:00 | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-409ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | Физика 1.2 (PHS53808R1-LB) Лабораторная работа ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-320 |
--- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 03-414 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 1 (TRS13605G1-LP) საკურსო უგულავა თემურ 01-554 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 1 (TRS13605G1-LP) საკურსო უგულავა თემურ 01-713 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2-LP) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-713 |
--- | სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRS14005G1-LP) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია 01-714 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკა (TRS14005G1-LP) ლექცია შენგელია ზურაბ 01-555 (კ/ც) |
--- |
11-19:00 | --- | სატრანსპორტო პოლიტიკა და ტრანსპორტის რეგულაციები (TRS13305G1-LP) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-619 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | ტრანსპორტის ზემოქმედება გარემოსა და საზოგადოებაზე (EET97105G2-LP) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი 01-619 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო პოლიტიკა და ტრანსპორტის რეგულაციები (TRS13305G1-LP) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი 01-619 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია შანავა ზვიად 01-561 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული შანავა ზვიად 01-561 |
--- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 01-621 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-564 |
--- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-554 |
--- | ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1-LPK) ლექცია ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-564 |
--- | |
12-20:00 | ჭკვიანი ტრანსპორტი და ლოგისტიკა ქალაქებისთვის (TRS13505G1-LP) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-561 |
ტელემატიკური სისტემები (EET50705G1-LPK) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 01-555 (კ/ც) |
ჭკვიანი ტრანსპორტი და ლოგისტიკა ქალაქებისთვის (TRS13505G1-LP) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ Богвелишвили Зураб 01-564 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252146 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ავტომობილების თეორია და კონსტრუირება (EET90105G2-LS) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- | ავტომობილების თეორია და კონსტრუირება (EET90105G2-LS) სემინარი ფრიდონაშვილი დავითი 01-689 |
--- |
10-18:00 | საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევების ავტოტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (EET90105G3-LP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-619 |
ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (EET99805G1-LP) ლექცია იოსებიძე ჯუმბერ Иосебидзе Джумбер 01-683 |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | ავტომობილების სერვისული ოპერაციების სისტემა (EET99905G2-LP) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი 01-689 |
--- | ||
12-20:00 | საგზაო-სატრანსპორტო შემთხვევების ავტოტექნიკური და ტრასოლოგიური ექსპერტიზა (EET90105G3-LP) ლექცია ველიჯანაშვილი რევაზ Велиджанашвили Реваз 01-620 |
ავტომობილების ეკოლოგიურობის ანალიზი (EET99805G1-LP) პრაქტიკული იოსებიძე ჯუმბერ Иосебидзе Джумбер 01-683 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ავტომობილების სერვისული ოპერაციების სისტემა (EET99905G2-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-620 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252158 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (EET91305G2-LS) პრაქტიკული ჩალაძე მერაბ 01-728.2 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (EET91105G2-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-444 |
სარკინიგზო ავტომატიკის დისპეტჩერული სისტემები და ტექნიკური დიაგნოსტირება (EET91305G2-LS) ლექცია გოცაძე მერაბ 01-728.2 |
ვაგონების კონსტრუირება და გაანგარიშება (EET91105G2-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი დავით 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (EET91205G2-LP) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- |
10-18:00 | მუდმივი და ცვლადი დენის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET99805G2-LS) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | |||
11-19:00 | მუდმივი და ცვლადი დენის ელექტრომოძრავი შემადგენლობა ასინქრონული ამძრავით (EET99805G2-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო 01-433 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | რკინიგზის საექსპლუატაციო მუშაობის მათემატიკური მოდელირება (EET91205G2-LP) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-444 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252246 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LS) ლექცია მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სატრანსპორტო - საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (EET99405G2-LS) ლექცია თოფურია ნინო 01-619 |
--- | სატრანსპორტო საინჟინრო კვლევა (EET99205G1-LS) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-683 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- |
10-18:00 | სატრანსპორტო - საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (EET99405G2-LS) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-620 |
სატრანსპორტო მანქანები და საწარმოო-ტექნოლოგიური ტრანსპორტი (EET99005G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
სატრანსპორტო საინჟინრო კვლევა (EET99205G1-LS) პრაქტიკული აბრამიშვილი გიორგი 01-683 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 01-621 |
--- | --- |
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-554 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
--- | სატრანსპორტო მანქანები და საწარმოო-ტექნოლოგიური ტრანსპორტი (EET99005G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252258 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო და სხვა სახის ტრანსპორტის ურთიერთქმედება და ჩქაროსნული მაგისტრალები (EET90405G2-LS) ლექცია მორჩილაძე რომანი Морчиладзе Роман 01-444 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სატრანსპორტო - საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (EET99405G2-LS) ლექცია თოფურია ნინო 01-619 |
სატრანსპორტო მანქანები და საწარმოო-ტექნოლოგიური ტრანსპორტი (EET99005G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
სატრანსპორტო საინჟინრო კვლევა (EET99205G1-LS) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი 01-683 |
ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი 01-728.1 |
--- | --- |
10-18:00 | სატრანსპორტო საინჟინრო კვლევა (EET99205G1-LS) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ Диасамидзе Нугзар 01-689 |
სატრანსპორტო მანქანები და საწარმოო-ტექნოლოგიური ტრანსპორტი (EET99005G2-LS) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი 01-629 |
სატრანსპორტო - საწარმოო ლოგისტიკური სისტემები (EET99405G2-LS) პრაქტიკული თოფურია ნინო 01-564 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ნინო 01-621 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-554 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | ინფორმაციის გადაცემის სისტემები ტრანსპორტზე (EET90505G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი 01-728.2 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252120-47 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი 01-665 |
კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (MAP19205G1-LS) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-665 |
მცენარეული ნედლეულის საექსტრაქციო მოწყობილობები (MAP19005G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი 01-665 |
--- |
10-18:00 | --- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (MAP19305G1-LS) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
კვების საწარმოთა ნაკადური ხაზები და დამფასოებელ-შემფუთი ავტომატები (MAP18905G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი 01-665 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | მაცივარი მანქანების თბური გაანგარიშება (MAP19305G1-LS) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების სამაცივრო ტექნოლოგია (MAP19205G1-LS) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252120-85 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | პოლიგრაფიული მრეწველობის რესურს დამზოგი მოწყობილობები (MAP24805G1-LS) ლექცია ბარამაშვილი თეა 01-707 |
პოლიგრაფიულ საწარმოთა დაპროექტება (MAP24405G1-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
პოლიგრაფიული მრეწველობის რესურს დამზოგი მოწყობილობები (MAP24805G1-LS) სემინარი ბარამაშვილი თეა 01-707 |
პოლიგრაფიული მანქანების მოძრავი მექანიკური სისტემების კვლევის მეთოდები (MAP24505G1-LS) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია 01-707 |
--- |
10-18:00 | --- | პოლიგრაფიული მანქანების მოძრავი მექანიკური სისტემების კვლევის მეთოდები (MAP24505G1-LS) ლექცია ნათბილაძე ნია 01-707 |
--- | |||
11-19:00 | --- | --- | პოლიგრაფიულ საწარმოთა დაპროექტება (MAP24405G1-LS) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-707 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252220 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-1 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-566 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) ლექცია თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-564 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 01-561 |
--- |
10-18:00 | --- | მეცნიერული კვლევის მეთოდები (MAP23705G1-LP) ლექცია ტყემალაძე რამაზი 01-561 |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (EET76805G2-LB) ლექცია ბაქრაძე ნანა 01-553 |
ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-619 |
--- | |
11-19:00 | --- | მეცნიერული კვლევის მეთოდები (MAP23705G1-LP) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-561 |
დამუშავების ელექტროფიზიკური და ელექტროქიმიური მეთოდები (EET76805G2-LB) ლაბორატორიული ბაქრაძე ნანა 01-553 |
სამრეწველო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (MAP19405G1-LS) ლექცია ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
--- | |
12-20:00 | --- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ 08-100 |
სამრეწველო საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (MAP19405G1-LS) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-664 (მოდულური) |
მანქანებისა და ხელსაწყოების ტექნიკურ–ეკონომიკური ანალიზი (EET74205G2-LS) ლექცია შურღაია ირაკლი 01-658 (მოდულური) |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | მანქანებისა და ხელსაწყოების ტექნიკურ–ეკონომიკური ანალიზი (EET74205G2-LS) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი 01-658 (მოდულური) |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2521112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი მანქანათმშენებლობაში (BUA78805G1-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-712 |
ოპერაციული მენეჯმენტი მანქანათმშენებლობაში (BUA78605G1-LS) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-621 |
ლოგისტიკა (BUA35713G3-LS) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე 01-712 |
ლოგისტიკა (BUA35713G3-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-713 |
--- |
10-18:00 | პროექტების მენეჯმენტი მანქანათმშენებლობაში (BUA78805G1-LS) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-713 |
ოპერაციული მენეჯმენტი მანქანათმშენებლობაში (BUA78605G1-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-565 |
რისკის და დაზღვევის მენეჯმენტი ტრანსპორტზე (BUA78305G1-LS) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-621 |
--- | ||
11-19:00 | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (SOS57105G1-LS) სემინარი კიკნაძე ნანა 01-621 |
--- | რისკის და დაზღვევის მენეჯმენტი ტრანსპორტზე (BUA78305G1-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე 01-565 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ახალი ტექნიკის ეკონომიკური ეფექტიანობა ტრანსპორტზე (SOS57105G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა 01-714 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2522112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA29105G1-LS) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ 01-620 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA29105G1-LS) პრაქტიკული აჩუაშვილი ნუნუ 01-714 |
9-17:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 01-554 |
--- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) ლექცია თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-564 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 01-620 |
|
10-18:00 | --- | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA77705G1-LS) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-712 |
ბიზნესკომუნიკაცია (გერმანული ენა) (LEH12612G1-P) პრაქტიკული თაბუკაშვილი რუსუდანი 01-619 |
--- | |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო ვაჭრობა (BUA78505G1-LS) პრაქტიკული დარსაველიძე ნინო 01-619 |
საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (BUA49305G1-LS) პრაქტიკული ჩინჩალაძე მაია 01-712 |
--- | ||
12-20:00 | --- | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA77705G1-LS) ლექცია ქამხაძე თამარ 01-712 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | საერთაშორისო ვაჭრობა (BUA78505G1-LS) ლექცია დარსაველიძე ნინო 01-620 |
--- | --- | საგადასახადო და საბაჟო ტექნოლოგიები (BUA49305G1-LS) ლექცია ჩინჩალაძე მაია 01-619 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) ლექცია მესხიძე ზაზა 01-442 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტის განვითარების ინოვაციური ტექნოლოგიები (EET91405G2-LS) პრაქტიკული მესხიძე ზაზა 01-442 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-668 |
სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობების სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET91505G2-LS) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
სატრანსპორტო სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (EET97405G2-LS) პრაქტიკული ნატრიაშვილი თამაზ 01-564 |
სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-668 |
--- | |
11-19:00 | --- | სარკინიგზო მოძრავი შემადგენლობების სახსრულ გადაცემათა დინამიკური მოდელების ფორმირება (EET91505G2-LS) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი 01-436 (სარკ.კოლეჯი) |
საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების პრობლემები (EET97505G2-L) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-561 |
--- | ||
12-20:00 | საავტომობილო ტრანსპორტის ფუნქციონირების პრობლემები (EET97505G2-L) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი 01-566 |
--- | სატრანსპორტო სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (EET97405G2-LS) ლექცია ნატრიაშვილი თამაზ 01-566 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052102g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული წიკლაური ნანული 01-620 |
--- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული. წიკლაური ნანული 01-619 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) საკურსო. წიკლაური ნანული 01-620 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ბეჭდვამდელი სამუშაოების შესრულება (415) პრაქტიკული მამფორია პაატა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | ბეჭდვამდელი სამუშაოების შესრულება (415) პრაქტიკული. მამფორია პაატა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- | ბეჭდვამდელი სამუშაოების შესრულება (415) სემინარი მამფორია პაატა 01-556 (მოდულური კ/ც) |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052203s-3ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (78945) პრაქტიკული ლურსმანაშვილი ლია 01-705 |
ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (5698) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | |
3-11:00 | ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (5698) საკურსო ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
კოსტუმის ისტორიის საფუძვლები (475) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | |||
4-12:00 | --- | ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (78945) პრაქტიკული. ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | სატანსაცმელე მასალების კონფექციონერება (45897) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
ქალის ტანსაცმლის კონსტრუირება და მოდელირება (78945) პრაქტიკა ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052203s-3ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | კოსტუმის ისტორიის საფუძვლები (475) პრაქტიკული. ალოევა გულნარა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) პრაქტიკული. ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული კუდავა თამილა 01-706 (მოდულური) |
||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (5698) პრაქტიკული. ალოევა გულნარა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | |
6-14:00 | ტანსაცმლის დამუშავების საწყისები და ზოგადი ტექნოლოგია (5698) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ხის კარ-ფანჯრებისა და კიბის დამზადება (0212336) პრაქტიკული დვალი თეიმურაზ 01-108ც (მოდულური) |
ხის კარ-ფანჯრებისა და კიბის დამზადება (0212336) პრაქტიკული. დვალი თეიმურაზ 01-108ც (მოდულური) |
ხის კარ-ფანჯრებისა და კიბის დამზადება (0212336) სემინარი. დვალი თეიმურაზ 01-108ც (მოდულური) |
--- | ხის კარ-ფანჯრებისა და კიბის დამზადება (0212336) სემინარი დვალი თეიმურაზ 01-108ც (მოდულური) |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | ხეზე მხატვრული კვეთა (0212328) პრაქტიკული დვალი თეიმურაზ 01-108ც (მოდულური) |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | გაცნობითი პრაქტიკა-ხის მხატრული დამუშავება. (0212305) პრაქტიკული ტყემალაძე რამაზი 01-566 |
--- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (0020103) პრაქტიკული ფირცხალავა თამარ 01-565 |
2-10:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. ყორანაშვილი ირინე 01-554 |
უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-665 |
ხაზვა-ხის მხატრული დამუშავებისათვის (0212302) პრაქტიკული გელაშვილი იგორ 01-106ც (მოდულური) |
--- | ||
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | ხაზვა-ხის მხატრული დამუშავებისათვის (0212302) პრაქტიკული. გელაშვილი იგორ 01-106ც (მოდულური) |
--- | --- | |||
5-13:00 | აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (0212301) პრაქტიკული ჟღენტი მაკა 01-106ც (მოდულური) |
აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (0212301) პრაქტიკული. ჟღენტი მაკა 01-106ც (მოდულური) |
--- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (0020103) პრაქტიკული. ფირცხალავა თამარ 01-566 |
|
6-14:00 | გაცნობითი პრაქტიკა-ხის მხატრული დამუშავება. (0212305) პრაქტიკული. ტყემალაძე რამაზი 01-565 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მატარებლის მიღება-გაგზავნის უზრუნველყოფა სადგურში (0711817) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან 01-447 (მოდულური) |
--- | მატარებლის მიღება-გაგზავნის უზრუნველყოფა სადგურში (0711817) პრაქტიკული. დიდებაშვილი ბეჟან 01-447 (მოდულური) |
მატარებლის მიღება-გაგზავნის უზრუნველყოფა სადგურში (0711817) სემინარი დიდებაშვილი ბეჟან 01-447 (მოდულური) |
მატარებლის მიღება-გაგზავნის უზრუნველყოფა სადგურში (0711817) საკურსო დიდებაშვილი ბეჟან 01-447 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული ლობჟანიძე ნანა 01-კ.ც.I.3.1 |
რკინიგზების ზოგადი კურსი (0711715) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული. ლობჟანიძე ნანა 01-კ.ც.I.3.1 |
რკინიგზების ზოგადი კურსი (0711715) პრაქტიკული. შარვაშიძე ავთანდილი 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) სემინარი ლობჟანიძე ნანა 01-კ.ც.I.3.1 |
--- |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | სარკინიგზო ტრანსპორტზე უსაფრთხო სამუშაო გარემოს უზრუნველყოფა (07111716) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | სარკინიგზო ტრანსპორტზე უსაფრთხო სამუშაო გარემოს უზრუნველყოფა (07111716) პრაქტიკული. პატურაშვილი მეგი 01-448 (სარკ.კოლეჯი) |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052103f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა შეკეთება (12587) პრაქტიკული კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – A1.2 (LEH13112G2-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 01-707 |
--- | --- | --- | ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა შეკეთება (12587) სემინარი კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- |
5-13:00 | --- | ფეხსაცმლის სამომხმარებლო თვისებების ხარისხის კონტროლი (471) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-707 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ფეხსაცმლის სამომხმარებლო თვისებების ხარისხის კონტროლი (471) პრაქტიკული. გერგეშელიძე ლელა 01-707 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052203f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | გაცნობითი პრაქტიკა. (8569) პრაქტიკული კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- | ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება (0212102) პრაქტიკული. კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
ტყავის აქსესუარების ტექნოლოგია (123) პრაქტიკული სოხაძე მანანა 01-703 (მოდულური) |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობებისათვის მასალების გამოჭრის საფუძვლები (0212105) პრაქტიკული. კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- | |||
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | აკადემიური ხატვისა და ფერწერის საწყისები (0212301) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-707 |
--- | |||
5-13:00 | ნავისებური ფეხსაცმლისა და ნახევრადწაღის კონსტრურება (0212106) პრაქტიკული შავლიაშვილი ლიანა 01-703 (მოდულური) |
--- | ნავისებური ფეხსაცმლისა და ნახევრადწაღის კონსტრურება (0212106) პრაქტიკული. შავლიაშვილი ლიანა 01-703 (მოდულური) |
ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობებისათვის მასალების გამოჭრის საფუძვლები (0212105) პრაქტიკული კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- | |
6-14:00 | ფეხსაცმლისა და ტყავის ნაკეთობათა წარმოება (0212102) პრაქტიკული კაპანაძე გიური 01-703 (მოდულური) |
--- | ||||
7-15:00 | --- | |||||
8-16:00 | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052109sab | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საბაჟო სამართალდარღვევის საქმისწარმოება (0411612) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი ნათია 01-621 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა - საწარმოო საქმე (0411613) პრაქტიკული გეგეშიძე ირაკლი 01-566 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052209sab | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ჰარმონიზებული სისტემა(ნომენკლატურა) (0411616) პრაქტიკული ცაგარეიშვილი პაატა 01-683 |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.II.A |
გაცნობითი პრაქტიკა საბაჟო საქმე (0411601) პრაქტიკული გეგეშიძე ირაკლი 01-583 (მოდულური) |
--- |
3-11:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-664 (მოდულური) |
|||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052143m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მექატრონული სისტემების აწყობა (11236) პრაქტიკული. ამყოლაძე ხათუნა 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
--- | --- |
2-10:00 | მექატრონული სისტემების აწყობა (11236) პრაქტიკული ქირია ვაჟა Qiria Vazha 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 4 |
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (731607) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (731607) პრაქტიკული. შურღაია ირაკლი 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052204-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული წიკლაური ნანული 01-727 (მოდულური) |
--- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული. კანკაძე ალექსანდრე 01-697 |
უცხო ენა (ინგლისური) (0230101) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-727 (მოდულური) |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) ლექცია. ელგენდარაშვილი ცირა 01-712 |
--- | |||
6-14:00 | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ცირა 01-713 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) პრაქტიკული. ელგენდარაშვილი ცირა 01-714 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052204-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული წიკლაური ნანული 01-714 |
ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.2 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული. წიკლაური ნანული 01-717 |
|
5-13:00 | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) პრაქტიკული. ელგენდარაშვილი ცირა 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) სემინარი წიკლაური ნანული 01-712 |
|
6-14:00 | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) საკურსო. ელგენდარაშვილი ცირა 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | დოკუმენტების რეკვიზიტებისა და ბლანკების გაფორმება. (0411927) სემინარი ელგენდარაშვილი ცირა 01-695 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230101) პრაქტიკული. ცხოვრებაშვილი ნადია 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230101) სემინარი ცხოვრებაშვილი ნადია 01-727 (მოდულური) |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052205gon-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- | --- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული. კანკაძე ალექსანდრე 01-617 (კომპ/ც) |
უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 01-695 |
2-10:00 | --- | გაცნობითი პრაქტიკა-ღონისძიების ორგანიზება. (0411916) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-617 (კომპ/ც) |
--- | |||
3-11:00 | გაცნობითი პრაქტიკა-ღონისძიების ორგანიზება. (0411916) პრაქტიკული. მილაშვილი მზია 01-617 (კომპ/ც) |
--- | ||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230101) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 01-683 |
--- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (0030104) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ 01-695 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (0030104) პრაქტიკული. ყავრელიშვილი მარიამ 01-695 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052205gon-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (0030104) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ 01-695 |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.1 |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | გაცნობითი პრაქტიკა-ღონისძიების ორგანიზება. (0411916) პრაქტიკული მილაშვილი მზია 01-617 (კომპ/ც) |
--- | --- | |||
4-12:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) პრაქტიკული. კანკაძე ალექსანდრე 01-695 |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) სემინარი. კანკაძე ალექსანდრე 01-621 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. ფეტელავა სოფიკო 01-697 |
--- | ||
8-16:00 | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (0030104) პრაქტიკული. ყავრელიშვილი მარიამ 01-561 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 01-697 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052205ჰ-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შენობებში ჰაერის კონდიცირების სისტემების მონტაჟის საფუძვლები (0731202) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
--- | --- | --- | გაცნობითი პრაქტიკა ჰაერის კონდიცირებაში (0731201) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ 01-660 (მოდულური) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობა 2 (782) პრაქტიკული ქამხაძე თამარ 01-664 (მოდულური) |
||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. ყორანაშვილი ირინე 01-664 (მოდულური) |
უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-665 |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052202b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | გაცნობითი პრაქტიკა ბეჭდვით მედიატექნოლოგიებში. (1452) პრაქტიკული. ზუბიაშვილი გიორგი 01-711 (სამხატვრო სახელოსნო) |
--- | --- | რაოდენობრივი წიგნიერება (1032) პრაქტიკული წიკლაური ნანული 01-619 |
--- | გაცნობითი პრაქტიკა ბეჭდვით მედიატექნოლოგიებში. (1452) პრაქტიკული ზუბიაშვილი გიორგი 01-707 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230101) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-704 (მოდულური) |
საბეჭდი და დამხმერე მასალები. (8563) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე 01-704 (მოდულური) |
საბეჭდი და დამხმერე მასალები. (8563) პრაქტიკული. უგრეხელიძე ირინე 01-704 (მოდულური) |
|||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052202g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კომპოზიციის შექმნა (1239) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-704 (მოდულური) |
--- | --- | --- | კომპოზიციის შექმნა (1239) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო 01-704 (მოდულური) |
3-11:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ცხოვრებაშვილი ნადია 01-704 (მოდულური) |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052200q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენა A2 (54623) პრაქტიკული ელგენდარაშვილი ნატალია 01-566 |
ქართული ენა A2 (54623) სემინარი. ელგენდარაშვილი ნატალია 01-668 |
ქართული ენა A2 (54623) ლექცია. ელგენდარაშვილი ნატალია 01-668 |
ქართული ენა A2 (54623) ლექცია ელგენდარაშვილი ნატალია 01-668 |
ქართული ენა A2 (54623) საკურსო. ელგენდარაშვილი ნატალია 01-564 |
--- |
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | ქართული ენა A2 (54623) პრაქტიკული. ელგენდარაშვილი ნატალია 01-668 |
--- | ||||
5-13:00 | ქართული ენა A2 (54623) პრაქტიკა ელგენდარაშვილი ნატალია 01-697 |
--- | ||||
6-14:00 | ქართული ენა A2 (54623) სემინარი ელგენდარაშვილი ნატალია 01-619 |
ქართული ენა A2 (54623) საკურსო ელგენდარაშვილი ნატალია 01-564 |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152130 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-561 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SAMBIZ05) ლექცია მაისურაძე გიორგი 01-554 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა 01-621 |
ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-533 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლაბორატორიული ანდღულაძე შალვა 02-611 |
--- | --- |
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლაბორატორიული ქვარცხავა ლიანა 01-604 |
სამეწარმეო ბიზნესის საფუძვლები (SAMBIZ05) სემინარი მაისურაძე გიორგი 01-554 |
--- | --- | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET73505G3-P) პრაქტიკული მჭედლიძე მაყვალა 01-კ.ც.I.1 |
--- |
5-13:00 | --- | საფრენი აპარატების განვითარების ისტორია (SAFAP05) პრაქტიკული ზუკაკიშვილი რამილი 01-625 |
--- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან 01-406 |
--- | |
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა 01-668 |
--- | --- | --- | ჰიდრავლიკის საფუძვლები (AAC48601G1-LB) ლაბორატორიული ნანიტაშვილი ვახტანგ Наниташвили Вахтанг 01-304(1) |
--- |
7-15:00 | საფრენი აპარატების განვითარების ისტორია (SAFAP05) ლექცია ზუკაკიშვილი რამილი 01-625 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | თეორიული მექანიკა (დინამიკა) (MAS36401G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან 01-407 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 01-697 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ანდღულაძე შალვა 02-605 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლაბორატორიული ჩაგელიშვილი ლალი 04-321 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია 01-კ.ც.I.3 |
--- | ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლექცია იმნაძე ნინო 02-520 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-619 |
--- |
4-12:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-621 |
ზოგადი ქიმია A (PHS11704G2-LB) ლაბორატორიული ედილაშვილი თამარი 02-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლაბორატორიული თედიაშვილი ლია 01-კ.ც.I.3 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-566 |
გეომეტრიული მოდელირება (GEOMOD05) ლექცია ბიწაძე სიმონ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-714 |
ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ 01-565 |
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 01-553 |
გეომეტრიული მოდელირება (GEOMOD05) პრაქტიკული ბიწაძე სიმონ 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 01-620 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62009 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ფეხსაცმლის დეტალების ტექნოლოგიური დამუშავება (ART16806G1-LP) ლექცია გერგეშელიძე ლელა 01-707 |
სამოსის წარმოების თანამედროვე მანქანები და მათი პრაქტიკული გამოყენება (ART14606G1-LP) ლექცია გერგეშელიძე ლელა 01-705 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამოსის წარმოების თანამედროვე მანქანები და მათი პრაქტიკული გამოყენება (ART14606G1-LP) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-707 |
ტყავის მასალათმცოდნეობა (ART13306G1-LP) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-705 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | დარგის ნაკეთობათა ხარისხისა და კონკურენტუნარიანობის მართვა (ART12806G1-LS) სემინარი გერგეშელიძე ლელა 01-707 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ფეხსაცმლის დეტალების ტექნოლოგიური დამუშავება (ART16806G1-LP) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა 01-705 |
--- | --- | სპეც. კომპოზიცია 3 (ART32506G1-P) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-705 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ტექსტილის ნაწარმის კონსტრუირება (ART14206G1-LB) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- | ტყავის მასალათმცოდნეობა (ART13306G1-LP) ლექცია გერგეშელიძე ლელა 01-705 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტექსტილის ნაწარმის კონსტრუირება (ART14206G1-LB) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | დარგის ნაკეთობათა ხარისხისა და კონკურენტუნარიანობის მართვა (ART12806G1-LS) ლექცია ფხაკაძე ნანი 01-705 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62109 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ეროვნული სამოსისა და ორნამენტის ისტორია (ART12206G1-LS) სემინარი ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფერთამცოდნეობაში (AAC63006G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | |||||||||
4-12:00 | სპეც.კომპოზიცია 1 (ART12306G1-P) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო 01-705 |
--- | ტექსტილის ნაკეთობათა მხატვრულ-დეკორატიული გაფორმების მეთოდები (ART12706G1-LP) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | ქართული ეროვნული სამოსისა და ორნამენტის ისტორია (ART12206G1-LS) ლექცია ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
--- | --- | გამოყენებითი ანთროპოლოგია და ბიომექანიკის საფუძვლები (ART13706G1-LB) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია 01-706 (მოდულური) |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ტექსტილის ნაკეთობათა მხატვრულ-დეკორატიული გაფორმების მეთოდები (ART12706G1-LP) პრაქტიკული ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
ტექსტილის ნაკეთობათა მხატვრულ-დეკორატიული გაფორმების მეთოდები (ART12706G1-LP) ლექცია ალოევა გულნარა 01-706 (მოდულური) |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62209 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (Corel DRAW) (ART12006G1-B) ლაბორატორიული ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.2 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | მხაზველობითი გეომეტრია (EET70105G1-LP) ლექცია ასათიანი ლიანა Асатиани Лиана 01-609ც |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ინფორმატიკა და კომპიუტერული გრაფიკა (Corel DRAW) (ART12006G1-B) ლაბორატორიული ვაშაკიძე თეონა 01-კ.ც.I.4 |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 01-601ც |
--- | --- | შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია ივანიძე მარეხ 01-601ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61900 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-505ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-510ც |
--- | ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-301ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-510ც |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-510ც |
--- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ბერიძე გიორგი 01-213ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-510ც |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61901 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-510ც |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-510ც |
არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ბერიძე გიორგი 01-213ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-501ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-307ც |
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-510ც |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-509ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61902 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 01-501ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-510ც |
--- |
|
ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-302ც |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-510ც |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 01-506ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-510ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ბერიძე გიორგი 01-213ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61903 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-407ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-303ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61904 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-407ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-505ც |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-405ც |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-302ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-501ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61905 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-510ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 01-509ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა 01-507ც |
--- | --- |
|
ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-302ც |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-407ც |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61906 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) ლექცია ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-510ც |
ინოვაციური მოსაპირკეთებელი მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (INMOS06) საკურსო გელაშვილი შოთა 01-302ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა-კლიმატოლოგია ინსოლაცია (arx08) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგიის საფუძვლები (AAC20506G1-LPK) ლექცია სალუქვაძე გიორგი 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 3 (AAC12706G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-407ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-509ც |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-510ც |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-405ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) სემინარი სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-509ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62001 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-510ც |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-510ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-501ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62002 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-505ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-510ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-405ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-505ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62003 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 01-602ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-403ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) სემინარი ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 01-605ც |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62004 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) სემინარი ლაბაძე სოფიკო 01-602ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-403ც |
ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 01-602ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62005 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-305ც |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-509ც |
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-403ც |
|
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) სემინარი სამსიანი სალომე Самсиани Саломе 01-509ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62006 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) სემინარი ლაბაძე სოფიკო 01-511ც |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62007 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) სემინარი ლაბაძე სოფიკო 01-511ც |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-405ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფერთამცოდნეობა (AAC60106G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 1 (AAC12506G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) სემინარი ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62100 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-314ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო ფოჩხუა მარიკა 01-509ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-510ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-403ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-509ც |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-501ც |
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62101 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-501ც |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი Зеделашвили Теимураз 01-511ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-403ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-509ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
|||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-501ც |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62102 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო გვენცაძე ნინო 01-510ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-507ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-509ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-403ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-405ც |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-509ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-405ც |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62103 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო ხუციშვილი ლალი 01-501ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-510ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-407ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-509ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
--- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62104 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-510ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-407ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი Зеделашвили Теимураз 01-509ც |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62105 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-510ც |
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-407ც |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო ზედელაშვილი თეიმურაზი Зеделашвили Теимураз 01-509ც |
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-510ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-509ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-508ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62106 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-407ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-508ც |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-506ც |
|
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-407ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-506ც |
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62107 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ერგონომიკის საფუძვლები (AAC60706G1-LP) ლექცია წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-407ც |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) პრაქტიკული დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-407ც |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | პლასტიკური არქიტექტურული მოდელირება (AAC10806G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ 01-508ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 3 (HEL20806G1-LS) ლექცია დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-403ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- |
|
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) ლექცია ბოლქვაძე მერაბ 01-403ც |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
კომპიუტერული დაგეგმარება (ICT16106G1-B) სემინარი აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC11206G1-LPK) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-407ც |
|
შესავალი ხელოვნების ისტორიაში (HEL20906G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
ქალაქთმშენებლობის თეორიის საფუძვლები (AAC20106G1-LK) საკურსო კლდიაშვილი ვალერიანი 01-508ც |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით 01-316ც |
|
|
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების საფუძვლები (energbild01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62200 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-403ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-403ც |
არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-305ც |
--- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-507ც |
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-305ც |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62201 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-407ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-509ც |
--- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-403ც |
არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-305ც |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-507ც |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-305ც |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62202 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-607ც |
|
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-403ც |
არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
|
--- | ||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-305ც |
--- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-509ც |
|
--- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა 01-507ც |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-305ც |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62203 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-403ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-407ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-601ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62204 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-305ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-506ც |
--- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-403ც |
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-601ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-407ც |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული გოგოლაძე ნინო 01-506ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-403ც |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62205 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-403ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-305ც |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
--- | --- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-407ც |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ 01-601ც |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62206 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-510ც |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-407ც |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-407ც |
--- | არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-305ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 01-507ც |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62207 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | არქიტექტურული კომპოზიციის საფუძვლები (AAC10306G1-LP) ლექცია მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-510ც |
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურის საწყისები (arx001) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-305ც |
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-407ც |
|
რუსული ენა - 1 (LEH15412G3-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-509ც |
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ 01-305ც |
არქიტექტურული ინფორმატიკა (ICT16006G1-LB) ლექცია აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-407ც |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-509ც |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე 01-501ც |
|
არქიტექტურის ისტორია 1 (HEL20606G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ლიანა 01-407ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
წრფივი ალგებრისა და კალკულუსის ელემენტები (MAS34308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ 01-601ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Лекция ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-405ც |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Архитектурная физика-климатология, инсоляция (arx06) Практическая работа ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-213ც |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Английский язык 3 (KJU87) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-506ც |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | Стили интерьера (AAC71606R1-LS) Семинар ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-511ც |
--- | --- |
7-15:00 | --- | Архитектурное проектирование 4 (arxiproj04) Практическая работа იმნაძე ნინო Имнадзе Нино 01-511ც |
--- | Конструкции в архитектуре 3 (AAC17306R1-LK) Курсовой проект ნაცვლიშვილი გია Нацвлишвили Гия 01-302ც |
Английский язык 3 (KJU87) სემინარი ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-506ც |
--- |
8-16:00 | Архитектурное проектирование 4 (arxiproj04) Практическая работа იმნაძე ნინო Имнадзе Нино 01-511ც |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | Стили интерьера (AAC71606R1-LS) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-510ც |
Архитектурная физика-климатология, инсоляция (arx06) Лекция ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-403ც |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62008 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||
1-9:00 | Английский язык 3 (KJU87) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 01-403ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | Английский язык 3 (KJU87) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | Дизайн-проект участка улицы (AAC62506R1-K) Практическая работа ხაბეიშვილი ნინო Хабеишвили Нино 01-314ც |
Проектирование интерьера общественного назначения (AAC71906R1-K) Практическая работа ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-511ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1-LK) Курсовой проект ბერიშვილი ბიძინა Беришвили Бидзина 01-316ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
Архитектурный дискурс и город (HEL27006R1-LS) Лекция ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | Градостроительное проектирование 1 (AAC22606R1-PK) Практическая работа ზედელაშვილი თეიმურაზი Зеделашвили Теимураз 01-507ც |
|
--- | --- | Архитектурный дискурс и город (HEL27006R1-LS) Семинар ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-407ც |
--- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | Конструкции в архитектуре 1 (AAC17106R1-LK) Лекция ბერიშვილი ბიძინა Беришвили Бидзина 01-316ც |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62108 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-508ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | История архитектуры3 (HEL26806R1-LS) Лекция დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-506ც |
--- | Теоретические и практические основы архитектурного проектирования (AAC16406R1-P) Лекция გუჯაბიძე მერაბ Гуджабидзе Мераб 01-510ც |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | История архитектуры3 (HEL26806R1-LS) Семинар დავითაია მაია Давитаиа Майя 01-405ც |
--- |
|
--- | Основы эргономики (AAC62106R1-LP) Практическая работа წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-312ც |
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | Социокультурные основы урбанистического развития (AAC22406R1-LS) Семинар ვარდოსანიძე ვლადიმერი Вардосанидзе Владимер 01-405ც |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
Социокультурные основы урбанистического развития (AAC22406R1-LS) Лекция ვარდოსანიძე ვლადიმერი Вардосанидзе Владимер 01-405ც |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
Архитектурная информатика (ICT11206R2-LB) Лекция აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-305ც |
Основы эргономики (AAC62106R1-LP) Лекция წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-405ც |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | Основы градостроительной теории (AAC22206R1-LK) Лекция ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | Основы градостроительной теории (AAC22206R1-LK) Семинар ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-405ც |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62208 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | Элементы линейной алгебры и калкулуса (MAS38408R1-LP) Лекция ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-403ც |
--- | История архитектуры1 (HEL26606R1-LS) Лекция ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-405ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | Элементы линейной алгебры и калкулуса (MAS38408R1-LP) Практическая работа ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-407ც |
|
История архитектуры1 (HEL26606R1-LS) Практическая работа ძიძიგური მაია Дзидзигури Майя 01-407ც |
--- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-510ც |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
Архитектурная информатика (ICT11206R2-LB) Лекция აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-510ც |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ზორანიანი მარინა Зоранян Марина 01-510ც |
|
Основы архитектурной композиции (AAC15706R1-LP) Лекция მუჯირი ვანდა Муджири Ванда 01-305ც |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
Истоки архитектуры (arx003) Лекция აბულაძე გურამ Абуладзе Гурам 01-405ც |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/1/1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | არქიტექტურული პროექტი 3 (AAC15006G1-PK) საკურსო გოგოლაშვილი თენგიზ 01-605ც |
--- | არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 0124013954 01-318ც |
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-407ც |
არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-407ც |
ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) სემინარი ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-507ც |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | ქალაქის კოლორისტიკა (AAC61606G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) ლექცია ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-407ც |
მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/1/2 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | არქიტექტურული პროექტი 3 (AAC15006G1-PK) საკურსო ნადირაძე გია 01-610ც |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ქალაქის კოლორისტიკა (AAC61606G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-407ც |
არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-407ც |
--- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
|
ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) სემინარი ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-507ც |
--- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
|
ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) ლექცია ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-407ც |
მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/1/3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული პროექტი 3 (AAC15006G1-PK) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-407ც |
არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-407ც |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | არქიტექტურული პროექტი 3 (AAC15006G1-PK) საკურსო ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
--- | ||||||||
12-20:00 | ქალაქის კოლორისტიკა (AAC61606G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- | ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) ლექცია ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-407ც |
მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | არქიტექტურული ბიონიკა (AAC15306G1-LS) სემინარი ბერიძე ლევან Беридзе Леван 01-213ც |
ქალაქთმშენებლობითი არქიტექტურული და სამშენებლო კანონმდებლობა და ნორმატიული დოკუმენტები (564664) სემინარი ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-507ც |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტრადიციული და ინოვაციური არქიტექტურულ-კონსტრუქციული სისტემები (tradandinov01) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ 01-314ც |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) ლექცია ტატიშვილი ბესარიონ 01-403ც |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1-PK) საკურსო ყიფიანი გიორგი Кипиани Гиорги 01-501ც |
ქალაქის პროექტირება (ქალაქის ცენტრის რეკონსტრუქცია) (AAC21706G1-PK) პრაქტიკული ბოლქვაძე მერაბ 01-501ც.1 |
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) სემინარი ტატიშვილი ბესარიონ 01-508ც |
ქალაქის კოლორისტიკა (AAC61606G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ 01-605ც |
--- |
11-19:00 | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ქალაქმშენებლობითი კლიმატოლოგია (cityklim01) ლექცია ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-305ც |
--- |
13-21:00 | --- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
--- | --- | ქალაქმშენებლობითი კლიმატოლოგია (cityklim01) პრაქტიკული ღამბარაშვილი მზევინარ Гамбарашвили Мзевинар 01-315ც |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-213ც |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) სემინარი ბერიძე გიორგი 01-213ც |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნინო 01-407ც |
ქალაქის კოლორისტიკა (AAC61606G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
ლანდშაფტის დიზაინური დაპროექტება (land01) პრაქტიკული კარა-მურზა ზურაბ 01-312ც |
--- | --- |
11-19:00 | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) პრაქტიკული გეგელია გიული 01-508ც |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | ლანდშაფტის დიზაინური დაპროექტება (land01) საკურსო კარა-მურზა ზურაბ 01-312ც |
--- | მხატვრული და საინჟინრო ხელოვნების სინთეზი საქალაქო გარემოს დიზაინში (mxatvr01) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-403ც |
ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო 01-507ც |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2021/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (AAC61706G1-K) საკურსო წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-312ც |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) სემინარი ბერიძე გიორგი 01-213ც |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღლივი შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC15506G1-LK) ლექცია ბერიძე გიორგი 01-213ც |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) ლექცია ტატიშვილი ბესარიონ 01-403ც |
--- | --- | მხატვრული და საინჟინრო ხელოვნების სინთეზი საქალაქო გარემოს დიზაინში (mxatvr01) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ 01-314ც |
--- |
10-18:00 | --- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ 01-605ც |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
--- | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით 01-505ც |
--- | --- | |
12-20:00 | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (AAC61706G1-K) საკურსო წულუკიძე გიორგი Цулукидзе Гиорги 01-312ც |
--- | --- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) სემინარი ტატიშვილი ბესარიონ 01-508ც |
--- | --- |
13-21:00 | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2022/1 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო ქობულია ვასილ 01-509ც |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
რესტავრაცია-რეკონსტრუქციის პროექტი 1 (resrek01) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ 01-507ც |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | რესტავრაცია-რეკონსტრუქციის პროექტი 1 (resrek01) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ 01-312ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგია, ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (AAC21006G1-LP) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-305ც |
--- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) ლექცია ტატიშვილი ბესარიონ 01-403ც |
--- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) სემინარი ტატიშვილი ბესარიონ 01-509ც |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-510ც |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
12-20:00 | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი Мебуке Тамар 01-609ც |
საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ 01-605ც |
|
პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) სემინარი სახანბერიძე პავლე 01-405ც |
--- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2022/2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი Мебуке Тамар 01-609ც |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო ნადირაძე გია 01-507ც |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-405ც |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რესტავრაცია-რეკონსტრუქციის პროექტი 1 (resrek01) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ 01-507ც |
--- | ||||||||
9-17:00 | რესტავრაცია-რეკონსტრუქციის პროექტი 1 (resrek01) პრაქტიკული ტატიშვილი ბესარიონ 01-312ც |
ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგია, ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (AAC21006G1-LP) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-305ც |
--- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) ლექცია ტატიშვილი ბესარიონ 01-403ც |
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) სემინარი ტატიშვილი ბესარიონ 01-509ც |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) ლექცია მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-510ც |
--- | --- | ||||||||||
11-19:00 | პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-510ც |
--- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-405ც |
--- |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
|
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 01-607ც |
საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ 01-605ც |
--- | |||||||||
13-21:00 | პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) სემინარი სახანბერიძე პავლე 01-405ც |
|
--- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2022/3 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი თამარ 01-605ც |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-405ც |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (გერმანული) (LEH16412G3-LP) ლექცია ბურდული ია 03-417 |
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ქალაქთმშენებლობის ეკოლოგია, ქალაქი და ეკოლოგიური პრობლემები (AAC21006G1-LP) ლექცია სალუქვაძე მამუკა 01-305ც |
--- | შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) ლექცია ტატიშვილი ბესარიონ 01-403ც |
|
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი Мебуке Тамар 01-609ც |
ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) ლექცია მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-510ც |
--- |
|
არქიტექტურული პროექტი 1 (AAC14306G1-PK) საკურსო სვანაძე ზაზა 01-507ც |
||||||||||||||||
11-19:00 | პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ Чигогидзе Тинатин 01-510ც |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
12-20:00 | საცხოვრისი - ანამნეზი დროსა და სივრცეში (AAC14206G1-LK) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
--- | პროექტირების მენეჯმენტი არქიტექტურასა და მშენებლობაში (564564) სემინარი სახანბერიძე პავლე 01-510ც |
|
შენობა-ნაგებობათა რეკონსტრუქცია-რესტავრაცია (AAC14506G1-LPR) სემინარი ტატიშვილი ბესარიონ 01-509ც |
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | ქალაქის გეგმარებითი სტრუქტურის ფორმირება (AAC21106G1-LS) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ოთარი mchedlishvili otar 01-405ც |
|
--- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2022/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-501ც |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-510ც |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-501ც |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ჩვეულებრივი ქალაქის დასასრული (HEL28406G1-L) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-405ც |
ჩვეულებრივი ქალაქის დასასრული (HEL28406G1-L) ლექცია ჩუბინიძე თამარ Чубинидзе Тамар 01-403ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-501ც |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მეცნიერული კვლევის მეთოდები არქიტექტურაში (resmeth01) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
--- | --- | მეცნიერული კვლევის მეთოდები არქიტექტურაში (resmeth01) სემინარი მელქაძე მედეა 01-605ც |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2022/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-501ც |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-501ც |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | არქიტექტურის თანამედროვე კონცეფციები (arxkonc1) სემინარი იმნაძე ნინო Имнадзе Нино 01-511ც |
--- | ურბანული კვლევის თანამედროვე მეთოდოლოგია (654654) სემინარი ფოჩხუა მარიკა 01-414ც |
--- | --- |
10-18:00 | ურბანული კვლევის თანამედროვე მეთოდოლოგია (654654) ლექცია ფოჩხუა მარიკა 01-414ც |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | მეცნიერული კვლევის მეთოდები არქიტექტურაში (resmeth01) ლექცია მელქაძე მედეა 01-305ც |
--- | --- | მეცნიერული კვლევის მეთოდები არქიტექტურაში (resmeth01) სემინარი მელქაძე მედეა 01-605ც |
--- | --- |
12-20:00 | --- | არქიტექტურის თანამედროვე კონცეფციები (arxkonc1) ლექცია იმნაძე ნინო Имнадзе Нино 01-510ც |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ძნელაძე რევაზ 01-510ც |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ძნელაძე რევაზ 01-510ც |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111065 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-711ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-705ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-107ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA13913G1-LS) სემინარი ბლიაძე სოფო 06-714ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | |
5-13:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-715ბ |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-717ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-715ა |
--- | --- | |
7-15:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-702ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-717ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-710ბ |
--- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-709ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111066 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-101ა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- |
5-13:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-705ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-717ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული ჯიქია ანა 06-711ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-714ბ |
--- | |
7-15:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-702ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-717ა |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | ||
8-16:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-704ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111067 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-703ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | |
5-13:00 | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-708ბ |
--- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-711ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-717ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-705ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-702ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-717ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-715ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული ჯიქია ანა 06-701ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111068 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-104ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-714ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-101ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-713ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-717ა |
--- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-702ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-709ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-717ა |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-104ა |
--- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111069 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-717ა |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-101ა |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-711ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-711ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-707ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-713ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-709ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-717ა |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-713ბ |
--- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-702ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-708ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო 06-105ა |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-715ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-703ბ |
||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია 06-703ბ |
პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-713ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-703ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-709ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-717ა |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია სოსელია მაია 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-717ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-711ბ |
--- |
4-12:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-705ბ |
--- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-703ბ |
--- | |
5-13:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-702ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-702ბ |
--- | |
6-14:00 | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-711ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111072 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-402 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-713ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-703ბ |
--- | |
5-13:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-702ბ |
--- |
6-14:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-715ა |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-702ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-702ბ |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111073 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-705ბ |
--- | ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-716ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-709ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-707ბ |
--- | |
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-717ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-713ბ |
--- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია 06-704ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-713ბ |
--- | --- |
9-17:00 | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-716ბ |
--- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-709ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111074 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-101ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ 06-715ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-713ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია როსტიაშვილი თამარ 06-717ა |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-402 |
--- | ||
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-713ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ვარლამი 06-714ბ |
საერთაშორისო ბიზნესი (BUA43213G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-702ბ |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA49013G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 06-717ა |
--- | |
8-16:00 | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA10713G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია 06-704ბ |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (5კრ) (BUA20413G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-713ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111165 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია სოფრომაძე ზაზა 06-713ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-402 |
--- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
2-10:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი 06-402 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-713ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
6-14:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-102ა |
--- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-710ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-708ბ |
||
8-16:00 | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-711ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111166 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია სოფრომაძე ზაზა 06-713ბ |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-710ბ |
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-710ბ |
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
2-10:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-713ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-713ბ |
|
4-12:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-402 |
--- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
5-13:00 | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-711ბ |
--- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
|
6-14:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 06-402 |
უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდანი 06-402 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-402 |
მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-714ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-710ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია სოფრომაძე ზაზა 06-713ბ |
|
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-710ბ |
||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-711ბ |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-623ა |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი თამარ 06-715ა |
--- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-713ბ |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (SOS20413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-702ბ |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-706 ა(კომპ კლასი) |
--- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111168 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-707ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-717ა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული სულაშვილი გიორგი 06-702ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-717ა |
--- |
4-12:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-713ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-716ბ |
--- | |
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-102ა |
მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-715ბ |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-709ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-111ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111169 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული სულაშვილი გიორგი 06-702ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-402 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-717ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-704ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-716ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-715ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-701ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-704ბ |
მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-710ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111170 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-713ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-717ა |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-717ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-716ბ |
--- | |
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-717ა |
--- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-715ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული სულაშვილი გიორგი 06-135ა |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-707ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-105ა |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია სულაშვილი გიორგი 06-713ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-711ბ |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-708ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111171 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-709ბ |
აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-701ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-705ბ |
||
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-102ა |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-704ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
||
5-13:00 | --- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-717ა |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-701ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-717ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-717ა |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-708ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111172 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-705ბ |
3-11:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-703ბ |
--- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-109ა |
მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-701ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
|||
5-13:00 | --- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-717ა |
--- | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-715ა |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-708ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-717ა |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით 06-701ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-717ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111173 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS10512G1-LS) პრაქტიკული სესაძე ნელი 06-714ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS13912G2-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-705ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA70112G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-135ა |
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-104ა |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-705ბ |
||
5-13:00 | --- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-717ა |
--- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-102ა |
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-708ბ |
--- |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-111ა |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-717ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) სემინარი გაბუნია რუსუდანი 06-112ა |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | აგროტურიზმი (PES11213G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111265 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-105ა |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-707ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-703ბ |
--- | ||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-715ბ |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-714ბ |
||||||
6-14:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-402 |
|||||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-713ბ |
|
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
9-17:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-101ა |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111266 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
|
|
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია სიგუა სოსო 3 06-714ბ |
||||||||||||
6-14:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-713ბ |
|
|
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული სიგუა სოსო 3 06-702ბ |
||||||||||||
8-16:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-705ბ |
|
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111267 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-709ბ |
სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-707ბ |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-702ბ |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-710ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-713ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-715ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-702ბ |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111268 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-713ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-623ა |
|||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-703ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-715ბ |
||||||||
7-15:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-708ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-702ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-606ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-702ბ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111269 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-703ბ |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია 06-715ბ |
|
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-704ბ |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-702ბ |
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111270 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-610ა |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-612ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-715ბ |
კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-708ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- |
|
სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი 06-704ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-704ბ |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-713ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-702ბ |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111271 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ქიმაძე ანი 06-703ბ |
||||||||
2-10:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი გაბუნია რუსუდანი 06-115ა |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-104ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ზარნაძე დავით 06-109ა |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ქიმაძე ანი 06-705ბ |
|||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია ზარნაძე დავით 06-105ა |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-703ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-104ა |
--- |
|
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-112ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-715ა |
--- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111272 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-102ა |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) სემინარი ზარაფიშვილი ასმათი 06-701ბ |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-112ა |
--- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ქიმაძე ანი 06-705ბ |
||||||||
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი გაბუნია რუსუდანი 06-115ა |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია ზარნაძე დავით 06-105ა |
--- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ქიმაძე ანი 06-135ა |
||||||||||
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-703ბ |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 06-104ა |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ზარნაძე დავით 06-232დ |
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-111ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო აზროვნება (RE78) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-702ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-701ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი ქეთევან 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ავთანდილი 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-112ა |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-112ა |
ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA82513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-115ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) ლექცია გურგენიძე რატი 06-112ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-115ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) პრაქტიკული გურგენიძე რატი 06-104ა |
გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-104ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ASD65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-112ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-112ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი ქეთევან 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) პრაქტიკული გურგენიძე რატი 06-104ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-115ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) ლექცია გურგენიძე რატი 06-112ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-115ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA82513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-104ა |
გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ავთანდილი 06-102ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ASD65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-112ა |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-112ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111007 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი ქეთევან 06-112ა |
--- | კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | საჯარო მმართველობის ორგანოები (BUA83713G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-101ა |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA82513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-111ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) პრაქტიკული გურგენიძე რატი 06-109ა |
--- | --- | გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ავთანდილი 06-112ა |
--- | --- |
6-14:00 | თანამედროვე მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA80913G1-LSP) ლექცია გურგენიძე რატი 06-112ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-115ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-101ა |
--- | გეოპოლიტიკა (BUA81813G1-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-104ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ადმინისტრაციული მენეჯმენტი (ASD65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-112ა |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი (BUA82013G1-LP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-112ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111105 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-115ა |
--- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია 06-717ა |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-101ა |
დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-109ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-105ა |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-109ა |
|
ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) ლექცია გლოველი მარინა 06-711ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-710ბ |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-109ა |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-107ა |
--- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111106 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-107ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-115ა |
--- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია 06-717ა |
|||||||||
4-12:00 | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
--- | დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-109ა |
--- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-105ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-708ბ |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-105ა |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) ლექცია გლოველი მარინა 06-711ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-107ა |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-107ა |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-714ბ |
პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-115ა |
--- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია 06-717ა |
4-12:00 | პოლიტიკა და სამართალი (IEU65) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-109ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან 06-102ა |
დოკუმენტმცოდნეობა (BUA80313G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-104ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA43513G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-115ა |
--- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-105ა |
--- | |
7-15:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის საფუძვლები (BUA82213G1-LS) ლექცია გლოველი მარინა 06-711ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-102ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული შონია მარიამი 06-104ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | საქართველოსა და საზღვარგარეთის საჯარო მმართველობის ისტორია (BUA81113G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-115ა |
--- | საქართველოს კონსტიტუციური სამართალი (BUA81213G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-107ა |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-105ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-105ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მამუკა 06-105ა |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-107ა |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-709ბ |
--- |
6-14:00 | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-107ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-402 |
--- | ||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მამუკა 06-109ა |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-702ბ |
კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111206 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-107ა |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-704ბ |
|
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი ერისთავი ქეთევანი 06-714ბ |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-107ა |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-107ა |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მამუკა 06-115ა |
კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-704ბ |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მამუკა 06-109ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-115ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-702ბ |
კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-707ბ |
--- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111207 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-102ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-107ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) პრაქტიკული რევაზიშვილი თამარი 06-111ა |
--- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა 06-708ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული სესაძე ნელი 06-109ა |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-107ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი 06-109ა |
--- | --- | |
6-14:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი გაბუნია რუსუდანი 06-112ა |
მდგრადი განვითარების ეროვნული სტრატეგია (BUA80513G1-LS) ლექცია რევაზიშვილი თამარი 06-112ა |
--- | --- | ||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მამუკა 06-109ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი 06-702ბ |
კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111905 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კუტუბიძე შალვა 06-713ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი თამილა 06-104ა |
სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-112ა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-115ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-112ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-101ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-112ა |
ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-713ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-102ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კუტუბიძე შალვა 06-710ბ |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-112ა |
--- | --- | --- |
5-13:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი თამილა 06-105ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-112ა |
ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-713ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-104ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი თამილა 06-109ა |
ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კუტუბიძე შალვა 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-101ა |
სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) ლექცია გაბაიძე გიგლა 06-112ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) ლექცია ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-112ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საჯარო-კერძო პარტნიორობა (IAT65) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-105ა |
--- | სახელმწიფო და მუნიციპალური მმართველობა ტურიზმში (KD54) პრაქტიკული გაბაიძე გიგლა 06-109ა |
კვლევის მეთოდების საფუძვლები (UYT98) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-101ა |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 06-112ა |
ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-713ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111055 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) ლექცია ბიბილური ანი 06-131ა |
--- | რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-107ა |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) პრაქტიკული ბიბილური ანი 06-131ა |
|
ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-135ა |
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-710ბ |
ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- |
|
|||||||||||||
8-16:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BUA20613G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111056 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
4-12:00 | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) ლექცია ბიბილური ანი 06-131ა |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) პრაქტიკული ბიბილური ანი 06-131ა |
რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- |
|
--- | ||||
5-13:00 | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-135ა |
რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- |
|
--- | |||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
7-15:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) ლექცია ჭანტურია ნატალია 06-710ბ |
ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BUA20613G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა 03-308 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | პროექტების მენეჯმენტი (BUA34413G1-LSP) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია 06-131ა |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბანკში (BUA20613G1-LB) ლაბორატორიული ხაჩიძე ანი 06-132 (კომპ.კლასი) |
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111155 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-135ა |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ბიბილური ანი 06-131ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-716ბ |
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-715ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-135ა |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-102ა |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-701ბ |
--- | |||||||
4-12:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული თაბუკაშვილი თამთა 06-135ა |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-714ბ |
--- | |||||||
5-13:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-131ა |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
--- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-715ბ |
--- | ||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111156 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია 06-714ბ |
--- | --- |
|
--- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-713ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა 2.1 (MAS21308G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-716ბ |
|
--- | ||||||||||
3-11:00 |
|
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-102ა |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-701ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-716ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-131ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-135ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-131ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111255 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 06-131ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 06-402 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-715ბ |
--- | |
5-13:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-702ბ |
--- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 1 (MAS35208G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-715ბ |
ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია აბუთიძე გოჩა 06-131ა |
6-14:00 | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი 06-107ა |
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-131ა |
||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-704ბ |
--- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 06-104ა |
||
8-16:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-112ა |
--- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა 06-402 |
9-17:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-135ა |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლაბორატორიული ოხანაშვილი მაია 01-კ.ც.I.6 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111955 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (BUA21313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-131ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (BUA21313G1-LS) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა 06-135ა |
3-11:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131ა |
ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-135ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131ა |
|
5-13:00 | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BUA21513G1-LB) ლაბორატორიული ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-132 (კომპ.კლასი) |
საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-135ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-131ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BUA21513G1-LB) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-131ა |
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-135ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111956 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა 06-135ა |
--- | --- | --- | საბანკო ოპერაციები და პროცესები (BUA21313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა 06-131ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ 06-131ა |
|
3-11:00 | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა 06-131ა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS) ლექცია ღადუა თეიმურაზ 06-131ა |
5-13:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი 06-135ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი 06-135ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BUA21513G1-LB) ლაბორატორიული ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-132 (კომპ.კლასი) |
საბანკო ოპერაციები და პროცესები (BUA21313G1-LS) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა 06-135ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბანკის საოპერაციო სისტემები (BUA21513G1-LB) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-131ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111965 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-707ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-704ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-705ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-101ა |
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-708ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-701ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-714ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-709ბ |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111966 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-703ბ |
--- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-708ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-105ა |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია ღურწკაია თათია 06-704ბ |
ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-717ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-705ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული ღურწკაია თათია 06-703ბ |
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-708ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111967 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-709ბ |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-707ბ |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | |
7-15:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-716ბ |
--- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-707ბ |
--- | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-704ბ |
--- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-707ბ |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- |
7-15:00 | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-135ა |
--- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-704ბ |
--- |
8-16:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-703ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-707ბ |
--- | |
9-17:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-714ბ |
--- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111969 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-715ა |
--- |
2-10:00 | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-716ბ |
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | |
4-12:00 | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-708ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-102ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-707ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-705ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111970 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-716ბ |
--- | --- | ორგანიზაციული ქცევა (BUA43113G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-709ბ |
--- |
4-12:00 | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი 06-709ბ |
საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-701ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-701ბ |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ა |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | ბიზნეს-ურთიერთობები (BUA42713G1-LS) ლექცია კურატაშვილი ანზორი 06-702ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო ფსიქოლოგია და ერგონომიკა ბიზნესში (BUA42613G1-LS) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-707ბ |
კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი 06-703ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კორპორაციული მენეჯმენტი (BUA34713G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი 06-705ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111975 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | ელექტრონული კომერცია (BUA51213G1-LP) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-705ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51713G1-LSP) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-711ბ |
3-11:00 | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
--- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-704ბ |
--- | ელექტრონული კომერცია (BUA51213G1-LP) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-708ბ |
საცალო ვაჭრობა (BUA51713G1-LSP) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-704ბ |
4-12:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (5კრ) (BUA51313G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-710ბ |
--- | |||
5-13:00 | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მომხმარებელთა ქცევა (5კრ) (BUA51313G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-701ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111976 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | ელექტრონული კომერცია (BUA51213G1-LP) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-705ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51713G1-LSP) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ 06-711ბ |
3-11:00 | მომხმარებელთა ქცევა (5კრ) (BUA51313G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-707ბ |
--- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-704ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (5კრ) (BUA51313G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საწარმოო მარკეტინგი (BUA50913G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 06-716ბ |
--- | ელექტრონული კომერცია (BUA51213G1-LP) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-714ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | საცალო ვაჭრობა (BUA51713G1-LSP) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ 06-713ბ |
--- | ||
7-15:00 | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა 06-714ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111945 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- |
|
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 06-704ბ |
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-714ბ |
--- |
|
--- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (BUA11013G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-705ბ |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (BUA11013G1-LSP) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-709ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (BUA10913G1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-706 ა(კომპ კლასი) |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | გადასახადები და დაბეგვრა (5კრ.) (BUA10813G1-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | გადასახადები და დაბეგვრა (5კრ.) (BUA10813G1-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111946 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA29105G1-LS) პრაქტიკული ღუდუშაური ზაირა 06-710ბ |
--- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 06-714ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (BUA11013G1-LSP) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან 06-713ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო 06-715ა |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული ტექნოლოგიები აღრიცხვაში (BUA10913G1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო 06-706 ა(კომპ კლასი) |
--- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) სემინარი ლაზვიაშვილი ნინო 06-713ბ |
საბუღალტრო აღრიცხვა საჯარო სამართლის სუბიექტებში (BUA11013G1-LSP) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან 06-107ა |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | გადასახადები და დაბეგვრა (5კრ.) (BUA10813G1-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | გადასახადები და დაბეგვრა (5კრ.) (BUA10813G1-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-714ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111957 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) ლექცია ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | რისკების მართვის საფუძვლები (BUA20813G1-LP) პრაქტიკული ფიჩხაია ირინა 06-131ა |
--- | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) პრაქტიკული ბარბაქაძე ნათელა 06-131ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-131ა |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) ლექცია ჰასრათოვი თეა 06-131ა |
--- |
7-15:00 | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ფული, ფულის მიმოქცევისა და კრედიტის საფუძვლები (BUA20113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-135ა |
ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-135ა |
--- | --- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი თეა 06-135ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111063 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | Финансовый менеджмент (BUA37813R2-LS) Практическая работа ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-715ბ |
--- | --- | Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Практическая работа ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-716ბ |
--- |
2-10:00 | Финансовый менеджмент (BUA37813R2-LS) Лекция ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-716ბ |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | Экономический анализ (BUA43913R1-LSP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-711ბ |
Инженерная психология и эргономика в бизнесе (BUA43813R1-LS) Лекция ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-715ა |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Основы маркетинга (BUA51913R1-LSP) Практическая работа ლორთქიფანიძე რევაზ Лорткипанидзе Реваз 06-704ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Основы маркетинга (BUA51913R1-LSP) Лекция ლორთქიფანიძე რევაზ Лорткипанидзе Реваз 06-715ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Основы страхового дела (BUA24713R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-710ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Основы страхового дела (BUA24713R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-703ბ |
--- | Основы банковского дела (BUA24613R1-LS) Лекция ჭელიძე მედეა Челидзе Медеа 06-109ა |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Основы банковского дела (BUA24613R1-LS) Практическая работа ჭელიძე მედეა Челидзе Медеа 06-131ა |
Экономический анализ (BUA43913R1-LSP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-701ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | Мировая экономика (SOS57612R1-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-703ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | Основы бизнеса (BUA43613R1-LSP) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ Кандашвили Теимураз 06-715ბ |
Политология (SOS25111R2-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-623ა |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | Основы финансов (BUA24413R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-711ბ |
--- |
|
||||||||||
4-12:00 | --- | Политология (SOS25111R2-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-606ა |
--- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | Основы менеджмента (BUA35513R1-LSP) Практическая работа ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-707ბ |
--- | Основы бизнеса (BUA43613R1-LSP) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ Кандашвили Теимураз 06-715ა |
--- | Мировая экономика (SOS57612R1-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-715ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Основы менеджмента (BUA35513R1-LSP) Лекция ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-701ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | Основы финансов (BUA24413R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111263 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-715ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | Введение в философию (HEL30312R1-LS) Лекция ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-711ბ |
--- | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-705ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | Информационные технологии 1 (ICT12708R1-LB) Лабораторная работа ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-706 ა(კომპ კლასი) |
--- | --- | Основы экономической теории (SOS11412R1-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-711ბ |
|
4-12:00 | --- | История и культура Грузии (HEL20512R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 06-704ბ |
Основы экономической теории (SOS11412R1-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-713ბ |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | Математика в экономике и бизнесе 1 (MAS35008R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-401ა |
--- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-701ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Введение в философию (HEL30312R1-LS) Практическая работа ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-713ბ |
7-15:00 | --- | --- | История и культура Грузии (HEL20512R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 06-710ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111963 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Управление проектами (BUA73413R1-LSP) Лекция ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-102ა |
4-12:00 | Корпоративный менеджмент (BUA35713R1-LSP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-715ბ |
--- | --- | Управление проектами (BUA73413R1-LSP) Практическая работа ბოლქვაძე ანა Болквадзе Ана 06-701ბ |
Корпоративный менеджмент (BUA35713R1-LSP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-710ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-715ა |
--- | --- | Организационное поведение (BUA44013R1-LS) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-704ბ |
Инновационный бизнес (BUA44213R1-LS) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-716ბ |
--- |
7-15:00 | Операционный менеджмент (BUA35613R1-LSP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-717ა |
--- | --- | Инновационный бизнес (BUA44213R1-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-715ა |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Организационное поведение (BUA44013R1-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია Чечелашвили Майя 06-710ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111964 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | Основы корпоративных финансов (BUA25613R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-715ბ |
Налоговое регулирование бизнеса (BUA25213R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-715ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | Банковские операции и процессы (BUA24913R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-706 ა(კომპ კლასი) |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Операционные системы банка (BUA25113R1-LB) Лекция ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-132 (კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | Операционные системы банка (BUA25113R1-LB) Лабораторная работа ხიდირბეგიშვილი ნინო Хидирбегишвили Нино 06-132 (კომპ.კლასი) |
--- | Менеджмент в финансовых учреждениях (BUA36213R1-LS) Практическая работа აბლოთია კობა Аблотия Коба 06-711ბ |
--- |
6-14:00 | --- | Основы корпоративных финансов (BUA25613R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-711ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Банковские операции и процессы (BUA24913R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Менеджмент в финансовых учреждениях (BUA36213R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Налоговое регулирование бизнеса (BUA25213R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-707ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111015 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-709ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-710ბ |
პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-707ბ |
--- |
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-402 |
--- | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-102ა |
უცხოური ენა (რუსული) - B2+1 (LEH12712G2 - P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 06-402 |
|
5-13:00 | პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 06-705ბ |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-716ბ |
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი 06-710ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (რუსული) - B2+1 (LEH12712G2 - P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 06-402 |
--- | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) პრაქტიკული შარიქაძე თეონა 06-105ა |
|
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-701ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-709ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-708ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-714ბ |
--- | ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი 06-715ბ |
პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-707ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-102ა |
--- | ||
5-13:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-707ბ |
ღონისძიებებისა და შეხვედრების ადმინისტრირება (PES11813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-716ბ |
--- | სასტუმროს მენეჯმენტი (PES11713G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი 06-710ბ |
პატარა სასტუმროს მართვა (PES11613G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 06-102ა |
--- |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-715ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-715ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-709ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) პრაქტიკული შარიქაძე თეონა 06-112ა |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111115 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-711ბ |
--- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-714ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- | ტურიზმის მარკეტინგი (PES11013G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-101ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-713ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-402 |
--- | |
5-13:00 | --- | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-711ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ტურიზმის მარკეტინგი (PES11013G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-715ბ |
სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია ლია 06-711ბ |
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ბ |
--- |
8-16:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-402 |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 06-710ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111116 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია ლია 06-709ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-713ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სასტუმრო სერვისის საფუძვლები (PES10913G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-711ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
ტურიზმის მარკეტინგი (PES11013G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა 06-708ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | ტურიზმის მარკეტინგი (PES11013G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა 06-715ბ |
|
--- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) ლექცია ქაჯაია თამარი 06-715ბ |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34613G1-LSP) პრაქტიკული ქაჯაია თამარი 06-705ბ |
ტურიზმის გეოგრაფია და საერთაშორისო ტურისტული ბაზრები (PES10813G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 06-710ბ |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის სტატისტიკა (PES11113G1-LS) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-714ბ |
||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111215 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-709ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (PES10613G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-704ბ |
--- | ტურიზმის საფუძვლები (PES10513G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-717ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 06-717ა |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-104ა |
--- | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (PES10613G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 06-109ა |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | ტურიზმის საფუძვლები (PES10513G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი 06-717ა |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-707ბ |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-707ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 06-716ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი 06-702ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111216 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (PES10613G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-704ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი 06-707ბ |
|
--- | ტურიზმის საფუძვლები (PES10513G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი 06-702ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 06-717ა |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ტურიზმის საფუძვლები (PES10513G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი 06-717ა |
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-707ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო Кипиани Тебро 06-716ბ |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-707ბ |
სამკურნალო გამაჯანსაღებელი განთავსების ობიექტები (PES10613G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი 06-707ბ |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111915 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი ტურიზმი MICE (PES12413G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 06-714ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სასტუმროს უსაფრთხოება (PES12513G1-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ 06-711ბ |
--- | --- | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (PES12513G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-707ბ |
სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (PES12613G1-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-710ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | კვების უსაფრთხოება (PES12713G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
||
6-14:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი MICE (PES12413G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-708ბ |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (PES12613G1-LS) ლექცია შარაშენიძე ალექსანდრე 06-705ბ |
--- | --- | კვების უსაფრთხოება (PES12713G1-LS) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-711ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111916 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სასტუმროს უსაფრთხოება (PES12513G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი 06-707ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კვების უსაფრთხოება (PES12713G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
--- |
6-14:00 | --- | საქმიანი ტურიზმი MICE (PES12413G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-708ბ |
საქმიანი ტურიზმი MICE (PES12413G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 06-716ბ |
--- | --- | სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (PES12613G1-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო 06-711ბ |
7-15:00 | კვების უსაფრთხოება (PES12713G1-LS) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-705ბ |
სასტუმროს საგადასახადო პოლიტიკა (PES12613G1-LS) ლექცია შარაშენიძე ალექსანდრე 06-705ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | სასტუმროს უსაფრთხოება (PES12513G1-LS) პრაქტიკული შარაშენიძე ალექსანდრე 06-716ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711115 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (PES14113G1-LS) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-714ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმისა და სასტუმრო ინდუსტრიის საკანონმდებლო რეგულირება (PES14113G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი მარინა 06-714ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის უსაფრთოება (PES18713G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-710ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სასტუმროს მომსახურების ხარისხის მართვა (PES14613G1-LS) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-704ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | სასტუმრო მომსახურების სტანდარტიზაცია და სერტიფიცირება (PES14813G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-702ბ |
--- | სასტუმრო მომსახურების სტანდარტიზაცია და სერტიფიცირება (PES14813G1-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-709ბ |
ტურიზმის უსაფრთოება (PES18713G1-LS) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-711ბ |
--- | --- |
12-20:00 | სასტუმროს მომსახურების ხარისხის მართვა (PES14613G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-716ბ |
ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (PES14313G1-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-713ბ |
ორგანიზაციული პროექტირება და პროექტების მართვა სასტუმრო ინდუსტრიაში (PES14313G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-715ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711215 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმის და სასტუმრო ბიზნესი (PES13413G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი მარინა 06-702ბ |
|||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმის და სასტუმრო ბიზნესი (PES13413G1-LS) ლექცია მეტრეველი მარინა 06-702ბ |
|||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღონისძიებების მენეჯმენტი და MICE ტურიზმი (PES14413G1-LS) პრაქტიკული ფირანიშვილი მაკა 06-716ბ |
|||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღონისძიებების მენეჯმენტი და MICE ტურიზმი (PES14413G1-LS) ლექცია ფირანიშვილი მაკა 06-703ბ |
|||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | კვებისა და სასმელების მენეჯმენტი (PES14713G1-LS) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-710ბ |
--- | სასტუმროს პერსონალის მართვა (PES13513G1-LS) ლექცია მაზიაშვილი ნინო 06-713ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | სასტუმროს პერსონალის მართვა (PES13513G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო 06-708ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-711ბ |
სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგიები (PES13613G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-702ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (PES13713G1-LS) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-713ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||
12-20:00 |
|
სასტუმრო ინდუსტრიის თანამედროვე ტექნოლოგიები (PES13613G1-LS) ლექცია მალანია ელზა 06-710ბ |
|
კვებისა და სასმელების მენეჯმენტი (PES14713G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-711ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ტურიზმის მარკეტინგი (PES13713G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 06-714ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711155 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-900ბ(პროფ) |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (BUA26813G1-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
--- | შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) პრაქტიკული გლოველი ციალა 06-919ბ |
--- |
11-19:00 | --- | კომერციული ბანკების საქმიანობის ფინანსური ანალიზი (BUA27013G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ვლადიმერ 06-131ა |
ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (BUA20213G2-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
--- | ||
12-20:00 | საბანკო მენეჯმენტი (BUA26913G1-LS) ლექცია ცაავა გიორგი Цаава Гиорги 06-131ა |
საბანკო ბიზნეს–პროცესების მოდელირება და მართვა (BUA26813G1-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო 06-131ა |
ფინანსური პოლიტიკის სტრატეგიები (BUA20213G2-LS) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი 06-131ა |
საბანკო მენეჯმენტი (BUA26913G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-131ა |
--- | |
13-21:00 | --- | კომერციული ბანკების საქმიანობის ფინანსური ანალიზი (BUA27013G1-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ 06-131ა |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711255 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა Vasadze Manana 06-135ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს-პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA36502G1-LSB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- | --- |
10-18:00 | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BUA28713G1-LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-131ა |
--- | ფინანსური რისკების სტრატეგიული მენეჯმენტი (LK874) ლექცია ჭელიძე მედეა Челидзе Медеа 06-135ა |
ცოდნის ეკონომიკა (SOS10712G1-LS) პრაქტიკული ჯოლია გურამი 06-112ა |
--- | |
11-19:00 | --- | ბიზნესის კვლევის მეთოდები (BUA28713G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-135ა |
კომუნიკაციის სტრატეგიები (BUA40113G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა Vasadze Manana 06-135ა |
ფინანსური რისკების სტრატეგიული მენეჯმენტი (LK874) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა 06-131ა |
--- | |
12-20:00 | ცოდნის ეკონომიკა (SOS10712G1-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-711ბ |
--- | საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BUA26313G1-LB) ლაბორატორიული მაისურაძე მამუკა 06-132 (კომპ.კლასი) |
ბიზნეს-პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA36502G1-LSB) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო 08-206 |
--- | |
13-21:00 | --- | საბანკო ბიზნეს ლოგისტიკა (BUA26313G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა 06-131ა |
--- | ბიზნეს-პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA36502G1-LSB) ლექცია ბებიაშვილი ნატო 08-206 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Лекция ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-111ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-109ა |
--- | --- |
10-18:00 | Системы экономической безопасности (BUA86513R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-112ა |
Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-102ა |
Современные системы достижения эффективности Государственного управления (BUA86713R1-LSP) Лекция ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-109ა |
Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Лекция ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-710ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | ||||
12-20:00 | Сравнительный анализ моделей государственного устройства (BUA87213R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-107ა |
Стратегический менеджмент малых и средних предприятий (BUA87413R1-LS) Практическая работа ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-115ა |
--- | Методы исследований (BUA86313R1-LS) Практическая работа ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-107ა |
Современные системы достижения эффективности Государственного управления (BUA86713R1-LSP) Практическая работа ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-101ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Лекция ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-107ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Бизнес коммуникация (английский язык) (LEH17112R2-P) Практическая работа მებუკე თამარი Мебуке Тамар 06-102ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | Актуальные проблемы государственного управления (BUA85913R1-LS) Лекция დოღონაძე სოფიო Догонадзе София 06-111ა |
Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-105ა |
--- | Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-109ა |
--- |
11-19:00 | --- | Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Практическая работа დოღონაძე სოფიო Догонадзе София 06-111ა |
Общественные отношения и политика (BUA86413R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-101ა |
--- | --- | |
12-20:00 | Современные стратегии устойчивого развития (BUA86813R1-LS) Практическая работа ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-115ა |
Актуальные проблемы государственного управления (BUA85913R1-LS) Практическая работа დოღონაძე სოფიო Догонадзе София 06-111ა |
Гражданское общество и современная демократия (BUA86013R1-LS) Практическая работа ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-109ა |
--- | Современные технологии деловых переговоров (BUA86913R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-109ა |
--- |
13-21:00 | Гражданское общество и современная демократия (BUA86013R1-LS) Лекция ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-105ა |
Административный менеджмент (BUA85813R1-LS) Лекция დოღონაძე სოფიო Догонадзе София 06-111ა |
--- | --- | Бизнес коммуникация (английский язык) (LEH17112R2-P) Практическая работа მებუკე თამარი Мебуке Тамар 06-105ა |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (BUA85113G1-LS) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი 06-703ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-105ა |
ელექტრონული და ღია მმართველობა (YAT54) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-104ა |
საჯარო ფინანსები (BUA26113G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ 06-105ა |
რიკების მართვა და ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (KJS32) ლექცია აროშვილი ნინო 06-101ა |
--- | |
11-19:00 | რიკების მართვა და ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (KJS32) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 06-703ბ |
საჯარო ფინანსები (BUA26113G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-107ა |
--- | |||
12-20:00 | დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-105ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების გეოპოლიტიკა (KAIU78) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-111ა |
--- | ელექტრონული და ღია მმართველობა (YAT54) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-102ა |
--- | |
13-21:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (BUA85113G1-LS) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-101ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების გეოპოლიტიკა (KAIU78) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-111ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების გეოპოლიტიკა (KAIU78) პრაქტიკული ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-101ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (BUA85113G1-LS) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი 06-104ა |
დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-112ა |
--- | რიკების მართვა და ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (KJS32) ლექცია აროშვილი ნინო 06-101ა |
--- |
11-19:00 | საჯარო ფინანსები (BUA26113G1-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე ტრისტანი 06-109ა |
ელექტრონული და ღია მმართველობა (YAT54) პრაქტიკული ცაცანაშვილი მარიამ 06-109ა |
საჯარო ფინანსები (BUA26113G1-LS) ლექცია ნოზაძე მზევინარ 06-107ა |
--- | ||
12-20:00 | დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-105ა |
რიკების მართვა და ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (KJS32) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 06-709ბ |
ელექტრონული და ღია მმართველობა (YAT54) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ 06-102ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | საქართველოს ეკონომიკური უსაფრთხოების სისტემები (BUA85113G1-LS) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-101ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების გეოპოლიტიკა (KAIU78) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი Кочорадзе Отар 06-111ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711204 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (BUA30913G2-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-115ა |
ბიზნესის სტრატეგიული მართვა (WE87) პრაქტიკული იაშვილი გენადი 06-109ა |
საჯარო მმართველობა თეორიასა და პრაქტიკაში (KAR21) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) პრაქტიკული იაშვილი გენადი 06-102ა |
საზოგადოებასთან ურთიერთობა (BUA30913G2-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-105ა |
--- |
11-19:00 | საჯარო მმართველობა თეორიასა და პრაქტიკაში (KAR21) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-104ა |
--- | ||||
12-20:00 | კვლევის მეთოდები და მონაცემთა ანალიზი (KSU8) ლექცია სანაძე გიორგი 06-104ა |
--- | --- | ბიზნესის სტრატეგიული მართვა (WE87) ლექცია იაშვილი გენადი 06-105ა |
კვლევის მეთოდები და მონაცემთა ანალიზი (KSU8) პრაქტიკული სანაძე გიორგი 06-104ა |
--- |
13-21:00 | --- | --- | დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-101ა |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ 06-109ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (BUA30913G2-LS) ლექცია ღლონტი თამთა 06-115ა |
--- | --- | კვლევის მეთოდები და მონაცემთა ანალიზი (KSU8) პრაქტიკული სანაძე გიორგი 06-112ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | საჯარო მმართველობა თეორიასა და პრაქტიკაში (KAR21) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-104ა |
--- | ||
12-20:00 | კვლევის მეთოდები და მონაცემთა ანალიზი (KSU8) ლექცია სანაძე გიორგი 06-104ა |
ბიზნესის სტრატეგიული მართვა (WE87) პრაქტიკული იაშვილი გენადი 06-102ა |
--- | ბიზნესის სტრატეგიული მართვა (WE87) ლექცია იაშვილი გენადი 06-105ა |
საჯარო მმართველობა თეორიასა და პრაქტიკაში (KAR21) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- |
13-21:00 | საზოგადოებასთან ურთიერთობა (BUA30913G2-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა 06-112ა |
დროის მენეჯმენტი (BUA32713G1-LSP) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ 06-101ა |
--- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711175A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-715ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია კატუკია ანა 06-713ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-702ბ |
--- | რეკლამა და პრომოცია (TDR21) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-713ბ |
--- | --- |
11-19:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-713ბ |
--- | რეკლამა და პრომოცია (TDR21) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი 06-710ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-702ბ |
--- | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-709ბ |
--- | |
13-21:00 | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-715ბ |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711175A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია კატუკია ანა 06-713ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-704ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-714ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
რეკლამა და პრომოცია (TDR21) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი 06-704ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-710ბ |
რეკლამა და პრომოცია (TDR21) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-713ბ |
--- | --- |
11-19:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-713ბ |
ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-704ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-702ბ |
საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-715ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711175A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია კატუკია ანა 06-713ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-704ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-713ბ |
ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 06-716ბ |
საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით 06-714ბ |
რეკლამა და პრომოცია (TDR21) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი 06-713ბ |
--- | --- |
11-19:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) ლექცია ბიბიჩაძე დავით 06-713ბ |
ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-703ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | რეკლამა და პრომოცია (TDR21) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი 06-716ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-702ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-707ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711175B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) ლექცია მამალაძე ირინე 06-704ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია კატუკია ანა 06-701ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული ჯიქია ანა 06-705ბ |
--- | --- |
10-18:00 | კრეატიული მენეჯმენტი (KJU98) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
კორპორაციული ფინანსების საფუძვლები. (BUA20713G1-LP) პრაქტიკული მამალაძე ირინე 06-703ბ |
კრეატიული მენეჯმენტი (KJU98) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-702ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA33213G1-LSP) ლექცია მორჩილაძე გიორგი 06-705ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო 06-705ბ |
საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-705ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) პრაქტიკული გიგაური ნუნუ 06-713ბ |
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA33213G1-LSP) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-709ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-703ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711175H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია კატუკია ანა 06-701ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-713ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-715ბ |
--- | --- |
10-18:00 | კრეატიული მენეჯმენტი (KJU98) ლექცია ყურაშვილი გუგული 06-702ბ |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA33213G1-LSP) ლექცია მორჩილაძე გიორგი 06-705ბ |
მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-714ბ |
--- | საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) ლექცია გიგაური ნუნუ 06-705ბ |
--- | --- |
12-20:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული ჯიქია ანა 06-709ბ |
კრეატიული მენეჯმენტი (KJU98) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა 06-704ბ |
საგადასახადო პოლიტიკა (BUA10213G1-LS) პრაქტიკული გიგაური ნუნუ 06-716ბ |
--- | --- | |
13-21:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA33213G1-LSP) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი 06-715ბ |
მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო 06-703ბ |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711275A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-703ბ |
--- | --- |
10-18:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) საკურსო ბერიკაშვილი ლია 06-711ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) პრაქტიკული ბარათაშვილი ევგენი 06-707ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-715ბ |
მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-703ბ |
მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) საკურსო ოთინაშვილი რამაზი 06-705ბ |
--- |
11-19:00 | ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია 06-709ბ |
--- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი 06-705ბ |
--- | ||
12-20:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-707ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-703ბ |
მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) პრაქტიკული მიქელაშვილი მერაბ 06-711ბ |
მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-713ბ |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლაბორატორიული დათაშვილი მარიამ 06-707ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-702ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711275A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-708ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი 06-704ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-714ბ |
მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) საკურსო ოთინაშვილი რამაზი 06-707ბ |
მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-703ბ |
ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-704ბ |
--- |
11-19:00 | ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია 06-709ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) საკურსო ბერიკაშვილი ლია 06-713ბ |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლაბორატორიული დათაშვილი მარიამ 06-707ბ |
--- | |
12-20:00 | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) პრაქტიკული ბარათაშვილი ევგენი 06-704ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-703ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-710ბ |
მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-713ბ |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-702ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711275A3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან 06-705ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლაბორატორიული დათაშვილი მარიამ 06-705ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 06-705ბ |
--- | --- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი 06-703ბ |
ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) პრაქტიკული ბარათაშვილი ევგენი 06-715ბ |
--- |
11-19:00 | ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია 06-709ბ |
--- | მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი 06-707ბ |
მენეჯერული ეკონომიკა (SOS58202G1-LSP) საკურსო ოთინაშვილი რამაზი 06-708ბ |
--- | |
12-20:00 | ფინანსური ანგარიშგება (BUA10113G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია 06-709ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) ლექცია ბერიკაშვილი ლია 06-703ბ |
--- | მეწარმეობა და საწარმოო (JHY54) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ 06-713ბ |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 06-702ბ |
--- |
13-21:00 | მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია 06-708ბ |
მარკეტინგის მენეჯმენტი (BUA32413G1-LSP) საკურსო ბერიკაშვილი ლია 06-702ბ |
--- | ბიზნესის კონკურენტუნარიანობა და მართვა (BUA40413G1-LSP) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი 06-702ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Logistics (BUA52313E1-LSB) Lecture ჰაუზერი ვილი Hauser Willy 06-104ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Organizational management (BUA38313E2-LS) Lecture ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-104ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Tourism Business (BUA46413E1-LS) Lecture ვასაძე მანანა Vasadze Manana 06-105ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | Logistics (BUA52313E1-LSB) Laboratory იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
--- | Time management (BUA31513E1-LS) Practical Work იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-107ა |
Tourism Business (BUA46413E1-LS) Practical Work ვასაძე მანანა Vasadze Manana 06-104ა |
--- | --- |
11-19:00 | Logistics (BUA52313E1-LSB) Practical Work იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
--- | Strategic management (BUA46313E1-LSK) Practical Work ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-107ა |
--- | --- | |
12-20:00 | Strategic management (BUA46313E1-LSK) Course paper ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-105ა |
--- | Time management (BUA31513E1-LS) Lecture იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-105ა |
Strategic management (BUA46313E1-LSK) Lecture ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-112ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | Organizational management (BUA38313E2-LS) Practical Work ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-104ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Logistics (BUA52313E1-LSB) Lecture ჰაუზერი ვილი Hauser Willy 06-104ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Research Methods (EDU10513E1-LSP) Lecture ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-104ა |
Organizational management (BUA38313E2-LS) Lecture ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-115ა |
--- | Time management (BUA31513E1-LS) Practical Work იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-107ა |
International Marketing (BUA55813E1-LS) Practical Work იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | ||||
11-19:00 | Organizational management (BUA38313E2-LS) Practical Work ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-105ა |
Business English (LEH10113E-P) Practical Work ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-101ა |
--- | Time management (BUA31513E1-LS) Lecture იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-111ა |
Business English (LEH10113E-P) Practical Work ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-115ა |
--- |
12-20:00 | --- | Logistics (BUA52313E1-LSB) Laboratory იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
International Marketing (BUA55813E1-LS) Lecture იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-115ა |
--- | ||
13-21:00 | Research Methods (EDU10513E1-LSP) Practical Work ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-112ა |
--- | Logistics (BUA52313E1-LSB) Practical Work იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711201 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Business-statistics (MAS20913E1-LSP) Practical Work ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-115ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Financial Management (BUA23613E1-LSPK) Course paper შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-111ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | Financial Management (BUA23613E1-LSPK) Lecture შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-101ა |
--- | --- |
10-18:00 | Business English (LEH10113E-P) Practical Work ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-107ა |
Marketing Management (BUA33213-LSK) Practical Work იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-107ა |
International Marketing (BUA55813E1-LS) Lecture იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
--- | --- | |
11-19:00 | Marketing Management (BUA33213-LSK) Course paper იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-107ა |
Financial Management (BUA23613E1-LSPK) Practical Work შენგელია ნათია Shengelia Natia 06-104ა |
Business-statistics (MAS20913E1-LSP) Lecture ბაღათურია გიორგი Baghaturia Giorgi 06-105ა |
--- | ||
12-20:00 | International Marketing (BUA55813E1-LS) Practical Work იაშვილი ირინე Iashvili Irine 06-102ა |
Marketing Management (BUA33213-LSK) Lecture იაშვილი თინათინ Iashvili Tinatin 06-107ა |
Business English (LEH10113E-P) Practical Work ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-107ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911276 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
სწავლების თანამედროვე მეთოდები (BUA84113G1-LSP) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო 06-703ბ |
--- |
10-18:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ 06-704ბ |
--- | ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713G1-LS) პრაქტიკული აბრალავა ანზორი 06-703ბ |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | |
11-19:00 | შედარებითი მენეჯმენტი (BUA39113G1-LS) ლექცია ღამბაშიძე თამარ 06-708ბ |
--- | ეკონომიკისა და ბიზნესის გლობალურ-ინოვაციური პრობლემები (BUA46713G1-LS) ლექცია აბრალავა ანზორი 06-702ბ |
სწავლების თანამედროვე მეთოდები (BUA84113G1-LSP) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო 06-708ბ |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-107ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი Baghaturia Otari Багатурия Отар 06-107ა |
9-17:00 | ადმინისტრაციული მეცნიერებების თეორია და პრაქტიკა (QWE36) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა 06-111ა |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | ადმინისტრაციული მეცნიერებების თეორია და პრაქტიკა (QWE36) ლექცია დოღონაძე შოთა 06-111ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108010 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (EET61008G1-LPB) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-317ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ICT30308G1-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 06-309ბ |
--- | --- | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 06-302ბ |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (ICT15208G1-PB) პრაქტიკული სულაშვილი მალხაზ 09-213 |
სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (EET69008G1-LP) ლექცია მენაბდე თამარ 06-305ბ |
--- |
|
--- | |||||||||||
7-15:00 |
|
|
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (EET61008G1-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | რობოტიკის მოწყობილობები (EET61408G2-LBK) საკურსო კობახიძე გიორგი 09-102 |
--- | |||||||||||
8-16:00 | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (EET61008G2-LB) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-407ბ |
--- | სტანდარტიზაციის თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (EET69008G1-LP) ლაბორატორიული მენაბდე თამარ 06-302ბ |
რობოტიკის მოწყობილობები (EET61408G2-LBK) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-308ბ |
--- |
|
|||||||||||
9-17:00 | სენსორები (EET61108G2-LB) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-302ბ |
--- | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (ICT15208G1-PB) ლაბორატორიული სულაშვილი მალხაზ 09-213 |
--- |
|
||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108020 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | რობოტიკის მოწყობილობები (EET61408G2-LBK) საკურსო ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
სენსორები (EET61108G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-209ბ |
დაპროგრამების ალგორითმული ენა C# (ICT30308G1-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა 06-206ბ |
--- | რობოტიკის მოწყობილობები (EET61408G2-LBK) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მონაცემთა მოდელირების საფუძვლები (ICT16308G1-LB) ლექცია ხუციშვილი თეა 06-406ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლექცია მელიქიძე ოლღა 06-322დ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (EET61008G1-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 09-304 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერები (EET61008G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-317ბ |
სისტემების იდენტიფიკაციის საფუძვლები (EET61008G1-LPB) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108110 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (MAS34908G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 06-312ბ |
--- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ობიექტ-ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (ICT36908G2-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 06-306ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (MAS34908G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-404ა |
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-405ბ |
||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
--- | ელექტრული წრედები 1 (EET61208G1-LB) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-308ბ |
|
|||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (EET01308G1-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-305ბ |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრული გაზომვები (EET01308G1-LB) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 09-316 |
--- |
|
ფიზიკა 3 (5კრ) (PHS50608G1-LB) ლექცია ნაჭყებია დათო 06-312დ |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108120 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (MAS34908G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 3.2 (MAS34908G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 06-312ბ |
ელექტრული გაზომვები (EET01308G1-LB) ლაბორატორიული ტომარაძე ომარი 09-316 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ინფორმატიკასა და მართვის სისტემებში (HHS25303G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-216 |
ელექტრული გაზომვები (EET01308G1-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-302ბ |
--- |
|
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ოთხოზორია ვანო 06-226დ |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ობიექტ-ორიენტირებული დაპროგრამება C++ ენაზე 1 (ICT36908G2-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-215ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ფიზიკა 3 (5კრ) (PHS50608G1-LB) ლექცია ნაჭყებია დათო 06-312დ |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ელექტრული წრედები 1 (EET61208G1-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108210 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT36808G2-LB) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა 09-203 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET70805G1-P) პრაქტიკული ქისიშვილი ლია 01-538ა (კომპ.გრაფ.ცენტრი) |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-405ბ |
კომპიუტერის გამოყენება (ICT12208G3-LB) ლექცია ნარჩემაშვილი მედეა 06-309ბ |
კომპიუტერის გამოყენება (ICT12208G3-LB) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 09-204 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-505ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-215ბ |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია გორგაძე კახა 04-222 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT36808G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-302ბ |
--- | ||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-215ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლაბორატორიული გორგაძე კახა 04-330 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108220 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | კომპიუტერის გამოყენება (ICT12208G3-LB) ლაბორატორიული ხუციშვილი თეა 09-204 |
--- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლაბორატორიული გორგაძე კახა 04-330 |
--- | ||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET70805G1-P) პრაქტიკული ჭკუასელი ქეთევან 01-კ.ც.I.5 |
--- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევანი 06-407ბ |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT31408G1-LPB) ლექცია კუცია ირმა 06-317ბ |
კომპიუტერის გამოყენება (ICT12208G3-LB) ლექცია ხუციშვილი თეა 06-406ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT31408G1-LPB) ლაბორატორიული კუცია ირმა 09-204 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევანი 06-503ა |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-215ბ |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია გორგაძე კახა 04-222 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | კომპიუტერის გამოყენება (ICT12208G3-LB) ლაბორატორიული ხუციშვილი თეა 09-204 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108910 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (ICT15208G1-PB) ლაბორატორიული სულაშვილი მალხაზ 09-201 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
2-10:00 | საექსპერტიზო საზომი ტექნიკის გამოყენება პრაქტიკაში (EET67608G1-R) საწარმოო პრაქტიკა ბოჩიკაშვილი პეტრე 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- | --- |
|
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | გაზომვის უსადენო ტექნოლოგიები (EET63108G2-LBK) საკურსო მამიაშვილი თორნიკე 06-302ბ |
--- | გაზომვის უსადენო ტექნოლოგიები (EET63108G2-LBK) ლექცია მამიაშვილი თორნიკე 06-302ბ |
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
5-13:00 | --- | საზომ საშუალებათა კონსტრუირება (EET63308G2-LP) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-313დ |
--- | --- | საზომ საშუალებათა კონსტრუირება (EET63308G2-LP) პრაქტიკული ტომარაძე ომარი 09-316 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ძალური ელექტრონიკა და ინტელექტუალური ელექტროამძრავები (EET62908G2-LB) ლექცია ბოჩიკაშვილი პეტრე 06-309ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | კომპიუტერული გრაფიკის საფუძვლები (ICT15208G1-PB) ლექცია სულაშვილი მალხაზ 06-313დ |
--- | ციფრული და ანალოგური სქემოტექნიკა და მოდელირება - Proteus (EET63008G2-PB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ 06-306ბ |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108911 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | მეტროლოგია, სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (met-log01) პრაქტიკული ტომარაძე ომარი 09-316 |
--- | ||||
2-10:00 | ხარისხის კონტროლი და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაცია - პრაქტიკა (EET67708G1-R) საწარმოო პრაქტიკა მამიაშვილი თორნიკე 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- |
|
--- | --- | |||||
3-11:00 | --- | გაზომვისა და კონტროლის მეთოდები (EET62708G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-412ბ |
--- | რეალური დროის ოპერაციული სისტემები (real-time01) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 06-306ბ |
--- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა 09-201 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 |
|
--- | --- | რეალური დროის ოპერაციული სისტემები (real-time01) ლექცია მელიქიძე ოლღა 06-302ბ |
--- | |||||
7-15:00 |
|
ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლექცია ისაკაძე მანანა 06-302ბ |
--- | მეტროლოგია, სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (met-log01) ლექცია ტომარაძე ომარი 06-412ბ |
ხარისხის კონტროლის მეთოდები და ინსტრუმენტები (BUA39908G2-LSP) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-302ბ |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ხარისხის კონტროლის მეთოდები და ინსტრუმენტები (BUA39908G2-LSP) სემინარი მენაბდე თამარ 06-231დ |
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108920 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | ავტომატური მართვის სისტემების გამოყენება პრაქტიკაში (სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა) (EET65608G1-R) პრაქტიკა ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET62308G2-LPB) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-317ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 |
|
არაწრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET62308G2-LPB) პრაქტიკული მჭედლიშვილი ნინო 06-310ბ |
ავტომატური მართვის სისტემები (EET02108G1-LP) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ავტომატური მართვის სისტემების გამოყენება პრაქტიკაში (სასწავლო-საწარმოო პრაქტიკა) (EET65608G1-R) სასწავლო პრაქტიკა კურკუმული ნანა 06-207ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (EET60408G1-LBK) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-209ბ |
|
--- | ავტომატური მართვის სისტემები (EET02108G1-LP) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-310ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (EET62208G1-LPB) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (EET60408G1-LBK) საკურსო კოტრიკაძე ქეთევან 06-209ბ |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მართვის ციფრული სისტემების საფუძვლები (EET62208G1-LPB) საკურსო ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამება Matlab გარემოში (EET61108G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-317ბ |
--- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108066 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ბიოსამედიცინო გადამწოდები (EET36608G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
2-10:00 | Lab View პროგრამირების მეთოდები (EET39108G1-PB) ლექცია მესხია მარინა 04-314 |
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BUA30108G1-LP) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-414ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BUA30108G1-LP) ლექცია ომანაძე ნინო 06-506ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბიოსტატისტიკა (MAS22108G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-318 |
ბიოსტატისტიკა (MAS22108G1-LP) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოსამედიცინო გაზომვები (EET36408G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
სამედიცინო ელექტრონიკა (EET39508G1-LB) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108067 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | ბიოსამედიცინო გადამწოდები (EET36608G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BUA30108G1-LP) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-414ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | Lab View პროგრამირების მეთოდები (EET39108G1-PB) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მენეჯმენტისა და მარკეტინგის საფუძვლები (BUA30108G1-LP) ლექცია ომანაძე ნინო 06-506ა |
ბიოსტატისტიკა (MAS22108G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-316 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ბიოსტატისტიკა (MAS22108G1-LP) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
ბიოსამედიცინო გაზომვები (EET36408G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა (EET39508G1-LB) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
3-11:00 | ფიზიკა 3ა (PHS51608G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-306ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 06-310ბ |
--- | ელექტროფიზიოლოგია (BRS10908G1-LS) სემინარი ფიცხელაური ანა 09-306 |
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაგრატიონი ნინო 02-601 |
|
||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-230დ |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ელექტროფიზიოლოგია (BRS10908G1-LS) ლექცია ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 04-318 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (ICT30608G1-LB) ლექცია მესხია მარინა 04-314 |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული გაზომვები (EET39408G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
ელექტრული წრედები 1 (EET61208G1-LB) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ფიზიკა 3ა (PHS51608G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-306ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით 06-310ბ |
--- |
|
--- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაგრატიონი ნინო 02-601 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ელექტროფიზიოლოგია (BRS10908G1-LS) ლექცია ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 04-318 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 1 (ICT30608G1-LB) ლექცია მესხია მარინა 04-314 |
საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-404ა |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ელექტრული გაზომვები (EET39408G1-LB) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
ელექტრული წრედები 1 (EET61208G1-LB) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-318 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
|
ელექტროფიზიოლოგია (BRS10908G1-LS) სემინარი ფიცხელაური ანა 09-307 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108266 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ფიზიკა 1ა (PHS51408G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-302ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 06-504ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36108G1-LP) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- |
|
შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36108G1-LP) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 06-401ა |
|
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ბიომექანიკა (BRS17908G1-LS) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-314 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | კომპიუტერული უნარები (ICT11008G1-LB) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ბიომექანიკა (BRS17908G1-LS) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108267 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ფიზიკა 1ა (PHS51408G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-302ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36108G1-LP) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-318 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 06-401ა |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ბიომექანიკა (BRS17908G1-LS) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-314 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან 06-407ბ |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ცუცუნაშვილი ანა 06-412ბ |
შესავალი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36108G1-LP) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ცუცუნაშვილი ანა 06-506ა |
კომპიუტერული უნარები (ICT11008G1-LB) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
--- | ბიომექანიკა (BRS17908G1-LS) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-314 |
||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108966 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | კლინიკურ დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (EET35508G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 09-309 |
--- | --- |
|
--- | რადიოლოგიური აპარატურა (EET35608G1-LP) პრაქტიკული ლეჟავა პაატა Lezhava Paata 04-314 |
||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (EET38808G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-316 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 | სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (EET35708G1-LP) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 09-309 |
--- | --- | კლინიკურ დიაგნოსტიკური ლაბორატორიული აპარატურა (EET35508G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 09-309 |
--- | --- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | რადიოლოგიური აპარატურა (EET35608G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-318 |
--- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (EET38808G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 04-314 |
სამედიცინო ტექნიკური ნაკეთობების ხარისხის მენეჯმენტი (EET35708G1-LP) ლექცია ფიცხელაური ანა 09-309 |
--- | --- | |||||||
10-18:00 | ბიოსამედიცინო სისტემების მათემატიკური მოდელირება (EET38708G1-LB) ლექცია ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-307 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108967 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ბიოინფორმატიკა Matlab გარემოში (ICT31708G1-LB) ლაბორატორიული მესხია მარინა 04-314 |
სამედიცინო ინფორმატიკა (ICT31608G1-LP) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
ბიოსტატისტიკა (საკურსო პროექტი) (MAS25108G1-K) საკურსო მესხია მარინა 04-316 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (ICT20208G1-LP) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | დაპროგრამება Visual Studio გარემოში (ICT31108G1-B) ლაბორატორიული მესხია მარინა 04-316 |
--- | სამედიცინო ინფორმატიკა (ICT31608G1-LP) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა 04-318 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | დისტანციური სამედიცინო სისტემები (EET50408G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო ინფორმაციული სისტემები (ICT20208G1-LP) პრაქტიკული ლეჟავა პაატა Lezhava Paata 04-316 |
||
7-15:00 | დისტანციური სამედიცინო სისტემები (EET50408G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-318 |
--- | --- | --- | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (EET39008G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
|
8-16:00 | ბიოინფორმატიკა Matlab გარემოში (ICT31708G1-LB) ლექცია ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 04-318 |
ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (EET50308G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-318 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | ბიოსამედიცინო სიგნალების ციფრული დამუშავება (EET39008G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-314 |
ტელემედიცინა და მობილური ჯანდაცვის სისტემები (EET50308G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108000 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 09-308 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-312დ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) პრაქტიკული ცირამუა ზაზა 09-401 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (ICT58108G1-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-231დ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-232დ |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-504ბ |
|
7-15:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული აბულაძე ინგა 09-202 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-231დ |
||
8-16:00 | გადაწყვეტილებათა მიღება არამკაფიო მონაცემთა საფუძველზე (ICT58108G1-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-309ბ |
--- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ 06-315ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-506ა |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული კუჭავა გიორგი 09-308 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108030 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზება (ICT49808G1-LP) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-306ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (C++/C# -ის ბაზაზე ) (ICT38808G2-LPK) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-207ა |
ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) ლექცია კუციავა ვასილ Куциава Василий 06-324დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 09-316 |
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) პრაქტიკული კუციავა ვასილ Куциава Василий 09-314 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-322დ |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108031 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზება (ICT49808G1-LP) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-306ბ |
სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 09-316 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (C++/C# -ის ბაზაზე ) (ICT38808G2-LPK) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-207ა |
ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) ლექცია კუციავა ვასილ Куциава Василий 06-324დ |
--- | ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) პრაქტიკული კუციავა ვასილ Куциава Василий 09-314 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-507ბ |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-207ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108032 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | კომპიუტერის სტრუქტურული ორგანიზება (ICT49808G1-LP) ლექცია მაკასარაშვილი ივანე 06-306ბ |
ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) პრაქტიკული კუციავა ვასილ Куциава Василий 09-314 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (C++/C# -ის ბაზაზე ) (ICT38808G2-LPK) ლექცია ჯოჯუა ნინო 06-207ა |
ციფრული სქემატექნიკა (EET66208G2-LPB) ლექცია კუციავა ვასილ Куциава Василий 06-324დ |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა 09-316 |
|
--- | სიგნალების ციფრული დამუშავება (CEN) (EET51508G3-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კაკუბავა რევაზ 06-313დ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კაკუბავა რევაზ 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108038 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-309ბ |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Java-ს ბაზაზე) (ICT30408G3-LPK) ლაბორატორიული ბოსიკაშვილი ზურაბ 09-406 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-231დ |
|
|||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Java-ს ბაზაზე) (ICT30408G3-LPK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-207ა |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-507ბ |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | --- | ვებ პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ვებ პროგრამირება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108038-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-226დ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-231დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Java-ს ბაზაზე) (ICT30408G3-LPK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-207ა |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | ვებ პროგრამირება (PHP-ის ბაზაზე) (ICT38908G2-LP) ლექცია სტურუა თეიმურაზ 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | ვებ პროგრამირება (JavaScript-ის ბაზაზე) (ICT39008G2-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108040 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან 06-315ბ |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-305ბ |
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-232დ |
ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-306ბ |
--- | --- |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT14108G3-LB) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-413ბ |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Java-ს ბაზაზე) (ICT30408G3-LPK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-207ა |
--- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ 06-507ბ |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108041 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-313დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-305ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-306ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 | სააღრიცხვო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT14108G3-LB) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-413ბ |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Java-ს ბაზაზე) (ICT30408G3-LPK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-207ა |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან 06-315ბ |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-505ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108050 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-502ბ |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (ICT36308G3-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-503ა |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-232დ |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-230დ |
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-231დ |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108051 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-502ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-308ბ |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (ICT36308G3-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-503ა |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-230დ |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-231დ |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-207ა |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108052 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-502ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-502ბ |
|
ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (ICT36308G3-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-230დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-405ბ |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-506ა |
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108053 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-502ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) საკურსო მაღლაკელიძე ნანა 06-308ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-502ბ |
--- | ვებ-აპლიკაციების და მომხმარებელთა ინტერფეისების დაპროგრამება (XML, AJAX, Angular) (ICT36308G3-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-503ა |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა 06-230დ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
პროგრამული ინჟინერიის საფუძვლები (ICT30308G3-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-207ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-506ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-215ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) პრაქტიკული აბულაძე ინგა 09-212 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) პრაქტიკული ცირამუა ზაზა 09-401 |
--- | |
3-11:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტი ვებ-საიტებში (ICT39608G2-LPK) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-409ბ |
--- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავება (ICT49408G1-LP) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-207ა |
|
4-12:00 | ხელოვნური ინტელექტი ვებ-საიტებში (ICT39608G2-LPK) საკურსო ბარნოვი სოფიო 06-317ბ |
ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (ICT39508G2-LSP) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ცირამუა ზაზა 06-312დ |
ბუნებრივი ენის დამუშავება (ICT49408G1-LP) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 09-401 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-504ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (ICT39508G2-LSP) სემინარი ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 06-202დ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-506ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანები (ICT39508G2-LSP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-509ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108081 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 06-309ბ |
|
ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან 09-201 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-401ა |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-501ა |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-404ა |
--- |
|
--- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ICT12708G3-LS) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-505ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ICT12708G3-LS) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-305ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108082 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ICT12708G3-LS) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-305ბ |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება და აპლიკაციები (Python-ის ბაზაზე) (ICT30508G3-LPK) ლექცია აბულაძე ინგა 06-401ა |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-501ა |
--- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ 06-232დ |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 06-302ბ |
||||||||||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-404ა |
--- |
|
კონფლიქტურ სიტუაციაში გადაწყვეტილების მიღების თანამედროვე მეთოდები და ტექნოლოგიები (INF) (ICT12708G3-LS) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-503ა |
||||||||||||||||||
8-16:00 | კომპიუტერული ქსელების საფუძვლები (INF) (ICT20408G2-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-505ბ |
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108100 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-215ბ |
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-404ა |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108130 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-312ბ |
ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-404ა |
|
კომპიუტერული სისტემების არქიტექტურის საფუძვლები (ICT10908G4-LP) ლექცია ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია მამათელაშვილი ქეთევან 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108131 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-418 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-404ა |
|
კომპიუტერული სისტემების არქიტექტურის საფუძვლები (ICT10908G4-LP) ლექცია ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-230დ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია მამათელაშვილი ქეთევან 06-502ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108138 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-505ბ |
||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-308ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა 06-504ბ |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-207ა |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-325 |
--- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-507ბ |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-505ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108138-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-311ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა 06-504ბ |
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-207ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-325 |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-416ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-507ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-416ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108138-2 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-501ა |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა 06-504ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-506ა |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-207ა |
--- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია შოგირაძე მარინე 06-504ბ |
|||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108140 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-322დ |
--- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-418 |
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
|
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 06-404ა |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-506ა |
--- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-502ბ |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-504ბ |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108145 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-405ბ |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-416ბ |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-414ბ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-325 |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-507ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
--- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108147 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-405ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-501ა |
|
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-502ა |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
|
--- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-502ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-215ბ |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია შოგირაძე მარინე 06-504ბ |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108148 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-503ა |
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-312ბ |
--- | --- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-501ა |
|
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-414ბ |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-507ბ |
ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია შოგირაძე მარინე 06-504ბ |
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108150 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-208 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი 04-323 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-503ა |
||||||||||||||||
7-15:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 06-232დ |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 06-414ბ |
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-507ბ |
|
||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად 06-504ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108151 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-208 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი 04-323 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-414ბ |
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 06-232დ |
--- | --- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-507ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად 06-504ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-206 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე Мацаберидзе Екатерина 02-605 |
--- |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-227 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-502ბ |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-416ბ |
|
--- | ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი 04-323 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად 06-506ა |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-502ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად 06-504ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108181 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) პრაქტიკული ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-215ბ |
მწვანე კომპიუტინგი (ICT10508G4-LB) ლექცია ქავთარაძე მაია 02-605 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-511ა |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ოპერაციული სისტემების საფუძვლები (INF) (ICT13508G3-LP) ლექცია კიკნაძე მზია 06-504ბ |
|
||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-504ბ |
|
|
--- | შესავალი მონაცემთა ბაზებში და მათ გამოყენებაში (ICT24508G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ფიზიკა 2 (5კრ) (PHS50508G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-325 |
|
--- | დისკრეტული მათემატიკის ელემენტები (MAS31808G1-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-507ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო 03-412 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 03-216 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108200 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-312ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-505ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 06-409ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-504ა |
დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ბახტაძე თენგიზ 06-505ბ |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-502ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108230 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-407ბ |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-505ბ |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-504ა |
დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ბახტაძე თენგიზ 06-505ბ |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-412ბ |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან 06-230დ |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-412ბ |
--- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108231 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-504ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა 06-410ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-506ა |
|||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-504ა |
--- |
|
|
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-504ა |
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 06-305ბ |
--- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-503ა |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 06-504ა |
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108232 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-502ბ |
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-407ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – A1.1 (LEH13012G2-P) სემინარი ცუცუნაშვილი ანა 06-412ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – A1.1 (LEH13012G2-P) პრაქტიკული ცუცუნაშვილი ანა 06-413ბ |
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-406ბ |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-406ბ |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108238 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-311ბ |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 06-507ბ |
|
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-412ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-504ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-416ბ |
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-504ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ბოლქვაძე მარიკა 06-506ა |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108238-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ 06-305ბ |
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-416ბ |
დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა 06-410ბ |
|||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-502ა |
--- |
|
--- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა 06-502ა |
|||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-414ბ |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 06-504ა |
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108240 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-505ბ |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-406ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ბახტაძე თენგიზ 06-505ბ |
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-401ა |
--- | --- |
|
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-310ბ |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108245 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-504ა |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-230დ |
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-412ბ |
--- | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-406ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა 06-410ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-310ბ |
|
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-322დ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-502ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-406ბ |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108260 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-504ბ |
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-231დ |
--- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ცანავა ცირა 06-504ა |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 08-301ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108281 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ 06-504ბ |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
|
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-504ა |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან 06-504ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-416ბ |
კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა 06-504ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-324დ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია ხურცია-ანდრიაძე ირმა 06-412ბ |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 08-301ბ |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108282 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 06-502ბ |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი ინფორმატიკაში (ICT56508G1-LS) სემინარი ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 08-301ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – A1.1 (LEH13012G2-P) სემინარი ცუცუნაშვილი ანა 06-413ბ |
--- | --- | კომპიუტერული უნარები (ICT56408G1-LP) ლექცია ოხანაშვილი მაია 06-406ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30808G2-LP) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-406ბ |
|
||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – A1.1 (LEH13012G2-P) პრაქტიკული ცუცუნაშვილი ანა 06-413ბ |
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 06-230დ |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108900 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან 09-306 |
საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) პრაქტიკა ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 13-საწარმოო პრაქტიკა1 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) საკურსო მაგრაქველიძე დალი 06-231დ |
--- | ||
4-12:00 | კოდირება და შიფრირება ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (INF) (ICT31708G3-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 06-405ბ |
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-311ბ |
კოდირება და შიფრირება ინფორმაციულ უსაფრთხოებაში (INF) (ICT31708G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-322დ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-311ბ |
--- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-306ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-501ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული მოდელები გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT14908G3-LPK) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-231დ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-401ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) პრაქტიკული ბაჯიაშვილი ანასტასია 09-203 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108930 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) ლექცია კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 06-312დ |
--- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (EET13904G1-P) საწარმოო პრაქტიკა კაპანაძე დავით 06-404ა |
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (ICT50708G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-404ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-302ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) საკურსო არაბული ნანი 06-413ბ |
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108931 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) ლექცია კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 06-312დ |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ბედინეიშვილი მაგული 06-312დ |
|
კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (ICT50708G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-404ა |
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) საკურსო არაბული ნანი 06-312დ |
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-302ბ |
--- | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა გოდერძიშვილი გელა 06-407ბ |
--- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) ლექცია არაბული ნანი 06-312დ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 |
|
ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 09-304 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108932 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 09-304 |
--- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-504ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა 06-505ბ |
კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (ICT50708G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-312დ |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-324დ |
საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა საცერაძე დავითი Сацерадзе Давид 09-406 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-405ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-403 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108933 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა ზედგინიძე გოჩა 09-404 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-504ბ |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა 06-505ბ |
კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (ICT50708G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-312დ |
|||||||||||||||||
5-13:00 | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 09-304 |
--- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-405ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-403 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108934 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) პრაქტიკული ხოშტარია სიმონ 09-304 |
--- |
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) ლექცია კირცხალია გიორგი 06-504ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-311ბ |
--- | SCADA სისტემების დაპროექტება (ICT50608G1-LPBK) ლექცია ზედგინიძე გოჩა 06-505ბ |
კომპიუტერული სისტემების მოდერნიზაცია და სერვისი (ICT50708G1-LB) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-312დ |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | ჩაშენებული სისტემები (INF) (EET65908G2-LPBK) ლექცია ხოშტარია სიმონ 06-324დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა ზედგინიძე გოჩა 09-404 |
--- | --- |
|
|
საკომუნიკაციო ქსელების ორგანიზება (ICT23408G1-LPK) საკურსო კირცხალია გიორგი 09-403 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა იაშვილი ლაშა 06-409ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული ფხოველიშვილი მერაბი 09-306 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-505ბ |
||||||||||
6-14:00 | --- | ვებ დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო ჩორხაული ნინო 06-306ბ |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრონული კომერცია (ICT17108G2-LP) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-503ა |
--- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-503ა |
|
--- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-226დ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა იაშვილი ლაშა 06-409ბ |
--- | --- | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული ფხოველიშვილი მერაბი 09-210 |
|
ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-505ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტრონული კომერცია (ICT17108G2-LP) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი 06-503ა |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | ვებ დეველოპმენტი (ICT38108G2-LK) საკურსო კეკენაძე ალექსანდრე 06-207ა |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-503ა |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი ASP.NET Framework-ის გამოყენებით (ICT38208G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა 06-226დ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (ICT47908G1-LPK) საკურსო ასათიანი თამარ 06-317ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) პრაქტიკა ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 09-404 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-501ა |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (ICT47908G1-LPK) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-406ბ |
ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-501ა |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (ICT27908G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-505ბ |
--- |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიზნეს–პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები (ICT47508G1-LB) ლექცია ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-310ბ |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108941 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) პრაქტიკა ასათიანი თამარ 09-404 |
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (ICT47908G1-LPK) საკურსო ასათიანი თამარ 06-405ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-501ა |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების დაპროექტება (ICT47908G1-LPK) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-406ბ |
ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია 06-501ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | დიდი მონაცემების მართვა (ICT27908G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-505ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიზნეს–პროცესების მართვის ინფორმაციული სისტემები (ICT47508G1-LB) ლექცია ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-310ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108950 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | Web-დაპროგრამების PHP/MySQL ტექნოლოგია (ICT36608G1-LPK) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-502ბ |
პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) საკურსო სურგულაძე გია 06-205ა |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა (EET13904G1-P) საწარმოო პრაქტიკა ნაცვლიშვილი იოსებ 06-226დ |
ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემის დეველოპმენტი (ICT23108G1-LPK) ლექცია თოფურია ნინო 06-501ა |
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (ICT29008G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-503ა |
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 09-208 |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-501ა |
|
|
||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) საკურსო კოტრიკაძე გულნარა 06-315ბ |
ავტომატიზებული მართვის ამოცანების მოდელები და პროგრამული რეალიზება (ICT59608G1-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-416ბ |
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108951 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 09-208 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | Web-დაპროგრამების PHP/MySQL ტექნოლოგია (ICT36608G1-LPK) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-502ბ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემის დეველოპმენტი (ICT23108G1-LPK) ლექცია თოფურია ნინო 06-501ა |
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (ICT29008G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-501ა |
საწარმოო პრაქტიკა (EET13904G1-P) საწარმოო პრაქტიკა ნაცვლიშვილი იოსებ 06-226დ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) საკურსო კოტრიკაძე გულნარა 06-230დ |
--- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) საკურსო თოფურია ნინო 06-310ბ |
|
ავტომატიზებული მართვის ამოცანების მოდელები და პროგრამული რეალიზება (ICT59608G1-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-416ბ |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108952 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა 09-208 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | Web-დაპროგრამების PHP/MySQL ტექნოლოგია (ICT36608G1-LPK) ლექცია კეკენაძე ალექსანდრე 06-502ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
ორგანიზაციული კონტენტ-მენეჯმენტის სისტემის დეველოპმენტი (ICT23108G1-LPK) ლექცია თოფურია ნინო 06-501ა |
დიდი მონაცემების შენახვისა და დამუშავების სისტემები (ICT29008G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-503ა |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-501ა |
პროგრამული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39908G2-LPK) საკურსო კოტრიკაძე გულნარა 06-324დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა პოჩოვიანი სიმონ 06-409ბ |
ავტომატიზებული მართვის ამოცანების მოდელები და პროგრამული რეალიზება (ICT59608G1-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-416ბ |
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) საკურსო თოფურია ნინო 06-310ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108953 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | პროგრამული პროდუქტების დეველოპმენტი (ICT39808G2-LBK) ლექცია სურგულაძე გია 06-501ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო 09-401 |
საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა თავდიშვილი ოთარ 13-საწაროო პრაქტიკა3 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ღრმა სწავლება (ICT38408G2-LPBK) პრაქტიკული ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-401ა |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39308G2-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- | --- | --- | ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი 06-505ბ |
6-14:00 | ხელოვნური ინტელექტის ამოცანების გადაჭრა Python-ზე (ICT39408G2-LP) ლექცია ბარნოვი სოფიო 06-306ბ |
რობოტიქსი (EET66108G2-LPB) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა 09-208 |
--- | --- | ხელოვნური ინტელექტი და ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT39308G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა 06-507ა |
--- |
7-15:00 | ღრმა სწავლება (ICT38408G2-LPBK) ლაბორატორიული ბარნოვი სოფიო 09-401 |
--- | --- | --- | რობოტიქსი (EET66108G2-LPB) პრაქტიკული ჯოხაძე პაატა 06-306ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ღრმა სწავლება (ICT38408G2-LPBK) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-306ბ |
ბლოკჩეინი და მისი გამოყენებები (INF) (ICT29808G1-LP) პრაქტიკული ფხოველიშვილი მერაბი 09-206 |
|
9-17:00 | რობოტიქსი (EET66108G2-LPB) ლექცია ჯოხაძე პაატა 06-312ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108981 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ანალიტიკური სერვისები მონაცემთა ბაზებში (ICT29908G1-LB) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-504ა |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა წვერაიძე ზურაბ 13-საწარმოო პრაქტიკა |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ა |
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT12608G3-LPK) საკურსო კურცხალია ელგუჯა Kurtskhalia Elguja 06-324დ |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-311ბ |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-302ბ |
--- | ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) ლექცია ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-311ბ |
|
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | დიდი მონაცემების მართვა (ICT27908G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-507ბ |
--- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-401ა |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT12608G3-LPK) ლექცია კურცხალია ელგუჯა Kurtskhalia Elguja 06-501ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108982 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ანალიტიკური სერვისები მონაცემთა ბაზებში (ICT29908G1-LB) ლექცია ჯანელიძე გულნარა 06-504ა |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
4-12:00 | საწარმოო პრაქტიკა (ინფორმატიკაში) (ICT57108G1-P) საწარმოო პრაქტიკა წვერაიძე ზურაბ 13-საწაროო პრაქტიკა2 |
--- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოება (ICT31208G3-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა 06-504ა |
|||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ღრუბლოვანი და გრიდ ტექნოლოგიები (CEN) (ICT28708G1-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-302ბ |
|
ბიზნეს-ანალიზის ინფორმაციული სისტემები (INF) (ICT13808G3-LP) ლექცია ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-311ბ |
თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT12608G3-LPK) საკურსო კურცხალია ელგუჯა Kurtskhalia Elguja 06-215ბ |
|||||||||||||||||||||||
8-16:00 | დიდი მონაცემების მართვა (ICT27908G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-507ბ |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-311ბ |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების დაპროგრამება Python-ზე (ICT36708G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-401ა |
--- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | თამაშთა თეორია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT12608G3-LPK) ლექცია კურცხალია ელგუჯა Kurtskhalia Elguja 06-501ა |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) სემინარი უგულავა დუგლას 06-404ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
პროგრამული პაკეტი მათემატიკური გამოთვლებისათვის (MAS11508G1-LB) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-503ა |
--- | --- |
4-12:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია უგულავა დუგლას 06-404ა |
--- | რიცხვთა თეორია (MAS11608G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
--- | --- | |
5-13:00 | ფუნქციონალური ანალიზი 1 (MAS11408G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-310ბ |
პროგრამული პაკეტი მათემატიკური გამოთვლებისათვის (MAS11508G1-LB) ლაბორატორიული კაჭახიძე ნიკოლოზ 09-201 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | ||||
7-15:00 | რიცხვთა თეორია (MAS11608G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (MAS11408G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-404ა |
გეომეტრიის საფუძვლები (MAS10908G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი მარიამ 06-324დ |
გეომეტრიის საფუძვლები (MAS10908G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-407ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | |||
9-17:00 | ალბათობის თეორია (MAS20108G1-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-405ბ |
ალბათობის თეორია (MAS20108G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-231დ |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
პროგრამული პაკეტი მათემატიკური გამოთვლებისათვის (MAS11508G1-LB) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-503ა |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (MAS11408G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ 06-506ა |
--- |
4-12:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) ლექცია უგულავა დუგლას 06-404ა |
--- | რიცხვთა თეორია (MAS11608G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
--- | ||
5-13:00 | ალბათობის თეორია (MAS20108G1-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-308ბ |
პროგრამული პაკეტი მათემატიკური გამოთვლებისათვის (MAS11508G1-LB) ლაბორატორიული კაჭახიძე ნიკოლოზ 09-201 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | ||||
7-15:00 | რიცხვთა თეორია (MAS11608G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-501ა |
ფუნქციონალური ანალიზი 1 (MAS11408G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ 06-404ა |
გეომეტრიის საფუძვლები (MAS10908G1-LS) სემინარი ბერიაშვილი მარიამ 06-324დ |
გეომეტრიის საფუძვლები (MAS10908G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-407ბ |
--- | |
8-16:00 | ზოგადი ტოპოლოგია (MAS11308G1-LS) სემინარი უგულავა დუგლას 06-407ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | |||
9-17:00 | --- | ალბათობის თეორია (MAS20108G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-231დ |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108105 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 3 (MAS10608G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-230დ |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHS51708G1-LPB) პრაქტიკული მინაშვილი თამაზ 04-232 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1.1 (PHS51708G1-LPB) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-232 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (MAS10808G1-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-313დ |
--- | |||||||
6-14:00 | --- | დიფერენციალური გეომეტრია (MAS12108G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ 06-507ბ |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ 06-405ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS10708G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ 06-309ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 3 (MAS10608G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-407ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | დისკრეტული მათემატიკა 2 (MAS10808G1-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-317ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | დიფერენციალური გეომეტრია (MAS12108G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ 06-407ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108205 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-506ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-231დ |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-309ბ |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლაბორატორიული კაშიბაძე მარინა 09-206 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-407ბ |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-407ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-312ბ |
--- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108206 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ 06-506ა |
წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-302ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-305ბ |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-309ბ |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 1 (MAS10108G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ 06-309ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | წრფივი ალგებრა და ანალიზური გეომეტრია (MAS10208G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-407ბ |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა 09-206 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108904 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სასწავლო პრაქტიკა აღწერით სტატისტიკაში (MAS20808G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ქირია თენგიზ 13-საწაროო პრაქტიკა5 |
--- | --- | --- | --- | ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-310ბ |
3-11:00 | რიცხვითი ანალიზი (MAS12008G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 06-322დ |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS12708G1-LS) ლექცია გიორგაშვილი ლევან 06-407ბ |
--- | ||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | ვარიაციული მეთოდები (MAS13008G1-LS) სემინარი გაჩეჩილაძე ავთანდილ 06-310ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS12708G1-LS) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-502ა |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | რიცხვითი ანალიზი (MAS12008G1-LP) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 06-315ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-312ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) ლექცია ფიფია გივი 06-308ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | შემთხვევით პროცესთა ელემენტები (MAS20308G1-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი 06-231დ |
--- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-502ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | აქტუარული მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-308ბ |
--- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერით სტატისტიკაში (MAS20808G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ქირია თენგიზ 13-საწაროო პრაქტიკა4 |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | |
7-15:00 | --- | აქტუარული მათემატიკის ელემენტები (MAS20708G1-LS) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-311ბ |
--- | |||
8-16:00 | --- | სტატისტიკის გამოყენება სოციოლოგიურ კვლევებში (MAS20608G1-LP) პრაქტიკული ფარჯიანი ბექნუ 06-319ა |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სასწავლო პრაქტიკა აღწერით სტატისტიკაში (MAS20808G1-R) სასწავლო პრაქტიკა ქირია თენგიზ 13-საწარმოო პრაქტიკა2 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მათემატიკური ლოგიკა და შესავალი მოდელების თეორიაში (MAS13808G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-226დ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | დისკრეტული მათემატიკის სპეციალური საკითხი (MAS14108G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-302ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-414ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-502ა |
--- | |||
7-15:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკის სპეციალური საკითხი (MAS14108G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ 06-308ბ |
სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (MAS12308G1-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-231დ |
--- | |
8-16:00 | მათემატიკური ლოგიკა და შესავალი მოდელების თეორიაში (MAS13808G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-306ბ |
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | სიმრავლეთა თეორიის საფუძვლები (MAS12308G1-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-309ბ |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-412ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30112G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-412ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (PHS60808G1-LB) ლაბორატორიული ეთერაშვილი თამაზ 04-324 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკური მასალათმცოდნეობა (PHS60808G1-LB) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | მყარი სხეულების ფიზიკა (PHS60708G1-LP) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 04-321 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | რადიაციული ფიზიკა (PHS52908G1-LP) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-321 |
თეორიული ფიზიკა 1 (PHS52408G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-321 |
--- | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (5კრ) (PHS61908G1-LP) პრაქტიკული ნაბახტიანი გიორგი 04-325 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | ადამიანისა და გარემოს რადიაციული უსაფრთხოება (5კრ) (PHS61908G1-LP) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-217 |
თეორიული ფიზიკა 1 (PHS52408G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-215 |
კვლევის ფიზიკური მეთოდები (PHS52808G1-LB) ლაბორატორიული მინაშვილი თამაზ 04-230 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | კვლევის ფიზიკური მეთოდები (PHS52808G1-LB) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-232 |
რადიაციული ფიზიკა (PHS52908G1-LP) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 06-306ბ |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAS33208G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო 06-502ა |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება -1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (ICT35508G1-LPB) ლაბორატორიული კუცია ირმა 09-208 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება -1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (ICT35508G1-LPB) ლექცია კუცია ირმა 06-230დ |
|
ფიზიკა 3.1 (PHS53608G1-LB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-215 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო 06-416ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-416ბ |
|
--- | გაზომვის შედეგების დამუშავების საფუძვლები (PHS60608G1-LP) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ 04-320 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 06-502ა |
|||||||||
8-16:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება -1 (C++/C#-ის ბაზაზე) (ICT35508G1-LPB) პრაქტიკული კუცია ირმა 06-302ბ |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-506ა |
||||||||||
9-17:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 3.1 (MAS33208G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-308ბ |
--- | ფიზიკა 3.1 (PHS53608G1-LB) ლაბორატორიული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-330 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | გაზომვის შედეგების დამუშავების საფუძვლები (PHS60608G1-LP) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-220 |
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108270 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT31408G1-LPB) ლაბორატორიული კუცია ირმა 09-204 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT31408G1-LPB) ლექცია კუცია ირმა 06-315ბ |
--- | კრეატიული აზროვნება (PHS50708G1-LS) ლექცია დეკანოსიძე შორენა 04-326 |
|
ფიზიკა 1.1 (PHS53408G1-LPB) ლაბორატორიული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-330 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAS33008G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით 06-312ბ |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (ICT14808G1-LB) ლექცია კაშიბაძე მარინა 06-306ბ |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ალგორითმიზაციისა და დაპროგრამების საფუძვლები (ICT31408G1-LPB) პრაქტიკული კუცია ირმა 09-203 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 1 (MAS33008G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ 06-309ბ |
შესავალი ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (ICT14808G1-LB) ლაბორატორიული ნიჟარაძე მზიანა 09-316 |
ფიზიკა 1.1 (PHS53408G1-LPB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-217 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | კრეატიული აზროვნება (PHS50708G1-LS) პრაქტიკული დეკანოსიძე შორენა 04-326 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | ფიზიკა 1.1 (PHS53408G1-LPB) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-330 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (PHS61008G1-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია 04-321 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში (PHS65808G1-LP) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 04-326 |
--- | |
3-11:00 | სამედიცინო გამოსახულებების კომპიუტერული მოდელირება (PHS61608G1-B) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 09-406 |
--- | --- | არამაიონებელი გამოსხივებით გამოსახულებების მიღება მედიცინაში (PHS61008G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი მაია 04-325 |
ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (PHS61108G1-LP) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-323 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | რადიაციული დოზიმეტრია (PHS62108G1-LP) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-220 |
ოპტიკა და ელექტრონიკა მედიცინაში (PHS61108G1-LP) პრაქტიკული გობრონიძე ვალერიან 04-326 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | რადიაციული დოზიმეტრია (PHS62108G1-LP) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 06-302ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში (PHS65808G1-LP) პრაქტიკული ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 04-326 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამედიცინო მასალათმცოდნეობა (PHS65908G1-L) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-326 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკა (PHS66308G1-LP) პრაქტიკული გზირიშვილი დავით 04-323 |
ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (PHS66208G1-LB) ლაბორატორიული გზირიშვილი დავით 04-221 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ნახევარგამტარული ხელსაწყოები (PHS66208G1-LB) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-215 |
--- | --- | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (PHS62308G1-LS) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-217 |
||
3-11:00 | ჰელიოენერგეტიკა (PHS66008G1-LP) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-323 |
--- | საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (PHS66108G1-LB) ლაბორატორიული გზირიშვილი დავით 04-221 |
--- | --- | ნანომასალები (PHS61208G1-LS) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით 04-215 |
4-12:00 | ნანოხელსაწყოები და ნანოინჟინერია (PHS62308G1-LS) სემინარი ჯიშიაშვილი დავით 04-323 |
საყოფაცხოვრებო ელექტრონული ტექნიკა და სერვისი (PHS66108G1-LB) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-215 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ნანომასალები (PHS61208G1-LS) პრაქტიკული ჯიშიაშვილი დავით 04-321 |
--- | მიკროპროცესორული ტექნიკა (PHS66308G1-LP) ლექცია გზირიშვილი დავით 04-217 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ჰელიოენერგეტიკა (PHS66008G1-LP) პრაქტიკული გოდერძიშვილი გელა 04-325 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (PHS62508G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამი 04-325 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (PHS62608G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამი 04-215 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (PHS62208G1-LB) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
კვალთა აღმოჩენის, ფიქსირებისა და გამოკვლევის ფიზიკური მეთოდები (PHS62408G1-LB) ლაბორატორიული ჩახვაშვილი ლალი 04-222 |
--- | --- | ლითონების ფიზიკა (PHS61308G1-LP) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-217 |
--- |
6-14:00 | აფეთქების ფიზიკა და აფეთქების შედეგების დიაგნოსტიკა (PHS62208G1-LB) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | საკვლევი ობიექტების იდენტიფიკაციის ფიზიკურ-მათემატიკური მოდელირება (PHS62508G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამი 04-325 |
--- | ||
7-15:00 | ლითონების ფიზიკა (PHS61308G1-LP) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-217 |
--- | კვალთა აღმოჩენის, ფიქსირებისა და გამოკვლევის ფიზიკური მეთოდები (PHS62408G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი 04-220 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კრისტალოგრაფია (PHS61408G1-LP) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-220 |
--- | ფიზიკური ექსპერიმენტების მოდელირება და ტექნიკური დიაგნოსტიკა (PHS62608G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამი 04-215 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | კრისტალოგრაფია (PHS61408G1-LP) პრაქტიკული ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-321 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970-4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ICT15708G1-LP) პრაქტიკული ხვიჩია ვალერიან 09-201 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სენსორები: ფიზიკა და ტექნოლოგია (PHS62708G1-LP) ლექცია კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-215 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელის ორგანიზაცია (ICT20308G1-LP) პრაქტიკული ბჟალავა ნიკოლოზ 09-403 |
ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგიაა (PHS66408G1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი გელა 04-325 |
--- | ||||
5-13:00 | ნახევარგამტარული ხელსაწყოების და ჩიპების ტექნოლოგიაა (PHS66408G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-220 |
--- | --- | --- | საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PHS62808G1-LP) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-215 |
|||||
6-14:00 | სენსორები: ფიზიკა და ტექნოლოგია (PHS62708G1-LP) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-217 |
--- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (ICT15808G1-LP) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-314 |
--- | ინფორმაციული სისტემების საფუძვლები (ICT15708G1-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა 06-406ბ |
საინფორმაციო ტექნოლოგიების ფიზიკური საფუძვლები (PHS62808G1-LP) ლექცია კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-217 |
|||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური და კომპიუტერული მოდელირების საფუძვლები (ICT15808G1-LP) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-326 |
|
|||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელის ორგანიზაცია (ICT20308G1-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ 06-322დ |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108134 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ელექტრონიკა (EET60608G2-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
--- |
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12008G3-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-322დ |
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (CEN) (ICT28208G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (CEN) (ICT28208G1-LPK) პრაქტიკული კირკიტაძე ნათია 09-206 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ფიზიკა 3 (5კრ) (PHS50608G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 04-325 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108134-1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ელექტრონიკა (EET60608G2-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა 06-404ა |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12008G3-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-322დ |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (CEN) (ICT28208G1-LPK) ლექცია კირკიტაძე ნათია 06-504ბ |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევანი 06-215ბ |
--- |
|
|
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევანი 06-414ბ |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ფიზიკა 3 (5კრ) (PHS50608G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია 04-325 |
--- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (CEN) (ICT28208G1-LPK) პრაქტიკული კირკიტაძე ნათია 09-404 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108234 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-410ბ |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და პროგრამირება (CEN) (ICT34508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-312დ |
|
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი კომპიუტერულ ინჟინერიაში (ICT17408G2-LS) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | შესავალი კომპიუტერულ ინჟინერიაში (ICT17408G2-LS) სემინარი იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
--- | კომპიუტერული უნარები (CEN) (ICT18308G2-LP) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-309ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
--- | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-215 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108234-1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ 06-413ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და პროგრამირება (CEN) (ICT34508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო 06-312დ |
|
ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-414ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | შესავალი კომპიუტერულ ინჟინერიაში (ICT17408G2-LS) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი 06-312დ |
|
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-502ბ |
შესავალი კომპიუტერულ ინჟინერიაში (ICT17408G2-LS) სემინარი თოდუა თეა 06-312დ |
კომპიუტერული უნარები (CEN) (ICT18308G2-LP) ლექცია ხუციშვილი ოლღა 06-309ბ |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-507ბ |
--- | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია მინაშვილი თამაზ 04-215 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108195 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-311ბ |
--- | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-312ბ |
|
ელექტრული წრედების ანალიზი 2 (EET47902G3-LB) ლექცია ძელური დევი 08-304 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ციფრული ტექნიკის საფუძვლები (EET52002G3-LP) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-302ბ |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 3 (MAS33708G1-LP) ლექცია მახარაშვილი ნანა 06-302ბ |
|
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | სატელეკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (EET51402G2-PB) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | რადიოელექტრონიკის საფუძვლები (EET50902G2-LB) ლექცია დობორჯგინიძე დევი 08-910 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108295 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-405ბ |
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 06-414ბ |
--- | კომპიუტერის არქიტექტურა და ორგანიზება (ICT11108G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-312დ |
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ 06-413ბ |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 06-416ბ |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია ბერიძე მანანა 04-325 |
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია ჩხაიძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | შესავალი სპეციალობაში (EET50702G2-LPB) ლექცია მახარაძე სალომე 08-513ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LPB) პრაქტიკული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
4-12:00 | --- | --- | --- | პროექტის მართვა (BUA40202G2-LSR) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
5-13:00 | --- | --- | --- | პროექტის მართვა (BUA40202G2-LSR) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | პროექტის მართვა (BUA40202G2-LSR) სასწავლო პრაქტიკა ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) ლექცია კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-605 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო მოდებაძე იური 08-601 |
ინფორმაციის გადაცემის ტექნოლოგიები ინტერნეტ-პროტოკოლით (EET54302G2-LPB) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მობილური კავშირი (EET56202G2-LP) ლექცია დარასელია ნონა 08-916 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | მობილური კავშირი (EET56202G2-LP) პრაქტიკული დარასელია ნონა 08-914 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერინგი (EET55502G2-LPK) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერინგი (EET55502G2-LPK) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ციფრული სატელეკომუნიკაციო სისტემების კომპიუტერული ინჟინერინგი (EET55502G2-LPK) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფოსაკომუნიკაციო ქსელის პროგრამული უზრუნველყოფისა და მართვის საფუძვლები (EET54802G2-LSP) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფოსაკომუნიკაციო ქსელის პროგრამული უზრუნველყოფისა და მართვის საფუძვლები (EET54802G2-LSP) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-505 |
6-14:00 | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- | --- | --- | ინფოსაკომუნიკაციო ქსელის პროგრამული უზრუნველყოფისა და მართვის საფუძვლები (EET54802G2-LSP) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-505 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ანალოგური და ციფრული ტელეხედვა (EET56802G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | IP ტექნოლოგია და NGN ქსელები (EET54202G2-LPB) ლაბორატორიული მახარაძე სალომე 08-513ა |
გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) ლექცია მოდებაძე იური 08-605 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
3-11:00 | --- | --- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) საკურსო მოდებაძე იური 08-601 |
--- | გადაცემის ციფრული ბოჭკოვან-ოპტიკური სისტემები და ტექნოლოგიები (EET55802G2-LPK) პრაქტიკული მოდებაძე იური 08-601 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | IP ტექნოლოგია და NGN ქსელები (EET54202G2-LPB) პრაქტიკული მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა 08-500(კომპ.კლასი) |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების აგების საფუძვლები (EET53502G2-LPB) ლექცია კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 08-500(კომპ.კლასი) |
--- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LSR) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
7-15:00 | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LSR) სასწავლო პრაქტიკა ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | IP ტექნოლოგია და NGN ქსელები (EET54202G2-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | --- | კომპანიათა საქმიანობის ეკონომიკური ანალიზი (SOS58502G1-LSR) პრაქტიკული ხახუტაშვილი ელისაბედი 08-605 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (EET58602G2-LS) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (EET59202G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (EET59202G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცულობისა და უსაფრთხოების საფუძვლები ტელეკომუნიკაციაში (EET58602G2-LS) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-505 |
8-16:00 | --- | ბგერითი და სატელევიზიო მაუწყებლობა (EET59202G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეტალონური მოდელები და დამისამართება ქსელში (EET59402G2-LSP) ლექცია რუხაძე ზურაბ 08-505 |
4-12:00 | --- | --- | ვიდეოტექნიკა (EET58402G2-LPB) ლექცია ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- | --- | ეტალონური მოდელები და დამისამართება ქსელში (EET59402G2-LSP) პრაქტიკული რუხაძე ზურაბ 08-505 |
5-13:00 | --- | --- | ვიდეოტექნიკა (EET58402G2-LPB) პრაქტიკული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
ეტალონური მოდელები და დამისამართება ქსელში (EET59402G2-LSP) სემინარი რუხაძე ზურაბ 08-505 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ვიდეოტექნიკა (EET58402G2-LPB) ლაბორატორიული ბერიაშვილი დავით 08-916 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტროდინამიკა (EET52702G2-LPB) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (EET52602G2-LBK) საკურსო მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (EET52602G2-LBK) ლექცია მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
ელექტროდინამიკა (EET52702G2-LPB) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლაბორატორიული აბულაძე ვახტანგ 08-610(კომპ.კლასი) |
6-14:00 | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (EET52402G2-LPB) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
ელექტროდინამიკა (EET52702G2-LPB) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ 08-914 |
7-15:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო ხაზები (EET52602G2-LBK) ლაბორატორიული მოდებაძე იური 08-610(კომპ.კლასი) |
კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (EET52402G2-LPB) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა 08-508 |
--- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (EET52202G2-LBK) ლაბორატორიული ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
8-16:00 | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (EET52202G2-LBK) ლექცია მახარაძე სალომე 08-513ა |
--- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სისტემების აგების საფუძვლები (EET52502G2-LPB) ლექცია აბულაძე ვახტანგ 08-610(კომპ.კლასი) |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორია (EET52202G2-LBK) საკურსო ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
10-18:00 | --- | --- | კომუტაცია თანამედროვე სატელეკომუნიკაციო ქსელებში (EET52402G2-LPB) ლაბორატორიული ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (EET57502G2-LS) სემინარი ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა მენეჯმენტის ძირითადი პრინციპები (EET57502G2-LS) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა 08-612 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) ლექცია ჟიჟილაშვილი ნინო 08-613 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) სემინარი ჟიჟილაშვილი ნინო 08-609 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108068 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | Bioinformatics In Matlab (ICT11308E1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-314 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Practical Work ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-309ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Modeling in Electronics Workbench Space (EET62608E1-PB) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე Labadze Aleksandre 09-314 |
|
4-12:00 | --- | --- | Bioinformatics In Matlab (ICT11308E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-309 |
Materials for Medical Devices (EET31108E1-LS) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-307 |
Basics of Medical Electrronics (EET04308E1-LB) Laboratory ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 09-314 |
Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Lecture ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-207ა |
5-13:00 | --- | Control Systems In Medicine (EET31208E1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-314 |
--- | Basics of Medical Electrronics (EET04308E1-LB) Lecture ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 09-309 |
Modeling in Electronics Workbench Space (EET62608E1-PB) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე Labadze Aleksandre 09-314 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | Materials for Medical Devices (EET31108E1-LS) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-314 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | Control Systems In Medicine (EET31208E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-309 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108168 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | Biomedical Measurements (EET30408E1-LB) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-314 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Engineering Mathematics 3 (MAS30308E1-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-409ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | Physics C (PHS50908E1-LB) Laboratory ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 04-230 |
--- | |
4-12:00 | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე Labadze Aleksandre 09-316 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Biomedical Measurements (EET30408E1-LB) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-309 |
6-14:00 | Lab View Programming Methods (EET37908E1-PB) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე Labadze Aleksandre 04-314 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Lecture ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 09-307 |
--- | --- | --- | --- | Physics C (PHS50908E1-LB) Lecture ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-310ბ |
8-16:00 | Biomedical Instrumentation (EET30208E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-307 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Engineering Mathematics 3 (MAS30308E1-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-311ბ |
Biomedical Instrumentation (EET30208E1-LP) Practical Work კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-309 |
Electrical Circuits 1 (EET38508E1-LB) Laboratory ცერცვაძე მაია Tsertsvadze Maia 09-316 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108268 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Electrophysiology (BRS10408E1-LS) Lecture ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-309 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | Engineering Mathematics 1 (MAS30108E1-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-315ბ |
--- | Engineering Mathematics 1 (MAS30108E1-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-226დ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | Electrophysiology (BRS10408E1-LS) Seminar თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-307 |
--- | ||
6-14:00 | Physics A (PHS50708E1-LB) Laboratory ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 04-232 |
Introduction to General and Organic Chemistry (PHS17308E1-LS) Seminar პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | Introduction to General and Organic Chemistry (PHS17308E1-LS) Lecture პეტრიაშვილი ჟუჟუნა Petriashvili Zhuzhuna 02-501 |
--- | ||
8-16:00 | Physics A (PHS50708E1-LB) Lecture კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-215 |
--- | --- | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-309 |
--- | --- |
9-17:00 | Introduction in Biomedical Engineering (EET30308E1-LP) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-314 |
Programming In Visual Studio (ICT19208E1-B) Laboratory ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-314 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Team Project (EET31008E1-K) Course paper თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 04-318 |
--- | Microprocessors Medical Systems (EET39608E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-309 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | Mobile Health (ICT10808E1-LP) Practical Work კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-307 |
Telemedicine (ICT10908E1-LP) Lecture კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-307 |
Hospital Administration And Management (BUA30308E1-LP) Lecture ლაზარაშვილი ლევან Lazarashvili Levan 04-316 |
--- | --- | Microprocessors Medical Systems (EET39608E1-LP) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-314 |
4-12:00 | Telemedicine (ICT10908E1-LP) Practical Work კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-309 |
Team Project (EET31008E1-K) Course paper თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 04-318 |
Biomedical Signal and Image Processing (EET38408E1-LP) Lecture კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-401 |
Biomedical Signal and Image Processing (EET38408E1-LP) Practical Work კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-401 |
||
5-13:00 | Mobile Health (ICT10808E1-LP) Lecture კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-307 |
--- | ||||
6-14:00 | Distance Medical Systems (ICT10608E1-LP) Practical Work კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-309 |
Clinical Diagnostic Laboratory Devices (EET30608E1-LP) Practical Work გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
Hospital Administration And Management (BUA30308E1-LP) Practical Work ლეჟავა პაატა Lezhava Paata 09-309 |
--- | ||
7-15:00 | --- | Distance Medical Systems (ICT10608E1-LP) Lecture კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-309 |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | Clinical Diagnostic Laboratory Devices (EET30608E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108058 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- |
|
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | Programming in Python (ICT33208E2-LB) Lecture ქუხილავა ნათია quxilava natia 06-309ბ |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | Fundamentals of Artificial Intelligence (ICT15108E2-LP) Lecture ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 06-302ბ |
|
--- | Data warehouse fundamentals (ICT26108E1-LP) Lecture ქუხილავა ნათია quxilava natia 06-401ა |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | Introduction to Machine Learning (ICT26008E1-LPK) Lecture ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 06-324დ |
--- | Big Data Fundamentals (ICT25908E1-LB) Lecture მოდებაძე ზურაბ Modebadze Zurab 06-230დ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | Introduction to Machine Learning (ICT26008E1-LPK) Course paper ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 09-316 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | Fundamentals of Artificial Intelligence (ICT15108E2-LP) Practical Work ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 09-403 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108158 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | Database Management System - Oracle (ICT25508E1-LB) Lecture კობიაშვილი ანა Kobiashvili Ana 06-501ა |
--- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Practical Work ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-308ბ |
|
Object-oriented Programming – 2 (based on Java) (ICT33108E2-LB) Lecture ჩალაგაშვილი ირაკლი chalagashvili irakli 06-231დ |
Engineering Mathematics 3.1 (MAS30408E2-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-226დ |
--- | Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Lecture ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-207ა |
||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | Introduction to Computer Network (ICT25308E1-LB) Lecture აჭარაძე გურამი Acharadze Gurami 06-322დ |
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | Operating Systems Fundamentals (ICT32908E2-LB) Laboratory ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 09-208 |
Optimization Methods (MAS10408E2-LS) Lecture გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-311ბ |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | Engineering Mathematics 3.1 (MAS30408E2-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-322დ |
--- | Optimization Methods (MAS10408E2-LS) Practical Work გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-309ბ |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | Operating Systems Fundamentals (ICT32908E2-LB) Lecture ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-312დ |
--- |
|
||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108158-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Practical Work ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-309ბ |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | Database Management System - Oracle (ICT25508E1-LB) Lecture კობიაშვილი ანა Kobiashvili Ana 06-501ა |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
--- | Object-oriented Programming – 2 (based on Java) (ICT33108E2-LB) Lecture ჩალაგაშვილი ირაკლი chalagashvili irakli 06-231დ |
Engineering Mathematics 3.1 (MAS30408E2-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-226დ |
--- | Fundamentals of probability theory (MAS10308E2-LP) Lecture ტარიელაძე ვაჟა Tarieladze Vazha 06-207ა |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Introduction to Computer Network (ICT25308E1-LB) Lecture აჭარაძე გურამი Acharadze Gurami 06-322დ |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | Optimization Methods (MAS10408E2-LS) Practical Work გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-306ბ |
Optimization Methods (MAS10408E2-LS) Lecture გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-311ბ |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | Engineering Mathematics 3.1 (MAS30408E2-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე Klimiashvili Alexander 06-322დ |
--- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108258 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | Engineering Mathematics 1.1 (MAS30208E2-LP) Lecture ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-505ბ |
--- | Foreign Language (English) – B2 + 1 (LEH14112E3-P) Practical Work სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 06-504ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | Introduction to Information Technologies (ICT14608E2-LB) Lecture კობიაშვილი ანა Kobiashvili Ana 06-406ბ |
--- |
|
--- | Foreign Language (English) – B2 + 1 (LEH14112E3-P) Practical Work სვიმონიშვილი მზია Svimonishvili Mzia 06-409ბ |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Lecture ჩიხრაძე მიხეილ Chikhradze Mikheil 04-323 |
--- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (ICT32808E2-LPB) Lecture სამხარაძე რომან Samkharadze Roman 06-230დ |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | Fundamentals of Computer Architecture and Organization (ICT14508E2-LB) Lecture როდონაია ირაკლი Rodonaia Irakli 06-312დ |
--- | Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (ICT32808E2-LPB) Practical Work სამხარაძე რომან Samkharadze Roman 09-204 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | Engineering Mathematics 1.1 (MAS30208E2-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-505ბ |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108258-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | Engineering Mathematics 1.1 (MAS30208E2-LP) Lecture ნატროშვილი დავით Natroshvili David 06-505ბ |
|
Foreign Language (English) – B2 + 1 (LEH14112E3-P) Practical Work პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-505ბ |
--- | Foreign Language (English) – B2 + 1 (LEH14112E3-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა Pataridze Marina 06-410ბ |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
5-13:00 | Introduction to Information Technologies (ICT14608E2-LB) Lecture კობიაშვილი ანა Kobiashvili Ana 06-406ბ |
Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (ICT32808E2-LPB) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-212 |
|
--- |
|
|
||||||||||||
6-14:00 | General Physics 1 (PHS55708E1-LB) Lecture ჩიხრაძე მიხეილ Chikhradze Mikheil 04-323 |
Algorithmization Fundamentals and Programming Elements (ICT32808E2-LPB) Lecture სამხარაძე რომან Samkharadze Roman 06-230დ |
--- |
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 | Fundamentals of Computer Architecture and Organization (ICT14508E2-LB) Lecture როდონაია ირაკლი Rodonaia Irakli 06-312დ |
|
Engineering Mathematics 1 (MAS30108E1-LP) Practical Work მრევლიშვილი მაია Mrevlishvili Maia 06-502ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108039 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-502ა |
|
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | Цифровая схемотехника (INF) (EET66708G2-LPB) Практическая работа კუციავა ვასილ Куциава Василий 09-314 |
|
иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) Практическая работа გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-409ბ |
||||||||||||||||
4-12:00 | Операционные системы (INF) (ICT15508R3-LP) Лекция ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-322დ |
|
Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лекция ბერაია ნინო Бераиа Нино 06-406ბ |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | Компьютерные сети (INF) (ICT20708R2-LPB) Лекция ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-322დ |
|
Цифровая схемотехника (INF) (EET66708G2-LPB) Лекция კუციავა ვასილ Куциава Василий 06-322დ |
Физика 4.2 (PHS54108R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-323 |
--- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
|
Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | Объектно-ориентированное программирование и аппликации на базе C++ /C# (INF) (ICT32408R3-LPK) Лекция ბერაია ნინო Бераиа Нино 06-306ბ |
Основы веб технологий (INF) (ICT15808R3-LP) Практическая работа ჯიქიძე ლევანი Джикидзе Леван 09-206 |
Основы веб технологий (INF) (ICT15808R3-LP) Лекция ჯიქიძე ლევანი Джикидзе Леван 06-409ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-406ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108139 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | Физика 2.2 (PHS53908R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ Берикашвили Теимураз 04-321 |
--- | --- | --- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-501ა |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лекция ბერაია ნინო Бераиа Нино 06-406ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | Введение в базы данных и приложения (INF) (ICT20508R2-LPK) Лекция გაჩეჩილაძე ლია Гачечиладзе Лия 06-207ა |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | Элементы дискретной математики (MAS37408R1-LP) Практическая работа ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-231დ |
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
--- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-406ბ |
Организация компьютера (INF) (ICT15608R3-LP) Лекция ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-312დ |
|
иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) Практическая работа გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-504ა |
||||||||||||||||||||||
8-16:00 | Элементы дискретной математики (MAS37408R1-LP) Лекция ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-324დ |
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108239 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-501ა |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лекция ბერაია ნინო Бераиа Нино 06-406ბ |
Компьютерные навыки (INF) (ICT15008R3-LP) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-207ა |
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 |
|
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
Введение в специальность (ICT52708R1-LS) Практическая работа სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-413ბ |
Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-506ა |
--- |
|
|||||||||||||
8-16:00 | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-409ბ |
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | Введение в специальность (ICT52708R1-LS) Лекция თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-312დ |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108259 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
Английский язык 1 (OIUY98) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინა Черкезишвили Тина 06-311ბ |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-501ა |
||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | Основы программирования (ICT10601R2-LPB) Лекция ბერაია ნინო Бераиа Нино 06-406ბ |
Компьютерные навыки (INF) (ICT15008R3-LP) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-207ა |
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | Введение в специальность (ICT52708R1-LS) Практическая работа სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-230დ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Практическая работа შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-506ა |
--- | иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) Практическая работа გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-504ა |
||||||||||||
8-16:00 | Инженерная математика 1 (MAS30908R1-LP) Лекция შანქიშვილი ლამარა Шанкишвили Ламара 06-409ბ |
иностранный язык (французский) - A1.1 (FRAN08) Практическая работа ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-504ა |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | Введение в специальность (ICT52708R1-LS) Лекция თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-312დ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108939 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-502ა |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | Организация коммуникационных сетей (INF) (ICT21008R2-LPK) Курсовая работа ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-321დ |
--- | Распределенные компьютерные системы (INF) (ICT32908R3-LPBK) Лекция საცერაძე დავითი Сацерадзе Давид 06-312დ |
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | Организация коммуникационных сетей (INF) (ICT21008R2-LPK) Лекция ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-308ბ |
--- | Встраиваемые системы (INF) (ICT33108R3-LPBK) Лекция კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 06-324დ |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | Производственная практика (INF) (ICT16308R3-R) Практика ბენაშვილი ალექსანდრე Бенашвили Александр 06-314დ |
Модернизация и сервис компьютерных систем (INF) (ICT17308R3-LB) Лекция ქარცივაძე დავითი Карцивадзе Давид 06-322დ |
--- | Грузинский язык -1 (LEH19612R3-P) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-503ა |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | Компьютерное управление проектами (ICT16708R3-PBK) Курсовой проект ლობჟანიძე ლილი Лобжанидзе Лили 06-207ა |
--- | Встраиваемые системы (INF) (ICT33108R3-LPBK) Практическая работа კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 09-304 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | Компьютерное управление проектами (ICT16708R3-PBK) Практическая работа ლობჟანიძე ლილი Лобжанидзе Лили 09-208 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | Компьютерное управление проектами (ICT16708R3-PBK) Лабораторная работа ლობჟანიძე ლილი Лобжанидзе Лили 06-221ბ |
иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-406ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8106 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რადიაციული უსაფრთხოება (PHS61808G1-LB) ლექცია ნაბახტიანი გიორგი 04-326 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (PHS65508G1-LS) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-207ა |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | მაიონიზებელი გამოსხივება მედიცინაში. ზემოქმედება და დოზიმეტრია (PHS65508G1-LS) სემინარი ბერბერაშვილი თამარი Berberashvili Tamari 06-309ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | რადიაციული უსაფრთხოება (PHS61808G1-LB) ლაბორატორიული ნაბახტიანი გიორგი 04-210 |
ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (PHS60508G1-LB) ლაბორატორიული თავდიშვილი ოთარ 06-226დ |
|
--- | ბიოსამედიცინო გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (PHS60508G1-LB) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-405ბ |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (PHS61308G2-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-230დ |
--- | ნეირონის და ნეირონული ქსელების კომპიუტერული მოდელები (PHS61308G2-LP) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო 09-314 |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8206 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა (PHS61708G1-LP) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-321 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა (PHS61708G1-LP) პრაქტიკული გობრონიძე ვალერიან 04-321 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპტიკა მედიცინაში (PHS60308G1-LS) ლექცია გობრონიძე ვალერიან 04-326 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ველის თეორია (PHS52108G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-321 |
ანატომია (HTH13904G1-LP) ლექცია თარგამაძე ლიანა 04-222 |
ჯანდაცვის მენეჯმენტი (BUA37808G1-LS) ლექცია გიგინეიშვილი მაია 04-217 |
ოპტიკა მედიცინაში (PHS60308G1-LS) სემინარი გობრონიძე ვალერიან 06-410ბ |
ანატომია (HTH13904G1-LP) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა 04-222 |
--- |
10-18:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია MatLab-ის გარემოში (PHS68508G1-LB) ლექცია ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
--- | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (BUA37808G1-LS) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია 04-321 |
--- | ||
11-19:00 | --- | კომპიუტინგი და სიმულაცია MatLab-ის გარემოში (PHS68508G1-LB) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | ველის თეორია (PHS52108G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-217 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8184-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კლინიკური ინჟინერია (EET31708G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ათოშვილი ანდრო 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო2 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა. (EET32708G2-LPB) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო 04-314 |
--- |
10-18:00 | --- | ნანოტექნოლოგიები მედიცინაში (EET31908G2-LP) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-316 |
სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულებების დამუშავება (EET31408G2-LP) ლექცია გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-316 |
სამედიცინო ობიექტების ვიზუალიზაცია და გამოსახულებების დამუშავება (EET31408G2-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-318 |
სამედიცინო ელექტრონიკა. (EET32708G2-LPB) ლაბორატორიული დადუნაშვილი სერგო 04-314 |
--- |
11-19:00 | --- | მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET31608G2-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-314 |
ნანოტექნოლოგიები მედიცინაში (EET31908G2-LP) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო 04-413 |
ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (EET31508G2-LP) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-314 |
--- | |
12-20:00 | --- | მოდელირება და მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET31608G2-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-314 |
--- | --- | ბიოსამედიცინო ჩაშენებული სისტემები და სენსორები (EET31508G2-LP) პრაქტიკული დადუნაშვილი სერგო 04-314 |
--- |
13-21:00 | --- | სამედიცინო ელექტრონიკა. (EET32708G2-LPB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო 04-316 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8184 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | კლინიკური პრაქტიკა (EET37208G1-R) პრაქტიკა ათოშვილი ანდრო 13-რესპუბლიკური საავადმყოფო1 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (EET37608G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 04-314 |
--- | ხელოვნური ნეირონული ქსელები მედიცინაში (ICT14708G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-312 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | ხელოვნური ნეირონული ქსელები მედიცინაში (ICT14708G1-LS) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-312 |
მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MAS22208G1-LP) ლექცია მესხია მარინა 04-316 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სამედიცინო სისტემების ინტერფეისები (EET37608G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-314 |
მრავლობითი სტატისტიკური მეთოდები მედიცინაში (MAS22208G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა 04-318 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8284 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (BUA37808G1-LS) სემინარი ლეჟავა პაატა Lezhava Paata 09-309 |
9-17:00 | ჯანდაცვის მენეჯმენტი (BUA37808G1-LS) ლექცია ფიცხელაური ანა 04-316 |
--- | ბიოსამედიცინო ტექნიკური სისტემები (EET37008G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ 04-312 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
|
10-18:00 | ბიოსისტემების მოდელირება (EET37108G1-LB) ლაბორატორიული წიკლაური მარიამ 04-314 |
--- | --- | |||
11-19:00 | ბიოსისტემების მოდელირება (EET37108G1-LB) ლექცია ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-309 |
სქემოტექნიკა (EET37808G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ 04-316 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | ბიოსამედიცინო ტექნიკური სისტემები (EET37008G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ 04-312 |
სქემოტექნიკა (EET37808G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ 04-312 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-206 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია ცომაია თეა 06-504ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8251 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრეატიული აზროვნების მეთოდები (kreativ-method) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა 06-312დ |
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-503ა |
--- | --- | კვლევის მეთოდები ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (reserch-meth) ლექცია კიკნაძე მზია 06-312დ |
კრეატიული აზროვნების მეთოდები (kreativ-method) ლექცია ღვინეფაძე გელა 06-312დ |
||||||||||||||||||||
10-18:00 | კომპიუტერული სისტემების და ქსელების იმიტაციური მოდელირება (komp-sis) ლექცია გასიტაშვილი ზურაბ 06-312დ |
--- |
|
კვლევის მეთოდები ინფორმაციულ ტექნოლოგიებში (reserch-meth) პრაქტიკული კიკნაძე მზია 06-312დ |
--- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა 06-506ა |
--- |
|
სისტემური ანალიზი (sis-analiz) ლექცია სამხარაძე რომან Samkharadze Roman 06-312დ |
--- | |||||||||||||||||||||
12-20:00 |
|
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 |
|
|
--- | ინფორმაციული და საკომუნიკაციო ტექნოლოგიები (inf-sak01) ლექცია ადამია ვლადიმერი 06-312დ |
|
--- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (EET52802G3-LB) ლექცია ფერაძე ლიანა 08-916 |
პრაქტიკა (EET53002G3-R) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ 08-604 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდოლოგია ტელეკომუნიკაციაში (EET52802G3-LB) პრაქტიკული ფერაძე ლიანა 08-916 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195.1-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET58802G1-LPK) საკურსო ნანობაშვილი ვიქტორ 08-602 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET58802G1-LPK) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ 08-608(კომპ.კლასი) |
8-16:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) პრაქტიკული ხუნწარია ჯანიკო 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | სახაზო კოდირება ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET58802G1-LPK) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ 08-602 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) ლექცია ხუნწარია ჯანიკო 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების კომპრესიის მეთოდები (EET59802G1-LPK) საკურსო ხუნწარია ჯანიკო 08-608(კომპ.კლასი) |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195.1-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) საკურსო როსტიაშვილი ნანა 08-601 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) ლექცია როსტიაშვილი ნანა 08-601 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ტექნოლოგიები (EET59702G1-LPK) პრაქტიკული როსტიაშვილი ნანა 08-601 |
9-17:00 | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (EET50102G2-LPK) ლექცია შამანაძე ომარ 08-512 |
--- | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (EET50102G2-LPK) საკურსო ბურკაძე ტატიანა 08-504(კომპ.კლასი) |
--- | --- | |
10-18:00 | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (EET50102G2-LPK) პრაქტიკული ბერიანიძე თემური 08-508 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - თანამედროვე ქსელური ტექნოლოგიები (EET50102G2-LPK) ლაბორატორიული ბერიანიძე თემური 08-508 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195.2-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ელექტრომაგნიტური ველები და ცოცხალი ბუნება (EET59402G1-LSPK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
--- | ელექტრომაგნიტური ველები და ცოცხალი ბუნება (EET59402G1-LSPK) საკურსო ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ელექტრომაგნიტური ველები და ცოცხალი ბუნება (EET59402G1-LSPK) პრაქტიკული ზურაბიშვილი ვანო 08-916 |
--- | ელექტრომაგნიტური ველები და ცოცხალი ბუნება (EET59402G1-LSPK) სემინარი ზურაბიშვილი ვანო 08-910 |
--- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (EET59302G1-LSPK) ლექცია ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- |
11-19:00 | --- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (EET59302G1-LSPK) პრაქტიკული ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (EET59302G1-LSPK) საკურსო ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური ტალღები ბუნებრივ პირობებში (EET59302G1-LSPK) სემინარი ქევანიშვილი ირმა 08-914 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195.3-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | კრიპტოგრაფია (EET50502G2-LSP) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო 08-505 |
ციფრული ინფორმაციის გადაცემის სისტემების მათემატიკური მოდელები (EET59502G1-LSP) სემინარი შავგულიძე სერგო 08-913 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | კრიპტოგრაფია (EET50502G2-LSP) სემინარი შავგულიძე სერგო 08-505 |
--- | ციფრული ინფორმაციის გადაცემის სისტემების მათემატიკური მოდელები (EET59502G1-LSP) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-505 |
--- |
11-19:00 | --- | ციფრული ინფორმაციის გადაცემის სისტემების მათემატიკური მოდელები (EET59502G1-LSP) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო 08-505 |
კრიპტოგრაფია (EET50502G2-LSP) ლექცია შავგულიძე სერგო 08-505 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8195.3-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა თანამედროვე ციფრული ტექნოლოგიების დანერგვისა და ტექნიკური ექსპლუატაციის დროს (SATKOM08) სემინარი ხუციშვილი სულხან 08-907 |
--- |
9-17:00 | საბაზრო ურთიერთობები და საერთაშორისო გამოცდილება სატელეკომუნიკაციო კომპანიებში მომდევნო თაობების ტექნოლოგიების დანერგვაში (SABZRO08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 08-513 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საბაზრო ურთიერთობები და საერთაშორისო გამოცდილება სატელეკომუნიკაციო კომპანიებში მომდევნო თაობების ტექნოლოგიების დანერგვაში (SABZRO08) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 08-513 |
--- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა თანამედროვე ციფრული ტექნოლოგიების დანერგვისა და ტექნიკური ექსპლუატაციის დროს (SATKOM08) ლექცია ხუციშვილი სულხან 08-513 |
--- |
11-19:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო კომპანიათა მართვა თანამედროვე ციფრული ტექნოლოგიების დანერგვისა და ტექნიკური ექსპლუატაციის დროს (SATKOM08) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან 08-513 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | საბაზრო ურთიერთობები და საერთაშორისო გამოცდილება სატელეკომუნიკაციო კომპანიებში მომდევნო თაობების ტექნოლოგიების დანერგვაში (SABZRO08) საკურსო ხუციშვილი სულხან 08-513 |
--- | საბაზრო ურთიერთობები და საერთაშორისო გამოცდილება სატელეკომუნიკაციო კომპანიებში მომდევნო თაობების ტექნოლოგიების დანერგვაში (SABZRO08) სემინარი ხუციშვილი სულხან 08-907 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8295 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (EET57202G1-LPK) პრაქტიკული ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (EET57202G1-LPK) საკურსო ბჟინავა ელვირა 08-504(კომპ.კლასი) |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | რადიოსიგნალები (EET57602G1-LS) პრაქტიკული ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ 08-კომპ. ცენტრი-2 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (EET57802G1-LP) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-601 |
--- | ||||||||||
11-19:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (EET57402G1-LPK) საკურსო ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
|
ტელეტრაფიკის თეორიის მათემატიკური მეთოდები (EET57202G1-LPK) ლექცია მახარაძე სალომე 08-513ა |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 08-206 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (EET57402G1-LPK) პრაქტიკული ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | სატელეკომუნიკაციო სიგნალების მათემატიკური თეორია (EET57802G1-LP) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ 08-601 |
რადიოსიგნალები (EET57602G1-LS) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ 08-910 |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | კომპიუტერული ტექნოლოგიები ტელეკომუნიკაციაში (EET57402G1-LPK) ლექცია ქურდაძე მარინა 08-510(კომპ.კლასი) |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
81104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი 06-231დ |
--- | --- | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი 06-305ბ |
--- | --- |
10-18:00 | ფაზი ლოგიკის გამოყენება მენეჯმენტში (ICT19408G3-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი 06-305ბ |
--- | მანქანური სწავლების ალგორითმები პითონის გამოყენებით (ICT18908G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-226დ |
კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) პრაქტიკული გულუა დავით 06-305ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | კომპიუტერული სიმულაცია გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT18808G3-LP) ლექცია გულუა დავით 06-305ბ |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-311ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა წარმოდგენა და დამუშავება ბიზნესსა და გადაწყვეტილებათა მიღებაში (ICT19108G3-LP) ლექცია გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-231დ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8141-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანი-კომპიუტეერი ურთიერთობის (HCI) დაპროექტება (11111) პრაქტიკული კვესელავა ქეთევან 06-232დ |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ადამიანი-კომპიუტეერი ურთიერთობის (HCI) დაპროექტება (11111) ლექცია კვესელავა ქეთევან 06-306ბ |
მულტიმედიური პროექტის შექმნა (ICT34808G3-LPK) ლექცია კვესელავა ქეთევან 06-226დ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | 3D მოდელირება, ანიმაცია და ვიზუალიზება (ICT20908G1-LP) ლექცია კვესელავა ქეთევან 06-309ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | მულტიმედიური პროექტის შექმნა (ICT34808G3-LPK) პრაქტიკული კვესელავა ქეთევან 09-204 |
მობილური აპლიკაციების დაპროექტება android ოპერაციული სისტემისთვის (ICT33308G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი 09-204 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- |
|
მობილური აპლიკაციების დაპროექტება android ოპერაციული სისტემისთვის (ICT33308G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი 06-226დ |
--- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8176 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (ICT33508G3-LP) ლექცია ფხაკაძე კონსტანტინე 06-312ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავების მეთოდები (ICT33508G3-LP) პრაქტიკული ფხაკაძე კონსტანტინე 09-406 |
გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (ICT33408G3-LP) ლექცია ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 06-507ა |
ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ICT33908G3-LP) ლექცია თავდიშვილი ოთარ 06-509ა |
--- |
11-19:00 | ღრმა სწავლების ალგორითმები (ICT33608G3-LP) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო 09-213 |
--- | ხელოვნური ინტელექტი დიდ მონაცემებში (ICT33908G3-LP) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ 09-404 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | გენეტიკური ალგორითმები და დაპროგრამება (ICT33408G3-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე მარიამ Chkhaidze Mariam 06-507ა |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | ღრმა სწავლების ალგორითმები (ICT33608G3-LP) ლექცია ნამიჩეიშვილი ოლეგ 06-230დ |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8194 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტემებში (ICT22408G2-LP) პრაქტიკული ოდიშარია კორნელი 09-208 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლექცია სუხიაშვილი თეიმურაზი 06-226დ |
--- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა მართვის საინფორმაციო სისტემებში (ICT22408G2-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი 06-308ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების ხელშემწყობი კომპიუტერული სისტემების დაპროექტება (ICT17608G1-LP) ლექცია ცინცაძე ალიკო 06-302ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი 06-207ა |
Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET Core პლატფორმაზე მონაცემთა ბაზებით (ASP.NET MVC, ADO.NET) (ICT22208G2-LP) ლექცია ტიტვინიძე ალინა 06-405ბ |
განაწილებული პროგრამული სისტემების დეველოპმენტის უნიფიცირებული პროცესი (ICT33208G1-LB) ლაბორატორიული კეკენაძე ვლადიმერი 09-103 |
--- | გადაწყვეტილების მიღების ხელშემწყობი კომპიუტერული სისტემების დაპროექტება (ICT17608G1-LP) პრაქტიკული პოჩოვიანი სიმონ 09-103 |
--- |
12-20:00 | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) საკურსო მეფარიშვილი ბადრი 09-310 |
Web-აპლიკაციების დაპროგრამება .NET Core პლატფორმაზე მონაცემთა ბაზებით (ASP.NET MVC, ADO.NET) (ICT22208G2-LP) პრაქტიკული ტიტვინიძე ალინა 09-213 |
--- | --- | ||
13-21:00 | დიდ მონაცემთა ანალიზის ტექნოლოგიები (ICT21808G2-LPK) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი 09-310 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8194-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინფორმაციო სისტემებში კონფიდენციალური ინფორმაციის კომპლექსური დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21208G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-324დ |
|||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ICT21708G2-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- |
|
ორგანიზაციულ სტრუქტურებში ღრუბლოვანი ტექნოლოგიების დანერგვის საშუალებები და მათი უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ICT21708G2-LP) ლექცია ბიჩნიგაური ავთანდილ 06-306ბ |
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
თანამედროვე ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (ICT21508G2-LP) ლექცია ბიჩნიგაური ავთანდილ 06-305ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | თანამედროვე ინტერნეტ-მობილური ტექნოლოგიებისა და სოციალური ქსელების უსაფრთხოება (ICT21508G2-LP) პრაქტიკული შონია ლუკა 09-208 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||
12-20:00 | --- |
|
მანქანური სწავლება კიბერუსაფრთხოებაში (ICT21608G2-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ 06-322დ |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8196 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (ICT18308G3-LS) სემინარი ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-310ბ |
9-17:00 | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ICT22808G2-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია Салтхуцишвили Майа 06-232დ |
--- | --- | ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ICT22808G2-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-308ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (ICT18408G3-LP) პრაქტიკული გიაშვილი ია 06-313დ |
|
10-18:00 | --- | --- | ბიზნესპროცესების მოდელირება (ICT22608G2-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-405ბ |
ინფორმაციული სისტემების განვითარების სტრატეგია (ICT18308G3-LS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო Lolashvili Nino 06-310ბ |
||
11-19:00 | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (ICT21308G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა 09-212 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ბიზნესპროცესების მოდელირება (ICT22608G2-LP) ლექცია გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-306ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ფინანსურ მენეჯმენტში (ICT18408G3-LP) ლექცია გიაშვილი ია 06-308ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (ICT21308G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-505ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8196-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
ბიზნეს ანალიზის სისტემები (ICT22808G2-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა Тевдорадзе Медейя 06-308ბ |
კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (ICT33508G1-LPK) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-230დ |
--- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (ICT33508G1-LPK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-406ბ |
--- | ||||||||||||
11-19:00 |
|
|
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის უზრუნველყოფა და ტესტირება (ICT21408G1-LP) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-302ბ |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
კომპიუტერული თამაშების პროექტირება და აგება (ICT33508G1-LPK) საკურსო ბოსიკაშვილი ზურაბ 06-231დ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | მონაცემთა მართვის სისტემების დაპროექტება (ICT21308G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა 06-505ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
82104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-302ბ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან 09-304 |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
||||||||
10-18:00 | ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-231დ |
|
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი 09-208 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-409ბ |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-215ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-405ბ |
||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-226დ |
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-310ბ |
კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-201 |
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8241-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
9-17:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ 06-305ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-302ბ |
10-18:00 | კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-201 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-311ბ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 09-208 |
|||
11-19:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-231დ |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-308ბ |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-310ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია ცომაია თეა 06-504ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია გულუა დავით 06-305ბ |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8276 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-302ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი 06-405ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-201 |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-405ბ |
|||||||||
11-19:00 | --- |
|
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი 09-208 |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-308ბ |
--- | |||||||||
12-20:00 | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ვარძიაშვილი ნინო 08-305ბ |
პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-310ბ |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-231დ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8294 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 09-208 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-409ბ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-311ბ |
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-308ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-311ბ |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-308ბ |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-201 |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია გულუა დავით 06-305ბ |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-324დ |
--- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8294-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ 09-208 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-311ბ |
--- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-215ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-409ბ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-202 |
--- | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ 06-309ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-305ბ |
ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია გულუა დავით 06-305ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-324დ |
--- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8296 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-405ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-405ბ |
9-17:00 | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-232დ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
10-18:00 | --- | --- | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-215ბ |
--- | ||
11-19:00 | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-226დ |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-204 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-306ბ |
--- | --- |
12-20:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი 09-208 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია ცომაია თეა 06-504ბ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-324დ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8296-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს 06-405ბ |
9-17:00 | ოპერაციათა კვლევა (MAS17308G2-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-308ბ |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
კომპიუტერული დიზაინის გრაფიკული ტექნოლოგიები (ICT23808G2-P) პრაქტიკული ირემაძე ია 09-201 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-401ა |
--- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ 06-412ბ |
10-18:00 | სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) ლექცია ახობაძე მერაბ 06-215ბ |
--- | ||||
11-19:00 | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი 09-208 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH12812G1-LP) ლექცია მეგრელიშვილი ტატიანა 06-412ბ |
სისტემური ანალიზი და სინერგეტიკა (ICT18808G1-LP) პრაქტიკული კურცხალია ელგუჯა Kurtskhalia Elguja 06-206ა.1 |
გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ 06-306ბ |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემები და მეწარმეობა (ICT19608G3-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი 09-208 |
--- |
12-20:00 | გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS25008G1-LP) პრაქტიკული ჭამიაშვილი ნინო 06-311ბ |
--- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) ლექცია ცომაია თეა 06-504ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | პერსონალური მონაცემების დაცვის მეთოდები და საშუალებები (ICT21908G2-LP) ლექცია შონია ოთარი 06-324დ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8105 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სანქცირებული აფეთქებების ექსპერტიზა (PHS63708G1-LB) ლაბორატორიული ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (PHS69108G1-LB) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ Chikhradze Mikheil 13-სამთო ინსტიტუტი |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამი 06-305ბ |
||||||||||||
8-16:00 | სანქცირებული აფეთქებების ექსპერტიზა (PHS63708G1-LB) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | შემთხვევითი აფეთქებების ექსპერტიზა (PHS69108G1-LB) ლექცია ჩიხრაძე ნიკოლოზ 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (PHS63008G1-LB) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-230 |
|
ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (PHS69008G1-LP) ლექცია ჯაბუა ზაურ 04-230 |
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | მასალათა ინჟინერია (PHS68808G1-LS) სემინარი ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
|
ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (PHS68408G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი გელა 04-215 |
--- | კრიმინალისტიკური ინფორმაციის კვლევის ტექნიკურ-პროგრამული სისტემები (PHS68608G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამი 06-231დ |
||||||||||||
11-19:00 | მასალათა ინჟინერია (PHS68808G1-LS) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
|
ნანო-მიკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (PHS65108G1-LP) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-314 |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | ნანო-მიკრო სტრუქტურების და ტექნოლოგიური პროცესების კომპიუტერული მოდელირება (PHS65108G1-LP) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ 04-329 |
ინტეგრალური ოპტოელექტრონიკა (PHS68408G1-LS) სემინარი ხაჩიძე თენგიზ 04-221 |
ნანომასალები და მიღების ტექნოლოგიური მეთოდები (PHS69008G1-LP) პრაქტიკული მინაშვილი თამაზ 04-232 |
თხელი ფირების მიღების ტექნოლოგია (PHS63008G1-LB) ლაბორატორიული სირანაშვილი ირაკლი 04-230 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8205 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კონდენსირებული გარემოს ფიზიკა (PHS64208G1-LSB) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-326 |
--- | კრისტალოფიზიკა (PHS68708G1-LP) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი 04-321 |
--- | --- | კონდენსირებული გარემოს ფიზიკა (PHS64208G1-LSB) ლაბორატორიული კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-327 |
10-18:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია MatLab-ის გარემოში (PHS68508G1-LB) ლექცია ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
--- | კრისტალოფიზიკა (PHS68708G1-LP) პრაქტიკული სირანაშვილი ირაკლი 04-217 |
ველის თეორია (PHS52108G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი 04-217 |
--- | |
11-19:00 | კომპიუტინგი და სიმულაცია MatLab-ის გარემოში (PHS68508G1-LB) ლაბორატორიული ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
კონდენსირებული გარემოს ფიზიკა (PHS64208G1-LSB) ლექცია კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-323 |
ველის თეორია (PHS52108G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი 04-217 |
--- | --- | |
12-20:00 | ქვანტური ფიზიკა (PHS63608G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-325 |
--- | --- | |||
13-21:00 | ქვანტური ფიზიკა (PHS63608G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-217 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8199-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) ლექცია მესხი ალექსანდრე 06-506ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცეები (MAS16908G2-LS) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი 06-309ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო 06-215ბ |
პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ფიფია გივი 06-230დ |
--- |
11-19:00 | --- | ტოპოლოგიური და ზომიანი სივრცეები (MAS16908G2-LS) ლექცია კირთაძე ალექსი 06-305ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | --- | ფურიეს ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS17108G2-LS) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე 06-504ბ |
ორთოგონალური მწკრივები (MAS17008G2-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო 06-324დ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8199-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ 06-404ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰოლომორფული ფუნქციების თვისებები და სასაზღვრო ამოცანები (MAS16708G2-LS) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ 06-310ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ფიფია გივი 06-215ბ |
--- | --- | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) ლექცია უგულავა დუგლას 06-207ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდებით (MAS16808G2-LP) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო Харибегашвили Серго 06-232დ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ჰარმონიული ანალიზისა და აპროქსიმაციის თეორიის საკითხები (MAS12908G2-LS) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-215ბ |
ელიფსური სასაზღვრო ამოცანების ამოხსნა ვარიაციული მეთოდებით (MAS16808G2-LP) პრაქტიკული ხარიბეგაშვილი სერგო Харибегашвили Серго 06-407ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8199-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | შემთხვევითი პროცესების ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) ლექცია ფიფია გივი 06-313დ |
არაპარამეტრული სტატისტიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან 06-311ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყენება (MAS12208G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-207ა |
--- | --- | ||
11-19:00 | პრაქტიკის კურსი მათემატიკაში (MAS16608G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ფიფია გივი 06-322დ |
--- | მარკოვის ჯაჭვები და მათი გამოყენება (MAS12208G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-310ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | შემთხვევითი პროცესების ერგოდულობა (MAS13608G2-LS) სემინარი ფიფია გივი 06-317ბ |
არაპარამეტრული სტატისტიკური ანალიზი (MAS17208G2-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან 06-308ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8299-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ 06-322დ |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის რჩეული საკითხები (MAS15408G2-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ 06-317ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას 06-215ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-313დ |
|
ფუნქციონალური ანალიზი და მისი გამოყენება (MAS15508G2-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას 06-322დ |
ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი შალვა 06-315ბ |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
სიმრავლურ-თეორიული მეთოდების გამოყენება ნამდვილ ანალიზში (MAS15308G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-313დ |
ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ 06-207ა |
--- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | ზომის თეორიის მეთოდოლოგია და გამოყენება (MAS15608G2-LP) ლექცია ბერიაშვილი შალვა 06-226დ |
ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდების გამოყენება ბიზნესსა და ეკონომიკაში (MAS15708G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ 06-207ა |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8171 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პრაქტიკა - ავტომატიზაცია, მართვის სისტემები და ტესტ-ინჟინერინგი (EET67008G2-R) პრაქტიკა ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (EET00808G1-LB) ლაბორატორიული სესაძე ვალიდა 06-205ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (EET64208G2-LP) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი 06-310ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | ადაპტური სისტემები (EET00208G1-LP) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-231დ |
დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (EET00308G1-LP) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
--- | რთული სისტემების დინამიკის რაოდენობრივი ანალიზი და მართვა (EET00808G1-LB) ლექცია სესაძე ვალიდა 06-215ბ |
--- |
12-20:00 | დინამიკური სისტემების იდენტიფიკაცია (EET00308G1-LP) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-310ბ |
ადაპტური სისტემები (EET00208G1-LP) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი 06-309ბ |
--- | მართვის არამკაფიო ტექნოლოგიები (EET64208G2-LP) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ჯემალი 06-217ბ |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8186 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია და მონაცემთა შეგროვება (EET67908G1-LPB) პრაქტიკული აზმაიფარაშვილი ზაალ 09-208 |
პრაქტიკა - ავტომატიზაცია, მართვის სისტემები და ტესტ-ინჟინერინგი (EET67008G2-R) საწარმოო პრაქტიკა მამიაშვილი თორნიკე 13-საწაროო პრაქტიკა3 |
--- | --- | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (EET64508G2-LPB) პრაქტიკული კობახიძე გიორგი 06-317ბ |
--- |
10-18:00 | გაზომვების ავტომატიზაცია და მონაცემთა შეგროვება (EET67908G1-LPB) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 09-208 |
საგამოცდო და საკალიბრებელი ლაბორატორიების აკრედიტაციის საფუძვლები (EET64408G2-P) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 06-207ა |
გაზომვების ავტომატიზაცია და მონაცემთა შეგროვება (EET67908G1-LPB) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-312ბ |
„ჭკვიანი საგნების“ ინტერნეტი (EET64708G2-LSK) ლექცია კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 06-407ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (EET64508G2-LPB) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 09-316 |
„ჭკვიანი საგნების“ ინტერნეტი (EET64708G2-LSK) საკურსო კვირკველია შალვა Квирквелия Шалва 09-202 |
--- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | მიკროელექტრონული მოწყობილობები (EET64508G2-LPB) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-311ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8271 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რობოტიკა (EET63908G2-LB) ლაბორატორიული ჯოხაძე პაატა 06-207ბ |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
|
--- | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MAS21808G1-LB) ლაბორატორიული კეკენაძე ვლადიმერი 06-206ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-507ბ |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MAS21808G1-LB) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-312ბ |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MAS14308G1-LB) ლექცია ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-317ბ |
გაზომვათა თეორია (EET67808G1-LB) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-306ბ |
--- | |||||||||
12-20:00 | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები და მეთოდები (MAS14308G1-LB) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-206ბ |
რობოტიკა (EET63908G2-LB) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-310ბ |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-312ბ |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-206ბ |
გაზომვათა თეორია (EET67808G1-LB) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა 06-306ბ |
--- | ||||||||
13-21:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი 06-416ბ |
--- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8286 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
გაზომვათა თეორია (EET67808G1-LB) პრაქტიკული ჩხეიძე ირინა 06-302ბ |
|
რობოტიკა (EET63908G2-LB) ლექცია კობახიძე გიორგი 06-313დ |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-507ბ |
|
--- | გაზომვათა თეორია (EET67808G1-LB) ლექცია ჩხეიძე ირინა 06-306ბ |
--- | |||||||||
11-19:00 | რობოტიკა (EET63908G2-LB) ლაბორატორიული კობახიძე გიორგი 06-207ბ |
|
ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი LAbVIEW-ს ბაზაზე (EET68108G1-PB) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა 09-308 |
ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MAS21808G1-LB) პრაქტიკული მელიქიძე ოლღა 09-308 |
--- | |||||||||
12-20:00 | ვირტუალური ხელსაწყოები და დიზაინი LAbVIEW-ს ბაზაზე (EET68108G1-PB) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ 09-308 |
--- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-310ბ |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი 06-416ბ |
მართვის სისტემები დეტერმინირებული და შემთხვევითი ზემოქმედებების ქვეშ (EET64808G2-LPB) ლაბორატორიული ყანჩაველი ლიანა Канчавели Лиана 06-206ბ |
ექსპერიმენტის მათემატიკური დაგეგმვა (MAS21808G1-LB) ლექცია მელიქიძე ოლღა 06-302ბ |
--- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8184-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (EET35208E1-LR) Lecture გიგილაშვილი გიორგი Gigilashvili Giorgi 13- ინტერმედსერვის ჯორჯია |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (EET35208E1-LR) Training practice გიგილაშვილი გიორგი Gigilashvili Giorgi 13- ინტერმედსერვის ჯორჯია |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Clinical Engineering (EET35208E1-LR) Training practice გიგილაშვილი გიორგი Gigilashvili Giorgi 13- ინტერმედსერვის ჯორჯია |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | Mathematical Models in Biology and Medicine (EET32308E2-LP) Practical Work ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-314 |
--- | --- | Mathematical Models in Biology and Medicine (EET32308E2-LP) Lecture ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 09-307 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8284-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Physiology for Engineers (BRS10808E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად Ghurtskaia Zviad 04-318 |
Biomaterials (EET34708E1-LP) Practical Work გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
Bioinstrumantation (EET34608E1-LP) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 04-318 |
--- | Bioinstrumantation (EET34608E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 04-316 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | Physiology for Engineers (BRS10808E1-LB) Laboratory აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ Abdelmoghet Madani Sahar 09-307 |
Biomechanics (EET34808E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
Biomechanics (EET34808E1-LP) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ Abdelmoghet Madani Sahar 09-309 |
Biosensors (EET34908E1-LP) Practical Work კიტაევიჩი მიხეილი Kitayevich Mikheili 09-307 |
--- | |
12-20:00 | --- | Biosensors (EET34908E1-LP) Lecture კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-401 |
--- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | Biomaterials (EET34708E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8200 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) ლექცია ფრანგიშვილი არჩილ 06-312დ |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
|
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- |
|
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-404ა |
|
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია. ოთხოზორია ნონა 06-404ა |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-306ბ |
|
კვლევის მეთოდები ინფორმატიკაში (ICT10308G4-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ 06-312დ |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- |
D-8271 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) პრაქტიკული კეკენაძე ვლადიმერი 06-310ბ |
მართვის სისტემების ანალიზი და სინთეზი (EET65008G2-LP) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა 06-206ბ |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან 06-209ბ |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- |
10-18:00 | სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი ბესარიონ 06-310ბ |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | |||
11-19:00 | სისტემების იდენტიფიკაცია ალბათურ-სტატისტიკური მეთოდებით (EET65108G2-LS) ლექცია შანშიაშვილი ბესარიონ 06-317ბ |
--- | მართვის სისტემების ანალიზი და სინთეზი (EET65008G2-LP) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო 06-206ბ |
გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) პრაქტიკული კეკენაძე ვლადიმერი 06-312ბ |
--- | |
12-20:00 | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-312ბ |
--- | --- | განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან 06-209ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები მართვის ამოცანებისათვის (MAS31308G2-LP) ლექცია კეკენაძე ვლადიმერი 06-317ბ |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8286 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ 06-306ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ტექნოლოგიები სამეცნიერო კვლევებში (ICT37908G2-S) სემინარი ოთხოზორია ნონა 06-322დ |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
საზომი ტექნოლოგიები (EET65408G2-LB) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ 06-308ბ |
10-18:00 | ვირტუალური მოდელირება (EET65508G2-LB) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ 09-308 |
--- | --- | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა A (EDU11308G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია ოთხოზორია ნონა 06-404ა |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) ლექცია. ოთხოზორია ნონა 06-404ა |
--- | |
12-20:00 | კვლევის მეთოდები მართვის სისტემებში, ავტომატიზაციასა და ტესტ-ინჟინერინგში (EET64908G2-LS) სემინარი მეცხვარიშვილი იოსებ 09-316 |
ვირტუალური მოდელირება (EET65508G2-LB) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ 09-308 |
განათლების თანამედროვე ტექნოლოგიები და ინფორმატიკის დიდაქტიკა (EDU11508G1-LP) პრაქტიკული ოთხოზორია ნონა 06-306ბ |
საზომი ტექნოლოგიები (EET65408G2-LB) ლაბორატორიული აზმაიფარაშვილი ზაალ 09-314 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8205 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაგნიტურ-რეზონანსული ტომოგრაფია (მრტ) (PHS69908G1-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია 04-220 |
||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | გაზების დინამიკა (PHS60108G2-LP) პრაქტიკული ჩიხრაძე მიხეილ Chikhradze Mikheil 13-სამთო ინსტიტუტი |
--- | --- | გაზების დინამიკა (PHS60108G2-LP) ლექცია ჩიხრაძე მიხეილ Chikhradze Mikheil 13-სამთო ინსტიტუტი.1 |
მოდელირება და სიმულაცია ფიზიკასა და ინჟინერიაში (PHS61208G2-LP) ლექცია ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | რადიაციული ფიზიკა (PHS69608G1-LP) ლექცია მიქელაშვილი ვლადიმერ 06-305ბ |
--- | ნივთიერების ელექტრონული აღნაგობის კვლევის თეორიული მეთოდები (PHS69708G1-LS) სემინარი ჩხარტიშვილი ლევან Chkhartishvili Levan 04-325 |
--- | მოდელირება და სიმულაცია ფიზიკასა და ინჟინერიაში (PHS61208G2-LP) პრაქტიკული ბჟალავა თამარ Bzhalava Tamar 04-321 |
--- | ||||||
10-18:00 |
|
--- | ნანომასალათმცოდნეობა (PHS69508G1-B) სემინარი ხაჩიძე თენგიზ 04-202 |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
რადიაციული ფიზიკა (PHS69608G1-LP) პრაქტიკული მიქელაშვილი ვლადიმერ 04-217 |
კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (PHS69208G1-LPB) ლექცია ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
--- | ||||||||
12-20:00 | კვლევის მეთოდები საინჟინრო ფიზიკაში (PHS69208G1-LPB) პრაქტიკული ეთერაშვილი თამაზ 04-326 |
აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-301ბ |
--- | |||||||||
13-21:00 | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8299 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მათემატიკის სპეციალური კურსი 1 (MAS17408G2-LS) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ Самсонадзе Гурам 06-312ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მათემატიკური ლოგიკისა და სიმრავლეთა თეორიის რჩეული საკითხები (MAS18308G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-409ბ |
მათემატიკური ლოგიკისა და სიმრავლეთა თეორიის რჩეული საკითხები (MAS18308G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-409ბ |
მათემატიკის სპეციალური კურსი 1 (MAS17408G2-LS) ლექცია მაჭარაშვილი ნოდარ 06-230დ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) სემინარი ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MAS18008G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ 06-322დ |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | აკადემიური და სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა B (EDU11408G1-LS) ლექცია ხომერიკი ირინე 08-302ბ |
--- | --- | კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MAS18008G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ 06-317ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8284-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Teaching Methods and Educational Management (EDU11012E1-LP) Practical Work გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 04-316 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Scientific Communication Techniques (LEH16508E1-LS) Lecture გამსახურდია მაია Gamsakhurdia Maia 06-311ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Scientific Communication Techniques (LEH16508E1-LS) Seminar გამსახურდია მაია Gamsakhurdia Maia 06-226დ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | Bio Medical Sensors and Measurment Transducers (EET06208E1-LP) Practical Work კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-401 |
--- | Radiation safety and dosimetry (PHS68208E1-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-307 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Practical Work გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | Radiation safety and dosimetry (PHS68208E1-LP) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ Talebifar Tohid 09-307 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | Teaching Methods and Educational Management (EDU11012E1-LP) Lecture გოცირიძე რუსუდანი Gotsiridze Rusudani 04-318 |
Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Lecture გოცირიძე ირინა Gotsiridze Irina 04-312 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | Bio Medical Sensors and Measurment Transducers (EET06208E1-LP) Lecture კერვალიშვილი პაატა Kervalishvili Paata 04-401 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608120 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ხარისხის უზრუნველყოფა მექანიკურ წარმოებაში (731618) პრაქტიკული მენაბდე თამარ 06-204დ |
ჭკვიანი მომსახურება (731606) პრაქტიკული მუხაშავრია სალომე 06-219 ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ავტომატური სისტემების მართვა (731608) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა 06-205ბ |
ხარისხის უზრუნველყოფა მექანიკურ წარმოებაში (731618) პრაქტიკული. მენაბდე თამარ 06-204დ |
ჰიდრავლიკის და პნევმატიკის საფუძვლები (732588) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა 13 - სამგორის გადამზადების ცენტრი 5 |
||
3-11:00 | --- | |||||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608220 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) ლაბორატორიული ცეცხლაძე მერაბ 06-206ბ |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (0610004) ლაბორატორია გაჩეჩილაძე ლელა 06-206ბ |
ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) ლაბორატორიული.. ცეცხლაძე მერაბ 06-209ბ |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (610004) ლაბორატორიული . გაჩეჩილაძე ლელა 06-206ბ |
--- | --- |
3-11:00 | ინფორმაციული წიგნიერება 2 (610004) ლაბორატორიული.. გაჩეჩილაძე ლელა 06-204დ |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (610004) ლაბორატორიული . გაჩეჩილაძე ლელა 06-209ბ |
--- | |||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული. რუსიეშვილი ეკა 06-414ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | უცხო ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-205ბ |
ინფორმაციული წიგნიერება 2 (610004) ლაბორატორიული / გაჩეჩილაძე ლელა 06-209ბ |
--- | |||
7-15:00 | --- | ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) სემინარი. ცეცხლაძე მერაბ 06-209ბ |
--- | ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) სემინარი ცეცხლაძე მერაბ 06-206ბ |
||
8-16:00 | ზოგადი ელექტროტექნიკა და ელექტროტექნიკური გაზომვები (710204) ლაბორატორია ცეცხლაძე მერაბ 06-206ბ |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608220q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენა A2 (54623) ლექცია შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-204ბ |
ქართული ენა A2 (54623) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-410ბ |
--- | --- | --- | ქართული ენა A2 (54623) ლექცია. შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-410ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | ქართული ენა A2 (54623) პრაქტიკული. შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-204ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110035 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-316 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან 11-503 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS28010G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 11-310 |
--- | |||||||
6-14:00 |
|
მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-504 |
--- | Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work საგინაშვილი ლელა 11-510 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-305 |
ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-424 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) ლექცია ბენია მაია 11-410 |
Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work საგინაშვილი ლელა 11-412 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110036 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 11-310 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან 11-503 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS28010G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- |
|
Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work ლოლაძე ციალა 11-512 |
|||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-505 |
|||||||
7-15:00 | --- | --- | Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work ლოლაძე ციალა 11-509 |
მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-305 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-509 |
--- | --- | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) ლექცია ბენია მაია 11-410 |
--- | ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-424 |
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110037 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-512 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-505 |
|||||||||
4-12:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობა (AGC22210G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან 11-503 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS28010G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | --- | Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work ლოლაძე ციალა 11-512 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-307 |
--- | Professional English in viticulture and enology (LEH13710E3-P) Practical Work ლოლაძე ციალა 11-509 |
მევენახეობისა და მეღვინეობის ისტორია (HEL29710G1-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ენოლოგია 1. მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP10310G2-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-305 |
ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) პრაქტიკული მგელაძე ლაშა 11-504 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის და მასპინძლობის მენეჯმენტი (PES15910G1-LS) ლექცია ბენია მაია 11-410 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110135 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-414 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-214 |
|
--- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-416 |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
|
--- | აგრარული ქიმია 1. მცენარეთა ბიოქიმია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LB) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-312 |
--- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-500 საკონფერენციო |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110136 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (გერმანული) – B2.1 (LEH11212G1-P) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო Кератишвили Цицино 11-510 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
--- | --- |
|
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-314 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-214 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-416 |
|
|
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-410 |
--- |
|
აგრარული ქიმია 1. მცენარეთა ბიოქიმია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LB) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-500 საკონფერენციო |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-316 |
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110137 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
--- | --- |
|
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-512 |
||||||||||||
5-13:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-415 |
--- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-214 |
აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-416 |
|
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
აგრარული ქიმია 1. მცენარეთა ბიოქიმია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LB) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-510 |
აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-415 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110138 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-413 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
3-11:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
--- | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-214 |
|
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-512 |
||||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-416 |
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-410 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
აგრარული ქიმია 1. მცენარეთა ბიოქიმია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LB) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-504 |
--- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-500 საკონფერენციო |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-412 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110139 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-314 |
მიკრობიოლოგია 1: ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS16510G1-LSB) პრაქტიკული ამირანაშვილი ლია 11-214 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-414 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-416 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET29210G1-LS) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-420 |
|||||||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-505 |
--- | --- | აგრარული ქიმია 1. მცენარეთა ბიოქიმია და ფიზიოლოგია (BRS16410G1-LB) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-503 |
|
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-500 საკონფერენციო |
|
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | აგროკლიმატოლოგია (ENV14210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-410 |
აგრარული ქიმია2: ნიადაგის ქიმია (AGC22310G1-LSB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-316 |
--- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110235 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-211 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) ლექცია კილაძე მაია 11-307 |
--- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-416 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-415 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-311 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-312 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110236 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-211 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-510 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) ლექცია კილაძე მაია 11-307 |
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) პრაქტიკული კილაძე მაია 11-307 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-415 |
მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-311 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-509 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110237 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) ლექცია კილაძე მაია 11-307 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-316 |
||||||||
4-12:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-211 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-510 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-415 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-311 |
მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-416 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-504 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110238 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-505 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) ლექცია კილაძე მაია 11-307 |
|||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-314 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS10610G2-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-311 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-503 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოლოგია 1. მცენარეთა მორფოლოგია და სისტემატიკა (BRS16210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-415 |
|
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა 11-509 |
--- | ||||||||
8-16:00 | მათემატიკა და სტატისტიკა 1: მათემატიკა (MAS10108G2-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-311 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110935 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-418 |
მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-312 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) ლექცია ბენია მაია 11-504 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-410 |
ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-415 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-505 |
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- |
|
--- | ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- |
|
--- | მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) პრაქტიკული ბენია მაია 11-416 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
მიკრობიოლოგია 2: ღვინის მიკრობიოლოგია (MAP10810G2-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-310 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110936 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-418 |
|
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) ლექცია ბენია მაია 11-504 |
|
მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-410 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-410 |
--- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) პრაქტიკული ბენია მაია 11-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- |
|
ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-416 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-503 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მიკრობიოლოგია 2: ღვინის მიკრობიოლოგია (MAP10810G2-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-310 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-504 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-418 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) ლექცია ბენია მაია 11-504 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-410 |
მევენახეობა-მეღვინეობის ეკონომიკა და კანონმდებლობა (SOS12910G2-LSP) პრაქტიკული ბენია მაია 11-305 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ენოლოგია 3. სენსორული ანალიზი (PHS12210G2-LSP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-510 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ქართული ყურძნის ჯიშები, ტექნოლოგიები და პრაქტიკა ტრადიციულ ღვინის საწარმოში (MAP11410G2-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-412 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მევენახეობის ინჟინერინგი 1: საწარმოს კონსტრუირება (MAP10610G2-LP) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-310 |
მიკრობიოლოგია 2: ღვინის მიკრობიოლოგია (MAP10810G2-LB) ლაბორატორიული საჩანელი თამარ 11-215 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მიკრობიოლოგია 2: ღვინის მიკრობიოლოგია (MAP10810G2-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-310 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-415 |
--- | --- | --- | ცხოველთა საკვების დასამზადებელი მანქანები (EET98110G2-LP) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-107 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | სამთო მიწათმოქმედების მექანიზაცია (EET98210G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-418 |
სამთო მიწათმოქმედების მექანიზაცია (EET98210G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-417 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სასოფლო–სამეურნეო ტრაქტორები (EET98010G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-417 |
--- | --- | ხმელეთის ჰიდროლოგია და ჩამონადენის რეგულირება (PHS22810G1-LPK) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-103 |
--- |
7-15:00 | ელექტროტექნიკისა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლაბორატორიული გუნცაძე აკაკი 11-303 |
სასოფლო–სამეურნეო ტრაქტორები (EET98010G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-417 |
--- | --- | ხმელეთის ჰიდროლოგია და ჩამონადენის რეგულირება (PHS22810G1-LPK) საკურსო კიკაბიძე მაია 11-103 |
--- |
8-16:00 | სამელიორაციო სატუმბი სადგურები (AAC42510G3-LPBK) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-410 |
--- | --- | ხმელეთის ჰიდროლოგია და ჩამონადენის რეგულირება (PHS22810G1-LPK) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-103 |
--- | |
9-17:00 | ცხოველთა საკვების დასამზადებელი მანქანები (EET98110G2-LP) ლექცია თედორაძე ომარ 11-107 |
--- | --- | --- | სამელიორაციო სატუმბი სადგურები (AAC42510G3-LPBK) საკურსო ნატროშვილი გიორგი 11-413 |
--- |
10-18:00 | სამელიორაციო სატუმბი სადგურები (AAC42510G3-LPBK) ლაბორატორიული ლომიშვილი მაია 11-010 |
--- | --- | --- | სამელიორაციო სატუმბი სადგურები (AAC42510G3-LPBK) ლექცია ნატროშვილი გიორგი 11-418 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110123 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) სემინარი გილაური ნინო 11-509 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-503 |
|
5-13:00 | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (AGC25110G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-509 |
--- | --- | --- | გამოყენებითი მექანიკა 1 (EET97810G2-LP) ლექცია სოხაძე ვასილ 11-313 |
|
6-14:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) ლაბორატორიული ლომთაძე ავთანდილ 11-313 |
--- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (AGC25110G1-LP) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-410 |
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული გილაური ნინო 11-509 |
|
7-15:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-312 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-505 |
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (ICT10810G4-LB) ლაბორატორიული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
გამოყენებითი მექანიკა 1 (EET97810G2-LP) პრაქტიკული სოხაძე ვასილ 11-307 |
--- |
8-16:00 | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (ICT10810G4-LB) ლექცია თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა 11-307 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ეკოლოგია (ENV15409G1-LP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
ზოგადი ეკოლოგია (ENV15409G1-LP) პრაქტიკული მებონია ნინო 11-103 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110223 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური ხაზვა (EET70605G1-P) პრაქტიკული გოგალაძე რომეო 11-413 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-415 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT10710G4-LB) პრაქტიკული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 1 (PHS50208G1-LB) ლექცია კაპანაძე ქეთევანი 11-307 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე 11-307 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 1 (MAS33508G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე 11-314 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-402 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110923 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პრაქტიკა აგროინჟინერიაში (EET23510G2-R) საველე პრაქტიკა ლომიშვილი მაია 14- სასწავლო პრაქტიკა 6 |
--- | პრაქტიკა აგროინჟინერიაში (EET23510G2-R) საწარმოო პრაქტიკა ნატროშვილი დიმიტრი 14- სასწავლო პრაქტიკა 7 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ჰიდროეკოლოგია (ENV15610G1-LS) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-103 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | პრაქტიკა აგროინჟინერიაში (EET23510G2-R) სასწავლო პრაქტიკა თედორაძე ომარ 11-107 |
||
6-14:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (EET98610G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-418 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ჰიდროეკოლოგია (ENV15610G1-LS) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 2 (EET98510G2-LPK) საკურსო თედორაძე ომარ 11-107 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სამშენებლო და სამელიორაციო მანქანები (EET98610G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-420 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 2 (EET98510G2-LPK) პრაქტიკული თედორაძე ომარ 11-107 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 2 (EET98510G2-LPK) ლექცია თედორაძე ომარ 11-107 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110019 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ტყეთმცოდნეობა (FOR11110G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-505 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS21003G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR15510G1-LS) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-413 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
დენრომეტრია (FOR11210G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-412 |
--- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR15510G1-LS) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | ტყეთმცოდნეობა (FOR11110G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-410 |
--- | ტყის კულტურები (FOR11410G1-LP) ლექცია სუჯაშვილი მარინე 11-414 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ტყის კულტურები (FOR11410G1-LP) პრაქტიკული სუჯაშვილი მარინე 11-503 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | დენრომეტრია (FOR11210G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110020 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ტყეთმცოდნეობა (FOR11110G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-505 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS21003G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
--- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
--- | ტყის კულტურები (FOR11410G1-LP) პრაქტიკული სუჯაშვილი მარინე 11-415 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR15510G1-LS) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-410 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ტყის დაცვის საფუძვლები (FOR15510G1-LS) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-416 |
--- | ტყის კულტურები (FOR11410G1-LP) ლექცია სუჯაშვილი მარინე 11-414 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ტყეთმცოდნეობა (FOR11110G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-410 |
--- | დენრომეტრია (FOR11210G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სატყეო მეურნეობის ეკონომიკა (FOR11310G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-414 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | დენრომეტრია (FOR11210G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110119 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-417 |
--- |
|
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV20110G1-LS) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-312 |
||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||
3-11:00 |
|
დენდროლოგია 1- შიშველთესლოვანები (FOR10310G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-503 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (FOR10410G1-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-216 |
სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-418 |
--- | სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-511 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | მიკრობიოლოგია (BRS11410G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV20110G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-509 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | მცენარეთა ფიზიოლოგია (FOR10410G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | დენდროლოგია 1- შიშველთესლოვანები (FOR10310G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-313 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110120 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV20110G1-LS) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-511 |
--- | --- | --- | დენდროლოგია 1- შიშველთესლოვანები (FOR10310G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-316 |
--- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | დენდროლოგია 1- შიშველთესლოვანები (FOR10310G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-503 |
--- | --- | სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 11-418 |
|
|||||||||||
4-12:00 |
|
სატყეო მექანიზაცია და ტყის ტრანსპორტი (EET93510G1-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 11-418 |
--- | სატყეო ნიადაგმცოდნეობა გეოლოგიის საფუძვლებით (FOR10510G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-511 |
|
||||||||||||
5-13:00 |
|
მიკრობიოლოგია (BRS11410G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV20110G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-509 |
--- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | მცენარეთა ფიზიოლოგია (FOR10410G1-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | მცენარეთა ფიზიოლოგია (FOR10410G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110219 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-414 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-412 |
--- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-510 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-307 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-310 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ბოტანიკა (BRS11210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-211 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (ICT13908G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-413 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-512 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ბოტანიკა (BRS11210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-503 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 11-310 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110220 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-412 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ბოტანიკა (BRS11210G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა 11-211 |
ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-307 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ტყის ზოოლოგია (FOR10110G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-310 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ზოგადი და ორგანული ქიმიის შესავალი (PHS11610G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-314 |
მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-310 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-504 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (ICT13908G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-413 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | ბოტანიკა (BRS11210G1-LP) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-503 |
--- |
|
მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 11-313 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110919 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | აგრომეტყევეობა (FOR12710G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-402 |
--- | --- | --- | აგრომეტყევეობა (FOR12710G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-402 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (FOR12010G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე ანატოლი 11-316 |
--- | --- | --- | სატყეო კანონმდებლობა, რეგულაციები და სტანდარტები (LAW10710G1-LP) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი 11-511 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | დაცული ტერიტორიები და ეკოტურიზმი (PES14910G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | ||||||
7-15:00 | ნადირობის საფუძვლები და სანადირო მეურნეობა (FOR12010G1-LS) ლექცია გიორგაძე ანატოლი 11-305 |
--- | --- | სატყეო კანონმდებლობა, რეგულაციები და სტანდარტები (LAW10710G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
ტყიდან დამხმარე სარგებლობა და სამკურნალო მცენარეები (FOR12210G1-LB) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-512 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი (BUA32910G3-LP) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
დაცული ტერიტორიები და ეკოტურიზმი (PES14910G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
წყლის რესურსების მენეჯმენტი (BUA32910G3-LP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110015 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | სურსათის ქიმია (PHS15910G1-LB) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-307 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-310 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-307 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-416 |
--- | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) პრაქტიკული ძნელაძე სოფიო 11-313 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (BRS11510G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
--- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) პრაქტიკული სორდია ელენე 11-512 |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-305 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110016 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) პრაქტიკული ძნელაძე სოფიო 11-316 |
სურსათის ქიმია (PHS15910G1-LB) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-307 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-307 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-416 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (BRS11510G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-418 |
|
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) პრაქტიკული სორდია ელენე 11-503 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-310 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110017 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | სურსათის ქიმია (PHS15910G1-LB) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-307 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-307 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-416 |
--- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) პრაქტიკული სორდია ელენე 11-504 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
5-13:00 | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (BRS11510G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-414 |
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-414 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) პრაქტიკული ძნელაძე სოფიო 11-314 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110018 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | სურსათის ქიმია (PHS15910G1-LB) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-307 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-307 |
სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) ლექცია გუგულაშვილი გივი 11-416 |
საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) პრაქტიკული სორდია ელენე 11-503 |
--- |
|
--- | |||||||
4-12:00 | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) საკურსო გუგულაშვილი გივი 11-412 |
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | სურსათის წარმოების მიკრობიოლოგია (BRS11510G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-305 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||
6-14:00 | --- | სასურსათო წარმოების ტექნოლოგიური მოწყობილობები (EET73510G1-LPR) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი 11-418 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
პურისა და მაკარონის წარმოება (MAP13910G2-LP) პრაქტიკული ძნელაძე სოფიო 11-305 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო, შოკოლადის ნაწარმისა და კაკაოს წარმოება (MAP14010G2-LP) ლექცია ხუციშვილი როზა 11-312 |
--- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110115 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-308 |
|
სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი ძირკველიშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-314 |
|
--- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-310 |
||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) სემინარი გვენეტაძე გურამ 11-312 |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 11-413 |
--- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-305 |
--- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-307 |
||||||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
|
--- | ჰიდრავლიკა (EET11810G1-LB) ლექცია მებონია ნინო 11-500 საკონფერენციო |
|||||||||||
9-17:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-307 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110116 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-313 |
--- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-313 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-308 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 11-308 |
|
|
--- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) სემინარი გვენეტაძე გურამ 11-312 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-305 |
სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი ძირკველიშვილი ნინო 11-316 |
|
ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-307 |
|||||||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
|
ჰიდრავლიკა (EET11810G1-LB) ლექცია მებონია ნინო 11-500 საკონფერენციო |
|||||||||||||
9-17:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-307 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110117 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-316 |
სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი ძირკველიშვილი ნინო 11-305 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-308 |
ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-312 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 11-413 |
|
|
--- | ||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) სემინარი გვენეტაძე გურამ 11-312 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-305 |
|
|
ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-307 |
|||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
--- | --- | ჰიდრავლიკა (EET11810G1-LB) ლექცია მებონია ნინო 11-500 საკონფერენციო |
||||||||
9-17:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-307 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110118 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი ძირკველიშვილი ნინო 11-313 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-312 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-308 |
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 11-413 |
--- | --- | --- | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-312 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) სემინარი გვენეტაძე გურამ 11-312 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-305 |
|
--- | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-307 |
|||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
|
შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
|
--- | ჰიდრავლიკა (EET11810G1-LB) ლექცია მებონია ნინო 11-500 საკონფერენციო |
||||||||
9-17:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-307 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110130 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) სემინარი ხოკერაშვილი ზაზა 11-310 |
--- | --- | ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო 11-313 |
--- | ||||||||
4-12:00 | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-308 |
ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
|
--- | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი ძირკველიშვილი ნინო 11-312 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) სემინარი გამყრელიძე ნინო 11-313 |
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) სემინარი გვენეტაძე გურამ 11-312 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
ფიზიკური ქიმია (PHS15610G1-LPB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-305 |
--- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტარული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია გამყრელიძე ნინო 11-307 |
|||||||||
8-16:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (EET21110G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა 11-314 |
--- | --- | ჰიდრავლიკა (EET11810G1-LB) ლექცია მებონია ნინო 11-500 საკონფერენციო |
||||||||
9-17:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-307 |
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110215 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-416 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-313 |
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-510 |
|
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-512 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-410 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110216 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-412 |
--- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-416 |
--- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-311 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-414 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-512 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული საგინაშვილი ლელა 11-510 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110217 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-410 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-511 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-322 |
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-313 |
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-416 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110218 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-314 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-416 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-414 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-504 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-414 |
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110230 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-314 |
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-511 |
--- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-416 |
--- | ინგლისური ენა-1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული მანთაშაშვილი მაგდანა 11-511 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-414 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-316 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | წრფივი ალგებრის მოკლე კურსი (MAS34508G1-LP) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა 11-311 |
--- | ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Workshop performance management (TYU95) Lecture მახვილაძე თამარი 11-502 კომპ. კლ. |
2-10:00 | --- | Production organization, GPAO (FDSD77) Lecture ქაჯაია თამარი 11-500 საკონფერენციო |
Production management (LDLD65) Lecture ომანაძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | Study case; environmental and safary performance (POI98) Lecture მახვილაძე თამარი 11-502 კომპ. კლ. |
||
5-13:00 | --- | Production organization, GPAO (FDSD77) Practical Work ქაჯაია თამარი 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | Production management (LDLD65) Practical Work ომანაძე ნინო 11-500 საკონფერენციო |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110915 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა სორდია ელენე 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-314 |
ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-314 |
--- | |||||
4-12:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-505 |
--- | |||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) საწარმოო პრაქტიკა სორდია ელენე 11-503 |
|||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-316 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110916 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) საწარმოო პრაქტიკა ძნელაძე სოფიო 11-314 |
--- | |||
2-10:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ძნელაძე სოფიო 14-სასწავლო პრაქტიკა 2 |
წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-402 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-314 |
|
--- | |||||
4-12:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
|
--- | ||||
5-13:00 |
|
--- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
--- | --- | ||||
6-14:00 |
|
--- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-311 |
ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-305 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110917 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა მახვილაძე თამარი 14- სასწავლო პრაქტიკა 6 |
--- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) საველე პრაქტიკა მახვილაძე თამარი 11-310 |
ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-313 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-314 |
--- | --- | ||||||
4-12:00 | --- |
|
წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- |
|
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-505 |
--- | |||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-313 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110918 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-311 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) საწარმოო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-314 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-415 |
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა გულიაშვილი მარინა 11-312 |
|
||||||||
8-16:00 |
|
სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110930 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 14- სასწავლო პრაქტიკა 10 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა 11-314 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-413 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-310 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | სასურსათო ტექნოლოგიის პროცესები და აპარატები (MAP12910G1-LPB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-314 |
--- | --- | წარმოების ეკონომიკა, მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA71810G1-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი 11-504 |
|||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა სასურსათო ტექნოლოგიაში (MAP14410G2-R) საწარმოო პრაქტიკა მამარდაშვილი ნაირა 11-510 |
||||||
9-17:00 |
|
ხარისხის კონტროლი, სერთიფიკაცია და ეტიკეტირება (PHS16010G1-LP) პრაქტიკული ძირკველიშვილი ნინო 11-310 |
--- | --- | ||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი კაკაბაძე ნატო 11-505 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
მემცენარეობა (AGC16710G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-512 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-511 |
--- | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ 11-312 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-415 |
7-15:00 | --- | მემცენარეობა (AGC16710G1-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-313 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი კვიციანი სალომე 11-211 |
--- | ||
8-16:00 | მინდვრად საკვებწარმოება (MAP18010G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-310 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | მინდვრად საკვებწარმოება (MAP18010G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-308 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) სემინარი ბაიდაური დალი 11-415 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) სემინარი კაკაბაძე ნატო 11-505 |
--- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) სემინარი ბაიდაური დალი 11-416 |
2-10:00 | --- | --- | მინდვრად საკვებწარმოება (MAP18010G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-510 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
მემცენარეობა (AGC16710G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | მებოსტნეობა (AGC16810G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-512 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი კვიციანი სალომე 11-211 |
აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) სემინარი ცერცვაძე არჩილ 11-512 |
--- | |
6-14:00 | აგროდაზღვევის საფუძვლები (BUA76810G1-LS) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-511 |
მემცენარეობა (AGC16710G1-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან 11-316 |
--- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-415 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | მინდვრად საკვებწარმოება (MAP18010G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-310 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110112 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ორგანული ქიმია (PHS82310G1-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია 11-305 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ენტომოლოგია (5კრ) (BRS13910G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-305 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV12410G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-312 |
--- | ფიტოპათოლოგია (5კრ) (BRS14010G1-LB) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-403 |
|
|
ორგანული ქიმია (PHS82310G1-LSB) სემინარი გოგალაძე მაია 11-313 |
|||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV12410G1-LS) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა 11-504 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ენტომოლოგია (5კრ) (BRS13910G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-312 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მიკრობიოლოგია (BRS14110G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-308 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110113 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | ორგანული ქიმია (PHS82310G1-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია 11-305 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ენტომოლოგია (5კრ) (BRS13910G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-305 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV12410G1-LS) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-312 |
--- | ფიტოპათოლოგია (5კრ) (BRS14010G1-LB) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან 11-403 |
--- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-505 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ორგანული ქიმია (PHS82310G1-LSB) სემინარი გოგალაძე მაია 11-316 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
ეკოლოგიის საფუძვლები (ENV12410G1-LS) სემინარი ცქიტიშვილი ეკა 11-510 |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-504 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | ენტომოლოგია (5კრ) (BRS13910G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-413 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგია (BRS14110G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-308 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110212 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-503 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-305 |
--- | --- | ზოგადი ქიმია (PHS82110G1-LP) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-413 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ზოგადი ქიმია (PHS82110G1-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-415 |
|
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-413 |
მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-415 |
მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-413 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-418 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110213 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-410 |
--- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-511 |
--- | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-503 |
||||
4-12:00 | ზოოლოგია (BRS13710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-510 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-511 |
--- | ზოგადი ქიმია (PHS82110G1-LP) პრაქტიკული ბერიაშვილი ქეთევან 11-412 |
--- | ზოგადი ქიმია (PHS82110G1-LP) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-413 |
||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია ოხანაშვილი მაია 11-413 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-413 |
|||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხი (HHS10310G1-LS) პრაქტიკული აფციაური ლიკა 11-410 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | აგრობიოტექნოლოგიის საფუძვლები (OIU98) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-509 |
--- | --- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხი (HHS10310G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-307 |
|
3-11:00 | --- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (ENV12810G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-305 |
ტექნიკური კულტურები (AGC16910G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-413 |
||
4-12:00 | აგროსატყეო მელიორაცია (FOR14010G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-310 |
--- | საკარანტინო მავნებლები (BRS14310G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-314 |
--- | --- | |
5-13:00 | ხილ–ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (MAP18110G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-307 |
საკარანტინო მავნებლები (BRS14310G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-413 |
აგრობიოტექნოლოგიის საფუძვლები (OIU98) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-308 |
--- | აგროსატყეო მელიორაცია (FOR14010G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-402 |
--- |
6-14:00 | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC17010G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-310 |
--- | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (ENV12810G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-307 |
||
7-15:00 | სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-510 |
--- | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC17010G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-308 |
ხილ–ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (MAP18110G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-505 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-310 |
8-16:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-413 |
--- | --- | ტექნიკური კულტურები (AGC16910G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
||
9-17:00 | --- | სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-311 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110913 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ხილ–ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (MAP18110G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-311 |
--- | აგრობიოტექნოლოგიის საფუძვლები (OIU98) პრაქტიკული კუხალეიშვილი მაია 11-420 |
--- | --- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხი (HHS10310G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-307 |
3-11:00 | --- | კონსერვაციული ბიოლოგია (ENV12810G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-509 |
--- | სურსათის უვნებლობა და ხარისხი (HHS10310G1-LS) პრაქტიკული აფციაური ლიკა 11-500 საკონფერენციო |
||
4-12:00 | აგროსატყეო მელიორაცია (FOR14010G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-310 |
--- | საკარანტინო მავნებლები (BRS14310G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ 11-314 |
--- | ||
5-13:00 | ხილ–ბოსტნეულის პირველადი დამუშავება და შენახვა (MAP18110G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-307 |
--- | აგრობიოტექნოლოგიის საფუძვლები (OIU98) ლექცია კუხალეიშვილი მაია 11-308 |
--- | --- | |
6-14:00 | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC17010G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-310 |
--- | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-311 |
კონსერვაციული ბიოლოგია (ENV12810G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-307 |
|
7-15:00 | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC17010G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-503 |
--- | საკარანტინო მავნებლები (BRS14310G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ 11-412 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC20810G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-310 |
|
8-16:00 | --- | --- | აგროსატყეო მელიორაცია (FOR14010G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-311 |
ტექნიკური კულტურები (AGC16910G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
||
9-17:00 | --- | ტექნიკური კულტურები (AGC16910G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-413 |
სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-311 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-312 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110003 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მევენახეობა (AGC17310G2-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-512 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიის და ჰიგიენის საფუძვლებით (BRS16910G1-LB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-213 |
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
მევენახეობა (AGC17310G2-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-416 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი კვიციანი სალომე 11-211 |
--- | მებოსტნეობა (AGC10510G2-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-505 |
|
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | მებოსტნეობა (AGC10510G2-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-311 |
მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
|
||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (BRS18510G1-LB) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-504 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ნიადაგები და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENV16310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-418 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (BRS18510G1-LB) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-511 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მევენახეობა (AGC17310G2-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან 11-505 |
--- | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მიკრობიოლოგია სანიტარიის და ჰიგიენის საფუძვლებით (BRS16910G1-LB) ლექცია ამირანაშვილი ლია 11-213 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | მევენახეობა (AGC17310G2-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან 11-416 |
--- | მებოსტნეობა (AGC10510G2-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ნატო 11-510 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
|
მებოსტნეობა (AGC10510G2-LS) ლექცია კაკაბაძე ნატო 11-311 |
--- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | მცენარეთა გენეტიკა და სელექცია (BRS16110G1-LS) სემინარი კვიციანი სალომე 11-211 |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (BRS18510G1-LB) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-510 |
--- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | ნიადაგები და გარემოს დაცვის ხარისხი (ENV16310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-418 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | ორგანული სოფლის მეურნეობის თეორია და პრაქტიკა (BRS18510G1-LB) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-511 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) სემინარი ზუბიაშვილი მარიტა 11-505 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | --- | მოზარდთა და ზრდასრულთა ფსიქოლოგია (SOS32412G1-LS) სემინარი გაფრინდაშვილი როზა 11-412 |
|
3-11:00 | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (BUA13710G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-412 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (BUA48313G1-LP) სემინარი ბაიდაური დალი 11-413 |
|
5-13:00 | --- | --- | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV16210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-414 |
ფინანსური ანგარიშგება (BUA13710G1-LS) სემინარი ბაიდაური დალი 11-503 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 11-311 |
|
7-15:00 | --- | --- | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV16210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-416 |
მოზარდთა და ზრდასრულთა ფსიქოლოგია (SOS32412G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 11-414 |
--- | ფერმერული მეურნეობის საქმიანობის მართვა (BUA31810G2-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-413 |
8-16:00 | --- | --- | ფერმერული მეურნეობის საქმიანობის მართვა (BUA31810G2-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-410 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (BUA48313G1-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-415 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) სემინარი ზუბიაშვილი მარიტა 11-505 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგება (BUA13710G1-LS) სემინარი ბაიდაური დალი 11-415 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (BUA48313G1-LP) სემინარი ბაიდაური დალი 11-414 |
|
4-12:00 | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV16210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 11-410 |
--- | ფინანსური ანგარიშგება (BUA13710G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი 11-412 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ამინდი და კლიმატი აგრონომიაში (ENV16210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია 11-414 |
მოზარდთა და ზრდასრულთა ფსიქოლოგია (SOS32412G1-LS) სემინარი გაფრინდაშვილი როზა 11-410 |
--- | ფერმერული მეურნეობის საქმიანობის მართვა (BUA31810G2-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი 11-410 |
|
6-14:00 | ზოგადი ბიოლოგია (BRS13610G1-LS) სემინარი ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
--- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 11-311 |
|
7-15:00 | --- | --- | მოზარდთა და ზრდასრულთა ფსიქოლოგია (SOS32412G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 11-414 |
--- | ფერმერული მეურნეობის საქმიანობის მართვა (BUA31810G2-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-413 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (BUA48313G1-LP) ლექცია ბაიდაური დალი 11-415 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110203 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია კილაძე მაია 11-316 |
--- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-414 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | დედამიწა (PHS70903G1-LP) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 11-413 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | დედამიწა (PHS70903G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 11-413 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 11-412 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) სემინარი კილაძე მაია 11-312 |
ბიოფიზიკა (BRS11108G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110204 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) სემინარი კილაძე მაია 11-314 |
--- | დედამიწა (PHS70903G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ 11-504 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | ზოგადი და არაორგანული ქიმია (PHS15310G1-LS) ლექცია კილაძე მაია 11-316 |
|
მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-414 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
დედამიწა (PHS70903G1-LP) ლექცია პაატაშვილი რამაზ 11-413 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მათემატიკის საფუძვლები (MAS32908G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა 11-307 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-509 |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-504 |
--- | --- | --- | ბიოფიზიკა (BRS11108G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110903 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი აფციაური ლიკა 11-311 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 |
|
--- | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-316 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) სემინარი ქათამაძე ნატო 11-310 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (AGC15810G2-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-312 |
--- | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-413 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC10610G2-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-314 |
|||||
6-14:00 | --- | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) საკურსო ბაიდაური ლალი 11-310 |
--- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC10610G2-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-314 |
--- | |||||
7-15:00 | --- | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-305 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | ||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი 11-510 |
--- | სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) ლექცია აფციაური ლიკა 11-316 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ნიადაგები და მცენარის ზრდა-განვითარება (AGC15810G2-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-312 |
--- | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) ლექცია ბაიდაური ლალი 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-413 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC10610G2-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-311 |
--- | მიწათმოქმედება (AGC16210G2-LPK) საკურსო ბაიდაური ლალი 11-310 |
სასოფლო-სამეურნეო კულტურათა მეთესლეობა (AGC10610G2-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-314 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) სემინარი ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
სასურსათო უსაფრთხოება (MAP15710G1-LS) სემინარი აფციაური ლიკა 11-311 |
საჯარო გამოსვლის ტექნიკა (BUA74913G1-LS) სემინარი ქათამაძე ნატო 11-413 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (ENV12610G1-LPB) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (MAS34708G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-312 |
გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (ICT14910G2-LB) ლაბორატორიული ლაოშვილი ზურაბ 11-502 კომპ. კლ. |
--- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (EET49302G3-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-414 |
--- | --- |
2-10:00 | სითხეების მექანიკა (PHS56510G1-LBK) საკურსო ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | |||
3-11:00 | გამოყენებითი რიცხვითი მეთოდები აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (MAS34708G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-410 |
--- | ელექტროენერგიისა და ელექტროხელსაწყოების გამოყენება აგრომრეწველობაში (EET49302G3-LB) ლაბორატორიული სანაია ეკატერინე 11-214 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | გეოგრაფიული საინფორმაციო სისტემა (GIS) და ბუნებრივი რესურსების მართვა (ICT14910G2-LB) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ 11-502 კომპ. კლ. |
სითხეების მექანიკა (PHS56510G1-LBK) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS54410G1-L) სემინარი კოპალიანი ნატალია 11-414 |
სითხეების მექანიკა (PHS56510G1-LBK) ლაბორატორიული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS54410G1-L) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-103 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო სტატიკა (MAS37001G1-LP) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ 11-414 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (PHS67808G1-LPB) ლაბორატორიული ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (EET29310G1-LB) ლაბორატორიული მაჭავარიანი ნათელა 11-322 |
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (EET29310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა 11-418 |
საინჟინრო სტატიკა (MAS37001G1-LP) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ 11-503 |
--- |
6-14:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (PHS67808G1-LPB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში II (PHS67808G1-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა 11-317 |
--- | ||
7-15:00 | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (MAS31908G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ 11-415 |
აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (EET24110G1-LP) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | ელემენტარული დიფერენციალური განტოლებები (MAS31908G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ 11-414 |
--- | აგრარული და ბიოსისტემების ინჟინერიის საფუძვლები (EET24110G1-LP) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-103 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110206 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | კალკულუსი 1 (MAS32208G1-LP) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი 11-410 |
საინჟინრო გრაფიკა და დაპროექტების საფუძვლები (EET76905G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ 11-502 კომპ. კლ. |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS32812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-311 |
|||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა და დაპროექტების საფუძვლები (EET76905G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 11-502 კომპ. კლ. |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS32812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-311 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ზოგადი ქიმია (PHS17410G1-LB) ლაბორატორიული მახაშვილი ქეთევან 11-303 |
კალკულუსი 1 (MAS32208G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი 11-312 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ქიმია (PHS17410G1-LB) ლექცია მახაშვილი ქეთევან 11-415 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT14810G2-B) ლაბორატორიული თანანაშვილი მთვარისა 11-513 კომპ.კლ. |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკის საფუძვლები (BUA87913G1-LS) ლექცია ქათამაძე ნატო 11-310 |
ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (EET24410G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-416 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საჯარო გამოსვლის ტექნიკის საფუძვლები (BUA87913G1-LS) სემინარი ქათამაძე ნატო 11-305 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | ცხოველთა სადგომების გარემოს დაცვითი მოდიფიცირებული სისტემების დაპროექტება (AAC35101G2-L) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე 11-305 |
--- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (PHS30503G2-LS) სემინარი კიკაბიძე მაია 11-103 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ICT13008G2-LP) ლექცია სანაია ეკატერინე 11-308 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET29410G1-LK) საკურსო ნატროშვილი გიორგი 11-418 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ნიადაგისა და წყლის დაცვის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (EET24410G1-LP) ლექცია ნატროშვილი გიორგი 11-416 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო გეოლოგია და გარემოს დაცვა (PHS30503G2-LS) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | აგროსაინჟინრო პროექტირება I (EET29410G1-LK) ლექცია ნატროშვილი გიორგი 11-414 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | აპარატურა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (ICT13008G2-LP) პრაქტიკული სანაია ეკატერინე 11-504 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110000 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | საძოვრული და მომთაბარე მეცხოველეობა (KJIU98) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-311 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (AGC14610G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-422 |
--- |
|
ლაქტაციის ბიოლოგია (AGC16510G2-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-422 |
--- | |||||||
4-12:00 | ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (VTR10310G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-419 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (AGC14710G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-417 |
|
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ლაქტაციის ბიოლოგია (AGC16510G2-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
|
||||||||
6-14:00 | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (AGC14510G1-LP) პრაქტიკული ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-314 |
--- | ცხოველთა მოშენება და გენეტიკა (AGC14710G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-420 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | შინაურ ცხოველთა რეპროდუქცია (AGC14510G1-LP) ლექცია ხარაზიშვილი ავთანდილ 11-414 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | სარძეო მეცხოველეობა (AGC14610G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ცხოველთა დაავადებების პრევენცია (VTR10310G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-417 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110100 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-503 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (AGC14010G1-LB) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-420 |
სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 1 (AGC14810G2-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-417 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია 11-414 |
--- | --- | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლაბორატორიული რაზმაძე თამარ 11-304 |
|
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო 11-512 |
--- | --- | ||
5-13:00 | ცხოველური წარმოშობის კვების პროდუქტები (AGC14010G1-LB) ლაბორატორიული ნატროშვილი ნათია 11-419 |
მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (BUA32810G3-LS) სემინარი ცინცაძე მანანა 11-422 |
შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია 11-412 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 1 (AGC14810G2-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-418 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მეცხოველეობის დარგში კარიერის დაგეგმვა და ორიენტირება (BUA32810G3-LS) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-417 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია ერიქაშვილი აკაკი 11-311 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110200 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ცხოველებთან მუშაობა (AGC13810G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-422 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
ზოგადი და ანალიზური ქიმიის საფუძვლები (URYT7) ლექცია ბერიაშვილი ქეთევან 11-311 |
მათემატიკის საფუძვლები AG (MAS37308G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან 11-307 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-509 |
ცხოველებთან მუშაობა (AGC13810G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-420 |
|
--- | მათემატიკის საფუძვლები AG (MAS37308G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან 11-418 |
|||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ბიოლოგიის საფუძვლები (BRS18110G1-LB) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო 11-308 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS32812G1-LS) სემინარი სურმავა მარინე 11-505 |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ 11-511 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (SOS32812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-505 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110900 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (HHS10910G1-LS) სემინარი ნატროშვილი ნათია 11-417 |
--- |
6-14:00 | --- | მეფუტკრეობა (AGC15310G2-LS) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-420 |
მეფრინველეობა (AGC15010G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-422 |
მეფრინველეობა (AGC15010G1-LP) სემინარი ნოზაძე თამარი 11-419 |
--- | |
7-15:00 | --- | მებოცვრეობა (AGC15410G2-LS) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-420 |
კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (HHS10710G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-417 |
კომპანიონი ცხოველები (AGC15210G2-LS) სემინარი ნატროშვილი ნათია 11-419 |
--- | |
8-16:00 | --- | მებოცვრეობა (AGC15410G2-LS) სემინარი ორჯანელი ნაილე 11-420 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | კომპანიონი ცხოველები (AGC15210G2-LS) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-419 |
კვების პროდუქტების კვლევის მეთოდები (HHS10710G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-419 |
მეფუტკრეობა (AGC15310G2-LS) სემინარი ორჯანელი ნაილე 11-420 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | ადამიანის კვების საფუძვლები (HHS10910G1-LS) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-416 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1101219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- | ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ნოდარი 11-402 |
ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) ლექცია სუჯაშვილი მარინე 11-416 |
--- |
11-19:00 | ტყითსარგებლობის ორგანიზაცია (FOR13510G1-LP) პრაქტიკული სუჯაშვილი მარინე 11-504 |
--- | --- | ტყის დაცვა (FOR13710G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-408 |
ტყის კულტივირება და სატყეო სანერგეები (FOR13610G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-305 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1102219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) ლექცია დანელია ირინა 11-211 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სატყეო ბოტანიკა და ეკოფიზიოლოგია (ENV20310G1-LS) პრაქტიკული დანელია ირინა 11-211 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (FOR12910G1-LP) პრაქტიკული კაპანაძე იაკობი 11-413 |
--- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-503 |
ტყის ფონდის აღრიცხვა-შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FOR12810G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- |
11-19:00 | საქართველოს ტყეები და სატყეო პოლიტიკა (FOR12910G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
ტყის ფონდის აღრიცხვა-შეფასება ტაქსაციის თანამედროვე მეთოდებით (FOR12810G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად 11-402 |
--- | |||
12-20:00 | --- | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV15710G1-LP) ლექცია ცქიტიშვილი ეკა 11-509 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | სატყეო ეკოლოგია და კლიმატის ცვლილებები (ENV15710G1-LP) პრაქტიკული ცქიტიშვილი ეკა 11-509 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული ენა) (LEH12812G1-P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 11-504 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-510 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული ენა) (LEH12812G1-P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 11-503 |
--- |
1101200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა მეცხოველეობაში 2 (AGC14710G2-R) საველე პრაქტიკა ცინცაძე მანანა 14-სასწავლო პრაქტიკა |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-416 |
--- | --- | --- | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-420 |
--- |
12-20:00 | ფუტკრის პროდუქტების წარმოება და პირველადი გადამუშავება (AGC18810G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-417 |
--- | ცხოველური წარმოშობის საკვებში მიკრობიოლოგიური პროცესები (AGC18610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-420 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1102200 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია სურმავა მარინე 11-317 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 11-418 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-422 |
მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე 11-417 |
--- | ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია 11-420 |
სახორცე და მერძეული ძროხის მოშენება , კვება, ხორცის წარმოება და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18110G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-422 |
--- |
11-19:00 | ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ 11-313 |
მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა 11-417 |
--- | |||
12-20:00 | ეგზოტიკური ცხოველების და ფრინველების მოვლა-მოშენება და კვება (AGC18910G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია 11-420 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | მეცხოველეობა და პროდუქციის წარმოების ძირითადი საფუძვლები (AGC17910G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა 11-417 |
--- | ცხვრის მოშენება, კვება ხორცის, მატყლის და რძის პირველადი გადამუშავება (AGC18310G1-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ 11-307 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | მეცხოველეობაში გამოყენებული საკვები საშუალებების კლასიფიკაცია, ტექნოლოგია-თანამედროვე ინოვაციებით (AGC18010G1-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე 11-418 |
--- | --- | --- | --- | --- |
1101230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საწარმოო პრაქტიკა ღვინის საწარმოში (MAP16410G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ჩხარტიშვილი ნინო 14-სასწავლო პრაქტიკა 5 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ღვინის ტურიზმი (PES18610G1-LS) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
--- | კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (MAP16210G2-LR) სასწავლო პრაქტიკა უჯმაჯურიძე ლევან 14-ღვინის ქარხანა |
--- | --- |
11-19:00 | მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (MAP16310G2-LSP) პრაქტიკული ბაქრაძე დემეტრე 11-511 |
მსოფლიო ღვინო პროდუქცია და ღვინის სენსორული შეფასება (MAP16310G2-LSP) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-415 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | კვლევის მეთოდიკა და ექსპერიმენტი (MAP16210G2-LR) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-505 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტურიზმი (PES18610G1-LS) ლექცია ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
--- |
1102230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ამპელოგრაფია (AGC23810G1-LS) პრაქტიკული კიკვაძე მაია 11-415 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღვინის ქიმია (PHS13710G2-LS) პრაქტიკული სორდია ელენე 11-510 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ვენახის, ნიადაგისა და წყლის ინტეგრირებული მართვა (ENV16810G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (BRS18910G1-LB) ლაბორატორიული საჩანელი თამარ 11-215 |
ვენახის, ნიადაგისა და წყლის ინტეგრირებული მართვა (ENV16810G1-LP) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-316 |
--- | --- |
11-19:00 | ამპელოგრაფია (AGC23810G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-505 |
ღვინისა და ყურძნისეული წარმოშობის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16010G2-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა 11-413 |
--- | ღვინის მიკრობიოლოგიის გაძლიერებული კურსი (BRS18910G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-307 |
--- | |
12-20:00 | ვაზის ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (BRS19010G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან 11-505 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-504 |
ღვინის ქიმია (PHS13710G2-LS) ლექცია ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | ვაზის ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (BRS19010G1-LS) პრაქტიკული კიკვაძე მაია 11-510 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | ღვინისა და ყურძნისეული წარმოშობის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16010G2-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა 11-308 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ლომსაძე ნინო 11-509 |
--- | --- |
1101212/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნილოგია (AGC10410G1-LS) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-316 |
აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-308 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (AGC10210G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (AGC10210G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-312 |
მინდვრის კულტურების ეკოლოგიური და ჯიშური აგროტექნილოგია (AGC10410G1-LS) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-314 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-310 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1101212/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა აგროქიმია–ნიადაგმცოდნეობაში (AGC11110G1-R) სასწავლო პრაქტიკა დოლიძე ვლადიმერი 14 - სასწავლოპრაქტიკა. |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-308 |
სასუქების და პესტიციდების გამოყენების საფუძვლები (PHS16810G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მცენარეთა ნაიდაგური და ფესვგარეშე კვების საფუძვლები (AGC10710G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
მცენარეთა ნაიდაგური და ფესვგარეშე კვების საფუძვლები (AGC10710G1-LB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-318 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | სასუქების და პესტიციდების გამოყენების საფუძვლები (PHS16810G1-LB) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი 11-418 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-310 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1101212/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საველე პრაქტიკა მცენარეთა დაცვაში (AGC11210G1-R) სასწავლო პრაქტიკა გოგიშვილი თინათინ 14-სასწავლო პრაქტიკა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-308 |
--- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BRS11810G1-LP) ლექცია ბურჯანაძე მედეა 11-510 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მცენარეთა ბიოლოგიური დაცვა (BRS11810G1-LP) პრაქტიკული ბურჯანაძე მედეა 11-512 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (BRS11910G1-LP) ლექცია ალექსიძე გურამ 11-310 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | აგროექსპერტიზა (AGC11910G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-310 |
მცენარეთა ინტეგრირებული დაცვა (BRS11910G1-LP) პრაქტიკული ბურჯანაძე მედეა 11-512 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1102212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ეკოლოგია (BRS12310G1-LS) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-214 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა 11-214 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS20710G1-LS) ლექცია ერიქაშვილი აკაკი 11-314 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ინტენსიური მიწათმოქმედება (AGC11710G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ 11-314 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-503 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (EET21210G1-LP) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
ინტენსიური მიწათმოქმედება (AGC11710G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ 11-308 |
მცენარეთა ციტოლოგიისა და ფიზიოლოგიის გავრცობილი კურსი (BRS12410G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | მცენარეთა ეკოლოგია (BRS12310G1-LS) ლექცია ბადრიძე გულნარა 11-214 |
--- | ||
13-21:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (EET21210G1-LP) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
მცენარეთა ბიოქიმიის გავრცობილი კურსი (BRS20710G1-LS) პრაქტიკული ერიქაშვილი აკაკი 11-314 |
ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული ენა) (LEH12812G1-P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 11-504 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-510 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (რუსული ენა) (LEH12812G1-P) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 11-503 |
--- |
1101223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ჰიდრომელიორაციული სისტემების მენეჯმენტი (პრაქტიკა) (EET26010G2-R) სასწავლო პრაქტიკა ოდილავაძე თამაზ 14-სასწავლო პრაქტიკა 1 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | ჭარბტენიანი ნიადაგების დაშრობა (პროექტირება) (EET25910G2-PK) საკურსო მებონია ნინო 11-103 |
წყალსამეურნეო ობიექტების მდგრადობა და საიმედოობა (AAC43410G3-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
ირიგაციული სისტემების პროექტირება (EET25810G2-BK) ლაბორატორიული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | ირიგაციული სისტემების პროექტირება (EET25810G2-BK) საკურსო მებონია ნინო 11-103 |
წყალსამეურნეო ობიექტების მდგრადობა და საიმედოობა (AAC43410G3-LP) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ჭარბტენიანი ნიადაგების დაშრობა (პროექტირება) (EET25910G2-PK) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა 11-102 |
სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (EDU13210G1-LP) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევითი მუშაობის საფუძვლები (EDU13210G1-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-103 |
--- |
1102223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნიადაგების კონსერვაციისა და ნაყოფიერების აღდგენა-გაუმჯობესების ღონისძიებები (ENV16410G1-LS) ლექცია კიკაბიძე მაია 11-103 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ნიადაგების კონსერვაციისა და ნაყოფიერების აღდგენა-გაუმჯობესების ღონისძიებები (ENV16410G1-LS) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია 11-103 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (EET25610G1-LP) ლექცია ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
მელიორაციული ჰიდროლოგია და ჰიდროგეოლოგია (PHS20510G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-416 |
ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (PHS20610G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია 11-415 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH16512G3-LP) ლექცია ტაბატაძე ხათუნა 11-510 |
--- |
11-19:00 | სასოფლო-სამეურნეო კულტურების წყალმოთხოვნილების პროგნოზირების მეთოდები (EET25610G1-LP) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ 11-101 |
აგროკლიმატური რესურსები (AGC24610G1-LS) ლექცია მელაძე მაია 11-415 |
--- | --- | ||
12-20:00 | ნიადაგ-გრუნტების ფიზიკა (PHS20610G1-LP) ლექცია ლომიშვილი მაია 11-416 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-504 |
აგროკლიმატური რესურსები (AGC24610G1-LS) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-416 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (რუსული) (LEH16512G3-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე ხათუნა 11-511 |
--- | |
13-21:00 | --- | მელიორაციული ჰიდროლოგია და ჰიდროგეოლოგია (PHS20510G1-LP) ლექცია ლომიშვილი მაია 11-414 |
--- | |||
14-22:00 | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ლომსაძე ნინო 11-509 |
--- | --- | --- |
1101215/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (MAP16210G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-310 |
--- | ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (MAP16410G1-LS) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-311 |
უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (MAP16510G1-LS) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა 11-311 |
--- |
11-19:00 | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-312 |
უალკოჰოლო სასმელების ტექნოლოგია (MAP16510G1-LS) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-313 |
ლუდის წარმოების ტექნოლოგია (MAP16410G1-LS) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-313 |
--- | |
12-20:00 | --- | ეთილის სპირტის წარმოება (MAP16210G1-LS) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-316 |
--- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | ხილ-კენკროვანი ღვინოების წარმოება (MAP16310G1-LS) ლექცია ხომასურიძე მარიამ 11-509 |
--- |
1101215/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16610G1-LS) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-103 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პურ– პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16610G1-LS) პრაქტიკული დოლიძე მალხაზ 11-103 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16710G1-LP) ლაბორატორიული ძნელაძე სოფიო 11-414 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-313 |
--- | საქაროზის წარმოება (MAP16810G1-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-307 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | საკონდიტრო პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP16710G1-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-310 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | სახამებლის, გლუკოზისა და ფრუქტოზის ტექნოლოგია (MAP16910G1-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-312 |
--- | საქაროზის წარმოება (MAP16810G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა 11-305 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1101215/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ 11-312 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დაკონსერვების ტექნოლოგია (MAP17010G1-LP) პრაქტიკული სადაღაშვილი ეთერ 11-308 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ 11-512 |
--- |
11-19:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP17110G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-311 |
--- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP17210G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-316 |
--- | |
12-20:00 | რძისა და რძის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP17110G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი 11-305 |
--- | --- | ჩაისა და სუბტროპიკული კულტურების ტექნოლოგია (MAP17310G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-310 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP17210G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი 11-308 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1102215 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MAP15810G1-LP) პრაქტიკული ძნელაძე სოფიო 11-305 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (BRS20510G1-LS) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-305 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების ბიოქიმია (BRS20510G1-LS) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-305 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლექცია საჩანელი თამარ 11-311 |
--- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (EET05110G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ 11-312 |
--- | სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლაბორატორიული გოცირიძე მარინა 11-502 კომპ. კლ. |
--- |
11-19:00 | სურსათის მიკრობიოლოგიური საფრთხეები (BRS11710G1-LB) ლაბორატორიული საჩანელი თამარ 11-213 |
თანამედროვე ტექნოლოგიური დანამატები (MAP15810G1-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ 11-307 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-510 |
--- | --- | |
12-20:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატური მართვის სისტემები (EET05110G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ 11-313 |
--- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-503 |
სამეწარმეო და ტექნოლოგიურ ინოვაციათა მენეჯმენტი (BUA36402G1-LB) ლექცია გოცირიძე მარინა 11-502 კომპ. კლ. |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1102226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-310 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიომრავალფეროვნება (5კრ) (ENV11510G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-311 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ 11-106 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ბიომრავალფეროვნება (5კრ) (ENV11510G1-LS) პრაქტიკული ეპიტაშვილი თინათინ 11-510 |
--- | მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) ლექცია ტყემალაძე გურამ 11-305 |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-503 |
მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ 11-413 |
--- |
11-19:00 | --- | ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია 11-512 |
--- | |||
12-20:00 | სამკურნალო მცენარეების კულტივირების ტექნოლოგია (AGC13210G1-LP) პრაქტიკული ეპიტაშვილი თინათინ 11-313 |
ნიადაგისა და წყლის რესურსების გამოყენების აგროტექნოლოგია (ENV11610G1-LP) პრაქტიკული კუპრავიშვილი მაია 11-510 |
მცენარეთა ბიოლოგია და ფიზიოლოგია (ENV20410G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ 11-511 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 11-510 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1101231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (MAP14810E2-LS) Lecture ხომასურიძე მარიამ 11-503 |
--- | Wine tourism (BUA54610E1-LS) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო 11-504 |
--- |
11-19:00 | --- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (MAP14810E2-LS) Seminar ხომასურიძე მარიამ 11-505 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | Sensory evaluation of wine (MAP14910E2-LSP) Practical Work ხომასურიძე მარიამ 11-415 |
Enterprise Practice in Winery (MAP18310E1-R) Training practice ხომასურიძე მარიამ 11-415 |
Sensory evaluation of wine (MAP14910E2-LSP) Lecture ხომასურიძე მარიამ 11-512 |
--- | Production of distilled spirituous beverages of grape origin (MAP14810E2-LS) Practical Work ხომასურიძე მარიამ 11-414 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | Wine tourism (BUA54610E1-LS) Practical Work ჩხარტიშვილი ნინო 11-414 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1102231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Integrated soil and water management for vineyards (ENV16110E1-LP) Practical Work ხოსიტაშვილი თათია 11-322 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Grapevine Physiology (BRS18210E1-LS) Lecture ზაკალაშვილი თეკლა 11-503 |
Enochemistry (BRS22210G1-LB) Lecture ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
Grapevine pests and diseases and integrated pest management (BRS17410G1-LS) Lecture ალექსიძე გურამ 11-310 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | Grapevine Physiology (BRS18210E1-LS) Practical Work ზაკალაშვილი თეკლა 11-503 |
Enochemistry (BRS22210G1-LB) Practical Work ქვარცხავა გიორგი 11-314 |
Grapevine pests and diseases and integrated pest management (BRS17410G1-LS) Practical Work ალექსიძე გურამ 11-310 |
Wine grapes and world grape growing regions (AGC21210E1-LS) Lecture მაღრაძე დავით 11-510 |
Viticulture and vineyard managment systems (AGC21110E1-LS) Lecture მაღრაძე დავით 11-510 |
--- |
12-20:00 | --- | Intensive course for wine microbiology (BRS17510E1-LB) Laboratory საჩანელი თამარ 11-215 |
Integrated soil and water management for vineyards (ENV16110E1-LP) Lecture ხოსიტაშვილი თათია 11-318 |
Intensive course for wine microbiology (BRS17510E1-LB) Lecture საჩანელი თამარ 11-213 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | Viticulture and vineyard managment systems (AGC21110E1-LS) Practical Work მაღრაძე დავით 11-511 |
Wine grapes and world grape growing regions (AGC21210E1-LS) Practical Work მაღრაძე დავით 11-509 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1102312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (6კრ) (EDU10213G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 11-317 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (6კრ) (EDU10213G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 11-415 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (MAP17910G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ 11-504 |
--- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | რისკის შეფასება და ანალიზი სოფლის მეურნეობაში (BUA20710G2-L) ლექცია ცერცვაძე არჩილ 11-505 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-412 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | მიწათმოქმედების პროდუქტების წარმოების აგროტექნოლოგიები (MAP17910G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ 11-511 |
--- | --- | --- |
1102315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (6კრ) (EDU10213G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 11-317 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები და განათლების მენეჯმენტი (6კრ) (EDU10213G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 11-415 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-410 |
--- |
11-19:00 | ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) პრაქტიკული ლაფერაშვილი ქეთევან 11-307 |
--- | შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ 11-314 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | ხარიხის მართვა და HACCP - ის სისტემები (MAP12010G2-LP) ლექცია ლაფერაშვილი ქეთევან 11-307 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-410 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | შაქრისა და შაქრისმაგვარი ნივთიერებების ტექნოლოგია (MAP12110G2-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ 11-311 |
--- | --- | --- | --- |
1102309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ 11-412 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ 11-412 |
9-17:00 | --- | --- | --- | აგრარული ეკონომიკა - თანამედროვე ტენდენციები (SOS13513G2-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა 06-115ა |
--- | --- |
10-18:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-305 |
--- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია კოპალიანი ნატალია 11-413 |
--- | --- | |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-314 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია 11-503 |
კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებებში (SOS13413G2-LS) ლექცია ბერიძე თამარ 11-503 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1102319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-313 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სწავლების მეთოდები (6კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-311 |
ტყეთმცოდნეობის გავრცობილი კურსი (FOR14510G1-L) ლექცია მაჭავარიანი მერაბ 11-311 |
ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FOR14410G1-L) ლექცია ლომიძე ნინო 11-408 |
--- | --- |
11-19:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (FOR14210G1-LS) ლექცია ლომიძე ნინო 11-403 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (FOR14210G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-403 |
ტყის ეკოსისტემები და მათი დაცვა (FOR14410G1-L) პრაქტიკული ლომიძე ნინო 11-403 |
ტყეთმცოდნეობის გავრცობილი კურსი (FOR14510G1-L) პრაქტიკული მაჭავარიანი მერაბ 11-311 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ 11-312 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ 11-316 |
--- |
107050a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მიქაძე ბაკური 06-612ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
4-12:00 | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-511ა |
--- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-915ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-923ბ |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-904ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-906ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-915ბ |
პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა 06-411ბ |
სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-608ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-906ბ |
--- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050b | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-904ა |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-401ა |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-911ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო 06-906ბ |
საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-923ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-904ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-906ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-915ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მიქაძე ბაკური 06-511ა |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-511ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა 06-900ბ(პროფ) |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-900ბ(პროფ) |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მიქაძე ბაკური 06-412ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | პროფესიული უცხოური ენა (გერმანული) - 1 (LEH19012G3-LP) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-908ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-908ბ |
--- | --- |
7-15:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო 06-915ა |
საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი 06-923ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო 06-904ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-906ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პროფესიული უცხოური ენა (გერმანული) - 1 (LEH19012G3-LP) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-906ბ |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-904ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-405ბ |
პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-915ა |
საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ჩერქეზია გიორგი 06-912ა |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-908ბ |
2-10:00 | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-915ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-405ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-919ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-511ა |
--- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-908ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-906ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-912ა |
--- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-405ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-919ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ა |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-912ა |
სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-915ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო 06-511ა |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-917ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა 06-405ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-919ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-915ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ა |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-602ა |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-912ა |
--- | --- |
7-15:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-411ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა 06-902ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-909ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-917ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050g | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მიქაძე ბაკური 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-909ბ |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული მერებაშვილი ირმა 06-911ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-917ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-902ბ |
--- | ||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-912ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-902ბ |
--- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-902ბ |
--- | --- |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე 06-909ბ |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-919ბ |
--- | |
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-904ა |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მიქაძე ბაკური 06-904ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-902ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-911ბ |
პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-812ბ |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-902ბ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-906ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ 06-923ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-909ბ |
--- |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია პეტრიაშვილი ივანე 06-909ბ |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-909ბ |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-411ბ |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-602ა |
--- |
8-16:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-917ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-902ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა 06-904ბ |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-909ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-902ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-900ბ(პროფ) |
--- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-911ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
|
5-13:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-911ბ |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-904ა |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-902ბ |
6-14:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-902ბ |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე ირმა 06-912ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-919ბ |
|
9-17:00 | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-809ა |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-910ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-916ა |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-919ბ |
--- | |
3-11:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-911ბ |
--- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-911ბ |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-912ა |
სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
|
5-13:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-911ბ |
--- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-902ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-919ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-902ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-909ბ |
--- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-411ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-911ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ჩიხლაძე კობა 06-610ა |
5-13:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-902ბ |
6-14:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-912ა |
--- | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-511ა |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-904ა |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-915ბ |
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-902ბ |
||
8-16:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-904ბ |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-906ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-910ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050m | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-917ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-900ბ(პროფ) |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა 06-917ბ |
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა 06-904ბ |
სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა 06-917ბ |
საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-405ბ |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-904ბ |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-405ბ |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-511ა |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-917ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-917ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-511ა |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა 06-911ბ |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-902ბ |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-906ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა 06-904ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-405ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-904ბ |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-405ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-917ბ |
--- |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-909ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-915ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-902ბ |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-812ბ |
სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-917ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა 06-906ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-916ა |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მურადაშვილი ვახტანგი 06-910ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა 06-904ბ |
--- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-405ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-904ბ |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-405ბ |
--- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-915ა |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-908ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050p | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-919ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-916ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ბ |
პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-910ბ |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-919ბ |
--- | --- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-900ბ(პროფ) |
|
7-15:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-810ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-405ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-915ბ |
--- | --- |
9-17:00 | პროფესიული უცხოური ენა (რუსული) - 1 (LEH19412G3-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-910ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-904ა |
პროფესიული უცხოური ენა (რუსული) - 1 (LEH19412G3-LP) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა 06-909ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-902ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო II (დანაშაულის სხვა სახეები) (LAW13911G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-919ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-915ა |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 1 (LEH19212G3-LP) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-915ა |
--- | --- | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) პრაქტიკული სარჩიმელია მამუკა 06-908ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | საფინანსო სამართალი (LAW13311G1-LS) ლექცია სარჩიმელია მამუკა 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი 06-910ბ |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-919ბ |
--- | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალი პროცესი I (LAW13511G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი 06-910ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-915ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 1 (ზოგადი ნაწილი) (LAW14011G1-LS) პრაქტიკული ფარჯიანი აკაკი 06-904ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-623ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-911ბ |
--- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ცობეხია გიორგი 06-910ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-611ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-904ბ |
--- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-909ბ |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-916ა |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-810ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-906ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-611ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-919ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-611ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-911ბ |
ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-915ა |
|||||||||
10-18:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-923ბ |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-908ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა 06-923ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-411ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-611ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-911ბ |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-405ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-917ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-814ბ(ქარ) |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-911ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-904ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-916ა |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-908ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი Chinchaladze Kakhaberi 06-916ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-902ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-908ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ფრანგული) – B2.1 (LEH10812G1-P) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა Гарибашвили Тина 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | უცხოური ენა (ფრანგული) – B2.1 (LEH10812G1-P) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა Гарибашвили Тина 06-811ა |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა 06-915ბ |
--- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან 06-914ა |
4-12:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა 06-915ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-915ა |
--- | ||
5-13:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-911ბ |
||
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-911ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-904ბ |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-908ბ |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-915ა |
8-16:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-902ბ |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-902ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-916ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-900ბ(პროფ) |
--- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა 06-906ბ |
--- | --- | --- |
5-13:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-904ბ |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-911ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-904ბ |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-916ა |
7-15:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-908ბ |
--- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-911ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-902ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა 06-904ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-919ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-911ბ |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-915ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული პავლიაშვილი ოთარი 06-915ბ |
--- | |
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-916ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-917ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-904ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-916ა |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-908ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-908ბ |
|
10-18:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-902ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-916ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინა Черкезишвили Тина 06-814ბ(ქარ) |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა 06-511ა |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინა Черкезишвили Тина 06-916ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა 06-915ბ |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-917ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-908ბ |
--- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-908ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-908ბ |
|
10-18:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული პავლიაშვილი ოთარი 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-915ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-411ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-906ბ |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-912ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-908ბ |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული პავლიაშვილი ოთარი 06-919ბ |
--- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-908ბ |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა 06-908ბ |
|
10-18:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული ბუკია ანა 06-910ბ |
11-19:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-623ა |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-511ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-915ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული ბუკია ანა 06-906ბ |
--- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-917ბ |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
|||
8-16:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-511ა |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ა |
--- |
9-17:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-902ბ |
--- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა 06-911ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-919ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია 06-923ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-810ა |
||
3-11:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-623ა |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-917ბ |
|
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო 06-411ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-910ბ |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ა |
--- | |
9-17:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-902ბ |
--- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-923ბ |
2-10:00 | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე 06-911ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-623ა |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე 06-900ბ(პროფ) |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-906ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-915ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი 06-919ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 06-910ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა 06-904ა |
--- |
9-17:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია ბზიშვილი კარლო 06-902ბ |
--- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა 06-911ბ |
--- | |
10-18:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო Мачавариани Нато 06-511ა |
--- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ 06-906ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-908ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინა Черкезишвили Тина 06-411ბ |
--- | --- |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-904ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-908ბ |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინა Черкезишвили Тина 06-902ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-904ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-604ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე 06-911ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-915ბ |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-912ა |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-904ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-906ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 06-915ბ |
--- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-401ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა 06-923ბ |
||
8-16:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-915ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-912ა |
ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-604ა |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული წერეთელი გვანცა 06-911ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი 06-908ბ |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-915ბ |
სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ 06-904ბ |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-904ბ |
--- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-919ბ |
5-13:00 | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-916ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-916ა |
|
8-16:00 | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-908ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო 06-915ა |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-604ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული ბუკია ანა 06-904ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-909ბ |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-916ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
|||||||||
10-18:00 | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული წერეთელი გვანცა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ბ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107150q | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია 06-923ბ |
ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი 06-909ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ 06-916ა |
ვალდებულებითი სამართლის ზოგადი ნაწილი (LAW12711G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა მზია 06-923ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ზოგადი ადმინისტრაციულ სამართალი I (საჯარო მმართველობა) (LAW12611G2-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ 06-910ბ |
--- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი 06-915ა |
--- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) პრაქტიკული ლორია არჩილი 06-613ა |
სისხლის სამართალი (ზოგადი ნაწილი) (LAW13011G1-LS) ლექცია ხინიკაძე ოთარი 06-909ბ |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები და თავისუფლებები (LAW12111G1-LS) ლექცია ლორია არჩილი 06-904ბ |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სანივთო (ქონებრივი) სამართალი (LAW12611G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან 06-904ბ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250a | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-411ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული იმნაძე თამარი 06-814ბ(ქარ) |
|||||||||
3-11:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-610ა |
კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-900ბ(პროფ) |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-915ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250b | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-910ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-902ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-610ა |
კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
|
--- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-908ბ |
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
|||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 06-411ბ |
--- | უცხოური ენა (გერმანული) – B 1.1 (LEH18812G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-715ა |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-610ა |
კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 06-912ა |
--- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-902ბ |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-910ბ |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ 06-911ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-904ბ |
უცხოური ენა (გერმანული) – B 1.1 (LEH18812G1-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა Гамкрелидзе Нана 06-701ბ |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-902ბ |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250d | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-602ა |
--- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-906ბ |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-917ბ |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 06-411ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-613ა |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-923ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი 06-612ა |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-911ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-910ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-911ბ |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-906ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-902ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-411ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული თოფურია მაია 06-915ა |
კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | ||||||||||
7-15:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-911ბ |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ფრანგული) – B1.1 (LEH18612G1-P) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-923ბ |
--- |
|
უცხოური ენა (ფრანგული) – B1.1 (LEH18612G1-P) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა Нарешелашвили Ека 06-916ა |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-915ბ |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250f | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-906ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-602ა |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-912ა |
|||||||
4-12:00 | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-906ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-904ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-904ბ |
--- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-911ბ |
--- | |||||||
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული საძაგლიშვილი თეონა 06-411ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-923ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-919ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-923ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-411ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-909ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | |||||||||
7-15:00 | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-810ა |
--- | ||||||||
9-17:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-911ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250h | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-511ა |
|||||||
3-11:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-902ბ |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-910ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-923ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-900ბ(პროფ) |
|||||||||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა 06-811ა |
--- |
|
--- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-909ბ |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-912ა |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250i | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-602ა |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-902ბ |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) პრაქტიკული ბლიაძე თამარი 06-904ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე 06-923ბ |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-915ა |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-909ბ |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტუროლოგია (SOS43811G1-LS) ლექცია ბლიაძე თამარი 06-904ა |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-902ბ |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-915ა |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250j | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-604ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-908ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-902ბ |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 06-409ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-610ა |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა 06-904ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-621ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი 06-411ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული მურვანიძე გიორგი 06-612ა |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250k | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-909ბ |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-604ა |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-411ბ |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-908ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-902ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა 06-904ბ |
--- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-511ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო 06-511ა |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ 06-902ბ |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
--- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250l | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ 06-909ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-604ა |
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ 06-908ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-902ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-912ა |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა 06-909ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო 06-904ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ 06-902ბ |
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ხარაძე ნანა 06-917ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-911ბ |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-611ა |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ 06-919ბ |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ადეიშვილი ლიანა 06-915ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-923ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-411ბ |
--- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა 06-411ბ |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-511ა |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-912ა |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250n | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-919ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-908ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-911ბ |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-611ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ადეიშვილი ლიანა 06-915ბ |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-910ბ |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250o | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე 06-909ბ |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-511ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ხელაია მაია 06-904ა |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-909ბ |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-908ბ |
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე 06-911ბ |
--- | |||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-611ა |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ადეიშვილი ლიანა 06-915ბ |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-912ა |
--- | ||||||||
5-13:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-923ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ 06-919ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-917ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-910ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107250p | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 |
|
|
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე 06-906ბ |
შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა 06-902ბ |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ადეიშვილი ლიანა 06-915ბ |
||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | შესავალი სამართალმცოდნეობაში (LAW11511G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ 06-909ბ |
|
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე 06-908ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია აბესაძე ეკა 06-611ა |
|
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ადეიშვილი ლიანა 06-915ბ |
--- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-923ბ |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე 06-917ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950ker | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-910ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი 06-906ბ |
--- | დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) პრაქტიკული კვაბზირიძე თეა 06-910ბ |
საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-904ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი 06-917ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-915ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-612ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-910ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-919ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-904ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950saj | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | განათლების სამართალი (LAW16011G1-LS) პრაქტიკული ლომინაშვილი დავით 06-906ბ |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | განათლების სამართალი (LAW16011G1-LS) ლექცია ლომინაშვილი დავით 06-904ბ |
|
--- | ||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული პერტაია თეა 06-911ბ |
||||
5-13:00 |
|
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-923ბ |
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-604ა |
--- | --- | საარჩევნო სამართალი (LAW15811G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-909ბ |
||||
6-14:00 |
|
--- | --- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი 06-902ბ |
||||||
7-15:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | საარჩევნო სამართალი (LAW15811G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-908ბ |
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-910ბ |
|||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950sas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-613ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი ანა 06-923ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-923ბ |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (LAW15011G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-915ა |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | იმიტირებული პროცესი სამოქალაქო სამართალში (LAW13011G2-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან 06-919ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-910ბ |
იმიტირებული პროცესი სისხლის სამართალში (LAW13111G2-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე ავთანდილ 06-904ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა სამართალი (LAW16211G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე თამარი 06-906ბ |
--- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ხარატი ნინო 06-917ბ |
საერთაშორისო ჰუმანიტარული სამართალი (LAW15011G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-611ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | ლტოლვილთა და იძულებით გადაადგილებულ პირთა სამართალი (LAW16211G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-911ბ |
--- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-917ბ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950sis | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე ავთანდილ 06-909ბ |
|
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-911ბ |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე ირმა 06-917ბ |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-411ბ |
|
||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-902ბ |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-909ბ |
|
კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-909ბ |
|
--- | |||||||||||||
5-13:00 | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-909ბ |
--- | კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-902ბ |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-902ბ |
--- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია კალმახელიძე ავთანდილ 06-917ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-917ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107951ker | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ 06-906ბ |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) პრაქტიკული კვაბზირიძე თეა 06-919ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი 06-906ბ |
--- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი 06-915ბ |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-915ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-612ა |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან 06-902ბ |
დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-910ბ |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-919ბ |
--- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-915ბ |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107951saj | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო 06-916ა |
||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | განათლების სამართალი (LAW16011G1-LS) ლექცია ლომინაშვილი დავით 06-904ბ |
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | განათლების სამართალი (LAW16011G1-LS) პრაქტიკული ლომინაშვილი დავით 06-908ბ |
--- | საარჩევნო სამართალი (LAW15811G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი 06-915ბ |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-923ბ |
--- | --- | --- | საარჩევნო სამართალი (LAW15811G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი 06-909ბ |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი 06-902ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-910ბ |
--- | --- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული ლომაია ნანი 06-923ბ |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-908ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107951sis | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-911ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-411ბ |
--- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-902ბ |
--- | ||||||||
4-12:00 | კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ 06-909ბ |
--- | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) ლექცია გაბუნია მიხეილ 06-909ბ |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-908ბ |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) პრაქტიკული გაბუნია მიხეილ 06-923ბ |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-902ბ |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია კალმახელიძე ავთანდილ 06-917ბ |
--- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-917ბ |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული კალმახელიძე ავთანდილ 06-904ა |
--- | --- |
|
კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ 06-917ბ |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107952ker | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი ანა 06-915ა |
დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) პრაქტიკული კვაბზირიძე თეა 06-915ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი 06-904ბ |
ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი 06-915ბ |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე 06-915ა |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-910ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-917ბ |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-909ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-906ბ |
--- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-906ბ |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107952sis | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-902ბ |
|
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||
3-11:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-912ა |
--- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-511ა |
--- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-910ბ |
||||
4-12:00 | --- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-912ა |
--- |
|
||||||
5-13:00 | --- | --- | საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
7-15:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
--- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-919ბ |
--- |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-912ა |
კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-908ბ |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 |
|
--- | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-912ა |
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული შეყილაძე ნათია 06-908ბ |
--- | --- | ||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107953ker | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი 06-904ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი 06-908ბ |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე 06-910ბ |
|
დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) პრაქტიკული კვაბზირიძე თეა 06-919ბ |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა 06-906ბ |
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა 06-917ბ |
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი ანა 06-904ბ |
|||||||||||||
7-15:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ცინცაძე ქეთევან 06-906ბ |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო კერძო სამართალი (LAW15411G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი ანა 06-919ბ |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | დაზღვევის სამართალი (LAW15211G1-LS) ლექცია კვაბზირიძე თეა 06-906ბ |
--- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107953sis | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო 06-909ბ |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | სამეწარმეო სამართალი (LAW13411G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი 06-912ა |
კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) პრაქტიკული ფაფიაშვილი შოთა 06-902ბ |
--- |
|
--- | |||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) პრაქტიკული ნოზაძე ირმა 06-602ა |
|||||||||
5-13:00 |
|
კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ვასილ 06-405ბ |
საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- |
|
||||||||
6-14:00 |
|
საპროკურორო სამართალი (LAW17311G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-910ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი (LAW13211G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე 06-911ბ |
--- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) ლექცია გახოკიძე ჯემალი 06-919ბ |
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | კრიმინოლოგია (LAW17011G1-LS) ლექცია კვირიკაშვილი ვასილ 06-912ა |
კრიმინალისტიკა (LAW17111G1-LS) ლექცია ფაფიაშვილი შოთა 06-908ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საგამოძიებო სამართალი (LAW17211G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ 06-511ა |
--- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107085 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-619ა |
--- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-623ა |
--- |
4-12:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) ლექცია ლაცაბიძე ნათია 06-606ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-608ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 06-602ა |
დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-619ა |
საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-602ა |
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-607ა |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-621ა |
ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-619ა |
--- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-602ა |
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-619ა |
--- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
|
9-17:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-602ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 06-606ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-623ა |
--- | |
4-12:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) ლექცია ლაცაბიძე ნათია 06-606ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-608ა |
--- |
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-606ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-607ა |
--- | ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-619ა |
--- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-602ა |
8-16:00 | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-621ა |
--- | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-619ა |
--- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
9-17:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-602ა |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-610ა |
ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-604ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107087 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-602ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 06-608ა |
--- | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-621ა |
|
4-12:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) ლექცია ლაცაბიძე ნათია 06-606ა |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-611ა |
ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-623ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-606ა |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-619ა |
--- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-602ა |
8-16:00 | --- | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-607ა |
საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-619ა |
--- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-611ა |
9-17:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-602ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-602ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107088 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-606ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-604ა |
--- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-614ბ |
დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-621ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-606ა |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-604ა |
8-16:00 | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-613ა |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 06-611ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) ლექცია ლაცაბიძე ნათია 06-602ა |
საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-612ა |
--- | --- |
9-17:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-621ა |
--- | --- | |||
10-18:00 | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-610ა |
ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-621ა |
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-621ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107089 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ 06-602ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი 06-604ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია 06-608ა |
--- | --- | აშშ საგარეო პოლიტიკა (SOS22111G2-LS) ლექცია დარჩია თამარ 06-606ა |
7-15:00 | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა 06-621ა |
--- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-604ა |
||
8-16:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-608ა |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (LKA54) ლექცია ლაცაბიძე ნათია 06-602ა |
საერთაშორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (SOS13812G2-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-612ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-621ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-621ა |
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა 06-621ა |
ქართული დიპლომატია (SOS22411G2-LS) პრაქტიკული გოცირიძე ზურაბ Гоциридзе Зураб 06-612ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107185 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-623ა |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-602ა |
--- |
4-12:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-612ა |
--- | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-606ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-621ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-602ა |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-621ა |
7-15:00 | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-607ა |
|
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) პრაქტიკული ხუფენია დავით 06-604ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-623ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107186 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-619ა |
||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-611ა |
|||||||||||||
4-12:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-604ა |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-602ა |
პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-613ა |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-619ა |
|||||||||||||
5-13:00 | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-619ა |
--- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-606ა |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-602ა |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-610ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) პრაქტიკული ხუფენია დავით 06-604ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-607ა |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107187 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე 06-607ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-610ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-608ა |
|
3-11:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე 06-607ა |
--- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
--- | ||
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-607ა |
გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-610ა |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-621ა |
--- |
5-13:00 | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-621ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-610ა |
||
6-14:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-619ა |
--- | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-621ა |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) პრაქტიკული ხუფენია დავით 06-621ა |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107188 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-608ა |
3-11:00 | --- | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-613ა |
--- | --- | |
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-607ა |
--- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-611ა |
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-621ა |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე 06-607ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-606ა |
||
6-14:00 | საერთაშორისო ორგანიზაციები და ინსტიტუტები (SOS21311G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა 06-619ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების თეორია (SOS20111G2-LS) პრაქტიკული ცაგარეიშვილი გიორგი 06-602ა |
--- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-621ა |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პატარა ქვეყანა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS21011G2-LS) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-613ა |
--- | |
8-16:00 | --- | გლობალური პოლიტიკა (SOS21111G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-602ა |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107285 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-608ა |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-608ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ტატიაშვილი ნონა 06-619ა |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-608ა |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა 06-602ა |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-608ა |
8-16:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-619ა |
--- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
--- | |
9-17:00 | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-610ა |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107286 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-604ა |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-612ა |
--- |
3-11:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-613ა |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-621ა |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-619ა |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა Вашакидзе Манана 06-623ა |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა 06-602ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-619ა |
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-613ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107287 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-611ა |
უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-606ა |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა 06-619ა |
--- |
2-10:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-612ა |
--- | --- | ||
3-11:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი 06-606ა |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ Bakuradze Tamar 06-604ა |
|
4-12:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-610ა |
--- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-607ა |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-607ა |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-613ა |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-607ა |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-602ა |
--- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-623ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107288 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
|
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა 06-619ა |
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა 06-608ა |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-610ა |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS40513G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა 06-610ა |
შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ავთანდილ 06-607ა |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | შესავალი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS20411G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ავთანდილ 06-623ა |
--- | შესავალი პოლიტიკურ მეცნიერებაში (SOS20511G2-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-604ა |
|||||||||
6-14:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-621ა |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია1 (SOS27311G2-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა 06-604ა |
--- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-623ა |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-621ა |
--- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-623ა |
--- | --- | პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-610ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-621ა |
ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-606ა |
--- | --- | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
4-12:00 | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) პრაქტიკული გურამიშვილი მაია 06-607ა |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-602ა |
პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა 06-619ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-610ა |
--- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-613ა |
--- | --- |
7-15:00 | --- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-602ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-607ა |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) ლექცია მანჩხაშვილი მაია 06-621ა |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-602ა |
--- | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-621ა |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი 06-604ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-606ა |
--- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-619ა |
პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
4-12:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) პრაქტიკული აბესაძე გვანცა 06-612ა |
--- | პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა 06-619ა |
--- | |
5-13:00 | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-623ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-613ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-613ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-602ა |
პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-608ა |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-610ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) ლექცია მანჩხაშვილი მაია 06-621ა |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-604ა |
--- | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-602ა |
--- | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
4-12:00 | --- | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-607ა |
პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა 06-619ა |
კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-612ა |
პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო 06-915ბ |
5-13:00 | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-621ა |
პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-610ა |
|||
6-14:00 | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-611ა |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-602ა |
საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-610ა |
--- | --- | |
8-16:00 | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-602ა |
--- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-608ა |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) ლექცია მანჩხაშვილი მაია 06-621ა |
--- | --- | ||
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107988 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-912ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-621ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-602ა |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-613ა |
ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-612ა |
კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-613ა |
--- | |
5-13:00 | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-621ა |
პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-611ა |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა 06-619ა |
--- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-608ა |
--- | |
7-15:00 | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) ლექცია მანჩხაშვილი მაია 06-619ა |
--- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-623ა |
--- | |
8-16:00 | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-604ა |
--- | --- | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-623ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107989 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ 06-602ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-613ა |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა 06-604ა |
მოლაპარაკების ხელოვნება (SOS22011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო 06-602ა |
--- | |
4-12:00 | --- | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-613ა |
--- | კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) ლექცია გურამიშვილი მაია 06-613ა |
--- | |
5-13:00 | --- | თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-621ა |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან 06-610ა |
თურქეთის საგარეო პოლიტიკა (IUY8) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-611ა |
6-14:00 | --- | პოლიტიკური ფსიქოლოგია (SOS23711G2-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა 06-619ა |
კავკასიაში არსებული კონფლიკტების ანალიზი (SOS27211G2-LSK) პრაქტიკული გიორგაძე ივანე 06-607ა |
--- | ||
7-15:00 | პოლიტიკური ლიდერობა (თეორია და პრაქტიკა) (SOS28111G2-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) ლექცია მანჩხაშვილი მაია 06-619ა |
--- | --- | საერთაშორისო პოლიტიკა და მასმედია (poe65) პრაქტიკული მანჩხაშვილი მაია 06-619ა |
|
8-16:00 | ჩინეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS27611G2-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-612ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო მექანიზმები (LAW14911G2-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან 06-613ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107080 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | Политические системы европейских стран (SOS20311RS-LSK) Практическая работа ქაზუმაშვილი რუსუდან Казумашвили Русудан 06-619ა |
Иностранный язык (китайский) (HEL27611R1-LS) Лекция ღვინჯილია ლია Гвинджилия Лия 06-608ა |
НАТО в системе международных Отношений (KLS78) Практическая работа ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-623ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | Иностранный язык (китайский) (HEL27611R1-LS) Практическая работа ღვინჯილია ლია Гвинджилия Лия 06-608ა |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | Политические системы европейских стран (SOS20311RS-LSK) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან Казумашвили Русудан 06-610ა |
Право Европейского Союза (ERT12) Практическая работа მელქაძე ზურაბ Мелкадзе Зураб 06-623ა |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | Право Европейского Союза (ERT12) Лекция მელქაძე ზურაბ Мелкадзе Зураб 06-621ა |
иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) Практическая работа გურგენიძე ნონა Гургенидзе Нона 06-916ა |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | НАТО в системе международных Отношений (KLS78) Лекция ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-619ა |
--- | --- | |
6-14:00 | Современные международные отношения (SOS29411R1-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-612ა |
--- | --- | иностранный язык (немецкий ) - А1.1 (OIK99) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა Гургенидзе Нона 06-621ა |
--- | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი Кикнадзе Автандил 06-623ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | Современные международные отношения (SOS29411R1-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-606ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი Кикнадзе Автандил 06-621ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107180 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | Международная интеграция и международные организации (SOS24811R2-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-619ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | Введение в методы исследования международных отношений (SOS29011R2-LSK) Практическая работа ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Введение в методы исследования международных отношений (SOS29011R2-LSK) Лекция ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-623ა |
--- | --- | --- | Теория международных отношений (SOS60311R1-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ Кикнадзе Михаил 06-623ა |
Международное публичное право (iuy65) Практическая работа მელქაძე ზურაბ Мелкадзе Зураб 06-613ა |
5-13:00 | Международная интеграция и международные организации (SOS24811R2-LS) Лекция ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-623ა |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | Международное публичное право (iuy65) Лекция მელქაძე ზურაბ Мелкадзе Зураб 06-612ა |
--- | --- | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ Кикнадзе Михаил 06-612ა |
иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-613ა |
7-15:00 | --- | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ Кикнадзе Михаил 06-613ა |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | Теория международных отношений (SOS60311R1-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ Кикнадзе Михаил 06-607ა |
--- | --- | иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-604ა |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107280 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Практическая работа მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-619ა |
--- | Информационные и коммунникационные технологии в международных отношениях (lko45) Лабораторная работа ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 01-კ.ც.I.6 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Введение в международные отношения (SOS28911R1-LS) Практическая работа კოწოწაშვილი მადლენა Коцоцашвили Мадлена 06-604ა |
--- | --- | ||
5-13:00 | Введение в международные отношения (SOS28911R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი Кикнадзе Автандил 06-607ა |
--- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-611ა |
--- | |
6-14:00 | Введение в политическое и правовое мышление (HEL31111R1-LS) Лекция ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-610ა |
--- | Информационные и коммунникационные технологии в международных отношениях (lko45) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 06-612ა |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-612ა |
--- | Введение в политическое и правовое мышление (HEL31111R1-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-611ა |
--- | --- |
8-16:00 | Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Лекция მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-607ა |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | Введение в философию (HEL30312R1-LS) Практическая работа ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-606ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | Введение в философию (HEL30312R1-LS) Лекция ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-611ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | иностранный язык (немецкий ) - А2.1 (HGF54) პრაქტიკული გურგენიძე ნონა Гургенидзе Нона 06-604ა |
Иностранный язык (китайский) (HEL27611R1-LS) Лекция ღვინჯილია ლია Гвинджилия Лия 06-608ა |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Иностранный язык (китайский) (HEL27611R1-LS) Практическая работа ღვინჯილია ლია Гвинджилия Лия 06-608ა |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | иностранный язык (немецкий ) - А2.1 (HGF54) Практическая работа გურგენიძე ნონა Гургенидзе Нона 06-612ა |
--- | Международные терроризм (SOS20211RS-LSK) Практическая работа ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-613ა |
--- | --- |
4-12:00 | Внешняя политика Китая (HGF4) Лекция კიკნაძე ავთანდილი Кикнадзе Автандил 06-602ა |
Экономика США (DSF65) Лекция დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-611ა |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | Экономическая дипломатия (JYU54) Лекция ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-619ა |
Международные отношения в Азии (LPP65) Практическая работа გოცირიძე ზურაბ Гоциридзе Зураб 06-608ა |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Внешняя политика Китая (HGF4) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი Кикнадзе Автандил 06-608ა |
--- | Международные терроризм (SOS20211RS-LSK) Лекция ლომიძე ნონა Ломидзе Нона 06-604ა |
--- | --- | |
7-15:00 | Экономическая дипломатия (JYU54) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი Хевцуриани Амиран 06-606ა |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | Международные отношения в Азии (LPP65) Лекция გოცირიძე ზურაბ Гоциридзе Зураб 06-610ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Экономика США (DSF65) Практическая работа დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-604ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707185 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 06-606ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-610ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (SOS26811G1-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-602ა |
9-17:00 | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება თანამედროვე გამოწვევები (SOS27911G1-LS) პრაქტიკული აბესაძე გვანცა 06-612ა |
--- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (SOS26811G1-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-621ა |
10-18:00 | --- | ევროატლანტიკური პოლიტიკა (SOS22211G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-611ა |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება თანამედროვე გამოწვევები (SOS27911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატიური სამსახურები (SOS22311G3-LSK) პრაქტიკული სულავა ნათია 06-606ა |
--- | --- | |
12-20:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (SOS27411G1-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-608ა |
ევროატლანტიკური პოლიტიკა (SOS22211G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-611ა |
საერთაშორისო ტერორიზმის ევოლუცია გლობალიზაციის ეპოქაში (SOS22611G3-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-604ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატიური სამსახურები (SOS22311G3-LSK) ლექცია სულავა ნათია 06-612ა |
--- | --- |
13-21:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (SOS27411G1-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-612ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | საერთაშორისო ტერორიზმის ევოლუცია გლობალიზაციის ეპოქაში (SOS22611G3-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე ეპიფანე 06-606ა |
--- | --- | --- |
707186 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (SOS26811G1-LS) პრაქტიკული დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-612ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) პრაქტიკული შუბითიძე ვაჟა 06-602ა |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ხისტი და რბილი ძალა საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS28111G1-LS) ლექცია შუბითიძე ვაჟა 06-610ა |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური დიპლომატია (SOS26811G1-LS) ლექცია დურმიშიძე ნუგზარ Дурмишидзе Нугзар 06-602ა |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (SOS27411G1-LS) პრაქტიკული ოსიძე ლევანი 06-602ა |
საერთაშორისო უსაფრთხოება თანამედროვე გამოწვევები (SOS27911G1-LS) პრაქტიკული აბესაძე გვანცა 06-612ა |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება თანამედროვე გამოწვევები (SOS27911G1-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-612ა |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | პოლიტიკური ფილოსოფია (SOS27411G1-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი 06-608ა |
ევროატლანტიკური პოლიტიკა (SOS22211G3-LS) ლექცია კუპრეიშვილი თამარი 06-611ა |
საერთაშორისო ტერორიზმის ევოლუცია გლობალიზაციის ეპოქაში (SOS22611G3-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე 06-604ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატიური სამსახურები (SOS22311G3-LSK) ლექცია სულავა ნათია 06-612ა |
--- | --- |
13-21:00 | --- | ევროატლანტიკური პოლიტიკა (SOS22211G3-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი 06-611ა |
საერთაშორისო ტერორიზმის ევოლუცია გლობალიზაციის ეპოქაში (SOS22611G3-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე ეპიფანე 06-619ა |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატიური სამსახურები (SOS22311G3-LSK) პრაქტიკული სულავა ნათია 06-608ა |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707285 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS26611G1-LS) პრაქტიკული ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS26611G1-LS) ლექცია ჯიჯეიშვილი ქეთი 06-611ა |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW15611G2-LSK) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი 06-612ა |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-608ა |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა 06-610ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი 06-613ა |
--- |
11-19:00 | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS27611G1-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-607ა |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი 06-608ა |
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) პრაქტიკული ხუფენია დავით 06-623ა |
--- | |
12-20:00 | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS27611G1-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი 06-607ა |
--- | ინფორმაციული ომები და საერთაშორისო კიბერსივრცე (SOS26911G1-LS) პრაქტიკული კუპრაშვილი ჰენრი 06-608ა |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | თანამედროვე საერთაშორისო სამართალი: თეორია და პრაქტიკა (LAW15611G2-LSK) ლექცია ლობჟანიძე გივი 06-604ა |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707150A | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- |
707150A1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
707150B | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- |
707150B1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- |
707150B2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707150C | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707250A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-919ბ |
--- | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-906ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-909ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-906ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-919ბ |
შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-908ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10511G2-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-919ბ |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-902ბ |
--- | --- | --- |
707250A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-904ა |
--- | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ 06-906ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-909ბ |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია 06-923ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია 06-919ბ |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-919ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | სისხლის სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10511G2-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-904ბ |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10511G2-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი 06-904ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ 06-902ბ |
--- | --- | --- |
707250B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ვახტანგი 06-919ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი 06-904ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-916ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10111G2-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-911ბ |
შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) პრაქტიკული ხვედელიანი დევი 06-910ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10111G2-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-915ბ |
--- | --- |
12-20:00 | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-906ბ |
შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) ლექცია ხვედელიანი დევი 06-915ბ |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-909ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707250B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი 06-904ბ |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ვახტანგი 06-906ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-916ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-923ბ |
სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10111G2-LS) ლექცია ღვინიაშვილი მერაბ 06-915ბ |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) ლექცია ხვედელიანი დევი 06-915ბ |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-909ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | სამოქალაქო სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW10111G2-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე 06-911ბ |
--- | შედარებით საკორპორაციო სამართალი (LAW11211G2-LS) პრაქტიკული ხვედელიანი დევი 06-917ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707250C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა 06-915ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) პრაქტიკული თოდუა ილონა 06-915ა |
--- | ადმინისტრაციული სამართალი - თანამედროვე პრაქტიკის აქტუალური საკითხები (LAW18811G1-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-915ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორიშო სამართალი (LAW18911G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-915ა |
შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან 06-912ა |
--- | --- | |
12-20:00 | ადმინისტრაციული სამართლის პროცესი და სასამართლო პრაქტიკა (LAW18711G1-LS) ლექცია თოდუა ილონა 06-915ა |
--- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე ქეთევან 06-916ა |
--- | --- |
13-21:00 | ადმინისტრაციული სამართალი - თანამედროვე პრაქტიკის აქტუალური საკითხები (LAW18811G1-LS) პრაქტიკული თოდუა ილონა 06-909ბ |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-919ბ |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
112035 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- |
|
პალეონტოლოგიის საფუძვლები (PHS37903G2-LSP) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- |
|
პალეონტოლოგიის საფუძვლები (PHS37903G2-LSP) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა 03-334 |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | მუზეუმმცოდნეობა (M) (HEL23112G1-LS) ლექცია წიკლაური მზია 06-811ა |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | მუზეუმმცოდნეობა (M) (HEL23112G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური მზია 06-810ა |
პალეოგრაფია (3კრ) (HEL22612G1-LS) ლექცია მესხია მარინე 06-812ბ |
ბრინჯაოს ხანის არქეოლოგია (HEL29912G1-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-811ა |
|
--- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | ბრინჯაოს ხანის არქეოლოგია (HEL29912G1-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-811ა |
არქეოგეოფიზიკა (PHS37403G1-LP) ლექცია ჯახუტაშვილი მამუკა 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | პალეოგრაფია (3კრ) (HEL22612G1-LS) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
|
არქეოგეოფიზიკა (PHS37403G1-LP) პრაქტიკული ჯახუტაშვილი მამუკა 06-812ბ |
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | რესტავრაცია - კონსერვაციის საფუძვლები (HEL23212G1-LB) ლექცია ფარჯანაძე თემური 06-814ბ(ქარ) |
|
--- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112135 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ნუმიზმატიკა (M) (HEL22912G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-617ბ |
--- | შესავალი არქიტექტურაში (AAC18406G1-LK) პრაქტიკული ქესანაშვილი ლია 01-610ც |
--- |
2-10:00 | --- | საველე არქეოლოგია (M) (HEL23012G1-LP) ლექცია ძნელაძე მერაბ 06-815ბ |
--- | --- | ||
3-11:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.1 (LEH11612G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-614ბ |
--- | ნუმიზმატიკა (M) (HEL22912G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-809ა |
--- | --- | --- |
4-12:00 | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22412G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-809ა |
--- | პალეოლითმცოდნეობა (HEL20312G2-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-809ა |
მსოფლიო კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22412G1-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-815ბ |
--- | შესავალი არქიტექტურაში (AAC18406G1-LK) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-611ც.1 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-614ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში(M) (HHS22503G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-412 |
პალეოლითმცოდნეობა (HEL20312G2-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-812ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-814ბ(ქარ) |
შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში(M) (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული ლურსმანაშვილი მარინე 03-208 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საველე არქეოლოგია (M) (HEL23012G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი გია 06-809ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112136 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ნუმიზმატიკა (M) (HEL22912G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საველე არქეოლოგია (M) (HEL23012G1-LP) ლექცია ძნელაძე მერაბ 06-815ბ |
შესავალი არქიტექტურაში (AAC18406G1-LK) პრაქტიკული ქესანაშვილი ლია 01-610ც |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | პალეოლითმცოდნეობა (HEL20312G2-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-812ბ |
--- | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22412G1-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა 06-815ბ |
--- | შესავალი არქიტექტურაში (AAC18406G1-LK) ლექცია ქესანაშვილი ლია 01-611ც.1 |
5-13:00 | --- | შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში(M) (HHS22503G1-LB) ლაბორატორიული გეორხელიძე დიანა 03-208.1 |
ნუმიზმატიკა (M) (HEL22912G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-809ა |
--- | --- | |
6-14:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-614ბ |
--- | შრომის უსაფრთხოება არქეოლოგიაში(M) (HHS22503G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო 03-412 |
პალეოლითმცოდნეობა (HEL20312G2-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-812ბ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული კობახიძე მაია 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | მსოფლიო კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22412G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა 06-811ა |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | საველე არქეოლოგია (M) (HEL23012G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი გია 06-810ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112235 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-806ბ |
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | მსოფლიო ცივილიზაციები (HEL22012G1-LS) პრაქტიკული გუგუშვილი ნესტან 06-814ბ(ქარ) |
--- | არქეოლოგიის საფუძვლები (M) (HEL22112G1-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-811ა |
--- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-803ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-602ბ |
--- | --- | ||||||
6-14:00 |
|
--- | მსოფლიო ცივილიზაციები (HEL22012G1-LS) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი 06-811ა |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | არქეოლოგიის საფუძვლები (M) (HEL22112G1-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-811ა |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-806ბ |
--- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-606ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-614ბ |
--- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) პრაქტიკული გუგუშვილი ნესტან 06-811ა |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ბრინჯაოს ხანის არქეოლოგია (HEL29912G1-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა 06-814ბ(ქარ) |
კრიტიკული აზროვნება (SOS48112G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან 06-811ა |
კრიტიკული აზროვნება (SOS48112G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ანტიკური არქეოლოგია (HEL20112G2-LS) ლექცია ძნელაძე მერაბ 06-811ა |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ბრინჯაოს ხანის არქეოლოგია (HEL29912G1-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-811ა |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა 06-812ბ |
კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საქართველოს კულტურული ცხოვრება XIX-XX სს-ში (HEL23812G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი 06-811ა |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ანტიკური არქეოლოგია (HEL20112G2-LS) პრაქტიკული წიკლაური მზია 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | თანამედროვე დიპლომატია (SOS24212G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-605ბ |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- |
|
ევროპული ცივილიზაცია (SOS24012G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | |||||||||
7-15:00 | ევროპული ცივილიზაცია (SOS24012G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
--- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (SOS24312G1 -LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | რელიგია და პოლიტიკური პროცესები ევროპაში (SOS24112G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
--- | ევროპის ინდივიდუალურობა: კულტურა და იდეოლოგია (SOS24312G1 -LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-810ა |
--- | თანამედროვე დიპლომატია (SOS24212G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-602ბ |
--- | ||||||||
9-17:00 | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (SOS25012G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | ევროკავშირის საშინაო პოლიტიკა (SOS25012G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112110 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS23712G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-602ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
ევროინტეგრაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS23712G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-602ბ |
--- | შესავალი საერთაშორისო საჯარო სამართალში (TARS4) ლექცია სულაბერიძე ნინო 06-810ა |
--- | ევროპის უახლესი ისტორია (SOS23612G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
||||||||||||
4-12:00 | ევროპის უახლესი ისტორია (SOS23612G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა 06-810ა |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (SOS23512G1-LS) ლექცია გარაყანიძე ნატა 06-810ა |
--- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS30112G1 -LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა 06-810ა |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკა (SOS23512G1-LS) პრაქტიკული გარაყანიძე ნატა 06-810ა |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი საერთაშორისო საჯარო სამართალში (TARS4) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო 06-811ა |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112210 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე სალომე 06-811ა |
პოლიტიკის მეცნიერების შესავალი (SOS22912G1-LS) ლექცია კიკნაძე თამარ 06-809ა |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (SOS23012G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-504ა |
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია მესხია მარინე 06-811ა |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი რეგიონმცოდნეობაში (SOS23012G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-506ა |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112910 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე თამარ 06-809ა |
--- | --- | ევროპის ქვეყნების შედარებითი პოლიტიკა (SOS25512G1-LS) ლექცია კიკნაძე თამარ 06-810ა |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (SOS25812G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS56012G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-809ა |
ევროკავშირის უსაფრთხოებისა და თავდაცვის პოლიტიკა (SOS25812G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-809ა |
--- |
5-13:00 | --- | საქართველო და ევროინტეგრაცია (SOS25412G1-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-809ა |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (SOS25612G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-810ა |
--- | --- |
7-15:00 | ევროკავშირის ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS56012G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-809ა |
--- | --- | გლობალიზაცია და რეგიონალიზმი (SOS25612G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | --- |
8-16:00 | საქართველო და ევროინტეგრაცია (SOS25412G1-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-810ა |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | ევროპის საარჩევნო სისტემები და ტექნოლოგიები (SOS25712G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) პრაქტიკული ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-617ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) ლექცია ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-617ბ |
--- | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე დავით 06-607ბ |
--- | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-614ბ |
--- |
4-12:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
--- | --- | მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-617ბ |
||
5-13:00 | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) ლექცია მახვილაძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლაბორატორიული გეგია დავით 06-609ბ |
--- | --- | --- | მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-612ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე დავით 06-607ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლაბორატორიული გეგია დავით 06-609ბ |
--- | |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) ლექცია ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-617ბ |
--- | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) პრაქტიკული სახოკია გიორგი 06-605ბ |
--- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
|
4-12:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
--- | --- | მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-606ბ |
||
5-13:00 | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) ლექცია მახვილაძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-612ბ |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112042 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-602ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) ლექცია ჯიქია ლალა Джикия Лала 06-617ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) ლექცია მახვილაძე დავით 06-605ბ |
--- | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვა და აუდიტი (BUA14013G1-LP) პრაქტიკული დავრაშელიძე ირინა 06-607ბ |
--- |
6-14:00 | ინვესტიციები (M) (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე დავით 06-603ბ |
--- | --- | --- | მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 06-612ბ |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლაბორატორიული გეგია დავით 06-612ბ |
მეწარმეობა (M) (SOS14312G2-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი 06-606ბ |
|
8-16:00 | ეკონომიკური პროცესების მოდელირება (M) (SOS15512G1-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (M) (SOS14112G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-605ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | ინოვაციური ეკონომიკა (SOS14012G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-614ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112140 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-606ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) პრაქტიკული გეგია დავით 06-609ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-603ბ |
|||||||||||
5-13:00 | --- | მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) პრაქტიკული ბახტურიძე ირმა 06-606ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა 06-607ბ |
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
7-15:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
|
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-602ბ |
--- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-607ბ |
--- | ||||||||||
8-16:00 | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
|
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
--- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112141 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-612ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-606ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-603ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-603ბ |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-617ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო 06-612ბ |
--- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-606ბ |
|
7-15:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-607ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) პრაქტიკული გეგია დავით 06-609ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112142 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-606ბ |
3-11:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო 06-606ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) პრაქტიკული გეგია დავით 06-609ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) ლექცია კერესელიძე შალვა 06-603ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-605ბ |
მაკროეკონომიკა (M) (SOS10512G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო 06-614ბ |
ინგლისური ენა-3 (LEH15212G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა Натадзе Ирина 06-603ბ |
--- |
7-15:00 | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS22412G1-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-609ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-607ბ |
--- | |
8-16:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34313G1-LS) პრაქტიკული ომანაძე ნინო 06-612ბ |
--- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი 06-603ბ |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112240 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი 06-611ბ |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-617ბ |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-605ბ |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია შენგელია რევაზ 06-602ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მამუკა 06-605ბ |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-602ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-804ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-612ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 06-607ბ |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-815ბ |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112241 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-606ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-617ბ |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS58302G1-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზ 06-605ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი 06-605ბ |
ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია შენგელია რევაზ 06-602ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-607ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მამუკა 06-605ბ |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 1 (MAS32708G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი Gabelaia Akaki 06-609ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) სემინარი ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-804ბ |
|
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) სემინარი ქუთათელაძე მაია 06-602ბ |
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-612ბ |
--- | --- |
7-15:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112940 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-603ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-612ბ |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-605ბ |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-602ბ |
||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) პრაქტიკული შაკიაშვილი თემურ 06-609ბ |
ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-606ბ |
--- | |||||
7-15:00 | --- |
|
--- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-607ბ |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-606ბ |
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112941 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-812ბ |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-606ბ |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ 06-605ბ |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-609ბ |
|||||
5-13:00 | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-605ბ |
--- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-602ბ |
|||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
8-16:00 | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) პრაქტიკული შაკიაშვილი თემურ 06-609ბ |
--- | --- | ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-606ბ |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112942 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) პრაქტიკული შაკიაშვილი თემურ 06-609ბ |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | ეკონომეტრიკა (M) (SOS14412G2-LPB) ლექცია კიკვაძე ტარიელი 06-603ბ |
უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-605ბ |
უძრავი ქონების შეფასება (M) (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-606ბ |
--- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა 06-602ბ |
||||
6-14:00 | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა 06-501ა |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (M) (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-609ბ |
||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ციფრული ეკონომიკა (SOS14612G2-LS) ლექცია ჯოლია გურამი 06-606ბ |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა 06-603ბ |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-813ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-815ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-815ბ |
ბუნების გამოყენების ეკონომიკა (M) (SOS13712G1-LS) ლექცია მგელაძე ლაშა 06-810ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნების გამოყენების ეკონომიკა (M) (SOS13712G1-LS) პრაქტიკული მგელაძე ლაშა 06-804ბ |
7-15:00 | --- | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-813ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-809ბ |
|
8-16:00 | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-815ბ |
--- | ||
9-17:00 | --- | --- | პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-806ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112026 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-806ბ |
--- |
2-10:00 | --- | პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-813ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-804ბ |
--- | --- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-815ბ |
--- |
5-13:00 | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-815ბ |
--- | |
6-14:00 | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-815ბ |
--- | პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | ეთიკური ეკონომიკა (M) (SOS13812G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ 06-602ბ |
--- |
7-15:00 | --- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-804ბ |
ეთიკური ეკონომიკა (M) (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ 06-811ა |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112027 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-813ბ |
პროფესიული ოსტატობა (JOI13212G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-815ბ |
--- | მომხმარებელთა ქცევა (BUA56412G1-LS) ლექცია აბუაშვილი თამარ 06-605ბ |
--- |
4-12:00 | --- | მომხმარებელთა ქცევა (BUA56412G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო 06-813ბ |
--- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-815ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-811ბ |
--- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-815ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ახალი მედია (ინტერნეტ ჟურნალისტიკა) (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-802ბ |
--- |
7-15:00 | --- | კულტურის ანალიზი და რეპრეზენტაცია მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11812G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-804ბ |
ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-806ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | მასკომუნიკაციის სოციოლოგია (JOI13612G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-804ბ |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112125 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (JOI10312G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-815ბ |
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (JOI10312G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-809ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ბეჭდური მედია (JOI11612G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-811ბ |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (JOI12712G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-815ბ |
პროფესიული ეთიკა (HEL30412G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-813ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (HEL30412G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-809ბ |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (JOI12712G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-811ბ |
--- | ბეჭდური მედია (JOI11612G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-810ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112126 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (JOI10312G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-804ბ |
--- | --- | ვიზუალური მასკომუნიკაციის საფუძვლები (JOI10312G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-806ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | პროფესიული ეთიკა (HEL30412G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-803ბ |
ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (JOI12712G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-817ბ |
--- | ბეჭდური მედია (JOI11612G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-811ბ |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ქართული ჟურნალისტიკის ისტორია (JOI12712G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-815ბ |
--- | პროფესიული ეთიკა (HEL30412G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-809ბ |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | ბეჭდური მედია (JOI11612G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-607ბ |
--- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112225 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-817ბ |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
|
პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-812ბ |
||||||||
6-14:00 | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-813ბ |
--- |
|
--- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-808ბ |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-808ბ |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-815ბ |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112226 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | ||||||||
1-9:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-813ბ |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-804ბ |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია 06-803ბ |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია 06-603ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა 06-817ბ |
შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა 06-802ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-808ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი ასლანიშვილი მანანა Асланишвили Манана 06-802ბ |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა 08-301ბ |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-812ბ |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-815ბ |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112925 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა (რადიო) (M) (JOI12312G1-P) სასწავლო პრაქტიკა შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 13-სასწავლო პრაქტიკა7 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (M) (ICT23908G1-LB) პრაქტიკული კვესელავა ქეთევან 09-204 |
|
4-12:00 | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (JOI10512G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-811ბ |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (M) (SOS32812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-815ბ |
კონფლიქტების გაშუქება (JOI19612G1-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა 06-808ბ |
--- | --- | მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (M) (ICT23908G1-LB) ლექცია კვესელავა ქეთევან 06-612ბ |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (M) (SOS32812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 06-815ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (JOI10512G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-817ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | კონფლიქტების გაშუქება (JOI19612G1-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-809ა |
თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (M) (JOI13412G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-812ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (M) (JOI13412G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-815ბ |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112926 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (M) (ICT23908G1-LB) პრაქტიკული კვესელავა ქეთევან 09-204 |
2-10:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (M) (SOS32812G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე 06-817ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (M) (JOI13412G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური 06-812ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (M) (SOS32812G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე 06-815ბ |
--- | --- | --- | --- | მულტიმედიური ინფორმაციული ტექნოლოგიები (M) (ICT23908G1-LB) ლექცია კვესელავა ქეთევან 06-612ბ |
6-14:00 | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (JOI10512G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან 06-813ბ |
სასწავლო პრაქტიკა (რადიო) (M) (JOI12312G1-P) სასწავლო პრაქტიკა შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 13-სასწავლო პრაქტიკა6 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მედიაპროდუქციის რედაქტირება (JOI10512G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან 06-817ბ |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კონფლიქტების გაშუქება (JOI19612G1-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა 06-815ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | კონფლიქტების გაშუქება (JOI19612G1-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა 06-809ა |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | თანამედროვეობის პრობლემატიკა მასკომუნიკაციაში (M) (JOI13412G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური 06-815ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს ეთიკა (M) (BUA35312G3-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-611ბ |
--- | --- |
4-12:00 | ბრენდინგი (M) (SOS20612G1-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-612ბ |
საზოგადოება და კონფლიქტების მართვა (M) (SOS22112G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-611ბ |
--- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (SOS22012G1-LS) ლექცია გუმბერიძე ნუცა 06-612ბ |
|
5-13:00 | --- | საზოგადოება და კონფლიქტების მართვა (M) (SOS22112G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი 06-602ბ |
--- | --- | ბრენდინგი (M) (SOS20612G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-611ბ |
საჯარო გამოსვლის ტექნოლოგიები (M) (SOS47512G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-603ბ |
6-14:00 | PR – ის სტრატეგია და ტაქტიკა (M) (SOS21412G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-607ბ |
--- | --- | |||
7-15:00 | ბიზნეს ეთიკა (M) (BUA35312G3-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
საჯარო გამოსვლის ტექნოლოგიები (M) (SOS47512G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-611ბ |
--- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (SOS22012G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-614ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | PR – ის სტრატეგია და ტაქტიკა (M) (SOS21412G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-607ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112061 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ბრენდინგი (M) (SOS20612G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-607ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (SOS22012G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-617ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოება და კონფლიქტების მართვა (M) (SOS22112G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-602ბ |
|
4-12:00 | ბრენდინგი (M) (SOS20612G1-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-612ბ |
საზოგადოება და კონფლიქტების მართვა (M) (SOS22112G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი 06-611ბ |
--- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (SOS22012G1-LS) ლექცია გუმბერიძე ნუცა 06-612ბ |
|
5-13:00 | საჯარო გამოსვლის ტექნოლოგიები (M) (SOS47512G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-606ბ |
PR – ის სტრატეგია და ტაქტიკა (M) (SOS21412G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-612ბ |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | ბიზნეს ეთიკა (M) (BUA35312G3-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-602ბ |
ბიზნეს ეთიკა (M) (BUA35312G3-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
საჯარო გამოსვლის ტექნოლოგიები (M) (SOS47512G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-611ბ |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | PR – ის სტრატეგია და ტაქტიკა (M) (SOS21412G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-607ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (M) (HEL31212G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-611ბ |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-606ბ |
ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (M) (HEL31212G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-617ბ |
--- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (M) (BUA47812G1-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-603ბ |
--- | ||||||||
5-13:00 | PR და რეკლამა (M) (SOS21212G1-LS) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-612ბ |
--- | --- | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (M) (BUA47812G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | PR და რეკლამა (M) (SOS21212G1-LS) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-606ბ |
--- | --- | PR და კულტურა (M) (SOS20912G1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-607ბ |
||||||||
8-16:00 | PR და კულტურა (M) (SOS20912G1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112161 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე 06-606ბ |
ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (M) (HEL31212G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია 06-617ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-611ბ |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-606ბ |
5-13:00 | კომუნიკაციის მენეჯმენტი (M) (BUA47812G1-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-617ბ |
ფილოსოფიური ანთროპოლოგია (M) (HEL31212G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია 06-614ბ |
PR და რეკლამა (M) (SOS21212G1-LS) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-617ბ |
კომუნიკაციის მენეჯმენტი (M) (BUA47812G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-612ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | PR და რეკლამა (M) (SOS21212G1-LS) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-606ბ |
--- | --- | PR და კულტურა (M) (SOS20912G1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-605ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე 06-617ბ |
PR და კულტურა (M) (SOS20912G1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-611ბ |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112260 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-603ბ |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS40212G1-LS) პრაქტიკული მახათაძე ნატო 06-607ბ |
--- | |
4-12:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-614ბ |
--- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-611ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- |
6-14:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (M) (BUA70112G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-611ბ |
ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-607ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | სოციოლოგია (SOS40212G1-LS) ლექცია შონია მურადი 06-617ბ |
მენეჯმენტის საფუძვლები (M) (BUA70112G1-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-605ბ |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-602ბ |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-605ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ვანდა 06-614ბ |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112261 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-809ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-812ბ |
--- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA70112G1-LS) პრაქტიკული მიქავა ირაკლი 06-808ბ |
--- | |
3-11:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა 06-612ბ |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | ზოგადი ფსიქოლოგია (SOS31712G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-614ბ |
--- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-611ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა 06-614ბ |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (M) (BUA70112G1-LS) ლექცია მიქავა ირაკლი 06-611ბ |
წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა 06-804ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) სემინარი ფიფია ნანა 06-612ბ |
სოციოლოგია (SOS40212G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი 06-605ბ |
სოციოლოგია (SOS40212G1-LS) ლექცია შონია მურადი 06-617ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ღონისძიებებათა მენეჯმენტი (M) (SOS21812G1-LS) ლექცია გუმბერიძე ნუცა 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-605ბ |
--- | სტრატეგიული კომუნიკაციები ტურიზმში (M) (BUA56012G1-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-603ბ |
--- |
3-11:00 | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-811ა |
მომხმარებელთა ქცევა (M) (BUA56412G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ღონისძიებებათა მენეჯმენტი (M) (SOS21812G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-607ბ |
სოციალური მედიის დაგეგმვა და მართვა (M) (SOS47612G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-614ბ |
--- | სტრატეგიული კომუნიკაციები ტურიზმში (M) (BUA56012G1-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-617ბ |
--- |
5-13:00 | მომხმარებელთა ქცევა (M) (BUA56412G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-609ბ |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | PR ქეისები (M) (BUA56612G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-603ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | სოციალური მედიის დაგეგმვა და მართვა (M) (SOS47612G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-603ბ |
შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-617ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | PR ქეისები (M) (BUA56612G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-602ბ |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-811ა |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ღონისძიებებათა მენეჯმენტი (M) (SOS21812G1-LS) ლექცია გუმბერიძე ნუცა 06-606ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია 06-605ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | PR ქეისები (M) (BUA56612G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ 06-607ბ |
ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ 06-811ა |
მომხმარებელთა ქცევა (M) (BUA56412G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-617ბ |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სოციალური მედიის დაგეგმვა და მართვა (M) (SOS47612G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ 06-614ბ |
--- | სტრატეგიული კომუნიკაციები ტურიზმში (M) (BUA56012G1-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია 06-617ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ღონისძიებებათა მენეჯმენტი (M) (SOS21812G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-809ა |
6-14:00 | --- | --- | სოციალური მედიის დაგეგმვა და მართვა (M) (SOS47612G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ 06-603ბ |
სტრატეგიული კომუნიკაციები ტურიზმში (M) (BUA56012G1-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია 06-611ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | PR ქეისები (M) (BUA56612G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ 06-603ბ |
მომხმარებელთა ქცევა (M) (BUA56412G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-612ბ |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ 06-810ა |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა 06-803ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Язык и стиль печатной публицистики (JOI15612R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-810ბ |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Язык и стиль печатной публицистики (JOI15612R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-804ბ |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Социология журналистики (JOI15012R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-817ბ |
Медиа и политтехнологии (JOI15212R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-817ბ |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Ораторское мастерство (технологии публичных дебатов) (LEH16012R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-808ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Социология журналистики (JOI15012R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-803ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Технологии печатных медиа (JOI15112R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-812ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Технологии печатных медиа (JOI15112R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-812ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Медиа и политтехнологии (JOI15212R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-809ბ |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Ораторское мастерство (технологии публичных дебатов) (LEH16012R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-809ბ |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112129 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-811ბ |
Основы толерантности и межкультурного взаимодействия (JOI14912R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-809ბ |
--- | Практическая стилистика русского языка (LEH15712R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-815ბ |
--- | --- |
3-11:00 | Технологии масскоммуникации (JOI14012R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-817ბ |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | Основы бизнеса (BUA43613R1-LSP) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ Кандашвили Теимураз 06-810ბ |
иностранный язык (английский ) - B 2.1 (LEH13212R1-P) Практическая работа ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-804ბ |
--- |
5-13:00 | Основы бизнеса (BUA43613R1-LSP) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ Кандашвили Теимураз 06-810ბ |
--- | --- | Введение в спецтерминологию (JOI14112R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-813ბ |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Практическая стилистика русского языка (LEH15712R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-808ბ |
Введение в спецтерминологию (JOI14112R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-815ბ |
Основы толерантности и межкультурного взаимодействия (JOI14912R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-811ბ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | Технологии масскоммуникации (JOI14012R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-803ბ |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112229 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა Бардавелидзе Хатуна 08-305ბ |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-809ბ |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | иностранный язык (английский ) - B 1.1 (LEH10812R2-P) Практическая работа ფავლენიშვილი თამარი Павленишвили Тамар 06-812ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | Основы философии (HEL31012R1-LS) Лекция ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-803ბ |
--- | --- | |
6-14:00 | История и культура Грузии (HEL20512R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 06-809ა |
Основы прикладной информатики 1 (ICT13508R2-LB) Лабораторная работа შავერდაშვილი ლაურა Шавердашвили Лаура 01-კ.ც.I.6.1 |
--- | Основы философии (HEL31012R1-LS) Практическая работа ლომინაძე სერგო Ломинадзе Серго 06-803ბ |
--- | --- |
7-15:00 | История и культура Грузии (HEL20512R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი Хохобашвили Тамар 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-806ბ |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | Теории и модели коммуникации (JOI13812R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-817ბ |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-815ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | Теории и модели коммуникации (JOI13812R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-813ბ |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Учебная практика (Радио) (JOI16812R1-P) Практика შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 13-სასწავლო პრაქტიკა5 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | Профессиональная этика журналиста (JOI16212R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-812ბ |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | Вещательная журналистика (JOI16612R1-LS) Практическая работа ნაცვლიშვილი ნუგზარი Нацвлишвили Нугзар 06-809ბ |
Стратегии создания текстовой продукции (JOI16312R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-808ბ |
--- | Проблемы современности в масскоммуникации (JOI16512R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-811ბ |
--- |
6-14:00 | --- | --- | Экологическая журналистика (JOI16012R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-808ბ |
Интернет-журналистика (JOI16112R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-817ბ |
--- | |
7-15:00 | --- | Вещательная журналистика (JOI16612R1-LS) Лекция ნაცვლიშვილი ნუგზარი Нацвлишвили Нугзар 06-803ბ |
--- | Интернет-журналистика (JOI16112R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ Закарашвили Тинатин 06-809ბ |
Экологическая журналистика (JOI16012R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა Гагиева Мадина 06-817ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Профессиональная этика журналиста (JOI16212R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-810ბ |
Стратегии создания текстовой продукции (JOI16312R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-806ბ |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Проблемы современности в масскоммуникации (JOI16512R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი Бондаренко Тамар 06-803ბ |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712140 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა II (SOS15512G2-LSK) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ 06-611ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გეოეკონომიკა (SOS15612G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-611ბ |
--- | ეკონომიკური პოლიტიკა (M) (SOS17212G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ეკონომიკური პოლიტიკა (M) (SOS17212G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა II (SOS15512G2-LSK) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-602ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712141 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა II (SOS15512G2-LSK) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ 06-611ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალური ეკონომიკა (SOS15712G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი 06-605ბ |
10-18:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური პოლიტიკა (M) (SOS17212G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | გლობალური ეკონომიკა (SOS15712G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი 06-605ბ |
11-19:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო ეკონომიკა II (SOS15512G2-LSK) პრაქტიკული ჭყონია ლია 06-602ბ |
--- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკური პოლიტიკა (M) (SOS17212G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
712240 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქცევის ეკონომიკა (SOS15412G2-LSK) ლექცია მენაბდე ელენე 06-603ბ |
თანამედროვე ეკონომიკური თეორიები (SOS15312G2-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-603ბ |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-614ბ |
აკადემიური წერა (LEH14612G2-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-614ბ |
ქცევის ეკონომიკა (SOS15412G2-LSK) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-603ბ |
--- |
11-19:00 | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-603ბ |
--- | ||||
12-20:00 | მიკროეკონომიკა II (SOS16512G1-LSP) ლექცია კვარაცხელია დემნა 06-606ბ |
აკადემიური წერა (LEH14612G2-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-605ბ |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა 06-612ბ |
--- | კვლევის მეთოდები სოციალურ მეცნიერებაში (SOS16212G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-603ბ |
--- |
13-21:00 | მიკროეკონომიკა II (SOS16512G1-LSP) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე ეკონომიკური თეორიები (SOS15312G2-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
--- |
712110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (SOS61512G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა 06-811ა |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | ევროპული პოლიტიკური წესრიგი (SOS61512G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა 06-810ა |
გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS62112G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-810ა |
ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (SOS61812G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | --- | --- |
13-21:00 | ევროკავშირის დიპლომატია და პრაქტიკა (SOS61812G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-810ა |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | გლობალიზაცია და ახალი მსოფლიო წესრიგი (SOS62112G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
--- | --- | --- |
712210 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ 06-809ა |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გლობალიზაცია და პატარა ქვეყანა (SOS61412G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ 06-811ა |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-809ა |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (SOS61212G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-810ა |
ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-811ა |
ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ევროპული რეგიონალიზმის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS62012G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო 06-809ა |
გლობალური მმართველობა (SOS61112G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-811ა |
--- | --- | ||
12-20:00 | ევროპის რეგიონული პოლიტიკა და ადგილობრივი განვითარება (SOS61212G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-811ა |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული სიხარულიძე ნუგზარი 06-809ა |
--- | გლობალური მმართველობა (SOS61112G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა 06-809ა |
ევროინტეგრაციის თეორია და მეთოდოლოგია (SOS61612G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო 06-810ა |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
712235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეომორფოლოგია (PHS30903G1-LP) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეომორფოლოგია (PHS30903G1-LP) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა Келептришвили Шалва 03-334 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (HEL24012G1-LS) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-814ბ(ქარ) |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-814ბ(ქარ) |
მატერიალური კულტურის ძეგლების კონსერვაცია (HEL24312G1-LB) ლექცია ფარჯანაძე თემური 06-814ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
11-19:00 | მატერიალური კულტურის ძეგლების კონსერვაცია (HEL24312G1-LB) ლაბორატორიული ფარჯანაძე თემური 06-814ბ(ქარ) |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ცომაია თეა 06-812ბ |
--- | --- | ||
12-20:00 | საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (HEL23912G1-LS) პრაქტიკული მესხია მარინე 06-812ბ |
--- | არქეოლოგიური არტეფაქტები (HEL24212G1-LS) ლექცია ანჩაბაძე ირაკლი 06-809ა |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | არქეოლოგიური არტეფაქტები (HEL24212G1-LS) პრაქტიკული ანჩაბაძე ირაკლი 06-811ა |
საქართველოს ძველი ისტორიის წყაროები (HEL23912G1-LS) ლექცია მესხია მარინე 06-809ა |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | ძველი ახლო აღმოსავლეთის ეთნოსები და კავკასია (HEL24012G1-LS) ლექცია მესხია მარინე 06-811ა |
--- | --- |
712125 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | NET-ოლოგია და სოციალური მედია (M) (SOS48012G1-LS) პრაქტიკული თუნგია მაია 06-607ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | NET-ოლოგია და სოციალური მედია (M) (SOS48012G1-LS) ლექცია თუნგია მაია 06-611ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ინოვაციური მედიაეკონომიკა (M) (SOS14012G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია 06-810ბ |
მედიის კვლევის მეთოდები (M) (JOI10312G2-LS) ლექცია დანელია ვაჟა 06-815ბ |
--- | კონტენტის მონეტიზაცია (M) (JOI19312G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-809ბ |
--- | --- |
11-19:00 | მედიის კვლევის მეთოდები (M) (JOI10312G2-LS) პრაქტიკული დანელია ვაჟა 06-815ბ |
კონტენტის მონეტიზაცია (M) (JOI19312G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-809ბ |
საინფორმაციო-ჰიბრიდული ომი და მედია (M) (JOI19012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-813ბ |
--- | --- | |
12-20:00 | ინოვაციური მედიაეკონომიკა (M) (SOS14012G1-LS) ლექცია ბენია მაია 06-815ბ |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | საინფორმაციო-ჰიბრიდული ომი და მედია (M) (JOI19012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-809ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ 06-815ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფოტო-ვიდეო რეპორტინგი (M) (JOI10512G2-P) ლექცია სულამანიძე სილოვან 06-806ბ |
მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო 06-815ბ |
--- | --- | --- |
11-19:00 | პუბლიცისტური ტექსტის კომბინაცია და მულტიფლატფორმული მიდგომები (M) (SOS44512G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-803ბ |
--- | პუბლიცისტური ტექსტის კომბინაცია და მულტიფლატფორმული მიდგომები (M) (SOS44512G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან 06-815ბ |
--- | ||
12-20:00 | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ 06-811ბ |
--- | მასმედია ინფორმაციულ საზოგადოებაში (JOI19212G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო 06-808ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | მასმედია ინფორმაციულ საზოგადოებაში (JOI19212G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო 06-806ბ |
მასკომუნიკაციის ტრენდები (M) (JOI17912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა 06-810ბ |
მედიაფილოსოფია (JOI18712G1-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო 06-806ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | მასკომუნიკაციის ტრენდები (M) (JOI17912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა 06-809ბ |
--- | --- |
712160 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციალური პროცესების მართვა (SOS45412G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-605ბ |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარეკლამო დიზაინი (ICT41908G1-LP) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-603ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარეკლამო დიზაინი (ICT41908G1-LP) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-603ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაციები (BUA53012G1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-606ბ |
--- | --- |
11-19:00 | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაციები (BUA53012G1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | სოციალური პროცესების მართვა (SOS45412G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო Чиаурели Вано 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712161 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარეკლამო დიზაინი (ICT41908G1-LP) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან 06-605ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სარეკლამო დიზაინი (ICT41908G1-LP) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან 06-603ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | სოციალური პროცესების მართვა (SOS45412G1-LS) პრაქტიკული ზუბიაშვილი მარიტა 06-607ბ |
--- | --- |
11-19:00 | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაციები (BUA53012G1-LS) ლექცია აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | ინტეგრირებული მარკეტინგული კომუნიკაციები (BUA53012G1-LS) პრაქტიკული აფხაიძე თინათინ 06-602ბ |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | სოციალური პროცესების მართვა (SOS45412G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო Чиаурели Вано 06-603ბ |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
712260 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პოლემიკური ოსტატობა (JOI18412G1-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა 06-808ბ |
განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-617ბ |
სოციალური კვლევის მეთოდები (SOS45312G1-LS) პრაქტიკული ბერიძე თამარ 06-606ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-612ბ |
--- | --- |
11-19:00 | პოლემიკური ოსტატობა (JOI18412G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-808ბ |
საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯმენტი (BUA55012G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა 06-606ბ |
--- | |||
12-20:00 | განწყობის მართვა საზოგადოებრივ ურთიერთობებში (SOS21612G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-603ბ |
--- | საზოგადოებასთან ურთიერთობის მენეჯმენტი (BUA55012G1-LS) ლექცია გუმბერიძე ნუცა 06-611ბ |
--- | ||
13-21:00 | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ 06-612ბ |
ბიზნესკომუნიკაცია (ინგლისური ენა) (LEH12412G1-P) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა 06-602ბ |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ 06-603ბ |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | სოციალური კვლევის მეთოდები (SOS45312G1-LS) ლექცია ბერიძე თამარ 06-611ბ |
--- |
912170 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (5კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-602ბ |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912270 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია. მეტრეველი ლია 06-814ბ(ქარ) |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საქართველოს ეკლესიის ისტორიის კვლევის თეოლოგიური მეთოდები (HEL10212G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე ანანია 06-810ბ |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-811ბ |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-811ბ |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912240 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-808ბ |
ინსტიტუციური ეკონომიკა(M) (SOS17612G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე 06-605ბ |
სწავლების მეთოდები (5კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-804ბ |
ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-605ბ |
--- |
11-19:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-808ბ |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე Сичинава Александр 06-607ბ |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა(M) (SOS17612G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე 06-607ბ |
სწავლების მეთოდები (5კრ) (EDU10912G1-LS) სემინარი მეტრეველი ლია 06-606ბ |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- |
912235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (5კრ) (EDU10912G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-806ბ |
ქართველთა ეთნოგენეზისი (HEL29112G1-L) ლექცია სადრაძე ვაჟა 06-809ბ |
--- | ქართველთა ეთნოგენეზისი (HEL29112G1-L) ლექცია. სადრაძე ვაჟა 06-811ბ |
--- | --- |
11-19:00 | სწავლების მეთოდები (5კრ) (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-806ბ |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-803ბ |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912250 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია 06-808ბ |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სოციალური კვლევის მეთოდები (SOS47812G1-LSK) ლექცია მახათაძე ნატო 06-804ბ |
სოციალური კვლევის მეთოდები (SOS47812G1-LSK) პრაქტიკული მახათაძე ნატო 06-804ბ |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-810ბ |
--- | სწავლების მეთოდები (EDU13102G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია 06-803ბ |
--- |
11-19:00 | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (EDU10312G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი ივანე 06-810ბ |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412141 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-609ბ |
ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) ლექცია შველიძე ირმა 06-802ბ |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-202ტ |
ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH10112G4-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა 06-202ტ |
--- |
3-11:00 | ტოლერანტობა და მრავალფეროვნება (JOI13712G1-LS) პრაქტიკული შველიძე ირმა 06-802ბ |
დარგობრივი ლექსიკა (ბიზნესი, ეკონომიკა) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა 06-202ტ |
--- | |||
4-12:00 | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-202ტ |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-202ტ |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-806ბ |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-808ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-806ბ |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-811ბ |
||
5-13:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-803ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-804ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-810ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-811ბ |
|
7-15:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-808ბ |
--- | --- | ||
8-16:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-809ბ |
--- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-811ბ |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412225 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-811ბ |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-809ბ |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-806ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
|
4-12:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა 06-806ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-809ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-808ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-813ბ |
|
8-16:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-813ბ |
--- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-806ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-813ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-811ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-811ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული თუნგია მაია 06-802ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-813ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-815ბ |
4-12:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
|||||
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) სემინარი თუნგია მაია 06-802ბ |
--- | --- | ||
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-817ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-808ბ |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-803ბ |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412227 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) სემინარი თუნგია მაია 06-202ტ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-813ბ |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- |
3-11:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-811ბ |
--- | |||
4-12:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული თუნგია მაია 06-614ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-806ბ |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-810ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-806ბ |
--- | |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-813ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-817ბ |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412228 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-803ბ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული თუნგია მაია 06-605ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-810ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-811ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ 06-815ბ |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) სემინარი თუნგია მაია 06-602ბ |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ანთელავა ლილი 06-804ბ |
|
8-16:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-813ბ |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ 06-816ბ(ქარ) |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-813ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412229 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-810ბ |
--- | --- |
3-11:00 | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-810ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-815ბ |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-803ბ |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-817ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
|
6-14:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჩქარეული ედიშერ 06-811ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-817ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
||
7-15:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-811ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ 06-803ბ |
||
8-16:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ 06-811ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412230 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-817ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-813ბ |
3-11:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-202ტ |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-813ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-808ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
|
5-13:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-816ბ(ქარ) |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-804ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-810ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-810ბ |
|
7-15:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-809ბ |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-817ბ |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-809ბ |
--- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-808ბ |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-811ბ |
--- |
4-12:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-817ბ |
--- | --- | |||
5-13:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-806ბ |
--- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-810ბ |
--- | ||
6-14:00 | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-811ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-202ტ |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-816ბ(ქარ) |
||
8-16:00 | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-803ბ |
--- | ||
9-17:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-817ბ |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412232 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-817ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-817ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა 06-202ტ |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-812ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-809ბ |
|
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა 06-202ტ |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-812ბ |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-808ბ |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-806ბ |
--- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-810ბ |
--- |
9-17:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-808ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-813ბ |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-810ბ |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-808ბ |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-811ბ |
ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) სემინარი ჰასრათოვი ჰასრათ 06-815ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-809ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
6-14:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-806ბ |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-810ბ |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-808ბ |
--- | |
9-17:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-809ბ |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412234 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-804ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-809ბ |
--- |
3-11:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე 06-806ბ |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-804ბ |
||
4-12:00 | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ 06-812ბ |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ოსაძე ივანე 06-816ბ(ქარ) |
||
5-13:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ 06-803ბ |
--- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-806ბ |
||
6-14:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ 06-815ბ |
ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-813ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-809ბ |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-809ბ |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412235 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH17812G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-810ბ |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-804ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ქართული ენის ლექსიკა(B ბლოკი) (LEH18112G3-P) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-810ბ |
--- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-813ბ |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა(B ბლოკი) (LEH18312G3-LS) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-803ბ |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-813ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412236 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH17812G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-803ბ |
2-10:00 | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-808ბ |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა(B ბლოკი) (LEH18312G3-LS) პრაქტიკული შენგელია დარეჯანი Шенгелия Дареджан 06-803ბ |
||
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო 06-815ბ |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ქართული ენის ლექსიკა(B ბლოკი) (LEH18112G3-P) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-810ბ |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412237 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-810ბ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-803ბ |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-811ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH17812G3-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა 06-809ბ |
--- | |
5-13:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა(B ბლოკი) (LEH18312G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა 06-201ტ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ქართული ენის ლექსიკა(B ბლოკი) (LEH18112G3-P) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-810ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412238 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული ენის ფონეტიკა(B ბლოკი) (LEH18312G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა 06-201ტ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა 06-803ბ |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-804ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა(B ბლოკი) (LEH18112G3-P) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-813ბ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH17812G3-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა 06-817ბ |
6-14:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-817ბ |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-803ბ |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412239 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ქართული ენის ფონეტიკა(B ბლოკი) (LEH18312G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა 06-201ტ |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) სემინარი ჭიქაბერიძე მაგდა 06-607ბ |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH17812G3-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი 06-806ბ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(B ბლოკი) (LEH18512G3-P) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა 06-609ბ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია 06-813ბ |
--- | --- | |
7-15:00 | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) პრაქტიკული კილაძე თინათინი 06-812ბ |
--- | --- | |||
8-16:00 | ქართული ენის გრამატიკა(მორფოლოგიის საკითხები)(B ბლოკი) (LEH17912G3-LS) ლექცია კილაძე თინათინი 06-812ბ |
ქართული ენის ლექსიკა(B ბლოკი) (LEH18112G3-P) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ 06-806ბ |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია 06-816ბ(ქარ) |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412241 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია თოდუა ლანა 06-201ტ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) ლექცია ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-202ტ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია შველიძე ირმა 06-201ტ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) სემინარი თოდუა ლანა 06-201ტ |
--- |
3-11:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული თოდუა ლანა 06-802ბ |
--- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო Qeburia Nino Кебурия Нино 06-201ტ |
ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული შველიძე ირმა 06-201ტ |
--- | |
4-12:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) პრაქტიკული თოდუა ლანა 06-201ტ |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული თოდუა ლანა 06-802ბ |
--- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) სემინარი თოდუა ლანა 06-201ტ |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული თოდუა ლანა 06-201ტ |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1 (A ბლოკი) (LEH17712G3-P) სემინარი თოდუა ლანა 06-201ტ |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ტურიზმი მთის რეგიონებში (PES16813G1-LS) სემინარი ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-205ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მთიანი რეგიონის ლანდშაფტური დაგეგმარება (AAC46001G2-LS) სემინარი ნატროშვილი გიორგი 01-210ც |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | ნარჩენების მართვის საფუძვლები (MAP15905G2-LS) ლექცია გოგოტიშვილი მაია 01-203ც |
--- | აგრო-ფერმერული ტურიზმი (PES17513G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 01-201ც |
--- | ორგანული მეცხოველეობა სოფლის მდგრადი განვითარების წყაროსათვის (ENV14805G1-LP) პრაქტიკული გოგოლი გიული 01-201ც |
|
4-12:00 | --- | --- | ორგანული მეცხოველეობა სოფლის მდგრადი განვითარების წყაროსათვის (ENV14805G1-LP) ლექცია გოგოლი გიული 01-201ც |
--- | --- | |
5-13:00 | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) სემინარი ვანიშვილი მერაბი 01-210ც |
--- | მთიანი რეგიონის ლანდშაფტური დაგეგმარება (AAC46001G2-LS) ლექცია ნატროშვილი გიორგი 01-210ც |
ნარჩენების მართვის საფუძვლები (MAP15905G2-LS) სემინარი გოგოტიშვილი მაია 01-205ც |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ფინანსების საფუძვლები (6კრ) (BUA20213G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი 01-210ც |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი მთის რეგიონებში (PES16813G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-210ც |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | აგრო-ფერმერული ტურიზმი (PES17513G1-LS) სემინარი ქობლიანიძე თამარ 01-205ც |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113111 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მთის მდგრადი ორგანული ფერმერული სისტემების საფუძვლები (EET20310G2-LS) ლექცია კობალაძე კობა 01-210ც |
--- | მთის სოფლის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39513G2-LS) პრაქტიკული ახალაია ნანა 01-203ც |
ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-201ც |
--- | მთის მდგრადი ორგანული ფერმერული სისტემების საფუძვლები (EET20310G2-LS) პრაქტიკული კობალაძე კობა 01-203ც |
2-10:00 | ბიოეკონომიკა (SOS11712G2-LS) ლექცია კობალაძე კობა 01-203ც |
--- | --- | |||
3-11:00 | --- | მთის სოფლის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39513G2-LS) ლექცია ხოზრევანიძე ნოე 01-201ც |
--- | --- | მთის აგროეკოლოგიის საფუძვლები (EET20710G2-LS) პრაქტიკული გოგოტიშვილი მაია 01-205ც |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ბიოეკონომიკა (SOS11712G2-LS) პრაქტიკული შილაკაძე ეკატერინე 01-205ც |
||
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-205ც |
--- | მთის აგროეკოლოგიის საფუძვლები (EET20710G2-LS) ლექცია გოგოტიშვილი მაია 01-206ც |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკის საფუძვლები (4კრ) (MAS24513G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი 01-206ც |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სტატისტიკის საფუძვლები (4კრ) (MAS24513G1-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი 01-206ც |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113211 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 01-201ც |
რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-414 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) სემინარი გვარუციძე აკაკი 01-201ც |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 01-203ც |
--- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-323 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 01-210ც |
--- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-210ც |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია თოდაძე ხათუნა 01-201ც |
ინფორმატიკის საფუძვლები (ICT56101G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) სემინარი თოდაძე ხათუნა 01-205ც |
--- |
|
სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (SOS11612G2-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი 01-210ც |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (SOS11612G2-LS) სემინარი ჭიკაიძე ნაზი 01-210ც |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-210ც |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | ტურისტული მომსახურების ხელოვნება (BUA55313G1-LS) ლექცია კვარაცხელია ლია 01-206ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ტურისტული მომსახურების ხელოვნება (BUA55313G1-LS) სემინარი კვარაცხელია ლია 01-201ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის ეთიკა და კორპორაციული პასუხისმგებლობა (BUA35513G3-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ბელა 01-210ც |
--- | --- | --- |
5-13:00 | საკურორტო ტურიზმი (PES18513G1-LS) პრაქტიკული შარაშენიძე ალექსანდრე 01-203ც |
--- | ბიზნესის ეთიკა და კორპორაციული პასუხისმგებლობა (BUA35513G3-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ბელა 01-201ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-206ც |
--- | --- |
6-14:00 | საკურორტო ტურიზმი (PES18513G1-LS) ლექცია შარაშენიძე ალექსანდრე 01-201ც |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+1 (LEH12312G2 -P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-205ც |
--- | --- | |
7-15:00 | ბრენდმენეჯმენტი (BUA35413G3-LSP) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა 01-210ც |
ბრენდმენეჯმენტი (BUA35413G3-LSP) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა 01-205ც |
მომხმარებელთა ქცევა (4კრ) (BUA51313G1-LS) სემინარი ბერუაშვილი მანანა 01-203ც |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | მომხმარებელთა ქცევა (4კრ) (BUA51313G1-LS) ლექცია ბერუაშვილი მანანა 01-203ც |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ლოგისტიკა (BUA35713G3-LS) სემინარი სახოკია გიორგი 01-210ც |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ლოგისტიკა (BUA35713G3-LS) ლექცია სახოკია გიორგი 01-201ც |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113112 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-327 |
2-10:00 | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) სემინარი ახალაია ნანა 01-206ც |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-203ც |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-203ც |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | შესავალი მასპინძლობის ინდუსტრიაში (PES16113G1-LS) სემინარი ქობლიანიძე თამარ 01-201ც |
რუსული ენა-3 (LEH15612G3-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია 10-328 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (SOS11612G2-LS) სემინარი ქობლიანიძე თამარ 01-201ც |
დესტინაციის მარკეტინგი (BUA55513G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ Лорткипанидзе Реваз 01-201ც |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო საქმიანობის საფუძვლები (SOS11612G2-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 01-203ც |
დესტინაციის მარკეტინგი (BUA55513G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ Лорткипанидзе Реваз 01-201ც |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი მასპინძლობის ინდუსტრიაში (PES16113G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ 01-201ც |
--- |
8-16:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) სემინარი გალახვარიძე ნაირა 01-201ც |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) ლექცია ახალაია ნანა 01-203ც |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების საფუძვლები (HEL31513G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 01-210ც |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113212 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ტურიზმის შესავალი (PES16013G1-LS) სემინარი შილაკაძე ეკატერინე 01-210ც |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | საქართველოს მთიანი რეგიონების ტურისტულ-რეკრეაციული პოტენციალი (PES18313G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-203ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-205ც |
--- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-210ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-210ც |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 01-203ც |
--- | ||||||||||
6-14:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) სემინარი თოდაძე ხათუნა 01-203ც |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია თოდაძე ხათუნა 01-203ც |
--- | საქართველოს მთიანი რეგიონების ტურისტულ-რეკრეაციული პოტენციალი (PES18313G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-201ც |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-201ც |
--- | --- | --- | ტურიზმის შესავალი (PES16013G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 01-205ც |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113212ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |||||||||
1-9:00 | --- | ტურიზმის შესავალი (PES16013G1-LS) სემინარი შილაკაძე ეკატერინე 01-201ც |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-205ც |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-205ც |
უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-206ც |
მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი Кирмелашвили Георгий 01-210ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-210ც |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 1 (ICT15008G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 01-203ც |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია თოდაძე ხათუნა 01-203ც |
--- | საქართველოს მთიანი რეგიონების ტურისტულ-რეკრეაციული პოტენციალი (PES18313G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-201ც |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) სემინარი ჩუპრინინა სვეტლანა 01-203ც |
--- | ||||||||
8-16:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) სემინარი თოდაძე ხათუნა 01-203ც |
--- | --- | საქართველოს მთიანი რეგიონების ტურისტულ-რეკრეაციული პოტენციალი (PES18313G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე მანანა Vasadze Manana 01-210ც |
ტურიზმის შესავალი (PES16013G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა 01-205ც |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მექანიზაცია (EET67110G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი 01-210ც |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მექანიზაცია (EET67110G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი 01-205ც |
--- | --- | კვლევის მეთოდები (EDU10412G1-LS) ლექცია დათაშვილი მარიამ 01-205ც |
4-12:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა 01-203ც |
--- | --- | კვლევის მეთოდები (EDU10412G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ 01-210ც |
|
5-13:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა 01-201ც |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) ლექცია სახოკია გიორგი 01-203ც |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტი (BUA79605G1-LS) სემინარი სახოკია გიორგი 01-205ც |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ბიზნესის ეთიკა და საქმიანი ეტიკეტი (KJIU65) ლექცია აროშვილი ნინო 01-210ც |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ბიზნესის ეთიკა და საქმიანი ეტიკეტი (KJIU65) პრაქტიკული აროშვილი ნინო 01-210ც |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113113 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA70112G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან 01-203ც |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA70112G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან 01-203ც |
--- |
3-11:00 | ტყე და მერქნის დამუშავების მართვა (FOR15205G1-LP) ლექცია ბალამწარაშვილი ზაური 01-205ც |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-203ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.1 (LEH10412G1-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-203ც |
|
4-12:00 | ტყე და მერქნის დამუშავების მართვა (FOR15205G1-LP) პრაქტიკული ბალამწარაშვილი ზაური 01-205ც |
--- | --- | მთის ორგანული მეცხოველეობის საფუძვლები (MAP13205G2-LS) ლექცია გოგოლი გიული 01-203ც |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მთის ორგანული მეცხოველეობის საფუძვლები (MAP13205G2-LS) სემინარი გოგოლი გიული 01-201ც |
მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე 01-210ც |
--- | --- | --- | მთის კლიმატი და აგრომეტეოროლოგიის საფუძვლები (EET20410G2-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 01-210ც |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე 01-210ც |
--- | --- | --- | მთის კლიმატი და აგრომეტეოროლოგიის საფუძვლები (EET20410G2-LP) ლექცია მელაძე მაია 01-201ც |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113213 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) სემინარი გვარუციძე აკაკი 01-210ც |
--- |
2-10:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-707ბ |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი 01-201ც |
--- |
4-12:00 | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) ლექცია გოგოტიშვილი მაია 01-210ც |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-205ც |
უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა 01-206ც |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 1.1 (LEH19212G1-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე 01-210ც |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 01-210ც |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) ლაბორატორიული გოგოტიშვილი მაია 01-210ც |
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 1.1 (LEH19012G1-P) სემინარი ჩუპრინინა სვეტლანა 01-203ც |
--- |
8-16:00 | --- | მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 01-203ც |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები ბიზნესში (ICT54808G1-LB) პრაქტიკული ბიძინაშვილი-რუსიშვილი თეონა 01-კ.ც.I.2 |
--- | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ Маградзе Вахтанг 06-713ბ |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113114 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | მთიანი გარემოს ჰიდროგეოლოგია (EET20610G2-LP) ლექცია მებონია ნინო 01-201ც |
--- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-201ც |
--- | --- |
2-10:00 | მთიანი გარემოს ჰიდროგეოლოგია (EET20610G2-LP) პრაქტიკული მებონია ნინო 01-210ც |
მთის მდინარეების ჰიდრომეტრის საფუძვლები (AAC45701G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი გიორგი 01-203ც |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ღვარცოფებისა და ღვარცობ საწინააღმდეგო ნაგებობების ჰიდრავლიკა (EET20510G2-LP) ლექცია გორგიჯანიძე სოფიო 01-205ც |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-3 (5კრ) (LEH15212G3-P) პრაქტიკული აგასანდიანი სედა 01-205ც |
ღვარცოფებისა და ღვარცობ საწინააღმდეგო ნაგებობების ჰიდრავლიკა (EET20510G2-LP) პრაქტიკული გორგიჯანიძე სოფიო 01-210ც |
--- | მთის კლიმატი და აგრომეტეოროლოგიის საფუძვლები (EET20410G2-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია 01-203ც |
6-14:00 | --- | --- | მთის მდინარეების ჰიდრომეტრის საფუძვლები (AAC45701G2-LP) ლექცია ნატროშვილი გიორგი 01-201ც |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გლაციოლოგიის საფუძვლები (EET20810G2-LS) სემინარი გორგიჯანიძე სოფიო 01-205ც |
გლაციოლოგიის საფუძვლები (EET20810G2-LS) ლექცია გორგიჯანიძე სოფიო 01-205ც |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მთის კლიმატი და აგრომეტეოროლოგიის საფუძვლები (EET20410G2-LP) ლექცია მელაძე მაია 01-201ც |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113214 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშ./Mon. | სამშ./Tues. | ოთხშ./Wed. | ხუთშ./Thurs. | პარ./Fri. | შაბ./Sat. | |
1-9:00 | --- | --- | --- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-414 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) სემინარი ახალაია ნანა 01-201ც |
მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის 01-210ც |
--- | --- | რუსული ენა-1 (LEH11412G1-P) პრაქტიკული ჩოტულიდი გლორია 01-323 |
--- |
5-13:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლაბორატორიული შოგირაძე მარინე 04-329 |
--- | --- | ||
6-14:00 | მთის კლდოვანი ქანებისა და გრუნტების მექანიკა (EET20210G2-LP) სემინარი გორგიჯანიძე სოფიო 01-205ც |
მათემატიკა 1.1 (MAS32508G1-LP) ლექცია მასპინძელაშვილი ბორის 01-210ც |
--- | ზოგადი ფიზიკა A (PHS51208G1-LB) ლექცია შოგირაძე მარინე 04-323 |
ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-210ც |
მთის კლდოვანი ქანებისა და გრუნტების მექანიკა (EET20210G2-LP) ლექცია გორგიჯანიძე სოფიო 01-205ც |
7-15:00 | --- | ინფორმატიკის საფუძვლები (ICT56101G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე 08-301ბ |
--- | ინფორმატიკის საფუძვლები (ICT56101G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა 01-201ც |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) ლექცია ხოზრევანიძე ნოე 01-201ც |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა – 1 (LEH15012G3-P) პრაქტიკული კახიძე ფატიმა 01-210ც |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |