საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი |
სასწავლო ცხრილი |
---|
აკადემიური ჯგუფები
1000 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | --- | --- |
|
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
|||||||||||||||
8-16:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
|
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
--- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ, - Zoom ID: 829-853-9711 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1002 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1003 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- |
|
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
|||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი თებრო, - Zoom ID: 268-184-3142 |
|||||||||||||||||
10-18:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1004 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
|||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1005 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | |||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია კვინტრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 691-319-6145 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
|||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
|||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | ||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | ||||||||
7-15:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული შარიქაძე თეონა, - Zoom ID: 9287798112 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1007 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
|||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
--- | |||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჯანჯღავა ნინო, - Zoom ID: 427-039-4478 |
||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
||||||||
8-16:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1008 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
|
--- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | --- | --- | მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | --- | სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული გასვიანი ნანა, - Zoom ID: 601-743-5557 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ციცქიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 853-656-2999 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | |||||||||
10-18:00 | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1009 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- |
|
მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
მსოფლიო ხელოვნების ისტორია (ART40301G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1010 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ, - Zoom ID: 829-853-9711 |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
|||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- |
4-12:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
--- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | |
6-14:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული შალამბერიძე რევაზ, - Zoom ID: 349 448 7109 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
8-16:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
8-16:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | |
10-18:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
2-10:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
2-10:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
--- |
7-15:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | |
9-17:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | |
10-18:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
6-14:00 | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- |
8-16:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | |
9-17:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- |
3-11:00 | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
--- | --- | |
4-12:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
|
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | |
8-16:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
|
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
6-14:00 | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- |
8-16:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
9-17:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | --- | --- | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
6-14:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე ნატალია, - Zoom ID: 751 057 7442 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია შეყრილაძე ირაკლი, - Zoom ID: 991-623-9576 |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- |
8-16:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- |
3-11:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
|
6-14:00 | ჰიდროსაიზოლაციო, თბოსაიზოლაციო და მოსაპირკეთებელი მასალები (EET80201G1-LP) პრაქტიკული ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
8-16:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- |
9-17:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) პრაქტიკული ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- |
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- |
8-16:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) საკურსო ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | --- | |
9-17:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
10-18:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1731 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) საკურსო დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
4-12:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | |
6-14:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- | |
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) პრაქტიკული დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1732 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- |
7-15:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- |
8-16:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- |
9-17:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) საკურსო კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
10-18:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1733 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) საკურსო ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
6-14:00 | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) პრაქტიკული ნარიმანიძე ნინა, - Zoom ID: 889 672 4050 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ჰიდროტექნიკური ნაგებობების მშენებლობის წარმოება და ორგანიზაცია (AAC33201G1-LPK) ლექცია ახვლედიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 843-008-8704 |
--- |
7-15:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი დალაქიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-824-2485 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი კოპალიანი ალექსი, - Zoom ID: 394 581 4342 |
--- |
4-12:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | |
5-13:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
7-15:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
8-16:00 | გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
9-17:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) საკურსო მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
--- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) საკურსო მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
5-13:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- |
7-15:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია კვანტალიანი გულვერი, - Zoom ID: 935-187-8343 |
გაზმომარაგება (AAC45901G1-LPK) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი გიორგობიანი ოთარ, - Zoom ID: 586 601 8528 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1750 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ნაცვლიშვილი მარინა, - Zoom ID: 779-115-1738 |
მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
5-13:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
7-15:00 | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
9-17:00 | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1751 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
|
5-13:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
6-14:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
9-17:00 | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1752 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
2-10:00 | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
3-11:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- | ბუნებრივ გარემოზე ზემოქმედების შეფასების მოთხოვნები მშენებლობისას (AAC02701G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
5-13:00 | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ხატიური ხათუნა, - Zoom ID: 963-732-3991 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების სისტემების ექსპლუატაცია (AAC48101G2-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
9-17:00 | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- |
5-13:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
6-14:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საავტომობილო გზების და აეროდრომების მოვლა-შენახვა (AAC48501G1-LK) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- | |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- |
5-13:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
6-14:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
--- |
9-17:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | --- | საავტომობილო გზების და აეროდრომების მოვლა-შენახვა (AAC48501G1-LK) საკურსო შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | |
10-18:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ძეგლები (ART40201G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ვარდიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 402-664-4148 |
--- |
5-13:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) პრაქტიკული ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
6-14:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) ლექცია კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- |
7-15:00 | პროფესიული ლიცენზირება და ხარისხის კონტროლი მშენებლობაში (AAC46601G2-LS) ლექცია ჭურჭელაური ბადრი, - Zoom ID: 302-438-4741 |
მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
|
8-16:00 | მშენებლობის შეფასება და ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC83401G1-LP) პრაქტიკული კუჭუხიძე დიმიტრი, - Zoom ID: 342 949 0557 |
--- | --- | --- | მიწის ვაკისის წარეცხვისაგან დამცავი ნაპირსამაგრი და სარეგულაციო ნაგებობები (AAC41701G3-LS) პრაქტიკული ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
|
9-17:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი შოთა, - Zoom ID: 830-966-2854 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
5-13:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
6-14:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
4-12:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
5-13:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
6-14:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- |
10-18:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1802 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
6-14:00 | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
8-16:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- |
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1803 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო მუხიგულიშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 913 171 4514 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
6-14:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ბალანჩივაძე ლია, - Zoom ID: 971-473-0253 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- |
9-17:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ესაძე სერგო, - Zoom ID: 476-459-2285 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1804 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
6-14:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
--- |
8-16:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- |
3-11:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
6-14:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
8-16:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 5892721659 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- |
3-11:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო იაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 5892721659 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ქორქია ქეთევან, - Zoom ID: 503 371 7189 |
8-16:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1807 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია საყვარელიძე ამირან, - Zoom ID: 510-287-7358 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- |
6-14:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ქორქია ქეთევან, - Zoom ID: 503 371 7189 |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი, - Zoom ID: 752 273 1700 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია კახიანი ლია, - Zoom ID: 232-249-3701 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
4-12:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- |
5-13:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
6-14:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1809 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
4-12:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
5-13:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- |
6-14:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
8-16:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
9-17:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- |
3-11:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
4-12:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ცაკიაშვილი ალექსი, - Zoom ID: 752 273 1700 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
8-16:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
9-17:00 | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1811 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
3-11:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ავალიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 720-336-1312 |
--- |
4-12:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია სურგულაძე ბიჭიკო, - Zoom ID: 679-436-7086 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- |
6-14:00 | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ხაზალია კონსტანტინე, - Zoom ID: 397-435-5021 |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ამყოლაძე თემურ, - Zoom ID: 273 882 5473 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული კოხრეიძე ნინო, - Zoom ID: 347 447 6674 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ჩიტიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 812-496-6537 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1812 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- |
8-16:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1813 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | --- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
7-15:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- |
8-16:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
9-17:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
3-11:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
7-15:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
8-16:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1815 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ხაზარაძე ომარი, - Zoom ID: 644 036 0669 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო დუმბაძე მარიამი, - Zoom ID: 660 208 5404 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
4-12:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო მელქაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 497-546-8540 |
6-14:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ბოკერია ლადო, - Zoom ID: 848 132 5876 |
--- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
7-15:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია ლებანიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 443-964-3934 |
--- | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული ახვლედიანი გიორგი, - Zoom ID: 728-928-4345 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
7-15:00 | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო ვარდიაშვილი დავით, - Zoom ID: 318 325 8244 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1817 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- |
5-13:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
7-15:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
8-16:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1818 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- |
3-11:00 | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
7-15:00 | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო, - Zoom ID: 239 780 7724 |
საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
8-16:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- |
9-17:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1819 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) საკურსო მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- |
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) ლექცია მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია კოდუა მანონი, - Zoom ID: 778-492-9569 |
--- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- |
5-13:00 | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | --- | --- | პროფესიული და ბიზნეს კომუნიკაციები (BUA30401G3-LS) პრაქტიკული მარგალიტაძე იუნონა, - Zoom ID: 452-769-2480 |
--- |
6-14:00 | რკინაბეტონისა და ქვის კონსტრუქციები (AAC36301G2-LBK) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) ლექცია ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სამშენებლო ტენდერები, ეთიკა და კონტრაქტები (AAC83501G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები მშენებლობაში (AAC31801G2-LS) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ლითონის კონსტრუქციები (AAC36101G2-LBK) საკურსო ნაკვეთაური ნინო, - Zoom ID: 239 780 7724 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | ბიზნესის წარმოების პრინციპები (BUA41201G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული გორდეზიანი ქეთევან, - Zoom ID: 510 420 9082 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა-ნაგებობების საინჟინრო აღჭურვა (AAC488001G1-LP) ლექცია ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1900 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ქადარია იური, - Zoom ID: 309 118 0036 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1901 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
--- | ||||||||
5-13:00 | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ქადარია იური, - Zoom ID: 309 118 0036 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ქადარია იური, - Zoom ID: 309 118 0036 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1903 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია მურღულია ნუგზარ, - Zoom ID: 978-884-6892 |
სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 |
|
სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია გოცაძე დალი, - Zoom ID: 905-116-8896 |
--- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ქადარია იური, - Zoom ID: 309 118 0036 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ტაბატაძე დემურ, - Zoom ID: 707-472-0384 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო მშვიდობაძე ია, - Zoom ID: 552-040-5359 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
5-13:00 | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1905 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
2-10:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- |
|
--- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- |
|
--- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1906 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | ||||||||
2-10:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1907 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია ბერიშვილი ბიძინა, - Zoom ID: 255 649 2131 |
--- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ჩიქოვანი არჩილ, - Zoom ID: 659-994-7494 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
4-12:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ყორღანაშვილი ლალი, - Zoom ID: 738-616-9960 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ჭოხონელიძე გუგა, - Zoom ID: 517 254 3760 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბაციკაძე თამაზ, - Zoom ID: 532-973-4043 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1908 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- |
|
--- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | ||||||||
7-15:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1909 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | ||||||||
3-11:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
6-14:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | ||||||||
7-15:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1910 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | --- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1911 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | --- | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული თოფურია მარინე, - Zoom ID: 967 308 4954 |
|
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
--- | ||||||||
7-15:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||
8-16:00 | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ქარუმიძე ზეინაბ, - Zoom ID: 282-986-3139 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1912 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | --- | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | ||||||||
2-10:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- |
|
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
7-15:00 | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1913 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
||||||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1914 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- |
|
მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1915 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 894 977 0595 |
--- | ||||||||
2-10:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ესაძე თამარ, - Zoom ID: 847-259-6875 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ნაცვლიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 889-317-5002 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1916 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
--- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1917 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | --- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
||||||||
5-13:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- |
|
--- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1918 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
5-13:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
6-14:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1919 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) ლექცია ლუტიძე გიორგი, - Zoom ID: 605 986 2115 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | რიცხვითი მეთოდები (MAS39308G1-LPB) პრაქტიკული გვასალია ბადრი, - Zoom ID: 519-432-5236 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) საკურსო გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) ლექცია ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ჰიდრავლიკა (AAC46701G2-LB) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
ჰიდროლოგიის საფუძვლები (AAC46801G2-LP) პრაქტიკული ზალიკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 568-552-3388 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | საშენი მასალები 2 (AAC82901G1-LB) ლექცია ლეჟავა ხათუნა, - Zoom ID: 704-211-8348 |
|
--- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ფუძე-საძირკვლები (AAC83001G1-LK) საკურსო არეშიძე ნინა, - Zoom ID: 682 282 4629 |
--- | ||||||||
7-15:00 | სამშენებლო ინჟინერიის ამოცანების კომპიუტერული გაანგარიშებანი (ICT19701G1-LB) ლექცია კვაჭაძე თამარ, - Zoom ID: 330-288-5192 |
--- | --- | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო კაკუტაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 385-122-8152 |
--- | ||||||||
8-16:00 | მასალათა გამძლეობა 2 (EET71601G2-LK) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | შენობა–ნაგებობების არქიტექტურა (AAC17606G1-LK) ლექცია მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1080 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | თეორიული მექანიკა (კინემატიკა, კინეტიკა) (MAS40301G1-LPB) პრაქტიკული ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
|||||||||||||||
3-11:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე კობა, - Zoom ID: 238 776 9793 |
|
--- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
|||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | რუსული ენა -2 (LEH15512G3-P) პრაქტიკული გუგუნავა რუსუდან, - Zoom ID: 910-785-9100 |
სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) პრაქტიკული ჯინჭარაძე კობა, - Zoom ID: 238 776 9793 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული. ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | თეორიული მექანიკა (კინემატიკა, კინეტიკა) (MAS40301G1-LPB) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მენეჯმენტის ფსიქოლოგია (BUA38505G1-LS) პრაქტიკული დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ფირმის საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BUA31701G2-LS) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიების მენეჯმენტი მშენებლობაში (BUA75001G1-LSP) ლექცია ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სამშენებლო ბიზნესი და ფინანსები (BUA28301G1-LP) პრაქტიკული ხართიშვილი ია, - Zoom ID: 474-206-1436 |
--- | სამშენებლო ბიზნესი და ფინანსები (BUA28301G1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მენეჯმენტის ფსიქოლოგია (BUA38505G1-LS) ლექცია დიდიშვილი ნინო, - Zoom ID: 341-452-3890 |
--- | --- | ინოვაციური ტექნოლოგიების მენეჯმენტი მშენებლობაში (BUA75001G1-LSP) პრაქტიკული ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
|
9-17:00 | --- | --- | ფირმის საქმის წარმოების მენეჯმენტი (BUA31701G2-LS) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA12001G1-LP) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება მშენებლობაში (HHS26703G1-LB) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა და შესყიდვების ორგანიზება (AAC80601G1-LS) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | |
5-13:00 | მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1-LPK) ლექცია ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 1 (AAC81601G1-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | მშენებლობის მარკეტინგი (BUA53401G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | --- | მშენებლობის მატერიალურ ტექნიკური უზრუნველყოფა და შესყიდვების ორგანიზება (AAC80601G1-LS) ლექცია ქრისტესიაშვილი ელინა, - Zoom ID: 453-087-2832 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მშენებლობის მარკეტინგი (BUA53401G1-LS) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1-LPK) საკურსო ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
8-16:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA12001G1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მშენებლობის ხარჯთაღრიცხვა (AAC82401G1-LPK) პრაქტიკული ბაქრაძე დავით, - Zoom ID: 673-821-7929 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტი 1 (AAC81601G1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA12001G1-LP) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) პრაქტიკული ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA12001G1-LP) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) ლექცია ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
--- | სამშენებლო პროცესები (AAC30101G2-LK) საკურსო არუნაშვილი თამარ, - Zoom ID: 978 340 6017 |
საინჟინრო გეოდეზიის საფუძვლები (PHS40403G1-LB) ლექცია ჭიაურელი გიორგი, - Zoom ID: 558 441 8458 |
--- |
7-15:00 | --- | სამშენებლო მექანიკა 1 (EET72701G1-LK) საკურსო ტაბატაძე ანა, - Zoom ID: 642-033-9654 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) ლექცია შენგელია რევაზი, - Zoom ID: 3796477152 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS10912G1-LS) პრაქტიკული შენგელია რევაზი, - Zoom ID: 3796477152 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1090 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | Теоретическая механика- статика (MAS38201R1-LPB) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | --- | --- | Основы философии (HEL31012R1-LS) Лекция ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | Теоретическая механика- статика (MAS38201R1-LPB) Практическая работа გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- | --- | --- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Лекция შურღაია იოსები, - Zoom ID: 265-992-9111 |
||||||||||||
4-12:00 | Физика 2.1 (PHS55508R1-LB) Лекция გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Основы философии (HEL31012R1-LS) Практическая работа ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
|
||||||||||||
6-14:00 | Строительное черчение (EET71505R1-P) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Практическая работа შურღაია იოსები, - Zoom ID: 265-992-9111 |
||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
Инженерная геология и механика грунтов (PHS30301R2-LB) Лекция ბიჭიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 279 963 4392 |
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი გურეშიძე გინა, - Zoom ID: 778-416-3365 |
Экономика строительства (SOS10601R2-LS) Практическая работа ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
4-12:00 | --- | Исследование и испытание зданий и сооружений (AAC31101R2-LB) Лекция მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Строительные компьютерные программы (ICT32201R2-LB) Лабораторная работа ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Исследование и испытание зданий и сооружений (AAC31101R2-LB) Лабораторная работа მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 949-804-1314 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Восстановление и усиление зданий и сооружений (AAC07701R1-LPK) Практическая работа სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Восстановление и усиление зданий и сооружений (AAC07701R1-LPK) Лекция სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Восстановление и усиление зданий и сооружений (AAC07701R1-LPK) Курсовая работа სანიკიძე მამუკა, - Zoom ID: 686 103 9845 |
Строительные компьютерные программы (ICT32201R2-LB) Лекция ჩხიკვაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 523 912 2223 |
10-18:00 | Экономика строительства (SOS10601R2-LS) Лекция ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Технология возведения зданий и сооружений (AAC97301R1-LPK) Лекция ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
Технология возведения зданий и сооружений (AAC97301R1-LPK) Курсовой проект ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | Основы управления в строительстве (AAC30701R2-LP) Практическая работа ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | Санитарно-техническое оборудование здании (AAC42601R2-LP) Лекция დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Стройтельно-техническая экспертиза (AAC07201R1-LSK) Лекция ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | Основы гидротехнического строительство (AAC97201R1-LP) Лекция ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | Сейсмостойкость сооружений (EET77301R2-K) Курсовой проект ჯანყარაშვილი დავით, - Zoom ID: 779-087-1840 |
Стройтельно-техническая экспертиза (AAC07201R1-LSK) Курсовая работа ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
--- | --- |
8-16:00 | Технология возведения зданий и сооружений (AAC97301R1-LPK) Практическая работа ბაქანიძე შახი, - Zoom ID: 306-356-8542 |
Основы управления в строительстве (AAC30701R2-LP) Лекция ძოწენიძე მედეა, - Zoom ID: 562-507-2898 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | Стройтельно-техническая экспертиза (AAC07201R1-LSK) Практическая работа ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
Санитарно-техническое оборудование здании (AAC42601R2-LP) Практическая работа დენისოვა ირინა, - Zoom ID: 783-036-9799 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | Основы гидротехнического строительство (AAC97201R1-LP) Практическая работа ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Основы архитектуры (AAC17406R1-LK) Курсовой проект მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- | --- | --- | Cтроительная механика (EET77201R2-LPK) Практическая работа გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | Cтроительная механика (EET77201R2-LPK) Лекция გორგიძე დავით, - Zoom ID: 801-229-0273 |
--- |
4-12:00 | Сопротивление материалов 2 (EET71301R2-LP) Курсовая работа ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | --- | Основы архитектуры (AAC17406R1-LK) Лекция მალაღურაძე მარიამ, - Zoom ID: 671-531-8147 |
--- |
5-13:00 | Cтроительная механика (EET77201R2-LPK) Курсовая работа ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
Сопротивление материалов 2 (EET71301R2-LP) Лекция ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Строительные материалы 2 (AAC97101R1-LB) Лекция უგულავა ლიანა, - Zoom ID: 623 686 9145 |
Гидравлика (AAC30501R2-LPB) Практическая работа ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | Теплогазоснабжение и вентиляция (AAC40901R2-LP) Лекция მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Статистические методы в строительстве (AAC30601R2-LP) Практическая работа მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
8-16:00 | --- | Гидравлика (AAC30501R2-LPB) Лекция ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | Теплогазоснабжение и вентиляция (AAC40901R2-LP) Практическая работа მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Статистические методы в строительстве (AAC30601R2-LP) Лекция მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1098 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | კალკულუს T2 (MAS19308G1-LP) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | --- | კალკულუს T2 (MAS19308G1-LP) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
ფიზიკა 1.1 (PHS53408G1-LPB) ლექცია სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | გეოდეზი სამოქალაქო ინჟინერიაში (PHS42903G1-LB) ლექცია ჭიაურელი გიორგი, - Zoom ID: 558 441 8458 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1.1 (PHS53408G1-LPB) პრაქტიკული სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | საინჟინრო კომპიუტერული გრაფიკა სამოქალაქო ინჟინერიაში (ICT10901G3-PB) პრაქტიკული ფილფანი ნინო, - Zoom ID: 775 187 5115 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
122053 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Water Resources Planning (ENV12901E1-LBK) Course paper ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1-LS) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
Environmental Engineering (EET27001E1-LS) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | Water Resources Planning (ENV12901E1-LBK) Lecture გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
--- | ||
12-20:00 | --- | Water Resources Monitoring (AAC92901E1-LS) Lecture გვიშიანი ზურაბ, - Zoom ID: 520-816-0780 |
Water Resources Monitoring (AAC92901E1-LS) Practical Work კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
Environment Defense and Sustainable Development (AAC93001E1-LS) Lecture კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | Environmental Engineering (EET27001E1-LS) Lecture კლიმიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 785 153 2069 |
--- | ||
14-22:00 | --- | Water Resources Planning (ENV12901E1-LBK) Practical Work ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | --- | --- |
122055 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Hydrology of Surface and Groundwater (AAC92501E1-LP) Lecture ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
Water Resources Assessment (AAC92601E1-LP) Lecture ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | Environmental Chemistry (ENV12201E1-LP) Lecture ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
Water Resources Engineering (EET27001E1) Lecture ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- |
11-19:00 | Water Resources Assessment (AAC92601E1-LP) Practical Work ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
Water Quality Assessment (AAC92701E1-LS) Lecture ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
Environmental Chemistry (ENV12201E1-LP) Practical Work ბაგრატიონ-დავითაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 749-069-3053 |
--- | ||
12-20:00 | Hydrology of Surface and Groundwater (AAC92501E1-LP) Practical Work ინაშვილი ირმა, - Zoom ID: 975-600-7187 |
Water Resources Engineering (EET27001E1) Practical Work ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | |||
13-21:00 | Water Quality Assessment (AAC92701E1-LS) Practical Work ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | Water Resources Engineering (EET27001E1) Course paper ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- | --- | --- |
122011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- |
11-19:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
შენობა-ნაგებობების დიაგნოსტიკა, რეკონსტრუქცია, მოდერნიზაცია (AAC31201G1- LP) პრაქტიკული ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ძველი შენობა-ნაგებობების ტექნიკური ექსპერტიზა (AAC37901G2-LPK) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
შენობა-ნაგებობების დიაგნოსტიკა, რეკონსტრუქცია, მოდერნიზაცია (AAC31201G1- LP) ლექცია ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
--- | ||
13-21:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
ძველი შენობა-ნაგებობების ტექნიკური ექსპერტიზა (AAC37901G2-LPK) საკურსო ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ძველი შენობა-ნაგებობების ტექნიკური ექსპერტიზა (AAC37901G2-LPK) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- |
122020 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
||||||||||||
11-19:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
||||||||||||||
12-20:00 | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|
მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
|
||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
|
მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
122021 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
|||||||
9-17:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
|
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | ||||||||
11-19:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
|
მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) ლექცია ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ლევან, - Zoom ID: 359 737 7798 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) პრაქტიკული ტუხაშვილი შორენა, - Zoom ID: 545-170-9863 |
|||||||
13-21:00 | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
--- | --- |
122031 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) პრაქტიკული მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) პრაქტიკული ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) ლექცია ხმელიძე თამაზ, - Zoom ID: 262-342-5300 |
122041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ჰიდრავლიკა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC33701G1-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ჰიდრავლიკა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC33701G1-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) საკურსო ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- |
122043 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ჰიდრავლიკა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC33701G1-LP) ლექცია გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) პრაქტიკული ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | |
12-20:00 | ჰიდრავლიკა ჰიდროტექნიკურ ნაგებობათა მშენებლობაში (AAC33701G1-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 202-737-1364 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) საკურსო ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | ||
13-21:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
გრუნტის კაშხლების მშენებლობა (AAC37701G2-LPK) ლექცია ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
122051 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | წყლის მიწოდების და განაწილების ობიექტების მშენებლობა (AAC40501G3-LPK) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | ბუნებრივი წყლების წყალმიმღები ნაგებობების ‘ მშენებლობა (AAC40601G3-LP) პრაქტიკული ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | |
12-20:00 | --- | წყლის მიწოდების და განაწილების ობიექტების მშენებლობა (AAC40501G3-LPK) საკურსო ცინაძე ზაალ, - Zoom ID: 823 071 8417 |
--- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
--- | |
13-21:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
წყლის მიწოდების და განაწილების ობიექტების მშენებლობა (AAC40501G3-LPK) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- | |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | ბუნებრივი წყლების წყალმიმღები ნაგებობების ‘ მშენებლობა (AAC40601G3-LP) ლექცია ბზიავა კონსტანტინე, - Zoom ID: 865-775-0498 |
--- |
122056 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | --- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (PHS56201G1-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
12-20:00 | თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | სამშენებლო თბოფიზიკის სპეციალური კურსი (PHS56201G1-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
|||
13-21:00 | თბომომარაგების და ვენტილაციის სისტემების თბოგენერატორები (AAC37201G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | --- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- |
122061 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | --- | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) პრაქტიკული მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
||
11-19:00 | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) ლექცია ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | მონოლითური შენობა-ნაგებობების აგების ტექნოლოგია (მაგ) (AAC30801G1-LS) ლექცია მსხილაძე ნინო, - Zoom ID: 624-625-5848 |
--- | მშენებლობა კომპოზიტური მასალებით (AAC85601G1-LP) პრაქტიკული ყიფიანი გელა, - Zoom ID: 281 089 6470 |
საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- |
122082 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
--- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
--- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (AAC40201G3-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
|
11-19:00 | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | სატრანსპორტო გვირაბების მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (AAC40201G3-LP) ლექცია გრძელიშვილი მარინა, - Zoom ID: 466-724-9193 |
--- | ||
12-20:00 | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) საკურსო მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
--- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) ლექცია მაისურაძე ბორისი, - Zoom ID: 678-219-9264 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
122083 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საგზაო მშენებლობა რთულ პირობებში (AAC49501G2-LP) პრაქტიკული კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | საგზაო მშენებლობა რთულ პირობებში (AAC49501G2-LP) ლექცია კუპატაძე თორნიკე, - Zoom ID: 8323650983 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე თინათინი, - Zoom ID: 340 714 4163 |
ავტომატიზებული სისტემები საგზაო მშენებლობაში (AAC49301G2-LB) ლექცია ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) ლექცია კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
11-19:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლია, - Zoom ID: 213-698-0483 |
ავტომატიზებული სისტემები საგზაო მშენებლობაში (AAC49301G2-LB) ლაბორატორიული ჩუბინიძე გიორგი, - Zoom ID: 294-565-7243 |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | ფერდოს მდგრადობა და დაცვითი საინჟინრო ღონისძიებები (AAC37001G2-LP) პრაქტიკული კვიციანი ტარიელ, - Zoom ID: 9308378176 |
--- | --- | --- | საინჟინრო და სამეცნიერო კვლევის საფუძვლები (AAC41201G3-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
14-22:00 | --- | მშენებლობის ექსპერტიზა (AAC85701G1-LP) ლექცია მეტრეველი გელა, - Zoom ID: 430-435-2368 |
--- | --- | --- |
132004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | სამხედრო მეცნიერების სტრუქტურა, არსი და კვლევის მეთოდები (SES10301G1-L) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
--- | სამხედრო ინჟინერია-ტერიტორიის საინჟინრო მომზადება თავდაცვისათვის და საბრძოლო მოქმედებებისა და ოპერაციების სამხედრო -საინჟინრო უზრუნველყოფა (SES10701G1-L) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | თავდაცვის გარემოს და შეიარაღებული ბრძოლის საფუძვლები სამხედრო ინჟინრებისათვის (SES10601G1-L) ლექცია მეძმარიაშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 436 350 7865 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
131801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია კუბლაშვილი მურმან, - Zoom ID: 819-720-2819 |
--- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
131911 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131921 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131922 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131931 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131932 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131952 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131971 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
131972 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- |
12-20:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული აბრამიძე ედისონი, - Zoom ID: 973 643 7130 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- | --- |
132001-101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) სემინარი მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) სემინარი გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
--- | |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
132001-102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) სემინარი მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | ანტისეისმური პასიური და აქტიური სისტემები მშენებლობაში (AAC38501G2-LS) სემინარი მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
|
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | ანტისეისმური პასიური და აქტიური სისტემები მშენებლობაში (AAC38501G2-LS) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- |
132001-103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) სემინარი გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
--- |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | სტრუქტურულ-კომპოზიციური და ტექნოლოგიური თავისებურებანი მშენებლობაში (AAC38601G2-LS) სემინარი ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სტრუქტურულ-კომპოზიციური და ტექნოლოგიური თავისებურებანი მშენებლობაში (AAC38601G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
132001-105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თანამედროვე ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC39701G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) სემინარი გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
--- | |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
თანამედროვე ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC39701G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
132001-106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) სემინარი მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | ანტისეისმური პასიური და აქტიური სისტემები მშენებლობაში (AAC38501G2-LS) სემინარი მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
|
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | ანტისეისმური პასიური და აქტიური სისტემები მშენებლობაში (AAC38501G2-LS) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- |
132001-107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | თანამედროვე ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC39701G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | სტრუქტურულ-კომპოზიციური და ტექნოლოგიური თავისებურებანი მშენებლობაში (AAC38601G2-LS) სემინარი ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სტრუქტურულ-კომპოზიციური და ტექნოლოგიური თავისებურებანი მშენებლობაში (AAC38601G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | თანამედროვე ენერგოეფექტური ტექნოლოგიები მშენებლობაში (AAC39701G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი მამული, - Zoom ID: 430 414 7759 |
132001-15 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) სემინარი მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დრეკადობის და პლასტიკურობის გამოყენებითი თეორია (PHS22701G1-LS) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები საგზაო ინფრასტრუქტურაში (AAC42101G3-L) ლექცია ბურდულაძე ალექსი, - Zoom ID: 720 748 1243 |
--- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) სემინარი გელაძე ნინო, - Zoom ID: 7734065675 |
--- | |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | ||
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | სამშენებლო-ტექნიკური ექსპერტიზის თანამედროვე მეთოდები (AAC38901G2-LS) ლექცია წიქარიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 2671976471 |
--- |
132020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- |
132040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) პრაქტიკული სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | რიცხვითი ანალიზი მშენებლობაში (ICT23601G2-LS) ლექცია სანიკიძე ზაზა, - Zoom ID: 817-509-0386 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | სამშენებლო ინოვაციური პროექტების მართვის მეთოდები (SAMSH01) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
--- | --- | --- |
217139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Обеспечение качества производительности (EET59602R2-LP) Лекция გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
Электрические машины автоматических устройств (EET44402R2-LB) Лекция კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Предпринимательство и решение проблем (EET46902R3-LP) Практическая работа ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- | --- | Основы инжинеринга систем (EET44802R2-LB) Лабораторная работа გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Электрические машины автоматических устройств (EET44402R2-LB) Лабораторная работа კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Электрические аппараты распределительных устройств низкого и высокого напряжения (EET46802R3-LK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
|
6-14:00 | --- | Технология производства электрических машин (EET44202R2-LPK) Практическая работа ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | Обеспечение качества производительности (EET59602R2-LP) Практическая работа გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Предпринимательство и решение проблем (EET46902R3-LP) Лекция ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Электрические аппараты распределительных устройств низкого и высокого напряжения (EET46802R3-LK) Курсовой проект ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
Технология производства электрических машин (EET44202R2-LPK) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
Основы инжинеринга систем (EET44802R2-LB) Лекция გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | Технология производства электрических машин (EET44202R2-LPK) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Инжинерный менеджмент (EET44602R2-LB) Лабораторная работа სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლაბორატორიული გორგოშიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 560 713 4061 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | Инжинерный менеджмент (EET44602R2-LB) Лекция სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) საკურსო დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- |
7-15:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | Сети электропередачи (EET42002R2-LP) Лекция ხაჭაპურიძე ოლეგი, - Zoom ID: 453-820-0950 |
--- |
8-16:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | ენერგეტიკული ელექტრონიკა (EET45902G2-LBK) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
Сети электропередачи (EET42002R2-LP) Практическая работа ხაჭაპურიძე ოლეგი, - Zoom ID: 453-820-0950 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Технологии преобразования энергии гидроэнергетическими установками (EET41602R2-LBK) Лекция ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Электромагнетизм -1 (EET40902R2-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Технологии преобразования энергии гидроэнергетическими установками (EET41602R2-LBK) Курсовой проект ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Основы электромеханики (EET41402R2-LB) Лабораторная работа ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ОСНОВЫ ОХРАНЫ ТРУДА В ЭНЕРГЕТИКЕ И ТЕЛЕКОММУНИКАЦИЯХ (HHS20903R1-LB) Лекция ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
Электрическое освещение (EET41802R2-LBK) Курсовой проект ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- |
7-15:00 | --- | Основы электромеханики (EET41402R2-LB) Лекция ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
Общее электроснабжение (EET41502R2-LK) Курсовой проект სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Тепловые процессы и установки (EET41702R2-LPK) Лекция ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | Электрические станции и подстанции (EET41302R2-LP) Практическая работа ნაჭყებია შალვა, - Zoom ID: 356-929-1576 |
Электрическое освещение (EET41802R2-LBK) Лекция ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
Тепловые процессы и установки (EET41702R2-LPK) Практическая работа ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | Электрические станции и подстанции (EET41302R2-LP) Лекция ნაჭყებია შალვა, - Zoom ID: 356-929-1576 |
Электромагнетизм -1 (EET40902R2-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
Тепловые процессы и установки (EET41702R2-LPK) Курсовая работа ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | Общее электроснабжение (EET41502R2-LK) Лекция სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220139 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Экономика и маркетинг (EET40502R2-LP) Лекция ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- |
2-10:00 | Проекционное черчение (EET71305R1-P) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | --- |
3-11:00 | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
--- | --- | |
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | Теория линейных электрических цепей (ТЛЭЦ-1) (EET40702R2-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
Теория линейных электрических цепей (ТЛЭЦ-1) (EET40702R2-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები-2 (ICT10208G1-LB) ლაბორატორიული კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
--- | ||
7-15:00 | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Экономика и маркетинг (EET40502R2-LP) Практическая работа ამყოლაძე გურამ, - Zoom ID: 931-958-5260 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217110 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Технологии сотовой мобильной связи (EET53402R1-LPB) Лекция ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Технологии сотовой мобильной связи (EET53402R1-LPB) Практическая работа ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | Технологии сотовой мобильной связи (EET53402R1-LPB) Лабораторная работа ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
Экономический анализ деятельности компаний (SOS58602R1-LS) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | Проектирование кабельных систем и сетей телекоммуникации (EET55102R1-LP) Лекция ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
5-13:00 | --- | --- | Телекомуникационние сети, архитектура и технологии (EET53702R1-LPB) Лекция რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Проектирование кабельных систем и сетей телекоммуникации (EET55102R1-LP) Практическая работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
Телекомуникационние сети, архитектура и технологии (EET53702R1-LPB) Лабораторная работа რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | Экономический анализ деятельности компаний (SOS58602R1-LS) Практическая работа ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- |
7-15:00 | --- | Управление проектами (EET44902R2-LB) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | Телекомуникационние сети, архитектура и технологии (EET53702R1-LPB) Практическая работа რუხაძე ზურაბ, - Zoom ID: 496-486-0077 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Управление проектами (EET44902R2-LB) Семинар ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Курсовой проект ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
2-10:00 | --- | Распространение радиоволн и антенны (EET52302R1-LPKR) Курсовой проект ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | Оптические транспортные сети (EET56602R1-LP) Практическая работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
--- | Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Лабораторная работа ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
3-11:00 | --- | Распространение радиоволн и антенны (EET52302R1-LPKR) Практическая работа ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Лекция ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
Цифровые сети телекоммуникации (EET56002R1-LPBR) Практическая работа ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | Экономика телекоммуникации (EET52102R1-LSR) Практическая работа ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- |
5-13:00 | --- | Цифровая телекоммуникация (EET56702R1-LPR) Практическая работа შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | Распространение радиоволн и антенны (EET52302R1-LPKR) Лекция ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | Экономика телекоммуникации (EET52102R1-LSR) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Лабораторная работа ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Системы телекоммуникации (EET56502R1-LBKR) Лекция ჯღამაძე მიხეილ, - Zoom ID: 933-995-2598 |
--- |
9-17:00 | --- | Цифровая телекоммуникация (EET56702R1-LPR) Лекция შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | Оптические транспортные сети (EET56602R1-LP) Лекция ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220105 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лекция ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Лекция შურღაია იოსები, - Zoom ID: 265-992-9111 |
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | Анализ электрических цепей 1 (EET57002R1-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | Основы Экономики (SOS58402R1-LS) Лекция ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | Введение в психологию (SOS31412R1-LS) Практическая работа შურღაია იოსები, - Zoom ID: 265-992-9111 |
||||||||
7-15:00 | --- |
|
Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лабораторная работа ჩხაიძე ნათელა, - Zoom ID: 616-013-5261 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | Анализ электрических цепей 1 (EET57002R1-LB) Практическая работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | Основы Экономики (SOS58402R1-LS) Практическая работа ღიბრაძე ნანული, - Zoom ID: 976-603-6961 |
--- | Компьютерная инженерная графика (EET71905R1-P) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | Анализ электрических цепей 1 (EET57002R1-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217191 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | საწარმოო რესურსების დაგეგმვის MRP სისტემები (ICT14202G2-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | უსაფრთხოება საწარმოო სისტემებში (MAP25302G1-LS) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | მარაგების და მიწოდების ჯაჭვების მართვა (BUA33802G2-LB) საკურსო მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | მარაგების და მიწოდების ჯაჭვების მართვა (BUA33802G2-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | პროექტების ბიუჯეტირება და კონტროლინგი (BUA12902G1-LP) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
პროექტების ბიუჯეტირება და კონტროლინგი (BUA12902G1-LP) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | უსაფრთხოება საწარმოო სისტემებში (MAP25302G1-LS) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (BUA33102G2-LP) პრაქტიკული გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიზნესი და საზოგადოება (SOS62902G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | გუნდური მუშაობის ორგანიზება და მართვა (BUA33302G2-LP) ლექცია სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10113G1-LS-X2) ლექცია გუნიავა ქეთევნ, - Zoom ID: 313 772 7491 |
5-13:00 | --- | გუნდური მუშაობის ორგანიზება და მართვა (BUA33302G2-LP) პრაქტიკული სამადაშვილი მანანა, - Zoom ID: 419-906-2241 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ბიზნესი და საზოგადოება (SOS62902G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | საწარმოო სისტემები და პროცესები (MAP25202G1-LS) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
|
7-15:00 | მომსახურების ორგანიზაცია და მართვა (BUA49602G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
საწარმოო სისტემები და პროცესები (MAP25202G1-LS) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10113G1-LS-X2) პრაქტიკული გუნიავა ქეთევნ, - Zoom ID: 313 772 7491 |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მომსახურების ორგანიზაცია და მართვა (BUA49602G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
პროდუქციის და პროცესების ხარისხის მართვა (BUA33102G2-LP) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219191 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34002G2-LBK) ლექცია გობეჯიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 429-319-3112 |
--- | --- | --- | საწარმოო და ოპერაციული მენეჯმენტი (BUA34002G2-LBK) საკურსო გობეჯიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 429-319-3112 |
3-11:00 | --- | ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (EET47602G3-LP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | მენეჯერული ანგარიშგება (BUA12702G1-LB) ლაბორატორიული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BUA34702G2-LB) ლექცია ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- |
7-15:00 | ევროკავშირის სამეწარმეო პოლიტიკა (SOS63002G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | მენეჯერული ანგარიშგება (BUA12702G1-LB) ლექცია ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
ელექტროტექნიკური და ელექტრონული წარმოების ტექნოლოგია (EET47602G3-LP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- |
8-16:00 | ევროკავშირის სამეწარმეო პოლიტიკა (SOS63002G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | მეწარმეობის საფუძვლები (BUA37902G2-LS) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- |
9-17:00 | საწარმოო სისტემების მოდელირების საფუძვლები (BUA34702G2-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220191 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA34402G2-LS) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
--- | შესავალი სისტემათა ინჟინერინგში (EET47702G3-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ეკონომიკის საფუძვლები 2 (SOS11402G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | ეკონომიკის საფუძვლები 2 (SOS11402G2-LS) პრაქტიკული ხმალაძე თამუნა, - Zoom ID: 343-881-1344 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EET46002G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) საკურსო ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
||||||||
5-13:00 | --- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) ლექცია ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EET46002G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 |
|
მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | ||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) ლექცია ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) საკურსო ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
||||
10-18:00 | --- |
|
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | მაღალი ძაბვის მოწყობილობების საიზოლაციო სისტემები (EET46002G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია გვარამაძე ნინო, - Zoom ID: 518-131-6889 |
--- |
|
--- | --- | ||||
6-14:00 |
|
ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 |
|
--- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) ლექცია ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ელექტრომაგნიტური გარდამავალი პროცესები (EET46102G1-LK) საკურსო ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
|||||
9-17:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-3 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) პრაქტიკული სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||
8-16:00 | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული არზიანი გიორგი, - Zoom ID: 746 172 9226 3 |
ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) საკურსო სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
|
--- | |||||
9-17:00 | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია არზიანი გიორგი, - Zoom ID: 746 172 9226 3 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | --- | ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) ლექცია სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-4 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 767 955 3411 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ||||
7-15:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- |
|
--- | ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) საკურსო სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- |
|
ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | ||||
9-17:00 | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია არზიანი გიორგი, - Zoom ID: 746 172 9226 3 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) პრაქტიკული სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
--- | --- | |||||
10-18:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- | ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) ლექცია სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო შოვნაძე გივი, - Zoom ID: 434 845 3328 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217133-5 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ციფრული დაცვები (EET46202G1-LPB) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) პრაქტიკული სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) საკურსო სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
|
|
||||||||
8-16:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) პრაქტიკული გორდიაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 767 955 3411 |
||||||||
9-17:00 | მაღალი ძაბვის ინჟინერია (EET45502G1-LPB) ლექცია არზიანი გიორგი, - Zoom ID: 746 172 9226 3 |
--- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ელექტრული ქსელების დაპროექტება (EET40802G3-LPK) ლექცია სულაძე მიხეილ, - Zoom ID: 527 044 8019 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსფორმატორები (EET49002G1-LK) საკურსო კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | დაბალი და მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობების ელექტრული აპარატები (EET48302G1-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- |
|
|||||||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები (EET48902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსფორმატორები (EET49002G1-LK) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
დაბალი და მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობების ელექტრული აპარატები (EET48302G1-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
--- | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217135-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები (EET48902G1-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო გობიანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 523-011-6415 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსფორმატორები (EET49002G1-LK) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
დაბალი და მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობების ელექტრული აპარატები (EET48302G1-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||
7-15:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
ძალოვანი ტრანსფორმატორები და ავტოტრანსფორმატორები (EET49002G1-LK) საკურსო დვალიძე მალხაზი, - Zoom ID: 663-113-4342 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | დაბალი და მაღალი ძაბვის გამანაწილებელი მოწყობილობების ელექტრული აპარატები (EET48302G1-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი, - Zoom ID: 607-133-0051 |
|
||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
--- | --- | --- | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||||||
2-10:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი, - Zoom ID: 607-133-0051 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||||||
6-14:00 |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
|
ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- |
|
|
||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ხარებავა დიმიტრი, - Zoom ID: 274-980-3452 |
--- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | --- | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
||||||||||||
8-16:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
||||||||
5-13:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
--- |
|
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი, - Zoom ID: 607-133-0051 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-4 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული გურგენაძე რევაზი, - Zoom ID: 607-133-0051 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217138-5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკური სისტემების მართვა (EET47602G1-LB) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
||||||||||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) ლექცია გამრეკელაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 492 504 5115 |
|
|
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) პრაქტიკული ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების მონტაჟი (EET47802G1-LPR) პრაქტიკული ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარებისა და ელექტრომომარაგების სისტემების დაცვა (EET47702G1-LBK) ლექცია ბულბულაშვილიც გიორგი, - Zoom ID: 243 759 4096 |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) საკურსო კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) პრაქტიკული არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული ფილიპიდისი თათა, - Zoom ID: 478-618-7247 |
|
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-1 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- |
|
თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) პრაქტიკული არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- |
|
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო მაღრაძე ნინო, - Zoom ID: 898 183 6474 |
--- | ||||
6-14:00 | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- |
|
საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) საკურსო კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | ||||
7-15:00 | --- |
|
საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
--- | --- | |||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | --- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217146-2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) ლექცია არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თბოენერგეტიკული დანადგარების გავლენა გარემოზე და მისი დაცვა (EET44902G1-LPB) პრაქტიკული არაბიძე გია, - Zoom ID: 939-004-3197 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) ლექცია კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
||||
8-16:00 | --- | ენერგობაზრის ფორმირების საფუძვლები (EET41202G4-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
საინჟინრო თბური დიაგნოსტიკა (EET45202G1-LB) საკურსო კიღურაძე ომარ, - Zoom ID: 264-342-4313 |
|
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) პრაქტიკული ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
||||
10-18:00 | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
არატრადიციული ენერგოტექნოლოგიები და ენერგოდაზოგვა (EET45102G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217147 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ენერგეტიკული SCADA სისტემები (ICT14402G2-LPB) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო მაზმიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 835 020 7353 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის საფუძვლები (EET46902G1-LP) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
--- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროტურბინების მონტაჟის საფუძვლები (EET46902G1-LP) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- |
|
||||||||
8-16:00 | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | --- | --- |
|
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217148 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
|
--- | ||||
4-12:00 | --- | ენერგეტიკული SCADA სისტემები (ICT14402G2-LPB) ლექცია იმნაიშვილი ლევანი, - Zoom ID: 668-661-5538 |
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) ლექცია გიორგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 216 562 7671 |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) პრაქტიკული ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
--- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) პრაქტიკული კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
ჰიდროტურბინების რემონტის და ექსპლუატაციის საფუძვლები (EET46802G1-LP) ლექცია ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
|||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ხარისხის და მწარმოებლურობის უზრუნველყოფა (EET46602G2-LPB) ლექცია გოცირიძე მარინა, - Zoom ID: 838-190-7761 |
--- | ელექტრული აპარატები (EET40802G4-LK) საკურსო მაზმიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 835 020 7353 |
||||
8-16:00 | --- | ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EET47002G1-LK) ლექცია ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
|
--- | --- | ელექტროენერგეტიკული სისტემები (EET47002G1-LK) საკურსო ბიჯამოვი იაკირ, - Zoom ID: 634-186-2156 |
||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ენერგორესურსების გამოყენების ეკონომიკური საფუძვლები (EET41102G4-LPK) საკურსო გაჩეჩილაძე ზვიად, - Zoom ID: 9673962840 |
||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218160 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218161 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218162 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
|
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218163 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
||||
5-13:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
||||
6-14:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218164 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | --- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
||||
3-11:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||
5-13:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- |
|
||||
6-14:00 | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო ჯავახიშვილი გელა, - Zoom ID: 738-398-7779 |
||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია მაჭავარიანი ევტიხი, - Zoom ID: 406-742-1687 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218165 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | ||||
4-12:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- |
|
--- | ||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- |
|
--- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218166 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- |
|
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218167 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
4-12:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218168 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
|
ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
--- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- |
|
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218169 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული წერეთელი კონსტანტინე, - Zoom ID: 608-930-9198 |
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული გიგინეიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 331-897-4890 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
|
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ცივქარიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 328 377 4586 |
--- | --- |
|
||||
9-17:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული გოგინაშვილი ნინელი, - Zoom ID: 323-558-2252 |
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218170 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
||||
2-10:00 | --- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- |
|
ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218171 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- |
|
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218172 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218173 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) ლექცია ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტროტექნიკური მასალები (EET43302G1-LB) ლექცია ჩიხლაძე რამინი, - Zoom ID: 552-153-8336 |
--- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) ლექცია გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) პრაქტიკული შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) საკურსო ქევხიშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 441-254-9586 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ჰიდროელექტროსადგურების ჰიდროენერგეტიკული და ჰიდრომექანიკური მოწყობილობები (EET44002G1-LBK) ლექცია სამსონაშვილი პავლე, - Zoom ID: 327-993-8531 |
ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) ლექცია შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტროგადაცემის ქსელები (EET43002G1-LPK) საკურსო შერგელაშვილი ტიტიკო, - Zoom ID: 216-965-1142 |
თბური ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები-2 (EET42702G1-LPK) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ელექტრომოხმარების ტექნოლოგიები (EET45802G2-LBR) პრაქტიკული გვიმრაძე არჩილი, - Zoom ID: 984-981-8950 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219160 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
|
ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ, - Zoom ID: 932-123-3340 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
|
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
--- | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო შამფრიანი ნუცა, - Zoom ID: 381 128 8667 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ, - Zoom ID: 932-123-3340 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო პეტროსიანი ალექსანდრე, - Zoom ID: 367-042-0283 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219162 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ, - Zoom ID: 932-123-3340 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
|
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო შამფრიანი ნუცა, - Zoom ID: 381 128 8667 |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
|
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ზერეკიძე არჩილ, - Zoom ID: 932-123-3340 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო ჭანტურიძე ბელა, - Zoom ID: 320-433-6960 |
|
--- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219164 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
4-12:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
|
|
||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი, - Zoom ID: 663-113-4342 |
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო კახნიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 871 664 7415 |
||||||||||||
8-16:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219165 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო კახნიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 871 664 7415 |
||||||||||||
6-14:00 | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო მარდალეიშვილი მარგალიტა, - Zoom ID: 854-068-9590 |
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი, - Zoom ID: 663-113-4342 |
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219166 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
--- | --- |
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ალმოევა მარიამ, - Zoom ID: 771-497-6160 3 |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული ძელური დევი, - Zoom ID: 462 043 1741 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია დვალიძე მალხაზი, - Zoom ID: 663-113-4342 |
--- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219167 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო გურგენაძე რევაზი, - Zoom ID: 607-133-0051 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219168 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
|
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
|
--- | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219169 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო სირაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 745-246-6186 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია ხარშილაძე გიორგი, - Zoom ID: 996-787-7405 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219170 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
|
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219171 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
--- | ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) ლექცია კიკაჩეიშვილი ნათია, - Zoom ID: 875-993-1337 |
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
||||||||||||
7-15:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
--- | --- | ||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219172 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ელექტრომექანიკის საფუძვლები (EET42902G1-LB) ლექცია კერესელიძე ნატალია, - Zoom ID: 825-624-8025 |
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) ლექცია გუდიაშვილი მაკა, - Zoom ID: 948 377 6399 |
ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) საკურსო ნადირაშვილი გივი, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) ლექცია გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
|
|
ზოგადი ელექტრონიკა (EET43502G1-LB) ლექცია დადუნაშვილი სერგო, - Zoom ID: 296-571-6742 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ტექნიკური მექანიკის საფუძვლები (EET74605G1-LK) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
|
|
ენერგეტიკის ეკონომიკა (EET43202G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე გოდერძი, - Zoom ID: 497-111-0461 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) ლექცია ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ჰიდროენერგეტიკული დანადგარებით ენერგიის გარდაქმნის ტექნოლოგიები (EET45602G2-LBK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | ელექტრული განათება (EET45702G2-LBK) საკურსო ჭიჭინაძე დავით, - Zoom ID: 769-759-2141 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული გიუაშვილი მარინე, - Zoom ID: 830 379 6555 |
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ელექტროტექნიკის თეორიული საფუძვლები - 2 (EET46202G3-LPK) პრაქტიკული შავთვალიშვილი ვანო, - Zoom ID: 723-277-2072 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220160 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
|
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220161 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220162 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||||||
4-12:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
|
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220163 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||
4-12:00 | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული მჭედლიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 251-096-9976 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
|
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ღიბრაძე რაული, - Zoom ID: 601-382-3486 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220164 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩერქეზიშვილი თინათინი, - Zoom ID: 511-802-1034 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ღიბრაძე რაული, - Zoom ID: 601-382-3486 |
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | |||||||||
5-13:00 |
|
|
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა, - Zoom ID: 476-263-2531 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220165 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი თამარ, - Zoom ID: 640 948 8192 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა, - Zoom ID: 476-263-2531 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220166 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ფოცხვერაშვილი დიანა, - Zoom ID: 654-338-1660 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ნოზაძე ნანა, - Zoom ID: 476-263-2531 |
|
|
--- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220167 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220168 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
--- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- |
|
|||||||||||||
6-14:00 | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220169 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზარიძე ჟანა, - Zoom ID: 928-358-1596 |
--- | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია ქისიშვილი ლია, - Zoom ID: 853-434-3270 |
|||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული ჯიხვაძე მაია, - Zoom ID: 512-870-1486 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული გიორგაძე ხათუნა, - Zoom ID: 453-669-7533 |
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | --- | |||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
--- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220170 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული შანქიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 515-854-9083 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
--- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- |
|
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია გოგალაძე რომეო, - Zoom ID: 685 011 7108 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220171 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- |
|
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
|||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია გოგალაძე რომეო, - Zoom ID: 685 011 7108 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220172 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) ლექცია ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ეკონომიკისა და მარკეტინგის საფუძვლები (EET46302G2-LP) პრაქტიკული ლომსაძე-კუჭავა მაია, - Zoom ID: 821-295-6070 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) ლექცია ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH12112G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ავთანდილ, - Zoom ID: 7753332025 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
პროგრამული უზრუნველყოფის „AutoCad“-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (EET72705G2-LP) ლექცია გოგალაძე რომეო, - Zoom ID: 685 011 7108 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) ლექცია ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო თერმოდინამიკა (EET42302G1-LPB) პრაქტიკული ფანცხავა ელენე, - Zoom ID: 545 479 8056 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გიორგაშვილი ლევან, - Zoom ID: 410-502-7242 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217101 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საგნების ინტერნეტი (IoT) და სენსორული ქსელები (EET57202G2-LBK) ლექცია კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) ლექცია მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
2-10:00 | --- | --- | --- | პროგრამული რადიოტექნოლოგიები უსადენო კავშირის ქსელებში (EET52302G3-LB) ლექცია კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | საგნების ინტერნეტი (IoT) და სენსორული ქსელები (EET57202G2-LBK) საკურსო კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) საკურსო ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
|
5-13:00 | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | --- | ||
6-14:00 | --- | პროგრამული რადიოტექნოლოგიები უსადენო კავშირის ქსელებში (EET52302G3-LB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვისა და რეგულირების საფუძვლები (EET55702G2-LP) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | --- | გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) ლექცია მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
7-15:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) პრაქტიკული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვისა და რეგულირების საფუძვლები (EET55702G2-LP) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) საკურსო მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
--- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217102 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საგნების ინტერნეტი (IoT) და სენსორული ქსელები (EET57202G2-LBK) ლექცია კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) ლექცია მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
2-10:00 | --- | --- | --- | პროგრამული რადიოტექნოლოგიები უსადენო კავშირის ქსელებში (EET52302G3-LB) ლექცია კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) პრაქტიკული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
3-11:00 | --- | --- | --- | საგნების ინტერნეტი (IoT) და სენსორული ქსელები (EET57202G2-LBK) საკურსო კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) საკურსო მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
|
5-13:00 | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | ||
6-14:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვისა და რეგულირების საფუძვლები (EET55702G2-LP) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
სატელეკომუნიკაციო სიხშირული სპექტრის მართვისა და რეგულირების საფუძვლები (EET55702G2-LP) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) ლექცია მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
7-15:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) საკურსო ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
--- | |
8-16:00 | --- | პროგრამული რადიოტექნოლოგიები უსადენო კავშირის ქსელებში (EET52302G3-LB) ლაბორატორიული კვირკველია შალვა, - Zoom ID: 557 388 0070 |
--- | --- | გადაცემის რადიოსარელეო და თანამგზავრული სისტემები (EET56302G2-LBK) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
|
9-17:00 | --- | --- | ფიჭური მობილური კავშირის ქსელების პროექტირების საფუძვლები (EET57902G2-LBK) ლაბორატორიული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ფიჭური მობილური კავშირის ახალი ტექნოლოგიები (EET54902G2-LPB) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გივი, - Zoom ID: 770-430-2003 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217103 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | სინქრონიზება ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET54402G2-LK) საკურსო გოგილაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 818 034 9164 |
--- | ციფრული ნაკადების ფორმირება (EET53702G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
5-13:00 | --- | --- | ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) ლექცია მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (EET58202G2-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (DWDM) (EET57402G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
6-14:00 | --- | ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) პრაქტიკული აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | სინქრონიზება ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET54402G2-LK) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) ლაბორატორიული აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (DWDM) (EET57402G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (EET52902G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (EET58202G2-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ციფრული ნაკადების ფორმირება (EET53702G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (EET52902G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | ციფრული ნაკადების ფორმირება (EET53702G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
4-12:00 | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) პრაქტიკული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) ლექცია მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (EET58202G2-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (DWDM) (EET57402G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
6-14:00 | --- | --- | --- | სინქრონიზება ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET54402G2-LK) საკურსო ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (EET52902G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
7-15:00 | --- | სინქრონიზება ტელეკომუნიკაციის ბოჭკოვან-ოპტიკურ სისტემებში (EET54402G2-LK) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | ბოჭკოვან–ოპტიკური სისტემების კომპონენტები და მათი მოდელირება (EET52402G3-LPB) ლაბორატორიული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
ოპტიკური სატრანსპორტო სისტემები (DWDM) (EET57402G2-LP) პრაქტიკული ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის საკაბელო სისტემებისა და ქსელების პროექტირება (EET58202G2-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ციფრული ნაკადების ფორმირება (EET53702G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
ოპტიკური სატრანსპორტო ქსელები (EET52902G2-LP) ლექცია ხოშტარია კახა, - Zoom ID: 547-643-6408 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217105 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (EET55302G2-LP) ლექცია ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები (EET54702G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) საკურსო ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (EET55302G2-LP) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | სასიგნალო პროცესორები (EET52602G3-LP) ლექცია შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | რადიოსიხშრული წრედები (EET56902G2-LP) ლექცია უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- |
5-13:00 | --- | ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები (EET54702G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (EET54602G2-LB) ლაბორატორიული ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (EET54602G2-LB) ლექცია ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
--- |
7-15:00 | --- | სასიგნალო პროცესორები (EET52602G3-LP) პრაქტიკული შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) ლექცია ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | რადიოსიხშრული წრედები (EET56902G2-LP) პრაქტიკული უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217106 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) საკურსო ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (EET55302G2-LP) ლექცია ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
რადიოსიხშრული წრედები (EET56902G2-LP) პრაქტიკული უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- |
3-11:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
სასიგნალო პროცესორები (EET52602G3-LP) პრაქტიკული შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სასიგნალო პროცესორები (EET52602G3-LP) ლექცია შავაძე დემური, - Zoom ID: 786 525 1223 |
ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები (EET54702G2-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
კოსმოსური და მიწისპირა რადიოკავშირი (EET55302G2-LP) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
რადიოსიხშრული წრედები (EET56902G2-LP) ლექცია უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- |
5-13:00 | --- | ზემაღალი სიხშირის მოწყობილობები (EET54702G2-LP) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ქევანიშვილი ირმა, - Zoom ID: 559 018 2878 |
ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (EET54602G2-LB) ლაბორატორიული ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ანტენების კომპიუტერული მოდელირება (EET54602G2-LB) ლექცია ბოგდანოვი ფაიკ, - Zoom ID: 791-110-0209 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) პრაქტიკული ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | რადიოლოკაცია და რადიონავიგაცია (EET52502G3-LK) ლექცია ასანიძე ალბერტი, - Zoom ID: 513-448-7188 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
217107 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სიგნალურ-კოდური სისტემები (EET57802G2-LP) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
უნივერსალური ინფოსაკომუნიკაციო ინფრასტრუქტურა თანამედროვე ტექნოლოგიების ბაზაზე (EET56502G2-LP) პრაქტიკული აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | --- |
5-13:00 | უნივერსალური ინფოსაკომუნიკაციო ინფრასტრუქტურა თანამედროვე ტექნოლოგიების ბაზაზე (EET56502G2-LP) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | სიგნალების წყაროს კოდირების პრინციპები (EET53602G2-LPK) პრაქტიკული ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
ბგერითი სიგნალების გადაცემის ტექნოლოგიები (EET55002G2-LK) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | მოდულაცია-კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირიანი სისტემები (EET54102G2-LK) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) საკურსო დობორჯგინიძე დევი, - Zoom ID: 644 712 4477 |
--- | --- |
7-15:00 | ბგერითი სიგნალების გადაცემის ტექნოლოგიები (EET55002G2-LK) საკურსო აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
სიგნალების წყაროს კოდირების პრინციპები (EET53602G2-LPK) საკურსო ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
მოდულაცია-კოდირებისა და მონაცემთა გადაცემის უკუკავშირიანი სისტემები (EET54102G2-LK) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სიგნალების წყაროს კოდირების პრინციპები (EET53602G2-LPK) ლექცია ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (EET58802G2-LP) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სიგნალურ-კოდური სისტემები (EET57802G2-LP) ლექცია შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფოსატელეკომუნიკაციო და მულტისერვისული ქსელები (EET58802G2-LP) პრაქტიკული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218101 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლექცია დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (EET51902G2-LSR) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლაბორატორიული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) ლექცია შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) პრაქტიკული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (EET51902G2-LSR) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლექცია დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლაბორატორიული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (EET51902G2-LSR) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) პრაქტიკული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) ლექცია შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ეკონომიკა (EET51902G2-LSR) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) საკურსო გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | რადიოტალღების გავრცელება და ანტენები (EET52102G2-LPKR) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218103 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | ||||
2-10:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) საკურსო ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლაბორატორიული მოდებაძე იური, - Zoom ID: 788-034-7440 |
გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლექცია დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
რადიოკავშირის არხების მოდელები (EET57002G2-LP) პრაქტიკული ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- | ||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | --- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) პრაქტიკული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | |||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | --- |
|
რადიოკავშირის არხების მოდელები (EET57002G2-LP) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) ლექცია შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლაბორატორიული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
218104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | რადიოკავშირის არხების მოდელები (EET57002G2-LP) პრაქტიკული ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლაბორატორიული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) ლექცია დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) ლექცია ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) პრაქტიკული შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) პრაქტიკული ბურკაძე ტატიანა, - Zoom ID: 597-290-4314 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) ლექცია აბულაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 340-647-6485 |
--- | --- | გაზომვები სატელეკომუნიკაციო ტექნიკაში (EET57102G2-LPB) პრაქტიკული დარასელია ნონა, - Zoom ID: 523-081-7563 |
რადიოკავშირის არხების მოდელები (EET57002G2-LP) ლექცია ჭოხონელიძე მიხეილ, - Zoom ID: 991-905-6552 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ტელეკომუნიკაციის ციფრული ქსელები (EET52302G2-LPBR) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ტელეკომუნიკაციის სისტემები (EET52802G2-LBKR) საკურსო გოგბერაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210-759-7984 |
--- | --- | ციფრული ტელეკომუნიკაცია (EET53002G2-LPR) ლექცია შავგულიძე სერგო, - Zoom ID: 512-232-6527 |
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) საკურსო ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ტელეკომუნიკაციის კომპანიათა ხარისხის მენეჯმენტი (EET55902G2-LSK) სემინარი ხახუტაშვილი ელისაბედი, - Zoom ID: 473-298-0530 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219101 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
ტელეკომუნიკაციის თეორია (EET51102G2-LB) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
სატელეკომუნიკაციო სისტემების მოდელირების პროგრამული ინსტრუმენტები (EET51602G2-LB) ლექცია ფერაძე ლიანა, - Zoom ID: 351 358 8547 |
--- |
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (EET51502G2-LPB) პრაქტიკული ცქვიტინიძე ია, - Zoom ID: 786 838 9979 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (EET51502G2-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (EET51002G2-LPB) ლექცია უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (EET51002G2-LPB) პრაქტიკული უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
219102 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ტელეკომუნიკაციის თეორია (EET51102G2-LB) ლექცია აბზიანიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 977-135-8923 |
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
სატელეკომუნიკაციო სისტემების მოდელირების პროგრამული ინსტრუმენტები (EET51602G2-LB) ლექცია ფერაძე ლიანა, - Zoom ID: 351 358 8547 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (EET51502G2-LPB) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) ლექცია მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (EET51002G2-LPB) ლექცია უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- |
|
ინფორმაციისა და კოდირების თეორიის საფუძვლები (EET51302G2-LBK) საკურსო მთვრალაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 816-917-9267 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები ენერგეტიკასა და ტელეკომუნიკაციებში (HHS20803G1-LB) ლექცია არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | სიგნალების თეორია და მიღების მეთოდები (EET51002G2-LPB) პრაქტიკული უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო ქსელების აგების საფუძვლები (EET51502G2-LPB) პრაქტიკული მახარაძე სალომე, - Zoom ID: 301 285 3013 |
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220101 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლაბორატორიული დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET79105G2-P) პრაქტიკული ჭკუასელი ქეთევან, - Zoom ID: 564 978 6228 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული კობახიძე მაია, - Zoom ID: 630-201-5751 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული ყურაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 949-171-3766 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220102 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220103 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220104 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | ელექტრული წრედების ანალიზი 1 (EET56802G1-LB) ლექცია ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220221 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
ელექტრული ენერგიის ხარისხი (EET46302G3-LB) პრაქტიკული ნემსაძე შოთა, - Zoom ID: 752 360 5502 |
11-19:00 | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | ელექტრული ენერგიის ხარისხი (EET46302G3-LB) ლექცია ნემსაძე შოთა, - Zoom ID: 752 360 5502 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
14-22:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- | --- | --- |
220222 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) პრაქტიკული კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
|
--- | |||||||||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) საკურსო კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
--- |
|
ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
||||||||
14-22:00 | --- | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- | --- | --- |
220222-1 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) ლექცია კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) ლექცია კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) პრაქტიკული კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) საკურსო კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
|
--- | |||||||||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ელექტროსისტემის სტატიკური მდგრადობა (EET40602G3-LPK) საკურსო კოხტაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 234-685-9664 |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
--- | ||||||||
13-21:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- |
|
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
|||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგოსისტემის სასისტემო ავტომატიკა 1 (EET40702G3-LPK) პრაქტიკული კვაჭაძე ბაგრატ, - Zoom ID: 715-855-5815 |
--- |
220223 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები (EET42002G3-LK) საკურსო ცხომელიძე გურამ, - Zoom ID: 377-609-6624 |
ელექტრული ამძრავის თეორია (EET42802G4-LK) საკურსო შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- |
|
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
|||||||||||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ელექტროტექნოლოგიური დანადგარების მართვის ციფრული სისტემები (EET42002G3-LK) ლექცია ცხომელიძე გურამ, - Zoom ID: 377-609-6624 |
ელექტრული ამძრავის თეორია (EET42802G4-LK) ლექცია შაველაშვილი გივი, - Zoom ID: 635-547-9485 |
--- | |||||||||
13-21:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- |
|
--- | --- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220225 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ელექტრული ენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 1 (EET42902G3-LP) ლექცია გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | ელექტრული ენერგიის წარმოების, გადაცემისა და განაწილების ტექნოლოგიები 1 (EET42902G3-LP) პრაქტიკული გოზალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 568-217-4945 |
|
--- | ||||||||||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | ფინანსური ანგარიშგების სისტემა ენერგეტიკაში (EET42802G3-LPK) ლექცია ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
--- | ფინანსური ანგარიშგების სისტემა ენერგეტიკაში (EET42802G3-LPK) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
||||||||
14-22:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | --- | --- | ფინანსური ანგარიშგების სისტემა ენერგეტიკაში (EET42802G3-LPK) საკურსო ბოჭორიშვილი ლალი, - Zoom ID: 830 399 2162 |
--- |
220226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- |
11-19:00 | --- | ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (EET44802G3-LB) ლაბორატორიული ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- | ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები (EET44102G3-LK) საკურსო კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
14-22:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ელექტრული მანქანების გამოცდები და საიმედოობა (EET44802G3-LB) ლექცია ნათენაძე თენგიზ, - Zoom ID: 414-914-5129 |
--- | ფართო დანიშნულების უკონტაქტო ელექტრული აპარატები (EET44102G3-LK) ლექცია კიკოლაშვილი გია, - Zoom ID: 642-762-6503 |
--- |
220231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
|||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
მიკრო, მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენერგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება (EET43202G4-LPK) ლექცია ხელიძე გრიგოლ, - Zoom ID: 728-119-2387 |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (EET43302G4-LPK) ლექცია ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
|
13-21:00 | მიკრო, მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენერგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება (EET43202G4-LPK) პრაქტიკული ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
მიკრო, მინი და მცირე ჰესების ჰიდროენერგეტიკული მოწყობილობების დაპროექტება (EET43202G4-LPK) საკურსო ფიფია ბაჩანა, - Zoom ID: 924 990 6556 |
ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (EET43302G4-LPK) საკურსო ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
14-22:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- | ტექნიკური უსაფრთხოება ჰიდროენერგეტიკაში (EET43302G4-LPK) პრაქტიკული ნონიევი ივანე, - Zoom ID: 647 928 2934 |
--- |
220233 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) საკურსო ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) პრაქტიკული ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- |
11-19:00 | --- | თბომასაგადაცემის პროცესები და მათი ინტენსიფიკაცია (EET42402G4-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
|||
12-20:00 | ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) ლექცია ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
ენერგეტიკა და საზოგადოება (EET42302G4-LK) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ენერგოაუდიტი საყოფაცხოვრებო და სამრეწველო სექტორში (EET42102G4-LPK) პრაქტიკული ჯიშკარიანი თენგიზ, - Zoom ID: 852 366 7899 |
--- | ||
13-21:00 | --- | თბომასაგადაცემის პროცესები და მათი ინტენსიფიკაცია (EET42402G4-LP) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
ენერგეტიკული დანადგარების თერმოდინამიკური ანალიზი (EET47002G2-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
--- | ექსპერიმენტის დაგეგმვა ენერგეტიკასა და ელექტროინჟინერიაში (EET42202G4-LP) ლექცია ტურძელაძე დავით, - Zoom ID: 265-791-6715 |
14-22:00 | --- | ენერგეტიკული დანადგარების თერმოდინამიკური ანალიზი (EET47002G2-LP) ლექცია ჩხაიძე ბაადურ, - Zoom ID: 630-096-1530 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- | --- |
220235 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ეკონომიკური განვითარება და ტექნოლოგიები (SOS11502G2-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
ლოჯისტიკის სისტემები მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტში (BUA32813G1-LSP) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | ლოჯისტიკის სისტემები მიწოდების ჯაჭვის მენეჯმენტში (BUA32813G1-LSP) პრაქტიკული მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
საწარმოო და ბიზნესპროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
ეკონომიკური განვითარება და ტექნოლოგიები (SOS11502G2-LS) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
||||||||
12-20:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლაბორატორიული ნაჭყეპია გიორგი, - Zoom ID: 697-662-1861 |
საწარმოო და ბიზნესპროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) საკურსო სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეფციები (BUA39002G2-LS) პრაქტიკული ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
|||||||||||
13-21:00 | --- |
|
--- | სტრატეგიული მენეჯმენტის კონცეფციები (BUA39002G2-LS) ლექცია ბერძენიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 441-259-9006 |
||||||||||
14-22:00 | სისტემათა ინჟინერინგი (EET06702G1-LB) ლექცია ქუთათელაძე ქეთევან, - Zoom ID: 406-709-7721 |
საწარმოო და ბიზნესპროცესების ინჟინერინგი (EET40402G4-LSBK) ლაბორატორიული გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ტაბუცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 955 234 7869 |
--- | --- | --- |
220201 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
ციფრული მობილური რადიოკავშირი (EET59102G1-LPK) პრაქტიკული ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
--- | --- | ციფრული მობილური რადიოკავშირი (EET59102G1-LPK) საკურსო ჯორბენაძე მამუკა, - Zoom ID: 362-983-2612 |
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | NGN ციფრული ქსელები და მათი განვითარების პერსპექტივები (EET52902G3-LP) პრაქტიკული შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
ციფრული მობილური რადიოკავშირი (EET59102G1-LPK) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | NGN ციფრული ქსელები და მათი განვითარების პერსპექტივები (EET52902G3-LP) ლექცია შამანაძე ომარ, - Zoom ID: 699-725-9613 |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- |
220201-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - xDSL ტექნოლოგიები (EET58202G1-LP) ლექცია ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
ფართოზოლოვანი ციფრული ქსელები - xDSL ტექნოლოგიები (EET58202G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ჯემალ, - Zoom ID: 497-829-5920 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | თანამედროვე ბოჭკოვან-ოპტიკური ტექნოლოგიები (EET57902G1-LP) ლექცია ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
თანამედროვე ბოჭკოვან-ოპტიკური ტექნოლოგიები (EET57902G1-LP) პრაქტიკული ნანობაშვილი ვიქტორ, - Zoom ID: 727-834-1962 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
220201-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური ელექტროდინამიკა (EET44302G3-LP) ლექცია გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | კოსმოსური ეკოლოგია (EET58502G1-LSP) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | სიგნალთა მოდულაციები (EET58302G1-LS) პრაქტიკული უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- | ტექნიკური ელექტროდინამიკა (EET44302G3-LP) პრაქტიკული გრძელიშვილი სიმონ, - Zoom ID: 788-638-8803 |
--- | --- |
13-21:00 | კოსმოსური ეკოლოგია (EET58502G1-LSP) პრაქტიკული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | სიგნალთა მოდულაციები (EET58302G1-LS) ლექცია უღრელიძე ნოდარ, - Zoom ID: 246 773 3973 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220201-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ქსელები (EET58602G1-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე მამუკა, - Zoom ID: 875 424 5824 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | სატელეკომუნიკაციო თანამგზავრული სისტემების ორბიტალურ-სპექტრული რეგულირება და კვლევა (EET58102G1-LP) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
მონაცემთა ქსელები (EET58602G1-LP) ლექცია ქურდაძე მარინა, - Zoom ID: 932 869 6620 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო თანამგზავრული სისტემების ორბიტალურ-სპექტრული რეგულირება და კვლევა (EET58102G1-LP) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | --- |
220201-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მონიტორინგი, ინსპექტირება და კვლევა (EET59902G1-LSP) ლექცია ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | საინვესტიციო საქმიანობა ტელეკომუნიკაციაში (EET58702G1-LS) ლექცია ხუნწარია ლალი, - Zoom ID: 590 707 9165 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | სატელეკომუნიკაციო სიხშირეთა სპექტრის მონიტორინგი, ინსპექტირება და კვლევა (EET59902G1-LSP) პრაქტიკული ქორთუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 636-354-5550 |
საინვესტიციო საქმიანობა ტელეკომუნიკაციაში (EET58702G1-LS) სემინარი ხუნწარია ლალი, - Zoom ID: 590 707 9165 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
220201-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ციფრული ტელეხედვა (EET58002G1-LP) პრაქტიკული ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპები (EET58902G1-LPK) საკურსო ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპები (EET58902G1-LPK) პრაქტიკული ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | ციფრული ტელეხედვა (EET58002G1-LP) ლექცია ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
სიგნალების ეფექტური კოდირების პრინციპები (EET58902G1-LPK) ლექცია ხუნწარია ჯანიკო, - Zoom ID: 383-687-3423 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
220322 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ენერგეტიკის მენეჯმენტის თავისებურებები და პრინციპები (EET44302G4-LSP) ლექცია ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
--- |
11-19:00 | ენერგოეფექტურობის უზრუნველყოფის სისტემები და ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EET44502G4-LP) პრაქტიკული ნემსაძე შოთა, - Zoom ID: 752 360 5502 |
ენერგეტიკული უსაფრთხოება - ნავთობი და გაზი (EET49502G1-LS) პრაქტიკული შოშიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 852-574-3407 |
ენერგეტიკული უსაფრთხოება - ნავთობი და გაზი (EET49502G1-LS) ლექცია შოშიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 852-574-3407 |
--- | ენერგეტიკის მენეჯმენტის თავისებურებები და პრინციპები (EET44302G4-LSP) პრაქტიკული ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
ენერგოეფექტურობის უზრუნველყოფის სისტემები და ელექტრომაგნიტური თავსებადობა (EET44502G4-LP) ლექცია ნემსაძე შოთა, - Zoom ID: 752 360 5502 |
12-20:00 | ენერგოსისტემის განვითარების ოპტიმიზაცია (EET44202G4-LSP) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
|||||
13-21:00 | --- | ენერგოსისტემის განვითარების ოპტიმიზაცია (EET44202G4-LSP) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
ენერგეტიკის მენეჯმენტის თავისებურებები და პრინციპები (EET44302G4-LSP) სემინარი ჩომახიძე დემური, - Zoom ID: |
|||
14-22:00 | --- | --- | --- |
220301 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლაბორატორიული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) პრაქტიკული ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | ელექტრომაგნიტური თავსებადობა და ეკოლოგია (EET52102G3-LBK) ლექცია ზურაბიშვილი ვანო, - Zoom ID: 298-912-1733 |
--- | --- | --- | --- |
3014 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Минералогия и петрография (PHS30803R2-LP) Лекция ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- |
3-11:00 | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | Минералогия и петрография (PHS30803R2-LP) Лабораторная работа ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | --- | Основы геодезии и топографии (PHS41103R1-LP) Лекция ცუცქირიძე სერგო, - Zoom ID: 994-815-0643 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
Инженерная графика (EET71605R1-LP) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | |
7-15:00 | --- | Английский язык для технических специальностей 2 (LEH11912R2-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Инженерная графика (EET71605R1-LP) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS32803G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | |
9-17:00 | --- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Минералогия и петрография (PHS30803R2-LP) Лекция ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Минералогия и петрография (PHS30803R2-LP) Лабораторная работа ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лекция ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
Инженерная графика (EET71605R1-LP) Практическая работа ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- |
4-12:00 | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 233-584-7169 |
--- | Основы электротехники и электроники (EET49802R3-LB) Лабораторная работа ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | |
5-13:00 | Инженерная графика (EET71605R1-LP) Лекция ბაციკაძე იოსებ, - Zoom ID: 553-506-9310 |
--- | --- | სტრუქტურული გეოლოგია და გეოკარტირება (PHS32803G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | |
6-14:00 | --- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | Основы геодезии и топографии (PHS41103R1-LP) Лекция ცუცქირიძე სერგო, - Zoom ID: 994-815-0643 |
--- |
7-15:00 | Английский язык для технических специальностей 2 (LEH11912R2-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
--- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция ზაზაშვილი შოთა, - Zoom ID: 468-581-1940 |
--- | --- | |
8-16:00 | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლექცია ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3714 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | Культурология (SOS42411R1-LS) Практическая работа დარცმელია გუგული, - Zoom ID: 583 472 6546 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- | Политология (SOS20111R1-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Политология (SOS20111R1-LS) ლექცია ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | Культурология (SOS42411R1-LS) Лекция დარცმელია გუგული, - Zoom ID: 583 472 6546 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3716 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Культурология (SOS42411R1-LS) Лекция დარცმელია გუგული, - Zoom ID: 583 472 6546 |
--- | Политология (SOS20111R1-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
--- |
7-15:00 | Политология (SOS20111R1-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
--- | Культурология (SOS42411R1-LS) Практическая работа დარცმელია გუგული, - Zoom ID: 583 472 6546 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3814 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Промысловая геофизика 2 (MAP44603R1-LS) Практическая работа ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Курсовая работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
Промысловая геофизика 2 (MAP44603R1-LS) Лекция ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Лабораторная работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | |
7-15:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Курсовой проект მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | --- | Охрана труда (HHS28503R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
8-16:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (MAP53403R1-LP) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (MAP53403R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Лабораторная работа ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
3-11:00 | --- | --- | --- | Охрана труда (HHS28503R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
|
4-12:00 | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (MAP53403R1-LP) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | Наклонно-направленное и горизонтальное бурение (MAP53403R1-LP) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Курсовая работа მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | |
6-14:00 | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Курсовой проект მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
Промысловая геофизика 2 (MAP44603R1-LS) Лекция ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | Подсчет запасов и оценка ресурсов нефти, газа и конденсата (PHS35703R2-LBK) Лабораторная работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
--- | |
7-15:00 | Промысловая геофизика 2 (MAP44603R1-LS) Практическая работа ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | Методы поисков и разведки скоплений нефти и газа (PHS34603R2-LB) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3914 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Нефтегазопромысловая геология (PHS35603R2-LB) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Детали машин (EET75105R1-LB) Лабораторная работа ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
3-11:00 | Региональная геология (PHS32003R1-LBR) Практическая работа კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | Подземная гидромеханика (MAP50503R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
|
4-12:00 | გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (PHS32203G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Региональная геология (PHS32003R1-LBR) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | Промысловая геофизика 1 (MAP44503R1-LS) Лекция ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | Промысловая геофизика 1 (MAP44503R1-LS) Практическая работа ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | Нефтегазопромысловая геология (PHS35603R2-LB) Лабораторная работа მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 674 757 9325 |
Подземная гидромеханика (MAP50503R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
|
8-16:00 | --- | --- | Детали машин (EET75105R1-LB) Лекция ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3916 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
Нефтегазопромысловая геология (PHS35603R2-LB) Лекция ბარაბაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: BBB |
||||||
2-10:00 | Промысловая геофизика 1 (MAP44503R1-LS) Практическая работа ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | --- | --- |
|
Подземная гидромеханика (MAP50503R1-LP) Практическая работа დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
||||||||
4-12:00 | გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (PHS32203G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- |
|
--- | ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
ნავთობისა და გაზის ჭაბურღილების ბურღვის ტექნოლოგია (MAP50803G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
||||||
5-13:00 | Региональная геология (PHS32003R1-LBR) Лекция კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- |
|
--- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Промысловая геофизика 1 (MAP44503R1-LS) Лекция ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
--- | ||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Детали машин (EET75105R1-LB) Лабораторная работа ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | ||||||
9-17:00 | Детали машин (EET75105R1-LB) Лекция ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | --- | Подземная гидромеханика (MAP50503R1-LP) Лекция დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
--- | ||||||
10-18:00 | Региональная геология (PHS32003R1-LBR) Практическая работа კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3035 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი გეოლოგია (PHS30703G1-LBR) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
||||||||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების კანონი (HHS22403G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | შრომის უსაფრთხოების კანონი (HHS22403G1-LS) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3036 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი გეოლოგია (PHS30703G1-LBR) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | შრომის უსაფრთხოების კანონი (HHS22403G1-LS) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | --- | --- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოების კანონი (HHS22403G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე მარეხ, - Zoom ID: 687 916 2298 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (HHS28903G1-LS) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (HHS28903G1-LS) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი, - Zoom ID: 905 647 3739 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA71903G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA71903G1-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21103G1-LSPK) პრაქტიკული რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (HHS24703G1-LSK) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (HHS28903G1-LS) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
4-12:00 | შრომის ფსიქოლოგია (HHS26003G1-LSK) საკურსო რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო მეურნეობის უსაფრთხოება (HHS24703G1-LSK) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
სამშენებლო სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21103G1-LSPK) ლექცია რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
5-13:00 | შრომის ფსიქოლოგია (HHS26003G1-LSK) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | მართვის სისტემების და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (HHS26103G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
სამშენებლო სამუშაოების უსაფრთხოება (HHS21103G1-LSPK) საკურსო რაზმაძე ნანა, - Zoom ID: 879 569 0171 |
6-14:00 | მართვის სისტემების და კავშირგაბმულობის საწარმოების უსაფრთხოება (HHS26103G1-LS) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | --- | მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (HHS21503G1-LS) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- |
7-15:00 | გარემოს დაბინძურება ფიზიკური ფაქტორებით (HHS23303G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- |
8-16:00 | მანქანათმშენებლობის საწარმოების უსაფრთხოება (HHS21503G1-LS) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | შრომის უსაფრთხოება აგრარულ სექტორში (HHS28903G1-LS) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
--- | --- | --- | გარემოს დაბინძურება ფიზიკური ფაქტორებით (HHS23303G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3935 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი, - Zoom ID: 905 647 3739 |
საწარმოო სანიტარია (HHS24603G1-LK) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | საწარმოო სანიტარია (HHS24603G1-LK) საკურსო ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25403G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
|
7-15:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (EET44102G1) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
--- |
8-16:00 | --- | ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (EET44102G1) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (EET96905G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- |
9-17:00 | --- | ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (EET96905G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25403G1-LS) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3936 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საწარმოო სანიტარია (HHS24603G1-LK) საკურსო ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი, - Zoom ID: 905 647 3739 |
--- | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | საწარმოო სანიტარია (HHS24603G1-LK) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (EET44102G1) პრაქტიკული მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) პრაქტიკული გიგაური სოფიო, - Zoom ID: 733 644 6621 |
|
6-14:00 | მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) საკურსო ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25403G1-LS) ლექცია ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | |
7-15:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) პრაქტიკული ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 804-238-2821 |
--- |
8-16:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) სემინარი გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
ზოგადი ენერგეტიკის საფუძვლები (EET44102G1) ლექცია მახარაძე გურამ, - Zoom ID: 402 148 5642 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (EET96905G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
შრომის ჰიგიენა (HHS23603G1-LK) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | საგანგებო სიტუაციების საკანონმდებლო ბაზა (HHS25403G1-LS) სემინარი ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
ტრანსპორტის ზოგადი კურსი (EET96905G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3040 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ნავთობისა და გაზის გეოლოგიის საფუძვლები (MAP46803G1-LP) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 384 820 9868 |
--- |
|
გეოდეზია ტოპოგრაფიის საფუძვლებით (PHS41403G1-LBR) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 969 291 8043 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- |
|
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- |
|
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (PHS31003G1-LBR) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
10-18:00 | ზოგადი ჰიდროგეოლოგია (PHS36803G2-LB) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
7-15:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | |
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სასწავლო პრაქტიკა სამთო და გეოინჟინერიაში (MAP59603G2) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- |
7-15:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული ჯაფარაშვილი მაია, - Zoom ID: 605 817 5200 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | ||
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
||
4-12:00 | --- | --- | --- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
|
3-11:00 | საწარმოო ესთეტიკა და ერგონომიკა (HHS23703G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საწარმოო ესთეტიკისა და ერგონომიკის საფუძვლები (HHS24303G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3810 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | საინჟინრო მელიორაცია (AAC49401G1-LK) პრაქტიკული მომცემლიძე ნიკა, - Zoom ID: 315-884-9892 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საინჟინრო პეტროლოგია (გრუნტმცოდნეობა) (PHS37703G1) ლექცია კაკულია ზურაბ, - Zoom ID: 686-667-3383 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო მელიორაცია (AAC49401G1-LK) ლექცია კაკულია ზურაბ, - Zoom ID: 686-667-3383 |
--- | საინჟინრო ჰიდროგეოლოგია (PHS71303G1-LP) ლექცია ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მყარი წიაღისეულის საბადოების ძებნა-ძიების საფუძვლები (PHS32603G2-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- |
7-15:00 | გეოტექტონიკა გეოდინამიკით (PHS32203G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | საინჟინრო ჰიდროგეოლოგია (PHS71303G1-LP) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
--- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- |
8-16:00 | მეტალური და არამეტალური სასარგებლო წიაღისეულის ტიპები (PHS32103G2-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3825 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნოდარ, - Zoom ID: 448- 516- 41 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ჭაბურღილების ბურღვის დაპროექტების საფუძვლები (MAP51603G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET74105G1-LP) პრაქტიკული წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | მიწისქვეშა გაზსაცავების შექმნის სამთო-გეოლოგიური პირობები (PHS37003G2-LS) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 384 820 9868 |
მიწისქვეშა გაზსაცავების შექმნის სამთო-გეოლოგიური პირობები (PHS37003G2-LS) სემინარი მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 384 820 9868 |
საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET74105G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | საბურღი დანადგარების ელექტრო მოწყობილობები (MAP52503G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | |
8-16:00 | --- | ჭაბურღილების მშენებლობა (MAP59303G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | საბურღი დანადგარების ელექტრო მოწყობილობები (MAP52503G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
ჭაბურღილების მშენებლობა (MAP59303G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ჭაბურღილების ბურღვის დაპროექტების საფუძვლები (MAP51603G1-LP) ლექცია ხეცურიანი გიორგი, - Zoom ID: 975 955 2975 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3830 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული ჯაფარაშვილი მაია, - Zoom ID: 605 817 5200 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | სარეწაო გეოფიზიკა (MAP44303G1-LS) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | წიაღის ნავთობგაზიანობის პროგნოზირების საფუძვლები (MAP44003G2-LB) ლექცია მაჭარაძე მიხეილ, - Zoom ID: 384 820 9868 |
ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (MAP49003G1-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (MAP49103G1-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ნავთობისა და გაზის რესურსები (MAP56103G1-LB) ლექცია კუმელაშვილი მარინე, - Zoom ID: 705 866 7115 |
--- | --- | საველე გეოფიზიკა (MAP56303G1-LP) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
საველე გეოფიზიკა (MAP56303G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
ნავთობგაზიანი ფენის ფიზიკა (MAP49103G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
ნავთობისა და გაზის მოპოვების ტექნიკა და ტექნოლოგია (MAP49003G1-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | |||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
სარეწაო გეოფიზიკა (MAP44303G1-LS) ლექცია ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (HHS26203G1-LP) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობგაზსაცავების და ნავთობგაზსადენების მშენებლობა (MAP43803G2-LP) პრაქტიკული ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ნავთობგაზსაცავების და ნავთობგაზსადენების მშენებლობა (MAP43803G2-LP) ლექცია გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | ქანების დანგრევა აფეთქებით (MAP40903G1-LB) საკურსო გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
ღია სამთო სამუშაოების პროცესები (MAP55703G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- |
5-13:00 | ღია სამთო სამუშაოების პროცესები (MAP55703G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | ქანების დანგრევა აფეთქებით (MAP40903G1-LB) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
ქანების დანგრევა აფეთქებით (MAP40903G1-LB) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
ქანების და სამთო პროცესების ფიზიკა (MAP47803G1-LB) ლექცია ლებანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 358-323-1693 |
6-14:00 | --- | --- | მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების პროცესები (MAP55003G1-LP) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- | |
7-15:00 | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (HHS26203G1-LP) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- | მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების პროცესები (MAP55003G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | ქანების და სამთო პროცესების ფიზიკა (MAP47803G1-LB) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3865 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | წიაღისეულის გამდიდრების მაგნიტური, ელექტრული და სპეციალური მეთოდები (MAP42603G1-LB) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | წიაღისეულის გამდიდრების მოსამზადებელი პროცესების ავტომატიზაცია (JCT39903G1-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების მოსამზადებელი პროცესები (MAP43003G1-LB) ლექცია არაბიძე ზაური, - Zoom ID: 594 941 5682 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | გამდიდრების პროცესების ექსპერიმენტული მონაცემების დამუშავება (MAP43903G2-LP) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | წიაღისეულის გამდიდრების მოსამზადებელი პროცესების ავტომატიზაცია (JCT39903G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
მინერალოგია, პეტროგრაფიის საფუძვლებით (PHS3760362-LB) ლექცია ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | |
9-17:00 | გამდიდრების პროცესების ექსპერიმენტული მონაცემების დამუშავება (MAP43903G2-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3880 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
--- | სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (MAP58103G1-LP) ლექცია მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | გარდამქმნელი ტექნიკა სამთო საქმეში (MAP43803G1-LB) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
სამთო მანქანები და კომპლექსები (MAP54203G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
საბურღი მანქანები და მექანიზმები (MAP50903G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | --- | ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (MAP44503G2-LP) პრაქტიკული მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | სამთო მანქანები და კომპლექსები (MAP54203G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
სამთო მანქანების საიმედოობა და რემონტი (MAP58103G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
ჰიდროაერომექანიკა და ჰიდრო-პნევმო დანადგარები (MAP44503G2-LP) ლექცია მოლოდინი რევაზი, - Zoom ID: 412 783 2813 |
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
საშახტო ამწევი დანადგარები (MAP56803G1-LP) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3940 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) ლექცია. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
|
--- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) ლექცია ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) პრაქტიკული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3941 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) ლექცია. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) ლექცია ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) პრაქტიკული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- |
|
წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3942 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) ლექცია. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) პრაქტიკული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
||||||||||||||||
5-13:00 | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) ლექცია ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) პრაქტიკული გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3943 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) ლექცია. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | --- |
|
წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | ||||||||
5-13:00 | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) ლექცია ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
--- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | |||||||||
7-15:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) პრაქტიკული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
--- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3944 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) ლექცია. ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) ლექცია გოჩოლეიშვილი აკაკი, - Zoom ID: 807-882-2593 |
--- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) ლექცია ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) პრაქტიკული ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
--- | --- | --- | წიაღისეულის მომპოვებელი მანქანები (MAP54303G1-LP) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკის საფუძვლები (EET71501G3-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ჯუმბერ, - Zoom ID: 431-175-2042 |
--- | --- | წიაღისეულის გამდიდრების საფუძვლები (MAP43203G1-LB) ლექცია თევზაძე დარეჯან, - Zoom ID: 425 505 9004 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | მიწისქვეშა ჰიდრომექანიკის საფუძვლები (MAP40803G2-LP) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
მიწისქვეშა ნაგებობებისა და შახტების მშენებლობის საფუძვლები (MAP40603G1-LP) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | სამთო ავტომატიკის საფუძვლები (MAP41703G1-LB) პრაქტიკული ონიანი მედეა, - Zoom ID: 706 092 6532 |
სამთო ელექტრომექანიკის საფუძვლები (MAP57403G1-LS) ლექცია გოგია გურამ, - Zoom ID: 219 597 6041 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 844-293-0547 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | დინამიკური გეოლოგია (PHS31403G1-LBR) ლექცია შარიქაძე მევლუდ, - Zoom ID: 295 211 8019 |
--- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გეოდეზია ტოპოგრაფიის საფუძვლებით (PHS41403G1-LBR) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 969 291 8043 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კრისტალოგრაფია და კრისტალთქიმია (PHS33403G2-LB) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3002 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | დინამიკური გეოლოგია (PHS31403G1-LBR) ლექცია შარიქაძე მევლუდ, - Zoom ID: 295 211 8019 |
--- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 844-293-0547 |
--- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გეოდეზია ტოპოგრაფიის საფუძვლებით (PHS41403G1-LBR) ლექცია ცხადაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 969 291 8043 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კრისტალოგრაფია და კრისტალთქიმია (PHS33403G2-LB) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ნინო, - Zoom ID: 360-264-8671 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3701 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- | --- | --- | --- | გემოლოგიის საფუძვლები (PHS37503G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3702 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | ტექნოსფერო და ეკოსისტემები (HHS27903G1-LS) სემინარი არუდაშვილი ნინო, - Zoom ID: BBB |
--- | ფინანსური ინსტიტუტები და ბაზრები (BUA28113G1-LS) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3801 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (PHS33303G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (BUA75303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (ICT11303G2-LB) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | მეტალთა საბადოების სამრეწველო ტიპები (PHS32403G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (ICT11303G2-LB) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ელემენტური და იზოტოპური გეოქიმია და გეოქრონოლოგია (PHS33303G1-LB) პრაქტიკული გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | |||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში (HHS22803G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- | --- | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (BUA75303G1-LS) სემინარი კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | მყარი სასარგებლო წიაღისეულის ბუნებრივი დაგროვების პროცესები (PHS39103G1-LB) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3802 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (BUA75303G1-LS) სემინარი კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS31503G2-LP) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (ICT11303G2-LB) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | |
4-12:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PHS35903G1) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
--- | |
5-13:00 | --- | საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PHS35803G1-LP) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
გეოლოგიის მარკეტინგი და მენეჯმენტი (BUA75303G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
სპეციალური კურსი ინფორმატიკასა და კომპიუტერულ გრაფიკაში (ICT11303G2-LB) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | |
6-14:00 | --- | საქართველოს სასმელი, მინერალური, თერმული და სამრეწველო წყლები (PHS35803G1-LP) ლექცია ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროგეოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS31503G2-LP) პრაქტიკული მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
გეოლოგიური გარემოს დაცვა (PHS35903G1) პრაქტიკული ქიტიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 548-349-3471 |
--- | --- |
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება გეოლოგიურ საწარმოებში (HHS22803G1-LB) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | გეოტექტონიკა (PHS32303G1-LP) პრაქტიკული მინდიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 423-334-4447 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | გეოტექტონიკა (PHS32303G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- | --- | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- |
6-14:00 | მინერალოგია 2 (PHS36303G2-LBR) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | გეოკარტირება (PHS33003G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- |
7-15:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგრაფია (PHS33403G1-LB) ლექცია წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- |
8-16:00 | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | გეოტექტონიკა (PHS32303G1-LP) პრაქტიკული მინდიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 423-334-4447 |
--- | ||||||||
5-13:00 | გეოტექტონიკა (PHS32303G1-LP) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | მინერალოგია 2 (PHS36303G2-LBR) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | გეოკარტირება (PHS33003G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | ||||||||
7-15:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგრაფია (PHS33403G1-LB) ლექცია წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) ლექცია მანაგაძე რუსუდან, - Zoom ID: 819-618-1719 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | გეოფიზიკა (MAP56403G1-LSP) სემინარი რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP56203G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
გეოფიზიკური კვლევები საბადოების ბურღვისა და ექსპლუატაციის დროს (MAP56203G1-LP) ლექცია ხუნდაძე ნანა, - Zoom ID: 509 045 9625 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
ჭაბურღილების დაცემენტება (MAP52203G1-LP) ლექცია წურწუმია მადონა, - Zoom ID: 723-213-4978 |
--- | ჰორიზონტალური ჭაბურღილების ექსპლუატაცია (MAP42103G2-LS) სემინარი დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
||||||||||||
12-20:00 |
|
|||||||||||||||||
13-21:00 | ნავთობზე და გაზზე გეოლოგიურ-საძიებო სამუშაობის პროექტირება და მართვა (MAP58703G1-LBK) ლაბორატორიული პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
ჭაბურღილების დაცემენტება (MAP52203G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე ტარიელ, - Zoom ID: 673 096 7451 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
ნავთობზე და გაზზე გეოლოგიურ-საძიებო სამუშაობის პროექტირება და მართვა (MAP58703G1-LBK) საკურსო პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
|
ჰორიზონტალური ჭაბურღილების ექსპლუატაცია (MAP42103G2-LS) ლექცია დურგლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 965 474 5185 |
||||||||||||
14-22:00 | ნავთობზე და გაზზე გეოლოგიურ-საძიებო სამუშაობის პროექტირება და მართვა (MAP58703G1-LBK) ლექცია პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
--- |
|
0319.2-2ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (PHS71203G1-LB) ლაბორატორიული ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (PHS71203G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2გ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგენეზისი (PHS37803G2-LB) ლექცია წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | --- | --- | გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS38503G1-LB) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- |
11-19:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგენეზისი (PHS37803G2-LB) პრაქტიკული წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | --- | --- | გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS38503G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
|
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0319.2-2დ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ჰიდროგეოქიმია (PHS36503G1-LP) პრაქტიკული მელიქაძე გიორგი, - Zoom ID: 569 279 7586 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | ჰიდროგეოქიმია (PHS36503G1-LP) ლექცია მელიქაძე გიორგი, - Zoom ID: 569 279 7586 |
--- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2ა | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (PHS36103G2-LP) ლაბორატორიული ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
მიწის ქერქის სტრუქტურული ელემენტების წარმოების მექანიზმი (PHS33103G1-LB) ლაბორატორიული აბაკელია ნუნუ, - Zoom ID: 468 770 5503 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (PHS71203G1-LB) ლაბორატორიული ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
საბადოების წარმოშობისა და სივრცეში განაწილების კანონზომიერებები (PHS71203G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
--- | |||||||||||
12-20:00 |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) პრაქტიკული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
|||||||||||||||
13-21:00 | --- | გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
მიწის ქერქის სტრუქტურული ელემენტების წარმოების მექანიზმი (PHS33103G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
|
||||||||||||
14-22:00 | ძველი და თანამედროვე გეოტექტონიკური პარადიგმები (PHS36103G2-LP) ლექცია ბენაშვილი ქეთი, - Zoom ID: 345 063 1006 |
--- | --- |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
0320.2-2ბ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PHS31603G1-LP) ლექცია კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | სტრატიგრაფია (PHS37603G1-LP) ლექცია კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
უხერხემლოთა პალეონტოლოგია (PHS31603G1-LP) პრაქტიკული კოკოლაშვილი ირმა, - Zoom ID: 502 106 4976 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | სტრატიგრაფია (PHS37603G1-LP) პრაქტიკული კელეპტრიშვილი შალვა, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.2-2გ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგენეზისი (PHS37803G2-LB) ლექცია წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | --- | --- | გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS38503G1-LB) ლაბორატორიული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
--- | ||||||||
11-19:00 | მაგმური და მეტამორფული ქანების პეტროგენეზისი (PHS37803G2-LB) პრაქტიკული წუწუნავა თამარი, - Zoom ID: 331 225 9828 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | გემოლოგიური კვლევის მეთოდები (PHS38503G1-LB) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
|||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) პრაქტიკული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
||||||||||
13-21:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
|
|||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
0320.2-2დ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | --- | --- | გეოსაინფორმაციო სისტემები გეოლოგიაში (ICT11403G2-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | ჰიდროგეოქიმია (PHS36503G1-LP) პრაქტიკული მელიქაძე გიორგი, - Zoom ID: 569 279 7586 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | --- | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (PHS36303G1-LP) პრაქტიკული ავალიანი ხათუნა, - Zoom ID: 457 027 0835 |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) პრაქტიკული ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
||||||||||||||
13-21:00 | რეგიონალური ჰიდროგეოლოგია (PHS36303G1-LP) ლექცია ზაუტაშვილი ნანა, - Zoom ID: 276 717 0233 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
|
||||||||||||||
14-22:00 | ჰიდროგეოქიმია (PHS36503G1-LP) ლექცია მელიქაძე გიორგი, - Zoom ID: 569 279 7586 |
--- | --- | --- |
|
სედიმენტოლოგია და ნალექდაგროვების არეები (PHS36003G2-LBR) ლექცია ახვლედიანი ია, - Zoom ID: 325-877-7521 |
0320.2-4 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | უსაფრთხოების ტექნიკა (HHS26403G1-LPR) ლექცია კუნჭულია თეიმურაზ, - Zoom ID: 576-979-3583 |
უსაფრთხოების ტექნიკა (HHS26403G1-LPR) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
ტექნოლოგიური პროცესების აფეთქება-უსაფრთხოება (HHS24903G1-LK) პრაქტიკული ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (HHS22003G1-LSK) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
--- | |||||||||||
12-20:00 | საწარმოო ტრავმატიზმი და პროფესიული დაავადებები (HHS22003G1-LSK) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
ტექნოლოგიური პროცესების აფეთქება-უსაფრთხოება (HHS24903G1-LK) საკურსო ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
|
--- | |||||||||||||
13-21:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (HHS22303G1-LSK) ლექცია მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | ტექნოლოგიური პროცესების ხანძარუსაფრთხოება (HHS22303G1-LSK) სემინარი მაჭავარიანი ნანა, - Zoom ID: 377 453 4305 |
ტექნოლოგიური პროცესების აფეთქება-უსაფრთხოება (HHS24903G1-LK) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- |
|
--- |
0320.2-1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | საყრდენი გეოდეზიური ქსელები (PHS21303G1-LP) პრაქტიკული მესხი მურმან, - Zoom ID: 269 776 1134 |
მაღალი სიზუსტის გრავიმეტრია (PHS21103G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
მარკშეიდერული სამუშაოები კარიერებზე (MAP44803G1-LP) პრაქტიკული ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
საყრდენი გეოდეზიური ქსელები (PHS21303G1-LP) ლექცია მესხი მურმან, - Zoom ID: 269 776 1134 |
გეოდეზიური სამუშაოები მიწათმოწყობის დროს (PHS21803G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი, - Zoom ID: 496 386 6063 |
||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
||||||||||||||||
13-21:00 | საადგილმამულო ურთიერთობები (BUA30703G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
საადგილმამულო ურთიერთობები (BUA30703G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
|
გეოდეზიური სამუშაოები მიწათმოწყობის დროს (PHS21803G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი მარეხი, - Zoom ID: 496 386 6063 |
||||||||||||
14-22:00 | მაღალი სიზუსტის გრავიმეტრია (PHS21103G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | მარკშეიდერული სამუშაოები კარიერებზე (MAP44803G1-LP) ლექცია ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
|
--- |
0319.2-5ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ხახუნი და ცვეთა სამთო მოწყობილობებსა და კვანძებში (MAP43103G2-LB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | --- | მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) პრაქტიკული კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
ხახუნი და ცვეთა სამთო მოწყობილობებსა და კვანძებში (MAP43103G2-LB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | --- |
0320.2-5ა | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | ხახუნი და ცვეთა სამთო მოწყობილობებსა და კვანძებში (MAP43103G2-LB) ლაბორატორიული მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
მასივის მდგომარეობის მართვა მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების დროს (MAP55803G1-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) პრაქტიკული კუპატაძე დავით, - Zoom ID: 933 588 8151 |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | მასივის მდგომარეობის მართვა მიწისქვეშა სამთო სამუშაოების დროს (MAP55803G1-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
|
--- | |||||||||||||||
13-21:00 | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2-LP) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
ხახუნი და ცვეთა სამთო მოწყობილობებსა და კვანძებში (MAP43103G2-LB) ლექცია მოლოდინი ნორინგი, - Zoom ID: 251 370 2610 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
|
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | მადნეულ საბადოთა მიწისქვეშა დამუშავების ტექნოლოგია (MAP43003G2-LP) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
|
--- |
0320.2-5ბ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | სასარგებლო წიაღისეულის გამდიდრებადობაზე კვლევა გრავიტაციული და ფლოტაციური მეთოდებით (MAP43503G2-LP) პრაქტიკული ტალახაძე დემურ, - Zoom ID: 226-955-5805 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
ვიბრაციული ტექნოლოგიური მანქანები და პროცესები სამთო წარმოებაში (MAP43403G2-LP) პრაქტიკული ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) პრაქტიკული მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | წიაღისეულის გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული მეთოდებით კვლევა (MAP42903G1-LP) ლაბორატორიული გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
|
--- | |||||||||||||||
13-21:00 | სასარგებლო წიაღისეულის გამდიდრებადობაზე კვლევა გრავიტაციული და ფლოტაციური მეთოდებით (MAP43503G2-LP) ლექცია ტალახაძე დემურ, - Zoom ID: 226-955-5805 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
ვიბრაციული ტექნოლოგიური მანქანები და პროცესები სამთო წარმოებაში (MAP43403G2-LP) ლექცია ზვიადაური ვიქტორ, - Zoom ID: 557 952 9328 |
|
--- | |||||||||||||
14-22:00 | წიაღისეულის გამდიდრების სპეციალური და კომბინირებული მეთოდებით კვლევა (MAP42903G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 320 842 0904 |
--- | --- | მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
|
--- |
0320.2-5გ | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) პრაქტიკული ჯანიაშვილი იური, - Zoom ID: 402 522 3065 |
სასარგებლო წიაღისეულის ძებნა-ძიება (PHS70103G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
მყარი მინერალური რესურსების სამრეწველო ტიპები (PHS37303G2-LP) ლექცია გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
--- | სასარგებლო წიაღისეულის ძებნა-ძიება (PHS70103G1-LB) ლაბორატორიული ჯაფარიძე ნინო, - Zoom ID: 391 601 3271 |
||||||||||||
12-20:00 | --- | საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (PHS35603G1-LSB) ლაბორატორიული მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
|
|||||||||||||||
13-21:00 | --- | საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (PHS35603G1-LSB) პრაქტიკული ტლაშაძე გიორგი, - Zoom ID: 659 887 5734 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
მყარი მინერალური რესურსების სამრეწველო ტიპები (PHS37303G2-LP) ლაბორატორიული გელეიშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 881 911 6097 |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | საშიში გეოლოგიური მოვლენები და აგრესიული გარემო (PHS35603G1-LSB) ლექცია ტლაშაძე გიორგი, - Zoom ID: 659 887 5734 |
--- | მიწისქვეშა სამთო საწარმოების დაპროექტება (MAP41603G1-LPR) ლექცია მაჩაიძე გელა, - Zoom ID: 679-650-8414 |
|
--- |
0320.3-02 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | მსხვილი ნაგებობების მშენებლობის საინჟინრო-გეოლოგიური და ჰიდროგეოლოგიური ამოცანები (PHS72203G1-L) ლექცია მარდაშოვი მარინე, - Zoom ID: BBB |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
110035 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
მცენარეთა ბიოლოგია 2. მცენარეთა ციტოლოგია და ანატომია (BRS16310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
ფიზიკა (PHS55310G1-LB) ლექცია კეთილაძე ომარ, - Zoom ID: 830-213-7302 |
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110036 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
მცენარეთა ბიოლოგია 2. მცენარეთა ციტოლოგია და ანატომია (BRS16310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
ფიზიკა (PHS55310G1-LB) ლექცია კეთილაძე ომარ, - Zoom ID: 830-213-7302 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110037 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
მცენარეთა ბიოლოგია 2. მცენარეთა ციტოლოგია და ანატომია (BRS16310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
ფიზიკა (PHS55310G1-LB) ლექცია კეთილაძე ომარ, - Zoom ID: 830-213-7302 |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
|||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ალბათობის თეორია და მათემატიკური სტატისტიკა (MAS31608G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
|||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110835 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) საკურსო სამუშაო/პროექტი. ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ვაზის დაცვა 1: ენტომოლოგია (AGC22510G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 2. ამპელოგრაფია და გენეტიკური გაუმჯობესება (AGC23110G1-LS) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (AGC22710G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ვაზის დაცვა 1: ენტომოლოგია (AGC22510G1-LS) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
8-16:00 | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (AGC22710G1-LS) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 2. ამპელოგრაფია და გენეტიკური გაუმჯობესება (AGC23110G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110836 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) საკურსო სამუშაო/პროექტი. ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (AGC22710G1-LS) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- | --- | ვაზის დაცვა 2. მცენარეთა პათოლოგია (AGC22910G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
5-13:00 | --- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 1: ფიზიოლოგია (AGC22710G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
--- | --- | |
6-14:00 | ვაზის დაცვა 1: ენტომოლოგია (AGC22510G1-LS) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ვაზის დაცვა 1: ენტომოლოგია (AGC22510G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 2. ამპელოგრაფია და გენეტიკური გაუმჯობესება (AGC23110G1-LS) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ენოლოგია 2: ენოლოგიის პრინციპები და ელემენტები (MAP10410G2-LS) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ვაზის ბიოლოგია და გენეტიკა 2. ამპელოგრაფია და გენეტიკური გაუმჯობესება (AGC23110G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110935 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) პრაქტიკული გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
აგრონომია (AGC22410G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) ლექცია კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110936 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) პრაქტიკული გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | აგრონომია (AGC22410G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) ლექცია კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110937 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
2-10:00 | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) ლექცია ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ენოლოგიისა და ფერმენტაციის ქიმია (BRS22610G1-LS) პრაქტიკული გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | --- | აგრონომია (AGC22410G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|
6-14:00 | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS53901G1-LS) ლექცია კოპალიანი ნატალია, - Zoom ID: 549-212-6026 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ერთწლოვანი კულტურების მოვლა-მოყვანა (AGC22110G1-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-04 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | რისკის კონტექსტები და უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS29203G1-L) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები პროფესიულ უსაფრთხოებასა და ჯანმრთელობის პოლიტიკაში (HHS29003G1-L) ლექცია ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები პროფესიულ უსაფრთხოებასა და ჯანმრთელობის პოლიტიკაში (HHS29003G1-L) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 846 611 0409 |
რისკის კონტექსტები და უსაფრთხოების მენეჯმენტი (HHS29203G1-L) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- |
052008-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საინფორმაციო საცნობარო დოკუმენტების წარმოება (0411910) პრაქტიკული კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
საორგანიზაციო დოკუმენტების პროექტების მომზადება (0411913) პრაქტიკული რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
საინფორმაციო საცნობარო დოკუმენტების წარმოება (0411910) პრაქტიკული. კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
საოფისე და სამეურნეო მარაგების მართვა (0411911) პრაქტიკული . გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | საორგანიზაციო დოკუმენტების პროექტების მომზადება (0411913) პრაქტიკული.. რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
10-18:00 | საორგანიზაციო დოკუმენტების პროექტების მომზადება (0411913) პრაქტიკული. რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|||||
11-19:00 | საოფისე და სამეურნეო მარაგების მართვა (0411911) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
|||||
12-20:00 | --- | |||||
13-21:00 | საოფისე და სამეურნეო მარაგების მართვა (0411911) პრაქტიკული... გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-05 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (MAP41203G1-L) ლექცია გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
--- | სამთო-ტექნოლოგიური პროცესების კვლევის თანამედროვე კომპიუტერული მეთოდები (MAP58903G1-LP) ლექცია ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | სამთო-ტექნოლოგიური პროცესების კვლევის თანამედროვე კომპიუტერული მეთოდები (MAP58903G1-LP) პრაქტიკული ჯავახიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 648 117 1115 |
წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების ოპტიმიზაცია (MAP59003G1-LP) ლექცია ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | |
13-21:00 | --- | შახტებისა და მიწისქვეშა მშენებლობის თანამედროვე მეთოდები (MAP41203G1-L) პრაქტიკული გუდავაძე ლავრენტი, - Zoom ID: 867 655 2690 |
წიაღისეულის გამდიდრების პროცესების ოპტიმიზაცია (MAP59003G1-LP) პრაქტიკული ენაგელი როინ, - Zoom ID: 485 095 3697 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0320.3-03 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | საქართველოს ტერიტორიაზე ნავთობისა და გაზის ძებნის ახალი პერსპექტიული მიმართულებები (MAP58603G1-L) ლექცია პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
საქართველოს ტერიტორიაზე ნავთობისა და გაზის ძებნის ახალი პერსპექტიული მიმართულებები (MAP58603G1-L) პრაქტიკული პაატაშვილი რამაზ, - Zoom ID: |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ბურღვის მონაცემების მათემატიკური დამუშავება (MAP58503G1-L) ლექცია ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | |
14-22:00 | ბურღვის მონაცემების მათემატიკური დამუშავება (MAP58503G1-L) პრაქტიკული ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | --- | --- |
0320.3-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მიწის ადმინისტრირება (BUA41303G2-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
--- | --- | --- | მდგრადი განვითარება და GIS (ICT36503G3-LS) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | მდგრადი განვითარება და GIS (ICT36503G3-LS) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
მიწის ადმინისტრირება (BUA41303G2-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
4090 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ქიმიური ექსპერიმენტის ტექნიკა (PHS13104G1-LB) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლაბორატორიული დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია დეკანოსიძე შორენა, - Zoom ID: 922-482-6740 |
--- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ჭიღლაძე ჯემალი |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (PHS17410G1-LB) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS-X2) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (PHS15104G1-LPB) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 378 326 2783 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET17004G2-LP) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (EET12604G1-LB) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (PHS15104G1-LPB) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | |
7-15:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (EET12604G1-LB) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS-X2) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET17004G2-LP) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET11704G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4790ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (EET12604G1-LB) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET17004G2-LP) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS-X2) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (PHS15104G1-LPB) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | |
7-15:00 | კომპოზიციური და ბიონანოსამედიცინო მასალების ტექნოლოგია (EET12604G1-LB) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | მინისა და კერამიკის ზოგადი ტექნოლოგია (EET16004G2-LS-X2) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია 1 (PHS15104G1-LPB) პრაქტიკული ნეფარიძე ნინო, - Zoom ID: 834 539 9126 |
--- |
8-16:00 | არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET17004G2-LP) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- | --- | სილიკატების ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET11704G1-LB) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბიოარაორგანული ქიმია (PHS18504G1-LP) პრაქტიკული გახოკიძე ნანა, - Zoom ID: 311 259 7419 |
--- | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (PHS13404G1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | პოლიმერების ქიმია (PHS11104G1-LPB) ლექცია ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- |
5-13:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | --- | --- | ბიოარაორგანული ქიმია (PHS18504G1-LP) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- |
6-14:00 | პოლიმერების ქიმია (PHS11104G1-LPB) პრაქტიკული ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (PHS13404G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4890ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (PHS13404G1-LS) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | პოლიმერების ქიმია (PHS11104G1-LPB) ლექცია ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- |
5-13:00 | ზოგადი ქიმიური ტექნოლოგია (EET17604G1-LB) ლექცია გაფრინდაშვილი როსტომ, - Zoom ID: 680 740 4429 |
--- | --- | --- | ბიოარაორგანული ქიმია (PHS18504G1-LP) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- |
6-14:00 | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) პრაქტიკული გახოკიძე ნანა, - Zoom ID: 311 259 7419 |
--- | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ელექტროკინეტიკური მოვლენები მაღალდისპერსულ სისტემებში (PHS13404G1-LS) პრაქტიკული რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ბიოარაორგანული ქიმია (PHS18504G1-LP) პრაქტიკული გახოკიძე ნანა, - Zoom ID: 311 259 7419 |
--- | --- | --- | პოლიმერების ქიმია (PHS11104G1-LPB) პრაქტიკული ქაცარავა რამაზი, - Zoom ID: 962-246-9219 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | თეორიული ფიზიკური ქიმია 1 (PHS11704G1-LS) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
2-10:00 | თეორიული ფიზიკური ქიმია 1 (PHS11704G1-LS) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | რაოდენობითი ანალიზი (PHS14504G1-LB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 2 (PHS12304G1-LB) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4990ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | თეორიული ფიზიკური ქიმია 1 (PHS11704G1-LS) ლექცია ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) ლექცია მათითაიშვილი თეა, - Zoom ID: 227-187-8549 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | თეორიული ფიზიკური ქიმია 1 (PHS11704G1-LS) სემინარი ბიბილეიშვილი დენიტა, - Zoom ID: 945-324-3311 |
--- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
5-13:00 | ორგანული ქიმია 1 (PHS12404G1-LP) პრაქტიკული ლაგვილავა ირმა, - Zoom ID: 533-693-4172 |
--- | --- | --- | რაოდენობითი ანალიზი (PHS14504G1-LB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | ელემენტების ქიმია 2 (PHS12304G1-LB) ლექცია წივწივაძე თენგიზ, - Zoom ID: 227 672 5865 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS12510G2-LSB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4030 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
--- |
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | |
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- |
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ქოჩიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210 506 4321 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ჭიღლაძე ჯემალი |
--- | --- |
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | რუსული ენა-2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
8-16:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | |
10-18:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | მაღალალკოჰოლიანი სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14804G1-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|
4-12:00 | --- | სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (EET16804G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) სემინარი ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | საკონსერვო წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET14904G1-LK) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
--- | სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (EET16804G1-LB) პრაქტიკული დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | საკონსერვო წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET14904G1-LK) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მაღალალკოჰოლიანი სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14804G1-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4730ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | მაღალალკოჰოლიანი სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14804G1-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|
4-12:00 | ყურძნისეული წარმოშობის ალკოჰოლური სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET15104G1-LPB) სემინარი ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (EET16804G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | მაღალალკოჰოლიანი სასმელების წარმოების ძირითადი პრინციპები (EET14804G1-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | საკონსერვო წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET14904G1-LK) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სასურსათო ბაზრის ანალიზი და შეფასება (EET16804G1-LB) პრაქტიკული დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | საკონსერვო წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET14904G1-LK) საკურსო სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შაქრის და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
2-10:00 | პურ–პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13804G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | |
4-12:00 | პურ–პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13804G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | შაქრის და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) სემინარი კოტრიკაძე დიანა, - Zoom ID: 902 901 4286 |
სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (EET15504G1-LPB) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (EET15504G1-LPB) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4830ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შაქრის და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
2-10:00 | პურ–პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13804G1-LK) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) საკურსო ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | პურ–პროდუქტებისა და მაკარონის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET13804G1-LK) საკურსო ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | შაქრის და სპირტის წარმოების ინჟინერია და დაგეგმარების საფუძვლები (EET15804G1-LS) საკურსო რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | ხორც-პროდუქტების წარმოების ინჟინერია (EET14404G1-LP) სემინარი კოტრიკაძე დიანა, - Zoom ID: 902 901 4286 |
--- |
9-17:00 | --- | მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (EET15504G1-LPB) ლექცია ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | ||
10-18:00 | --- | სასურსათო ნედლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობები (EET15004G1-LPK) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
მშრალი და თხევადი საკვები კონცენტრატების წარმოების ინჟინერია (EET15504G1-LPB) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS12904G1-LP) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
--- | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA73103G1-LS) სემინარი კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA73103G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
|
5-13:00 | სასურსათო ტექნოლოგიის მასალათმცოდნეობა (EET83104G1-LB) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 426-040-0041 |
--- | --- | --- | ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS12904G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
|
6-14:00 | სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET16904G2-LPB) სემინარი გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ტექნიკური ბიოქიმია (BRS21604G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური ბიოქიმია (BRS21604G1-LP) სემინარი ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET16904G2-LPB) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4930ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ტექნიკური ბიოქიმია (BRS21604G1-LP) სემინარი ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA73103G1-LS) სემინარი კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- | --- | --- | სასურსათო წარმოების მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA73103G1-LS) ლექცია კახაძე ბეჟანი, - Zoom ID: 360-585-2532 |
--- |
5-13:00 | სასურსათო ტექნოლოგიის მასალათმცოდნეობა (EET83104G1-LB) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 426-040-0041 |
--- | --- | --- | ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS12904G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ტექნიკური ბიოქიმია (BRS21604G1-LP) ლექცია ძეკონსკაია მედეა, - Zoom ID: 861-082-8795 |
--- | --- | --- | კომპიუტერული პროექტირების საფუძვლები (ICT54504G1-LP) ლექცია ტაბიძე ვასილ, - Zoom ID: 896-619-3838 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET16904G2-LPB) ლექცია გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი მიკრობიოლოგია (BRS12904G1-LP) სემინარი ოშაყმაშვილი ცისანა, - Zoom ID: 604-870-1347 |
სასურსათო ინჟინერიის ძირითადი პროცესები და აპარატები (EET16904G2-LPB) სემინარი გოგიბერიძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 527 069 1452 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4060 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
--- |
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (EET71105G1-P) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
მეტალურგიის ისტორია (EET80104G2-LS) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | |
5-13:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
--- | --- | მეტალურგიის ისტორია (EET80104G2-LS) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
|
6-14:00 | ზოგადი მეტალოგრაფია (EET80704G1-LB) ლექცია ოქროსაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 426-040-0041 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე, - Zoom ID: |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
ზოგადი მეტალურგია (EET80404G2-LSB) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
რუსული ენა-2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
|
8-16:00 | ზოგადი მეტალურგია (EET80404G2-LSB) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ჭედვა-შტამპვის ტექნოლოგია (EET82604G1-LPB) ლექცია ლომსაძე ზურაბ, - Zoom ID: 798 372 2450 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
ჭედვა-შტამპვის ტექნოლოგია (EET82604G1-LPB) სემინარი ლომსაძე ზურაბ, - Zoom ID: 798 372 2450 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სახურებელი ღუმელები (EET86304G1-LB) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (EET81504G1-LP) სემინარი ოთარაშვილი გელა, - Zoom ID: 415 424 6651 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (EET82104G1-LPB) ლექცია მებონია სლავა, - Zoom ID: 616 095 3438 |
ახალი მასალები და ნანოტექნოლოგიები (EET81504G1-LP) ლექცია ნოზაძე დავით, - Zoom ID: 251 121 0856 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | ლითონების მხატვრული დამუშავების ხერხები (EET82404G1-LPB) ლექცია ჯიბაშვილი მამული, - Zoom ID: 277 938 0603 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | გლინვის თეორია და ტექნოლოგია (EET82104G1-LPB) სემინარი ოთარაშვილი გელა, - Zoom ID: 415 424 6651 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | მასალათმცოდნეობა მხატვრული ნაკეთობებისათვის (EET82504G1-LB) ლექცია ოთარაშვილი გელა, - Zoom ID: 415 424 6651 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4760ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | არალითონური მასალების შედუღება (EET85004G1-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მასალათა ლაზერული დამუშავების საფუძვლები (EET85204G1-LP) სემინარი ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | შედუღების კვების წყაროები (EET84904G1-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- | არალითონური მასალების შედუღება (EET85004G1-LB) პრაქტიკული საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | მასალების პლაზმური ჭრა და განმტკიცება (EET85304G1-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | შენადუღი შეერთებების სიმტკიცე და კონსტრუქციების დეფორმაციები (EET85104G1-LP) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
მასალათა ლაზერული დამუშავების საფუძვლები (EET85204G1-LP) ლექცია ხუციშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 851 851 5695 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | წინაღობით შედუღება (EET84404G1-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- | --- | --- | სამსხმელო შენადნობების რაფინირება, მოდიფიცირება და ლეგირება (EET84304G1-LB) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | თუჯის სხმულების სტრუქტურა და თვისებები (EET84504G1-LB) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EET81904G1-LP) სემინარი ოთარაშვილი გელა, - Zoom ID: 415 424 6651 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | საგლინავი საამქროების მოწყობილობა (EET81904G1-LP) ლექცია მებონია სლავა, - Zoom ID: 616 095 3438 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | არალითონური მასალები (EET86104G1-LB) ლექცია ლოლაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 565-395-2689 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4960 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება მეტალურგიულ საწარმოებში (HHS23203G1-LSB) ლექცია ჩხეიძე ლუცინდა, - Zoom ID: 839 593 6450 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სხმული სტრუქტურის ფორმირება და ჩამოსხმის მეთოდები (EET83804G1-LB) ლექცია ხახანაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 272 072 9655 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | გარემოს დაცვა და ეკოლოგია (EET20704G1-LB) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
5-13:00 | --- | --- | --- | შედუღების თეორიული საფუძვლები (EET83904G1-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
ლითონების წნევით დამუშავების საფუძვლები (EET81704G1-LB) ლექცია ლომსაძე ზურაბ, - Zoom ID: 798 372 2450 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | |
5-13:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
--- | --- | --- | --- | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ქოჩიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210 506 4321 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე, - Zoom ID: |
ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (EET71105G1-P) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |
8-16:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/1 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საყოფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ტექნოლოგია (EET18904G1-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ენერგოტექნოლოგიური სისტემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიაში (EET16204G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ენერგოტექნოლოგიური სისტემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიაში (EET16204G1-LB) საკურსო ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- | ენერგოტექნოლოგიური სისტემები არაორგანულ ნივთიერებათა ტექნოლოგიაში (EET16204G1-LB) პრაქტიკული ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | სუფთა ნაერთების ზოგადი ტექნოლოგია (EET16504G1-LB) ლექცია ბარათელი ნანა, - Zoom ID: 840 932 4487 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ბმული აზოტის და გოგირდმჟავას ტექნოლოგია (EET16104G1-LB) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მარილების, სასუქების და სოდის ტექნოლოგია (EET16304G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/2 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სასამართლო-ქიმიური ექსპერტიზა (EET16704G1-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EET17004G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ქიმიური მრეწველობის პროდუქციის ექსპერტიზა (EET17204G1-LB) ლექცია ბარდაჩიძე ზაირა, - Zoom ID: 215 841 4223 |
--- | --- | კვების პროდუქტების ექსპერტიზა (EET16904G1-LB) ლექცია დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ლაბორატორიულ სამუშაოთა ტექნიკა (EET19004G1-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
--- | --- | ექსპერტიზის სამართლებრივი საფუძვლები (EET17004G1-LB) პრაქტიკული დანელია გიორგი, - Zoom ID: 675-514-9389 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | მინერალური ნედლეულის ექსპერტიზა (EET17404G1-LB) ლექცია ბუჩუკური ნუნუ, - Zoom ID: 690 358 8525 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/3 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების კონტროლი და ექსპერტიზის საფუძვლები (EET11604G1-LP) ლექცია ლოლაძე გივი, - Zoom ID: 284 822 4461 |
--- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
3-11:00 | კერამიკის და ცეცხლგამძლე მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (EET11404G1-LBR) ლექცია გაფრინდაშვლი გურამ, - Zoom ID: 274 584 7788 |
--- | --- |
|
ცემენტის და სხვა მჭიდა მასალების ტექნოლოგია (EET11304G1-LBR) ლექცია გაბადაძე თამაზ, - Zoom ID: 450 295 4379 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
სამედიცინო, სილიკატური და სპეცდანიშნულების მასალების წარმოების კონტროლი და ექსპერტიზის საფუძვლები (EET11604G1-LP) პრაქტიკული ლოლაძე გივი, - Zoom ID: 284 822 4461 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო დანიშნულების მასალების და ნაკეთობების ტექნოლოგია (EET11504G1-LB) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 213 199 2047 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | მინის, მინანქრის და მინაკრისტალური მასალების ქიმიური ტექნოლოგია (EET11204G1-LBR) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 213 199 2047 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/5 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაცევტული ქიმია (PHS10604G1-LP) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი, - Zoom ID: 255 658 9724 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (HTH14204G1-LP) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (EET10604G1-LPB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | --- | ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHS10704G1-LPB) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი, - Zoom ID: 255 658 9724 |
ფარმაცევტული პრეპარატების სტანდარტიზაცია (PHS10704G1-LPB) ლექცია ქრისტესაშვილი ლალი, - Zoom ID: 255 658 9724 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (EET18404G1-LS) ლექცია სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
ფარმაკოლოგიის საფუძვლები (HTH14204G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | ფარმაცევტული პრეპარატების სამრეწველო წარმოება (EET10604G1-LPB) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | --- | სამკურნალო მცენარეული ნედლეული (EET18404G1-LS) პრაქტიკული სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (EET18704G1-LP) პრაქტიკული მათნაძე მანანა, - Zoom ID: 314 318 9115 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | ფარმაცევტული საქმის ორგანიზაციის საფუძვლები (EET18704G1-LP) ლექცია მათნაძე მანანა, - Zoom ID: 314 318 9115 |
--- | --- | ფარმაცევტული ქიმია (PHS10604G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესაშვილი ლალი, - Zoom ID: 255 658 9724 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/6 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (EET39804G1-LS) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (BRS12704G1-LPB) პრაქტიკული თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
სამრეწველო ბიოტექნოლოგია (EET39804G1-LS) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სასურსათო პროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (EET39904G1-LS) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | კლინიკურ–ლაბორატორიული დიაგნოსტიკა (BRS12704G1-LPB) ლექცია თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | სასურსათო პროდუქტების კონტროლი და ბიოტექნოლოგიური ტესტები (EET39904G1-LS) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ, - Zoom ID: 464 369 5379 |
--- | --- | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) პრაქტიკული თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამედიცინი ბიოქიმია (BRS20904G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | ზოგადი იმუნოლოგია (BRS12604G1-LS) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ, - Zoom ID: 464 369 5379 |
--- | ზოგადი იმუნოლოგია (BRS12604G1-LS) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/7 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (EET12304G1-LPB) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
კერამიკული კომპოზიტები და მათი წარმოების ტექნოლოგია (EET12404G1-LPB) ლექცია ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | კერამიკული კომპოზიტები და მათი წარმოების ტექნოლოგია (EET12404G1-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
საინსტრუმენტო კომპოზიციური მასალები (EET12004G1-LB) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი, - Zoom ID: 775 340 2688 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მაღალი სიმძლავრის ჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (EET12104G1-LPB) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი, - Zoom ID: 334-977-7800 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | პოლიმერული კომპოზიტების ტექნოლოგია და კოროზიული მდგრადობა (EET12304G1-LPB) პრაქტიკული ნიჟარაძე ნათელა, - Zoom ID: 577 480 5511 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები (EET12204G1-LPBR) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
9-17:00 | თანამედროვე ტექნოლოგიებში გამოყენებული მოწინავე კომპოზიციური მასალები (EET12204G1-LPBR) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- | --- | მაღალი სიმძლავრის ჰეტერომოდულური კერამიკული კომპოზიციები (EET12104G1-LPB) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი, - Zoom ID: 334-977-7800 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | გალვანური დანაფარების მიღების ტექნოლოგია (EET13204G1-LB) ლექცია დონაძე მარინე, - Zoom ID: 857-497-9798 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | კომუნიკაციების კოროზიისაგან დაცვა, კონტროლი და ინსპექცია (EET13304G1-LB) ლექცია გაბრიჩიძე მაია, - Zoom ID: 550-343-5601 |
--- | --- | |
4-12:00 | წიაღისეულის უსაფრთხო გადამუშავების ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EET13104G1-LBR) ლექცია შენგელია ჯემალ, - Zoom ID: 851-885-3899 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ბუნებრივი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდის ნანო ელექტროქიმიური ტექნოლოგიები (EET13004G1-LB) ლექცია დონაძე მარინე, - Zoom ID: 857-497-9798 |
--- | --- | გარემოსდაცვითი ელექტროქიმიური ტექნოლოგიების საფუძვლები (EET12904G1-LSB) ლექცია დონაძე მარინე, - Zoom ID: 857-497-9798 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4700/9 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | კოსმეტოლოგია (EET18004G1-LP) ლექცია დევდარიანი ნანა, - Zoom ID: 937 608 9687 |
|
ჰიდროქიმია (EET17904G1-LP) ლექცია დევდარიანი ნანა, - Zoom ID: 937 608 9687 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
5-13:00 | პარფიუმერულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზი (EET17804G1-LB) ლექცია ამაშუკელი ნათია, - Zoom ID: 858 417 9133 |
--- | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ნედლეული და მასალები (EET17704G1-LB) ლექცია ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
--- | სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (EET18304G1-LP) სემინარი ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | სამკურნალო-კოსმეტიკური საშუალებები (EET18304G1-LP) ლექცია ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | კოსმეტოლოგია (EET18004G1-LP) პრაქტიკული ზაკალაშვილი თეა, - Zoom ID: 717 352 3486 |
--- | ჰიდროქიმია (EET17904G1-LP) პრაქტიკული ზაკალაშვილი თეა, - Zoom ID: 717 352 3486 |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET01708G1-LSPR) პრაქტიკული აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ხარისხის კონტროლისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET01708G1-LSPR) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | --- |
5-13:00 | კომპოზიციური მასალების ქიმია (PHS12904G1-LP) პრაქტიკული კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
ნავთობის ქიმია (PHS10904G1-LP) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
კომპოზიციური მასალების ქიმია (PHS12904G1-LP) ლექცია კოვზირიძე ზვიად, - Zoom ID: 644 827 8625 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) პრაქტიკული მათნაძე მანანა, - Zoom ID: 314 318 9115 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | ნავთობის ქიმია (PHS10904G1-LP) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოქიმია (BRS20804G1-LP) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ბიოორგანული ქიმია (PHS11004G1-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4901 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (EET17304G1-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
--- | --- | კოროზიის არსი და დაცვის მეთოდები (EET13604G1-LB) ლექცია გაბრიჩიძე მაია, - Zoom ID: 550-343-5601 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS12504G1-LP) პრაქტიკული თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS12504G1-LP) ლექცია თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (EET16404G1-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 571 591 3519 |
|
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (EET17304G1-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
--- | --- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (EET16404G1-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 571 591 3519 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი მასალათმცოდნეობა (EET82904G1-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4902 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კოროზიის არსი და დაცვის მეთოდები (EET13604G1-LB) ლექცია გაბრიჩიძე მაია, - Zoom ID: 550-343-5601 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS12504G1-LP) ლექცია თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- |
|
||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | --- | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (EET17304G1-LB) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (EET16404G1-LB) ლექცია მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 571 591 3519 |
|
||||||||
6-14:00 | ტექნოლოგიური პროცესების თეორიის საფუძვლები (EET17304G1-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
--- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი ბიოლოგია (BRS12504G1-LP) პრაქტიკული თოფურია ლელა, - Zoom ID: 357-844-2705 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია (EET16404G1-LB) პრაქტიკული მაცაბერიძე მამუკა, - Zoom ID: 571 591 3519 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი მასალათმცოდნეობა (EET82904G1-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) ლექცია ბერიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 389 766 8762 |
--- | |
5-13:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
--- | --- | --- | --- | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
6-14:00 | ანალიზური ქიმია და ანალიზის ინსტრუმენტული მეთოდები (PHS16204G1-LPB) პრაქტიკული ქოჩიაშვილი მანანა, - Zoom ID: 210 506 4321 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე, - Zoom ID: |
ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (EET71105G1-P) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |
8-16:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4740 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკონომიკური ზარალის შეფასება (EET23504G1-LPK) ლექცია მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (EET22304G1-LS) ლექცია მაცაბერიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 435-100-5459 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
ეკოლოგიური ეფექტურობისა და ეკონომიკური ზარალის შეფასება (EET23504G1-LPK) პრაქტიკული მჭედლიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 344-802-3797 |
კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა 3+4 (KMLI78OP) პრაქტიკული აბაიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 523 647 8015 |
||||||||||
7-15:00 | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EET23804G1-LPR) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ბუნებრივი რესურსები და ენერგეტიკის ეკოლოგიური ასპექტები (EET22304G1-LS) სემინარი მაცაბერიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 435-100-5459 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EET23804G1-LPR) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) ლექცია აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
|||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა 3+4 (KMLI78OP) პრაქტიკული აბაიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 523 647 8015 |
ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) სემინარი აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
|||||||||||
9-17:00 | --- | --- | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) სემინარი გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EET23804G1-LPR) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ზედაპირული წყლების დაცვის ანალიზის მეთოდები და საშუალებები (EET21704G1-LBR) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET23704G1-LPR) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნიკა (EET23804G1-LPR) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) ლექცია აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | გარემოს ობიექტების ეკოლოგიური მონიტორინგი - 2 (EET21504G1-LB) ლექცია ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) სემინარი გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
ჰიდროსფეროსა და ნიადაგის დაცვის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET23704G1-LPR) პრაქტიკული გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ბიოლოგიის საწყისები (BRS18004G1-LS) სემინარი აბაშიძე ელეონორა, - Zoom ID: 706 219 6676 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) სემინარი გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
ატმოსფეროს და ნიადაგის ქიმია (EET22704G1-LS) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
5-13:00 | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია რაზმაძე მალხაზ, - Zoom ID: 416-266-6171 |
--- | ატმოსფეროს და ნიადაგის ქიმია (EET22704G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
კლიმატი და მისი ცვლილება (EET22104G1-LS) ლექცია გუგეშიძე მაია, - Zoom ID: 564-723-4405 |
--- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამრეწველო მიკრობიოლოგია (EET22904G1-LS) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
სამრეწველო მიკრობიოლოგია (EET22904G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | სამრეწველო ტოქსიკოლოგია (EET26704G1-LS) სემინარი გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | სამრეწველო ტოქსიკოლოგია (EET26704G1-LS) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) ლექცია კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჭელიძე მანანა, - Zoom ID: 822 933 7674 |
--- |
5-13:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
--- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | |
6-14:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია ცინცაძე მაია, - Zoom ID: 257-303-0208 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ჭიღლაძე ჯემალი |
--- | |
7-15:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | ქიმიის ისტორია (PHS11404G1-LS) სემინარი კაპანაძე მარინა, - Zoom ID: 988 023 0071 |
--- | რუსული ენა-2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
8-16:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) სემინარი გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
--- | --- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) ლექცია ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
ინგლისური ენა 3+4 (KMLI78OP) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | ინგლისური ენა 3+4 (KMLI78OP) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HTH13304G1-LB) ლექცია ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) სემინარი კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ა | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) სემინარი კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HTH13304G1-LB) ლექცია ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4735ბ | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) სემინარი კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
სამკურნალო საშუალებათა მიმოქცევა (HTH13604G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (BUA50813G1-LS) ლექცია კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ჰომეოპათია და ჰომეოპათიური საშუალებების ტექნოლოგია (HTH13304G1-LB) ლექცია ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
2-10:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (HTH11904G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (HTH11904G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4835ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) ლექცია საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციალური ფარმაცია (HTH12104G1-LPR) პრაქტიკული საღარეიშვილი თამარ, - Zoom ID: 351-467-7376 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სამკურნალო, კოსმეტიკური და პარფიუმერული საშუალებების ქიმიური ანალიზი (HTH12404G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
ფარმაკოლოგია II (HTH12004G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ტოქსიკოლოგიური ქიმია (PHS10804G1-LPB) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | გალენური პრეპარატების ტექნოლოგია (HTH11904G1-LBR) ლექცია ცომაია ირმა, - Zoom ID: 753-201-7153 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ორგანიზაცია და ეკონომიკა (HTH12204G1-LPR) პრაქტიკული მეტრეველი ირინე, - Zoom ID: 718-538-5017 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) ლექცია ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (HTH11304G1-LB) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფარმაკოგნოზია I (HTH11204G1-LBR) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
--- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | ფარმაცევტული ქიმია I (PHS17804G1-LB) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: 774 376 4673 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) ლექცია ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (HTH11304G1-LB) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | --- |
|
--- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
||||||||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
|||||||||
6-14:00 | ფარმაკოგნოზია I (HTH11204G1-LBR) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
|||||||||
7-15:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
ფარმაცევტული ქიმია I (PHS17804G1-LB) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: 774 376 4673 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4935ბ | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) ლექცია ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ფარმაცევტული ტექნოლოგია I (HTH11304G1-LB) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ზოგადი ბიოქიმია (PHS17904G1-LBK) ლექცია წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | --- | ზოგადი პათოლოგია (HTH11104G1-LP) პრაქტიკული ელიავა გიორგი, - Zoom ID: 747 577 9905 |
--- | |||||||||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ფარმაკოგნოზია I (HTH11204G1-LBR) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
--- | --- | პირველადი სამედიცინო დახმარება (HTH13204G1-LPK) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | --- |
|
--- | ფარმაცევტული ქიმია I (PHS17804G1-LB) ლექცია ალანია მერი, - Zoom ID: 774 376 4673 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- | --- | გერმანული ენა 2 (LEH10105G2-P) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
--- |
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქაშაკაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 647-275-5741 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ტექნიკური ხაზვის საფუძვლები (EET71105G1-P) პრაქტიკული მუმლაძე ნუნუ, - Zoom ID: 740-081-1215 |
--- | --- | |
5-13:00 | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
--- | --- | მეტალურგიის ისტორია (EET80104G2-LS) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ეპიტაშვილი ივანე, - Zoom ID: |
--- | --- |
7-15:00 | ფერადი ლითონების მეტალურგიის საფუძვლები (EET86504G1-LP) სემინარი კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | რუსული ენა-2 (LEH11512G1-P) პრაქტიკული მაჩაიძე ლია, - Zoom ID: 312-642-8105 |
8-16:00 | ფერადი ლითონების მეტალურგიის საფუძვლები (EET86504G1-LP) ლექცია კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | მეტალურგიის ისტორია (EET80104G2-LS) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | |
10-18:00 | --- | მეტალურგიული ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET86404G1-LS) სემინარი მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4750 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | მეტალურგიული ღუმელებიდან გამომავალი აირების გამწმენდი სისტემები (EET88904G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | ავტოკლავური ტექნოლოგია ფერად მეტალურგიაში (EET89404G1-LP) ლექცია კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
თხევადი ლითონების ჩამოსხმის აგრეგატები და ტექნოლოგიები (EET88704G1-LS) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (EET88804G1-LP) პრაქტიკული ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
--- | --- | --- | ავტოკლავური ტექნოლოგია ფერად მეტალურგიაში (EET89404G1-LP) სემინარი კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | მსუბუქი ფერადი ლითონების მეტალურგია (EET89604G1-LP) სემინარი კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
--- | --- | მსუბუქი ფერადი ლითონების მეტალურგია (EET89604G1-LP) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | ფეროშენადნობების გამოყენება ფოლადის წარმოებაში (EET88804G1-LP) ლექცია ცერცვაძე თამარ, - Zoom ID: 553 388 5077 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (EET89504G1-LS) სემინარი კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ოქროს წარმოების ეკოლოგიური პრობლემები (EET89504G1-LS) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4850 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მძიმე ფერადი ლითონების მეტალურგია (EET87804G1-LB) სემინარი კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ოქროსა და ვერცხლის მეტალურგია (EET87904G1-LB) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მძიმე ლითონებიდა გარემო (EET88004G1-LB) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
--- | მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) სემინარი ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
მძიმე ფერადი ლითონების მეტალურგია (EET87804G1-LB) ლექცია კანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 996 807 9724 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ოქროსა და ვერცხლის მეტალურგია (EET87904G1-LB) სემინარი კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | მძიმე ლითონებიდა გარემო (EET88004G1-LB) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
მენეჯმენტი და მარკეტინგი (BUA30804G2-LS) ლექცია ლობჟანიძე გელა, - Zoom ID: 715 464 7391 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | კაზმის მომზადების და რკინის პირდაპირი მიღების ტექნოლოგიები (EET87704G1-LB) ლექცია მაისურაძე ბადრი, - Zoom ID: 425 056 9447 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ჰიდრომეტალურგიის საფუძვლები (EET86904G1-LB) ლექცია კახნიაშვილი იზოლდა, - Zoom ID: 2735394193 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | ფოლადის პირომეტალურგია (EET87104G1-LB) ლექცია მიქაძე ომარ, - Zoom ID: 9430357622 |
--- | --- | ფეროშენადნობების წარმოების თეორიული საფუძვლები (EET87004G1-LPB) ლექცია წერეთელი ნუგზარ, - Zoom ID: 783 433 4444 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | თუჯის მეტალურგია (EET80204G2-LB) ლექცია მაისურაძე ბადრი, - Zoom ID: 425 056 9447 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
41908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) სემინარი წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | --- |
13-21:00 | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | --- |
41933 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
12-20:00 | --- | --- | --- | ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) სემინარი წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | |
13-21:00 | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | --- |
41934 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) ლექცია ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | --- | ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
12-20:00 | --- | ნახშირწყალბადების ფუნქციონალური ნაწარმების ქიმია (PHS81204G1-LP) პრაქტიკული ელიზბარაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 842-660-4992 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
--- | --- | --- |
42008 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები – s- და p- ელემენტების ქიმია (PHS19104G1-LP) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (PHS19704G1-LP) ლექცია გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
12-20:00 | --- | კოორდინაციული ქიმიის თეორიული საფუძვლები (PHS19704G1-LP) სემინარი ტუსიაშვილი თათია, - Zoom ID: 7369574757 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) სემინარი წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
||
13-21:00 | არაორგანული ქიმიის თეორიული საფუძვლები – s- და p- ელემენტების ქიმია (PHS19104G1-LP) სემინარი გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
42033 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (PHS80804G1-LP) ლექცია გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
--- | ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
12-20:00 | ელემენტორგანული ნივთიერებათა ქიმია (PHS12704G2-LP) ლექცია ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
ჰეტეროციკლურ ნაერთთა ქიმია (PHS80804G1-LP) პრაქტიკული გელიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 576-363-5932 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) სემინარი წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- | ||
13-21:00 | ელემენტორგანული ნივთიერებათა ქიმია (PHS12704G2-LP) პრაქტიკული ქარქუსაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 284-268-4016 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
--- |
42034 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) პრაქტიკული ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ხსნართა თეორიის საფუძვლები (PHS81404G1-LP) ლექცია ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
--- | ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლექცია იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
ნივთიერებათა ანალიზის ფიზიკურ–ქიმიური მეთოდები (PHS19304G1-LB) ლაბორატორიული იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 269-005-5439 |
12-20:00 | ფაზური წონასწორობა (PHS80104G1-LP) ლექცია გორდელაძე ვლადიმერ, - Zoom ID: 612 826 1906 |
ხსნართა თეორიის საფუძვლები (PHS81404G1-LP) პრაქტიკული ბერძენიშვილი ირინე, - Zoom ID: 655-304-3282 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) სემინარი წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) ლექცია ჩიქვინიძე ია, - Zoom ID: 746 292 9470 |
||
13-21:00 | ფაზური წონასწორობა (PHS80104G1-LP) სემინარი გორდელაძე ვლადიმერ, - Zoom ID: 612 826 1906 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) პრაქტიკული ჩიქვინიძე ია, - Zoom ID: 746 292 9470 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||
14-22:00 | --- | მაკრომოლეკულების ფიზიკა და ქიმია (PHS13404G2-LS) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ქიმიური თერმოდინამიკა (EET14104G2-LSP) ლექცია წეროძე მედეა, - Zoom ID: 836 754 5860 |
420109 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ანალიზის თანამედროვე მეთოდები და ბიოტექნოლოგია (EET30504G2-LS) პრაქტიკული ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
გამოყენებითი იმუნოლოგია (EET30604G2-LP) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
--- | ანალიზის თანამედროვე მეთოდები და ბიოტექნოლოგია (EET30504G2-LS) ლექცია კვესიტაძე ედიშერ, - Zoom ID: 524-537-4478 |
კვების ბიოტექნოლოგია (EET30704G2-LP) პრაქტიკული კოპალეიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 885 038 9899 |
--- |
12-20:00 | გამოყენებითი იმუნოლოგია (EET30604G2-LP) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | ||||
13-21:00 | კვების ბიოტექნოლოგია (EET30704G2-LP) ლექცია ბუაჩიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 521 972 2225 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
42034ა | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დეკორატიული კოსმეტიკა - კლასიფიკაცია, თვისებები, ტექნოლოგია (EET10504G2-LS) ლექცია ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
დეკორატიული კოსმეტიკა - კლასიფიკაცია, თვისებები, ტექნოლოგია (EET10504G2-LS) სემინარი ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
--- | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET10104G2-LS) პრაქტიკული ზაკალაშვილი თეა, - Zoom ID: 717 352 3486 |
--- | --- |
12-20:00 | პარფიუმერიულ-კოსმეტიკური ნაწარმის ანალიზის ფიზიკურ-ქიმიური მეთოდები (EET10104G2-LS) ლექცია ამაშუკელი ნათია, - Zoom ID: 858 417 9133 |
--- | --- | |||
13-21:00 | პარფიუმერია, კოსმეტიკა, თანამედროვე პარფიუმერია-კოსმეტიკის განვითარების ტენდენციები და მიმართულებები (EET10404G2-LS) ლექცია ქებაძე ნინო, - Zoom ID: 993 163 5820 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
პარფიუმერია, კოსმეტიკა, თანამედროვე პარფიუმერია-კოსმეტიკის განვითარების ტენდენციები და მიმართულებები (EET10404G2-LS) პრაქტიკული ზაკალაშვილი თეა, - Zoom ID: 717 352 3486 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
|
14-22:00 | --- | --- | --- |
42037 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | ქიმიური კრიმინალისტიკა (EET12704G2-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
ყოვედღიური მოხმარების საფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ხარისხის შეფასება (EET13204G2-LB) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ, - Zoom ID: 4224659175 |
--- | კვების პროდუტების ხარისხის მართვა და შესაბამისობა სტანდარტთან (EET12504G2-LB) ლექცია ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
--- | --- | |||||||
12-20:00 | ყოვედღიური მოხმარების საფაცხოვრებო ქიმიის პროდუქტების ხარისხის შეფასება (EET13204G2-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
--- | კვების პროდუტების ხარისხის მართვა და შესაბამისობა სტანდარტთან (EET12504G2-LB) ლაბორატორიული ფალავანდიშვილი თამარ, - Zoom ID: 608-016-4049 |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხის ძირითადი მაჩვენებლების სტანდარტიზაციასთან შესაბამისობის დადგენა (EET13104G2-LB) ლაბორატორიული გაგნიძე თამარ, - Zoom ID: 4224659175 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
ქიმიური კრიმინალისტიკა (EET12704G2-LB) ლაბორატორიული მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||||||||
14-22:00 | --- | სასმელი და ტექნიკური წყლის ხარისხის ძირითადი მაჩვენებლების სტანდარტიზაციასთან შესაბამისობის დადგენა (EET13104G2-LB) ლექცია წვერავა მაია, - Zoom ID: 249-351-1678 |
|
42039 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | კომპოზიციური მასალების ქიმიური თერმოდინამიკა (EET11204G2-LP) ლექცია მესტვირიშვილი ზვიადი, - Zoom ID: 334-977-7800 |
კომპოზიციური მასალების კრისტალქიმია (EET11104G2-LP) ლექცია ტაბატაძე გულნაზი, - Zoom ID: 775 340 2688 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | კომპოზიციური მასალების კრისტალქიმია (EET11104G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე გულნაზი, - Zoom ID: 775 340 2688 |
--- | ||
13-21:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
კომპოზიციური მასალების ქიმიური თერმოდინამიკა (EET11204G2-LP) პრაქტიკული მესტვირიშვილი ზვიადი, - Zoom ID: 334-977-7800 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
|
14-22:00 | --- | --- | კომპოზიციური მასალების ქიმიური თერმოდინამიკა (EET11204G2-LP) პრაქტიკული. ტაბატაძე გულნაზი, - Zoom ID: 775 340 2688 |
42066 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის გადამამუშავებელი დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (EET14904G2-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ნავთობის მაღალმოლეკულური ნაერთები (EET14804G2-LP) პრაქტიკული დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
კატალიზური პროცესების თეორია ნავთობგადამუშავებაში (EET14604G2-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ნავთობისა და გაზის გადამამუშავებელი დანადგარების დაპროექტების საფუძვლები (EET14904G2-LP) პრაქტიკული სირაძე მანანა, - Zoom ID: 409-123-5681 |
კატალიზური პროცესების თეორია ნავთობგადამუშავებაში (EET14604G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | |
13-21:00 | ნახშირწყალბადოვანი ნედლეულის გადამუშავების ეკოლოგია (EET15004G2-LP) პრაქტიკული ჩხაიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 378 326 2783 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||
14-22:00 | ნახშირწყალბადოვანი ნედლეულის გადამუშავების ეკოლოგია (EET15004G2-LP) ლექცია ჯოხაძე გიული, - Zoom ID: 762-702-0582 |
ნავთობის მაღალმოლეკულური ნაერთები (EET14804G2-LP) ლექცია დიდიძე ანასტასია, - Zoom ID: 686 216 6371 |
--- | --- |
41959 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) სემინარი ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოსდაცვის სფეროში (EET23304G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- |
12-20:00 | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოსდაცვის სფეროში (EET23304G1-LS) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
42059 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) საკურსო ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EET28004G1-LP) საკურსო გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EET28004G1-LP) სემინარი გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET21904G1-LS) სემინარი ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოსდაცვის სფეროში (EET23304G1-LS) ლექცია ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
--- |
12-20:00 | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) ლექცია ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) პრაქტიკული მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
ატმოსფერული ჰაერის დაცვის ტექნოლოგია (EET28004G1-LP) ლექცია გვერდწითელი ლეილა, - Zoom ID: 583-859-4368 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | ეკოლოგიური მენეჯმენტი (EET21904G1-LS) ლექცია ანდღულაძე შალვა, - Zoom ID: 702-695-4320 |
საერთაშორისო ორგანიზაციები და კონვენციები გარემოსდაცვის სფეროში (EET23304G1-LS) სემინარი ბაზღაძე იზოლდა, - Zoom ID: 899 515 7505 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
14-22:00 | საწარმოთა საპროექტო - ეკოლოგიური გამოკვლევა (EET22504G1-LPK) სემინარი ქერქაძე ჯიმშერ, - Zoom ID: 953-256-6523 |
სამეცნიერო-კვლევითი შედეგების დამუშავების მათემატიკური მეთოდები (EET12904G2-LB) ლექცია მჭედლიშვილი მარლენი, - Zoom ID: 662 651 6702 |
--- | --- |
41912 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლითონმცოდნეობა და ლითონების თერმული დამუშავება (MSHTM) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
13-21:00 | --- | --- | ფიზიკური და ქიმიური პროცესები შედუღებაში (EET83504G2-LB) ლაბორატორიული სარალიძე ბესიკი, - Zoom ID: 343 065 7899 |
ფიზიკური და ქიმიური პროცესები შედუღებაში (EET83504G2-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
42012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ლითონმცოდნეობა და ლითონების თერმული დამუშავება (MSHTM) ლაბორატორიული ლოლაძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 565-395-2689 |
პლასტიკურობის თეორია (EET82704G2-LP) სემინარი ნოზაძე დავით, - Zoom ID: 251 121 0856 |
პლასტიკურობის თეორია (EET82704G2-LP) ლექცია ნოზაძე დავით, - Zoom ID: 251 121 0856 |
--- |
12-20:00 | ლითონებისა და შენადნობების რღვევა (EET82804G2-LB) ლაბორატორიული ქაშაკაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 472 308 7977 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
ლითონმცოდნეობა და ლითონების თერმული დამუშავება (MSHTM) ლექცია გორდეზიანი გიორგი, - Zoom ID: 201-225-2984 |
||
13-21:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
ფიზიკური და ქიმიური პროცესები შედუღებაში (EET83504G2-LB) ლაბორატორიული სარალიძე ბესიკი, - Zoom ID: 343 065 7899 |
ფიზიკური და ქიმიური პროცესები შედუღებაში (EET83504G2-LB) ლექცია საბაშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 449-320-6271 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
|
14-22:00 | ლითონებისა და შენადნობების რღვევა (EET82804G2-LB) ლექცია ქაშაკაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 472 308 7977 |
--- | --- |
42087 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (HTH17804G1-LB) ლექცია ღუღუნიშვილი დარეჯან, - Zoom ID: 362-985-9452 |
მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (HTH15004G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
--- | მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (HTH15004G1-LBK) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
--- | ||||||||
12-20:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) საკურსო გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
მცენარეთა ანალიზის ფიზიოლოგიური და ბიოქიმიური მეთოდები (HTH15004G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
ქრომატოგრაფიული მეთოდები ფარმაცევტულ ანალიზში (HTH17804G1-LB) ლაბორატორიული გაბელაია მარგალიტა, - Zoom ID: 753 700 6987 |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
|||||||||
14-22:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) პრაქტიკული შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- |
|
42087ა | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (HTH15604G1-LBR) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | ქიმიურ-ფარმაცევტული ქარხნების მოწყობილობები (HTH15604G1-LBR) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
|
--- | ||||||||
12-20:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) საკურსო გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
ბიოფარმაცია (HTH14304G1-LPK) პრაქტიკული ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
|
--- | |||||||||
13-21:00 | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
ბიოფარმაცია (HTH14304G1-LPK) ლექცია ჩიქავა მედეა, - Zoom ID: 464-575-1859 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||||||||
14-22:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) პრაქტიკული შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- |
|
42087ბ | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლექცია გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
კლინიკური ფარმაცია (HTH16204G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
--- | კლინიკური ფარმაცია (HTH16204G1-LP) ლექცია ცინცაძე თამარ, - Zoom ID: 631-173-9131 |
დერმატოლოგია (HTH16104G1-LP) ლექცია მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
--- | |||||||
12-20:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) საკურსო გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) ლექცია შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
დერმატოლოგია (HTH16104G1-LP) პრაქტიკული მიშელაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 476-881-3641 |
|
--- | ||||||||
13-21:00 | ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლაბორატორიული წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) ლექცია გელოვანი ნანა, - Zoom ID: 766-131-9917 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
||||||||
14-22:00 | ფარმაკოგნოსტური ანალიზი (HTH14704G1-LBK) ლაბორატორიული გიგოშვილი თამარ, - Zoom ID: 389-639-2640 |
ტოქსიკოლოგიური ანალიზი (HTH14604G1-LBK) საკურსო წიქარიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 790-198-7985 |
ფარმაცევტული ბიზნესის ადმინისტრირება (HTH14804G1-LPR) პრაქტიკული შაშიაშვილი ნანა, - Zoom ID: 684-828-6197 |
--- |
|
42050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში (EET81904G2-LP) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
ძნელად დნობადი ლითონების წარმოება (EET82104G2-LP) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
ქრომიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (EET81704G2-LP) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
მაღალი ხარისხის და სპეციალური ფოლადების წარმოების OOM ტექნოლოგიები (EET81204G2-LP) პრაქტიკული წერეთელი ქეთევან, - Zoom ID: 464 293 8543 |
--- | --- |
12-20:00 | მაღალი ხარისხის და სპეციალური ფოლადების წარმოების OOM ტექნოლოგიები (EET81204G2-LP) ლექცია ბუჩუკური თამაზ, - Zoom ID: 706 560 7959 |
ძნელად დნობადი ლითონების წარმოება (EET82104G2-LP) ლაბორატორიული სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
--- | ||
13-21:00 | ჰიდროელექტრომეტალურგიული პროცესები ფერად მეტალურგიაში (EET81904G2-LP) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | ქრომიანი ფეროშენადნობების წარმოების ტექნოლოგია (EET81704G2-LP) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
14-22:00 | --- | --- |
0013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0015 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
42008-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) ლექცია კილასონია ნინო, - Zoom ID: 748-104-4962 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | სტანდარტული და არასტანდარტული კოორდინაციული ქიმია (PHS12904G2-LS) სემინარი გეგეშიძე ნანა, - Zoom ID: 881-727-7926 |
--- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
0012 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- |
0016 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | მასალათა მიღების, თვისებათა პროგნოზირების და ექსპერიმენტების დაგეგმვის საფუძვლები (EET16504G2-L) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | მაღალტემპერატურული პროცესები ფუნქციონალური დანიშნულების თანამედროვე მასალების ინჟინერიაში (EET18004G2-LS) ლექცია ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 213 199 2047 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | მაღალტემპერატურული პროცესები ფუნქციონალური დანიშნულების თანამედროვე მასალების ინჟინერიაში (EET18004G2-LS) პრაქტიკული ჭეიშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 213 199 2047 |
თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
42035-D | ||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | მასალათა მიღების, თვისებათა პროგნოზირების და ექსპერიმენტების დაგეგმვის საფუძვლები (EET16504G2-L) ლექცია გვასალია ლერი, - Zoom ID: 297 340 1734 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 |
|
|
თანამედროვე სამრეწველო კატალიზი (EET17504G2-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 435 700 7018 |
--- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- |
42050-D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | მანგანუმიანი შენადნობების მიღების ტექნოლოგიის ოპტიმიზაცია და სრულყოფა (EET85804G2-LS) ლექცია სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | მანგანუმიანი შენადნობების მიღების ტექნოლოგიის ოპტიმიზაცია და სრულყოფა (EET85804G2-LS) სემინარი სვანიძე ზიზი, - Zoom ID: 832 040 7856 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
151701 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მალფუჭებადი პროდუქტების შენახვა (EET92805G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | საზოგადოება და მეტროპოლიტენი (EET99005G1-LP) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
მალფუჭებადი პროდუქტების შენახვა (EET92805G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | საზოგადოება და მეტროპოლიტენი (EET99005G1-LP) ლექცია დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151702 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
--- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ||||||||
7-15:00 | საზოგადოება და მეტროპოლიტენი (EET99005G1-LP) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
--- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
მალფუჭებადი პროდუქტების შენახვა (EET92805G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | მალფუჭებადი პროდუქტების შენახვა (EET92805G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | საზოგადოება და მეტროპოლიტენი (EET99005G1-LP) ლექცია დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151703 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ფრანგული ენა-4 (LEH16112G3-P) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა, - Zoom ID: 460-382-5657 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | ინტელექტუალური სისტემები ავტომობილზე (EET94205G2-LS) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | |
5-13:00 | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- |
6-14:00 | --- | ავტომობილის კონსტრუქციული უსაფრთხოება (EET94005G1-L) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | --- | ინტელექტუალური სისტემები ავტომობილზე (EET94205G2-LS) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- |
8-16:00 | ავტომობილის კონსტრუქციული უსაფრთხოება (EET94005G1-L) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151704 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
4-12:00 |
|
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | --- | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) საკურსო მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) ლექცია მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ბურძგლა იზოლდა, - Zoom ID: 945 077 0245 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური სისტემები ავტომობილზე (EET94205G2-LS) ლექცია ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | ||||||||
7-15:00 | სატრანსპორტო ობიექტების დაპროექტება (EET91705G1-LPK) პრაქტიკული ზურიკაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 599 689 8493 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) საკურსო შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | დატვირთვა-გადმოტვირთვის კომპლექსური მექანიზაცია და ავტომატიზაცია (EET92905G1-LK) ლექცია მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ავტომობილის კონსტრუქციული უსაფრთხოება (EET94005G1-L) ლექცია ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
ავტომობილის კონსტრუქციული უსაფრთხოება (EET94005G1-L) პრაქტიკული დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | --- | ინტელექტუალური სისტემები ავტომობილზე (EET94205G2-LS) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | ||||||||
9-17:00 | სამგზავრო ტრანსპორტის ლოგისტიკა (TRS12805D1) ლექცია შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- | სამგზავრო ტრანსპორტის ლოგისტიკა (TRS12805D1) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151801 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | რკინიგზის საინფორმაციო უზრუნველყოფა (EET92505G1-LP) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძვლები (TRS10805G1-LP) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
--- |
3-11:00 | ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) საკურსო დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | --- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი (EET91105G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან, - Zoom ID: 6054308994 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი (EET91105G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- |
5-13:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძვლები (TRS10805G1-LP) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
რკინიგზის საინფორმაციო უზრუნველყოფა (EET92505G1-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | |
7-15:00 | საგარდამქმნელო ტექნიკური საშუალებები ტრანსპორტზე (EET92605G1-LP) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | --- | --- | რკინიგზის ელექტრომომარაგება და მატარებელთა წევის საფუძვლები (EET91605G1-LSK) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ავტომატიკისა და ტელემექანიკის სისტემები სარკინიგზო ტრანსპორტზე (EET91505G1-LBK) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151802 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძვლები (TRS10805G1-LP) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
4-12:00 | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (EET93405G1-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
--- | --- | --- | ელექტრული ტრანსპორტი (EET91105G1-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
ელექტრული ტრანსპორტი (EET91105G1-LS) პრაქტიკული ცოცხალაშვილი მირიან, - Zoom ID: 6054308994 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
6-14:00 | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ავტომობილის შასი (EET93905G1-LB) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- | ავტომობილის ეკოლოგიური უსაფრთხოება (EET91305G1-LP) ლექცია მღებრიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 915 509 4648 |
--- |
8-16:00 | სოციალური პროგრესი და ავტომობილი (EET98705G1-LS) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (EET93405G1-LS) ლექცია ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
--- |
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის საფუძვლები (TRS10805G1-LP) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151901 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (EET93205G1-LSP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (EET90505G1-LP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | თბოტექნიკა (EET49402G3-LB) ლექცია რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (EET93205G1-LSP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) საკურსო მეტრეველი ალექსანდრე, - Zoom ID: |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (EET90505G1-LP) პრაქტიკული თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (EET93105G1-LB) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 699 771 4553 |
|||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151902 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
|||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (EET90505G1-LP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (EET93205G1-LSP) პრაქტიკული ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
||||||||
6-14:00 | თბოტექნიკა (EET49402G3-LB) ლექცია რაზმაძე მარინე, - Zoom ID: 225 230 9361 |
--- | --- | --- | სატრანსპორტო კანონმდებლობა და ნორმატივები (EET93205G1-LSP) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ერთიანი სატრანსპორტო სისტემა (EET90505G1-LP) პრაქტიკული თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | |||||||
8-16:00 | ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) საკურსო მერაბიშვილი გაბრიელ, - Zoom ID: |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საექსპლუატაციო მასალები (EET93105G1-LB) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 699 771 4553 |
--- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152001 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90205G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90305G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90205G1-LP) პრაქტიკული შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
--- | ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- |
|
ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია კალანდაძე იამზე, - Zoom ID: 467-938-4823 |
--- | ||||||||
8-16:00 | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90305G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151770 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | შიგასაწარმოო ტრანსპორტი (EET72305G3-LP) პრაქტიკული აბაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 565-939-1330 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | სამრეწველო ნარჩენების მართვა-სეპარირება (EET71905G3-LS) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | ||||||||
6-14:00 | შიგასაწარმოო ტრანსპორტი (EET72305G3-LP) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 565-939-1330 |
--- | --- |
|
სამრეწველო ნარჩენების მართვა-სეპარირება (EET71905G3-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | |||||||
7-15:00 | რეკლამა და საკომუნიკაციო თეორია მრეწველობაში (EET72705G3-LB) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||
8-16:00 | სამრეწველო საწარმოთა ხარისხის მართვა (SRJAR05) სემინარი ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
სამრეწველო საწარმოთა ხარისხის მართვა (SRJAR05) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | ბეჭდვითი ნაწარმის ორიგინალ მაკეტების დიზაინი და კონსტრუირება (MAP22505G1-LP) ლექცია ბარამაშვილი თეა, - Zoom ID: 299-882-7389 |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
|||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151870 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო საწარმოთა მოწყობილობები (MAP20605G1-LB) ლექცია ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (HSRYJS05) ლექცია შარაშენიძე ზაალი, - Zoom ID: 467-076-8371 |
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | სამრეწველო საწარმოთა ეკონომიკა და მენეჯმენტი (HSRYJS05) სემინარი შარაშენიძე ზაალი, - Zoom ID: 467-076-8371 |
--- | ||||||||
5-13:00 | მსუბუქი მრეწველობის ნაწარმის კონსტრუირების საფუძვლები - ანთროპომეტრია (MAP30605G1-LP) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია, - Zoom ID: 742-865-5622 |
--- | --- | --- | დახერხილი ხე-ტყის წარმოების ტექნოლოგია (MAP20705G1-LB) ლექცია ტყემალაძე რამაზი, - Zoom ID: 737 120 6781 |
--- | ||||||||
6-14:00 | შიგასაწარმოო ტრანსპორტი (EET72305G3-LP) ლექცია აბაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 565-939-1330 |
--- | --- | --- | სამრეწველო ნარჩენების მართვა-სეპარირება (EET71905G3-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო ნარჩენების მართვა-სეპარირება (EET71905G3-LS) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | შიგასაწარმოო ტრანსპორტი (EET72305G3-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ლერი, - Zoom ID: 801 775 1235 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151970 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | სტანდარტიზაციისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (MAP22905G1-LS) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
|||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | თბოტექნიკა (EET49402G3-LB) ლექცია პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | სამრეწველო მასალების კონცეფციონირება (EET74605G3-LP) პრაქტიკული გერგეშელიძე ლელა, - Zoom ID: 950 908 9524 |
--- | --- | --- | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (EET77005G1-LBK) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ, - Zoom ID: 591-458-2441 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | სტანდარტიზაციისა და სერტიფიკაციის საფუძვლები (MAP22905G1-LS) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
სამრეწველო მასალების კონცეფციონირება (EET74605G3-LP) ლექცია ფხაკაძე ნანი, - Zoom ID: 230-513-7666 |
--- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (EET77005G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ, - Zoom ID: 591-458-2441 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152070 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 844-293-0547 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | გამოყენებითი მექანიკა (MAS36101G1-LB) ლექცია გიორგობიანი რუსუდან, - Zoom ID: 929-229-0288 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ვარიანტი 2) (ICT15605G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | ||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ვარიანტი 2) (ICT15605G2-LB) ლაბორატორიული შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
|
--- | --- | გამოყენებითი მექანიკა (MAS40701R1-LP) ლექცია ჯიქიძე ლევან, - Zoom ID: 597-197-3923 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | გეგმილური ხაზვა (EET70205G1-P) პრაქტიკული ნიკვაშვილი ნინო, - Zoom ID: 438 960 6020 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | მმანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1-LPK) საკურსო შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET74105G1-LP) პრაქტიკული მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
4-12:00 | --- | ტექნოლოგიური მანქანების კვლევა, გამოცდა, ექსპლუატაცია და რემონტი (EET74505G3-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | --- | სამარჯვების დაპროექტება (EET74205G1-LP) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- |
5-13:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
წარმოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA31305G3-LS) სემინარი კიწმარიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 256 625 7829 |
--- | --- | საწარმოო პროცესების ავტომატიზაცია (EET74105G1-LP) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
|
6-14:00 | მმანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1-LPK) ლექცია შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
--- | საქართველოს ეკონომიკა (SOS12405G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | ჰიდრო და პნევმომოწყობილობების მონტაჟი, გაწყობა, ტექნიკური ექსპლუატაცია და რემონტი (EET76105G1-LR) ლექცია ელერდაშვილი ირმა, - Zoom ID: 435 038 2231 |
|
7-15:00 | --- | --- | წარმოების ეკონომიკა და მენეჯმენტი (BUA31305G3-LS) ლექცია კიწმარიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 256 625 7829 |
--- | --- | |
8-16:00 | მმანქანათსაშენ საწარმოთა დაპროექტება (EET74405G1-LPK) პრაქტიკული შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
--- | --- | --- | მანქანების რემონტის ტექნოლოგია (EET73805G1-LR) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | სამარჯვების დაპროექტება (EET74205G1-LP) ლექცია შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151840 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მართვა მარტივად (BUA37205G1-LS) სემინარი კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | --- | --- | ამძრავთა ავტომატიზებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET76305G1-LP) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
--- | ||||
3-11:00 | წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | --- |
|
--- | |||||
4-12:00 | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური გამაძლიერებლები და სისტემები (EET75605G1-LP) ლექცია ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | მართვა მარტივად (BUA37205G1-LS) ლექცია კანკაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 935 531 2168 |
--- | --- |
|
ინგლისური ენა-3 (LEH10412G1-P-2X) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- | ||||
6-14:00 | ჰიდრავლიკური და ელექტროჰიდრავლიკური გამაძლიერებლები და სისტემები (EET75605G1-LP) პრაქტიკული ამყოლაძე ხათუნა, - Zoom ID: 714-090-8623 |
--- | --- |
|
--- | |||||
7-15:00 |
|
--- | --- | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (EET73105G3-LB) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | |||||
8-16:00 |
|
--- | --- | მანქანათა ნაწილები და ამწე სატრანსპორტო მანქანები (EET73105G3-LB) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
მექანიკის ინჟინერიის ტექნოლოგიის საფუძვლები (EET74505G1-LB) ლექცია შვანგირაძე მერაბ, - Zoom ID: 509-517-0846 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ამძრავთა ავტომატიზებული ელექტრომექანიკური სისტემები (EET76305G1-LP) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ჩარხები და ტექნოლოგიური კომპლექსები 1 (EET75905G1-LB) ლექცია თედიაშვილი ლია, - Zoom ID: 969-798-1657 |
--- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151940 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | მექატრონიკის საფუძვლები (EET97005G1-LP) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
ნამზადების პროექტირება და წარმოება (EET73905G1-LP) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | მექატრონიკის საფუძვლები (EET97005G1-LP) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | --- | --- | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (EET77005G1-LBK) საკურსო კახეთელიძე თენგიზ, - Zoom ID: 591-458-2441 |
თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (EET49502G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
||||||||||||
10-18:00 | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (EET73905G1-LP) პრაქტიკული ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- | --- | --- | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (EET77005G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ, - Zoom ID: 591-458-2441 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | მექატრონიკის საფუძვლები (EET97005G1-LP) პრაქტიკული შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
|
--- | --- | ნამზადების პროექტირება და წარმოება (EET73905G1-LP) ლექცია ბუცხრიკიძე დავით, - Zoom ID: 409-348-2777 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | მექატრონიკის საფუძვლები (EET97005G1-LP) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | --- | --- |
|
თერმოდინამიკა და თბოგადაცემა (EET49502G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მექანიზმებისა და მანქანების თეორია (EET77005G1-LBK) ლექცია კახეთელიძე თენგიზ, - Zoom ID: 591-458-2441 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152040 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
|
|
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ვარიანტი 2) (ICT15605G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია ასლამაზიშვილი ლამარა, - Zoom ID: 539-235-1787 |
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Конструктивная безопасность автомобиля (EET93905R2-L) Лекция ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Конструктивная безопасность автомобиля (EET93905R2-L) Практическая работа ბოგველიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 902-705-2432 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Лекция. ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
--- | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Лекция მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- |
7-15:00 | --- | Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Курсовой проект მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Курсовая работа ველიჯანაშვილი რევაზ, - Zoom ID: 768-866-0947 |
Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Лекция მორჩილაძე რომანი, - Zoom ID: 260 479 9508 |
--- |
9-17:00 | --- | Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Лекция. ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | Комплексная механизация и автоматизация погрузки и разгрузки (EET95705R1-LK) Курсовой проект მესხიძე ზაზა, - Zoom ID: 275-122-7547 |
--- | Проектирование транспортных объектов (EET95105R1-LPK) Практическая работа ხმიადაშვილი ჯემალ, - Zoom ID: 679-349-5025 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151907 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лекция აბრამიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 699 771 4553 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Основы транспортной экологии (EET95805R1-LB) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საინჟინრო უსაფრთხოების საფუძვლები (HHS22903G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | --- | Основы транспортной экологии (EET95805R1-LB) Лекция მღებრიშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 915 509 4648 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Эксплуатационные материалы (EET95905R1-LB) Лабораторная работа დიასამიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 913 139 5215 |
--- |
7-15:00 | --- | Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Семинар დარჩიაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 593 294 7470 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | Единная транспортная система (EET94405R1-LP) Лекция მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Лекция. დარჩიაშვილი ელიზბარ, - Zoom ID: 593 294 7470 |
Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Практическая работа თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | Транспортное законодательство и нормативы (EET96005R1-LSP) Лекция თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Единная транспортная система (EET94405R1-LP) Практическая работа მორჩილაძე ჯემალი, - Zoom ID: 575-484-4712 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Fundamentals of Hydraulics (AAC94301E1) Lecture ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | International Management (BUA38405E1) Lecture გითოლენდია ბორისი, - Zoom ID: 911-848-7065 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | Cutting Machines and CNC Machine’s Programming (EET76405E2-LB) Practical Work ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | Intership (EET76705E2-R) Training practice ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Flexible Manufacturig Systems (EET76505E2-LP) Lecture დემეტრაშვილი კახი, - Zoom ID: 904-720-5471 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | International Management (BUA38405E1) Practical Work გითოლენდია ბორისი, - Zoom ID: 911-848-7065 |
||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Intership (EET76705E2-R) Practical Work ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
Flexible Manufacturig Systems (EET76505E2-LP) Practical Work დემეტრაშვილი კახი, - Zoom ID: 904-720-5471 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Cutting Machines and CNC Machine’s Programming (EET76405E2-LB) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151846 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Modeling using Matlab_Simulink (EET75805E2-LP) Practical Work გრატიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 351 348 9178 |
--- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
6-14:00 | Modeling using Matlab_Simulink (EET75805E2-LP) Lecture გრატიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 351 348 9178 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | --- |
7-15:00 | Manufacturing Engineering 1 (EET75905E2-LP) Laboratory გრატიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 351 348 9178 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Manufacturing Engineering 1 (EET75905E2-LP) Lecture ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151946 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
4-12:00 | Fundamentals of Programming (C) (ICT32308E2) ლექცია ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
--- | --- | --- | CAD/CAE technology using Autodesk Inventor (EET74905E2-LP) Practical Work ღვინიაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 942-293-0357 |
|
5-13:00 | Fundamentals of Programming (C) (ICT32308E2) Practical Work ზედაშიძე ზურაბი, - Zoom ID: 818 001 4568 |
Machine Parts 2 (EET75205E2-LPB) Lecture თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 8381 |
--- | --- | ||
6-14:00 | Electrical engineering and electronics (EET40202E1) Lecture ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
Machine Parts 2 (EET75205E2-LPB) Practical Work თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 8381 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | Introduction to Nanotechnology (EET75005E2-LP) Lecture ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
Machine Parts 2 (EET75205E2-LPB) Laboratory თავხელიძე დავით, - Zoom ID: 642 690 8381 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | Electrical engineering and electronics (EET40202E1) Practical Work ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | Electrical engineering and electronics (EET40202E1) Laboratory ნემსაძე სიმონ, - Zoom ID: 231-981-1989 |
Introduction to Nanotechnology (EET75005E2-LP) Practical Work ნადარაია ლილი, - Zoom ID: 419-355-9111 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152046 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Practical Work მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
2-10:00 | Fundamentals of Hydraulics (AAC94301E1) Lecture ყალაბეგიშვილი მირიან, - Zoom ID: 305-058-1885 |
--- | --- | --- | Theoretical mechanics 1 (MAS40401E1) Lecture ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 818 011 1956 |
|
3-11:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია მეცხვარიშვილი მაგდა, - Zoom ID: 289 391 7929 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | Environment protection and ecology (ENVPR04EA1) Lecture დემეტრაძე მარინე, - Zoom ID: 658-790-8180 |
--- | --- | --- | Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Lecture მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- |
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი მაგდა, - Zoom ID: 289 391 7929 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | General Materials Science (EET84804E2-LB) Lecture ლოლაძე თამარ, - Zoom ID: 585-254-7711 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Theoretical mechanics 1 (MAS40401E1) Practical Work ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 818 011 1956 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | Projective Drawing (EET70205E2) Practical Work ჩიტაიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 558-162-7563 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912070 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საქართველოს ეკლესიის სამართლის ძეგლების ანალიზი (HEL10612G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ანანია, - Zoom ID: 6119911847 |
კვლევის მეთოდები თეოლოგიაში (HEL10212G1-LS) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
შედარებითი ღვთისმეტყველება (HEL10312G1-LS) პრაქტიკული მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ტრანსპორტის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA79905G1-LS) სემინარი ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | საბაკალავრო პროექტი (EET70201G3-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი. ნადირაშვილი პეტრე, - Zoom ID: 897 894 5425 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ტრანსპორტის მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA79905G1-LS) ლექცია ჯაფარიძე დავით, - Zoom ID: 544-218-0415 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET98305G1-LP) ლექცია დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
--- | მგზავრთა გადაყვანა მეტროპოლიტენში (EET98305G1-LP) პრაქტიკული დიდებაშვილი ბეჟან, - Zoom ID: 872-741-8187 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90305G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საავტომობილო გზები (AAC32405G2-LP) ლექცია ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
--- | --- | ხიდების კონსტრუქციები (AAC32705G2-LP) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | სატრანსპორტო–საგზაო ნაგებობის მშენებლობის პრინციპები (AAC32305G2-LP) პრაქტიკული დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
საავტომობილო სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90305G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
ხიდების კონსტრუქციები (AAC32705G2-LP) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
||
7-15:00 | საავტომობილო გზების დაპროექტება (AAC32605G2-LK) საკურსო ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
--- | --- | --- | გვირაბების გაანგარიშება (AAC32905G2-LP) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
|
8-16:00 | --- | სატრანსპორტო–საგზაო ნაგებობის მშენებლობის პრინციპები (AAC32305G2-LP) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | საავტომობილო გზები (AAC32405G2-LP) პრაქტიკული ელოშვილი ნანა, - Zoom ID: 449-755-1354 |
--- | --- | --- | საავტომობილო გზების დაპროექტება (AAC32605G2-LK) ლექცია მჭედლიშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 2425765769 |
|
10-18:00 | --- | --- | გვირაბების გაანგარიშება (AAC32905G2-LP) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151980 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ფრანგული ენა-4 (LEH16112G3-P) პრაქტიკული ღარიბაშვილი თინა, - Zoom ID: 286-607-9947 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
|
|||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) პრაქტიკული ნოდია ამირან, - Zoom ID: 666 730 8282 |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 | ჰიდრომეტრიის საფუძვლები (AAC48701G1-LP) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 2 (AAC31905G2-LB) ლექცია მელაძე ზურაბი, - Zoom ID: 247-466-3768 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151981 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ჰიდრომეტრიის საფუძვლები (AAC48701G1-LP) ლექცია ნანიტაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 739-031-3419 |
--- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) ლექცია პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მასალათა გამძლეობა (EET73201G1-LB) ლექცია ბუქსიანიძე ამირან, - Zoom ID: 202 358 9884 |
--- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- | საგზაო სამშენებლო მასალები 2 (AAC31905G2-LB) ლექცია მელაძე ზურაბი, - Zoom ID: 247-466-3768 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ეკოლოგიურად სუფთა ტრანსპორტი (EET97305G1) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | --- | მართვის ავტომატიზირებული სისტემები ტრანსპორტზე (EET91205G1-LS) პრაქტიკული ნოდია ამირან, - Zoom ID: 666 730 8282 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90205G1-LP) ლექცია შარვაშიძე ავთანდილი, - Zoom ID: 491-077-6253 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | რკინიგზის სატრანსპორტო საშუალებების ზოგადი კურსი (EET90205G1-LP) პრაქტიკული პატურაშვილი მეგი, - Zoom ID: 275-740-3969 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | --- |
|
თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) პრაქტიკული ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
|
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია კალანდაძე იამზე, - Zoom ID: 467-938-4823 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | თეორიული მექანიკა (სტატიკა) (MAS36601G1-LPB) ლექცია ფაჩულია ვაჟა, - Zoom ID: 256-003-6633 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | მცირე საწარმოებში აგრარული პროდუქტების გადამუშავების მანქანები და ტექნოლოგიური ხაზები (MAP15205G2-LS) ლექცია თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
თბური გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP11705G1-LS) ლექცია არჩვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 366-377-2605 |
--- | --- |
4-12:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (MAP12605G1-LP) პრაქტიკული წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მცირე საწარმოებში აგრარული პროდუქტების გადამუშავების მანქანები და ტექნოლოგიური ხაზები (MAP15205G2-LS) პრაქტიკული თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (MAP12605G1-LP) ლექცია წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | თბური გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP11705G1-LS) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო ნაწარმის საწარმოო პროცესები (MAP12405G1- LS) პრაქტიკული ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
თბური გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP11705G1-LS) ლექცია არჩვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 366-377-2605 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | თბური გრიგალური და პულსაციური მილები (MAP11705G1-LS) პრაქტიკული არჩვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 366-377-2605 |
--- | --- | |
5-13:00 | სამაცივრო ტექნიკა (MAP15405G2-LP) პრაქტიკული ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- | ალკოჰოლური, უალკოჰოლო სასმელების, ჩაისა და ხილ-კენკროვანი წვენების წარმოება (MAP11905G1-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 230-284-0409 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | მიკროპროცესორული მართვა კვების ინდუსტრიაში (EET73205G2-LB) ლექცია ქირია ვაჟა, - Zoom ID: 441-698-7458 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | პურის, მაკარონისა და საკონდიტრო ნაწარმის საწარმოო პროცესები (MAP12405G1- LS) ლექცია ლაზარაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 426 807 5261 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | სამაცივრო ტექნიკა (MAP15405G2-LP) ლექცია ისაკაძე თამაზ, - Zoom ID: 471-963-2456 |
--- | ალკოჰოლური, უალკოჰოლო სასმელების, ჩაისა და ხილ-კენკროვანი წვენების წარმოება (MAP11905G1-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მარიამი, - Zoom ID: 230-284-0409 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (MAP11505G1-LP) ლექცია ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | კვებისა და სამაცივრო საწარმოთა ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საზომ- საკონტროლო ხელსაწყოები (MAP11505G1-LP) პრაქტიკული ბერუაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 929-566-6429 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151960 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | კვების პროდუქტების წარმოების ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე ლალი, - Zoom ID: 229-747-3815 |
ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
||||
2-10:00 | სასურსათო პროდუქტების იდენტიფიკაცია და ფალსიფიკაცია (MAP12605G1-LP) ლექცია წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია კობახიძე ლერი, - Zoom ID: 574-661-5440 |
--- | |||||
6-14:00 | თბოტექნიკა (EET49402G3-LB) ლექცია პაპავა ლუიზა, - Zoom ID: 633 971 5988 |
--- | --- | --- | კვების პროდუქტების წარმოების ჰიგიენის საფუძვლები (MAP10405G1-LS) ლექცია ტაბატაძე ლალი, - Zoom ID: 229-747-3815 |
--- | ||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | შრომის დაცვის საფუძვლები (HHS20303G1-LB) ლექცია ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- | ||||
8-16:00 | ტექნიკური მექანიკა (EET74705G1-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152060 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) პრაქტიკული გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საკვები პროდუქტების წარმოების პროცესები და აპარატები (MAP10205G1-LSP) ლექცია გუგულაშვილი გივი, - Zoom ID: 680-500-9868 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია რამიშვილი ია, - Zoom ID: 582-436-9054 |
--- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ვარიანტი 2) (ICT15605G2-LB) ლექცია შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ვარიანტი 2) (ICT15605G2-LB) ლაბორატორიული შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია გორგაძე კახა, - Zoom ID: 952-270-8310 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151720 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამგზავრო ტრანსპორტის ლოგისტიკა (TRS12805D1) ლექცია შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (EET93405G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
ინტერკულტურული მენეჯმენტი (BUA36705D2-LP) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 2 (EET97605G1-LP) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- |
5-13:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
ინტერკულტურული მენეჯმენტი (BUA36705D2-LP) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | სამგზავრო ტრანსპორტის ლოგისტიკა (TRS12805D1) სემინარი შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო სატრანსპორტო ორგანიზაციები (EET93405G1-LS) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ტრანსპორტის, ტვირთის დამუშავებისა და საწყობის სისტემები 2 (EET97605G1-LP) პრაქტიკული სისვაძე გიორგი, - Zoom ID: 587-964-3995 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151820 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 2 (EET40605D1-LB) ლექცია პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) პრაქტიკული შანავა ზვიად, - Zoom ID: 672 018 9747 |
--- | სამართლებრივი საკითხები ლოგისტებისთვის (LAW11305D1-LS) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- | სამართლებრივი საკითხები ლოგისტებისთვის (LAW11305D1-LS) ლექცია შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | საწარმოს რესურსების დაგეგმვა 2 (EET40605D1-LB) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
ინტერმოდალური სატრანსპორტო ქსელები (TRS11905D1-LS) პრაქტიკული თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
|
ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) ლექცია შანავა ზვიად, - Zoom ID: 672 018 9747 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | ლოგისტიკის მენეჯმენტი და კონტროლინგი (BUA77005D1-LS) ლექცია დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | ლოგისტიკის მენეჯმენტი და კონტროლინგი (BUA77005D1-LS) პრაქტიკული დობორჯგინიძე გიორგი, - Zoom ID: 632-018-5543 |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | ინტერმოდალური სატრანსპორტო ქსელები (TRS11905D1-LS) ლექცია თედორაძე რეზო, - Zoom ID: 474-282-8027 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151920 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | წარმოების ლოგისტიკა (EET40905D1-LS) პრაქტიკული შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
წარმოების ლოგისტიკა (EET40905D1-LS) ლექცია შენგელია ზურაბ, - Zoom ID: 3990897145 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | პრაქტიკული პროექტი უნივერსიტეტში (პრაქტიკა) (EET98005G1-K) საკურსო უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | პრაქტიკული პროექტი უნივერსიტეტში (პრაქტიკა) (EET98005G1-K) საკურსო უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152020 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | კომპიუტერული და საინფორმაციო ტექნოლოგიები . . ლოგისტიკაში (ICT55605G1-LP) პრაქტიკული გოგილიძე ემელიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვა (BUA12605G1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
საბუღალტრო აღრიცხვა (BUA12605G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
|||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნიკური საფუძვლები 2 (EET70105G2-LB) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) ლექცია რუხაძე რევაზ, - Zoom ID: 401-892-4443 |
||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
პოლიტიკის საფუძვლები (SOS62411G1-LS) პრაქტიკული რუხაძე რევაზ, - Zoom ID: 401-892-4443 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
კომპიუტერული და საინფორმაციო ტექნოლოგიები . . ლოგისტიკაში (ICT55605G1-LP) ლექცია გოგილიძე ემელიანე, - Zoom ID: 288-544-4244 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ზუბიკო, - Zoom ID: 967-443-9210 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (EDU10805G1-LS) ლექცია ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მეცნიერული მუშაობის მეთოდიკა (EDU10805G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 656-084-9023 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151790 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151791 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151792 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151794 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მართვა მარტივად (BUA37205G1-LS) ლექცია დარსაველიძე ნინო, - Zoom ID: 706 435 5040 |
--- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- |
5-13:00 | მართვა მარტივად (BUA37205G1-LS) სემინარი დარსაველიძე ნინო, - Zoom ID: 706 435 5040 |
წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) სემინარი კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | წარმატების სტრატეგია (BUA37105G1-LS) ლექცია კანკაძე ჯემალი, - Zoom ID: 561-719-1243 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია ხითარიშვილი ნანა, - Zoom ID: |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) სემინარი ბერიძე ლიკა, - Zoom ID: 432-911-5710 |
6-14:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) სემინარი ხითარიშვილი ნანა, - Zoom ID: |
--- | |
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) ლექცია ბერიძე ლიკა, - Zoom ID: 432-911-5710 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151891 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) სემინარი ბერიძე ლიკა, - Zoom ID: 432-911-5710 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) სემინარი ხითარიშვილი ნანა, - Zoom ID: |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
--- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია ხითარიშვილი ნანა, - Zoom ID: |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
--- | |
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) ლექცია ბერიძე ლიკა, - Zoom ID: 432-911-5710 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151892 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
|
5-13:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508-011-7294 |
--- | --- |
6-14:00 | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508-011-7294 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151893 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) სემინარი ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
--- | საერთაშორისო კონტრაქტები და გადაზიდვები (BUA45205G1-LS) ლექცია ქაჯაია-ქოიავა ლამზირა, - Zoom ID: 293 635 3970 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) ლექცია ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
--- | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) ლექცია გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
5-13:00 | --- | --- | ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) სემინარი შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) ლექცია აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
ფირმის სამეურნეო საქმიანობის ანალიზი (SOS13205G1-LS) ლექცია შანიძე ჯონი, - Zoom ID: 529-427-7674 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სატრანსპორტო ლოგისტიკის სამართლებრივი რეგულირება (LAW10405G1-LS) სემინარი აჩუაშვილი ნუნუ, - Zoom ID: 949-901-0345 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) ლექცია წულაია ანა, - Zoom ID: 508-011-7294 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | კორპორაციის ფინანსები (BUA27705G1-LS) სემინარი გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
ფირმის მენეჯმენტი 2 (BUA38205G1-LS) სემინარი ბლიაძე მურმანი, - Zoom ID: 847-006-2994 |
ფინანსური მენეჯმენტი (BUA34513G1-LSP) სემინარი წულაია ანა, - Zoom ID: 508-011-7294 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151991 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
||||||||
2-10:00 | --- | მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
--- | ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) სემინარი ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
--- | საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) სემინარი თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151992 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მაია, - Zoom ID: 660 361 9444 |
--- | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) სემინარი ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
--- | ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
9-17:00 | --- | --- | --- | ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) სემინარი თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
151993 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) ლექცია ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) ლექცია წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) ლექცია თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) სემინარი ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
მარკეტინგი (BUA52805G1-LSP) სემინარი ქამხაძე თამარ, - Zoom ID: 550-212-2499 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | გლობალიზაცია და ეროვნული ეკონომიკა (SOS13005G1-LS) ლექცია ნარიმანიშვილი პავლე, - Zoom ID: 789-703-9370 |
საწარმოო ლოგისტიკა (BUA45105G1-LS) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
ეკონომეტრიკა (MAS14505G1 -LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
ხარისხის მენეჯმენტი (BUA77305D1) სემინარი თედეევი იულია, - Zoom ID: 204-845-7247 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) სემინარი წიკლაური-შენგელია ჟუჟუნა, - Zoom ID: 923-228-4305 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152090 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | ||||||||
6-14:00 | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | |||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152091 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ოდიშელიძე ქეთევანი, - Zoom ID: 434-407-0016 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
|
6-14:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- |
7-15:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | |
9-17:00 | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- |
10-18:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152092 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | |
6-14:00 | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | |
8-16:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია ჯანჯღავა ჯამლეტი, - Zoom ID: 512-361-7152 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია გოცაძე მერაბ, - Zoom ID: 957-560-9318 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152093 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- |
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- |
5-13:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152094 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | |
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | --- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | --- |
5-13:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- |
6-14:00 | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
--- | |
7-15:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
152095 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული რეხვიაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 234-728-2666 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- | მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) სემინარი მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
--- | --- | |
3-11:00 | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) ლექცია ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
--- | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | ||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია დავითაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 4608344631 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
მიკროეკონომიკის საფუძვლები (SOS57810G1-L) ლექცია მოისწრაფიშვილი მზია, - Zoom ID: 398-965-4977 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) სემინარი რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
--- |
5-13:00 | დარგობრივი ბიზნესის საფუძვლები (BUA45605G1-LS) სემინარი მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 859-572-7973 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ბუღალტრული აღრიცხვის საფუძვლები (BUA13605G1-LS) სემინარი ნემსაძე ყარამან, - Zoom ID: 217-120-1812 |
კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) ლექცია მღებრიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 604-792-7440 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252046 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | საავტომობილო ტრანსპორტის განვითარების პერსპექტივები (EET99305G2-LS) სემინარი გელაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 910 692 5489 |
ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების ამაღლების გზები (EET99905G1-LS) ლექცია აბრამიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 699 771 4553 |
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EET99505G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
ავტომობილების ეკოლოგიური უსაფრთხოების ამაღლების გზები (EET99905G1-LS) პრაქტიკული აბრამიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 699 771 4553 |
--- | |||||||||||||
12-20:00 | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EET99505G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | საავტომობილო ტრანსპორტის განვითარების პერსპექტივები (EET99305G2-LS) ლექცია გელაშვილი ოთარ, - Zoom ID: 910 692 5489 |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2-LP) ლექცია შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
||||||||||||
13-21:00 | ავტომობილების საიმედოობა და მისი მართვა (EET99605G1-LP) პრაქტიკული ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|||||||||||||||
14-22:00 | --- | ავტომობილების საიმედოობა და მისი მართვა (EET99605G1-LP) ლექცია ლეკიაშვილი ვარლამი, - Zoom ID: 697-435-1015 |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
|
252058 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (EET90805G2-LSK) საკურსო თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (EET90805G2-LSK) ლექცია თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | სარკინიგზო დისკრეტული მოწყობილობები (EET90605G2-LP) ლექცია დუნდუა ალექსანდრე, - Zoom ID: 338-238-0230 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EET99505G1-LP) ლექცია ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
--- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | საგზაო მოძრაობის უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (EET99505G1-LP) პრაქტიკული ფრიდონაშვილი დავითი, - Zoom ID: 606-411-0458 |
ელექტრული წევა და ელექტრომოძრავი შემადგენლობის ავტომატიზაცია (EET90705G2-LSK) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
ელექტრული წევა და ელექტრომოძრავი შემადგენლობის ავტომატიზაცია (EET90705G2-LSK) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2-LP) ლექცია შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
||||||||||||
13-21:00 | სარკინიგზო დისკრეტული მოწყობილობები (EET90605G2-LP) პრაქტიკული პაპასკირი მურთაზი, - Zoom ID: 766 616 4335 |
--- |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
||||||||||||||
14-22:00 | ელექტრული წევა და ელექტრომოძრავი შემადგენლობის ავტომატიზაცია (EET90705G2-LSK) საკურსო კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
რკინიგზის სადგურების განვითარების პრობლემები (EET90805G2-LSK) პრაქტიკული თელია გრიგოლ, - Zoom ID: 760-875-8106 |
--- | სარკინიგზო მოძრავ შემადგენლობათა ლიანდაგთან ურთიერთქმედება და დინამიკური პროცესები (EET90805G2-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე სერგო, - Zoom ID: 873-038-9993 |
|
252020 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- |
252020-501 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | მოცულობითი ჰიდროამძრავების პროექტირება (EET74405G2-LSP) პრაქტიკული. შურღაია ირაკლი, - Zoom ID: 341-329-1286 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | რხევების გამოყენებითი თეორია და ვიბრომანქანები (EET74505G2-LP) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | მოცულობითი ჰიდროამძრავების პროექტირება (EET74405G2-LSP) ლექცია მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
მოცულობითი ჰიდროამძრავების პროექტირება (EET74405G2-LSP) პრაქტიკული ბაღდავაძე გელა, - Zoom ID: 739-778-8696 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | რხევების გამოყენებითი თეორია და ვიბრომანქანები (EET74505G2-LP) პრაქტიკული მჭედლიშვილი თამაზ, - Zoom ID: 985-259-4106 |
--- | --- | --- | --- |
252020-502 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | მჭრელი იარაღების ალესვის ტექნოლოგია (EET77505G2-LB) პრაქტიკული შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
მანქანათა სპეციალური და მაღალი სიზუსტის დეტალების დამზადების ტექნოლოგია (EET73405G2-LB) ლექცია მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
11-19:00 | მოქნილი საწარმოო სისტემების საფუძვლები (EET73905G2-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | მჭრელი იარაღების ალესვის ტექნოლოგია (EET77505G2-LB) ლექცია შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | |
12-20:00 | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | მანქანათა სპეციალური და მაღალი სიზუსტის დეტალების დამზადების ტექნოლოგია (EET73405G2-LB) ლაბორატორიული მენთეშაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 767-079-6740 |
||
13-21:00 | მოქნილი საწარმოო სისტემების საფუძვლები (EET73905G2-LS) ლექცია ბაქრაძე ნანა, - Zoom ID: 889-582-9177 |
--- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | მჭრელი იარაღების ალესვის ტექნოლოგია (EET77505G2-LB) ლაბორატორიული შილაკაძე ვაჟა, - Zoom ID: 466-907-4210 |
--- | --- | --- |
252020-503 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | პოლიგრაფიული წარმოების ტექნოლოგია და პერსპექტივები (MAP24905G1-LS) პრაქტიკული უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | სარეკლამო პროდუქციის კონსტრუირება და გაფორმება (MAP24605G1-LB) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | სარეკლამო პროდუქციის კონსტრუირება და გაფორმება (MAP24605G1-LB) პრაქტიკული ყიფშიძე მანანა, - Zoom ID: 539 186 7473 |
--- |
11-19:00 | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | პოლიგრაფიული წარმოების ტექნოლოგია და პერსპექტივები (MAP24905G1-LS) ლექცია უგრეხელიძე ირინე, - Zoom ID: 430-602-1364 |
პოლიგრაფიული ორიგინალების აციფრვა და ექსპედირება (MAP24705G1-LS) ლექცია ბარამაშვილი თეა, - Zoom ID: 299-882-7389 |
--- | --- |
14-22:00 | --- | პოლიგრაფიული ორიგინალების აციფრვა და ექსპედირება (MAP24705G1-LS) პრაქტიკული ბარამაშვილი თეა, - Zoom ID: 299-882-7389 |
--- | --- |
252020-504 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ამწე-სატრანსპორტო მოწყობილობები (EET72405G2-LP) პრაქტიკული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების დინამიკა (EET70605G2-LSP) პრაქტიკული კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების დინამიკა (EET70605G2-LSP) ლექცია კახიანი მერაბ, - Zoom ID: 895-929-6699 |
--- | --- |
10-18:00 | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | |||
11-19:00 | ამწე-სატრანსპორტო მოწყობილობები (EET72405G2-LP) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
252020-506 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლექცია ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | მერქნული მასალების დამუშავების ტექნოლოგიის და მოწყობილობების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPTM05GA1-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი ლერი, - Zoom ID: 801 775 1235 |
--- |
11-19:00 | --- | მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) ლაბორატორიული ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | მერქნული მასალების ჭრის პროცესის ეფექტურობის ამაღლება (MAP24005G1-LP) ლექცია ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
ხე-ტყის დამზადების კომპლექსური მექანიზაციის პრობლემები და პერსპექტივები (MAP23805G1-LP) პრაქტიკული ბალამწარაშვილი ზაური, - Zoom ID: 522-272-1889 |
მანქანათა ნაწილებისა და მანქანა დანადგარების კონსტრუირება (EET71905G2-LBK) საკურსო ჯაფარიძე გიორგი, - Zoom ID: 254-988-9497 |
--- | მერქნული მასალების ჭრის პროცესის ეფექტურობის ამაღლება (MAP24005G1-LP) პრაქტიკული ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
--- |
13-21:00 | --- | ხე-ტყის დამზადების კომპლექსური მექანიზაციის პრობლემები და პერსპექტივები (MAP23805G1-LP) ლექცია ტყემალაძე რამაზი, - Zoom ID: 737 120 6781 |
--- | --- | ||
14-22:00 | მერქნული მასალების დამუშავების ტექნოლოგიის და მოწყობილობების თანამედროვე პრობლემები და პერსპექტივები (MPPTM05GA1-LP) ლექცია ჩიტიძე ზაურ, - Zoom ID: 750-066-9592 |
--- | --- | --- | --- | --- |
252004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
10-18:00 | --- | საზღვაო და საპორტო ლოგისტიკა (EET93505G2-LS) პრაქტიკული გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
--- | დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (BUA79505G1-LS) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია, - Zoom ID: 893 934 4864 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | დისტრიბუციისა და საწყობის მენეჯმენტი (BUA79505G1-LS) ლექცია შანავა ზვიად, - Zoom ID: 672 018 9747 |
სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 1 (TRS13605G1-LP) პრაქტიკული უგულავა თემურ, - Zoom ID: 413-360-5681 |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | საზღვაო და საპორტო ლოგისტიკა (EET93505G2-LS) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
|
13-21:00 | სატრანსპორტო სისტემების მოდელირება და სიმულაცია 1 (TRS13605G1-LP) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
--- | მულტიმოდალური სატრანსპორტო ცენტრები (TRS12405G1-LS) პრაქტიკული ბუთხუზი ნათია, - Zoom ID: 893 934 4864 |
მულტიმოდალური სატრანსპორტო ცენტრები (TRS12405G1-LS) ლექცია გორშკოვი თეიმურაზი, - Zoom ID: 578-560-7451 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|
14-22:00 | --- | --- |
1100323 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | ნიადაგის თბური და წყლოვანი მახასიათებლები და მიმდინარე თერმოდინამიკური პროცესები (AGC24810G1-LP) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
წყლის რესურსების ხარისხი და აგროეკოლოგიური სოფლის მეურნეობა (EET26310G2-LS) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
სამელიორაციო დანიშნულების წყალსაცავები და მათი გამოყენების შესაძლებლობები (EET26210G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | წყლის რესურსების ხარისხი და აგროეკოლოგიური სოფლის მეურნეობა (EET26310G2-LS) სემინარი გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | |||||||||
12-20:00 |
|
კვლევის მეთოდები აგროინჟინერიაში (EDU13310G1-L) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
ნიადაგის თბური და წყლოვანი მახასიათებლები და მიმდინარე თერმოდინამიკური პროცესები (AGC24810G1-LP) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
სამელიორაციო დანიშნულების წყალსაცავები და მათი გამოყენების შესაძლებლობები (EET26210G2-LP) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
სოფლის მეურნეობა, ეკონომიკური ეფექტიანობის მართვა და ცირკულარული ეკონომიკა (AGC24910G1-LS) პრაქტიკული გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
სოფლის მეურნეობა, ეკონომიკური ეფექტიანობის მართვა და ცირკულარული ეკონომიკა (AGC24910G1-LS) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | |||||||||||
14-22:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
1109323 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
|
--- | --- | წყლის რესურსების ხარისხი და აგროეკოლოგიური სოფლის მეურნეობა (EET26310G2-LS) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||
11-19:00 |
|
სამელიორაციო დანიშნულების წყალსაცავები და მათი გამოყენების შესაძლებლობები (EET26210G2-LP) ლექცია დიაკონიძე რობერტ, - Zoom ID: 262 557 0655 |
--- | --- | წყლის რესურსების ხარისხი და აგროეკოლოგიური სოფლის მეურნეობა (EET26310G2-LS) სემინარი გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||
12-20:00 |
|
კვლევის მეთოდები აგროინჟინერიაში (EDU13310G1-L) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | სამელიორაციო დანიშნულების წყალსაცავები და მათი გამოყენების შესაძლებლობები (EET26210G2-LP) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
სოფლის მეურნეობა, ეკონომიკური ეფექტიანობის მართვა და ცირკულარული ეკონომიკა (AGC24910G1-LS) პრაქტიკული გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | ||||||||
13-21:00 |
|
სოფლის მეურნეობა, ეკონომიკური ეფექტიანობის მართვა და ცირკულარული ეკონომიკა (AGC24910G1-LS) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | |||||||||||
14-22:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
252060 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი და შეფასება (AAC03205G1-LP) პრაქტიკული რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
--- | რკინიგზის რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC34605G2) ლექცია ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | ლიანდაგის მდგომარეობის კონტროლი და შეფასება (AAC03205G1-LP) ლექცია რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
რკინიგზის რეკონსტრუქცია და მოდერნიზაცია (AAC34605G2) საკურსო ირემაშვილი ხვიჩა, - Zoom ID: 551-345-3012 |
ლიანდაგის მოწყობა მისი ელემენტების სიმტკიცეზე და მდგრადობაზე გაანგარიშებით (AAC34705G2-LK) ლექცია რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
--- | |||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|||||||||||||||
13-21:00 | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
ლიანდაგის მოწყობა მისი ელემენტების სიმტკიცეზე და მდგრადობაზე გაანგარიშებით (AAC34705G2-LK) საკურსო რურუა ნუგზარ, - Zoom ID: 244-840-4432 |
--- |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
252064 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) პრაქტიკული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
--- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) პრაქტიკული მაისურაძე ნათელა, - Zoom ID: 964-449-5793 |
რკინაბეტონის ხიდების გაანგარიშება და დაპროექტება (AAC03605G1-LPK) პრაქტიკული კორგანოვი ალექსანდრე, - Zoom ID: 859 831 0111 |
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) ლაბორატორიული ჭურაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 456-108-8753 |
--- | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) საკურსო დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
--- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | დიდმალიანი ხიდების მშენებლობა (AAC03705G1-LPK) ლექცია დათუკიშვილი გივი, - Zoom ID: 452-973-7986 |
ხიდების ექსპლოატაცია და გამოკვლევა-გამოცდა (AAC03805G1-LPB) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
რკინაბეტონის ხიდების გაანგარიშება და დაპროექტება (AAC03605G1-LPK) ლექცია კობახიძე კახაბერი, - Zoom ID: 820-476-3266 |
|
--- | |||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
252065 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) ლექცია მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
მოძრაობის უსაფრთხოების შეფასება და გაუმჯობესების ღონისძიებები საავტომობილო გზებზე (AAC05005G1-LP) პრაქტიკული პაპუაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 391-961-2986 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა რთულ პირობებში (AAC05105G1-LP) ლექცია შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | საგზაო და სააეროდრომო ფენილები (AAC05205G1-LP) პრაქტიკული ბურდულაძე ალექსი, - Zoom ID: 720 748 1243 |
საავტომობილო გზებისა და აეროდრომების მშენებლობა რთულ პირობებში (AAC05105G1-LP) პრაქტიკული შიშინაშვილი მანუჩარ, - Zoom ID: 478-443-4660 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
13-21:00 | საგზაო და სააეროდრომო ფენილები (AAC05205G1-LP) ლექცია ბურდულაძე ალექსი, - Zoom ID: 720 748 1243 |
ტრანსპორტისა და სატრანსპორტო ინფრასტრუქტურის ბუნებრივ და სოციალურ გარემოზე ზემოქმედება და ნარჩენების მართვა (EET93605G2-LS) პრაქტიკული მოისწრაფიშვილი მანანა, - Zoom ID: 607-830-6705 |
მოძრაობის უსაფრთხოების შეფასება და გაუმჯობესების ღონისძიებები საავტომობილო გზებზე (AAC05005G1-LP) ლექცია პაპუაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 391-961-2986 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
2520112 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | ადამიანური რესურსების განვითარება (BUA77905G1-LS) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
ფინანსური ანალიზი (BUA29205G1-LS) სემინარი ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA78005G1-LS) სემინარი სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA78105G1-LS) ლექცია კიკნაძე ნანა, - Zoom ID: 667-602-9964 |
|
ბიზნესის ანალიზის რაოდენობრივი მეთოდები (BUA78005G1-LS) ლექცია სვანიძე მაყვალა, - Zoom ID: 747-907-1263 |
|||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | ფინანსური ანალიზი (BUA29205G1-LS) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- | ტექნოლოგიური და ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA78105G1-LS) სემინარი კიკნაძე ნანა, - Zoom ID: 667-602-9964 |
|
--- | ||||||||||||||||
14-22:00 | ადამიანური რესურსების განვითარება (BUA77905G1-LS) ლექცია ზუბიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 251-528-1603 |
--- | --- |
|
--- |
352003 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის პრობლემატიკა ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (BUA79005G1-LS) ლექცია ტყეშელაშვილი გოდერძი, - Zoom ID: 666-602-7887 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | სტრატეგიული მენეჯმენტის პრობლემატიკა ტრანსპორტსა და მრეწველობაში (BUA79005G1-LS) სემინარი ტყეშელაშვილი გოდერძი, - Zoom ID: 666-602-7887 |
--- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
352001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | სატრანსპორტო-ლოგისტიკური და ინტეგრირებული განაწილებითი სისტემები (EET90305G2-L) ლექცია ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
საავტომობილო ტრანსპორტის ეფექტიანი ფუნქციონირების თანამედროვე მიდგომები (EET90205G2-L) ლექცია ხარიტონაშვილი ვალერიან, - Zoom ID: 885 305 1389 |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | სატრანსპორტო-ლოგისტიკური და ინტეგრირებული განაწილებითი სისტემები (EET90305G2-L) ლექცია ძოწენიძე დავითი, - Zoom ID: 380-763-6665 |
--- | --- | პერსპექტიული სარკინიგზო ელექტრომოძრავი შემადგენლობების ელექტრული წევა (EET97605G2-LS) პრაქტიკული კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | |
14-22:00 | --- | პერსპექტიული სარკინიგზო ელექტრომოძრავი შემადგენლობების ელექტრული წევა (EET97605G2-LS) ლექცია კარიპიდისი-კარიბოვი სერგო, - Zoom ID: 902 106 2908 |
--- | --- |
352002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საწარმოო პროცესები, მოწყობილობები და სისტემები (EET73905G3-L) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
საწარმოო პროცესები, მოწყობილობები და სისტემები (EET73905G3-L) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | რობოტები და რობოტოტექნიკური სისტემები (EET74005G3-LP) პრაქტიკული ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
--- | --- |
12-20:00 | რობოტები და რობოტოტექნიკური სისტემები (EET74005G3-LP) ლექცია ნათბილაძე ნია, - Zoom ID: 587-541-7252 |
მანქანათმშენებლობა (EET73805G3-L) ლექცია თურმანიძე რაულ, - Zoom ID: 722 862 2367 |
მანქანათმშენებლობა (EET73805G3-L) ლექცია თურმანიძე რაულ, - Zoom ID: 722 862 2367 |
--- | ||
13-21:00 | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
61800 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- |
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61801 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო სვანაძე ზაზა, - Zoom ID: 354 237 5232 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61802 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო ბიბილაშვილი ანა, - Zoom ID: 207 302 1692 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61803 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
|
არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61804 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61805 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო ქობულია ვასილ, - Zoom ID: 821 432 3420 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61806 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი ცენტრის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11506G1-PK) საკურსო ჩიქოვანი დავით, - Zoom ID: 797 252 5027 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) სემინარი გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) ლექცია ყიფიანი გურამი, - Zoom ID: 771 690 0181 |
ქართული ხუროთმოძღვრების ისტორია (HEL24906G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ლიანა, - Zoom ID: 502-275-4549 |
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) ლექცია ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
|
არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | არქიტექტურის პოეტიკა (AAC12106G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
კონსტრუქციები არქიტექტურაში 2 (AAC12606G1-LK) ლექცია მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- |
|
არქეოლოგური არქიტექტურა და ძეგლთა რესტავრაცია (HEL21206G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული დისკურსი და ქალაქი (HEL21006G1-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე თამარ, - Zoom ID: 622-587-5429 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61900 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
--- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო დოგრაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 726 794 4958 |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61901 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
--- |
|
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
|
--- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
|
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61902 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
|
ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო ჩიქოვანი დავით, - Zoom ID: 797 252 5027 |
|
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
|
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61903 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
--- | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
|
--- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
|
--- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- |
|
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61904 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
|
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
|
|
|
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- |
|
|
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61905 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) პრაქტიკული ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო სვანაძე ზაზა, - Zoom ID: 354 237 5232 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- |
|
ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- | --- |
|
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
ურბანული განვითარების სოციოკულტურული საფუძვლები (AAC20306G1-LS) ლექცია ყიფიანი გიორგი, - Zoom ID: 980-777-7665 |
არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
--- | --- | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61906 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
|
|
--- | --- | ლანდშაფტური არქიტექტურის ქალაქგეგმარებითი ასპექტები (AAC50106G1-LK) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | რეკლამა და შუქრეკლამა (AAC60906G1-LK) ლექცია ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
--- | --- | --- | ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინტერიერის დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC70406G1-LK) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|
--- | არქიტექტურული მასალათამცოდნეობა (EET89901G1-LP) ლექცია ნარეკლიშვილი თეა, - Zoom ID: 304 365 3762 |
ენერგოეფექტური შენობების დაპროექტების პრინციპები (AAC12406G1-LK) პრაქტიკული ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | გარემოს დიზაინური დაპროექტების თეორიული და პრაქტიკული საფუძვლები (AAC61006G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
|
--- | მცირე საზოგადოებრივი ობიექტის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11306G1-PK) საკურსო თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
წყალმომარაგების და წყალარინების საფუძვლები (AAC48901G1-LP) ლექცია ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 946-180-2054 |
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- |
|
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62001 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო თავხელიძე მანანა, - Zoom ID: 994 903 4414 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62002 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა, - Zoom ID: 915-011-9016 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62003 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- |
|
--- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა, - Zoom ID: 915-011-9016 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62004 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო მეგრელიშვილი ლეილა, - Zoom ID: 915-011-9016 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- | --- | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ბორჩხაძე თეა, - Zoom ID: 879-805-8895 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62005 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
|
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო თავხელიძე მანანა, - Zoom ID: 994 903 4414 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62006 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- |
|
არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო თავხელიძე მანანა, - Zoom ID: 994 903 4414 |
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62007 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
||||||||||||||||
3-11:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) პრაქტიკული ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურის ისტორია 2 (HEL20706G1-LS) ლექცია ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული ყორანაშვილი ირინე, - Zoom ID: 545-425-3839 |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) ლექცია ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
შესავალი პლასტიკურ არქიტექტურულ მოდელირებაში (AAC10706G1-LK) საკურსო ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ბურჯალიანი არსენ, - Zoom ID: 720 342 6444 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6700 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11706G1-PK) საკურსო გოგოლაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 846-149-1044 |
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
|||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||
6-14:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
|||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
--- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
--- | --- |
|
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6701 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11706G1-PK) საკურსო თინიკაშვილი ბელა, - Zoom ID: 599-318-8317 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|
--- | დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
|
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
|
--- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6702 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
||||||||||||||||
4-12:00 | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||
6-14:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- | დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე გიორგი, - Zoom ID: 523 799 7888 |
|||||||||||||||||
7-15:00 | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11706G1-PK) საკურსო ნადირაძე გია, - Zoom ID: 968-913-8791 |
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
|
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
--- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6703 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
--- | დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
|||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||
8-16:00 |
|
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
|||||||||||||
9-17:00 |
|
|
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6704 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
|
--- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
|||||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
|||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
|||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
--- | --- | --- | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
|||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- |
|
|||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6705 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11706G1-PK) საკურსო ბუზალაძე ნოდარი, - Zoom ID: 714 465 0406 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
--- | --- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
--- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
|
||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||
6-14:00 | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- |
|
|||||||||||||||||
9-17:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
|
|
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6706 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სამრეწველო-სატრანსპორტო შენობის არქიტექტურული დაპროექტება (AAC11706G1-PK) საკურსო ტატიშვილი ბესარიონ, - Zoom ID: 361-082-7705 |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) ლექცია ჭანტურია მაია, - Zoom ID: 773-071-3587 |
|
--- | სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) პრაქტიკული ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
სამშენებლო კონსტრუქციები (AAC81401G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ალექსანდრა, - Zoom ID: 643-171-0545 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) ლექცია ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) ლექცია ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
სამშენებლო სივრცე და მშენებლობის თანამედროვე ტექნოლოგიები (AAC30301G2-LS) ლექცია ჟღენტი რამაზ, - Zoom ID: 897 237 8216 |
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
დაპროექტებისა და მშენებლობის ეკონომიკა და ორგანიზაცია (BUA75601G1-LP) პრაქტიკული ქრისტესიაშვილი ლეილა, - Zoom ID: 537-205-8009 |
|
არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) ლექცია დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
|
თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) სემინარი გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
|
|
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | არქიტექტურული დისკურსის თემები საერთაშრისო არქიტექტურაში (HEL21106G1-LK) საკურსო დავითაია მაია, - Zoom ID: 565 925 5841 |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) პრაქტიკული ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
ურბანული (ქალაქთმშენებლობითი) რეკონსტრუქცია (AAC20406G1-LS) ლექცია ჩხეიძე ნინო, - Zoom ID: 457 637 9575 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) საკურსო გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
შენობა- ნაგებობებათა არქიტექტურა და კონსტრუქციები (AAC12806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
არქიტექტურული ფიზიკა - განათებულობა, აკუსტიკა (PHS53306G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
ინოვაციური მასალები არქიტექტურულ დიზაინში (AAC61406G1-LS) სემინარი ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | თბოაირმომარაგება და ვენტილაცია (AAC90301G1-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ავეჯის დიზაინი (ART20206G1-LK) ლექცია წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61808 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Градостроительное проектирование 3 (AAC22806R1-PK) Практическая работа ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
3-11:00 | Искусство древнего Египта (HEL27206R1-LS) Практическая работа ასათიანი ნათია, - Zoom ID: 831 140 9704 |
Текстиль и аксессуары в архитектурном дизайне (AAC71706R1-LK) Курсовая работа ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Искусство древнего Египта (HEL27206R1-LS) Лекция ასათიანი ნათია, - Zoom ID: 831 140 9704 |
Проектирование интерьера учебно-образовательного назначения (AAC72006R1-KR) Курсовая работа ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
Архитектурное проектирование общественного центра (AAC16706R1-PK) Курсовой проект იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
--- | --- | Конструкции в архитектуре 2 (AAC17206R1-LK) Курсовой проект მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
5-13:00 | Архитектурное проектирование общественного центра (AAC16706R1-PK) Практическая работа იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
--- | --- | --- | Конструкции в архитектуре 2 (AAC17206R1-LK) Лекция მუხიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 207-585-3298 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ДИЗАЙН-ПРОЕКТ МАЛЫХ АРХИТЕКТУРНЫХ ФОРМ (AAC62606R1) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | Градостроительное проектирование 3 (AAC22806R1-PK) Курсовой проект ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Текстиль и аксессуары в архитектурном дизайне (AAC71706R1-LK) Курсовая работа ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
61908 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Теоретические и практические основы дизайн - проектирования среды (AAC62406R1-LK) Курсовой проект დიღმელაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 716-516-3182 |
Градостроительное проектирование 1 (AAC22606R1-PK) Курсовой проект ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Архитектурное проектирование небольшого общественного объекта (AAC16506R1-P) Практическая работа გუჯაბიძე მერაბ, - Zoom ID: 790 696 4852 |
--- | --- | Цветоведение (AAC60306R1-LK) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | Градостроительное проектирование 1 (AAC22606R1-PK) Практическая работа ზედელაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 595-585-3307 |
--- | |
5-13:00 | --- | Цветоведение (AAC60306R1-LK) Курсовой проект ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | Теоретические и практические основы дизайн - проектирования среды (AAC62406R1-LK) Лекция დიღმელაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 716-516-3182 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC62906R1-LS) Семинар ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Теоретические и практические основы проектирования интерьера (AAC71806R1-LK) Лекция ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
Современные отделочные материалы в архитектурном дизайне (AAC62906R1-LS) Семинар ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | Теоретические и практические основы проектирования интерьера (AAC71806R1-LK) Курсовой проект ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
62008 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული კალნიცკაია სვეტლანა, - Zoom ID: 617-190-5180 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | История архитектуры2 (HEL26706R1-LS) Лекция ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
--- |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Лекция ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | Введение в пластическое архитектурное моделирование (AAC16106R1-LK) Лекция ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | --- | Начала архитектурного проектирования. Учебно-обмерная практика (AAC15806R1-PR) Практическая работа აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | История Грузии (HEL21612R1-LS) Практическая работа ხოხობაშვილი თამარი, - Zoom ID: 479-289-4841 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | История архитектуры2 (HEL26706R1-LS) Практическая работа ძიძიგური მაია, - Zoom ID: 214-455-2362 |
Введение в пластическое архитектурное моделирование (AAC16106R1-LK) Курсовой проект ტიტვინიძე ზურაბ, - Zoom ID: 708 426 5244 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | Обьемно-пространственная композиция (AAC16006R1-P) Практическая работа მუჯირი ვანდა, - Zoom ID: 871-718-7195 |
--- | Архитектурная графика (AAC15906R1-P) Практическая работа აბულაძე გურამ, - Zoom ID: 378 435 2475 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6708 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Архитектурный дискурс и Дизайн (HEL26906R1-LS) Практическая работа ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Архитектурный дискурс и Дизайн (HEL26906R1-LS) Лекция ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
3-11:00 | --- | Дизайн мебели (ART22206R1-LK) Практическая работа წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | Дизайн мебели (ART22206R1-LK) Лекция წულუკიძე გიორგი, - Zoom ID: 269-988-4767 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Архитектурное проектирование многоэтажного жилого дома (AAC16906R1-PK) Практическая работа იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
Архитектурная физика (PHS54706R1-LK) Курсовая работа გაგაძე მზევინარ, - Zoom ID: 666-428-7407 |
--- | Теплогазоснабжение и вентиляция (AAC40901R2-LP) Практическая работа მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | Архитектурное проектирование многоэтажного жилого дома (AAC16906R1-PK) Курсовой проект იმნაძე ნინო, - Zoom ID: 963-661-2926 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Архитектурная физика (PHS54706R1-LK) Лекция ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- | Теплогазоснабжение и вентиляция (AAC40901R2-LP) Лекция მეფარიშვილი ნანი, - Zoom ID: 965 848 8966 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/1/1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | არქიტექტურული ფიზიკა და არქიტექტურა (PHS67506G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | არქიტექტურული პროექტი 2 (AAC14706G1-PK) საკურსო მელქაძე მედეა, - Zoom ID: 205 195 2078 |
|
|
|
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
|
--- |
2020/1/2 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | არქიტექტურული ფიზიკა და არქიტექტურა (PHS67506G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
არქიტექტურული პროექტი 2 (AAC14706G1-PK) საკურსო გაგნიძე მერაბ, - Zoom ID: 985 842 3441 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
|||||||||||||||
12-20:00 |
|
|
|
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
||||||||||||||||
13-21:00 |
|
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
||||||||||||||||
14-22:00 | --- |
|
მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
2020/1/3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | არქიტექტურული ფიზიკა და არქიტექტურა (PHS67506G1-LB) ლექცია ბერიძე ლევან, - Zoom ID: 649 899 7111 |
--- |
|
|
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) პრაქტიკული ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | კულტურის სემიოტიკა და ხუროთმოძღვრული პრაქტიკა (AAC14606G1-LP) ლექცია ბოსტანაშვილი დავით, - Zoom ID: 706-972-2867 |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
მაღლივი შენობების არქიტექტურულ–კონსტრუქციული სისტემები (AAC14806G1-LK) საკურსო ფირცხალავა ვახტანგ, - Zoom ID: 402 426 7571 |
არქიტექტურული პროექტი 2 (AAC14706G1-PK) საკურსო ჩხეიძე ალექსანდე, - Zoom ID: 914 368 9063 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
2020/2 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) პრაქტიკული ფოჩხუა მარიკა, - Zoom ID: 646-216-3463 |
--- | ქალაქის პროექტირება (მცირე ქალაქის საცხოვრებელი რაიონი) (AAC21406G1-PK) საკურსო ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
--- | ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა (AAC21306G1-LP) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
||||||||||||||
12-20:00 | --- | ქალაქის ისტორიული კვარტალის ურბანული და მოცულობით-სივრცითი რეკონსტრუქციის პროექტი (ფარული რეკონსტრუქცია) (AAC21506G1-LP) ლექცია ფოჩხუა მარიკა, - Zoom ID: 646-216-3463 |
|
ურბანიზირებული და ბუნებრივი ლანდშაფტების ტერიტორიების ურთიერთობა (AAC21306G1-LP) პრაქტიკული სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
||||||||||||||||
13-21:00 | ქალაქის პროექტირება (მცირე ქალაქის საცხოვრებელი რაიონი) (AAC21406G1-PK) პრაქტიკული ნახუცრიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 473-922-0375 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
2020/4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (AAC61706G1-K) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
მცირე არქიტექტურული ფორმები (AAC61806G1-LK) საკურსო ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
12-20:00 | --- | გარე რეკლამა და ღამის განათება (AAC61906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
|||
13-21:00 | მცირე არქიტექტურული ფორმები (AAC61806G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 222-995-0723 |
--- | დიზაინური დაგეგმარების პრინციპები და მეთოდები 1 (AAC61706G1-K) საკურსო ხვედელიანი ნუგზარი, - Zoom ID: 391-996-6198 |
|||
14-22:00 | --- | --- | --- | გარე რეკლამა და ღამის განათება (AAC61906G1-LK) საკურსო კიკნაველიძე დავით, - Zoom ID: 896 571 3789 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
2020/9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | არქიტექტურის ნალექი (HEL28306G1-L) ლექცია შავიშვილი ნიკოლოზ, - Zoom ID: 642 104 1751 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2020/8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ლანდშაფტი და ქალაქი (LANDQAL01) ლექცია მახარაშვილი თენგიზი, - Zoom ID: 453-285-0323 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | ეპოქა და სტილი ინტერიერში (AAC70306G1-LS) ლექცია ჩიგოგიძე თინათინ, - Zoom ID: 829 942 6746 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე ქალაქთმშენებლობითი ეკოლოგია (TANQALEK01) ლექცია სალუქვაძე გიორგი, - Zoom ID: 320 132 9185 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (SOS23112G1-LS) პრაქტიკული პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
||||||||
2-10:00 | --- |
|
ევროპული პოლიტიკური აზროვნების ისტორია (SOS23312G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | ევროკავშირის პოლიტიკური ინსტიტუტები და მმართველობის ფორმები (SOS23412G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
|||||||||
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | ევროპული პოლიტიკური აზროვნების ისტორია (SOS23312G1-LS) ლექცია გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
ევროპის ისტორია (SOS23212G1-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | |||||||||
5-13:00 | ევროკავშირის პოლიტიკური ინსტიტუტები და მმართველობის ფორმები (SOS23412G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- |
|
--- | შესავალი ევროპისმცოდნეობაში (SOS23112G1-LS) ლექცია პაპაშვილი მურმან, - Zoom ID: 977-004-0900 |
|||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
--- | --- | --- | --- | ევროპის ისტორია (SOS23212G1-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | --- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS56212G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
2-10:00 | --- | --- | შავი ზღვის აუზის ქვეყნების უსაფრთხოება და ევროკავშირი (SOS25912G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | შესავალი ეკონომიკაში (SOS56212G1-LS) ლექცია ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
3-11:00 | --- | --- | --- | შავი ზღვის აუზის ქვეყნების უსაფრთხოება და ევროკავშირი (SOS25912G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (SOS24512G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
საქართველოს საგარეო პოლიტიკის ევროპული ორიენტირები (SOS26012G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საქართველოს საგარეო პოლიტიკის ევროპული ორიენტირები (SOS26012G1-LS) ლექცია ნიკოლეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 9300311443 |
--- | ევროპის სოციალური პოლიტიკის საფუძვლები (SOS24612G1 -LS) პრაქტიკული ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპული დემოკრატია: ევოლუცია და მოდელები (SOS24512G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
ევროპული პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS24412G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპული პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS24412G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ევროპის სოციალური პოლიტიკის საფუძვლები (SOS24612G1 -LS) ლექცია ცეცხლაძე კახა, - Zoom ID: 526-231-0273 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ეკონომიკის საფუძვლები (SOS11112G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
საქართველოს ევროპული იდენტობა (SOS23812G1-LS) პრაქტიკული ნიკოლეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 9300311443 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ტერორიზმის გეოპოლიტიკა (SOS24812G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
ტერორიზმის გეოპოლიტიკა (SOS24812G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | გლობალიზაცია-ცივილიზაციის პარადიგმები (SOS23912G1-LS) ლექცია ნიკოლეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 9300311443 |
საქართველოს ევროპული იდენტობა (SOS23812G1-LS) ლექცია ნიკოლეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 9300311443 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გლობალიზაცია-ცივილიზაციის პარადიგმები (SOS23912G1-LS) პრაქტიკული ნიკოლეიშვილი ლევან, - Zoom ID: 9300311443 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი (LAW14911G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | ევროკავშირის სამართალი (LAW14911G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- |
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
|
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
9-17:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო, - Zoom ID: 628-634-2325 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050b | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი, - Zoom ID: 299-689-0658 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
--- | --- | |
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- |
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
|
6-14:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ, - Zoom ID: 984-816-2308 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული ზარაფიშვილი ასმათი, - Zoom ID: 299-689-0658 |
--- | ||
8-16:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | --- | |
9-17:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
||||||||
6-14:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
|
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ჟვანია ვახტანგ, - Zoom ID: 428-316-7013 |
||||||||
7-15:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 616-951-8968 |
||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
5-13:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ნინო, - Zoom ID: 260-822-3959 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ, - Zoom ID: 984-816-2308 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050e | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
|
--- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ქოქრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 616-951-8968 |
||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ნიჟარაძე მზიანა, - Zoom ID: 299-449-5657 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050f | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
|
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია ქოქრაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 515-425-7603 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ხოლუაშვილი ნინო, - Zoom ID: 628-634-2325 |
--- | --- | |
4-12:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | |
5-13:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | |
6-14:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ნიჟარაძე მზიანა, - Zoom ID: 299-449-5657 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | |
7-15:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ნიჟარაძე მზიანა, - Zoom ID: 299-449-5657 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
||||||||
10-18:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიორგაძე გრიგოლ, - Zoom ID: 984-816-2308 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | ||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი, - Zoom ID: 684 360 5627 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | --- |
6-14:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
8-16:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
--- |
9-17:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული გოგსაძე ნონა, - Zoom ID: 831-923-0858 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | --- |
7-15:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი, - Zoom ID: 684 360 5627 |
--- | ||
8-16:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ხიზანიშვილი სალომე, - Zoom ID: 844 123 8505 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
3-11:00 | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
||
4-12:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი, - Zoom ID: 684 360 5627 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | |
6-14:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი, - Zoom ID: 684 360 5627 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
--- | --- | |
7-15:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა, - Zoom ID: 703-050-7846 |
--- | --- | |
8-16:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- |
3-11:00 | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული ტაბატაძე თამთა, - Zoom ID: 9966646440 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- |
4-12:00 | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული მაღალაშვილი მერი, - Zoom ID: 684 360 5627 |
--- | ||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქვათაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 882-556-5307 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა, - Zoom ID: 703-050-7846 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050m | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
|
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
|||||||||
7-15:00 |
|
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 294-216-9910 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- |
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | |
4-12:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | ||
5-13:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- |
3-11:00 | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- | |
6-14:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ხარაძე ნანა, - Zoom ID: 320-485-6574 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
--- | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია დემეტრაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 798-548-8408 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- |
9-17:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე იზო, - Zoom ID: 242-966-4384 |
--- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული სოლომნიშვილი დავით, - Zoom ID: 292 120 3380 |
--- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | ||||||||
6-14:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107050q | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გიგილაშვილი ანა, - Zoom ID: 546 984 2063 |
--- |
2-10:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) პრაქტიკული ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) პრაქტიკული გიკაშვილი ირმა, - Zoom ID: 703-050-7846 |
შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- | --- | |
4-12:00 | შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში (LAW12511G2-LS) ლექცია ბათიაშვილი ირინა, - Zoom ID: 601-920-8617 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- | ||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გურამიშვილი გურამ, - Zoom ID: 4818320550 |
ქართული სამართლის ისტორია (LAW11811G1-LS) ლექცია ტალიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 3266373826 |
--- | შესავალი სამოქალაქო სამართალში (LAW12511G1-LS) ლექცია დუნდუა მზია, - Zoom ID: 720-440-4200 |
--- |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: 455 036 7880 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
|
7-15:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული წერეთელი გვანცა, - Zoom ID: 63254 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- |
4-12:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) ლექცია ჭიჭინაძე გიორგი, - Zoom ID: 857 954 1798 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) პრაქტიკული ჭიჭინაძე გიორგი, - Zoom ID: 857 954 1798 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sas | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- |
5-13:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბუზალაძე ანა, - Zoom ID: 436 526 5177 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- |
7-15:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- | ||
8-16:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული წერეთელი გვანცა, - Zoom ID: 63254 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107750sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
|
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | |
8-16:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751saj | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) პრაქტიკული ჭიჭინაძე გიორგი, - Zoom ID: 857 954 1798 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | სამშენებლო სამართალი (LAW15911G1-LS) ლექცია ჭიჭინაძე გიორგი, - Zoom ID: 857 954 1798 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ხარატი ნინო, - Zoom ID: 297-867-5850 |
8-16:00 | --- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107751sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ჯააძე სოფიკო, - Zoom ID: 274 465 3829 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
|
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | ||
7-15:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
4-12:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი, - Zoom ID: 3646664936 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
9-17:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107752sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ჯააძე სოფიკო, - Zoom ID: 274 465 3829 |
--- | |
3-11:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
--- |
5-13:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ჯავახიშვილი პაატა, - Zoom ID: 583-485-8786 |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753ker | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბარამია თამარ, - Zoom ID: 865-654-0617 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
--- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) ლექცია ურთმელიძე თამაზი, - Zoom ID: 865 849 8452 |
|
4-12:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | --- | ინტელექტუალური საკუთრების სამართალი (LAW16611G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
6-14:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია გაბისონია ირაკლი, - Zoom ID: 3646664936 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
7-15:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩხიტაური ალექსანდრე, - Zoom ID: 980-105-1595 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107753sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: 455 036 7880 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კუჭავა გიორგი, - Zoom ID: 686 132 1249 |
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107754sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა, - Zoom ID: |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- |
6-14:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კუჭავა გიორგი, - Zoom ID: 686 132 1249 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107755sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული კუჭავა გიორგი, - Zoom ID: 686 132 1249 |
--- |
5-13:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული მახარაძე მამუკა, - Zoom ID: 371-637-3233 |
--- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107756sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე შორენა, - Zoom ID: |
--- | --- | --- |
3-11:00 | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული მახარაძე მამუკა, - Zoom ID: 371-637-3233 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გეგეჭკორი მერი, - Zoom ID: 562 933 0264 |
--- | |
5-13:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | |
6-14:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: 455 036 7880 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | |
8-16:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107757sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ფანჯარაძე გულნარა, - Zoom ID: 572-660-5599 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- |
8-16:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | |
9-17:00 | --- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული ბაწელაშვილი მანანა, - Zoom ID: 256-989-2950 |
--- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ხაზალია ავთანდილი, - Zoom ID: 455 036 7880 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107758sis | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) პრაქტიკული ძოწენიძე თეა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ფანჯარაძე გულნარა, - Zoom ID: 572-660-5599 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | საკონსტიტუციო სამართალწარმოება (LAW12911G2-LS) ლექცია ნიშნიანიძე ნინო, - Zoom ID: 986-803-6283 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
7-15:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 7703196963 |
--- | |
8-16:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | ადმინისტრაციული სამართალდარღვევები (LAW14711G1-LS) პრაქტიკული გლოველი მარინა, - Zoom ID: 335-707-1427 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ჯააძე სოფიკო, - Zoom ID: 274 465 3829 |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
3-11:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
|||
4-12:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
||
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
--- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
6-14:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | ||
7-15:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო, - Zoom ID: 650-890-1820 |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
--- | --- |
8-16:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გეგეჭკორი მერი, - Zoom ID: 562 933 0264 |
||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ბესო, - Zoom ID: 815 460 9666 00548 |
||||||||||
7-15:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ, - Zoom ID: 202-508-5906 |
||||||||
9-17:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850c | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ბესო, - Zoom ID: 815 460 9666 00548 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
3-11:00 | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | |
4-12:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | |||
5-13:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია შაყულაშვილი თეა, - Zoom ID: 909-689-5149 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- |
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
--- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) სემინარი მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | --- | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
|
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მათიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 274-922-5734 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
||
7-15:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850f | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ, - Zoom ID: 632-295-4240 |
--- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | ||||||||||
3-11:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
|
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ყანადაშვილი მაია, - Zoom ID: 351-287-4680 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია მერებაშვილი ირმა, - Zoom ID: 673-412-4583 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია ხუციშვილი იოსებ, - Zoom ID: 248-628-9521 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850g | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა, - Zoom ID: 996-895-5612 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
პროფესიული ენა 2 (რუსული) (LEH16612G2-P) პრაქტიკული მეგრელიშვილი ტატიანა, - Zoom ID: 869-550-9356 |
--- | --- |
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
||
6-14:00 | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბრეგვაძე მარიკა, - Zoom ID: 677 135 1169 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ, - Zoom ID: 656-926-2300 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მორჩილაძე გენო, - Zoom ID: 283-223-8281 |
--- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ინაური გიორგი, - Zoom ID: 732-791-5612 |
--- |
2-10:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურაბ, - Zoom ID: 509-863-8304 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- |
6-14:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 2 (LEH19312G3-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო, - Zoom ID: 650-890-1820 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კარიაული დავით, - Zoom ID: 4010419324 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბუზალაძე ანა, - Zoom ID: 436 526 5177 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ცინცაძე ქეთევან, - Zoom ID: 397-684-6952 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | |
4-12:00 | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული რუსიეშვილი ეკა, - Zoom ID: 996-895-5612 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
|
5-13:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ჩიტაია მალხაზ, - Zoom ID: 688-017-4496 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
||
6-14:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ჩიქვანაია თინათინ, - Zoom ID: 202-508-5906 |
||
7-15:00 | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ხურცია-ანდრიაძე ირმა, - Zoom ID: 425-906-2922 |
--- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|
8-16:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ, - Zoom ID: 632-295-4240 |
--- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- |
2-10:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | |
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული გოგშელიძე ზურაბ, - Zoom ID: 509-863-8304 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული თანდილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 228 447 4586 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
||
6-14:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- |
2-10:00 | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე სალომე, - Zoom ID: 232-929-1333 |
--- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
||
4-12:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|
6-14:00 | --- | --- | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- |
7-15:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მათიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 274-922-5734 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული თანდილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 228 447 4586 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული თანდილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 228 447 4586 |
--- | |
5-13:00 | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე მირანდა, - Zoom ID: 346 530 7368 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
|
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ზათიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 783-015-5064 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო, - Zoom ID: 650-890-1820 |
--- | |
9-17:00 | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | |
10-18:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია კალმახელიძე დავით, - Zoom ID: 797 791 2959 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850m | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
|||||||
2-10:00 | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული ოდიშელიძე ნინო, - Zoom ID: 650-890-1820 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული მამულაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 883-458-1533 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული კვირიკაშვილი ბესო, - Zoom ID: 815 460 9666 00548 |
--- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული თანდილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 228 447 4586 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | პროფესიული უცხოური ენა (ინგლისური) - 2 (LEH19312G3-LP) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ხეცაურიძე ევა, - Zoom ID: 301 005 7100 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ, - Zoom ID: 656-926-2300 |
--- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | |
6-14:00 | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული მათიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 274-922-5734 |
--- | |||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
9-17:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | პროფესიული ენა 2 (ინგლისური) (LEH16212G2-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
|
4-12:00 | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ურუშაძე თამარ, - Zoom ID: 632-295-4240 |
--- | |||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
--- | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ, - Zoom ID: 656-926-2300 |
--- |
7-15:00 | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ხეცაურიძე ევა, - Zoom ID: 301 005 7100 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული იმერლიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 526-850-4537 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107850p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- |
|
--- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) პრაქტიკული დონჯაშვილი ნინო, - Zoom ID: 447-697-9854 |
||||||||
6-14:00 | საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ვიქტორ, - Zoom ID: 656-926-2300 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) ლექცია ბეჟოშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 512-554-5614 |
|
ადგილობრივი თვითმმართველობის (მუნიციპალური) სამართალი (LAW14511G1-LS) პრაქტიკული ასვანუა ნიკა, - Zoom ID: 955-713-4988 |
||||||||||
7-15:00 | სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) ლექცია მამნიაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 921-499-8922 |
სამოქალაქო სამართალის პროცესი II (LAW13611G1-LS) ლექცია ჯანუყაშვილი ლალი, - Zoom ID: 603-857-6531 |
შესავალი ფსიქოლოგიაში (SOS30312G1- LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე გიორგი, - Zoom ID: 694-454-4256 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | შრომის სამართალი (LAW13811G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
სისხლის სამართლის პროცესი 2 (კერძო ნაწილი) (LAW14111G1-LS) პრაქტიკული ჩიხლაძე კობა, - Zoom ID: 431-084-7439 |
საოჯახო და მემკვიდრეობის სამართალი (LAW19411G1-LS) ლექცია სეხნიაიძე ბესიკ, - Zoom ID: 477-401-4107 |
--- | ||||||||
9-17:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ხეცაურიძე ევა, - Zoom ID: 301 005 7100 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950a | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბურჯანაძე ივეტა, - Zoom ID: 657 627 1999 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
--- |
7-15:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950b | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ბურჯანაძე ივეტა, - Zoom ID: 657 627 1999 |
--- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950c | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
|
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950d | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული წიკლაური ლელა, - Zoom ID: 393-087-5541 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული მესირიძე ირმა, - Zoom ID: 389 609 6274 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950e | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) სემინარი ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
5-13:00 | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
||
6-14:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | |
8-16:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950f | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჯინჭარაძე ქეთევან, - Zoom ID: 842-791-9568 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია გაბელია ჯემალ, - Zoom ID: 783-010-0135 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950g | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული შავერდაშვილი ლაურა, - Zoom ID: 983-775-2882 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე, - Zoom ID: 386 252 6161 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
|||||||||
7-15:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950h | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ნინუა ეკატერინე, - Zoom ID: 731-515-8971 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული შავერდაშვილი ლაურა, - Zoom ID: 983-775-2882 |
--- | --- | |
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950i | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული შავერდაშვილი ლაურა, - Zoom ID: 983-775-2882 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ფუტკარაძე ანა, - Zoom ID: 966-931-9719 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950j | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
|
3-11:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ტაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 850-723-9102 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950k | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
--- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
4-12:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ჩალაძე ელენე, - Zoom ID: 423-356-3419 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
10-18:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული გელაშვილი მაია, - Zoom ID: 540 409 5697 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950l | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული დეკანოზიშვილი ციური, - Zoom ID: 383-867-2419 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
|
3-11:00 | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია დარსანია თეიმურაზ, - Zoom ID: 845-993-7449 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
--- |
5-13:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული გელაშვილი მაია, - Zoom ID: 540 409 5697 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დუნდუა ლევან, - Zoom ID: 419-229-2521 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ქვლივიძე მაკა, - Zoom ID: 345 517 6584 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950m | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
2-10:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული აბესაძე ეკა, - Zoom ID: 350-931-6457 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950n | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული დაუთაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 778-078-1771 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
--- | --- |
6-14:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული გირგვლიანი გურამ, - Zoom ID: 517 116 8370 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ლომსაძე ნინო, - Zoom ID: 898-361-4820 |
--- | --- | |
7-15:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||
8-16:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950o | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული ნემსიწვერიძე თამარ, - Zoom ID: 561-287-1302 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული გვენეტაძე ნანა, - Zoom ID: 5611058385 |
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული ჯააძე სოფიკო, - Zoom ID: 274 465 3829 |
--- | --- | |
6-14:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე, - Zoom ID: 386 252 6161 |
--- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
8-16:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | --- | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107950p | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) პრაქტიკული სვიანაძე გიორგი, - Zoom ID: 750-699-1725 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
||||||||
6-14:00 | სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) ლექცია ბაღიშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 816-049-3952 |
სახელშეკრულებო სამართალი (LAW12811G1-LS) პრაქტიკული ამაშუკელი მარინე, - Zoom ID: 386 252 6161 |
გამოყენებითი ინფორმატიკა (ICT11608G1-LB) ლაბორატორიული შავერდაშვილი ლაურა, - Zoom ID: 983-775-2882 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- |
|
სოციოლოგიის შესავალი (SOS40312G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
||||||||||
8-16:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია და სასამართლო პრაქტიკა (LAW12411G1-LS) პრაქტიკული ძაგანია კახა, - Zoom ID: 3689779760 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | სისხლის სამართალი - კერძო I (ადამიანის და კაცობრიობის წინააღმდეგ მიმართული დანაშაული) (LAW13111G1-LS) ლექცია კვარაცხელია რამაზ, - Zoom ID: 699-374-9903 |
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111763 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Антикризисный менеджмент (PLKO23OP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | Управления персоналом (BUA35913R1-LSP) Лекция ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | Теория организации (BUA36013R1-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
Риск-менеджмент (BUA35813R1-LS) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Управления персоналом (BUA35913R1-LSP) Практическая работа ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Теория организации (BUA36013R1-LS) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | Антикризисный менеджмент (PLKO23OP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | Риск-менеджмент (BUA35813R1-LS) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111764 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Расчетные системы (BUA25513R1-LB) Лабораторная работа ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | Деньги, денежное обращение и кредит (BUA25013R1-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | Деньги, денежное обращение и кредит (BUA25013R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Финансово-банковское право (BUA25313R1-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Финансовые инвестиции (BUA25413R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | Финансовые инвестиции (BUA25413R1-LS) Практическая работа ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
Расчетные системы (BUA25513R1-LB) Лекция ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | Финансово-банковское право (BUA25313R1-LS) Лекция ცაავა გიორგი, - Zoom ID: 817-975-9291 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111863 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Основы журналистики (JOI10112R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
Введение в туризм (PES10113R1-LS) Практическая работа ბოლქვაძე ანა, - Zoom ID: 436-618-3458 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лекция ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- |
3-11:00 | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Практическая работа ხითარიშვილი ვალერი, - Zoom ID: 495-720-2891 |
--- | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- |
4-12:00 | Введение в туризм (PES10113R1-LS) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- | Охрана окружающей среды и экология (EET20404R1-LP) Семинар ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Академическое письмо (LEH14312R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
--- | Основы журналистики (JOI10112R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | Драгоценные камни, благородные металлы и их ресурсы (PHS30203R1-LB) Лекция ბუტულაშვილი თემურ, - Zoom ID: 650 246 8932 |
--- | --- | Академическое письмо (LEH14312R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111963 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Международный бизнес (BUA43713R1-LSP) Практическая работа ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | Статистика в экономике и бизнесе (BUA54313R1-LSP) Лекция მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | Статистика в экономике и бизнесе (BUA54313R1-LSP) Практическая работа მეტრეველი შორენა, - Zoom ID: 916-755-4010 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | Макроэкономика (SOS11612R1-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | Бухгалтерский учет (BUA11413R1-LP) Лекция ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | |
5-13:00 | иностранный язык (английский ) - B 2.2 (LEH13312R1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | Бухгалтерский учет (BUA11413R1-LP) Практическая работа ჩეჩელაშვილი მაია, - Zoom ID: 883-917-2449 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | Макроэкономика (SOS11612R1-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | Международный бизнес (BUA43713R1-LSP) Лекция ყანდაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 840-766-7011 |
--- | Финансовые рынки и финансовые институты (BUA24513R1-LP) Лекция ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | Финансовые рынки и финансовые институты (BUA24513R1-LP) Практическая работа ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111015 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ბარათაშვილი ირმა, - Zoom ID: 793 625 3181 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (PES10713G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია, - Zoom ID: 949-413-7335 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ბარათაშვილი ირმა, - Zoom ID: 793 625 3181 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (PES10713G1-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა, - Zoom ID: 701-767-0117 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111016 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (PES10713G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული ბერუაშვილი მანანა, - Zoom ID: 701-767-0117 |
--- | ||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია, - Zoom ID: 949-413-7335 |
--- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | ტურიზმის ეკონომიკა და მართვა (PES10713G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
|
||||||||||||
6-14:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ბარათაშვილი ირმა, - Zoom ID: 793 625 3181 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | --- |
|
|||||||||||
7-15:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ბარათაშვილი ირმა, - Zoom ID: 793 625 3181 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111055 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 878-593-3569 |
|
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
ფინანსების საფუძვლები (BUA20213G1-LS) ლექცია ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის ფსიქოლოგია (SOS31912G1-LS) ლექცია გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფინანსების საფუძვლები (BUA20213G1-LS) პრაქტიკული ვანიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 812-812-6918 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული ქავთარაძე ნინო, - Zoom ID: 425-036-3947 |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ბიზნესის ფსიქოლოგია (SOS31912G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი როზა, - Zoom ID: 751-101-6414 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111715 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ახალი ტრენდები სასტუმროსა და ტურიზმის ბიზნესში (PES12913G1-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS-X) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS-X) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ახალი ტრენდები სასტუმროსა და ტურიზმის ბიზნესში (PES12913G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | სასტუმროს ერგონომიკა (PES12813G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | სასტუმროს ერგონომიკა (PES12813G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111716 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS-X) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | ახალი ტრენდები სასტუმროსა და ტურიზმის ბიზნესში (PES12913G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | ახალი ტრენდები სასტუმროსა და ტურიზმის ბიზნესში (PES12913G1-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | სასტუმროს ერგონომიკა (PES12813G1-LS) პრაქტიკული ბალახაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 601-797-2841 |
--- | რეკლამა და სტიმულირება (BUA51413G1-LS-X) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
--- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | სასტუმროს ერგონომიკა (PES12813G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111755 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | მონეტარული პოლიტიკა (KLO12OP) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | მონეტარული პოლიტიკა (KLO12OP) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
საბანკო პროექტების მართვის სისტემები (BUA21813G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საანგარიშსწორებო სისტემები (BUA21913G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111756 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | მონეტარული პოლიტიკა (KLO12OP) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მონეტარული პოლიტიკა (KLO12OP) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
საბანკო პროექტების მართვის სისტემები (BUA21813G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | საანგარიშსწორებო სისტემები (BUA21913G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი, - Zoom ID: 234-295-0574 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111757 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) პრაქტიკული ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS-X2) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS-X2) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
--- | |||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | Excel-ი ბიზნესში (BUA22013G1-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111758 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) ლექცია ხიდირბეგიშვილი ნინო, - Zoom ID: 291-854-2137 |
--- | ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS-X2) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
ბიზნესის საგადასახადო რეგულირება (BUA21613G1-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
საფინანსო და საბანკო საქმიანობის ნორმატიული რეგულირება (BUA21713G1-LS-X2) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | Excel-ი ბიზნესში (BUA22013G1-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
--- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111815 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (PES12313G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ფრონტ ოფისი/ გლობალური დაჯავშნა (BFG32OP) პრაქტიკული ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | განთავსების მენეჯმენტი (PES12113G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | განთავსების მენეჯმენტი (PES12113G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
--- | ფრონტ ოფისი/ გლობალური დაჯავშნა (BFG32OP) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (PES12313G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B2+2 (LEH12412G2 - P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (რუსული) - B2+2 (LEH12812G2 - P) პრაქტიკული გურამიშვილი ზაირა, - Zoom ID: 304-911-3480 |
|
4-12:00 | --- | --- | სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | --- | |
5-13:00 | განთავსების მენეჯმენტი (PES12113G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | --- | ფრონტ ოფისი/ გლობალური დაჯავშნა (BFG32OP) პრაქტიკული ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
||
6-14:00 | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (PES12313G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
--- | განთავსების მენეჯმენტი (PES12113G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | გამწვანება და დეკორი (AAC60206G1-LK) ლექცია ხაბეიშვილი ნინო, - Zoom ID: 370-241-9408 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ფრონტ ოფისი/ გლობალური დაჯავშნა (BFG32OP) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | სასტუმროს საკანონმდებლო საფუძვლები (PES12313G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
სარესტორნო საქმიანობა და კვებითი მომსახურება (PES11913G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111855 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) პრაქტიკული ბარბაქაძე ნათელა, - Zoom ID: 578-200-8542 |
|
ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
||||
5-13:00 | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
--- | Excel-ი ბიზნესში (BUA22013G1-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
--- | ||||||
6-14:00 | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS-2X) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|||||
8-16:00 | --- | --- | ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS-2X) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111856 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან, - Zoom ID: 770-102-8219 |
|||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) პრაქტიკული აბლოთია კობა, - Zoom ID: 878-146-6000 |
||||
3-11:00 | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) პრაქტიკული ბარბაქაძე ნათელა, - Zoom ID: 578-200-8542 |
|
ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS-2X) პრაქტიკული ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
||||
4-12:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
ფასიანი ქაღალდები და ფინანსური ბაზრები (BUA21013G1-LP) ლექცია შონია ნანა, - Zoom ID: 407-450-7196 |
|||||
5-13:00 | --- | --- | Excel-ი ბიზნესში (BUA22013G1-LB) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
|
|||||
6-14:00 | --- | ტექნოლოგიური გადაწყვეტილებები ფინანსურ ინდუსტრიაში (BUA20913G1-LS) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | ფინანსური ინვესტიციები (BUA21213G1-LS-2X) ლექცია ნოზაძე მზევინარ, - Zoom ID: 585 250 8378 |
--- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია ღადუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 747-370-4774 |
|||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111915 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (KMN96OP) ლექცია ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | აგროტურიზმი (PES15710G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
აგროტურიზმი (PES15710G1-LS) პრაქტიკული ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (KMN96OP) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკება (KLO44OP) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111916 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (KMN96OP) ლექცია ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) პრაქტიკული დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
აგროტურიზმი (PES15710G1-LS) ლექცია ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | სასტუმროს ინჟინერინგი (PES11413G1-LS) ლექცია ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
ელექტრონული კომერცია სასტუმრო საქმეში (KMN96OP) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | აგროტურიზმი (PES15710G1-LS) პრაქტიკული ქობლიანიძე თამარ, - Zoom ID: 465-487-4672 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | სასტუმროს ეთიკა და მოლაპარაკების ხელოვნება (PES11513G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111955 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) პრაქტიკული გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
--- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (MNJ01OP) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (MNJ01OP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
|
--- | --- | ||||||||||
6-14:00 | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ICT30713G1-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ICT30713G1-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BUA20513G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111956 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (MNJ01OP) ლექცია ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) ლექცია გრიგალაშვილი ლევან, - Zoom ID: 903-731-0229 |
ფინანსური აღრიცხვა (BUA27605G1-LS) პრაქტიკული დავრაშელიძე ირინა, - Zoom ID: 304 006 6752 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ICT30713G1-LP) ლექცია ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
სადაზღვევო საქმის საფუძვლები (MNJ01OP) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი შორენა, - Zoom ID: 435-584-8785 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | საბანკო ინჟინერინგისა და მართვის საფუძვლები (BUA20513G1-LB) ლექცია მაისურაძე მამუკა, - Zoom ID: 321-470-0093 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ალგორითმების თეორიის საფუძვლები (ICT30713G1-LP) პრაქტიკული ქუთათელაძე ალეკო, - Zoom ID: 288-230-5458 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111063 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) Практическая работа ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | Математика в экономике и бизнесе 2 (MAS35108R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
Математика в экономике и бизнесе 2 (MAS35108R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები-2 (ICT10208G1-LB) ლაბორატორიული კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
Микроэкономикa (SOS11512R1-LS) Лекция სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | Общая Социология (SOS40412R1-LS) Практическая работа მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
Письменная и устная коммуникация (LEH14212R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
--- | |
7-15:00 | --- | Общая Социология (SOS40412R1-LS) Лекция მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | Микроэкономикa (SOS11512R1-LS) Практическая работа სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111065 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | --- | |||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | |||||
6-14:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | |||
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
--- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | --- | |||
8-16:00 | --- |
|
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111066 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111067 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111068 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | ||||||
6-14:00 | --- | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია მარიდაშვილი მანანა, - Zoom ID: 865-526-7292 |
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | --- | ||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ნათაძე ირინა, - Zoom ID: 256-170-0307 |
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული ლომთაძე მალხაზ, - Zoom ID: 642 358 0810 |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111069 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია მარიდაშვილი მანანა, - Zoom ID: 865-526-7292 |
--- |
|
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- |
|
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
|
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111070 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული გაბუნია რუსუდანი, - Zoom ID: 8239303242 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- |
|
მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია მარიდაშვილი მანანა, - Zoom ID: 865-526-7292 |
--- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული. გაბუნია რუსუდანი, - Zoom ID: 8239303242 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111071 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- |
|
მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
|
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია სოსელია მაია, - Zoom ID: 236-347-0978 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 458-820-6176 |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული გვარუციძე აკაკი, - Zoom ID: 859-577-1847 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111072 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული ხუჭუა ნინო, - Zoom ID: 659 019 3960 |
--- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე მაია, - Zoom ID: 373-826-0726 |
--- | ||||||||
4-12:00 | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | |||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია მარიდაშვილი მანანა, - Zoom ID: 865-526-7292 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ელერდაშვილი ეკა, - Zoom ID: 293-449-5271 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111073 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული აბაიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 523 647 8015 |
||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული აბაიშვილი ქეთევანი, - Zoom ID: 523 647 8015 |
|||||
3-11:00 | --- | --- | --- | კომუნიკაციის და პრეზენტაციის ტექნიკა და ტექნოლოგიები (LEH19408G1-LP) ლექცია ხომერიკი ირინე, - Zoom ID: 298-761-2333 |
--- | |||||
4-12:00 | ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) პრაქტიკული მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
ბიზნესის საფუძვლები (BUA77205G1-LS) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | მიკროეკონომიკა (SOS10412G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | ||||
5-13:00 | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) ლექცია თედიაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 950-723-4267 |
--- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | შრომის ბაზრის კვლევის მეთოდები (BUA48913G1-LB-X1) ლექცია მარიდაშვილი მანანა, - Zoom ID: 865-526-7292 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში 2 (MAS35308G1-LP) პრაქტიკული ხარაშვილი მაია, - Zoom ID: 470-801-8383 |
--- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111745 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | აუდიტი (BUA11313G1-LSP-X) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | აუდიტი (BUA11313G1-LSP-X) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ეკონომიკური ანალიზი (BUA10613G1-LS) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ეკონომიკური ანალიზი (BUA10613G1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111746 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
აუდიტი (BUA11313G1-LSP-X) ლექცია ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | აუდიტი (BUA11313G1-LSP-X) პრაქტიკული ბიბიჩაძე დავით, - Zoom ID: 303-352-2282 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საბანკო ოპერაციებისა და პროცესების სააღრიცხვო უზრუნველყოფა (BUA21413G1-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
ეკონომიკური ანალიზი (BUA10613G1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | ბიუჯეტირება და შიდა კონტროლი (BUA11213G1-LSK) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ეკონომიკური ანალიზი (BUA10613G1-LS) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111765 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- |
4-12:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111766 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111767 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული აროშვილი ნინო, - Zoom ID: 835 480 3139 |
ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) ლექცია მამალაძე ირინე, - Zoom ID: 406-228-4165 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია ლაზვიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 910-854-5497 |
--- | ფირმის ეკონომიკა (SOS12605G1-LS) პრაქტიკული აბუაშვილი თამარ, - Zoom ID: 595-441-8497 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული ღურწკაია თათია, - Zoom ID: 421-196-5223 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
--- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
|
9-17:00 | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111769 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კერესელიძე ლევან, - Zoom ID: 770-102-8219 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111770 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- |
4-12:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია კერესელიძე შალვა, - Zoom ID: 869-384-5365 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111771 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | |
9-17:00 | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111772 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული ჯიქია ანა, - Zoom ID: 240 089 4060 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული კვარაცხელია ლია, - Zoom ID: 471-239-5865 |
--- |
5-13:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111773 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) ლექცია მიქელაშვილი მერაბ, - Zoom ID: 924-724-7252 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) პრაქტიკული მორჩილაძე გიორგი, - Zoom ID: 468 127 9503 |
ანტიკრიზისული მენეჯმენტი (BUA34813G1-LSP) ლექცია თანდილაშვილი ანა, - Zoom ID: 395-500-4371 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) ლექცია შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
საზოგადოებრივი სექტორის ეკონომიკა (SOS14612G1-LS) პრაქტიკული შენგელია ქეთევან, - Zoom ID: 239-286-1126 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | ლიდერობა და გუნდის მართვა (BUA74613G1-LSP) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | რისკმენეჯმენტი (BUA34913G1-LS) პრაქტიკული აროშვილი ნინო, - Zoom ID: 835 480 3139 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111775 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- |
4-12:00 | --- | --- | სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (BUA51613G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (BUA51613G1-LS) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111776 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
სოციალური მარკეტინგი (BUA53613G1-LS) ლექცია თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) პრაქტიკული ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | მარკეტინგული კვლევის პრინციპები (BUA51113G1-LS) პრაქტიკული ზავრაშვილი ნინო, - Zoom ID: 686-763-9262 |
სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (BUA51613G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | სასურსათო საქონლის სამომხმარებლო თვისებები (BUA51613G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | შესყიდვების მენეჯმენტი (BUA73513G1-LS) ლექცია ჯორბენაძე ზურაბ, - Zoom ID: 560-969-0510 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111865 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი, - Zoom ID: 234-295-0574 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | ||
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- |
10-18:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111866 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- |
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | |
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
7-15:00 | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
10-18:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111867 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
--- |
3-11:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
--- |
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ხათუნა, - Zoom ID: 361 627 4869 |
--- | |
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | |
7-15:00 | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული გაფრინდაშვილი ბესიკი, - Zoom ID: 327-017-4522 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- |
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111869 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
3-11:00 | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
|
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
|
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი, - Zoom ID: 234-295-0574 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111870 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) ლექცია რატიანი ნინო, - Zoom ID: 928 069 3070 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ძვირფასი ქვები,კეთილშობილი ლითონები და მათი რესურსები (PHS30103G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- |
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- |
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება (HHS20103G1-LSB) პრაქტიკული კიკნაძე ნატო, - Zoom ID: 432-185-6076 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული ხინიკაძე-გვარამია თამარი, - Zoom ID: 234-295-0574 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ნუმიზმატიკა და ბონისტიკა (BUA22213G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე გოჩა, - Zoom ID: 544-803-6884 |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111871 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | მიწის ადმინისტრირება (SOS13612G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111872 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- |
2-10:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | |
3-11:00 | მიწის ადმინისტრირება (SOS13612G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111873 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მიწის ადმინისტრირება (SOS13612G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111874 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული ქაჯაია ქეთევანი, - Zoom ID: 205-397-4943 |
--- | --- |
3-11:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული კურატაშვილი ანზორი, - Zoom ID: 916 951 0459 |
--- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
6-14:00 | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111875 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- |
4-12:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული სახოკია გიორგი, - Zoom ID: 974-283-2728 |
--- | |
6-14:00 | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 801-177-6364 |
--- |
8-16:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | --- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111876 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 801-177-6364 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) პრაქტიკული ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
|
8-16:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ჯაფარიძე ედიშერ, - Zoom ID: 923-012-5381 |
--- | |
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111877 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია მამფორია ნანი, - Zoom ID: 981-906-9356 |
მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) პრაქტიკული მაზიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 801-177-6364 |
--- | --- | |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) პრაქტიკული ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) პრაქტიკული ნიორაძე ნანა, - Zoom ID: 934-789-6884 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | |||
6-14:00 | მიწის ადმინისტრირება (BUA75910G1-LS) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
--- | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) პრაქტიკული კატუკია ვალერი, - Zoom ID: 723 321 0947 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ქვეყანათმცოდნეობა (BUA44713G1-LS) ლექცია ნადარეიშვილი ნანა, - Zoom ID: 356-943-9336 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | მენეჯერული აღრიცხვა (BUA11113G1-LSP) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | დემოკრატია და მოქალაქეობა (BUA83413G1-LS) ლექცია ფიფია ნიკოლოზი, - Zoom ID: 590-891-0034 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111965 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111966 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
|||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
--- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111967 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
||||||||
2-10:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული მაისურაძე გვანცა, - Zoom ID: 207-984-1904 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნინო, - Zoom ID: 750-431-8814 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- |
|
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111968 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
--- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111969 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- |
|
||||||||||
10-18:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111970 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
2-10:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ტეტელოშვილი ბესიკ, - Zoom ID: |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
|||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111971 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია როსეფაშვილი ნანა, - Zoom ID: 525-351-4566 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ბელა, - Zoom ID: 382-138-2129 |
--- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია კოტეტიშვილი ნანა, - Zoom ID: 263-417-8741 |
||||||||
5-13:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული სულაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 409-585-5736 |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია კაპანაძე მაია, - Zoom ID: 479-480-2305 |
--- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111972 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111973 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) პრაქტიკული ომანაძე ნინო, - Zoom ID: 823 226 0503 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | ადამიანური რესურსების მენეჯმენტი (COPEM01GA1-LS) ლექცია კაპანაძე ქეთევან, - Zoom ID: 346-622-6448 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | საბანკო საქმის საფუძვლები (BUA20313G1-LS) ლექცია ჭელიძე მედეა, - Zoom ID: 842-606-3821 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურია მათე, - Zoom ID: 519-162-9148 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | სამეწარმეო სამართლის საფუძვლები (LAW10305G1-LS) ლექცია გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | სისტემათა ინჟინერინგის საფუძვლები (EET68702G1-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112035 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული ხუციშვილი ინგა, - Zoom ID: 991-455-2778 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | არქეოლოგიის საფუძვლები (HEL22112G1-LS) პრაქტიკული სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
|
--- | სახვითი ხელოვნების ნიმუშის პროფესიული აღწერა (ART30912G1-LP-2X) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | საქართველოს ისტორიული ეთნოლოგია (HEL29212G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ხუციშვილი ინგა, - Zoom ID: 991-455-2778 |
||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | არქეოლოგიის საფუძვლები (HEL22112G1-LS) ლექცია სადრაძე ვაჟა, - Zoom ID: 920-493-7648 |
საქართველოს ისტორიული ეთნოლოგია (HEL29212G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | სახვითი ხელოვნების ნიმუშის პროფესიული აღწერა (ART30912G1-LP-2X) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112735 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული დათაშვილი ლაშა-გიორგი, - Zoom ID: 993-574-1461 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია გალახვარიძე ნაირა, - Zoom ID: 460-031-1899 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ხატვა (ART31806G1-P) პრაქტიკული ჟღენტი მაკა, - Zoom ID: 447-384-9119 |
--- | --- | მინერალოგია (PHS33603G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ხატვა (ART31806G1-P) პრაქტიკული. ჟღენტი მაკა, - Zoom ID: 447-384-9119 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112835 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | სიძველეთა ტექნიკური ანალიზი (HEL23312G1-LS-X2) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | კულტურული მემკვიდრეობა და ტურიზმი (PES15813G1-LS) ლექცია ბარკალაია ბესიკი, - Zoom ID: 681-084-6509 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | არქეოგეოფიზიკა (PHS37403G1-LP) ლექცია ჯახუტაშვილი მამუკა, - Zoom ID: 534 442 9832 |
სიძველეთა ტექნიკური ანალიზი (HEL23312G1-LS-X2) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
მინერალოგია (PHS33603G1-LB) ლექცია სესკურია ოლღა, - Zoom ID: 299-255-4728 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112935 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | მინერალოგიის შესავალი (PHS36903G1-LB) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | საქართველოს კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22712G1-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- | --- | --- | --- | პალეოგრაფია (HEL22612G1-LS-X1) პრაქტიკული მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პალეოგრაფია (HEL22612G1-LS-X1) ლექცია მესხია მარინე, - Zoom ID: 687-408-4753 |
|||||||||
8-16:00 | მასალათმცოდნეობა (EET83404G1-LB) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | მასალათმცოდნეობა (EET83404G1-LB) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | --- |
|
საქართველოს კულტურული მემკვიდრეობის ძეგლები (HEL22712G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107080 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | История международных отношений (HEL27411R1-LS) Практическая работа ქაზუმაშვილი რუსუდან, - Zoom ID: 954-038-3005 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | основы государства и права (LKI32145PO) Лекция მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
Политология (SOS20111R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | ეკონომიკის თეორიის საფუძვლები (KIJ33OP) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | История международных отношений (HEL27411R1-LS) Лекция ქაზუმაშვილი რუსუდან, - Zoom ID: 954-038-3005 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | Политология (SOS20111R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | |||||||||
7-15:00 |
|
основы государства и права (LKI32145PO) Практическая работа მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ეკონომიკის თეორიის საფუძვლები (KIJ33OP) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107780 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Фактор религии в международных отношениях (SOS60411R1-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | --- | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
2-10:00 | --- | --- | --- | Фактор религии в международных отношениях (SOS60411R1-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Лекция მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
--- | --- | |
4-12:00 | Китайский язык-2 (HEL27611R1-LS) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Практическая работа მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107781 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Фактор религии в международных отношениях (SOS60411R1-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Практическая работа მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
Фактор религии в международных отношениях (SOS60411R1-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
Международное право прав человека (LAW10911R1-LS) Лекция მელქაძე ზურაბ, - Zoom ID: 480-187-0138 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Китайский язык-2 (HEL27611R1-LS) Практическая работа ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | Международные интеграционные процессы и международные организации (SOS28411R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107880 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | США И МИРОВОЙ ПОРЯДОК (SOS60111R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | Современная дипломатия: теория и практика (SOS29911R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | Глобальное управление (SOS29111R1-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- |
4-12:00 | --- | Глобальное управление (SOS29111R1-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
||
5-13:00 | --- | НАТО в системе международных отношений (SES10111R1-LS) Практическая работа კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | США И МИРОВОЙ ПОРЯДОК (SOS60111R1-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
გერმანული ენა -2 (LEH14712G3-P) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 763 602 4147 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Внешняя политика США (SOS24411R2-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
|
8-16:00 | Китайский язык-2 (HEL27611R1-LS) პრაქტიკული ლატარია ალექსანდრა, - Zoom ID: 846-066-9666 |
Современная дипломатия: теория и практика (SOS29911R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | НАТО в системе международных отношений (SES10111R1-LS) Лекция კალანდაძე გიორგი, - Zoom ID: 386-781-1805 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107980 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Мировая политика (SOS29511R1-LS) Лекция ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- |
3-11:00 | Мировая политика (SOS29511R1-LS) Практическая работа ლომიძე ნონა, - Zoom ID: 988-651-3404 |
--- | --- | --- | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Лекция კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
Демократия и демократизация (SOS24711R2-LS) Лекция კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- |
6-14:00 | საერთასორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (KUJ66OP) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
საერთასორისო ეკონომიკური ურთიერთობები (KUJ66OP) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | Искусство международных переговоров (SOS29211R1-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | Демократия и демократизация (SOS24711R2-LS) Практическая работа კიკნაძე ავთანდილი, - Zoom ID: 840-343-7454 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | иностранный язык (английский ) - B 2.2 (LEH13312R1-P) Практическая работа ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | --- | ||
9-17:00 | Введение в регионоведение (SOS24611R2-LS) Практическая работа კიკნაძე მიხეილ, - Zoom ID: 641-262-8118 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112029 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | Основы журналистики (JOI10112R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- | --- | Межкультурная коммуникация (JOI14712R1-LS) Практическая работа ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Политология (SOS20111R1-LS) Практическая работа ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Политология (SOS20111R1-LS) Лекция ხევცურიანი ამირანი, - Zoom ID: 479-095-0342 |
4-12:00 | --- | --- | Общая Социология (SOS40412R1-LS) Лекция კეცხოველი ირმა, - Zoom ID: 552-050-6547 |
--- | --- | Общая Социология (SOS40412R1-LS) Практическая работа მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
5-13:00 | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) Практическая работа ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
--- | Межкультурная коммуникация (JOI14712R1-LS) Лекция ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
--- |
6-14:00 | --- | Основы журналистики (JOI10112R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- | --- | иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) პრაქტიკული ფავლენიშვილი თამარი, - Zoom ID: 450-260-7666 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лекция კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | Основы прикладной информатики 2 (ICT13608R2-LB) Лабораторная работа კვესელავა ქეთევან, - Zoom ID: 327-312-8376 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112729 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | Введение в туризм (PES10113R1-LS) Практическая работа ლეთანძე ნინო, - Zoom ID: 685-289-7937 |
--- | --- | --- | Безопасность труда (HHS20203R1-LSB) Лекция ჯვარელია ნინო, - Zoom ID: 918 397 8869 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | Основы маркетинга (BUA51913R1-LSP) Лекция კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | Основы маркетинга (BUA51913R1-LSP) Практическая работа კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | компьютерного видеомонтажа (JOI16712R1-P) Лекция ოსეფაიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 644-796-3756 |
--- | --- |
7-15:00 | Введение в туризм (PES10113R1-LS) Лекция ვასაძე მანანა, - Zoom ID: 403-034-5275 |
--- | --- | компьютерного видеомонтажа (JOI16712R1-P) Лабораторная работа ოსეფაიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 644-796-3756 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112829 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | Медиапланирование (технологии издания газет и журналов) (JOI15312R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- | Расследовательская журналистика (JOI15412R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
Реклама в журналистике (JOI15512R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | Редактирование медиапродукции (JOI15912R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | Медиапланирование (технологии издания газет и журналов) (JOI15312R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
Правовые основы журналистики (JOLL5812RL-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | Фото-видеотехнологии (JOI15712R1-LS) Лабораторная работа სულამანიძე სილოვან, - Zoom ID: 916-721-4378 |
Фото-видеотехнологии (JOI15712R1-LS) Лекция სულამანიძე სილოვან, - Zoom ID: 916-721-4378 |
--- | Расследовательская журналистика (JOI15412R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
8-16:00 | Реклама в журналистике (JOI15512R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
--- | --- | Редактирование медиапродукции (JOI15912R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Правовые основы журналистики (JOLL5812RL-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112929 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | Основы PR (JOI14612R1-LS) Практическая работа ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Культурная аналитика и её репрезентация в СМИ (JOI10212R1-LS) Лекция ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Современные западные технологии в масскоммуникации (JOI14312R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Профессиональное мастерство журналиста (JOI14412R1-LS) Практическая работа გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
5-13:00 | Новые медиа (JOI14512R1-LS) Лекция ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- | --- | --- | иностранный язык (английский ) - B 2.2 (LEH13312R1-P) Практическая работа კობახიძე მაია, - Zoom ID: 630-201-5751 |
История масс-медиа (JOI14212R1-LS) Практическая работа ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
6-14:00 | Новые медиа (JOI14512R1-LS) Практическая работа ზაქარაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 431-529-7039 |
--- | --- | --- | История масс-медиа (JOI14212R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Профессиональное мастерство журналиста (JOI14412R1-LS) Лекция გაგიევა მადინა, - Zoom ID: 274-025-1019 |
9-17:00 | --- | Основы PR (JOI14612R1-LS) Лекция ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | --- | Современные западные технологии в масскоммуникации (JOI14312R1-LS) Лекция ბონდარენკო თამარი, - Zoom ID: 732-453-1819 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Культурная аналитика и её репрезентация в СМИ (JOI10212R1-LS) Практическая работа ჩოტულიდი გლორია, - Zoom ID: 581-220-6150 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112060 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112061 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) ლექცია შანშიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 8750903983 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- |
|
--- | პიარის საფუძვლები (SOS21312G1-LS) პრაქტიკული გუმბერიძე ნუცა, - Zoom ID: 398 430 5714 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ჭიაურელი ვანო, - Zoom ID: 8821266565 |
--- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
||||||||
8-16:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჩიკვილაძე ნატო, - Zoom ID: 391-516-1520 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112760 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | --- | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
6-14:00 | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112761 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
6-14:00 | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
7-15:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
9-17:00 | --- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112762 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
6-14:00 | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ეთიკური ეკონომიკა (SOS13812G1-LS) ლექცია ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112860 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
5-13:00 | --- | --- | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
|
6-14:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
ახალი მედია (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
ახალი მედია (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | |
8-16:00 | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112861 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ახალი მედია (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
|
3-11:00 | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- |
6-14:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
ახალი მედია (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112862 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) ლექცია შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- |
6-14:00 | --- | მედიამენეჯმენტი (JOI12912G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
ახალი მედია (JOI13012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
7-15:00 | --- | რეკლამა მასკომუნიკაციაში (JOI12612G1-LS) პრაქტიკული შელეგია მამუკა, - Zoom ID: 617-983-6404 |
--- | ახალი რიტორიკა - საჯარო კამათის ტექნოლოგიები (LEH15412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | წერა პიარისთვის (SOS40912G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
8-16:00 | --- | ახალი მედია (JOI13012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | შესავალი მასობრივ კომუნიკაციაში (JOI11912G1 -LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112960 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | PR და ბრენდინგი (SOS20612G1-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | კონფლიქტოლოგია (SOS22112G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 678-902-0064 |
--- | --- | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOS31812G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
სოციალური ფსიქოლოგია (SOS31812G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | კონფლიქტოლოგია (SOS22112G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 678-902-0064 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | PR და ბრენდინგი (SOS20612G1-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112961 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
PR და ბრენდინგი (SOS20612G1-LS) ლექცია ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
კონფლიქტოლოგია (SOS22112G1-LS) პრაქტიკული ზირაქაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 678-902-0064 |
--- | --- |
3-11:00 | PR და ბრენდინგი (SOS20612G1-LS) პრაქტიკული ლომინაძე სერგო, - Zoom ID: 865-168-0632 |
--- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | --- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOS31812G1-LS) ლექცია მეტრეველი ლია, - Zoom ID: 533-881-1826 |
||
5-13:00 | --- | --- | --- | კონფლიქტოლოგია (SOS22112G1-LS) ლექცია ზირაქაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 678-902-0064 |
--- | სოციალური ფსიქოლოგია (SOS31812G1-LS) პრაქტიკული გვილავა მარიამ, - Zoom ID: 434 072 0584 |
6-14:00 | --- | --- | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | PR და მედია ურთიერთობები (SOS21012G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | სოციოლოგიური კვლევის მეთოდები (SOS43912G1-LS) ლექცია შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112040 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- | --- | --- | ||||||
3-11:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული ჭელიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 755 022 8546 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | |||||||
4-12:00 | --- |
|
პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) პრაქტიკული თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
|||||||
6-14:00 | პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) ლექცია თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- |
|
--- | --- | |||||||
7-15:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
--- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ჭელიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 755 022 8546 |
||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული დიასამიძე მარინა, - Zoom ID: 780-656-6917 |
|
|||||||
9-17:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | --- | --- |
|
|||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112041 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
|||||||
3-11:00 | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული სიდამონიძე ლიანა, - Zoom ID: 605-072-9306 |
||||||||
6-14:00 | პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) ლექცია თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) პრაქტიკული თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ჭელიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 755 022 8546 |
||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ვაშაკიძე მანანა, - Zoom ID: 337-797-7051 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112042 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) პრაქტიკული ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | მათემატიკა ეკონომისტებისათვის 2 (MAS32808G1-LP) ლექცია ცუცქირიძე ვარდენი, - Zoom ID: 252-113-6830 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული მახათაძე ნატო, - Zoom ID: 488-809-0511 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | |||||||||
6-14:00 | პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) ლექცია თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- |
|
პოლიტოლოგია (SOS20213G1-LS) პრაქტიკული თავბერიძე სულიკო, - Zoom ID: 379-037-0205 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია ჭელიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 755 022 8546 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112740 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
|
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
|
8-16:00 | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | --- | |
9-17:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112741 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
4-12:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
7-15:00 | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112742 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | |
7-15:00 | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
2-10:00 | --- | --- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) პრაქტიკული ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია გომართელი ნინო, - Zoom ID: 237-184-0441 |
--- | უძრავი ქონების შეფასება (SOS15312G1-LS) ლექცია ჩაჩანიძე თამარ, - Zoom ID: 536-930-9766 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
ინვესტიციები (SOS13912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | ქართული საბრძოლო ხელოვნება - ისტორია და ეთნოკულტურული ტექნოლოგიები (HEL25312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- |
9-17:00 | --- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია და ერგონომიკა (SOS14812G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
|
5-13:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SOS15012G1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
|
6-14:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SOS15012G1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული თაბუკაშვილი თამთა, - Zoom ID: 685-161-2029 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112841 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SOS15012G1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | საქართველოს მიწის სამართლებრივი რეგულირება (SOS15012G1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112842 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია დევიძე თამარ, - Zoom ID: 763-361-7303 |
--- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) პრაქტიკული ბიძინაშვილი თეა, - Zoom ID: 483-335-4292 |
4-12:00 | --- | --- | ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) ლექცია სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) პრაქტიკული ბენდიანიშვილი ნინო, - Zoom ID: 921-119-5031 |
ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- |
5-13:00 | --- | შრომის ეკონომიკა (SOS15412G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
--- | |||
6-14:00 | --- | --- | სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) პრაქტიკული ფოდიაშვილი დავით, - Zoom ID: 264 679 2311 |
მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული თოფჩიშვილი მარინე, - Zoom ID: 874-198-7266 |
--- | --- |
7-15:00 | ევროპის სოციალური პოლიტიკა (SOS24612G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
ინტერნეტ-ეკონომიკა (SOS18612G1-LS) პრაქტიკული სეხნიაშვილი დალი, - Zoom ID: 736-828-0826 |
სტატისტიკა ეკონომიკასა და ბიზნესში (BUA42413G1-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||
8-16:00 | --- | საზღვარგარეთის ქვეყნების ინსტიტუციური სისტემები (SOS14712G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112940 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული მარტიაშვილი მაია, - Zoom ID: 949-413-7335 |
--- | ||||||||
9-17:00 | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112941 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
--- | სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112942 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია ლია, - Zoom ID: 471-239-5865 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) პრაქტიკული ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია ბლიაძე სოფო, - Zoom ID: 885-824-1052 |
--- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | რეგიონული ეკონომიკა (SOS14512G1-LS) ლექცია ყიზილაშვილი კონსტანტინე, - Zoom ID: 395-482-8217 |
სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) პრაქტიკული ჯანგავაძე ირაკლი, - Zoom ID: 788-008-0478 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ჭანტურია ნატალია, - Zoom ID: 298-300-0200 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | სოციალური ეკონომიკა (SOS13305G1-LS) ლექცია ჭიკაიძე ნაზი, - Zoom ID: 4136817367 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112025 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- |
|
ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
--- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112026 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფაღავა რუსუდანი, - Zoom ID: 234-942-3474 |
--- | --- | ||||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112027 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ხათრიძე ვარლამ, - Zoom ID: 6313526606 |
--- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
6-14:00 | ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული თავდიშვილი მურმან, - Zoom ID: 506-304-3607 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
ქართული ენის გამოყენებითი სტილისტიკა (LEH11812G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | ახალი ამბების ჟურნალისტიკა (JOI12112G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ფიფია ნანა, - Zoom ID: 958-622-6154 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია დიდებაშვილი ფიქრია, - Zoom ID: 792-077-4475 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112725 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112726 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | ევროპული კულტურა (SOS25412G2-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) ლექცია ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) ლექცია ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
--- | --- |
5-13:00 | საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
ვერბალური კომუნიკაციები (JOI13512G1-LS) პრაქტიკული ჯაგოდნიშვილი თემური, - Zoom ID: 910-706-8555 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) პრაქტიკული ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) პრაქტიკული გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
საქართველო და ევროპა (SOS25212G2-LS) ლექცია გურგენიძე ვაჟა, - Zoom ID: 4519584648 |
საინჟინრო-ეკონომიკური ფსიქოლოგია (SOS56512G1-LS) ლექცია ბაღათურია მარინა, - Zoom ID: 254-784-6624 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | ეკოლოგიური ჟურნალისტიკა (JOI11712G1-LS) პრაქტიკული ქათამაძე ლიანა, - Zoom ID: 8624507349 |
ევროპული იდეა და საქართველოს ევროინტეგრაცია (SOS25612G2-LS) ლექცია ფაჟავა ემზარ, - Zoom ID: 687-622-3595 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112825 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
საგამოძიებო ჟურნალისტიკა (JOI12212G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | საგამოძიებო ჟურნალისტიკა (JOI12212G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
ფოტო-ვიდეო ტექნოლოგიები (JOI11312G1-LB) ლექცია სულამანიძე სილოვან, - Zoom ID: 916-721-4378 |
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | --- | სამაუწყებლო ახალი ამბები (JOI11112G1-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
|
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი, - Zoom ID: 265-515-2638 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (JOI11512G1-LS) ლექცია პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
სამაუწყებლო ახალი ამბები (JOI11112G1-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
მედია და პოლიტტექნოლოგიები (JOI11512G1-LS) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული ლომაია ნანი, - Zoom ID: 265-515-2638 |
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112826 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | საგამოძიებო ჟურნალისტიკა (JOI12212G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) პრაქტიკული ლომაია ნანი, - Zoom ID: 265-515-2638 |
--- | ||||
3-11:00 | --- | --- | ფოტო-ვიდეო ტექნოლოგიები (JOI11312G1-LB) ლექცია სულამანიძე სილოვან, - Zoom ID: 916-721-4378 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | საგამოძიებო ჟურნალისტიკა (JOI12212G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | ||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ბეჭდურ მედიაორგანიზაციათა შემოქმედებითი და საწარმოო დაგეგმარება (JOI13112G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
მედია სამართალი (LAW14611G1-LS) ლექცია ლომაია ნანი, - Zoom ID: 265-515-2638 |
--- | ||||
7-15:00 | --- | სამაუწყებლო ახალი ამბები (JOI11112G1-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
მედია და პოლიტტექნოლოგიები (JOI11512G1-LS) ლექცია პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
სამაუწყებლო ახალი ამბები (JOI11112G1-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | მედია და პოლიტტექნოლოგიები (JOI11512G1-LS) პრაქტიკული პაპასკირი ვაჟა, - Zoom ID: 532-941-0936 |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112925 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული დავითაია თეა, - Zoom ID: 458-220-6729 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (JOI10412G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | |||||
4-12:00 | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | ||||||
5-13:00 | --- | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (JOI12012G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (JOI10712G1-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
|
--- | ||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||
7-15:00 | --- | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (JOI12012G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (JOI10412G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (JOI10712G1-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ვიდეომონტაჟის ტექნოლოგიები (JOI10612G1-LB) ლექცია ოსეფაიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 644-796-3756 |
|
--- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
112926 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (JOI12012G1-LS) პრაქტიკული მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) ლექცია დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 |
|
ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (JOI10712G1-LS) პრაქტიკული ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
--- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (JOI10412G1-LS) პრაქტიკული გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||
7-15:00 | --- | ანალიტიკური ჟურნალისტიკა (JOI12012G1-LS) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | თანამედროვე საზღვარგარეთის მედია (JOI10412G1-LS) ლექცია გიორგობიანი ქეთევან, - Zoom ID: 2328008207 |
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ტელევიზიისა და მასმედიის სისტემები (JOI10712G1-LS) ლექცია ნაცვლიშვილი ნუგზარი, - Zoom ID: 454-704-2566 |
|
--- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | ჟურნალისტის სამეტყველო ოსტატობა (LEH15312G1-LS) პრაქტიკული დათუკიშვილი მანანა, - Zoom ID: 883-991-7698 |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ვიდეომონტაჟის ტექნოლოგიები (JOI10612G1-LB) ლექცია ოსეფაიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 644-796-3756 |
|
--- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107085 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
--- |
4-12:00 | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
|
7-15:00 | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
|
8-16:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ბაკურაძე თამარ, - Zoom ID: 6050680263 |
შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
|
9-17:00 | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107086 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული გოგოლიძე ირმა, - Zoom ID: 429 076 9367 |
|
--- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107087 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე თამარი, - Zoom ID: |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
|
--- | |||||||||
4-12:00 | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107088 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული. ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ჩიკვილაძე თამარი, - Zoom ID: |
--- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | --- |
4-12:00 | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ანთაძე ცისანა, - Zoom ID: 418-868-3446 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | |
7-15:00 | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107089 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) პრაქტიკული ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
|
4-12:00 | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) ლექცია ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) ლექცია ყიფიანი მაია, - Zoom ID: 982-151-0822 |
--- | --- | --- | შესავალი თანამედროვე აზროვნებაში (SOS20611G2-LS) პრაქტიკული მაჩაიძე პაპუნა, - Zoom ID: 332-836-6769 |
6-14:00 | --- | --- | პოლიტიკური იდეოლოგიები (SOS20711G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | --- | |
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული იმნაძე თამარი, - Zoom ID: 883-063-3859 |
საერთაშორისო ურთიერთობების ისტორია და დიპლომატია (SOS20911G2-LS) ლექცია ოთხოზორია ნინო, - Zoom ID: 755-867-3737 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | მსოფლიო ცივილიზაციები (SOS20311G2-LS) პრაქტიკული ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | ისტორიული და პოლიტიკური გეოგრაფია (SOS20811G2-LS) პრაქტიკული ჩხიკვიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 339-518-1374 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107785 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- |
7-15:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- | |
8-16:00 | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი, - Zoom ID: 725-377-8055 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | --- |
7-15:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | |
8-16:00 | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107787 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
5-13:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS27711G1-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
9-17:00 | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107788 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) ლექცია კუპრაშვილი ჰენრი, - Zoom ID: 938 930 2632 |
--- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) პრაქტიკული ტყებუჩავა მაკა, - Zoom ID: 663-492-5053 |
--- | ეროვნული უშიშროების სისტემური ინფორმაციული უზრუნველყოფა (SOS24211G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- |
3-11:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS24111G2-LS) პრაქტიკული ჩუბინიძე დომენტი, - Zoom ID: 725-377-8055 |
--- | --- | |||
4-12:00 | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) ლექცია სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | ახლო აღმოსავლეთი საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS24011G2-LS) პრაქტიკული სონღულაშვილი ნატო, - Zoom ID: 322-757-7954 |
--- | |
5-13:00 | საერთაშორისო ტერორიზმი (SOS27711G1-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ევროკავშირის საგარეო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები (SOS24311G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო სახელშეკრულებო სამართალი (LAW16111G1-LS) ლექცია გვარამია ვეფხვია, - Zoom ID: 668-943-1939 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107885 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- | |
4-12:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | --- | |
5-13:00 | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | |
6-14:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- | |
7-15:00 | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) პრაქტიკული სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
--- |
4-12:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
--- | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107887 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
--- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული მაისურაძე დავით, - Zoom ID: 780-549-5682 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
||
3-11:00 | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
|
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
|
6-14:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107888 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) პრაქტიკული ალავერდოვი ემილია, - Zoom ID: 312-130-7541 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | რელიგიის ფაქტორი საერთაშორისო ურთიერთობებში (SOS22711G2-LS) ლექცია დარჩაშვილი მანანა, - Zoom ID: 248-869-2838 |
დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) პრაქტიკული დარჩია თამარ, - Zoom ID: 669-206-6926 |
--- | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) ლექცია ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | რუსეთის საგარეო პოლიტიკა (SOS22811G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
|
6-14:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) ლექცია კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული ლაცაბიძე ნათია, - Zoom ID: 8761508541 |
--- | დიპლომატიური და საკონსულო სამართალი (LAW16311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია გრიგალაშვილი სულიკო, - Zoom ID: 680 791 2562 |
8-16:00 | --- | --- | --- | ტრანსფორმაციული პროცესები აღმოსავლეთ ევროპის ქვეყნებში (SOS23011G2-LS) პრაქტიკული ამნიაშვილი თეა, - Zoom ID: 835-554-7359 |
||
9-17:00 | დემოკრატიის თეორიები (SOS21911G2-LS) პრაქტიკული კოწოწაშვილი მადლენა, - Zoom ID: 584-947-4582 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107985 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 598-149-2037 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული ვასაძე ხატია, - Zoom ID: 313-390-8113 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ლოლაშვილი მაია, - Zoom ID: 901-309-5729 |
--- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
9-17:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 598-149-2037 |
ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
6-14:00 | --- | უცხოური ენა (გერმანული) – B2.2 (LEH11312G1-P-X1) პრაქტიკული გამყრელიძე ნანა, - Zoom ID: 778-626-3713 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
|||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული. ჩხეიძე ნანა, - Zoom ID: 368-059-7062 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107987 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია აბულაძე მაკა, - Zoom ID: 5074889745 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ნამორაძე ბექა, - Zoom ID: 765-709-8422 |
2-10:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა, - Zoom ID: 980-402-6022 |
--- | --- | ||
3-11:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 598-149-2037 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- |
6-14:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | უცხოური ენა (რუსული) – B 2.2 (LEH11712G1-P-X2) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე თორნიკე, - Zoom ID: 274 209 1914 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107988 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 598-149-2037 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
5-13:00 | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
|
6-14:00 | --- | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
უცხოური ენა (ინგლისური) – B2.2 (LEH13110G3-P) პრაქტიკული ჯანგირაშვილი ირმა, - Zoom ID: 980-402-6022 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
107989 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) ლექცია მიდელაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 598-149-2037 |
--- | ევროკავშირის ინსტიტუტები და პოლიტიკა (SOS21511G2-LS) პრაქტიკული კუპრეიშვილი თამარი, - Zoom ID: 666-540-5723 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული თევდორაშვილი თამარ, - Zoom ID: 317 582 9498 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული ასლანიშვილი მანანა, - Zoom ID: 805-561-6322 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) პრაქტიკული ფიფია სალომე, - Zoom ID: 717-721-0141 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია სულაბერიძე ნინო, - Zoom ID: 220-810-8365 |
ერები და ნაციონალიზმი (SOS21411G2-LS) ლექცია ბახსოლიანი ნანა, - Zoom ID: 342-531-3493 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
საერთაშორისო უსაფრთხოება (SOS21611G2-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | საქართველო საერთაშორისო პოლიტიკაში (SOS21211G2-LS) პრაქტიკული ხარჩილავა ლილი, - Zoom ID: 924-282-9385 |
--- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111005 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
სამოხელეო სამართალი (LAW14411G1-LS) პრაქტიკული სისვაძე ლევან, - Zoom ID: 992 137 1780 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ||||||||
3-11:00 |
|
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
--- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 2 (ICT14008G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
სამოხელეო სამართალი (LAW14411G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BUA80413G1-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BUA80413G1-LS) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | |||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამოხელეო სამართალი (LAW14411G1-LS) პრაქტიკული სისვაძე ლევან, - Zoom ID: 992 137 1780 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BUA80413G1-LS) პრაქტიკული დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) ლექცია ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია კვიჟინაძე ვახტანგი, - Zoom ID: 6172239706 |
--- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკა 2 (ICT14008G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
სამოხელეო სამართალი (LAW14411G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | საჯარო მმართველობის საფუძვლები (BUA80413G1-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | საქართველოს ისტორია და კულტურა (HEL20312G1-LS) პრაქტიკული ქუთათელაძე მაია, - Zoom ID: 928-312-9370 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული კაკაბაძე ელენე, - Zoom ID: 589 605 9265 |
--- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
|
6-14:00 | ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) პრაქტიკული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) ლექცია წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) პრაქტიკული წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) პრაქტიკული წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
--- | --- | --- | ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) პრაქტიკული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
6-14:00 | --- | --- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) ლექცია წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) პრაქტიკული შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | ელექტრონული მთავრობა (LOL32OL) პრაქტიკული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- | --- | ადგილობრივი თვითმმართველობის საფუძვლები (BUA83113G1-LS) ლექცია შამოევი დავით, - Zoom ID: 810 903 0719 |
6-14:00 | --- | --- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) ლექცია წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
პროექტის მენეჯმენტი ადგილობრივ მმართველობაში (BUA81013G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | თანამედროვე სოციალური პოლიტიკა (BUA83213G1-LP) პრაქტიკული წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (BUA82313G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული ოვსიანიკოვა ნუნუ, - Zoom ID: 3108068804 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (BUA82313G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 620 917 4670 |
--- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (BUA82413G1-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ოვსიანიკოვა ნუნუ, - Zoom ID: 3108068804 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული მგალობლიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 507-315-9710 |
7-15:00 | --- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) ლაბორატორიული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) პრაქტიკული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- | სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (BUA82413G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
|
8-16:00 | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 990 665 1186 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (BUA82413G1-LS) პრაქტიკული წვერავა ზაზა, - Zoom ID: 730 846 3639 |
ადამიანის ძირითადი უფლებები (BUA82313G1-LS) ლექცია ცაცანაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 626 244 8635 |
--- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) პრაქტიკული ოვსიანიკოვა ნუნუ, - Zoom ID: 3108068804 |
--- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანის ძირითადი უფლებები (BUA82313G1-LS) პრაქტიკული ცაცანაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 620 917 4670 |
--- |
4-12:00 | --- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) პრაქტიკული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
--- | --- | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) ლექცია ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) ლექცია ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
სტრატეგიული მართვის საფუძვლები (BUA82413G1-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
6-14:00 | --- | გადაწყვეტილების მიღების საფუძვლები (BUA80613G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
--- | --- | ადამიანური რესურსების მართვა (HRMAM07-LS) ლექცია ოვსიანიკოვა ნუნუ, - Zoom ID: 3108068804 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საჯარო მმართველობის ავტომატიზებული სისტემები (BUA80113G1-LSB) ლაბორატორიული ლელაძე დავით, - Zoom ID: 459 925 4082 |
საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) ლექცია ბაჩიაშვილი იოსებ, - Zoom ID: 990 665 1186 |
--- | --- | --- | საერთაშორისო საჯარო სამართალი (LAW12311G1-LS) პრაქტიკული მგალობლიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 507-315-9710 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111905 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | საქალაქო მეურნეობის მართვა (BUA87713G1-LP) პრაქტიკული გოგბერაშვილი ანა, - Zoom ID: 775 679 4434 |
--- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
3-11:00 | --- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
საქალაქო მეურნეობის მართვა (BUA87713G1-LP) ლექცია ივანიშვილი დავით, - Zoom ID: 568 995 7886 |
--- | საქმიანი ურთიერთობები (BUA81313G1-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BUA81413G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BUA81413G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | საქმიანი ურთიერთობები (BUA81313G1-LS) პრაქტიკული ღლონტი თამთა, - Zoom ID: 6653975473 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
111906 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | საქალაქო მეურნეობის მართვა (BUA87713G1-LP) პრაქტიკული ივანიშვილი დავით, - Zoom ID: 568 995 7886 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
საქალაქო მეურნეობის მართვა (BUA87713G1-LP) ლექცია ივანიშვილი დავით, - Zoom ID: 568 995 7886 |
--- | საქმიანი ურთიერთობები (BUA81313G1-LS) ლექცია ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
ტურიზმი (PES10213G1-LS) პრაქტიკული აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
||||||||
4-12:00 | --- | სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BUA81413G1-LS) პრაქტიკული შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
სოციალური მუშაობის საფუძვლები (BUA81413G1-LS) ლექცია შერაზადიშვილი ბესიკ, - Zoom ID: 768 849 9478 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
7-15:00 | --- | მაკროეკონომიკა (SOS12505G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | საქმიანი ურთიერთობები (BUA81313G1-LS) პრაქტიკული გურგენიძე რატი, - Zoom ID: 260 866 9020 |
--- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ტურიზმი (PES10213G1-LS) ლექცია აბულაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 812 563 3356 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711004 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (BUA85513G1-LS) პრაქტიკული ქარდავა თამარ, - Zoom ID: 822 125 9327 |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (BUA85213G1-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (BUA84713G1-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (BUA85213G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (BUA85513G1-LS) ლექცია ქარდავა თამარ, - Zoom ID: 822 125 9327 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი ეკა, - Zoom ID: 460-382-5657 |
--- | --- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა, - Zoom ID: 460-382-5657 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) ლექცია გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (BUA84713G1-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | |||||||||||
14-22:00 |
|
--- |
711005 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (BUA85213G1-LS) პრაქტიკული ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
სამოქალაქო საზოგადოება და თანამედროვე დემოკრატია (BUA85213G1-LS) ლექცია ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 |
|
მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (BUA85513G1-LS) ლექცია ქარდავა თამარ, - Zoom ID: 822 125 9327 |
სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (BUA84713G1-LS) პრაქტიკული დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
--- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
მართვის თანამედროვე მეთოდები ადგილობრივ ორგანოებში (BUA85513G1-LS) პრაქტიკული ქარდავა თამარ, - Zoom ID: 822 125 9327 |
--- | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) ლექცია გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
სახელმწიფო მართვის აქტუალური პრობლემები (BUA84713G1-LS) ლექცია დოღონაძე შოთა, - Zoom ID: 498 677 7212 |
--- | ||||||||||||
14-22:00 |
|
--- | --- |
712040 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | მაკროეკონომიკა II (SOS16412G1-LS) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
ცოდნის ეკონომიკა (SOS10712G1-LS) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- | ცოდნის ეკონომიკა (SOS10712G1-LS) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- | |||||||
12-20:00 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი ეკა, - Zoom ID: 460-382-5657 |
კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (SOS16312G1-LP) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS17212G1-LS) ლექცია ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
|||||||||
13-21:00 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ფრანგული ენა) (LEH12312G1-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი ეკა, - Zoom ID: 460-382-5657 |
კვლევის სტატისტიკური მეთოდები (SOS16312G1-LP) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
მაკროეკონომიკა II (SOS16412G1-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
ეკონომიკური პოლიტიკა (SOS17212G1-LS) პრაქტიკული ემუხვარი გივი, - Zoom ID: 923-064-2917 |
||||||||
14-22:00 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- |
707085 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (SOS28011G1-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
|
მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლვის ანალიზი (SOS27011G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (SOS28011G1-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
--- | მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლვის ანალიზი (SOS27011G1-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: |
საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) პრაქტიკული გარაყანიძე ნატა, - Zoom ID: 497 225 6272 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) ლექცია კვეტენაძე ზურაბი, - Zoom ID: 579-869-1252 |
--- |
11-19:00 | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: |
--- | საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (SOS28011G1-LS) ლექცია ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია სიხარულიძე ნუგზარი, - Zoom ID: 917-961-3179 |
--- |
12-20:00 | მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლვის ანალიზი (SOS27011G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
--- | პოსტსაბჭოთა ქვეყნების პოლიტიკა (SOS22911G2-LS) ლექცია ოსიძე ლევანი, - Zoom ID: 8480955231 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) სემინარი სიხარულიძე ნუგზარი, - Zoom ID: 917-961-3179 |
მსოფლიო პოლიტიკური და ეკონომიკური რუკის რეგიონალური პროცესების კვლვის ანალიზი (SOS27011G1-LS) ლექცია გვენეტაძე ეპიფანე, - Zoom ID: 541 455 7769 |
|
13-21:00 | საერთაშორისო ურთიერთობების კლასიკური თეორიები (SOS27811G1-LS) პრაქტიკული გარაყანიძე ნატა, - Zoom ID: 497 225 6272 |
საზღვარგარეთის ქვეყნების დიპლომატია (SOS28011G1-LS) პრაქტიკული ბუხრაშვილი ეკა, - Zoom ID: 452-459-1090 |
--- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
712010 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- | ||||||||
11-19:00 | ევროკავშირი გლობალურ ეკონომიკაში (SOS55912G1-LS) პრაქტიკული ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (SOS61712G1-LS) პრაქტიკული ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
ეკონომიკური დიპლომატია (SOS61912G1-LS) ლექცია ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (SOS61012G1-LS) პრაქტიკული ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
||||||||
12-20:00 |
|
ევროკავშირი გლობალურ ეკონომიკაში (SOS55912G1-LS) ლექცია ბენია მაია, - Zoom ID: 713-072-8210 |
ევროინტეგრაციის პოლიტიკური თეორიები და პრაქტიკა (SOS61712G1-LS) ლექცია ამილახვარი ლიზა, - Zoom ID: 490-746-5857 |
|||||||||||
13-21:00 |
|
--- | ეკონომიკური დიპლომატია (SOS61912G1-LS) პრაქტიკული ბარდაველიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 580-266-8862 |
--- | ||||||||||
14-22:00 |
|
--- | --- | --- | ქართულ-ევროპული იდენტობის კვლევა (SOS61012G1-LS) ლექცია ჩაფიჩაძე ხათუნა, - Zoom ID: 661-134-0242 |
--- |
707050A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | --- | სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) სემინარი პეტრიაშვილი ივანე, - Zoom ID: 580-588-9904 |
11-19:00 | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: 775 756 0022 |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
|
13-21:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
--- | შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული არსენიშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 250 876 7652 |
|
14-22:00 | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: 775 756 0022 |
707050A1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
--- | --- |
11-19:00 | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული არსენიშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 250 876 7652 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) სემინარი გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
--- | --- | |
12-20:00 | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) პრაქტიკული მინაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 202-120-1809 |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
|||
13-21:00 | --- | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: 775 756 0022 |
--- |
707050A2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) ლექცია ჯანაშია ჯემალ, - Zoom ID: 254-366-5584 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) ლექცია ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული არსენიშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 250 876 7652 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) სემინარი გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
--- |
11-19:00 | --- | შედარებითი სისხლის სამართალი (LAW10711G2-LS) პრაქტიკული ხინიკაძე ოთარი, - Zoom ID: 558 218 5683 |
შედარებითი სისხლის სამართლის პროცესი (LAW10211G2-LS) პრაქტიკული ხერხეულიძე ხატია, - Zoom ID: 669-809-7673 |
--- | ||
12-20:00 | --- | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
||
13-21:00 | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ლობჟანიძე გივი, - Zoom ID: 775 756 0022 |
--- |
707050B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) სემინარი ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
11-19:00 | --- | --- | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |
12-20:00 | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
--- | --- | სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
|
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
707050B1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
11-19:00 | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) სემინარი ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
--- | ||
13-21:00 | --- | სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
707050B2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) ლექცია ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კერძო სამართალი - ძირითადი კონცეფციები (LAW14111G2-LS) სემინარი ზაალიშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 431-352-0086 63258 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
--- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
--- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
11-19:00 | --- | სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) პრაქტიკული ბერეკაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
|
13-21:00 | --- | --- | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
707050C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ავთანდილი, - Zoom ID: 318 613 7586 |
11-19:00 | --- | ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) ლექცია ჩახვაძე ქეთევან, - Zoom ID: 951-832-7374 |
ადამიანის უფლებათა საერთაშორისო სამართალი (LAW14811G1-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 980 090 7076 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) ლექცია გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
--- | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) პრაქტიკული არსენიშვილი ზურაბი, - Zoom ID: 250 876 7652 |
შედარებითი კონსტიტუციური სამართალი (LAW19111G1-LS) ლექცია დემეტრაშვილი ავთანდილი, - Zoom ID: 318 613 7586 |
|
13-21:00 | ევროკავშირის სამართალი და მისი გავლენა ქართულ სამართალზე (LAW13611G2-LS) ლექცია სულხანიშვილი გურამ, - Zoom ID: 573 614 0457 123654 |
--- | --- | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სამოსამართლო სამართალი და სამოსამართლო ეთიკა (LAW14411G2-LS) პრაქტიკული გოგიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 851319567 |
|
14-22:00 | აკადემიური წერა და კვლევის მეთოდები (LAW14211G2-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- |
711075A1 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 428 373 1028 |
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- |
|
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
||||||||
13-21:00 | --- | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
|
--- | ||||||||
14-22:00 | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) პრაქტიკული აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
--- | --- |
711075A2 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
|
--- | --- | --- | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
||||||||
11-19:00 |
|
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
--- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |||||||||
12-20:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | --- | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- | |||||||||
13-21:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 428 373 1028 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | --- | --- |
711075A3 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) ლექცია ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 428 373 1028 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) პრაქტიკული დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
|
ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) პრაქტიკული გვაჯაია ლუარა, - Zoom ID: 283-544-1813 |
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | ინოვაციური მენეჯმენტი (BUA39013E1-LSP) ლექცია აბრალავა ანზორი, - Zoom ID: 530 038 4402 |
|
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |||||||||
12-20:00 | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
საერთაშორისო მენეჯმენტი (BUA32213G1-LSP) პრაქტიკული ღამბაშიძე თამარ, - Zoom ID: 940-808-0937 |
--- | --- | --- | |||||||||
13-21:00 | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) პრაქტიკული ბებიაშვილი ნატო, - Zoom ID: 378-198-3506 |
თვითმენეჯმენტი (BUA33913G1-LSP) ლექცია დათაშვილი ვახტანგი, - Zoom ID: 765-783-8380 |
--- | --- | --- | |||||||||
14-22:00 | ბიზნეს პროცესების ინჟინერინგი და მენეჯმენტი (BUA35702G2-LSB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | --- | --- | --- |
711075B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | ფინანსური ანალიზი (BUA29205G1-LS) პრაქტიკული ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- | მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) პრაქტიკული შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
11-19:00 | --- | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
|||
12-20:00 | --- | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 428 373 1028 |
მმართველობითი (შიდა) აუდიტი (BUA10313G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
აუდიტის კომპიუტერული საინფორმაციო სისტემები (BUA10413G1-LB) ლაბორატორიული ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
აუდიტის კომპიუტერული საინფორმაციო სისტემები (BUA10413G1-LB) ლექცია ფაილოძე ნინო, - Zoom ID: 213-720-5814 |
--- |
14-22:00 | --- | ფინანსური ანალიზი (BUA29205G1-LS) ლექცია ხარხელაური ხათუნა, - Zoom ID: 311-844-2909 |
--- | --- |
711075C | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | საქართველოს ეთნოლოგია (HEL22312G1-LS) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | საქართველოს ეთნოლოგია (HEL22312G1-LS) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711075H | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) პრაქტიკული ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
გაყიდვების მენეჯმენტი (BUA52213G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- |
11-19:00 | სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (BUA50513G1-LP) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
საერთაშორისო მარკეტინგის სტრატეგია (BUA54513G1-LS) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ჩხეიძე მაია, - Zoom ID: 463-492-0108 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | ანალიზის სტატისტიკური მეთოდები (BUA38713G2-LSP) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- | |||
13-21:00 | --- | გაყიდვების მენეჯმენტი (BUA52213G1-LS) პრაქტიკული კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
საერთაშორისო მარკეტინგის სტრატეგია (BUA54513G1-LS) ლექცია კოჭლამაზაშვილი ლელა, - Zoom ID: 758-781-1465 |
--- | --- | |
14-22:00 | კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) პრაქტიკული დათაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 428 373 1028 |
სტანდარტიზაცია და სერტიფიკაცია მარკეტინგში (BUA50513G1-LP) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
კვლევის მეთოდები ბიზნესში (BUA38613G2-LSB) ლექცია ქინქლაძე რუსუდანი, - Zoom ID: 483-413-7199 |
--- |
712035 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | სიძველეთა ტექნიკური ექსპერტიზა (HEL24512G1-LB) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
პეტროგრაფია, ლითოლოგია (PHS37003G1-LP) ლექცია გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
--- | სიძველეთა ტექნიკური ექსპერტიზა (HEL24512G1-LB) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | |||||||||||
12-20:00 |
|
პეტროგრაფია, ლითოლოგია (PHS37003G1-LP) ლაბორატორიული გველესიანი სულხან, - Zoom ID: 206-941-3695 |
ხელოვნების სტილთა ისტორია და თეორია (ART31112G1-LS) პრაქტიკული აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
კულტურათა ინტერაქცია (HEL24112G1-LS-X1) ლექცია ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | ||||||||||||
13-21:00 |
|
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
კულტურათა ინტერაქცია (HEL24112G1-LS-X1) პრაქტიკული ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული კვანტალიანი სოფიკო, - Zoom ID: 948 005 5914 |
|||||||||||||
14-22:00 |
|
--- | ხელოვნების სტილთა ისტორია და თეორია (ART31112G1-LS) ლექცია აბუთიძე მანანა, - Zoom ID: 488-558-6323 |
--- |
711055 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) პრაქტიკული ოთინაშვილი რამაზი, - Zoom ID: 415 885 5344 |
ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (BUA26613G1-LP) პრაქტიკული ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
--- | --- |
11-19:00 | კორპორაციული ფინანსები (BUA26713G1-LP) ლექცია გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
ფინანსური ინჟინერინგი (BUA26413G1-LS) ლექცია ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
პროფესიული ტექსტის რეფერირება (BUA40213G1-P) პრაქტიკული ბაქანიძე მაგდა, - Zoom ID: 397-701-7273 |
--- | ||
12-20:00 | კორპორაციული ფინანსები (BUA26713G1-LP) პრაქტიკული გვენეტაძე ლილი, - Zoom ID: 613-736-9583 |
ფინანსური ინჟინერინგი (BUA26413G1-LS) პრაქტიკული ასათიანი ვლადიმერ, - Zoom ID: 991-242-2986 |
ფინანსური ანგარიშგება ბანკში (BUA26613G1-LP) ლექცია ბურდიაშვილი რატი, - Zoom ID: 981-687-3053 |
საბანკო აუდიტი (BUA26513G1-LS) პრაქტიკული დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | |
13-21:00 | ადამიანური რესურსების სტრატეგიული მენეჯმენტი (BUA37413G2-LS) ლექცია ოთინაშვილი რამაზი, - Zoom ID: 415 885 5344 |
საბანკო აუდიტი (BUA26513G1-LS) ლექცია დიმიტრიშვილი კობა, - Zoom ID: 484-787-4335 |
--- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
711006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | Электронное правительство – Реинжинеринг внутреправительственных процессов (BUA87513R1-LP) Практическая работа დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | Избирательная система и законодательство (BUA86113R1-LP) Практическая работа ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
Современные технологии публичных выступлений (BUA87013R1-LP) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
Современные методы управления в местных органах (BUA86613R1-LS) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია მებუკე თამარი, - Zoom ID: 208-395-1756 |
13-21:00 | Электронное правительство – Реинжинеринг внутреправительственных процессов (BUA87513R1-LP) Лекция დოღონაძე სოფიო, - Zoom ID: 335 638 3791 |
--- | --- | Избирательная система и законодательство (BUA86113R1-LP) Лекция ბაღათურია ოთარი, - Zoom ID: 916 534 9033 |
Современные технологии публичных выступлений (BUA87013R1-LP) Лекция ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | Статистика в государственном управлении (BUA87313R1-LP) Практическая работа ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
Современные методы управления в местных органах (BUA86613R1-LS) Практическая работа ქოჩორაძე ოთარი, - Zoom ID: 582 113 8781 |
Статистика в государственном управлении (BUA87313R1-LP) Лекция ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
--- |
711001 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | International Management (BUA38405E1) Lecture იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
Sales Management (ASDEW32OP) Lecture იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
Project Management (POLKI654OP) Lecture იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
--- | Innovative management (LKIJ321OP) Practical Work იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
Research methods (RTED3214OP) Practical Work ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
11-19:00 | --- | Project Management (POLKI654OP) Practical Work იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
Innovative management (LKIJ321OP) Lecture იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
Strategic Human Resource Management (BUA38508E2-LS) Lecture ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
Research methods (RTED3214OP) Lecture ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
|
12-20:00 | International Management (BUA38405E1) Practical Work იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
--- | Sales Management (ASDEW32OP) Practical Work იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
|||
13-21:00 | --- | --- | --- | Strategic Human Resource Management (BUA38508E2-LS) Practical Work ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
711002 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | Business English (LEH10113E-P) Practical Work ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | Financial Management (BUA23613E1-LSPK) Practical Work შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
Marketing Management (BUA33213-LSK) Lecture იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | International Marketing (BUA55813E1-LS) Lecture იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
--- | |||
12-20:00 | Business-statistics (MAS20913E1-LSP-X) Lecture ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
--- | Marketing Management (BUA33213-LSK) საკურსო იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
Marketing Management (BUA33213-LSK) Practical Work იაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 591 129 1951 |
--- | |
13-21:00 | International Marketing (BUA55813E1-LS) Practical Work იაშვილი ირინე, - Zoom ID: 388 775 4604 |
Business-statistics (MAS20913E1-LSP-X) Practical Work ბაღათურია გიორგი, - Zoom ID: 904 424 8687 |
Business English (LEH10113E-P) Lecture ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
Financial Management (BUA23613E1-LSPK) Lecture შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- |
712060 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | ბრენდის მართვა (SOS45212G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
ბრენდის მართვა (SOS45212G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
|
კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობა (SOS40712G1-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | რეკლამის დაგეგმვა და მართვა (BUA54912G1-LS) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
||||||||||||
12-20:00 | კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობა (SOS40712G1-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
|
--- | მედიასთან ურთიერთობა (JOI19412G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
რეკლამის დაგეგმვა და მართვა (BUA54912G1-LS) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
|||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | PR კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (SOS45112G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
|||||||||||||||
14-22:00 | --- | PR კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (SOS45112G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
|
მედიასთან ურთიერთობა (JOI19412G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
--- |
712061 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | რეკლამის დაგეგმვა და მართვა (BUA54912G1-LS) პრაქტიკული სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
ბრენდის მართვა (SOS45212G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობა (SOS40712G1-LS) ლექცია ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | რეკლამის დაგეგმვა და მართვა (BUA54912G1-LS) ლექცია სტრელკოვა რუსუდან, - Zoom ID: 336 272 7795 |
12-20:00 | ბრენდის მართვა (SOS45212G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ქათამაძე მარიამ, - Zoom ID: 972-853-1060 |
კორპორაციული სოციალური პასუხისმგებლობა (SOS40712G1-LS) პრაქტიკული ხოსიტაშვილი მზია, - Zoom ID: 896-952-1671 |
--- | --- | |
13-21:00 | PR კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (SOS45112G1-LS) პრაქტიკული პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | მედიასთან ურთიერთობა (JOI19412G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
|||
14-22:00 | PR კამპანიების დაგეგმვა და მართვა (SOS45112G1-LS) ლექცია პირმისაშვილი ელდარ, - Zoom ID: 669-977-8500 |
--- | --- | მედიასთან ურთიერთობა (JOI19412G1-LS) ლექცია ლომიძე მარინე, - Zoom ID: 3721350002 |
712025 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | კულტურათაშორისი კომუნიკაციები (SOS44412G1-LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
კონტენტის მონეტიზაცია (JOI19312G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
მასკომუნიკაციის კვლევები 2 (JOI18012G1-LS) პრაქტიკული გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 |
|
კულტურათაშორისი კომუნიკაციები (SOS44412G1-LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე -2 (JOI18212G1-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | ||||||||||||||
13-21:00 |
|
მასკომუნიკაციის კვლევები 2 (JOI18012G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 |
|
--- | მასკომუნიკაციის ევოლუციის ეტაპები და ქართული მედია სივრცე -2 (JOI18212G1-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რუსუდან, - Zoom ID: 965-031-2808 |
--- | კონტენტის მონეტიზაცია (JOI19312G1-LS) ლექცია გობეჩია გიგლა, - Zoom ID: 699-847-3876 |
--- |
912050 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | საქართველო და მსოფლიო (SOS60811G1-L) ლექცია კვესელავა იგორ, - Zoom ID: |
--- | --- |
12-20:00 | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) ლექცია კოპალიანი კახი, - Zoom ID: 540 541 2691 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | ადამიანის ქცევა სოციუმში (SOS31312G1-LS) პრაქტიკული კოპალიანი კახი, - Zoom ID: 540 541 2691 |
--- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912051 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (EDU10912G1-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
სწავლების მეთოდები (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
11-19:00 | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
სოციალური კვლევის მეთოდოლოგია და მეთოდები (SOS43312G1-LS) ლექცია ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
--- | თანამედროვე სოციალური თეორიები (SOS42912G1-LS) პრაქტიკული ქეცბაია კახა, - Zoom ID: 879-043-2803 |
||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | სოციალური კვლევის მეთოდოლოგია და მეთოდები (SOS43312G1-LS) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
თანამედროვე სოციალური თეორიები (SOS42912G1-LS) ლექცია ქეცბაია კახა, - Zoom ID: 879-043-2803 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
911076 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები (BUA31113E1-LSP) სემინარი ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | თანამედროვე ბიზნეს სტრატეგიები (BUA46613G1-LS) ლექცია როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- | --- | --- |
12-20:00 | ბიზნესის მართვის კლასტერული პოლიტიკა (BUA39213G1-LS) პრაქტიკული ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
--- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | ბიზნესის მართვის კლასტერული პოლიტიკა (BUA39213G1-LS) ლექცია ბარათაშვილი ევგენი, - Zoom ID: 611-020-8837 |
--- | კვლევა საერთაშორისო ფინანსებში (BUA25813G1-LS) ლექცია მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
--- | კვლევა საერთაშორისო ფინანსებში (BUA25813G1-LS) პრაქტიკული მოსიაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 675-903-2750 |
კვლევის მეთოდები (BUA31113E1-LSP) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
14-22:00 | --- | თანამედროვე ბიზნეს სტრატეგიები (BUA46613G1-LS) პრაქტიკული როსტიაშვილი თამარ, - Zoom ID: 680-402-4641 |
--- |
912025 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | მასკომუნიკაციის ძირითადი თეორიები და კონცეფციები (JOI17812G1-L) ლექცია მალაღურაძე თამარ, - Zoom ID: 484-488-5908 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
912040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- |
11-19:00 | კრეატიული ეკონომიკა (SOS10812G1-LS) ლექცია ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | |||
12-20:00 | კრეატიული ეკონომიკა (SOS10812G1-LS) პრაქტიკული ჯოლია გურამი, - Zoom ID: 239-204-9799 |
--- | ||||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | ღია ეკონომიკა (SOS17812G1-L) ლექცია კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | ღია ეკონომიკა (SOS17812G1-L) პრაქტიკული კვარაცხელია დემნა, - Zoom ID: 977-197-1011 |
--- | --- |
912041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სწავლების მეთოდები (EDU10912G1-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (LEH16408G1-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
სწავლების მეთოდები (EDU10912G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
11-19:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (LEH16408G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912840 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური უსაფრთხოება (SOS17512G1-L) ლექცია გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეკონომიკური უსაფრთხოება (SOS17512G1-L) პრაქტიკული გარაყანიძე ზურაბ, - Zoom ID: 640 394 3068 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- |
11-19:00 | --- | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912841 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- |
11-19:00 | --- | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912940 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- |
11-19:00 | --- | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912941 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) პრაქტიკული იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (LEH16408G1-LS) ლექცია ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) პრაქტიკული კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
გადაწყვეტილებათა მიღების მოდელები ეკონომიკაში (SOS12512G2-LS) ლექცია კიკვაძე ტარიელი, - Zoom ID: 623-609-1217 |
ინსტიტუციური ეკონომიკა (SOS17612G1-L) ლექცია იაკობიძე დავით, - Zoom ID: 429-263-7859 |
--- |
11-19:00 | --- | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) პრაქტიკული სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | ეკონომიკის მეცნიერების კვლევის მეთოდები (SOS12412G2-LS) ლექცია სიჭინავა ალექსანდრე, - Zoom ID: 943-313-0879 |
--- | --- | სამეცნიერო კომუნიკაციის ტექნიკა (LEH16408G1-LS) პრაქტიკული ჭანტურაია მამუკა, - Zoom ID: 445-281-5852 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
912035 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | გეოარქეოლოგია (PHS36803G1-LP) ლექცია ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (HEL24712G1-LP) ლექცია ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
გეოარქეოლოგია (PHS36803G1-LP) ლაბორატორიული ფოფორაძე ნოდარ, - Zoom ID: 667-790-8267 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები არქეოლოგიაში (HEL24712G1-LP) პრაქტიკული ინანიშვილი გივი, - Zoom ID: 414-718-4407 |
--- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
911006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | ეროვნული უსაფრთხოების მართვა და ინსტიტუტები (BUA84313G1-L) ლექცია კუხალაშვილი დავით, - Zoom ID: 373 196 0450 |
--- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
412023 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ინფორმატიკა) (LKIO98OL) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
|
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | დარგობრივი ლექსიკა (მშენებლობა და არქიტექტურა) (LEH17212G3-P) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
ქართული წერითმეტყველების პრაქტიკული (აუდირება) კურსი - 2 (LEH15012G2-LS) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412025 | ||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
|||||||||||||||
5-13:00 | დარგობრივი ლექსიკა (სატრანსპორტო) (LEH17012G3-P) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
|
დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 369-905-7634 |
||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412026 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
||||||||
4-12:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 369-905-7634 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412027 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
|||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | |||||||||||
5-13:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
|
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412028 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | ||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412029 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- |
|
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
|
ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412030 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
|
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | ||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412031 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | --- | ||||||||||
5-13:00 | დარგობრივი ლექსიკა (სატრანსპორტო) (LEH17012G3-P) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
|
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ||||||||||
8-16:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412032 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | --- | ||||||
3-11:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
--- | --- | ||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- |
|
დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
||||||||
6-14:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- |
|
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
||||||||
7-15:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412033 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- |
3-11:00 | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ჩქარეული ედიშერ, - Zoom ID: 348-544-4582 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | ||||
5-13:00 | დარგობრივი ლექსიკა (სამართალმცოდნეობა) (LEH16912G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||
6-14:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ნუცუბიძე თამაზ, - Zoom ID: 640-068-1220 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412034 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 369-905-7634 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412035 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | დარგობრივი ლექსიკა (სატრანსპორტო) (LEH17012G3-P) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
|
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქვრივიშვილი მარიამი, - Zoom ID: 369-997-1716 |
დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
|
--- | ||||||||||
7-15:00 | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412036 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა, - Zoom ID: 558-406-5786 |
--- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული კილაძე თინათინი, - Zoom ID: 295-341-0922 |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ცოტნიაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 409-633-6688 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412037 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
||||||
2-10:00 | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული კაკიაშვილი ნინა, - Zoom ID: 558-406-5786 |
--- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | ||||||||
4-12:00 | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 369-905-7634 |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 | --- |
|
დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული გელაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 301-639-8554 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412038 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქაჯაია მანანა, - Zoom ID: 381-480-9324 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული შაკიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 369-905-7634 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (მშენებლობა და არქიტექტურა) (LEH17212G3-P) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული დევდარიანი გულიკო, - Zoom ID: 298-265-1261 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
--- | |||
7-15:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | |||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412039 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული მაისურაძე თამარ, - Zoom ID: 273-018-1615 |
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | დარგობრივი ლექსიკა (ქიმია) (LEH17412G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შაიშმელაშვილი თამარ, - Zoom ID: 996-737-8589 |
ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ჩილაჩავა ეკა, - Zoom ID: 244-356-3237 |
--- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული ოსაძე ივანე, - Zoom ID: 279-268-8338 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412040 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH14812G2-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | --- | ქართული მართლწერისა და პუნქტუაციის საკითხები (LEH15612G2-LS-X1) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
2-10:00 | --- | --- | --- | |||
3-11:00 | --- | ქართული ენის გრამატიკა (სინტაქსის საკითხები) (LEH15712G2-LP) ლექცია შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | --- | ||
4-12:00 | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) ლექცია შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | --- | --- | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 2 (LEH15012G2-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
5-13:00 | --- | ტოლერანტობისა და მრავალფეროვნების ელემენტები (LEHR15512G2-LS) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
დარგობრივი ლექსიკა (ინფორმატიკა) (LKIO98OL) პრაქტიკული ანთელავა ლილი, - Zoom ID: 853-728-8623 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | დარგობრივი ლექსიკა (ეკონომიკა, ბიზნესი) (LEH16812G3-P) პრაქტიკული ჰასრათოვი ჰასრათ, - Zoom ID: 905-657-4760 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
412041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | --- |
2-10:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი -1 (LEH14712G2-LS) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | --- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) ლექცია შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) ლექცია შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- | ლინგვოქვეყანათმცოდნეობა (A ბლოკი) (LEH17512G3-LS) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
5-13:00 | --- | --- | ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | ||
6-14:00 | ქართული ენის გრამატიკა (მორფოლოგიის საკითხები) (A ბლოკი) (LEH15812G2-LS) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
ქართული ენის ფონეტიკა (A ბლოკი) (LEH18212G3-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ქართული ზეპირმეტყველების პრაქტიკული კურსი -1 (LEH14712G2-LS) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | ქართული წერითი მეტყველების პრაქტიკული კურსი - 1(A ბლოკი) (LEH18412G3-P) პრაქტიკული ქებურია ნინო, - Zoom ID: 706-451-9913 |
--- | --- | ქართული ენის ლექსიკა (A ბლოკი) (LEH18012G3-P) პრაქტიკული შველიძე ირმა, - Zoom ID: 902 510 8719 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108066 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
--- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (EET36208G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (EET36208G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
|
ბიოფიზიკა (PHS68308G1-LB) ლექცია კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
ბიოფიზიკა (PHS68308G1-LB) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | ფიზიკა 2ა (PHS51508G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108067 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული ნონიაშვილი კობა, - Zoom ID: 772-224-1744 |
ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) პრაქტიკული ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
--- | ბიოფიზიკა (PHS68308G1-LB) პრაქტიკული კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) ლექცია მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||||||||||||
5-13:00 | ფილოსოფიის საფუძვლები (HEL30212G1-LS) ლექცია ანდრიაშვილი რაგიმ, - Zoom ID: 475 464 8824 |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (EET36208G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
სამედიცინო ინსტრუმენტაციის სისტემები (EET36208G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
ბიოფიზიკა (PHS68308G1-LB) ლექცია კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
ენობრივი კომუნიკაციების თანამედროვე ტექნოლოგიები (LEH12012G1-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ფიზიკა 2ა (PHS51508G1-LB) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108766 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | მიკროპროცესორული სამედიცინო სისტემები (EET35808G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | მიკროპროცესორული სამედიცინო სისტემები (EET35808G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | ||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||
6-14:00 |
|
Lab View პროგრამირების მეთოდები (EET39108G1-PB) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) პრაქტიკული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108767 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) ლექცია გიგილაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 750-234-8761 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო-კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (EET39208G1-LP) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (BUA47608G1-LR) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | --- | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (BUA47608G1-LR) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
--- | --- | |||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||
7-15:00 | ჰოსპიტლების ადმინისტრირება და მენეჯმენტი (BUA47608G1-LR) ლექცია ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | სამედიცინო-კომპიუტერული დიაგნოსტიკის მეთოდები (EET39208G1-LP) პრაქტიკული ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108866 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||
1-9:00 | ჯგუფური პროექტი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36908G1-K) ლაბორატორიული ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | ||||
5-13:00 | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) პრაქტიკული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- |
|
ბიოსამედიცინო აპარატების სერვისი (EET36808G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||
7-15:00 | --- | მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET65308G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | --- |
|
||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | ბიოსამედიცინო აპარატები (EET36708G1-LB) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- | --- | --- | --- | |||
10-18:00 | --- | მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET65308G1-LP) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108867 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ჯგუფური პროექტი ბიოსამედიცინო ინჟინერიაში (EET36908G1-K) ლაბორატორიული ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | |||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | ||||||
5-13:00 |
|
ბიოსამედიცინო აპარატების სერვისი (EET36808G1-P) პრაქტიკული ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
--- | ინფორმაციის დაცვის მეთოდები და საშუალებები (EET62008G1-LP) პრაქტიკული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | ||||||
6-14:00 |
|
მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET65308G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
--- | --- | |||||||
7-15:00 |
|
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 | --- | ბიოსამედიცინო აპარატები (EET36708G1-LB) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
--- |
|
--- | --- | |||||
10-18:00 | --- | მართვა სამედიცინო სისტემებში (EET65308G1-LP) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108966 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | მოდელირება Electronic Workbench გარემოში (ICT15508G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | --- | ||||
4-12:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
|
--- | |||||
5-13:00 | --- | CAD სისტემები (ICT15608G1-PB) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
|
--- | --- | |||||
6-14:00 | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HTH10604G1-LP) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანძები (EET65208G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
--- |
|
--- | --- | |||||
8-16:00 | სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანძები (EET65208G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
მოდელირება Electronic Workbench გარემოში (ICT15508G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
|
--- | --- | |||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | ||||||
10-18:00 |
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108967 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანძები (EET65208G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | მოდელირება Electronic Workbench გარემოში (ICT15508G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
|
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
CAD სისტემები (ICT15608G1-PB) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- | უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) პრაქტიკული კვირიკაშვილი თამარ, - Zoom ID: 523-510-5776 |
--- | |||||||
4-12:00 |
|
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ჭყონია ლია, - Zoom ID: 682-972-2737 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მოდელირება Electronic Workbench გარემოში (ICT15508G1-LP) პრაქტიკული ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | ადამიანის ფიზიოლოგია (HTH10604G1-LP) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
სამედიცინო აპარატების ელემენტები და კვანძები (EET65208G1-LP) ლექცია ინვია ნიკოლოზ, - Zoom ID: 253-107-6740 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
|
--- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108039 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Практическая работа სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
--- | Инженерная математика 2 (MAS31008R1-LP) Лекция სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | Физика 1.2 (PHS53808R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | --- |
|
иностранный язык (английский ) - B 1.2 (LEH10912R2-P) Практическая работа ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
|||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | Структуры данных и алгоритмы (INF) (ICT31908R3-LP) Лекция ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
|
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 | Архитектура компьютера (ICT45608R1-LP) Лекция ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
--- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | Архитектура компьютера (ICT45608R1-LP) Практическая работа ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
--- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108739 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
Блокчейн и криптовалюты (INF) (ICT17808R3-LP) Практическая работа ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | Блокчейн и криптовалюты (INF) (ICT17808R3-LP) Лекция ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
Облачные и грид технологии (INF) (ICT20908R2-LP) Лекция საცერაძე დავითი, - Zoom ID: 749-156-2046 |
Инженерная этика (HEL31608R1-LS) Лекция ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | Интернет вещей (INF) (ICT21208R2-LPK) Курсовая работа საცერაძე დავითი, - Zoom ID: 749-156-2046 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 |
|
--- | Инженерная этика (HEL31608R1-LS) Практическая работа ნამიჩეიშვილი ოლეგ, - Zoom ID: 760-349-8756 |
--- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108839 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | Зеленый компьютинг (ICT10608R4-LSB) Семинар ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | Интеллектуальные сенсоры (INF) (EET66808R2-LPB) Лекция მალცევი ალექსანდრე, - Zoom ID: 780-769-5494 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | Администрирование компьютерных сетей (INF) (ICT20808R2-LP) Лекция მალცევი ალექსანდრე, - Zoom ID: 780-769-5494 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | Микропроцесорные устройства (INF) (EET66908R2-LP) Практическая работа ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- | Интеллектуальные сенсоры (INF) (EET66808R2-LPB) Практическая работа მალცევი ალექსანდრე, - Zoom ID: 780-769-5494 |
Основы творческого мышления (ICT15308R3-LS) Лекция კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
Основы творческого мышления (ICT15308R3-LS) Практическая работа კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | Зеленый компьютинг (ICT10608R4-LSB) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
Информационная безопасность компьютерных систем (INF) (ICT32808R3-LP) Лекция კაკუბავა რევაზ, - Zoom ID: 392 318 5703 |
|
||||||||
10-18:00 | Микропроцесорные устройства (INF) (EET66908R2-LP) Лекция ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108939 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | Основы информационных систем и технологий (INF) (ICT15708R3-LP) Лекция კამკამიძე ელენე, - Zoom ID: 277 484 0960 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||
3-11:00 | Физика 3.2 (PHS54008R1-LB) Лекция ბერიკაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 598-911-1319 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Электроника (INF) (EET66608R2-LPB) Практическая работа კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | Зеленый компьютинг (ICT10608R4-LSB) Семинар ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
Электроника (INF) (EET66608R2-LPB) Лекция კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | ||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | Зеленый компьютинг (ICT10608R4-LSB) Лекция ერისთავი დიმიტრი, - Zoom ID: 770-732-0347 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | Объектно-ориентированное програмированиена базе C++ /C# (INF) (ICT32008R3-LPK) Курсовой проект ბერაია ნინო, - Zoom ID: 668-826-5039 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | Базы данных (INF) (ICT20608R2-LPK) Курсовой проект არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108010 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
პერსონალური კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12308G3-LP) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
||||||||||||||||||||
4-12:00 | პერსონალური კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12308G3-LP) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
|||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | შესავალი დაპროგრამების ენა Python (ICT37108G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
|||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108020 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | შესავალი დაპროგრამების ენა Python (ICT37108G2-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ხომერიკი ნოდარ, - Zoom ID: 758-379-7922 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | პერსონალური კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12308G3-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი თეა, - Zoom ID: 505-817-1439 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ცანავა ცირა, - Zoom ID: 575-692-9518 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | პერსონალური კომპიუტერის არქიტექტურა (ICT12308G3-LP) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | აკადემიური წერის ელემენტები (LEH18712G3-LS) პრაქტიკული მაღრაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 411-970-7275 |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ფიზიკა 2 (PHS50508G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
--- | |||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108710 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ექსპერტიზის მეთოდები (EET62608G2-LB) ლექცია წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | მონაცემთა დამუშავება SPSS სისტემაში (MAS24708G1-LB) ლაბორატორიული ნარჩემაშვილი მედეა, - Zoom ID: 482 812 4789 |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (EET63708G1-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
ექსპერტიზის მეთოდები (EET62608G2-LB) ლაბორატორიული წულუკიძე მზია, - Zoom ID: 829-657-2182 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | მონაცემთა დამუშავება SPSS სისტემაში (MAS24708G1-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (BUA35308G1-LP) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
--- | |
6-14:00 | --- | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ჩაშენებული სისტემები (ICT50408G1-LPBK) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (EET63708G1-LB) ლაბორატორიული მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | ხარისხის ეკონომიკა და მართვა (BUA35308G1-LP) ლექცია ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108720 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (EET60408G1-LBK) საკურსო კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) ლაბორატორიული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) ლექცია მაღლაკელიძე ნანა, - Zoom ID: 642-638-1222 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | მართვის სისტემების ვიზუალური მოდელირება (EET62208G2-LB) ლაბორატორიული ხუციშვილი თეა, - Zoom ID: 505-817-1439 |
--- | --- | მათემატიკური დაპროგრამება (EET61408G1-LB) ლაბორატორიული ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
--- | |||||||||
5-13:00 | ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | მათემატიკური დაპროგრამება (EET61408G1-LB) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
--- | ||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ავტომატური რეგულირების სისტემების დაგეგმარება (EET60408G1-LBK) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
ვირტუალური სისტემების მოდელირება (LabVIEW) (EET61508G2-LB) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) პრაქტიკული მაღლაკელიძე ნანა, - Zoom ID: 642-638-1222 |
მართვის სისტემების ვიზუალური მოდელირება (EET62208G2-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108810 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი გამოყენებითი სტატისტიკაში (MAS24808G1-LP) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
--- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | შესავალი გამოყენებითი სტატისტიკაში (MAS24808G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
--- | |||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET61608G2-LBK) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
|
პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) პრაქტიკული ისაკაძე მანანა, - Zoom ID: 963 567 0933 |
||||||||
4-12:00 | ინფორმაციის გადაცემის პერიფერიული ინტერფეისები (EET63208G2-LB) ლაბორატორიული სტეფნაძე ირაკლი, - Zoom ID: |
--- | --- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET61608G2-LBK) საკურსო ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | ინფორმაციის გადაცემის პერიფერიული ინტერფეისები (EET63208G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
||||||||
6-14:00 | ISO სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (BUA40908G2-LP) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (EET63708G1-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) სემინარი აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | ISO სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (BUA40908G2-LP) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108811 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | შესავალი გამოყენებითი სტატისტიკაში (MAS24808G1-LP) ლაბორატორიული ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | --- | შესავალი გამოყენებითი სტატისტიკაში (MAS24808G1-LP) ლექცია ჩხეიძე ირინა, - Zoom ID: 455 814 6568 |
--- | |
3-11:00 | --- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET61608G2-LBK) საკურსო ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) სემინარი აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET61608G2-LBK) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
--- | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) პრაქტიკული ისაკაძე მანანა, - Zoom ID: 963 567 0933 |
4-12:00 | --- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვა (EET61608G2-LBK) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
--- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლაბორატორიული ერემეიშვილი ნაზიბროლა, - Zoom ID: 388 084 0354 |
|
5-13:00 | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (EET63708G1-LB) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა, - Zoom ID: 963 567 0933 |
--- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
ინფორმაციის გადაცემის პერიფერიული ინტერფეისები (EET63208G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
||
6-14:00 | ISO სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (BUA40908G2-LP) პრაქტიკული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | გაზომვის კომპიუტერული საშუალებები (EET63708G1-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | --- |
7-15:00 | --- | --- | ინფორმაციის გადაცემის პერიფერიული ინტერფეისები (EET63208G2-LB) ლაბორატორიული ისაკაძე მანანა, - Zoom ID: 963 567 0933 |
--- | --- | |
8-16:00 | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ISO სტანდარტები ინფორმაციის დაცვაში (BUA40908G2-LP) ლექცია მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | პროექტების მართვა (ICT11408G1-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108820 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
|
--- | ||||||||||||
3-11:00 | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (EET62408G1-LPB) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- | --- | ლოკალური მართვა (EET62408G2-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) ლექცია მაღლაკელიძე ნანა, - Zoom ID: 642-638-1222 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მენეჯმენტი (BUA30208G1-LP) პრაქტიკული მაღლაკელიძე ნანა, - Zoom ID: 642-638-1222 |
--- |
|
|
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ხარისხის მართვისა და ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET61708G2-LSR) სემინარი აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | ქსელური დაპროგრამების საფუძვლები (ICT30508G1-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | წრფივი ტექნიკური სისტემების მართვის საფუძვლები (EET62408G1-LPB) საკურსო მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | დაპროგრამება Matlab გარემოში (EET61108G1-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- |
|
--- | --- | ინფორმაციის გადაცემის პერიფერიული ინტერფეისები (EET63208G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108910 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | მართვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET62108G1-LPB) ლექცია სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | შესავალი დაპროგრამების ენა Python (ICT37108G2-LB) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
5-13:00 | მართვის სისტემების კომპონენტები (EET60908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||
6-14:00 | საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (EET01508G1-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | --- | --- | ელექტრული წრედები 2 (EET01408G1-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
მართვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET62108G1-LPB) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
--- | ||||||||
8-16:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკის საფუძვლები (EET60808G2-LBK) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | --- | მართვის სისტემების კომპონენტები (EET60908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
|
||||||||
9-17:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკის საფუძვლები (EET60808G2-LBK) საკურსო აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108920 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მართვის სისტემების კომპონენტები (EET60908G2-LP) ლექცია კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
|
--- | --- | მართვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET62108G1-LPB) ლექცია სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
მიკროპროცესორული ტექნიკის საფუძვლები (EET60808G2-LBK) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | --- | მართვის სისტემების კომპონენტები (EET60908G2-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე ქეთევან, - Zoom ID: 633-666-4430 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მიკროპროცესორული ტექნიკის საფუძვლები (EET60808G2-LBK) საკურსო გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
|
--- | ელექტრული წრედები 2 (EET01408G1-LB) ლექცია კოტრიკაძე ომარ, - Zoom ID: 208 446 9534 |
საზომი ტექნიკის ელემენტები და კვანძები (EET01508G1-LB) ლექცია მურჯიკნელი გურამ, - Zoom ID: 502-996-8188 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | შესავალი დაპროგრამების ენა Python (ICT37108G2-LB) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | მართვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET62108G1-LPB) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108068 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
--- | --- | --- | Biomechanics of Human Body (BRS10108E1-LS) Lecture აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
--- |
2-10:00 | --- | --- | Georgian History and Culture (HEL21508E1-LS) Practical Work ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Lecture ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
--- | |
3-11:00 | Georgian History and Culture (HEL21508E1-LS) Lecture ცუცქირიძე დარეჯანი, - Zoom ID: 812-007-8638 |
--- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | Human Physiology (BRS10308E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | Biomechanics of Human Body (BRS10108E1-LS) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
5-13:00 | --- | Object-oriented Programming – 1 (based on C++/C#) (ICT33008E2-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Physics B (PHS50808E1-LB) Laboratory ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | Human Physiology (BRS10308E1-LB) Laboratory თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | Object-oriented Programming – 1 (based on C++/C#) (ICT33008E2-LB) Practical Work ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | Physics B (PHS50808E1-LB) Lecture ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108768 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | Capstone Design Project (EET30908E1-K) Training practice გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | Mathematical Models in Biology and Medicine (EET32308E2-LP) Practical Work ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- |
2-10:00 | Mathematical Models in Biology and Medicine (EET32308E2-LP) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | MRI Tomography (EET30708E1-LP) Lecture გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
--- | ||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Medical Informatics (ICT10708E1-LP) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | Medical Informatics (ICT10708E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | --- | MRI Tomography (EET30708E1-LP) Practical Work გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108868 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | CAD Systems (ICT19408E1-PB) Laboratory ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Fundamentals of Business Communication (LEH16108E1-P) Practical Work კობიაშვილი ანა, - Zoom ID: 591-170-3036 |
|
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | Job Analysis Methods (BUA31308E2-LP) Lecture ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
CAD Systems (ICT19408E1-PB) Practical Work ლაბაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 669-597-7360 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | Clinical Practice (EET30808E1-LR) Training practice გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
Job Analysis Methods (BUA31308E2-LP) Practical Work ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | Quality Control Of Medical Devices (EET30508E1-LP) Practical Work ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | Health Care Management and Economics (EET38208E1-LS) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | Quality Control Of Medical Devices (EET30508E1-LP) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | Health Care Management and Economics (EET38208E1-LS) Lecture ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108968 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | Medical Devices Design (EET38008E1-LP) Lecture გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
--- |
3-11:00 | Linear Algebra (MAS30808E1-LP) Practical Work ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
--- | --- | --- | --- | Biomedical Transducers (EET30108E1-LB) Laboratory გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
4-12:00 | Biophysics (BRS10208E1-LP-1X) Practical Work კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | Principles of Contemporary Management (BUA31408E2-LP) Lecture ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
Linear Algebra (MAS30808E1-LP) Lecture ნატროშვილი დავით, - Zoom ID: 935-633-2635 |
Electrical Circuits 2 (EET38608E1-LB) Lecture შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
|
5-13:00 | Electrical Circuits 2 (EET38608E1-LB) Laboratory შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
Biomimicry and Sustainability (EET32208E2-LP) Lecture თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Medical Devices Design (EET38008E1-LP) Practical Work გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
|||
6-14:00 | --- | Biomimicry and Sustainability (EET32208E2-LP) Practical Work თალებიფარი თოჰიდ, - Zoom ID: 514-031-0999 |
Principles of Contemporary Management (BUA31408E2-LP) Practical Work ძიძიგური გიორგი, - Zoom ID: 382-788-0008 |
--- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | Biomedical Transducers (EET30108E1-LB) Lecture გიგილაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 278 524 7007 |
|
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | Biophysics (BRS10208E1-LP-1X) Lecture კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108000 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი, - Zoom ID: 494-972-9817 |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
|
--- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108030 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
|
გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108031 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108032 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) ლექცია რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
|
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | გადამრთველი სქემების საფუძვლები (ICT49708G1-LP) პრაქტიკული რამაზაშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 208-258-6510 |
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108038 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ბენაშვილი ჟანა, - Zoom ID: 778-945-2907 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
|
--- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია ბენაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 204-482-5174 |
||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108040 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108041 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ზაქარია, - Zoom ID: 567 963 2386 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108042 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მასპინძელაშვილი ბორის, - Zoom ID: 575-392-7527 |
|
--- |
|
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ, - Zoom ID: 649 488 2023 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108043 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჩხენკელი ირინა, - Zoom ID: 854 625 2767 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ, - Zoom ID: 649 488 2023 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია მძინარიშვილი ლეონარდ, - Zoom ID: 209-532-5392 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული მრევლიშვილი მაია, - Zoom ID: 963-574-0998 |
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია წიკლაური ნინო, - Zoom ID: 334-150-4923 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108050 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია კაპანაძე ანდრო, - Zoom ID: 824-664-2111 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (INF) (ICT13408G3-LP) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108051 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია კაპანაძე ანდრო, - Zoom ID: 824-664-2111 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (INF) (ICT13408G3-LP) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108052 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია კაპანაძე ანდრო, - Zoom ID: 824-664-2111 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (INF) (ICT13408G3-LP) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108053 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გიგნაძე თეოდორე, - Zoom ID: 320 751 1108 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია აბულაძე ინგა, - Zoom ID: 292 292 1366 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
|
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი, - Zoom ID: 494-972-9817 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (INF) (ICT13408G3-LP) ლექცია ვეფხვაძე ვახტანგ, - Zoom ID: 430-448-0570 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ბეჟუაშვილი იური, - Zoom ID: 997-279-7114 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108058 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- | General Physics 2 (PHS55808E1-LB) Lecture კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
English – B2+ 2 (LEH14212E3-LS) Practical Work ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
--- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | General Physics 2 (PHS55808E1-LB) Laboratory კოტეტიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 566-807-4203 |
--- | Fundamentals of Database Systems (ICT25408E1-LP) Lecture ბიჩნიგაური ავთანდილ, - Zoom ID: 896 362 9224 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Lecture კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | Engineering Mathematics 2 (MAS30208E1-LP) Practical Work კლიმიაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 717-612-8840 |
--- |
|
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
|
||||||||||||
10-18:00 | Object-oriented Programming – 1 (based on C++/C#) (ICT33008E2-LB) Lecture სამხარაძე რომან, - Zoom ID: 438 108 5220 |
--- |
|
--- | --- | Operating Systems Fundamentals (ICT32908E2-LB) Lecture თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
|||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108060 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ხელაია მაია, - Zoom ID: 277-787-2953 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ჩაჩხიანი ზურაბ, - Zoom ID: 649 488 2023 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
|
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
|
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია მაღლაკელიძე ანრი, - Zoom ID: 856-804-6565 |
||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108081 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია ილურიძე გიორგი, - Zoom ID: 494-972-9817 |
|||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108082 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
--- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108083 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108084 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | კომპიუტერის არქიტექტურის და ორგანიზაციის საფუძვლები (ICT56708G1-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | |||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ფიზიკა 1 (PHS50408G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
|||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | შერჩევისა და გადაწყვეტილებათა მიღების კლასიკური მოდელები (ICT51208G1-LP) ლექცია გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
--- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
--- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | შერჩევისა და გადაწყვეტილებათა მიღების კლასიკური მოდელები (ICT51208G1-LP) პრაქტიკული გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
--- | |
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) პრაქტიკული აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია აბაშიძე ზურაბ, - Zoom ID: 486-761-1068 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108730 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
--- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
|
--- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108731 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
--- | --- |
|
||||||||||||
5-13:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
7-15:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- |
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108732 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ქურხული მარიამ, - Zoom ID: 894 887 1323 |
|
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
5-13:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კეჟერაძე მეგი, - Zoom ID: 919-884-8095 |
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | ||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108733 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო გვარამია ეკატერინე, - Zoom ID: 661-764-6304 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
|
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108734 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- |
|
--- | |||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო გვარამია ეკატერინე, - Zoom ID: 661-764-6304 |
|
|
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
|
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ქურხული მარიამ, - Zoom ID: 894 887 1323 |
--- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108736 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო გვარამია ეკატერინე, - Zoom ID: 661-764-6304 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 |
|
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- |
|
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 233-044-9481 |
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი PHP Framework-ის გამოყენებით (ICT39208G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული თოფურიძე ქეთევან, - Zoom ID: 593-304-7337 |
|
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ქურხული მარიამ, - Zoom ID: 894 887 1323 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
|
--- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული და ვიზუალური დაპროგრამება Python-ზე (ICT30708G3-LB) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108738-1 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი PHP Framework-ის გამოყენებით (ICT39208G2-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
--- | --- | |||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული და ვიზუალური დაპროგრამება Python-ზე (ICT30708G3-LB) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108740 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) სემინარი ლობჟანიძე ლილი, - Zoom ID: 519-888-9595 |
--- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | --- | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე სოფიკო, - Zoom ID: 231-403-8739 |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108741 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული მამათელაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 221-976-2718 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 221-976-2718 |
--- | --- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
5-13:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) პრაქტიკული გოგოლაძე სოფიკო, - Zoom ID: 231-403-8739 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108742 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108743 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) პრაქტიკული პაპავა ლელა, - Zoom ID: 819-148-4262 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო მამათელაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 221-976-2718 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
|
8-16:00 | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) პრაქტიკული მამათელაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 221-976-2718 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული პაპიაშვილი რუსუდანი, - Zoom ID: 285-839-4604 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108750 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
--- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კეკენაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 905-521-0477 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (ICT36508G1-LPK) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108751 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (ICT36508G1-LPK) საკურსო პეტრიაშვილი ლილი, - Zoom ID: 611-517-3498 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კეკენაძე ალექსანდრე, - Zoom ID: 905-521-0477 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108752 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
|||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (ICT36508G1-LPK) საკურსო ბიჩნიგაური ავთანდილ, - Zoom ID: 896 362 9224 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108753 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული იარღანაშვილი ხათუნა, - Zoom ID: 239-325-8773 |
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Python ენის ბაზაზე (ICT36508G1-LPK) საკურსო ბიჩნიგაური ავთანდილ, - Zoom ID: 896 362 9224 |
--- |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||
4-12:00 | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო სულაშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 298-654-3023 |
--- |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია ოდიშარია კორნელი, - Zoom ID: 668-589-3410 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108760 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | შესავალი კონტროლერებში (EET66408G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- | --- |
|
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
4-12:00 | --- | --- | შესავალი კონტროლერებში (EET66408G2-LB) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- | --- |
|
||||||||
5-13:00 | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) პრაქტიკული მამათელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4745236609 |
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | კომპიუტერული ხედვა (ICT49208G1-LP) ლექცია გოგსაძე ირაკლი, - Zoom ID: 449 839 7022 |
||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ხედვა (ICT49208G1-LP) პრაქტიკული გოგსაძე ირაკლი, - Zoom ID: 449 839 7022 |
||||||||
8-16:00 | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | ბუნებრივი ენის დამუშავება (ICT49408G1-LP) პრაქტიკული მერაბაშვილი შოთა |
--- | ბუნებრივი ენის დამუშავება (ICT49408G1-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია გოგსაძე ირაკლი, - Zoom ID: 449 839 7022 |
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108781 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
--- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108782 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
|||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | ||||||
5-13:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
--- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||
6-14:00 | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108783 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108784 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) პრაქტიკული კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების საფუძვლები (ICT56908G1-LP) ლექცია კოტრიკაძე გულნარა, - Zoom ID: 780-634-0696 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კინწურაშვილი ნინო, - Zoom ID: 806-800-2760 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | ვებ საიტების დაპროექტება (ICT31508G3-LPK) საკურსო სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
|||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ორგანიზაციის ინფორმაციული მენეჯმენტი (ICT57608G1-LP) პრაქტიკული ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
--- | მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) ლექცია გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
სტატისტიკურ მონაცემთა ანალიზი MS Excel-ის საშუალებით (ICT13008G3-LP) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | --- |
6-14:00 | --- | --- | სტატისტიკურ მონაცემთა ანალიზი MS Excel-ის საშუალებით (ICT13008G3-LP) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
|
7-15:00 | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
ორგანიზაციის ინფორმაციული მენეჯმენტი (ICT57608G1-LP) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
|
8-16:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ტარიელაძე ვაჟა, - Zoom ID: 222-785-6234 |
|||
9-17:00 | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108830 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
3-11:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
ინტელექტუალური სენსორები (EET66308G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | მიკროკონტროლერების არქიტექტურა (ICT50208G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
|
|||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108831 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
3-11:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- |
|
||||||||||||
5-13:00 | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
--- | --- | ინტელექტუალური სენსორები (EET66308G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
|||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
მიკროკონტროლერების არქიტექტურა (ICT50208G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
|||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108832 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
|
|
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინტელექტუალური სენსორები (EET66308G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
|
||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია კირცხალია გიორგი, - Zoom ID: 729-002-0007 |
|||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | მიკროკონტროლერების არქიტექტურა (ICT50208G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 550-630-8253 |
ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
|||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108833 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
|||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ინტელექტუალური სენსორები (EET66308G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
--- | |||||||||
5-13:00 | მიკროკონტროლერების არქიტექტურა (ICT50208G1-LP) ლექცია ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული გვენეტაძე ნინო, - Zoom ID: 528-518-2092 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
||||||||
6-14:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108834 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული მოვსესიანი ირინე, - Zoom ID: 609-137-9502 |
||||||||
3-11:00 | ნივთების ინტერნეტი (ICT29708G1-LPK) საკურსო თოდუა თეა, - Zoom ID: 493-692-0380 |
--- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | ინტელექტუალური სენსორები (EET66308G2-LB) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
--- | ||||||||||
5-13:00 | მიკროკონტროლერების არქიტექტურა (ICT50208G1-LP) ლექცია ხოშტარია სიმონ, - Zoom ID: 204-690-2247 |
--- | --- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | --- |
|
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული კერატიშვილი ციცინო, - Zoom ID: 235-882-5847 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული სვიმონიშვილი მზია, - Zoom ID: 784-530-8961 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია აჭარაძე გურამი, - Zoom ID: 525-204-6843 |
|||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
--- |
|
|
||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული და ვიზუალური დაპროგრამება Python-ზე (ICT30708G3-LB) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
მომხმარებლის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი Framework-ის გამოყენებით (ICT39108G2-LP) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 916 143 2370 |
|
|
||||||||||||||||
8-16:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
--- | სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი PHP Framework-ის გამოყენებით (ICT39208G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი, - Zoom ID: 651-780-6389 |
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
|
||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108838-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია აჭარაძე გურამი, - Zoom ID: 525-204-6843 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
|
--- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული და ვიზუალური დაპროგრამება Python-ზე (ICT30708G3-LB) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
მომხმარებლის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი Framework-ის გამოყენებით (ICT39108G2-LP) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 916 143 2370 |
--- |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) პრაქტიკული ირემაძე ია, - Zoom ID: 675-776-0076 |
სერვერის ვებ-ინტერფეისის დეველოპმენტი PHP Framework-ის გამოყენებით (ICT39208G2-LP) ლექცია ძნელაძე გიორგი, - Zoom ID: 651-780-6389 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108840 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) საკურსო ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- |
|
|
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 563-620-0188 |
ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
|
ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ადამია ვლადიმერი, - Zoom ID: 434-195-5691 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108841 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 763 602 4147 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
|||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
|
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
|||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 563-620-0188 |
|
--- | ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
--- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) საკურსო ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ადამია ვლადიმერი, - Zoom ID: 434-195-5691 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108842 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) საკურსო სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- |
|
||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ადამია ვლადიმერი, - Zoom ID: 434-195-5691 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 563-620-0188 |
|
|
ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108843 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გერმანული ენა 4 (LEH10305G2-LP) პრაქტიკული ფშავლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 763 602 4147 |
||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|||||||||||||||||||||
5-13:00 | ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) საკურსო სალთხუციშვილი მაია, - Zoom ID: 219-373-2837 |
--- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) პრაქტიკული რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ადამია ვლადიმერი, - Zoom ID: 434-195-5691 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ინფორმაციული სისტემების სტრატეგია (ICT14408G3-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ორგანიზაციული სისტემების ანალიზი (ICT14208G3-LPK) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
საბანკო – საფინანსო ინფორმაციული სისტემები და ტექნოლოგიები (ICT47808G1-LP) ლექცია რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
--- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მეწარმეობა და ეთიკა (BUA30208G3-LS) ლექცია გოჩიტაშვილი ლალი, - Zoom ID: 563-620-0188 |
|
--- | ადამიანურ-კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT57208G1-LP) ლექცია ბაჯიაშვილი ანასტასია, - Zoom ID: 696-451-3384 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108850 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (ICT36008G1-LPK) საკურსო სუხიაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 845-812-4256 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- |
|
|||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | აპლიკაციების დაპროგრამება და მონაცემთა მენეჯმენტი (ICT31008G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
|
--- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
|||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108851 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | მულტიპარადიგმული დაპროგრამების საფუძვლები Java ენის ბაზაზე (ICT34808G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (ICT36008G1-LPK) საკურსო სუხიაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 845-812-4256 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | აპლიკაციების დაპროგრამება და მონაცემთა მენეჯმენტი (ICT31008G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | ||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108852 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
|||||||||||||
5-13:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (ICT36008G1-LPK) საკურსო სუხიაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 845-812-4256 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 |
|
აპლიკაციების დაპროგრამება და მონაცემთა მენეჯმენტი (ICT31008G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- | მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108853 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ყაჭიაშვილი ქართლოს, - Zoom ID: 563 996 1178 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | განაწილებული მონაცემთა ბაზების მართვის სისტემა Oracle (ICT22908G1-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
|
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
|||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
|
მობილური აპლიკაციების დაპროგრამება Android-თვის (ICT31108G3-LPK) საკურსო კაკაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 626-552-7110 |
|
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
--- | სისტემების ობიექტზე ორიენტირებული ანალიზი და დაპროექტება (ICT36008G1-LPK) საკურსო სუხიაშვილი თეიმურაზი, - Zoom ID: 845-812-4256 |
|
|||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | აპლიკაციების დაპროგრამება და მონაცემთა მენეჯმენტი (ICT31008G3-LP) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
--- |
|
|||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108860 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | შესავალი კონტროლერებში (EET66408G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია მამათელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4745236609 |
მანქანური სწავლების საფუძვლები (ICT39708G2-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზორანიანი მარინა, - Zoom ID: 386-209-6745 |
--- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) პრაქტიკული მამათელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4745236609 |
--- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | კომპიუტერული ხედვა (ICT49208G1-LP) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
კომპიუტერული ხედვა (ICT49208G1-LP) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | ||||||||
8-16:00 | --- | მანქანური სწავლების საფუძვლები (ICT39708G2-LP) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 |
|
--- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული ჩიჩუა გიორგი, - Zoom ID: 757-950-7673 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108881 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
|
--- | |||||||||||||||||
7-15:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი მანანა, - Zoom ID: 603-020-4003 |
ორგანიზაციის ინფორმაციული მენეჯმენტი (ICT57608G1-LP) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
--- | გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების გადაჭრა MS Excel-ის საშუალებით (ICT12908G3-LP) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108882 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ორგანიზაციის ინფორმაციული მენეჯმენტი (ICT57608G1-LP) ლექცია ბარდაველიძე ხათუნა, - Zoom ID: 363-060-3221 |
|
გადაწყვეტილებათა მიღების ამოცანების გადაჭრა MS Excel-ის საშუალებით (ICT12908G3-LP) ლექცია ცისკარიშვილი ნინო, - Zoom ID: 397-613-7913 |
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108883 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული სინჯიაშვილი თინათინი, - Zoom ID: 372-678-2158 |
--- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|||||||||||||||
5-13:00 | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | --- | --- | საქმიანი და სოციალური პროცესების ანალიზი და მართვა (ICT12808G3-LP) ლექცია როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
|||||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
8-16:00 | სტატისტიკურ მონაცემთა ანალიზი MS Excel-ის საშუალებით (ICT13008G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108884 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) პრაქტიკული როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | რისკების მენეჯმენტის ტექნოლოგია (ICT51408G1-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
5-13:00 | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- |
|
--- | საქმიანი და სოციალური პროცესების ანალიზი და მართვა (ICT12808G3-LP) ლექცია როდონაია ირაკლი, - Zoom ID: 460-672-3130 |
კომპიუტერული ქსელების ადმინისტრირება (ICT24908G1-LP) ლექცია ბჟალავა ნიკოლოზ, - Zoom ID: 514-344-1851 |
|||||||||||||||
6-14:00 | ინფორმაციული სისტემების არქიტექტურა (ICT13908G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
--- | ადამიანურ–კომპიუტერული ინტერაქციები (ICT17608G2-LP) პრაქტიკული დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
|
--- | --- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ზაუტაშვილი ნინო, - Zoom ID: 707-033-9063 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | სტატისტიკურ მონაცემთა ანალიზი MS Excel-ის საშუალებით (ICT13008G3-LP) ლექცია დალაქიშვილი გოჩა, - Zoom ID: 827-964-8281 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108900 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
--- |
|
--- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 960-074-2718 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108930 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | სისტემური პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT56808G1-LP) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
--- | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | --- |
|
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) პრაქტიკული კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- |
|
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108931 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული პატარიძე მარინა, - Zoom ID: 771-956-2835 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | სისტემური პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT56808G1-LP) ლექცია კიკნაძე მზია, - Zoom ID: 990-565-8272 |
--- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია კირკიტაძე ნათია, - Zoom ID: 347-323-9211 |
|||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- |
|
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ჯოჯუა ნინო, - Zoom ID: 513-602-8619 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) ლექცია კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | --- |
|
ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) პრაქტიკული კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
|
||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ფხოველიშვილი მერაბი, - Zoom ID: 450-996-4011 |
--- |
|
|
|
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108932 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისტემური პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT56808G1-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა, - Zoom ID: 673 618 0349 |
--- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) პრაქტიკული კუცია თამაზ, - Zoom ID: 339-744-7217 |
--- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
--- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | --- |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ერისთავი ქეთევანი, - Zoom ID: 383-343-2105 |
||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108933 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისტემური პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT56808G1-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა, - Zoom ID: 673 618 0349 |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108934 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | სისტემური პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT56808G1-LP) ლექცია ხართიშვილი მაკა, - Zoom ID: 673 618 0349 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) პრაქტიკული გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლია, - Zoom ID: 728-951-4125 |
|
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ელექტრონიკა (EET05208G1-LPB) ლექცია გოგიაშვილი ჟუჟუნა, - Zoom ID: 872-577-9255 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული შონია მარიამი, - Zoom ID: 915-643-1504 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- |
|
--- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
|
შესავალი ვებ-ტექნოლოგიებში (HTML, CSS) (ICT38708G2-LP) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 916 143 2370 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108938-1 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება(C++/C# -ის ბაზაზე) (ICT38608G2-LP) ლექცია ტოკაძე ლალი, - Zoom ID: 808-463-3814 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ანდღულაძე მედეა, - Zoom ID: 870-901-8470 |
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია არაბული ნანი, - Zoom ID: 280-064-3032 |
|
||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | შესავალი ვებ-ტექნოლოგიებში (HTML, CSS) (ICT38708G2-LP) ლექცია ბოჭორიძე ეკატერინე, - Zoom ID: 916 143 2370 |
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108940 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (ICT31408G2-LBK) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: 997 969 2739 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- |
|
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- |
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (Oracle-ის ბაზაზე) (ICT20308G2-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი, - Zoom ID: 727-815-5289 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108941 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- |
|
||||||||||||||||
2-10:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (ICT31408G2-LBK) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: 997 969 2739 |
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა, - Zoom ID: 719-499-8558 |
|
|||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
|
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
|
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (Oracle-ის ბაზაზე) (ICT20308G2-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული ინასარიძე მანანა, - Zoom ID: 235-331-5228 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი, - Zoom ID: 727-815-5289 |
--- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108942 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (ICT31408G2-LBK) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: 997 969 2739 |
--- | --- |
|
--- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
|
--- | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (Oracle-ის ბაზაზე) (ICT20308G2-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჩახვაშვილი ლალი, - Zoom ID: 727-815-5289 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108943 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება 2 (Java -ს ბაზაზე) (ICT31408G2-LBK) ლექცია კაპანაძე დავით, - Zoom ID: 997 969 2739 |
--- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია ჟვანია თალიკო, - Zoom ID: 681-740-2391 |
|||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
--- |
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩიკაშუა ეკატერინე, - Zoom ID: 967-651-2225 |
|||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (Oracle-ის ბაზაზე) (ICT20308G2-LP) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჭირაქაძე არჩილ, - Zoom ID: 550 303 1803 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108950 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქასრაშვილი თამარ, - Zoom ID: 844-293-0547 |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 |
|
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||
5-13:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩორხაული ნინო, - Zoom ID: 884 360 1914 |
--- |
|
--- | |||||||||
6-14:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|
--- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჭირაქაძე არჩილ, - Zoom ID: 550 303 1803 |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108951 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
--- |
|
||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
|||||||||||||
5-13:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩორხაული ნინო, - Zoom ID: 884 360 1914 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია კვალიაშვილი ავთანდილ, - Zoom ID: 419-979-0829 |
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ბერიძე ლიდა, - Zoom ID: 613-475-8069 |
--- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ჭირაქაძე არჩილ, - Zoom ID: 550 303 1803 |
|
--- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- | |||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108952 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მგალობლიშვილი ეთერი, - Zoom ID: 928-034-7966 |
||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩორხაული ნინო, - Zoom ID: 884 360 1914 |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108953 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) ლექცია ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
||||||||||||
5-13:00 |
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია ჩორხაული ნინო, - Zoom ID: 884 360 1914 |
--- | --- |
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
|
|
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
|||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და No SQL ბაზაზე) (ICT30208G3-LPK) საკურსო ამილახვარი ნუგზარ, - Zoom ID: 497 630 3399 |
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია ჯანელიძე გულნარა, - Zoom ID: 267-325-9797 |
--- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108960 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი თამარი, - Zoom ID: 719-544-9067 |
--- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- |
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
|
|
--- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
|
|
--- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108981 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
--- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|
||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- |
|
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
|
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 960-074-2718 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
|
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108982 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
--- | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
--- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | |||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 960-074-2718 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108983 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- |
|
ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული სხვიტარიძე ქეთევან, - Zoom ID: 733-787-2118 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 960-074-2718 |
მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
--- | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108984 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია სტურუა თეიმურაზ, - Zoom ID: 837-223-9120 |
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- |
|
მონაცემთა ბაზების დაპროექტება (SQL-სერვერის და MySQL-ის ბაზაზე) (ICT29608G1-LP) ლექცია ტაკაშვილი ვალერი, - Zoom ID: 960-074-2718 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩინჩალაძე კახაბერი, - Zoom ID: 347-506-4592 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- |
|
ფიზიკა 3 (PHS50608G1-LB) ლექცია შენგელია მარინა, - Zoom ID: 926-562-1058 |
|
--- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ობიექტზე ორიენტირებული დაპროგრამება (Python-ის ბაზაზე) (ICT30108G3-LP) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ალბათობის თეორია და გამოყენებითი სტატისტიკა (MAS34608G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და ალგორითმები (ICT38508G2-LP) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
|||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108005 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
--- | |||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | დისკრეტული მათემატიკა 1 (MAS10508G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
დისკრეტული მათემატიკა 1 (MAS10508G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | ინგლისური - 2 (LEH10312G1-P-2X) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | ||||||||
2-10:00 | დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) პრაქტიკული მაჭარაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 930-217-0556 |
--- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ძოძუაშვილი ამური, - Zoom ID: 413-831-9254 |
--- | --- | ||||||||||
4-12:00 | დისკრეტული მათემატიკა 1 (MAS10508G1-LP) პრაქტიკული კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- |
|
დიფერენციალური და ინტეგრალური აღრიცხვა 2 (MAS10308G1-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ზოგადი ალგებრა (MAS10408G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | დისკრეტული მათემატიკა 1 (MAS10508G1-LP) ლექცია კაჭახიძე ნიკოლოზ, - Zoom ID: 336-259-1935 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქემერტელიძე ნინო, - Zoom ID: 818-670-5684 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108704 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | კერძოწარმოებულიანი ჰიპერბოლური განტოლებები და სისტემები (MAS13208G1-LS) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
--- | --- |
2-10:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (MAS13308G1-LS) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | --- | გამოთვლითი მეთოდები (MAS12608G1-LP) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
--- | |
4-12:00 | გამოთვლითი მეთოდები (MAS12608G1-LP) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
||
5-13:00 | დეფორმადი მყარი სხეულების მექანიკა (MAS13308G1-LS) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | პოტენციალთა მეთოდი (MAS13108G1-LS) ლექცია გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | ||
6-14:00 | კერძოწარმოებულიანი ჰიპერბოლური განტოლებები და სისტემები (MAS13208G1-LS) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ||
8-16:00 | --- | პოტენციალთა მეთოდი (MAS13108G1-LS) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ავთანდილ, - Zoom ID: 510-894-4215 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108705 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (MAS13608G1-LS) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- |
2-10:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAS13708G1-LS) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
|
5-13:00 | --- | ზომები ალგებრულ-ტოპოლოგიურ სტრუქტურებზე (MAS13708G1-LS) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
ფუნქციათა თეორიის სპეციალური საკითხები (MAS13408G1-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ტრიგონომეტრიული მწკრივები (MAS13608G1-LS) პრაქტიკული ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | ფუნქციათა თეორიის სპეციალური საკითხები (MAS13408G1-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | მათემატიკური მოდელირება (MAS12408G1-LP) ლექცია ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
--- | --- | მათემატიკური მოდელირება (MAS12408G1-LP) პრაქტიკული ქარსელაძე გიორგი, - Zoom ID: 972-796-6966 |
2-10:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | ||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
სტოხასტიკური სისტემების სტატისტიკა (MAS20508G1-LS) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
5-13:00 | რეგრესიული ანალიზი (MAS20408G1-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | რეგრესიული ანალიზი (MAS20408G1-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | ||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | სტოხასტიკური სისტემების სტატისტიკა (MAS20508G1-LS) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108707 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
5-13:00 | ალგორითმებისა და რეკურსიის თეორია (MAS13508G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
კომბინატორული გეომეტრია (MAS13908G1-LS) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | შესავალი მტკიცებათა თეორიაში (MAS12908G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | ალგორითმებისა და რეკურსიის თეორია (MAS13508G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
კომბინატორული გეომეტრია (MAS13908G1-LS) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- | ||
8-16:00 | შესავალი მტკიცებათა თეორიაში (MAS12908G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108805 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- |
3-11:00 | --- | კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS11908G1-LS) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS20208G1-LP) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | |
5-13:00 | კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS11908G1-LS) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS20208G1-LP) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108806 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS20208G1-LP) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
ზომის თეორიის საფუძვლები (MAS11708G1-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | --- | --- | კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS11908G1-LS) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- |
5-13:00 | კერძოწარმოებულიანი დიფერენციალური განტოლებები 1 (MAS11908G1-LS) ლექცია ხარიბეგაშვილი სერგო, - Zoom ID: 718-617-5194 |
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | მათემატიკური სტატისტიკა (MAS20208G1-LP) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | ფუნქციონალური ანალიზი 2 (MAS11808G1-LP) ლექცია ბუჩუკური თენგიზ, - Zoom ID: 945-271-9239 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108905 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS11208G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS11208G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
||||||||
3-11:00 |
|
ზოგადი ფიზიკა 2.1 (PHS51808G1-LPB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა 2.1 (PHS51808G1-LPB) პრაქტიკული მაჭარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 952 516 6983 |
ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11008G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11108G1-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- | ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11008G1-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | --- | --- | ||||||
9-17:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11108G1-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108906 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS11208G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) პრაქტიკული პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
--- | |||||||||
3-11:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11108G1-LP) პრაქტიკული უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
ზოგადი ფიზიკა 2.1 (PHS51808G1-LPB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
|
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11008G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია პაატაშვილი ფილხაზ, - Zoom ID: 541 763 5819 |
ნამდვილი ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11008G1-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი შაქრო, - Zoom ID: 759-027-2097 |
--- | ||||||||
5-13:00 | ზოგადი ფიზიკა 2.1 (PHS51808G1-LPB) პრაქტიკული მაჭარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 952 516 6983 |
--- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები 2 (MAS11208G1-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | |||||||||
6-14:00 | კომპლექსური ცვლადის ფუნქციათა თეორია (MAS11108G1-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108070 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ფალავანდიშვილი ლუკა, - Zoom ID: 8329288235 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ლაბაძე სოფიკო, - Zoom ID: 954-039-2852 |
||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | ზოგადი ქიმია (PHS17410G1-LB) ლექცია გიორგაძე თამარ, - Zoom ID: 319-233-2307 |
უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) პრაქტიკული სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
|||||||||
5-13:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 2 (MAS33108G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
ფიზიკა 2.1 (PHS53508G1-LPB) ლაბორატორიული სიხარულიძე მანანა, - Zoom ID: 796 876 8175 |
მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (ICT31508G1-LPB) პრაქტიკული ხუციშვილი დავით, - Zoom ID: 418 149 6273 |
უმაღლესი ალგებრა (MAS33908G1-LP) ლექცია სამსონაძე გურამ, - Zoom ID: 749-056-3693 |
|||||||||
6-14:00 | --- | მათემატიკური ანალიზი 2 (MAS33108G1-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | --- | ||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მონაცემთა სტრუქტურები და დაპროგრამება 1 (ICT31508G1-LPB) ლექცია როჭიკაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 784-271-4258 |
||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | ფიზიკა 2.1 (PHS53508G1-LPB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | ფიზიკა 2.1 (PHS53508G1-LPB) პრაქტიკული მაჭარაშვილი მარინე, - Zoom ID: 952 516 6983 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | |
4-12:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (PHS54208G1-L) ლექცია ხუბუა ჯემალ, - Zoom ID: 206-115-6916 |
ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | |
5-13:00 | სამყაროს ფიზიკური სურათი (PHS51108G1-L) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ბარკალაია მარინე, - Zoom ID: 627-476-9763 |
--- | --- | ||
7-15:00 | ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) სემინარი ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- | ||
8-16:00 | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | |
9-17:00 | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (PHS54208G1-L) ლექცია ხუბუა ჯემალ, - Zoom ID: 206-115-6916 |
ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (PHS51108G1-L) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- | ||
7-15:00 | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | ||||
8-16:00 | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია გოცაძე ომარ, - Zoom ID: 527-427-3294 |
--- |
9-17:00 | ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) სემინარი ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (BUA32210G2-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა, - Zoom ID: 294-512-5449 |
რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ||
4-12:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (BUA32210G2-LS) ლექცია ბაქანიძე თეონა, - Zoom ID: 294-512-5449 |
მიკროსამყაროს ფიზიკა (PHS54208G1-L) ლექცია ხუბუა ჯემალ, - Zoom ID: 206-115-6916 |
ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | --- |
5-13:00 | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (PHS51108G1-L) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | |
8-16:00 | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | |
9-17:00 | --- | ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) სემინარი ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108770-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) პრაქტიკული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | --- |
3-11:00 | ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) სემინარი ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
ეკონომიკის პრინციპები (BUA32210G2-LS) ლექცია ბაქანიძე თეონა, - Zoom ID: 294-512-5449 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | მიკროსამყაროს ფიზიკა (PHS54208G1-L) ლექცია ხუბუა ჯემალ, - Zoom ID: 206-115-6916 |
ფიზიკის ისტორია (PHS65408G1-LS) ლექცია ქავთარაძე ნატალია, - Zoom ID: 265-135-9058 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | სამყაროს ფიზიკური სურათი (PHS51108G1-L) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) სემინარი მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
|||
7-15:00 | --- | რელიგიების ისტორია (HEL10112G1-LS) ლექცია მათეშვილი ლევან, - Zoom ID: 380-959-3945 |
--- | |||
8-16:00 | --- | ბიზნეს–პროექტების შემუშავების საფუძვლები (BUA30508G1-LP) ლექცია ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
ეკონომიკის პრინციპები (BUA32210G2-LS) პრაქტიკული ბაქანიძე თეონა, - Zoom ID: 294-512-5449 |
კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია ლორთქიფანიძე რევაზ, - Zoom ID: 885-550-2111 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108870 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PHS60908G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | აფეთქების ანალიზი და დეტექტირების პრაქტიკა (PHS62008G1-R) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ, - Zoom ID: 719-768-5150 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
6-14:00 | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (PHS65608G1-LB) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108871 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PHS60908G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
6-14:00 | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (PHS65608G1-LB) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | აფეთქების ანალიზი და დეტექტირების პრაქტიკა (PHS62008G1-R) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ, - Zoom ID: 719-768-5150 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108872 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PHS60908G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
|
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (PHS65608G1-LB) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | აფეთქების ანალიზი და დეტექტირების პრაქტიკა (PHS62008G1-R) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ, - Zoom ID: 719-768-5150 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108873 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | ნახევარგამტარების და დიელექტრიკების ფიზიკა (PHS60908G1-LB) ლექცია თაქთაქიშვილი მიხეილ, - Zoom ID: 794-284-5769 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- |
|
თეორიული ფიზიკა 2 (PHS52508G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) ლექცია ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
|
--- | --- | |||||||||
6-14:00 | მიკროელექტრონიკის და ოპტოელექტრონიკის ფიზიკური საფუძვლები (PHS65608G1-LB) ლექცია გოდერძიშვილი გელა, - Zoom ID: 760-336-8001 |
|
აფეთქების ანალიზი და დეტექტირების პრაქტიკა (PHS62008G1-R) ლაბორატორიული ჩიხრაძე მიხეილ, - Zoom ID: 719-768-5150 |
--- | --- | |||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
8-16:00 | --- | --- | ნანოტექნოლოგიის საფუძვლები (PHS53008G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | --- | |||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | სამედიცინო ფიზიკის საფუძვლები (PHS65708G1-LPB) პრაქტიკული ჩიხლაძე მანანა, - Zoom ID: 796-285-6570 |
--- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108970 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (MAS34208G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (PHS52308G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
ფიზიკა 4.1 (PHS53708G1-LB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
|
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (MAS34208G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) ლექცია კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (PHS52308G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | MATLAB -ის ზოგადი საფუძვლები (ICT14908G1-LB) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- |
|
--- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
108971 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (MAS34208G1-LP) პრაქტიკული მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
--- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) პრაქტიკული კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (PHS52308G1-LP) პრაქტიკული კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
|
--- | ||||||||
5-13:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული კოკოჩაშვილი ნათელა, - Zoom ID: 886-971-2322 |
ფიზიკა 4.1 (PHS53708G1-LB) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
ჩვეულებრივი დიფერენციალური განტოლებები (MAS34208G1-LP) ლექცია მეტრეველი დავით, - Zoom ID: 292-163-3693 |
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) ლექცია კალანდია ირაკლი, - Zoom ID: 486-125-9594 |
--- | ||||||||
6-14:00 | ვექტორული და ტენზორული აღრიცხვა (PHS52308G1-LP) ლექცია კოტია ბეჟანი, - Zoom ID: 577-097-7865 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | MATLAB -ის ზოგადი საფუძვლები (ICT14908G1-LB) ლექცია ბჟალავა თამარ, - Zoom ID: 966-838-6036 |
--- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
80104 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | მართვის ფაზი სისტემები (ICT19008G3-LP) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
რთული სისტემების მოდელირება და ანალიზი (ICT19208G3-LP) პრაქტიკული გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
--- | --- | --- | |||||||
11-19:00 | --- | რიცხვითი ალგორითმები და ცდომილებათა ანალიზი (ICT19308G3-LP) პრაქტიკული გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) ლექცია მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
პითონი ფინანსურ ანალიზში (ICT18708G3-LP) პრაქტიკული მაგრაქველიძე დალი, - Zoom ID: 586-485-7356 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||
12-20:00 | რიცხვითი ალგორითმები და ცდომილებათა ანალიზი (ICT19308G3-LP) ლექცია გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
რთული სისტემების მოდელირება და ანალიზი (ICT19208G3-LP) ლექცია გულუა დავით, - Zoom ID: 378 853 5663 |
ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (ICT19508G3-LP) პრაქტიკული გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
|
|||||||||
13-21:00 | --- | მართვის ფაზი სისტემები (ICT19008G3-LP) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
|
--- | |||||||||
14-22:00 | --- | --- | ფინანსური აქტივების კომპიუტერული მოდელირება (ICT19508G3-LP) ლექცია გაბელაია აკაკი, - Zoom ID: 428-336-5886 |
|
--- |
8041-1 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები 1 (ICT34608G3-LP) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
მულტიმედიური სისტემები, ალგორითმები და სტანდარტები (ICT19908G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
WEB პლატფორმები და მათი კომბინირება (ICT21308G2-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | კომპოზიცია და ფერთა თეორია (ICT19808G3-LSP) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
12-20:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები 1 (ICT34608G3-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||
13-21:00 | კომპოზიცია და ფერთა თეორია (ICT19808G3-LSP) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
სარეკლამო დიზაინი (ICT10108G4-LP) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
--- | მულტიმედიური სისტემები, ალგორითმები და სტანდარტები (ICT19908G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
|
--- | ||||||||||||||||
14-22:00 | სარეკლამო დიზაინი (ICT10108G4-LP) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
WEB პლატფორმები და მათი კომბინირება (ICT21308G2-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- |
|
--- |
8041-2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | მულტიმედიური სისტემები, ალგორითმები და სტანდარტები (ICT19908G3-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | მულტიმედიური ტექნოლოგიები 1 (ICT34608G3-LP) პრაქტიკული თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
--- |
11-19:00 | --- | სარეკლამო დიზაინი (ICT10108G4-LP) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
WEB პლატფორმები და მათი კომბინირება (ICT21308G2-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
კომპოზიცია და ფერთა თეორია (ICT19808G3-LSP) პრაქტიკული ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
--- | |
12-20:00 | მულტიმედიური ტექნოლოგიები 1 (ICT34608G3-LP) ლექცია თედეშვილი ლიანა, - Zoom ID: 885-793-9663 |
მულტიმედიური სისტემები, ალგორითმები და სტანდარტები (ICT19908G3-LP) პრაქტიკული ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | --- | ||
13-21:00 | კომპოზიცია და ფერთა თეორია (ICT19808G3-LSP) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
|
14-22:00 | სარეკლამო დიზაინი (ICT10108G4-LP) ლექცია ქორჩილავა დარეჯან, - Zoom ID: 633-005-3728 |
WEB პლატფორმები და მათი კომბინირება (ICT21308G2-LP) ლექცია ბოჭორიშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 987-003-5250 |
--- | --- | --- |
8076 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | ხელოვნური ნეირონული ქსელები (ICT23408G2-LP) ლექცია ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
მონაცემთა ინტელექტუალური ანალიზი (ICT32508G1-LB) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
ევოლუციური გამოთვლები და ალგორითმები (ICT34008G3-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
ციფრული გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (ICT16508G1-LB) პრაქტიკული თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
მონაცემთა ინტელექტუალური ანალიზი (ICT32508G1-LB) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | |||||||||||
11-19:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
ციფრული გამოსახულებების დამუშავება და ანალიზი (ICT16508G1-LB) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
--- | --- | |||||||||||||
12-20:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
მანქანური სწავლება და დაპროგრამება (ICT33808G3-LB) ლექცია ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
--- |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | მანქანური სწავლება და დაპროგრამება (ICT33808G3-LB) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
|
--- | |||||||||||||
14-22:00 | ხელოვნური ნეირონული ქსელები (ICT23408G2-LP) პრაქტიკული ბარნოვი სოფიო, - Zoom ID: 506-727-8316 |
ევოლუციური გამოთვლები და ალგორითმები (ICT34008G3-LP) ლექცია ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- |
|
--- |
8094 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
კორპორაციული მართვის სისტემების პროგრამული დეველოპმენტი (WCF/WPF, SOA) (ICT34408G3-LBK) პრაქტიკული სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
ბიზნეს აპლიკაციების დეველოპმენტი (ICT34108G3-LB) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
კორპორაციული მართვის სისტემების პროგრამული დეველოპმენტი (WCF/WPF, SOA) (ICT34408G3-LBK) საკურსო სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
მენეჯმენტის საინფორმაციო სისტემები (ICT22508G2-LP) პრაქტიკული ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
||||||||||||
11-19:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
მონაცემთა საცავების დაპროექტებისა და მართვის ტექნოლოგიები საინფორმაციო სისტემებისათვის (ICT22708G2-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | კორპორაციული მართვის სისტემების პროგრამული დეველოპმენტი (WCF/WPF, SOA) (ICT34408G3-LBK) ლექცია სურგულაძე გია, - Zoom ID: 209-118-0690 |
||||||||||||||
12-20:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ვარძელაშვილი ჟანეტა, - Zoom ID: 709-868-9518 |
--- | მენეჯმენტის საინფორმაციო სისტემები (ICT22508G2-LP) ლექცია ნარეშელაშვილი გულბაათ, - Zoom ID: 741-586-7904 |
Web-დაპროგრამების PHP/MySQL ტექნოლოგია (ICT36608G1-LP) ლექცია ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | მონაცემთა საცავების დაპროექტებისა და მართვის ტექნოლოგიები საინფორმაციო სისტემებისათვის (ICT22708G2-LP) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
Web-დაპროგრამების PHP/MySQL ტექნოლოგია (ICT36608G1-LP) პრაქტიკული ღვინეფაძე გელა, - Zoom ID: 418-413-2620 |
|
--- | |||||||||||||
14-22:00 | --- | --- |
|
--- |
8094-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | კიბერუსაფრთხოების სისტემები და მეთოდები (ICT21408G2-LP) ლექცია შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
ორგანიზაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოების აუდიტი, მეთოდები და საშუალებები (ICT22008G2-LP) ლექცია მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 329-196-1367 |
--- | --- |
11-19:00 | კორპორაციული საინფორმაციო სისტემების ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ICT22108G2-LP) პრაქტიკული დემეტრაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 976 713 6318 |
--- | ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგების ტექნოლოგიები (ICT2908G1-LP) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
კორპორაციული საინფორმაციო სისტემების ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ICT22108G2-LP) პრაქტიკული ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
|
12-20:00 | ინფორმაციული უსაფრთხოების სისტემების აგების ტექნოლოგიები (ICT2908G1-LP) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
კიბერუსაფრთხოების სისტემები და მეთოდები (ICT21408G2-LP) პრაქტიკული შონია ოთარი, - Zoom ID: 447 360 8620 |
||||
13-21:00 | --- | --- | ორგანიზაციული სისტემების ინფორმაციული უსაფრთხოების აუდიტი, მეთოდები და საშუალებები (ICT22008G2-LP) პრაქტიკული მაისურაძე გიორგი, - Zoom ID: 329-196-1367 |
ინფორმაციული უსაფრთხოების ISO საერთაშორისო სტანდარტები და პრაქტიკული გამოყენება (ICT18108G3-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
კორპორაციული საინფორმაციო სისტემების ქსელური რესურსების უსაფრთხოების უზრუნველყოფა (ICT22108G2-LP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
|
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | ინფორმაციული უსაფრთხოების ISO საერთაშორისო სტანდარტები და პრაქტიკული გამოყენება (ICT18108G3-LP) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
8096 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | ორგანიზაციული პროცესების ანალიზი და დაპროექტება (ICT18608G3-LP) სემინარი რუხაძე თამთა, - Zoom ID: 856-702-6413 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ICT19708G3-LS) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
ორგანიზაციული პროცესების ანალიზი და დაპროექტება (ICT18608G3-LP) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (ICT21608G1-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
||||||||||||
11-19:00 | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ICT21208G1-LB) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
კორპორაციიის მართვის არქიტექტურული მოდელები (ICT18508G3-LS) პრაქტიკული თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||||
12-20:00 | --- | კორპორაციიის მართვის არქიტექტურული მოდელები (ICT18508G3-LS) ლექცია თევდორაძე მედეა, - Zoom ID: 692-701-4220 |
|
|||||||||||||||
13-21:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ICT19708G3-LS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- |
|
სისტემების ანალიზი და დიზაინი (ICT21608G1-LP) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
||||||||||||
14-22:00 | --- | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ICT21208G1-LB) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
--- | --- |
|
8096-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ICT19708G3-LS) პრაქტიკული ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ICT21108G1-LSK) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
სისტემების ანალიზი და დიზაინი (ICT21608G1-LP) ლექცია კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
11-19:00 | --- | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ICT21208G1-LB) პრაქტიკული ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
ვებ-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგიები (ICT34308G3-LP) ლექცია ბახტაძე თენგიზ, - Zoom ID: 381-933-9258 |
ელექტრონული ბიზნესის სისტემების დაპროექტება J2EE პლატფორმის ბაზაზე (ICT21108G1-LSK) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
|
12-20:00 | --- | --- | ვებ-აპლიკაციების დაპროგრამების ტექნოლოგიები (ICT34308G3-LP) პრაქტიკული ბახტაძე თენგიზ, - Zoom ID: 381-933-9258 |
|||
13-21:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიების ინფრასტრუქტურა (ICT19708G3-LS) ლექცია ლოლაშვილი ნინო, - Zoom ID: 585-325-9410 |
--- | --- | სისტემების ანალიზი და დიზაინი (ICT21608G1-LP) პრაქტიკული კაიშაური თინათინ, - Zoom ID: 837 965 0300 |
|
14-22:00 | --- | მონაცემთა ბაზების მოწინავე ტექნოლოგიები (ICT21208G1-LB) ლექცია ბეჟანიშვილი ლოლიტა, - Zoom ID: 765-818-4539 |
--- | --- | --- |
89104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
--- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8005 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ნანოტექნოლოგია (PHS64308G1-LS) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
--- | ნივთიერების ზედაპირის კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS63508G1-LB) ლაბორატორიული მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | გამოყენებითი თერმოდინამიკა და კინეტიკა (PHS68308G1-LS) სემინარი ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
ნანოტექნოლოგია (PHS64308G1-LS) სემინარი ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
დეტონაციის თეორია (PHS63408G1-LS) სემინარი ჭონიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 842 439 5599 |
კრიმინალისტიკური ინფორმატიკა (PHS63308G1-LP) ლექცია ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
--- | |
12-20:00 | გამოყენებითი თერმოდინამიკა და კინეტიკა (PHS68308G1-LS) ლექცია ცირეკიძე მზია, - Zoom ID: 222-349-5566 |
კრიმინალისტიკური ინფორმატიკა (PHS63308G1-LP) პრაქტიკული ჯანელიძე გოდერძი, - Zoom ID: 540 337 8693 |
მიკროკონტროლერები ექსპერიმენტულ კვლევებში (PHS65008G1-LB) ლექცია გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
|||
13-21:00 | --- | მასალების სტრუქტურის, შედგენილობისა და თვისებების კვლევის ძირითადი მეთოდები (PHS64408G1-LB) ლაბორატორიული სირანაშვილი ირაკლი, - Zoom ID: 517-234-9928 |
--- | --- | მიკროკონტროლერები ექსპერიმენტულ კვლევებში (PHS65008G1-LB) ლაბორატორიული გზირიშვილი დავით, - Zoom ID: 597 054 2555 |
|
14-22:00 | მასალების სტრუქტურის, შედგენილობისა და თვისებების კვლევის ძირითადი მეთოდები (PHS64408G1-LB) ლექცია ჯიშიაშვილი დავით, - Zoom ID: 454-414-2477 |
ნივთიერების ზედაპირის კვლევის თანამედროვე მეთოდები (PHS63508G1-LB) ლექცია მინაშვილი თამაზ, - Zoom ID: 370 557 7147 |
დეტონაციის თეორია (PHS63408G1-LS) ლექცია ჭონიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 842 439 5599 |
--- |
8006 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ფიზიოლოგია (HTH14004G1-LP) ლექცია თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | ფიზიოლოგია (HTH14004G1-LP) პრაქტიკული თარგამაძე ლიანა, - Zoom ID: 541 498 4649 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (PHS65308G1-LS) სემინარი ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | მათემატიკური ფიზიკის განტოლებები (MAS33408G1-LP) ლექცია ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
--- | საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) პრაქტიკული ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | |
12-20:00 | სამედიცინო გამოსახულებები არაიონიზებული გამოსხივებით (PHS60408G1-LP) პრაქტიკული გიგინეიშვილი მაია, - Zoom ID: 353-850-2588 |
--- | მათემატიკური ფიზიკის განტოლებები (MAS33408G1-LP) პრაქტიკული ობგაძე თამაზ, - Zoom ID: 468-662-9467 |
სტატისტიკური ფიზიკა (PHS52208G1-LP) პრაქტიკული ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
--- | |
13-21:00 | სტატისტიკური ფიზიკა (PHS52208G1-LP) ლექცია ჩხარტიშვილი ლევან, - Zoom ID: 356-236-5044 |
საქმიანი კომუნიკაცია უცხოურ ენაზე (ინგლისური) (LEH16312G3-LP) ლექცია ფალავანდიშვილი მეგი, - Zoom ID: 927-659-2678 |
--- | |||
14-22:00 | სამედიცინო გამოსახულებები არაიონიზებული გამოსხივებით (PHS60408G1-LP) ლექცია გიგინეიშვილი მაია, - Zoom ID: 353-850-2588 |
--- | --- | ნანოტექნოლოგიები ბიომედიცინაში (PHS65308G1-LS) ლექცია ბერბერაშვილი თამარი, - Zoom ID: 203-908-0166 |
--- | --- |
8099-1 | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||
10-18:00 | რიცხვითი და ფუნქციური მწკრივები (MAS11408G2-LP) პრაქტიკული წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
ფურიე-ლაპლასის მწკრივები და ლოკალიზაციის საკითხები (MAS16208G2-LP) პრაქტიკული ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
რიცხვითი და ფუნქციური მწკრივები (MAS11408G2-LP) ლექცია წიკლაური ზვიად, - Zoom ID: 283-020-0260 |
--- | დისკრეტული ანალიზის რჩეული საკითხები და ზოგიერთი გამოყენება (MAS16108G2-LP) ლექცია ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
--- | |||||||||||
11-19:00 | ინვარიანტული და კვაზიინვარიანტული ზომები (MAS16008G2-LS) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | |||||||||||||||
12-20:00 | ინვარიანტული და კვაზიინვარიანტული ზომები (MAS16008G2-LS) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||
13-21:00 | ფურიე-ლაპლასის მწკრივები და ლოკალიზაციის საკითხები (MAS16208G2-LP) ლექცია ხოჭოლავა ვლადიმერ, - Zoom ID: 346-040-6345 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
დისკრეტული ანალიზის რჩეული საკითხები და ზოგიერთი გამოყენება (MAS16108G2-LP) პრაქტიკული ტეტუნაშვილი თენგიზ, - Zoom ID: 793-567-2947 |
|
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- |
|
8099-2 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | --- | კოშის ტიპის ინტეგრალი, მისი ძირითადი თვისებები და გამოყენება (MAS15808G2-LS) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10708G2-LS) ლექცია ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
კოშის ტიპის ინტეგრალი, მისი ძირითადი თვისებები და გამოყენება (MAS15808G2-LS) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
ფრედჰოლმ-რისის განტოლებები ჰილბერტის სივრცეში და გამოყენება (MAS15908G2-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
--- | |||||||
11-19:00 | სასრულ-სხვაობიანი სქემები მათემატიკურ ფიზიკაში (MAS10708G2-LS) პრაქტიკული ჯანგველაძე თემურ, - Zoom ID: 516-246-6139 |
--- | უტოლობების რჩეული საკითხები (MAS10908G2-LP) ლექცია მესხი ალექსანდრე, - Zoom ID: 548-763-7498 |
||||||||||
12-20:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | ფრედჰოლმ-რისის განტოლებები ჰილბერტის სივრცეში და გამოყენება (MAS15908G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე როლანდ, - Zoom ID: 432-974-7173 |
|
|||||||||
13-21:00 | --- | --- |
|
უტოლობების რჩეული საკითხები (MAS10908G2-LP) პრაქტიკული მესხი ალექსანდრე, - Zoom ID: 548-763-7498 |
|||||||||
14-22:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- | --- |
|
8099-3 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||
10-18:00 | გადაწყვეტილების მიღების სტატისტიკური მეთოდები (MAS16408G2-LP) ლექცია ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
შემთხვევითი ფუნქციები, მათი დიფერენცირებადობა და ინტეგრირება (MAS12408G2-LS) ლექცია ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
--- | --- | ზღვარითი თეორემები და მარტინგალები (MAS16508G2-LP) ლექცია ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | |||||||
11-19:00 | გადაწყვეტილების მიღების სტატისტიკური მეთოდები (MAS16408G2-LP) პრაქტიკული ბუაძე ტრისტან, - Zoom ID: 655-587-3147 |
ზღვარითი თეორემები და მარტინგალები (MAS16508G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
--- | ||||||||||
12-20:00 | შემთხვევითი ფუნქციები, მათი დიფერენცირებადობა და ინტეგრირება (MAS12408G2-LS) პრაქტიკული ფიფია გივი, - Zoom ID: 646-490-2318 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
|
--- | |||||||||
13-21:00 | --- | ზომა და ალბათობა (MAS16308G2-LP) ლექცია კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
|
--- | |||||||||
14-22:00 | ზომა და ალბათობა (MAS16308G2-LP) პრაქტიკული კირთაძე ალექსი, - Zoom ID: 842-950-3776 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ცომაია თეა, - Zoom ID: 810-849-2966 |
--- |
|
--- |
711015 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია ბერიშვილი მირანდა, - Zoom ID: 895-783-1231 |
--- | --- | --- | ინტერნეტ-მარკეტინგი (BUA50613G1-LS) ლექცია მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
11-19:00 | სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (PES13813G1-LS) ლექცია მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | --- | სასტუმროს სტრატეგიული მენეჯმენტი (PES13813G1-LS) პრაქტიკული მალანია ელზა, - Zoom ID: 981-965-2411 |
--- | მენეჯერული უნარები და ლიდერობა სასტუმრო ინდუსტრიაში (PES13913G1-LS) ლექცია მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
12-20:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
სასტუმროს ეკონომიკა და ფინანსები (PES14013G1-LS) ლექცია სახოკია გიორგი, - Zoom ID: 974-283-2728 |
--- | --- | მენეჯერული უნარები და ლიდერობა სასტუმრო ინდუსტრიაში (PES13913G1-LS) პრაქტიკული მეტრეველი მარინა, - Zoom ID: 267 128 2025 |
|
13-21:00 | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
სასტუმროს ეკონომიკა და ფინანსები (PES14013G1-LS) პრაქტიკული სახოკია გიორგი, - Zoom ID: 974-283-2728 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | ინტერნეტ-მარკეტინგი (BUA50613G1-LS) პრაქტიკული მაჭარაშვილი თამარი, - Zoom ID: 323-408-9739 |
8071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ოპტიმალური სისტემები (EET00708G1-LP) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
ოპტიმალური სისტემები (EET00708G1-LP) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
მულტიპარადიგმული დაპროგრამება, ალგორითმები და მონაცემთა სტრუქტურები (ICT37508G2-PB) ლაბორატორიული გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
ობიექტზე ორიენტიერებული ენა WPF გარემოში (ICT37608G2-LB) ლექცია კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
კონტროლერები ავტომატური მართვის სისტემებში (EET64108G2-LB) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
--- |
12-20:00 | მართვის ამოცანების კვლევა სისტემა Matlab-ით (EET64008G2-LB) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | --- | |||
13-21:00 | --- | ობიექტზე ორიენტიერებული ენა WPF გარემოში (ICT37608G2-LB) ლაბორატორიული კუცია ირმა, - Zoom ID: 394-361-1270 |
მონაცემთა მასივების ანალიზის თანამედროვე წრფივი და არაწრფივი მეთოდები (EET00608G1-LB) ლაბორატორიული მაჭარაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 953 121 7135 |
--- | --- | |
14-22:00 | მართვის ამოცანების კვლევა სისტემა Matlab-ით (EET64008G2-LB) ლექცია დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
მულტიპარადიგმული დაპროგრამება, ალგორითმები და მონაცემთა სტრუქტურები (ICT37508G2-PB) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
მონაცემთა მასივების ანალიზის თანამედროვე წრფივი და არაწრფივი მეთოდები (EET00608G1-LB) ლექცია მაჭარაშვილი თეიმურაზ, - Zoom ID: 953 121 7135 |
კონტროლერები ავტომატური მართვის სისტემებში (EET64108G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
8086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (EET68208G1-LPB) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | --- | გაზომვის პროცესების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (EET64608G2-LSB) ლექცია აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები კვლევა/ძიებაში (ICT12508G3-LS) პრაქტიკული მელიქიძე ოლღა, - Zoom ID: 957-248-4290 |
12-20:00 | გაზომვის პროცესების მეტროლოგიური უზრუნველყოფა (EET64608G2-LSB) ლაბორატორიული აბელაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 589-879-5530 |
ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (EET68208G1-LPB) ლაბორატორიული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
ხარისხის მართვა (BUA30108G3-LSK) სემინარი მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ხარისხის მართვა (BUA30108G3-LSK) საკურსო მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის მართვა (ICT30908G1-LS) ლექცია ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
|
13-21:00 | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის ხარისხის მართვა (ICT30908G1-LS) პრაქტიკული ბალიაშვილი მედეა, - Zoom ID: 614-327-6417 |
ციფრული მოწყობილობების დაპროექტება (Xilinx FPGA-ს ბაზაზე) (EET64308G2-LB) ლექცია კობახიძე გიორგი, - Zoom ID: 272-085-1888 |
|||
14-22:00 | --- | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები კვლევა/ძიებაში (ICT12508G3-LS) ლექცია ოთხოზორია ნონა, - Zoom ID: 820-816-0880 |
ინტელექტუალური საზომი სისტემები და ინტელექტუალური სენსორები (EET68208G1-LPB) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- |
D-80104 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) პრაქტიკული ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | რანდომიზებული ალგორითმები (ICT10208G4-LS) ლექცია კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
--- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
12-20:00 | --- | არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) ლექცია ცაბაძე თეიმურაზი, - Zoom ID: 991-257-3421 |
--- | |||
13-21:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
რანდომიზებული ალგორითმები (ICT10208G4-LS) პრაქტიკული კვარაცხელია ვახტანგ, - Zoom ID: 528-024-1159 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8041 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) ლექცია ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
მანქანური სწავლების მეთოდები და ალგორითმები (ICT35808G3-LS) პრაქტიკული ზაკუტაშვილი მზია, - Zoom ID: 952-614-4653 |
მანქანური სწავლების მეთოდები და ალგორითმები (ICT35808G3-LS) ლექცია ზაკუტაშვილი მზია, - Zoom ID: 952-614-4653 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
არამკაფიო ტექნოლოგიები და სისტემები მართვისა და გადაწყვეტილებების მიღებისათვის (ICT23308G2-LS) პრაქტიკული ახობაძე მერაბ, - Zoom ID: 974-640-9127 |
--- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8051 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- | --- | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) პრაქტიკული მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
12-20:00 | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
კომპიუტერული ქსელების პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LP) პრაქტიკული სამხარაძე რომან, - Zoom ID: 438 108 5220 |
კომპიუტერული ქსელების პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LP) ლექცია სამხარაძე რომან, - Zoom ID: 438 108 5220 |
--- | --- | |
13-21:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) ლექცია მოდებაძე ზურაბ, - Zoom ID: 645-964-4982 |
|||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8076 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
ხელოვნური ნეირონული ქსელები (ICT23408G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
ხელოვნური ნეირონული ქსელები (ICT23408G2-LP) ლექცია ჩხაიძე მარიამ, - Zoom ID: 282-226-8141 |
--- |
12-20:00 | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
მონაცემთა მეცნიერება და ხელოვნური ინტელექტი (ICT23508G2-LP) პრაქტიკული ტაბატაძე მაკა, - Zoom ID: 882-713-3679 |
--- | --- | ||
13-21:00 | --- | მონაცემთა მეცნიერება და ხელოვნური ინტელექტი (ICT23508G2-LP) ლექცია თავდიშვილი ოთარ, - Zoom ID: 754-837-3847 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8094 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) ლექცია მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
--- | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) პრაქტიკული მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | ღრუბლოვან პლატფორმაზე ბიზნეს გადაწყვეტილებების იმპლემენტაცია (ICT35708G3-LP) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
--- | ღრუბლოვან პლატფორმაზე ბიზნეს გადაწყვეტილებების იმპლემენტაცია (ICT35708G3-LP) ლექცია თოფურია ნინო, - Zoom ID: 942-478-6556 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
14-22:00 | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) ლაბორატორიული მეფარიშვილი ბადრი, - Zoom ID: 978-129-2870 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- | --- |
D-8096 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) პრაქტიკული ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) პრაქტიკული ადამია ვლადიმერი, - Zoom ID: 434-195-5691 |
კომპიუტერულ ქსელებში არსებული პრობლემები და მათი გადაწყვეტის მეთოდები (ICT23208G2-LS) ლექცია ცირამუა ზაზა, - Zoom ID: 712-747-8882 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- |
12-20:00 | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | დიდ მონაცემთა ტექნოლოგია - ბიზნეს ანალიტიკა, დეველოპმენტი და იმპლემენტაცია (ICT35908G3-LP) ლექცია ბოსიკაშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 306-595-0273 |
ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია ქართველიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 765-500-8130 |
--- |
14-22:00 | --- | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლაბორატორიული ჯულაყიძე ლევან, - Zoom ID: 619 877 3373 |
--- | --- |
D-8071 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) ლექცია სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
--- | --- | საინჟინრო გამოთვლების თანამედროვე პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT37808G2-LP) პრაქტიკული დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
მართვა ავტომატიზაციის ტოტალურად ინტეგრირებულ გარემოში (EET65308G2-LB) ლაბორატორიული გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
12-20:00 | --- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LSP) პრაქტიკული სესაძე ვალიდა, - Zoom ID: 217-848-7251 |
მართვა ავტომატიზაციის ტოტალურად ინტეგრირებულ გარემოში (EET65308G2-LB) ლექცია გრიგალაშვილი ჯემალი, - Zoom ID: 946-219-5699 |
ოპტიმიზაციის მეთოდები სისტემების მართვის ამოცანებში (EET65208G2-LP) პრაქტიკული ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
||
13-21:00 | --- | საინჟინრო გამოთვლების თანამედროვე პროგრამული უზრუნველყოფა (ICT37808G2-LP) ლექცია მჭედლიშვილი ნინო, - Zoom ID: 393-498-8687 |
ოპტიმიზაციის მეთოდები სისტემების მართვის ამოცანებში (EET65208G2-LP) ლექცია ნარიმანაშვილი ნოდარი, - Zoom ID: 397-484-0472 |
--- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
D-8086 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LPB) პრაქტიკული ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
--- | --- | მიკროსენსორები (EET65808G2-LS) პრაქტიკული მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | ინფორმაციის დაცვა და კიბერუსაფრთხოების სისტემები (SES22108G1-LPB) ლექცია ოთხოზორია ვანო, - Zoom ID: 872-972-9152 |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | მიკროსენსორები (EET65808G2-LS) ლექცია მეცხვარიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 792-176-7160 |
--- | რხევითი სისტემები (EET65708G2-LS) ლექცია აზმაიფარაშვილი ზაალ, - Zoom ID: 713-307-6259 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | სპექტრული ანალიზი (EET65608G2-LS) ლექცია ტომარაძე ომარი, - Zoom ID: 2184466680 |
--- | --- |
D-8005 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | ნანოსტრუქტურების გეომეტრიული მოდელები (PHS60208G2-LP) პრაქტიკული გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
|
|
იშვიათმიწა ელემენტების ნაერთების კრისტალებისა და თხელი ფირების ტექნოლოგია (PHS60708G2-LP) პრაქტიკული ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
11-19:00 |
|
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- |
|
|
|
--- | |||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | ნანოსტრუქტურების გეომეტრიული მოდელები (PHS60208G2-LP) ლექცია გოგიჩაიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 484-855-9237 |
იშვიათმიწა ელემენტების ნაერთების კრისტალებისა და თხელი ფირების ტექნოლოგია (PHS60708G2-LP) ლექცია ჯაბუა ზაურ, - Zoom ID: 945-184-3101 |
--- |
|
|
--- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- |
|
|
--- |
D-8099 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MAS18008G1-LS) ლექცია ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- |
11-19:00 | --- | მათემატიკის სპეციალური კურსი 2 (MAS17508G2-LP) პრაქტიკული ქვათაძე ზურაბ, - Zoom ID: 202-584-8534 |
მათემატიკის სპეციალური კურსი 2 (MAS17508G2-LP) ლექცია უგულავა დუგლას, - Zoom ID: 982-363-1431 |
--- | --- | |
12-20:00 | მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები-2 (MAS18208G1-LS) პრაქტიკული შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | მათემატიკური ფიზიკის მოდელები და მეთოდები-2 (MAS18208G1-LS) ლექცია შავლაყაძე ნუგზარ, - Zoom ID: 617-950-9007 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | კვლევის მეთოდები მათემატიკაში (MAS18008G1-LS) პრაქტიკული ბერიაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 602-574-6783 |
--- | --- | --- | --- | --- |
110019 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
||||||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
მცენარეთა მორფოლოგია და ანატომია (BRS11310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | სატყეო გეოდეზია (PHS40110G1-LB) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) ლექცია მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
|
|
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110020 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
3-11:00 | სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | შესავალი ფილოსოფიაში (SOS30312G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
მცენარეთა მორფოლოგია და ანატომია (BRS11310G1-LB) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
ზოგადი ფიზიკა (PHS50108G1-LB) ლექცია კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ვარიაციული სტატისტიკა (MAS32008G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | სატყეო გეოდეზია (PHS40110G1-LB) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული თოდაძე ხათუნა, - Zoom ID: 474-273-9703 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) ლექცია ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
მცენარეთა ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS20110G1-LP) ლექცია მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
სატყეო მეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (FOR10210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 |
|
--- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) ლექცია შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||||||||||
10-18:00 |
|
--- |
|
--- | --- | სოციოლოგია (SOS41912G1-LS) პრაქტიკული შონია მურადი, - Zoom ID: 777-862-2948 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110719 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
აგრომეტყევეობა (FOR14110G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ||
3-11:00 | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (ENV13610G1-LP) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (ENV13610G1-LP) პრაქტიკული დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | ცხვრის ბიოლოგია და პროდუქციის წარმოების ტექნოლოგია (AGC10110G1-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | საბეწვე ნადირის ბიოლოგია და მოვლა შენახვა (BRS13010G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | --- | ცხვრის ბიოლოგია და პროდუქციის წარმოების ტექნოლოგია (AGC10110G1-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | საბეწვე ნადირის ბიოლოგია და მოვლა შენახვა (BRS13010G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
აგრომეტყევეობა (FOR14110G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110819 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სატყეო მელიორაცია (FOR11910G1-LP) ლექცია შევარდნაძე დავით, - Zoom ID: 213-345-3696 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | მეტყევეობა (FOR11710G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
მეტყევეობა (FOR11710G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | --- | --- |
6-14:00 | ტყეთმოწყობა (FOR11810G1-LP) პრაქტიკული თხელიძე გიორგი, - Zoom ID: 767-276-1026 |
--- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | სატყეო მელიორაცია (FOR11910G1-LP) პრაქტიკული შევარდნაძე დავით, - Zoom ID: 213-345-3696 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | ტყეთმოწყობა (FOR11810G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110919 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სატყეო ტაქსაცია (FOR10810G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | სატყეო ენტომოლოგია (FOR10710G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
გეოგრაფიულ-ინფორმაციული სისტემები სატყეო მეურნეობაში (PHS40210G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | გეოგრაფიულ-ინფორმაციული სისტემები სატყეო მეურნეობაში (PHS40210G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | სატყეო ფიტოპათოლოგია (FOR10910G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
მერქანმცოდნეობა (FOR11010G1-LP) ლექცია ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | დენდროლოგია 2 – ფარულთესლოვანები (FOR10610G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
მერქანმცოდნეობა (FOR11010G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
სატყეო ფიტოპათოლოგია (FOR10910G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | |||
8-16:00 | სატყეო ტაქსაცია (FOR10810G1-LP) პრაქტიკული ტიგინაშვილი ზვიად, - Zoom ID: 357-564-2859 |
--- | დენდროლოგია 2 – ფარულთესლოვანები (FOR10610G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | სატყეო ენტომოლოგია (FOR10710G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110015 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | ინგლისური - 2 (LEH10312G1-P-2X) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 |
|
ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- | |||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110016 | ||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
5-13:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110017 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ჭუმბურიძე მარიამ, - Zoom ID: 243-587-7415 |
--- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
4-12:00 | --- | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული მახარაშვილი ნანა, - Zoom ID: 959 645 3200 |
--- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
7-15:00 | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110018 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) ლექცია გოგალაძე მაია, - Zoom ID: 740-803-7041 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) ლექცია სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ბუჩუკური ციალა, - Zoom ID: 389 810 6928 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
5-13:00 | ანალიზური ქიმია, თვისებითი და რაოდენობითი ანალიზი (PHS12410G2-LSB) პრაქტიკული გამყრელიძე ნინო, - Zoom ID: 950-058-0750 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
|
ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქიმუცაძე ანა, - Zoom ID: 719-499-8558 |
--- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | ორგანული ქიმია (PHS18204G1-LB) პრაქტიკული სარაჯიშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 685-599-4054 |
--- |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
7-15:00 |
|
მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია ბიწაძე დარეჯან, - Zoom ID: 860 600 7921 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110715 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (MAP15010G1-LPR) ლაბორატორიული ყანჩაველი თამარ, - Zoom ID: 672 747 8712 |
--- | --- | --- | --- | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||||||
2-10:00 | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
||||||||||||||
3-11:00 | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
|
||||||||||||||
4-12:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|
|||||||||||||
5-13:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | ||||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
7-15:00 | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
|
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
სპირტი რექტიფიკატის და საბრენდე სპირტის წარმოება (MAP15010G1-LPR) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
|
|
||||||||||||
8-16:00 |
|
|
|
|||||||||||||||
9-17:00 |
|
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110716 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
--- | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||||
2-10:00 | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
|
--- | |||||||||||
3-11:00 | --- | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | |||||||||||
4-12:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
|||||||||||
5-13:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
|
||||||||||||
7-15:00 | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
|
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
||||||||||
8-16:00 |
|
|
--- |
|
||||||||||||
9-17:00 |
|
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
|
--- | --- | |||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110717 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||
2-10:00 |
|
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- |
|
|||||||||
3-11:00 |
|
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|||||||||
5-13:00 | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
||||||||||
6-14:00 | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
|
||||||||||
7-15:00 | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
|
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
||||||||
8-16:00 |
|
--- | --- |
|
||||||||||
9-17:00 |
|
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110718 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | |||||||||||||
4-12:00 |
|
|
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | ||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | |||||||||||||
7-15:00 | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||
9-17:00 | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
|
|||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110730 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
|||||||||
4-12:00 | --- | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
--- | ||||||||||
6-14:00 | --- | --- |
|
--- | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|||||||||
7-15:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
|
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული სორდია ელენე, - Zoom ID: 410 370 1426 |
--- | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||
9-17:00 | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | |||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110731 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
|||||||||||||||
2-10:00 | --- | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
|||||||||||||||
5-13:00 |
|
|
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
|
|||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
||||||||||||||||
7-15:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | |||||||||||||||
8-16:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული სორდია ელენე, - Zoom ID: 410 370 1426 |
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
|||||||||||||||
9-17:00 | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | ||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110732 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- |
|
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- |
|
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||||||
4-12:00 | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||||||
5-13:00 | --- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|||||||||||||||
6-14:00 | --- | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული სორდია ელენე, - Zoom ID: 410 370 1426 |
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||||||
9-17:00 | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- |
|
|||||||||||||||
10-18:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
--- | ||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110733 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) საკურსო პროექტი. მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- |
|
|||||||||
3-11:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
ლიქიორ-არყის ტექნოლოგია (MAP15210G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- |
|
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||||
4-12:00 | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||
5-13:00 | --- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|||||||||||
6-14:00 | --- |
|
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
||||||||||
7-15:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
--- | სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული სორდია ელენე, - Zoom ID: 410 370 1426 |
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||||
9-17:00 | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- |
|
|||||||||||
10-18:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
--- | ||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110734 | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||
3-11:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნო-ქიმიური კონტროლი (MAP14310G1-LB) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
--- |
|
შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) ლექცია მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
||||||
4-12:00 | --- | ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
კვების მრეწველობის წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP13610G1-LSB) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
ალკოჰოლური სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13710G1-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||
5-13:00 |
|
კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) ლექცია ხუციშვილი როზა, - Zoom ID: 640 861 1735 |
ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) პრაქტიკული ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
|||||||||
6-14:00 |
|
--- | ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
სასმელების ორგანოლეპტიკური შეფასება (MAP14510G2-LP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
||||||||
7-15:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | --- | --- | შამპანურის ტექნოლოგია (MAP14910G1-LS) პრაქტიკული მახვილაძე თამარი, - Zoom ID: 834 058 5987 |
--- | ||||||
8-16:00 | ლუდისა და უალკოჰოლო სასმელების ზოგადი ტექნოლოგია (MAP13910G1-LSP) პრაქტიკული მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
--- | კანფეტის, კარამელისა და ხილ-კენკროვანი საკონდიტრო პროდუქტების წარმოება (MAP14210G1-LPR) პრაქტიკული სორდია ელენე, - Zoom ID: 410 370 1426 |
ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) ლექცია მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
ბრენდის ტექნოლოგია (MAP15110G1-LP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
||||||
9-17:00 | ღვინის ტექნოლოგია (MAP14810G1-LSP) ლექცია ხომასურიძე მარიამ, - Zoom ID: 635-242-4787 |
--- |
|
|||||||||
10-18:00 | --- | ლუდის ტექნოლოგია (MAP15310G1-LP) საკურსო მამარდაშვილი ნაირა, - Zoom ID: 596-475-8221 |
|
--- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110815 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სამადუღრე წარმოება (MAP14210G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (MAP14110G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110816 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სამადუღრე წარმოება (MAP14210G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ||
7-15:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (MAP14110G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110817 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სამადუღრე წარმოება (MAP14210G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (MAP14110G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110818 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სამადუღრე წარმოება (MAP14210G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||
9-17:00 | --- | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (MAP14110G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110830 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლაბორატორიული სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
5-13:00 | --- | საკონსერვო წარმოება (MAP14310G2-LB) ლექცია სადაღაშვილი ეთერ, - Zoom ID: 357 277 5747 |
სამადუღრე წარმოება (MAP14210G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | |
6-14:00 | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | ხორცისა და ხორცის პროდუქტების წარმოება (MAP14710G1-LP) ლექცია ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | რძისა და რძის პროდუქტების წარმოება (MAP14610G1-LP) პრაქტიკული ბოკერია აკაკი, - Zoom ID: 836-780-7089 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | შაქრის ტექნოლოგია და რაფინადის წარმოება (MAP14110G2-LB) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110915 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- |
|
--- | --- |
|
||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110916 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
--- | |||||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
|
--- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
|
|||||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
|
--- |
|
|
||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110917 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
|
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
|
--- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110918 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- |
|
--- | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
|
--- |
|
ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
||||||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
|
--- | --- | ||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- |
|
თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110930 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) პრაქტიკული მახაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 818-172-6993 |
|
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) ლექცია რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
--- |
|
--- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
--- | --- | თერმოდინამიკა და თბური პროცესები (EET49202G3-LB) პრაქტიკული რობაქიძე ლევან, - Zoom ID: 320-110-3422 |
ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | ||||||||||||
7-15:00 | წერითი და ზეპირი კომუნიკაციები (LEH11912G1-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
|
--- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | ბიოქიმიის საფუძვლები (BRS23210G1-LSB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
|
|
--- | --- | |||||||||||||
9-17:00 | --- | ტექნოლოგიური პროცესების ავტომატიზაციის საფუძვლები (EET05010G1-LS) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | კოლოიდური ქიმია (PHS18304G1-LB) ლექცია ჯაფარიძე შუქრი, - Zoom ID: 417 278 9282 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110012 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ფიზიკა (PHS55310G1-LB) ლექცია კეთილაძე ომარ, - Zoom ID: 830-213-7302 |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) ლექცია გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
|
--- | --- | აკადემიური წერა (LEH10712G2-LS) პრაქტიკული გვენეტაძე გურამ, - Zoom ID: 7218588413 |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
|
--- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
ბოტანიკა (BRS11610G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7-15:00 | ბოტანიკა (BRS11610G1-LP) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
ნიადაგმცოდნეობა (ENV12310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS28010G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) პრაქტიკული კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110013 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | --- | ფიზიკა (PHS55310G1-LB) ლექცია კეთილაძე ომარ, - Zoom ID: 830-213-7302 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
||||||||||||
3-11:00 | --- | არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) ლექცია კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
4-12:00 | --- | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
|
--- | --- | |||||||||||||
5-13:00 |
|
არაორგანული ქიმია (PHS16404G1-LPB) პრაქტიკული კილაძე მაია, - Zoom ID: 594-201-4058 |
|
--- | --- | ბოტანიკა (BRS11610G1-LP) პრაქტიკული კუპრაძე ინგა, - Zoom ID: 739 139 3060 |
||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | ფილოსოფიის შესავალი (HEL30512G1-LS) პრაქტიკული ტალახაძე გია, - Zoom ID: 208-764-3544 |
--- | --- | |||||||||||||
7-15:00 | ბოტანიკა (BRS11610G1-LP) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
ნიადაგმცოდნეობა (ENV12310G1-LB) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | შრომის უსაფრთხოება და საგანგებო სიტუაციების მართვა (HHS28010G1-LB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|
გამოყენებითი ფსიქოლოგია (SOS32512G1-LS) პრაქტიკული ჩიჩუა რამაზ, - Zoom ID: 829-853-9711 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110712 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
მდელოსნობა (AGC17210G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC10710G2-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC10710G2-LS) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
მდელოსნობა (AGC17210G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110713 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | მდელოსნობა (AGC17210G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC10710G2-LS) პრაქტიკული ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
|
5-13:00 | --- | სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
მდელოსნობა (AGC17210G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | |
6-14:00 | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
სასათბურე მეურნეობების ექსპლუატაცია და მართვა (AGC10710G2-LS) ლექცია ბადრიშვილი გიორგი, - Zoom ID: 792-367-8340 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | საქართველოს მომთაბარე მეცხოველეობა (AGC16610G2-LS) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
სარეველა, შხამიანი და მავნე მცენარეები (BRS14410G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110812 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) პრაქტიკული თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | --- | --- | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 |
|
--- | მევენახეობა (AGC20610G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
მევენახეობა (AGC20610G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
|||||
7-15:00 | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) ლექცია თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | ||||||
8-16:00 |
|
მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
|||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110813 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) პრაქტიკული თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | წყლის რესურსების მენეჯმენტი სოფლის მეურნეობაში (BUA32410G3-LSP) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
მევენახეობა (AGC20610G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
მევენახეობა (AGC20610G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
||||||||
7-15:00 | სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) ლექცია თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | |||||||||||
8-16:00 | --- | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110912 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | აგროქიმია (EET28410G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (BRS14210G1-LS) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- |
|
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
|
--- | --- | --- | ||||
4-12:00 | --- | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | |||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
--- | --- | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
მცენარეთა ფიზიოლოგია (BRS14210G1-LS) პრაქტიკული დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||||
8-16:00 | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | |||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110913 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | აგროქიმია (EET28410G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მცენარეთა ფიზიოლოგია (BRS14210G1-LS) ლექცია დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||
3-11:00 | ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
|
--- | --- | --- | |||||
4-12:00 | ზოგადი მიწათმოქმედება (AGC20510G1-LP) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
|
აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||||
5-13:00 | მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
--- | --- | --- | --- | |||||
6-14:00 | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | მცენარეთა ბიოქიმია (BRS21210G1-LB) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
--- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 |
|
მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 |
|
მცენარეთა ფიზიოლოგია (BRS14210G1-LS) პრაქტიკული დანელია ირინა, - Zoom ID: 605-254-7330 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110023 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||||||
4-12:00 | ზოგადი ფიზიკა-2 (PHS50308G1-LB) ლაბორატორიული კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია სიგუა ირინე, - Zoom ID: 865-133-1406 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ტაბუცაძე ომარი, - Zoom ID: 2258649934 |
ზოგადი ფიზიკა-2 (PHS50308G1-LB) ლექცია კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110723 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (AAC43310G3-LP) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (EET24510G2-LPK) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (EET24510G2-LPK) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
|
7-15:00 | ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (EET23710G2-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
წყლის რესურსების ინტეგრირებული მართვა (EET24510G2-LPK) საკურსო პროექტი. კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
ჰიდრომელიორაციული სისტემების ექსპლუატაცია (EET23710G2-LP) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | ჰიდროეკოლოგია (ENV16010G1-LS) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | ||
9-17:00 | ჰიდრომელიორაციული მშენებლობის ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (AAC43310G3-LP) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | ჰიდროეკოლოგია (ENV16010G1-LS) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110823 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | სასოფლო–სამეურნეო ტრაქტორები (EET98010G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | ირიგაცია (EET23410G2-LPBK) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | სასოფლო–სამეურნეო ტრაქტორები (EET98010G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
ირიგაცია (EET23410G2-LPBK) ლაბორატორიული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | --- |
4-12:00 | აგრობიზნესის ეკონომიკის საფუძვლები (SOS12210G2-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
ირიგაცია (EET23410G2-LPBK) საკურსო კეჩხოშვილი ერეკლე, - Zoom ID: 251 959 4634 |
სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (EET24110G2-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
სასოფლო-სამეურნეო მანქანები 1 (EET98310G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (AAC42710G3-LPK) პრაქტიკული კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
ჰიდრომელიორაციული სამუშაოების ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (AAC42810G3-LPK) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | ჰიდრომელიორაციული სამუშაოების ორგანიზაცია და ტექნოლოგია (AAC42810G3-LPK) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
აგრობიზნესის ეკონომიკის საფუძვლები (SOS12210G2-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
გარემოს დაცვის საინჟინრო საშუალებები (EET24110G2-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | სამთო მიწათმოქმედების მექანიზაცია (EET98210G2-LP) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სასოფლო სამეურნეო წყალმომარაგება (AAC42710G3-LPK) ლექცია კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
ირიგაცია (EET23410G2-LPBK) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
სამთო მიწათმოქმედების მექანიზაცია (EET98210G2-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110923 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (ENV13610G1-LP) პრაქტიკული კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
--- | ჰიდრავლიკა (AAC32401G1-LPB) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | მელიორაციული ნიადაგმცოდნეობა (ENV13610G1-LP) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | ზოგადი ეკოლოგია (EET22604G1-LS) პრაქტიკული მებონია ნინო, - Zoom ID: 597 682 9056 |
ზოგადი ეკოლოგია (EET22604G1-LS) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკა 2 (EET97910G2-LPK) ლექცია ზუკაკიშვილი რამილი, - Zoom ID: 283-643-9624 |
--- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | გამოყენებითი მექანიკა 2 (EET97910G2-LPK) პრაქტიკული ზუკაკიშვილი რამილი, - Zoom ID: 283-643-9624 |
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
9-17:00 | --- | --- | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | აგრობიზნესის ეკონომიკის საფუძვლები (SOS12210G2-LS) პრაქტიკული ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | აგრობიზნესის ეკონომიკის საფუძვლები (SOS12210G2-LS) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110003 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
||||||||||||||||
3-11:00 | --- | წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | ||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
9-17:00 | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110004 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) ლექცია ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
ინგლისური - 2 (LEH10312G1-P-2X) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
აგრონომიის საფუძვლები (AGC19910G1-LS) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
6-14:00 | --- | --- | --- | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) პრაქტიკული სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
||
7-15:00 | კრიტიკული აზროვნების ელემენტები (JOI13312G1 –LS) ლექცია სურმავა მარინე, - Zoom ID: 254-491-0288 |
--- | --- | --- | ||
8-16:00 | წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
შესავალი სტატისტიკაში (MAS34108G1-LP) პრაქტიკული ღურწკაია ფიქრია, - Zoom ID: 630-744-3042 |
--- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110703 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | შესავალი აგრობაზრებში (BUA32510G3-LP) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
საკითხები მდგრად სოფლის მეურნეობაში (BUA32010G2-LS) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
||||
5-13:00 | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
ნიადაგის გარემო და წყლის ქიმიური შემადგენლობა (ENV14010G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
|||||
6-14:00 | --- | --- | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
--- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (BUA32510G3-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | ||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | საკითხები მდგრად სოფლის მეურნეობაში (BUA32010G2-LS) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
|
--- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110704 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 |
|
--- | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | შესავალი აგრობაზრებში (BUA32510G3-LP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
||||
3-11:00 | --- | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) პრაქტიკული ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
--- | --- | ||||||
4-12:00 | შესავალი აგრობაზრებში (BUA32510G3-LP) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
საკითხები მდგრად სოფლის მეურნეობაში (BUA32010G2-LS) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
|||||
5-13:00 | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
|
ნიადაგის გარემო და წყლის ქიმიური შემადგენლობა (ENV14010G1-LB) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | მეფუტკრეობა (AGC14910G1-LS) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
||||
6-14:00 | --- |
|
გეოინფორმაციული სისტემები აგრონომიაში (ICT24110G1-LP) პრაქტიკული ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
--- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
8-16:00 | --- | --- | საკითხები მდგრად სოფლის მეურნეობაში (BUA32010G2-LS) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110803 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | --- | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
||||
3-11:00 | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | საკვები კულტურების მართვა (AGC16110G2-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
ფიტოპათოლოგია (BRS14010G1-LB) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|||||
5-13:00 | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (EET98910G2-LPR) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
--- | --- | --- | ||||||
6-14:00 | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (EET98910G2-LPR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
ბიზნეს კომუნიკაცია (MNJU22OP) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | --- | ||||
7-15:00 | --- | საკვები კულტურების მართვა (AGC16110G2-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- | |||||
8-16:00 | ბიზნეს კომუნიკაცია (MNJU22OP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | --- | ||||
9-17:00 | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110804 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
2-10:00 | მეხილეობა (AGC21710G1-LP) ლექცია რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
მეხილეობა (AGC21710G1-LP) პრაქტიკული რობაქიძე ქეთევან, - Zoom ID: 448-341-0174 |
--- | --- | --- | --- | ||||
3-11:00 | საკვები კულტურების მართვა (AGC16110G2-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- | |||||
4-12:00 | მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
ფიტოპათოლოგია (BRS14010G1-LB) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|||||
5-13:00 | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (EET98910G2-LPR) ლექცია ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
|
--- | --- | --- | |||||
6-14:00 | სოფლის მეურნეობის მექანიზაცია (EET98910G2-LPR) პრაქტიკული ნატროშვილი დიმიტრი, - Zoom ID: 948-824-1011 |
ბიზნეს კომუნიკაცია (MNJU22OP) ლექცია ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
--- | --- | --- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) პრაქტიკული პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
||||
7-15:00 | --- | საკვები კულტურების მართვა (AGC16110G2-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | ||||||
8-16:00 |
|
--- | მცენარეთა დაცვის საფუძვლები (EET28510G1-LP) ლექცია პავლიაშვილი ქეთევან, - Zoom ID: 839-883-6751 |
--- | --- | ბიზნეს კომუნიკაცია (MNJU22OP) პრაქტიკული ბაიდაური დალი, - Zoom ID: 277-794-2271 |
||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110903 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (EET32410G2-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (BRS17110G1-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ს/მ (მინდვრის) კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა და მართვა (AGC11810G2-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
|||||||||
4-12:00 | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (BRS21510G1-LB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
ენტომოლოგია (BRS13910G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | |||||||||
5-13:00 | ს/მ (მინდვრის) კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა და მართვა (AGC11810G2-LP) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
--- | --- | --- | --- | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (BRS17110G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
||||||||
6-14:00 |
|
ბიოგანახლებადი სისტემები (EET32410G2-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- | |||||||||
7-15:00 |
|
|
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (ENV14910G1-LS) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 |
|
--- | ენტომოლოგია (BRS13910G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110904 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (BRS17110G1-LP) პრაქტიკული ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
||||||||
3-11:00 | --- |
|
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 | სტრუქტურები და რეაქციები ბიოქიმიურ პროცესებში (BRS21510G1-LB) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
ენტომოლოგია (BRS13910G1-LP) ლექცია გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | ს/მ (მინდვრის) კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა და მართვა (AGC11810G2-LP) ლექცია როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
ენტომოლოგია (BRS13910G1-LP) პრაქტიკული გოგიშვილი თინათინ, - Zoom ID: 822-171-7685 |
--- | --- | --- | ს/მ კულტურის სტრუქტურა - ფუნქციათა ურთიერთობები (BRS17110G1-LP) ლექცია ბადრიძე გულნარა, - Zoom ID: 947-634-4082 |
||||||||
6-14:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (EET32410G2-LS) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | --- | ||||||||||
7-15:00 | ბიოგანახლებადი სისტემები (EET32410G2-LS) პრაქტიკული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
ს/მ (მინდვრის) კულტურის მოვლა-მოყვანა, პროდუქტიულობა და მართვა (AGC11810G2-LP) პრაქტიკული როყვა ქეთევან, - Zoom ID: 968-647-0087 |
ნიადაგმცოდნეობის საფუძვლები (ENV14910G1-LS) ლექცია დოლიძე ვლადიმერი, - Zoom ID: 766-538-7992 |
--- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110006 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 |
|
კალკულუსი 2 (Math151-ABET) პრაქტიკული ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში 1 (PHS55110G1-LSB) ლაბორატორიული კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | კალკულუსი 2 (Math151-ABET) ლექცია ბერიკელაშვილი გივი, - Zoom ID: 523-903-0962 |
ბიოლოგია ინჟინრებისთვის (OPKL55OP) ლექცია ბედიანაშვილი ციცინო, - Zoom ID: 885 754 1502 |
--- | --- | --- | |||||||||
4-12:00 |
|
საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტა კომპიუტერული ტექნიკის გამოყენებით (ICT15201G2-LPB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 |
|
--- | ინგლისური - 2 (LEH10312G1-P-2X) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | |||||||||
6-14:00 |
|
--- | --- | --- | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) პრაქტიკული ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|||||||||
7-15:00 | --- | საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტა კომპიუტერული ტექნიკის გამოყენებით (ICT15201G2-LPB) ლექცია გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | --- | შრომის უსაფრთხოება აგროსაინჟინრო საწარმოებში (HHS27303G1-LSB) ლექცია ხოკერაშვილი ზაზა, - Zoom ID: 721 497 7653 |
|||||||||
8-16:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში 1 (PHS55110G1-LSB) ლექცია კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||
10-18:00 | --- | შესავალი კლასიკურ ფიზიკაში 1 (PHS55110G1-LSB) პრაქტიკული კაპანაძე ქეთევანი, - Zoom ID: 830 353 6256 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110706 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | სასმელი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდა (EET24410G2-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | გარემოს დაცვითი გეოგრაფია (ENV15810G1-LS) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | გლობალური ცვლილებები (ENV13210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (EET24510G1-LSR) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | გლობალური ცვლილებები (ENV13210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (EET24510G1-LSR) სასწავლო პრაქტიკა ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | ჰიდროგეოლოგია (AAC91701G1-LB) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
ჰიდროგეოლოგია (AAC91701G1-LB) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | აგრომეტეოროლოგია და კლიმატოლოგია (ENV11210G1-LP) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | --- | --- | ||
7-15:00 | გარემოს დაცვითი გეოგრაფია (ENV15810G1-LS) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | აგროსაინჟინრო პროექტირება II (EET24610G1-K) საკურსო პროექტი. კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- |
9-17:00 | სასმელი და ჩამდინარე წყლების გაწმენდა (EET24410G2-LP) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | ნიადაგისა და წყლის მონიტორინგის სისტემების დაპროექტება და შეფასება (EET24510G1-LSR) ლექცია კუპრავიშვილი მაია, - Zoom ID: 583-567-3183 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110806 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | გარემოს დაცვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET24310G1-LP) ლექცია კიკაბიძე მაია, - Zoom ID: 262-001-8172 |
გარემოს დაცვის ინჟინერიის საფუძვლები (EET24310G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
--- | --- | --- |
|
||||||||||||
2-10:00 | საინჟინრო ჰიდროლოგია და ჰიდრავლიკა (PHS22910G1-LPK) პრაქტიკული ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
საინჟინრო ჰიდროლოგია და ჰიდრავლიკა (PHS22910G1-LPK) ლექცია ოდილავაძე თამაზ, - Zoom ID: 747-079-9467 |
--- | --- |
|
|||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||||||
4-12:00 | სასოფლო-სამეურნეო მანქანების ფუნქციონალური ანალიზი და მოდელირება (EET24210G1-LP) პრაქტიკული თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
სასოფლო-სამეურნეო მანქანების ფუნქციონალური ანალიზი და მოდელირება (EET24210G1-LP) ლექცია თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
6-14:00 | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის “AutoCad”-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (ICT15010G2-LB) ლაბორატორიული თანანაშვილი მთვარისა, - Zoom ID: 202-740-6799 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
8-16:00 | --- | მიკრობიოლოგია ინჟინრებისათვის (BRS14910G1-LB) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | პროგრამული უზრუნველყოფის “AutoCad”-ის გამოყენება საინჟინრო პრობლემების გადაწყვეტაში (ICT15010G2-LB) ლექცია თანანაშვილი მთვარისა, - Zoom ID: 202-740-6799 |
--- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110906 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | კარიერის დაგეგმვა ნიადაგის და წყლის რესურსების ინჟინერიაში (SOS45710G1-LS) ლექცია ნარჩემაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 407-741-7178 |
--- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | საინჟინრო სტატისტიკა (MAS33808G1-LP) პრაქტიკული ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) პრაქტიკული ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | საინჟინრო სტატისტიკა (MAS33808G1-LP) ლექცია ყირმელაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 760-452-8028 |
კარიერის დაგეგმვა ნიადაგის და წყლის რესურსების ინჟინერიაში (SOS45710G1-LS) პრაქტიკული ნარჩემაშვილი სოფიო, - Zoom ID: 407-741-7178 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | ||
6-14:00 | დაპროექტება და პროექტის მართვა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (BUA73210G1-LP) ლექცია ფალელიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 321-366-5581 |
მასალათა მექანიკა (EET79501G2-LB) ლექცია მაძაღუა ზურაბ, - Zoom ID: 494 756 7844 |
--- | --- | --- | --- |
7-15:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა აგროინჟინრებისთვის (PHS10901G2-LP) პრაქტიკული გუნცაძე აკაკი, - Zoom ID: 360 673 8148 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | საინჟინრო თერმოდინამიკა აგროინჟინრებისთვის (PHS10901G2-LP) ლექცია სანაია ეკატერინე, - Zoom ID: 774-260-3305 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | დაპროექტება და პროექტის მართვა აგრარულ და ბიოსისტემების ინჟინერიაში (BUA73210G1-LP) პრაქტიკული ფალელიშვილი იოსებ, - Zoom ID: 321-366-5581 |
წერილობითი, ზეპირი, ელექტრონული და ვიზუალური კომპოზიცია (BUA74813G1-LS) ლექცია ჭიღლაძე ლია, - Zoom ID: 371-253-4152 |
--- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110000 | ||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
2-10:00 | --- |
|
საკვებწარმოება (AGC11210G2-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია შაშვიაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 6953500536 |
შინაურ ცხოველთა ანატომია (AGC14510G2-LB) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | საკვებწარმოება (AGC11210G2-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
6-14:00 |
|
მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
7-15:00 | სამრეწველო მეცხოველეობის მიმოხილვა (AGC14410G2-LS) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ICT55308G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
8-16:00 | --- | სამრეწველო მეცხოველეობის მიმოხილვა (AGC14410G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
9-17:00 | --- | ინფორმაციული ტექნოლოგიები (ICT55308G1-LB) ლაბორატორიული ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეცხოველეობის საფუძვლები (AGC11110G2-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
||||||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110700 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეღორეობა (AGC15610G2-LS) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მსოფლიო სურსათის საკითხები (HHS10810G1-LS) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მეთევზეობა (FSH10110G1-LS) პრაქტიკული ოსიაშვილი ნათია, - Zoom ID: 727 542 2305 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
8-16:00 | მეღორეობა (AGC15610G2-LS) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | მსოფლიო სურსათის საკითხები (HHS10810G1-LS) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | მეთევზეობა (FSH10110G1-LS) ლექცია ოსიაშვილი ნათია, - Zoom ID: 727 542 2305 |
9-17:00 | მეცხვარეობა (AGC15410G1-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | ეგზოტიკური ფრინველები და ცხოველები (AGC13610G1-LP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
||
10-18:00 | მეცხვარეობა (AGC15410G1-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110800 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | მეცხოველეობის ფერმების მექანიზაცია (AGC11410G2-LP) პრაქტიკული თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | შინაურ ცხოველთა ქცევა და კეთილდღეობა (AGC14310G1-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | |
3-11:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) ლექცია ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
მეცხოველეობის ფერმების მექანიზაცია (AGC11410G2-LP) ლექცია თედორაძე ომარ, - Zoom ID: 691-425-2096 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | კულტურა და თანამედროვეობა (SOS44711G1-LS) პრაქტიკული ცხადაძე ეკა, - Zoom ID: 229-486-1390 |
--- | კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (MAP17710G1-LSP) პრაქტიკული ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | --- | მეცხოველეობის წინაშე მდგარი პრობლემები (AGC16410G2-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | კვების პროდუქტების მიკრობიოლოგია (MAP17710G1-LSP) ლექცია ნატროშვილი ნათია, - Zoom ID: 591-437-6309 |
|
6-14:00 | შინაურ ცხოველთა ზრდა და განვითარება (AGC15010G2-LS) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
შინაურ ცხოველთა ზრდა და განვითარება (AGC15010G2-LS) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | ||
7-15:00 | მეცხოველეობის წინაშე მდგარი პრობლემები (AGC16410G2-LP) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | შინაურ ცხოველთა ქცევა და კეთილდღეობა (AGC14310G1-LP) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
110900 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 | სახორცე მეცხოველეობა (AGC14110G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 2 (AGC14910G2-LP) პრაქტიკული ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||||
5-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | სახორცე მეცხოველეობა (AGC14110G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
||||||||||||||||
6-14:00 |
|
|
სასოფლო სამეურნეო ცხოველთა კვება 2 (AGC14910G2-LP) ლექცია ორჯანელი ნაილე, - Zoom ID: 879-609-4616 |
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
--- | --- | --- | შინაურ ცხოველთა ფიზიოლოგია (VTR10610G1-LB) ლექცია ცქვიტინიძე გალია, - Zoom ID: 309-044-4390 |
||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | შესავალი მიკრობიოლოგიაში (BRS18710G1-LB) ლექცია ამირანაშვილი ლია, - Zoom ID: 423-220-2479 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100219 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ტყის მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (FOR13010G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | საცდელი საქმის მეთოდიკა სატყეო საქმეში (FOR13110G1-LP) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | ტყის მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (FOR13010G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა სატყეო საქმეში (FOR13110G1-LP) პრაქტიკული გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
--- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
1100230 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | მევენახეობის ოპერაციული მართვა (AGC23710G1-LS) პრაქტიკული უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
|
ღვინისა და ყურძნისეული წარმოშობის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP12610G2-LSP) ლექცია შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP13010G2-LB) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
||||||||
12-20:00 | ღვინისა და ყურძნისეული წარმოშობის პროდუქტების ტექნოლოგია (MAP12610G2-LSP) პრაქტიკული შათირიშვილი შალვა, - Zoom ID: 714-899-5102 |
--- | --- |
|
--- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | მევენახეობის ოპერაციული მართვა (AGC23710G1-LS) ლექცია უჯმაჯურიძე ლევან, - Zoom ID: 860-627-1395 |
|
--- | --- | |||||||||
14-22:00 | მოწყობილობათა ოპერაციები (MAP13010G2-LB) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
--- | --- | --- |
1100212 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) ლექცია ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (რუსული) (LEH12912G1-LP) პრაქტიკული ჩუპრინინა სვეტლანა, - Zoom ID: 978-291-8781 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100212/1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (AGC10210G1-LP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
მემცენარეობის აგრობიოტექნოლოგია (LKO32OP) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- |
13-21:00 | მემცენარეობის აგრობიოტექნოლოგია (LKO32OP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | მარცვლოვანი კულტურების ჯიშთმცოდნეობა (AGC10210G1-LP) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- |
1100212/2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | ნიადაგის მორფოლოგია და გეოგრაფიული გავრცელება (AGC10910G1-LP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | |
12-20:00 | საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | |
13-21:00 | ნიადაგის ფიზიკა-ქიმია და ბიოლოგია (KLO77OP) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | ნიადაგის ფიზიკა-ქიმია და ბიოლოგია (KLO77OP) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | |
14-22:00 | ნიადაგის მორფოლოგია და გეოგრაფიული გავრცელება (AGC10910G1-LP) ლექცია მაჭავარიანი ნათელა, - Zoom ID: 815-353-5500 |
--- | --- | --- |
1100212/3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | აგროეკოლოგია (HHS10210G1-LP) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | |
12-20:00 | რადიოლოგია (ENV11110G1-LP) პრაქტიკული ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
აგროეკოლოგია (HHS10210G1-LP) პრაქტიკული კუნჭულია ილია, - Zoom ID: 809-674-4031 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
13-21:00 | საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | |||
14-22:00 | რადიოლოგია (ENV11110G1-LP) ლექცია ჩანქსელიანი ზაურ, - Zoom ID: 944-875-0815 |
--- | --- | --- | --- |
1100212/5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | --- |
11-19:00 | --- | აგრონომიის ინტეგრირებული კურსი (AGC12010G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- | |
12-20:00 | ბიოტექნოლოგია მცენარეთა დაცვაში (BRS20610G1-LP) პრაქტიკული ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) ლექცია სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (BRS12010G1-LP) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- |
13-21:00 | საცდელი საქმის მეთოდიკა (EET21310G1-LP) პრაქტიკული სარჯველაძე იოსებ, - Zoom ID: 740 452 8638 |
--- | --- | |||
14-22:00 | ბიოტექნოლოგია მცენარეთა დაცვაში (BRS20610G1-LP) ლექცია ალექსიძე გურამ, - Zoom ID: |
--- | --- | მცენარეთა მავნე ორგანიზმები (BRS12010G1-LP) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- |
1100223 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | სასოფლო სამეურნეო კულტურათა მოყვანის აგრომელიორაციული ღონისძიებები (AGC24110G1-LP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | გეოინფორმაციული სისტემები ირიგაციასა და დრენაჟში (LKIJ3214OP) ლექცია ლაოშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 305-362-3109 |
წყლის რესურსების ოპტიმიზაცია სოფლის მეურნეობაში (ENV15210G1-LP) ლექცია ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
წყლისმიერი ეროზიის ფიზიკა და მექანიკა (PHS20710G1-LP) ლექცია გუბელაძე დავით, - Zoom ID: 684-669-9515 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
12-20:00 | წყლისმიერი ეროზიის ფიზიკა და მექანიკა (PHS20710G1-LP) პრაქტიკული ლომიშვილი მაია, - Zoom ID: 734-356-3441 |
წყლის რესურსების ოპტიმიზაცია სოფლის მეურნეობაში (ENV15210G1-LP) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
სასოფლო სამეურნეო კულტურათა მოყვანის აგრომელიორაციული ღონისძიებები (AGC24110G1-LP) პრაქტიკული ხარაიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 726-851-5907 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
13-21:00 | --- | --- | ||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100215 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- |
|
--- | სასურსათო პროდუქტების წარმოების პროექტირება (MAP15910G1-LP) პრაქტიკული რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
||||||||
12-20:00 | სასურსათო წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP16010G1-LP) პრაქტიკული ოთარაშვილი ნაილი, - Zoom ID: 618 321 0267 |
სურსათის უვნებლობა (HHS10110G1-LP) ლექცია აფციაური ლიკა, - Zoom ID: 730-596-5905 |
სასურსათო წარმოების ნარჩენების გადამუშავება (MAP16010G1-LP) ლექცია დოლიძე მალხაზ, - Zoom ID: 807-923-5564 |
|
სასურსათო პროდუქტების წარმოების პროექტირება (MAP15910G1-LP) ლექცია რუხაძე თეიმურაზ, - Zoom ID: 553-245-5859 |
|||||||||
13-21:00 | --- | სასურსათო პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MAS19810G1-LP) პრაქტიკული ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
|
სასურსათო პროდუქტების ტექნოლოგიური პროცესების მათემატიკური მოდელირება (MAS19810G1-LP) ლექცია ბერეჟიანი მალხაზ, - Zoom ID: 898-670-4769 |
სურსათის უვნებლობა (HHS10110G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი ნინო, - Zoom ID: 620 138 9036 |
|||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
1100312 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (BRS23110G1-LS) პრაქტიკული ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
--- | --- | მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (AGC16510G1-LS) ლექცია ღოღობერიძე მზევინარ, - Zoom ID: 284 079 8683 |
--- |
12-20:00 | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (ENV12010G1-LS) პრაქტიკული დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | --- | --- | |
13-21:00 | აგრარულ კულტურათა ბიოქიმია (BRS23110G1-LS) ლექცია ტყემალაძე გურამ, - Zoom ID: 403 276 0255 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები აგრონომიაში (ENV12010G1-LS) ლექცია დარსაველიძე თინათინ, - Zoom ID: 291-909-8937 |
--- | მცენარეთა იზოლირებული კულტურების ბიოტექნოლოგია (AGC16510G1-LS) პრაქტიკული ღოღობერიძე მზევინარ, - Zoom ID: 284 079 8683 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1100300 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | ცხოველთა და ფრინველთა რაციონალური კვება (AGC19710G1-LP) ლექცია ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
--- | --- | --- | --- | ცხოველთა და ფრინველთა რაციონალური კვება (AGC19710G1-LP) პრაქტიკული ცინცაძე მანანა, - Zoom ID: 553-966-6740 |
12-20:00 | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (AGC13910G2-LS) პრაქტიკული ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები მეცხოველეობაში (AGC13910G2-LS) ლექცია ღლიღვაშვილი ვასილ, - Zoom ID: 935-197-5170 |
--- | --- |
1100315 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) ლექცია ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | აკადემიური წერა და სამეცნიერო კვლევის მეთოდები (HEL10712G1-LS) პრაქტიკული ჭიქაბერიძე მაგდა, - Zoom ID: 815 435 8594 |
რისკების შეფასება სოფლის მეურნეობაში (POKL44OP) ლექცია ცერცვაძე არჩილ, - Zoom ID: 838-473-5511 |
--- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
1100309 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | საქართველოს სასურსათო უსაფრთხოება და აგრარული პოლიტიკის სტრატეგია (SOS12710G2-L) ლექცია კოღუაშვილი პაატა, - Zoom ID: 707 800 8515 |
სოფლის განვითარების პოლიტიკა (SOS12810G2-L) ლექცია ლაჭყეპიანი თენგიზი, - Zoom ID: 451-423-9872 |
--- | --- |
12-20:00 | რეგიონის მდგრადი განვითარება (BUA46813G1-LS) პრაქტიკული გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
მიწის მმართველობა (BUA43013G1-LS) ლექცია გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | --- | ||
13-21:00 | რეგიონის მდგრადი განვითარება (BUA46813G1-LS) ლექცია გეგენავა ლეილა, - Zoom ID: 682-037-4795 |
--- | --- | |||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
1100319 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | ტყეთმცოდნეობის გავრცობილი კურსი (FOR14510G1-L) ლექცია გაგოშიძე გიორგი, - Zoom ID: 763-437-4504 |
სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (FOR14210G1-LS) პრაქტიკული ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- | --- | სამეცნიერო კვლევის მეთოდები სატყეო საქმეში (FOR14210G1-LS) ლექცია ლომიძე ნინო, - Zoom ID: 233-768-3135 |
--- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
122071 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | რისკ მენეჯმენტი მშენებლობაში (RSKMC01GA1-LP) ლექცია ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
საგადასახადო პოლიტიკა (TXTSL01GA1-LS) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (IAFDC01GA1-₾) პრაქტიკული ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
ოპერაციების მენეჯმენტი მშენებლობაში (OPEMC01GA1-LS) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
||||||||||||
12-20:00 | კაპიტალდაბანდების პოლიტიკა და ფინანსური გადაწყვეტილებები (IAFDC01GA1-₾) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
რისკ მენეჯმენტი მშენებლობაში (RSKMC01GA1-LP) პრაქტიკული ხოფერია გრიგორ, - Zoom ID: 484-837-9719 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული გოცირიძე რუსუდანი, - Zoom ID: 322-356-8737 |
|
||||||||||||||
13-21:00 | --- |
|
ოპერაციების მენეჯმენტი მშენებლობაში (OPEMC01GA1-LS) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
|||||||||||||||
14-22:00 | საგადასახადო პოლიტიკა (TXTSL01GA1-LS) ლექცია ბაქრაძე მურმან, - Zoom ID: 823 936 8901 |
--- | --- | --- |
|
--- |
1100231 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | Wine and beverage marketing (BUA54710E1-LS) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | Vineyard establishment and maintenance (AGC21010E1-LS) Lecture მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | Methods of must and wine analyses (MAP18610E1-LP) ლაბორატორიული ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | Wine production and winery systems (MAP18510E1-LSP) Practical Work ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
|
13-21:00 | Wine production and winery systems (MAP18510E1-LSP) Lecture ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | Vineyard establishment and maintenance (AGC21010E1-LS) Practical Work მაღრაძე დავით, - Zoom ID: 796-631-9903 |
--- | ||
14-22:00 | Wine and beverage marketing (BUA54710E1-LS) Practical Work ჩხარტიშვილი ნინო, - Zoom ID: 551-280-0576 |
--- | --- | --- | --- |
051903f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
--- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | სამოქალაქო განათლება (0110004) პრაქტიკული გლოველი ციალა, - Zoom ID: 706-458-9868 |
--- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003f-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | ინფორმაციული წიგნიერება 1 (0610003) პრაქტიკული ვაშაკიძე თეონა, - Zoom ID: |
--- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) ლექცია ხოზრევანიძე ნოე, - Zoom ID: 463 114 7519 |
მთის მდგრადი ორგანული ფერმერული სისტემების საფუძვლები (EET20310G2-LS) ლექცია კობალაძე კობა, - Zoom ID: 735 747 1653 |
--- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) პრაქტიკული ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
--- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) ლექცია ბუცხრიკიძე ნანა, - Zoom ID: 421 032 9569 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | მიკრობიოლოგიის საფუძვლები (BRS17610G1-LB) პრაქტიკული სიდამონ-ერისთავი მარიამ, - Zoom ID: 464 369 5379 |
სტატისტიკის საფუძვლები (BUA13301G1-LS) ლექცია ახალაია ნანა, - Zoom ID: 401-421-8113 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- |
5-13:00 | მთის მდგრადი ორგანული ფერმერული სისტემების საფუძვლები (EET20310G2-LS) პრაქტიკული კობალაძე კობა, - Zoom ID: 735 747 1653 |
--- | --- | --- | ||
6-14:00 | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) პრაქტიკული ხოზრევანიძე ნოე, - Zoom ID: 463 114 7519 |
თანამედროვე ინოვაციური ტექნოლოგიების საფუძვლები მთიანი რეგიონების განვითარებაში (EET22610G2-LP) პრაქტიკული ჯანიკაშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 716 746 6365 |
--- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული. ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | |
8-16:00 | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | უცხოური ენა (რუსული) - B1.2 (LEH19112G1-P) პრაქტიკული. გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
--- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | თანამედროვე ინოვაციური ტექნოლოგიების საფუძვლები მთიანი რეგიონების განვითარებაში (EET22610G2-LP) ლექცია ჯანიკაშვილი მიხეილი, - Zoom ID: 716 746 6365 |
--- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
051903s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | ინტერპერსონალური კომუნიკაცია (SOS44912G1-LS) პრაქტიკული ყავრელიშვილი მარიამ, - Zoom ID: 763 932 2004 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | ტანსაცმლის შეკეთება, გადაკეთება და აღდგენა (0712014) პრაქტიკული ფხაკაძე ნანი, - Zoom ID: 230-513-7666 |
--- | ქართული ეროვნული სამოსის დეკორატიული გაფორმება (0712012) პრაქტიკული ალოევა გულნარა, - Zoom ID: 833-983-0810 |
--- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052003s-3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) (0230102) პრაქტიკული ფეტელავა სოფიკო, - Zoom ID: 946-608-2182 |
--- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ტანსაცმლის კომპოზიციის შექმნა (6987412) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო, - Zoom ID: 224 313 0146 |
|
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | ტანსაცმლის კომპოზიციის შექმნა (6987412) პრაქტიკული. გზირიშვილი ნინო, - Zoom ID: 224 313 0146 |
|
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
8084-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | Tissue Engineering (EET35008E1-LP) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Medical Imaging and Image Analysis (EET35108E1-LR) Practical Work კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
Health Care Management and Economics (EET38208E1-LS) Lecture ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
Rehabilitation Engineering (EET31208E2-LS) Lecture აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
12-20:00 | Health Care Management and Economics (EET38208E1-LS) Practical Work ლაზარაშვილი ლევან, - Zoom ID: 644-170-7573 |
Tissue Engineering (EET35008E1-LP) Practical Work ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Medical Imaging and Image Analysis (EET35108E1-LR) Lecture კერვალიშვილი პაატა, - Zoom ID: 216-780-1110 |
--- | Rehabilitation Engineering (EET31208E2-LS) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
|
13-21:00 | Medical Informatics (ICT10708E1-LP) Practical Work აბდელმოგჰეთ მადანი საჰარ, - Zoom ID: 905-391-6793 |
|||||
14-22:00 | --- | --- | --- | Medical Informatics (ICT10708E1-LP) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- |
052009sab-5 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | საბაჟო დეკლარირება (0411608) პრაქტიკული ბასილაია ნათელა, - Zoom ID: 686 968 3903 |
ბიზნეს ინგლისური საბაჟო საქმე (0400615) პრაქტიკული. ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
ბიზნეს ინგლისური საბაჟო საქმე (0400615) პრაქტიკული ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
საბაჟო დეკლარირება (0411608) პრაქტიკული. ბასილაია ნათელა, - Zoom ID: 686 968 3903 |
Ms Excel (0410705) პრაქტიკული. თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
საბაჟო დეკლარირება (0411608) პრაქტიკული... ბასილაია ნათელა, - Zoom ID: 686 968 3903 |
10-18:00 | ||||||
11-19:00 | Ms Excel (0410705) პრაქტიკული თოფურია ნინო, - Zoom ID: 262-569-7088 |
ბიზნეს ინგლისური საბაჟო საქმე (0400615) პრაქტიკული.. ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
ბიზნეს ინგლისური საბაჟო საქმე (0400615) პრაქტიკული... ბოგველიშვილი ვახტანგ, - Zoom ID: 856-263-5132 |
|||
12-20:00 | საბაჟო დეკლარირება (0411608) პრაქტიკული.. ბასილაია ნათელა, - Zoom ID: 686 968 3903 |
|||||
13-21:00 | ||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- |
113012 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლაბორატორიული გიორგობიანი ნინო, - Zoom ID: 9599812882 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) ლექცია მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | --- | უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- | --- | |
6-14:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) ლექცია შენგელია ნათია, - Zoom ID: 782-013-3741 |
|
7-15:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
უცხოური ენა (ინგლისური) - B1.2 (LEH19312G1-P) პრაქტიკული. ქარდავა ნელი, - Zoom ID: 302-520-8497 |
--- | --- | --- |
8-16:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) სემინარი სულხანიშვილი ლეილა, - Zoom ID: 608-273-5875 123345699 |
ეკონომიკის პრინციპები (SOS58902G1-LS) პრაქტიკული მენაბდე ელენე, - Zoom ID: 301-588-6197 |
--- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკის საფუძვლები 2 (ICT15108G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | --- | |
10-18:00 | საბუღალტრო აღრიცხვის საფუძვლები (BUA10513G1-LSP) პრაქტიკული სულხანიშვილი ლეილა, - Zoom ID: 608-273-5875 123345699 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052007-4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | საზღვაო გადაზიდვები (04115879) პრაქტიკული ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
--- | --- | --- | საზღვაო გადაზიდვები (04115879) პრაქტიკული . ჯაჯანიძე ვალერი, - Zoom ID: 508-449-9449 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | ||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | ||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | ||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3031 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფოტოგრამმეტრიაში (PHS44803G1-LP) ლექცია ბოტკოველი დიანა, - Zoom ID: 586 772 8016 |
|
--- | ||||||||||||||||
4-12:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (PHS31003G1-LBR) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- |
|
|
--- | ||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფოტოგრამმეტრიაში (PHS44803G1-LP) პრაქტიკული ბოტკოველი დიანა, - Zoom ID: 586 772 8016 |
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | ||||||||||||||||
6-14:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EET70505G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 868 190 8665 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | |||||||||||||||||
8-16:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | |||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო გეოდეზია 2 (PHS41903G1-LBR) ლექცია ცუცქირიძე სერგო, - Zoom ID: 994-815-0643 |
||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3032 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | შესავალი ფოტოგრამმეტრიაში (PHS44803G1-LP) ლექცია ბოტკოველი დიანა, - Zoom ID: 586 772 8016 |
|
--- | ||||||||
4-12:00 | გეოლოგიის საფუძვლები (PHS31003G1-LBR) ლექცია მიქაძე ხათუნა, - Zoom ID: 332-900-4192 |
--- | --- | შესავალი ფოტოგრამმეტრიაში (PHS44803G1-LP) პრაქტიკული ბოტკოველი დიანა, - Zoom ID: 586 772 8016 |
--- | --- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- |
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ბაღიაური გიორგი, - Zoom ID: 4867148796 |
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | საინჟინრო გრაფიკა (EET70505G1-LP) ლექცია ბერიძე თამარ, - Zoom ID: 868 190 8665 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) ლექცია მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული ქოჩლაძე ეკატერინე, - Zoom ID: 509-388-7929 |
ტექნიკური დიზაინის ისტორია (ART20305G1-LS) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
--- | ||||||||
8-16:00 | ზოგადი ფიზიკა B (PHS51308G1-LB-X1) ლექცია ესიავა რამაზ, - Zoom ID: 543 212 4248 |
--- | --- | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) ლექცია დავითაძე ამირან, - Zoom ID: 276-039-3214 |
--- | |||||||||
9-17:00 | მათემატიკური ანალიზის ელემენტები (MAS33308G1-LP) პრაქტიკული ივანიძე დიანა, - Zoom ID: 358 067 1180 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | საინჟინრო გეოდეზია 2 (PHS41903G1-LBR) ლექცია ცუცქირიძე სერგო, - Zoom ID: 994-815-0643 |
|||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3755 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (HHS26203G1-LP) პრაქტიკული ქიტოშვილი მზია, - Zoom ID: 737 909 9572 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (LAW11210G1-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
--- | --- | --- |
4-12:00 | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
სამთო გეომეტრია 2 (MAP45203G1-LP) პრაქტიკული შატბერაშვილი გრიგოლ, - Zoom ID: 601 749 8245 |
--- | მიწის სამართლის საფუძვლები (LAW11210G1-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო სამუშაოების უსაფრთხოება და აეროლოგია (HHS26203G1-LP) ლექცია ლანჩავა ომარ, - Zoom ID: 519 197 8701 |
8-16:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული დოლიძე ციალა, - Zoom ID: 548 475 5657 |
|
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 2 (MAP45203G1-LP) ლექცია შატბერაშვილი გრიგოლ, - Zoom ID: 601 749 8245 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3790 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | ზოგად საინჟინრო გეოლოგიაში (PHS31003G2-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | --- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) ლექცია ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
||||||||
3-11:00 | --- | ზოგად საინჟინრო გეოლოგიაში (PHS31003G2-LP) პრაქტიკული გაჩეჩილაძე ნატალია, - Zoom ID: 972 885 0563 |
--- | --- | --- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) პრაქტიკული ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (LAW11210G1-LS) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
||||||||
6-14:00 | --- | მიწის სამართლის საფუძვლები (LAW11210G1-LS) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
--- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (PHS42303G1-LP) პრაქტიკული ჭიაურელი გიორგი, - Zoom ID: 558 441 8458 |
--- | --- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- |
|
--- | ||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
|
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
|
--- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3791 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) ლექცია ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
2-10:00 | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) პრაქტიკული ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3793 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
--- | --- | --- | --- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) ლექცია ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 804-238-2821 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | გის აპლიკაციები (ICT30203G2-LP) პრაქტიკული ჩილინგარაშვილი ალექსანდრე, - Zoom ID: 366 616 9100 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3831 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | - (-) - _ _, - Zoom ID: |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3832 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | მყარი, არამეტალური და საწვავი სასარგებლო წიაღისეულის სამრეწველო ტიპები (PHS32503G1-LB) ლექცია ბლუაშვილი დავით, - Zoom ID: 354-338-7150 |
--- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3855 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 2 (MAP45203G1-LP) ლექცია შატბერაშვილი გრიგოლ, - Zoom ID: 601 749 8245 |
5-13:00 | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები B (PHS41603G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | რუსული ენა-4 (LEH15712G3-P) პრაქტიკული კალანდარიშვილი ოლღა, - Zoom ID: 804-238-2821 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
8-16:00 | --- | --- | --- | სამთო გეომეტრია 2 (MAP45203G1-LP) პრაქტიკული შატბერაშვილი გრიგოლ, - Zoom ID: 601 749 8245 |
ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
|
9-17:00 | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | |||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3890 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული მაჭავარიანი ნატო, - Zoom ID: 788-168-4533 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
4-12:00 | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | --- | --- | --- |
5-13:00 | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები B (PHS41603G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
--- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გამოყენებითი გეოდეზია 1 (PHS42303G1-LP) ლექცია მესხი მურმან, - Zoom ID: 269 776 1134 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
|
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3891 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული კუჭავა გიორგი, - Zoom ID: 686 132 1249 |
--- |
3-11:00 | --- | --- | --- | მიწის კადასტრი (SOS56803G1-LP) პრაქტიკული ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
მიწის კადასტრი (SOS56803G1-LP) ლექცია ქვაცაბაია ფატიმა, - Zoom ID: 519 015 7805 |
|
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ჩაგანავა ნინო, - Zoom ID: 369-133-1594 |
|
5-13:00 | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები B (PHS41603G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
9-17:00 | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3892 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი, - Zoom ID: 905 647 3739 |
--- | |
3-11:00 | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | --- | დისტანციური ზონდირების მონაცემების მართვა (PHS42703G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო, - Zoom ID: 370 615 4913 |
|
4-12:00 | ინგლისური ენა-4 (LEH15312G3-P) პრაქტიკული ლოლაძე ციალა, - Zoom ID: 691 787 6962 |
--- | --- | --- | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
5-13:00 | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული… იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|
6-14:00 | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები B (PHS41603G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
დისტანციური ზონდირების მონაცემების მართვა (PHS42703G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო, - Zoom ID: 370 615 4913 |
|
7-15:00 | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3893 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
|||||||||
3-11:00 | ვებ–ტექნოლოგიების საფუძვლები (ICT31608G2-LB) ლექცია იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) საკურსო პროექტი. კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | |||||||||
4-12:00 | ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) პრაქტიკული კაკაშვილი ლალი, - Zoom ID: 905 647 3739 |
--- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) პრაქტიკული კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
ყველაფერი ნავთობის შესახებ (MAP41603G2-LS) ლექცია ქოიავა ქეთევანი, - Zoom ID: 685 232 8145 |
გეომონაცემთა ბაზები (ICT24303G1-LP) ლექცია ბლიაძე ელენე, - Zoom ID: 628 754 3278 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | მიწის (უძრავი ქონების) რეგისტრაცია (BUA77503G1-LP) ლექცია კუსრაშვილი გოჩა, - Zoom ID: 516 760 2998 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | თანამედროვე გეოდეზიური სისტემები B (PHS41603G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
გეომონაცემთა ბაზები (ICT24303G1-LP) პრაქტიკული ბლიაძე ელენე, - Zoom ID: 628 754 3278 |
||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
ციფრული კარტოგრაფია (ICT39803G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3931 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული კარტოგრაფია (ICT39703G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | ინსტრუმენტმცოდნეობა B (PHS41303G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
--- | ||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები A (ICT39303G1-LP) პრაქტიკული ხოხიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 312 920 1832 |
მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
||||||||
8-16:00 | გეოინფორმაციული კარტოგრაფია (ICT39703G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები A (ICT39303G1-LP) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 312 920 1832 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3932 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- |
|
დაპროგრამების საფუძვლები (C++ენის ბაზაზე) (ICT10408G1-LP) ლექცია გაჩეჩილაძე ლელა, - Zoom ID: 976-599-9869 |
--- | ||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- |
|
ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) ლექცია რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | ზოგადი გრავიმეტრია (PHS21903G1-LP) პრაქტიკული რაზმაძე-ბროკიშვილი თამარ, - Zoom ID: 397 576 5013 |
--- | ||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | გეოდეზიურ განაზომთა მათემატიკური დამუშავების თეორია B (PHS42103G1-LP) ლექცია ფირალიშვილი სულიკო, - Zoom ID: 297 492 5653 |
ინსტრუმენტმცოდნეობა B (PHS41303G1-LBR) ლექცია მათიაშვილი ნოდარ, - Zoom ID: 884-904-6659 |
გეოდეზიურ განაზომთა მათემატიკური დამუშავების თეორია B (PHS42103G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი მარეხი, - Zoom ID: 496 386 6063 |
||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) პრაქტიკული კენკებაშვილი სოფიკო, - Zoom ID: 370 615 4913 |
--- | |||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები A (ICT39303G1-LP) პრაქტიკული ხოხიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 312 920 1832 |
--- | ||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | შესავალი დისტანციურ ზონდირებაში (PHS42503G1-LP) ლექცია კენკებაშვილი სოფიკო, - Zoom ID: 370 615 4913 |
გეოინფორმაციული კარტოგრაფია (ICT39703G1-LP) პრაქტიკული პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
მარკშეიდერიის საფუძვლები (MAP45303G1-LB) ლექცია ნადირაძე მზია, - Zoom ID: 386 070 0110 |
||||||||
8-16:00 | გეოინფორმაციული კარტოგრაფია (ICT39703G1-LP) ლექცია პაპაჩაშვილი თამარ, - Zoom ID: 501 497 4780 |
--- | --- | --- | გეოინფორმაციული სისტემები A (ICT39303G1-LP) ლექცია ხოხიაშვილი ეკატერინე, - Zoom ID: 312 920 1832 |
--- | ||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
202010 | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | ||||||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | გამოყენებითი ინფორმატიკა 1 (ICT13908G1-LB) ლექცია ბუაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 536-885-5351 |
--- | --- | |||||||||||||||
2-10:00 | უცხოური ენა (ინგლისური) – B 2.2 (LEH10512G1-P-X1) პრაქტიკული კიკვაძე თამარი, - Zoom ID: 813 953 5964 |
--- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
3-11:00 |
|
|
თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია მალხაზიშვილი მალხაზ, - Zoom ID: 474 523 6609 |
--- | --- | ||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- |
|
კალკულუს T2 (MAS19308G1-LP) ლექცია ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
||||||||||||||||
5-13:00 | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (BUA49902G1-LS) ლექცია ხუნწარია ლალი, - Zoom ID: 590 707 9165 |
შესავალი სისტემათა ინჟინერინგში (EET47702G3-LB) ლექცია მაღრაძე მანანა, - Zoom ID: 408-330-7673 |
--- |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- | ბიზნესის მართვის საფუძვლები (BUA49902G1-LS) სემინარი ხუნწარია ლალი, - Zoom ID: 590 707 9165 |
--- | --- |
|
--- | |||||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 B (PHS52008G1-LPB) ლექცია დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | --- | --- | |||||||||||||||
8-16:00 | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 B (PHS52008G1-LPB) პრაქტიკული დავითაძე ქეთევან, - Zoom ID: 837-982-7676 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
9-17:00 | --- | კალკულუს T2 (MAS19308G1-LP) პრაქტიკული ბიწაძე რუსუდან, - Zoom ID: 897-951-9187 |
--- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
113011 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) ლექცია ხოზრევანიძე ნოე, - Zoom ID: 463 114 7519 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | სამთო მიწათმოქმედება (AGC12610G2-LS) პრაქტიკული ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | რუსული ენა -2 (LEH15512G3-P) პრაქტიკული გილაური ნინო, - Zoom ID: 351-505-2991 |
|
3-11:00 | --- | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) პრაქტიკული ლაგვილავა თამარი, - Zoom ID: 996-489-7704 |
--- | --- | --- | |
4-12:00 | ფრანგული ენა – 2 (LEH15912G3-P) პრაქტიკული მიქელიშვილი ნანი, - Zoom ID: 356 669 9073 |
--- | --- | --- | ||
5-13:00 | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) პრაქტიკული ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- | --- | მთის მდგრადი განვითარების საფუძვლები (BUA39413G2-LS) პრაქტიკული ხოზრევანიძე ნოე, - Zoom ID: 463 114 7519 |
|
6-14:00 | მენეჯმენტის საფუძვლები (BUA35802G2-LS) ლექცია კავთიძე ედუარდი, - Zoom ID: 422-570-9367 |
--- | --- | |||
7-15:00 | --- | მარკეტინგის საფუძვლები (SOS55310G1-LS) ლექცია ბერიკაშვილი ლია, - Zoom ID: 864-936-1590 |
--- | --- | --- | ინგლისური ენა-2 (LEH10312G1-P-1X) პრაქტიკული დგებუაძე თამარი, - Zoom ID: 280 435 9118 |
8-16:00 | საქართველოს ფიზიკური გეოგრაფია (PHS22601G1-LS) პრაქტიკული გორგიჯანიძე სოფიო, - Zoom ID: 4533316126 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | სამთო მიწათმოქმედება (AGC12610G2-LS) ლექცია ბაიდაური ლალი, - Zoom ID: 680-928-3090 |
--- | --- | --- | ||
10-18:00 | საქართველოს ფიზიკური გეოგრაფია (PHS22601G1-LS) ლექცია გორგიჯანიძე სოფიო, - Zoom ID: 4533316126 |
--- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8084 | ||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||
11-19:00 | --- | მართვის თეორია (EET37308G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ICT14608G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (EET37508G1-LP) ლექცია ყუბანეიშვილი ელგუჯა, - Zoom ID: 473-917-5589 |
ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (EET37408G1-LP) ლექცია გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | ||||||||||||
12-20:00 | საინფორმაციო ტექნოლოგიები მედიცინაში (ICT14608G1-LP) ლექცია წიკლაური მარიამ, - Zoom ID: 923-495-1527 |
მართვის თეორია (EET37308G1-LP) ლექცია ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
|
--- | ||||||||||||||
13-21:00 | --- | ორგანოების და ქსოვილების ვიზუალიზაცია (EET37408G1-LP) პრაქტიკული ფიცხელაური ანა, - Zoom ID: 442-942-6107 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია შარაშენიძე თამარი, - Zoom ID: 2786482194 |
სამედიცინო სიგნალების გამოყენებითი ანალიზი (EET37508G1-LP) პრაქტიკული მესხია მარინა, - Zoom ID: 916-453-0671 |
|
--- | ||||||||||||
14-22:00 | --- | --- |
|
--- |
62009 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | კოსტუმის ისტორია (ART16706G1-LS) სემინარი ლურსმანაშვილი ლია, - Zoom ID: 742-865-5622 |
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 | კომპოზიციის საფუძვლები (ART32406G1-P) პრაქტიკული გზირიშვილი ნინო, - Zoom ID: 224 313 0146 |
|
კოსტუმის ისტორია (ART16706G1-LS) ლექცია ლურსმანაშვილი ლია, - Zoom ID: 742-865-5622 |
--- | --- | ინგლისური ენა ტექნიკური სპეციალობებისათვის - 2 (LEH14512G1-P) პრაქტიკული მიქაია შორენა, - Zoom ID: 878-196-1750 |
||||||||||||||||
3-11:00 |
|
--- | --- | |||||||||||||||||||
4-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | |||||||||||||||||
5-13:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
6-14:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია გუგუშვილი გიორგი, - Zoom ID: 4138347716 |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
7-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- |
|
|
--- |
|
--- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608020 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | ციფრული ელექტრონიკა (731604) ლაბორატორიული… ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
პროგრამირებადი ლოგიკური კონტროლერების პროგრამირება (0731607) ლაბორატორიული მამიაშვილი თორნიკე, - Zoom ID: |
ავტომატიზებული სისტემების ინსტალაცია-გაშვება (0731609) ლაბორატორიული მამიაშვილი თორნიკე, - Zoom ID: |
--- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | |||
4-12:00 | კიბერ-უსაფრთხოება (731605) ლაბორატორიული იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
კიბერ-უსაფრთხოება (731605) ლაბორატორიული… იაშვილი ლაშა, - Zoom ID: 212-174-7688 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
8-16:00 | --- | --- | --- | ციფრული ელექტრონიკა (731604) ლაბორატორიული ცეცხლაძე მერაბ, - Zoom ID: 533-200-6448 |
--- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
608920 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | პროცესების სრულყოფა მექანიკურ წარმოებაში (0731620) ლაბორატორიული ხუციშვილი სულხან, - Zoom ID: 416-885-5445 |
--- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | ხარისხის უზრუნველყოფა მექანიკურ წარმოებაში (PROFXAM07) ლაბორატორიული მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | |
4-12:00 | ხარისხის უზრუნველყოფა მექანიკურ წარმოებაში (PROFXAM07) ლაბორატორიული, მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
ავტომატური სისტემების მართვა (AVTOSI7) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | --- | ||
5-13:00 | --- | --- | ||||
6-14:00 | --- | --- | --- | |||
7-15:00 | --- | ავტომატური სისტემების მართვა (AVTOSI7) ლაბორატორიული… დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | --- | ||
8-16:00 | --- | --- | --- | |||
9-17:00 | --- | --- | ავტომატური სისტემების მართვა (AVTOSI7) ლაბორატორიული დავითაშვილი ირმა, - Zoom ID: 537-346-0965 |
--- | --- | |
10-18:00 | --- | --- | ხარისხის უზრუნველყოფა მექანიკურ წარმოებაში (PROFXAM07) ლაბორატორიული… მენაბდე თამარ, - Zoom ID: 956-300-1883 |
--- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1100226 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | მცენარეთა ბიოტექნოლოგია (BRS21310G1-LB) ლაბორატორიული ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) ლექცია პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | --- |
12-20:00 | --- | --- | დარგობრივი ტექსტის თარგმანის თეორია და პრაქტიკა (ინგლისური ენა) (LEH12512G1-LP) პრაქტიკული პეტრიაშვილი თამარი, - Zoom ID: 431 728 1015 |
--- | სამკურნალო მცენარეების გენეტიკური რესურსი (ENV20510G1-LS) პრაქტიკული კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
|
13-21:00 | ფიტო-კლიმატოლოგია (ENV11710G1-LS) პრაქტიკული მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | ფიტო-კლიმატოლოგია (ENV11710G1-LS) ლექცია მელაძე მაია, - Zoom ID: 844-232-2331 |
--- | ||
14-22:00 | --- | მცენარეთა ბიოტექნოლოგია (BRS21310G1-LB) ლექცია ზაქარიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 944-447-0885 |
--- | --- | სამკურნალო მცენარეების გენეტიკური რესურსი (ENV20510G1-LS) ლექცია კაჭარავა თამარ, - Zoom ID: 959-054-7998 |
1100203 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | Soil Ecology (ENV13310E1-LB) Laboratory ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
Turfgrass Development and Management (OLK55OP) პრაქტიკული Sukjoo chang Elijah, - Zoom ID: 592-696-3988 |
--- | Advanced Plant Breeding (BRS15210E1-LS) Lecture ბეციაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 719-176-2523 |
--- |
12-20:00 | Turfgrass Development and Management (OLK55OP) Lecture ეპიტაშვილი თინათინ, - Zoom ID: 720-573-9508 |
Professional English in Agronomy II (LEH13610E3-LP) Practical Work Kondo tosuy, - Zoom ID: 476-965-3260 |
--- | Advanced Plant Breeding (BRS15210E1-LS) Practical Work ბეციაშვილი მარიამ, - Zoom ID: 719-176-2523 |
--- | |
13-21:00 | Soil Ecology (ENV13310E1-LB) Lecture ქვარცხავა გიორგი, - Zoom ID: 686-639-1536 |
--- | --- | --- | ||
14-22:00 | Professional English in Agronomy II (LEH13610E3-LP) Lecture Kwon Soyoung, - Zoom ID: 490 258 9670 |
--- | --- | --- | --- |
1086 | ||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |||||||||||||||||
1-9:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
2-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
3-11:00 |
|
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) პრაქტიკული სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | --- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) ლექცია ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
||||||||||||||||
4-12:00 |
|
--- | --- | ზოგადი ფიზიკა 2 (PHS51308G1-LB-X2) ლექცია ჟღენტი მაია, - Zoom ID: 485 670 0090 |
--- | |||||||||||||||||
5-13:00 | თეოლოგია (KLJM9547OP) ლექცია ოთარაშვილი ვაჟა, - Zoom ID: 392 159 6222 |
საინჟინრო მათემატიკა 2 (MAS33608G1-LP) ლექცია სადუნიშვილი გურამი, - Zoom ID: 308 727 7271 |
--- | --- | საქართველოს ისტორია (HEL20212G1-LS-X) პრაქტიკული ზაალიშვილი ნინო, - Zoom ID: 558-668-4777 |
|
||||||||||||||||
6-14:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
||||||||||||||||
7-15:00 | --- | ელექტროტექნიკა და ელექტრონიკის საფუძვლები (EET40202G1-LB) ლექცია ძაგანია ნატო, - Zoom ID: 438-753-3483 |
--- | --- | მასალათმცოდნეობა 1 (EET83204G1-LB) ლექცია კენჭიაშვილი ნინო, - Zoom ID: 451-084-7357 |
--- | ||||||||||||||||
8-16:00 | --- | კომპიუტერული სისტემები და გამოყენებითი ტექნოლოგიები 2 (ICT19105G1-LB) პრაქტიკული გორჯოლაძე ხატია, - Zoom ID: 990 345 9758 |
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
9-17:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||||||||||
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1786 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (ART21901G1-LP) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC31501G2-LS) სემინარი ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
სატვირთო კონტეინერები, კლასიფიკაცია და კონსტრუქციები (TRS11501G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | |
3-11:00 | ერგონომიკა და სამრეწველო დიზაინი (ART21901G1-LP) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- | სატვირთო კონტეინერები, კლასიფიკაცია და კონსტრუქციები (TRS11501G1-LP) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- |
4-12:00 | --- | --- | სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) ლექცია ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- | --- | |
5-13:00 | --- | საბაკალავრო პროექტი (AAC36701G2-K) საკურსო სამუშაო/პროექტი ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
სასამართლო სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC31501G2-LS) ლექცია ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
--- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | სასამართლო სამშენებლო ტექნიკური ექსპერტიზის საფუძვლები (AAC31501G2-LS) საკურსო ზამბახიძე ლერი, - Zoom ID: 253-533-7527 |
--- | |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | სამშენებლო ეთიკა, სამართალი და კონტრაქტები (AAC81301G1-LP) პრაქტიკული ბოგვერაძე ლევან, - Zoom ID: 484-711-3056 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1886 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | ჰიდრო და პნევმომოწყობილობების მონტაჟი, ექსპლუატაცია და რემონტი (EET78901G1-LP) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | ტექნოლოგიური ტრანსპორტის ელექტრო მოწყობილობა (EET49202G1-LP) პრაქტიკული დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
--- | |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | --- | --- | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (EET78601G1-LP) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
ტექნოლოგიური ტრანსპორტის ელექტრო მოწყობილობა (EET49202G1-LP) ლექცია დაღუნდარიძე ბორის, - Zoom ID: 871-674-6552 |
სამანქანათმშენებლო ნაკეთობების კონსტრუქტორული დოკუმენტაციის შედგენის საფუძვლები (EET78701G1) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | ჰიდრო და პნევმომოწყობილობების მონტაჟი, ექსპლუატაცია და რემონტი (EET78901G1-LP) პრაქტიკული წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- | ||
7-15:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET70805G1-P-X) პრაქტიკული არაბიძე მანანა, - Zoom ID: 471-946-7878 |
სამშენებლო მანქანების მონტაჟი (EET78501G1-LP) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | სამშენებლო მანქანების ჰიდროსისტემები და ამძრავები (EET78601G1-LP) ლექცია წულუკიძე ნოშრევან, - Zoom ID: 814-237-4968 |
--- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | კომპიუტერული საინჟინრო გრაფიკა (EET70805G1-P-X) პრაქტიკული არაბიძე მანანა, - Zoom ID: 471-946-7878 |
სამშენებლო მანქანების მონტაჟი (EET78501G1-LP) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- | --- | სამანქანათმშენებლო ნაკეთობების კონსტრუქტორული დოკუმენტაციის შედგენის საფუძვლები (EET78701G1) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
--- |
10-18:00 | --- | --- | --- | |||
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
1986 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | წევისჭაღიანი ფრიქციული ამძრავები (EET77501G1-LP) პრაქტიკული ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
--- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
5-13:00 | მანქანათა ნაწილები (MACEL05GA2-LPB) პრაქტიკული ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
--- | --- | --- | დაშვებები და ტექნიკური გაზომვები (EET78205G2-LB) ლექცია ელერდაშვილი ირმა, - Zoom ID: 435 038 2231 |
--- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | წევისჭაღიანი ფრიქციული ამძრავები (EET77501G1-LP) ლექცია ნადირაშვილი გიორგი, - Zoom ID: 643 321 3392 |
რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (EET77901G1-LP) პრაქტიკული ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
7-15:00 | მანქანათმშენებლობის საწარმოო პროცესები (EET72905G2-LPB) ლექცია ხვიჩია გივი, - Zoom ID: 510-957-0448 |
--- | --- | --- | მანქანათა თეორია (EET77205G1-LK) ლექცია მჭედლიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 527 321 0216 |
რხევების გამოყენებითი თეორიის საფუძვლები (EET77901G1-LP) ლექცია ხაჩიძე ნუგზარ, - Zoom ID: 688-499-4610 |
8-16:00 | მანქანათმშენებლობის საწარმოო პროცესები (EET72905G2-LPB) პრაქტიკული ხვიჩია გივი, - Zoom ID: 510-957-0448 |
--- | --- | --- | --- | |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | მანქანათა ნაწილები (MACEL05GA2-LPB) ლექცია ჩხაიძე თენგიზ, - Zoom ID: 366-538-6244 |
მანქანათა თეორია (EET77205G1-LK) საკურსო მჭედლიშვილი ზურაბ, - Zoom ID: 527 321 0216 |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
13-21:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
14-22:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
052005gon | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | ღონისძიების ფინანსური მართვა (0411915) პრაქტიკული გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
ღონისძიების გაფორმება და დიზაინი (0411917) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
ღონისძიების გაფორმება და დიზაინი (0411917) პრაქტიკული. მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
ღონისძიების კოორდინირება (0411919) პრაქტიკული რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
პრაქტიკული პროექტი - ოფიციალურ/საქმიანი შეხვედრების ადმინისტრირება (0411922) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
პრაქტიკული პროექტი - სპორტულ/სანახაობრივი ღონისძიებების დაგეგმვა (0411926) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
10-18:00 | ||||||
11-19:00 | პრაქტიკული პროექტი - სადღესასწაულო ღონისძიებების ადმინისტრირება (0411924) პრაქტიკული მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|||||
12-20:00 | წერილობით ტექსტთან მუშაობა (15587) პრაქტიკული კოტრიკაძე იამზე, - Zoom ID: 296 108 1605 |
ღონისძიების კოორდინირება (0411919) პრაქტიკული. რუხაძე თამარი, - Zoom ID: 468-576-1635 |
||||
13-21:00 | პრაქტიკული პროექტი - ოფიციალურ/საქმიანი შეხვედრების ადმინისტრირება (0411922) პრაქტიკული. მილაშვილი მზია, - Zoom ID: 945-262-5522 |
|||||
14-22:00 | ღონისძიების ფინანსური მართვა (0411915) პრაქტიკული. გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
ღონისძიების ფინანსური მართვა (0411915) პრაქტიკული... გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
ღონისძიების ფინანსური მართვა (0411915) პრაქტიკული . გოდერძიშვილი ია, - Zoom ID: 922-476-1023 |
D-8084-1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | Medical Image Analysis (EET06408E1-LP) Practical Work შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
12-20:00 | Medical Image Analysis (EET06408E1-LP) Lecture შენ ვანგ, - Zoom ID: 940-256-8476 |
--- | --- | Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Practical Work გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | |
13-21:00 | --- | --- | Control Systems In Medicine (EET31208E1-LB) Laboratory ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
Research Methods In Biomedical Engineering (EET06108E1-LS) Lecture გოცირიძე ირინა, - Zoom ID: 840-868-4032 |
--- | |
14-22:00 | --- | --- | Control Systems In Medicine (EET31208E1-LB) Lecture ღურწკაია ზვიად, - Zoom ID: 797-718-7575 |
--- | --- |
220335 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
ორშაბათი | სამშაბათი | ოთხშაბათი | ხუთშაბათი | პარასკევი | შაბათი | |
1-9:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
2-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
3-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
4-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
5-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
6-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
7-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
8-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
9-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
10-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
11-19:00 | --- | ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (SOS63102G1-LS) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | --- | --- | --- |
12-20:00 | --- | --- | --- | ბიზნესის პროცესული ორგანიზება (BUA35502G2-LB) ლექცია სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- | |
13-21:00 | --- | კვლევის მეთოდები (BUA35302G2-LP) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | კვლევის მეთოდები (BUA35302G2-LP) პრაქტიკული ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
ბიზნესის პროცესული ორგანიზება (BUA35502G2-LB) ლაბორატორიული სამადაშვილი არჩილ, - Zoom ID: 788-863-1461 |
--- |
14-22:00 | --- | ევროკავშირის ერთიანი ინოვაციური სივრცე (SOS63102G1-LS) ლექცია ხმალაძე კონსტანტინე, - Zoom ID: 594-711-0281 |
--- | --- |